Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Beograd (Belgrade) - Badovinci timetable

tuesday, 21.08.2018.
09:30 11:30 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
arr. 09:34
dep. 09:34
3 km
arr. 09:35
dep. 09:35
4 km
Sremska Mitrovica, Rumska malta
arr. 10:32
dep. 10:32
77 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:36
dep. 10:40
81 km
Salas Nocajski, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
87 km
Nocaj, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
91 km
Glusci, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
96 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
101 km
Bogatic, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
106 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
112 km
Badovinci, Center
arr. 11:30
117 km
12:59 15:25 (02:26)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:59
arr. 13:05
dep. 13:05
3.1 km
arr. 13:08
dep. 13:08
6.1 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 13:57
dep. 13:57
73.5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:15
76.7 km
Salas Nocajski, 2
arr. 14:35
dep. 14:35
84.8 km
Nocaj, 2
arr. 14:41
dep. 14:41
89.8 km
Glusci, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
95 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 14:57
dep. 14:57
99.2 km
Bogatic, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
106.4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
112 km
Badovinci, Center
arr. 15:25
117.8 km
15:15 17:30 (02:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:15
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
arr. 15:30
dep. 15:30
5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
71 km
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
76 km
Zasavica II, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
79 km
Zasavica I, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
82 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 17:01
dep. 17:01
89 km
Banovo Polje, Center
arr. 17:13
dep. 17:13
100 km
Crna Bara kod Bogatica, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
103 km
Glogovac kod Bogatica, Center
arr. 17:17
dep. 17:17
106 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 17:24
dep. 17:24
112 km
Badovinci, Center
arr. 17:30
117 km
16:00 18:10 (02:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
arr. 16:10
dep. 16:10
3 km
arr. 16:15
dep. 16:15
4 km
Sremska Mitrovica, Rumska malta
arr. 17:15
dep. 17:15
77 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
81 km
Salas Nocajski, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
87 km
Nocaj, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
91 km
Glusci, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
96 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
101 km
Bogatic, Bus station
arr. 17:55
dep. 17:55
106 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
112 km
Badovinci, Center
arr. 18:10
117 km
17:00 19:30 (02:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
arr. 17:05
dep. 17:05
3 km
arr. 17:10
dep. 17:10
6 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 18:05
dep. 18:05
66 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 18:10
dep. 18:10
70 km
Platicevo, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
77 km
Sabac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
90 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
99 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
103 km
Uzvece, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
107 km
Glusci, Center
arr. 19:07
dep. 19:07
111 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 19:14
dep. 19:14
116 km
Bogatic, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
122 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
128 km
Badovinci, Center
arr. 19:30
133 km
19:15 21:23 (02:08)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:15
arr. 19:21
dep. 19:21
3.1 km
arr. 19:24
dep. 19:24
6.1 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 20:13
dep. 20:13
73.5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 20:21
dep. 20:25
76.7 km
Salas Nocajski, 2
arr. 20:40
dep. 20:40
84.8 km
Nocaj, 2
arr. 20:46
dep. 20:46
89.8 km
Glusci, Center
arr. 20:52
dep. 20:52
95 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 20:57
dep. 20:57
99.2 km
Bogatic, Bus station
arr. 21:08
dep. 21:08
106.4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 21:16
dep. 21:16
112 km
Badovinci, Center
arr. 21:23
117.8 km
 
Departures on: wednesday, 22.08.2018.
09:30 11:30 (02:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
arr. 09:34
dep. 09:34
3 km
arr. 09:35
dep. 09:35
4 km
Sremska Mitrovica, Rumska malta
arr. 10:32
dep. 10:32
77 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:36
dep. 10:40
81 km
Salas Nocajski, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
87 km
Nocaj, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
91 km
Glusci, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
96 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
101 km
Bogatic, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
106 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
112 km
Badovinci, Center
arr. 11:30
117 km
12:59 15:25 (02:26)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 12:59
arr. 13:05
dep. 13:05
3.1 km
arr. 13:08
dep. 13:08
6.1 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 13:57
dep. 13:57
73.5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:15
76.7 km
Salas Nocajski, 2
arr. 14:35
dep. 14:35
84.8 km
Nocaj, 2
arr. 14:41
dep. 14:41
89.8 km
Glusci, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
95 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 14:57
dep. 14:57
99.2 km
Bogatic, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
106.4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
112 km
Badovinci, Center
arr. 15:25
117.8 km
15:15 17:30 (02:15)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:15
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
arr. 15:30
dep. 15:30
5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
71 km
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
76 km
Zasavica II, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
79 km
Zasavica I, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
82 km
Ravnje kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 17:01
dep. 17:01
89 km
Banovo Polje, Center
arr. 17:13
dep. 17:13
100 km
Crna Bara kod Bogatica, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
103 km
Glogovac kod Bogatica, Center
arr. 17:17
dep. 17:17
106 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 17:24
dep. 17:24
112 km
Badovinci, Center
arr. 17:30
117 km
16:00 18:10 (02:10)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:00
arr. 16:10
dep. 16:10
3 km
arr. 16:15
dep. 16:15
4 km
Sremska Mitrovica, Rumska malta
arr. 17:15
dep. 17:15
77 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
81 km
Salas Nocajski, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
87 km
Nocaj, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
91 km
Glusci, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
96 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
101 km
Bogatic, Bus station
arr. 17:55
dep. 17:55
106 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
112 km
Badovinci, Center
arr. 18:10
117 km
17:00 19:30 (02:30)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 17:00
arr. 17:05
dep. 17:05
3 km
arr. 17:10
dep. 17:10
6 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 18:05
dep. 18:05
66 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 18:10
dep. 18:10
70 km
Platicevo, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
77 km
Sabac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
90 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
99 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
103 km
Uzvece, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
107 km
Glusci, Center
arr. 19:07
dep. 19:07
111 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 19:14
dep. 19:14
116 km
Bogatic, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
122 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
128 km
Badovinci, Center
arr. 19:30
133 km
19:15 21:23 (02:08)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:15
arr. 19:21
dep. 19:21
3.1 km
arr. 19:24
dep. 19:24
6.1 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 20:13
dep. 20:13
73.5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 20:21
dep. 20:25
76.7 km
Salas Nocajski, 2
arr. 20:40
dep. 20:40
84.8 km
Nocaj, 2
arr. 20:46
dep. 20:46
89.8 km
Glusci, Center
arr. 20:52
dep. 20:52
95 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 20:57
dep. 20:57
99.2 km
Bogatic, Bus station
arr. 21:08
dep. 21:08
106.4 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 21:16
dep. 21:16
112 km
Badovinci, Center
arr. 21:23
117.8 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Badovinci su međusobno udaljena ~120 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 00min., a najduže 02h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 09:30 h, dok je poslednji polazak u 19:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.