Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Athens timetable

tuesday, 05.03.2024.
17:30 12:30 (19:00)
BAS - Central bus stationKondriktonos
The timetable is valid until: 31.12.2045.
Days of service: Tuesday.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:30
arr. 17:30
dep. 17:30
56 km
Velika Plana, Nis Petrol pumpa
arr. 17:45
dep. 17:45
92 km
Markovac kod Velike Plane, Motel Stari Hrast - parking
arr. 18:00
dep. 18:00
104 km
Batocina, Motel Kosuta
arr. 18:15
dep. 18:15
114 km
arr. 18:25
dep. 18:25
120 km
arr. 18:30
dep. 18:30
124 km
Paracin, Restoran Tito
arr. 18:35
dep. 18:35
130 km
arr. 18:45
dep. 18:45
147 km
Aleksinac, Petrol station NIS
arr. 19:30
dep. 19:30
181 km
arr. 20:00
dep. 20:00
230 km
Leskovac, EKO petrol station
arr. 20:30
dep. 20:30
284 km
Predejane, Motel Predejane
arr. 21:20
dep. 21:20
305 km
Vranje, Toll booth
arr. 21:45
dep. 21:45
349 km
Presevo, Border crossing (RS)
arr. 22:00
dep. 22:00
390 km
Tabanovce, Border crossing (MK)
arr. 22:30
dep. 22:30
390.1 km
Bogorodica, Border crossing (MK)
arr. 01:30
dep. 01:30
590 km
Evzoni, Border crossing (GR)
arr. 02:00
dep. 02:00
590.1 km
arr. 04:00
dep. 04:00
670 km
Katerini, Olympus Plaza
arr. 05:00
dep. 05:00
729 km
Leptokarya, Avin petrol station
arr. 05:15
dep. 05:15
795 km
Platamon, Avin petrol station
arr. 05:30
dep. 05:30
805 km
Neoi Poroi, Avin petrol station
arr. 05:45
dep. 05:45
807 km
Larissa, Bus station Niavis
arr. 07:00
dep. 07:00
822 km
Velestino, Highway parking
arr. 08:00
dep. 08:00
858 km
Lamia, Roumeli Inn
arr. 08:30
dep. 08:30
963 km
Kamena Vourla, Highway
arr. 09:30
dep. 09:30
997 km
arr. 11:30
dep. 11:30
1119 km
Athens, Kondriktonos
arr. 12:30
1164 km
Belgrade (Beograd) - Athens timetable
Departures on: tuesday, 12.03.2024.
17:30 12:30 (19:00)
BAS - Central bus stationKondriktonos
The timetable is valid until: 31.12.2045.
Days of service: Tuesday.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:30
arr. 17:30
dep. 17:30
56 km
Velika Plana, Nis Petrol pumpa
arr. 17:45
dep. 17:45
92 km
Markovac kod Velike Plane, Motel Stari Hrast - parking
arr. 18:00
dep. 18:00
104 km
Batocina, Motel Kosuta
arr. 18:15
dep. 18:15
114 km
arr. 18:25
dep. 18:25
120 km
arr. 18:30
dep. 18:30
124 km
Paracin, Restoran Tito
arr. 18:35
dep. 18:35
130 km
arr. 18:45
dep. 18:45
147 km
Aleksinac, Petrol station NIS
arr. 19:30
dep. 19:30
181 km
arr. 20:00
dep. 20:00
230 km
Leskovac, EKO petrol station
arr. 20:30
dep. 20:30
284 km
Predejane, Motel Predejane
arr. 21:20
dep. 21:20
305 km
Vranje, Toll booth
arr. 21:45
dep. 21:45
349 km
Presevo, Border crossing (RS)
arr. 22:00
dep. 22:00
390 km
Tabanovce, Border crossing (MK)
arr. 22:30
dep. 22:30
390.1 km
Bogorodica, Border crossing (MK)
arr. 01:30
dep. 01:30
590 km
Evzoni, Border crossing (GR)
arr. 02:00
dep. 02:00
590.1 km
arr. 04:00
dep. 04:00
670 km
Katerini, Olympus Plaza
arr. 05:00
dep. 05:00
729 km
Leptokarya, Avin petrol station
arr. 05:15
dep. 05:15
795 km
Platamon, Avin petrol station
arr. 05:30
dep. 05:30
805 km
Neoi Poroi, Avin petrol station
arr. 05:45
dep. 05:45
807 km
Larissa, Bus station Niavis
arr. 07:00
dep. 07:00
822 km
Velestino, Highway parking
arr. 08:00
dep. 08:00
858 km
Lamia, Roumeli Inn
arr. 08:30
dep. 08:30
963 km
Kamena Vourla, Highway
arr. 09:30
dep. 09:30
997 km
arr. 11:30
dep. 11:30
1119 km
Athens, Kondriktonos
arr. 12:30
1164 km
Belgrade (Beograd) - Athens timetable
Departures on: tuesday, 19.03.2024.
17:30 12:30 (19:00)
BAS - Central bus stationKondriktonos
The timetable is valid until: 31.12.2045.
Days of service: Tuesday.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 17:30
arr. 17:30
dep. 17:30
56 km
Velika Plana, Nis Petrol pumpa
arr. 17:45
dep. 17:45
92 km
Markovac kod Velike Plane, Motel Stari Hrast - parking
arr. 18:00
dep. 18:00
104 km
Batocina, Motel Kosuta
arr. 18:15
dep. 18:15
114 km
arr. 18:25
dep. 18:25
120 km
arr. 18:30
dep. 18:30
124 km
Paracin, Restoran Tito
arr. 18:35
dep. 18:35
130 km
arr. 18:45
dep. 18:45
147 km
Aleksinac, Petrol station NIS
arr. 19:30
dep. 19:30
181 km
arr. 20:00
dep. 20:00
230 km
Leskovac, EKO petrol station
arr. 20:30
dep. 20:30
284 km
Predejane, Motel Predejane
arr. 21:20
dep. 21:20
305 km
Vranje, Toll booth
arr. 21:45
dep. 21:45
349 km
Presevo, Border crossing (RS)
arr. 22:00
dep. 22:00
390 km
Tabanovce, Border crossing (MK)
arr. 22:30
dep. 22:30
390.1 km
Bogorodica, Border crossing (MK)
arr. 01:30
dep. 01:30
590 km
Evzoni, Border crossing (GR)
arr. 02:00
dep. 02:00
590.1 km
arr. 04:00
dep. 04:00
670 km
Katerini, Olympus Plaza
arr. 05:00
dep. 05:00
729 km
Leptokarya, Avin petrol station
arr. 05:15
dep. 05:15
795 km
Platamon, Avin petrol station
arr. 05:30
dep. 05:30
805 km
Neoi Poroi, Avin petrol station
arr. 05:45
dep. 05:45
807 km
Larissa, Bus station Niavis
arr. 07:00
dep. 07:00
822 km
Velestino, Highway parking
arr. 08:00
dep. 08:00
858 km
Lamia, Roumeli Inn
arr. 08:30
dep. 08:30
963 km
Kamena Vourla, Highway
arr. 09:30
dep. 09:30
997 km
arr. 11:30
dep. 11:30
1119 km
Athens, Kondriktonos
arr. 12:30
1164 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Athens su međusobno udaljena ~1164 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19h i 00min., a najduže 19h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 17:30 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Athens iznosi od 71,86 EUR do 71,86 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.