Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Apatin timetable

wednesday, 26.02.2020.
07:30 11:25 (03:55)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
arr. 08:53
dep. 09:00
80 km
arr. 09:23
dep. 09:23
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:36
dep. 09:36
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
125 km
Kula, Bus station
arr. 10:03
dep. 10:03
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:13
144 km
Sivac, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:22
152 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 10:34
dep. 10:34
164 km
Sombor, Bus station
arr. 10:49
dep. 11:00
177 km
arr. 11:05
dep. 11:05
179.2 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 11:06
dep. 11:06
179.9 km
arr. 11:07
dep. 11:07
180.8 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 11:09
dep. 11:09
182 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 11:10
dep. 11:10
183.2 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 11:11
dep. 11:11
184.5 km
Apatin, Somborska 81
arr. 11:20
dep. 11:20
193.5 km
arr. 11:22
dep. 11:22
194.3 km
Apatin, Bus station
arr. 11:25
195.7 km
11:00 15:25 (04:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
arr. 12:23
dep. 12:30
80 km
arr. 12:53
dep. 12:53
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 13:08
dep. 13:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:22
dep. 13:22
125 km
Kula, Bus station
arr. 13:34
dep. 13:34
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 13:46
dep. 13:46
144 km
Sivac, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
152 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 14:05
dep. 14:05
164 km
Sombor, Bus station
arr. 14:20
dep. 15:00
177 km
arr. 15:05
dep. 15:05
179.2 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 15:06
dep. 15:06
179.9 km
arr. 15:07
dep. 15:07
180.8 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 15:09
dep. 15:09
182 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 15:10
dep. 15:10
183.2 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 15:11
dep. 15:11
184.5 km
Apatin, Somborska 81
arr. 15:20
dep. 15:20
193.5 km
arr. 15:22
dep. 15:22
194.3 km
Apatin, Bus station
arr. 15:25
195.7 km
11:45 16:01 (04:16)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:45
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:57
dep. 11:57
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:15
dep. 12:15
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
33 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
43 km
arr. 12:48
dep. 12:48
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
57 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
74 km
arr. 13:20
dep. 13:25
80 km
arr. 13:48
dep. 13:48
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 14:03
dep. 14:03
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 14:24
dep. 14:24
125 km
Kula, Bus station
arr. 14:38
dep. 14:38
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 14:47
dep. 14:47
144 km
Sivac, Bus station
arr. 14:56
dep. 14:56
152 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 15:08
dep. 15:08
164 km
Sombor, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:30
177 km
arr. 15:35
dep. 15:35
179.2 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 15:36
dep. 15:36
179.9 km
arr. 15:37
dep. 15:37
180.8 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 15:39
dep. 15:39
182 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 15:40
dep. 15:40
183.2 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 15:41
dep. 15:41
184.5 km
Kupusina kod Apatina, Apatinski put 6
arr. 15:46
dep. 15:46
188.4 km
Apatin, Somborska 81
arr. 15:56
dep. 15:56
196.4 km
arr. 15:58
dep. 15:58
197.2 km
Apatin, Bus station
arr. 16:01
198.6 km
13:00 17:25 (04:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:12
dep. 13:12
6 km
arr. 14:23
dep. 14:30
80 km
arr. 14:53
dep. 14:53
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 15:23
dep. 15:23
125 km
Kula, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 15:54
dep. 15:54
144 km
Sivac, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
152 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 16:11
dep. 16:11
164 km
Sombor, Bus station
arr. 16:26
dep. 17:00
177 km
arr. 17:05
dep. 17:05
179.2 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 17:06
dep. 17:06
179.9 km
arr. 17:07
dep. 17:07
180.8 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 17:09
dep. 17:09
182 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 17:10
dep. 17:10
183.2 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 17:11
dep. 17:11
184.5 km
Apatin, Somborska 81
arr. 17:20
dep. 17:20
193.5 km
arr. 17:22
dep. 17:22
194.3 km
Apatin, Bus station
arr. 17:25
195.7 km
16:40 20:50 (04:10)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:40
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 16:52
dep. 16:52
6 km
arr. 18:08
dep. 18:30
80 km
arr. 18:53
dep. 18:53
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 19:08
dep. 19:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 19:29
dep. 19:29
125 km
Kula, Bus station
arr. 19:43
dep. 19:43
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 19:54
dep. 19:54
144 km
Sivac, Bus station
arr. 20:03
dep. 20:03
152 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 20:15
dep. 20:15
164 km
Sombor, Bus station
arr. 20:30
dep. 20:30
177 km
Apatin, Bus station
arr. 20:50
195 km
19:15 22:55 (03:40)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 19:27
dep. 19:27
6 km
arr. 20:38
dep. 20:45
80 km
arr. 21:10
dep. 21:10
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 21:22
dep. 21:22
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 21:36
dep. 21:36
125 km
Kula, Bus station
arr. 21:48
dep. 21:48
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 21:57
dep. 21:57
144 km
Sivac, Bus station
arr. 22:05
dep. 22:05
152 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 22:17
dep. 22:17
164 km
Sombor, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:30
177 km
arr. 22:35
dep. 22:35
179.2 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 22:36
dep. 22:36
179.9 km
arr. 22:37
dep. 22:37
180.8 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 22:39
dep. 22:39
182 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 22:40
dep. 22:40
183.2 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 22:41
dep. 22:41
184.5 km
Apatin, Somborska 81
arr. 22:50
dep. 22:50
193.5 km
arr. 22:52
dep. 22:52
194.3 km
Apatin, Bus station
arr. 22:55
195.7 km
Beograd (Belgrade) - Apatin timetable
Departures on: thursday, 27.02.2020.
07:30 11:25 (03:55)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
arr. 08:53
dep. 09:00
80 km
arr. 09:23
dep. 09:23
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:36
dep. 09:36
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
125 km
Kula, Bus station
arr. 10:03
dep. 10:03
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:13
144 km
Sivac, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:22
152 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 10:34
dep. 10:34
164 km
Sombor, Bus station
arr. 10:49
dep. 11:00
177 km
arr. 11:05
dep. 11:05
179.2 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 11:06
dep. 11:06
179.9 km
arr. 11:07
dep. 11:07
180.8 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 11:09
dep. 11:09
182 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 11:10
dep. 11:10
183.2 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 11:11
dep. 11:11
184.5 km
Apatin, Somborska 81
arr. 11:20
dep. 11:20
193.5 km
arr. 11:22
dep. 11:22
194.3 km
Apatin, Bus station
arr. 11:25
195.7 km
11:00 15:25 (04:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
arr. 12:23
dep. 12:30
80 km
arr. 12:53
dep. 12:53
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 13:08
dep. 13:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:22
dep. 13:22
125 km
Kula, Bus station
arr. 13:34
dep. 13:34
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 13:46
dep. 13:46
144 km
Sivac, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
152 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 14:05
dep. 14:05
164 km
Sombor, Bus station
arr. 14:20
dep. 15:00
177 km
arr. 15:05
dep. 15:05
179.2 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 15:06
dep. 15:06
179.9 km
arr. 15:07
dep. 15:07
180.8 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 15:09
dep. 15:09
182 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 15:10
dep. 15:10
183.2 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 15:11
dep. 15:11
184.5 km
Apatin, Somborska 81
arr. 15:20
dep. 15:20
193.5 km
arr. 15:22
dep. 15:22
194.3 km
Apatin, Bus station
arr. 15:25
195.7 km
11:45 16:01 (04:16)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:45
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:57
dep. 11:57
6 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:15
dep. 12:15
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
26 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
33 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
43 km
arr. 12:48
dep. 12:48
53 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
57 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
67 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
74 km
arr. 13:20
dep. 13:25
80 km
arr. 13:48
dep. 13:48
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 14:03
dep. 14:03
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 14:24
dep. 14:24
125 km
Kula, Bus station
arr. 14:38
dep. 14:38
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 14:47
dep. 14:47
144 km
Sivac, Bus station
arr. 14:56
dep. 14:56
152 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 15:08
dep. 15:08
164 km
Sombor, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:30
177 km
arr. 15:35
dep. 15:35
179.2 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 15:36
dep. 15:36
179.9 km
arr. 15:37
dep. 15:37
180.8 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 15:39
dep. 15:39
182 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 15:40
dep. 15:40
183.2 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 15:41
dep. 15:41
184.5 km
Kupusina kod Apatina, Apatinski put 6
arr. 15:46
dep. 15:46
188.4 km
Apatin, Somborska 81
arr. 15:56
dep. 15:56
196.4 km
arr. 15:58
dep. 15:58
197.2 km
Apatin, Bus station
arr. 16:01
198.6 km
13:00 17:25 (04:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:12
dep. 13:12
6 km
arr. 14:23
dep. 14:30
80 km
arr. 14:53
dep. 14:53
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 15:23
dep. 15:23
125 km
Kula, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 15:54
dep. 15:54
144 km
Sivac, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
152 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 16:11
dep. 16:11
164 km
Sombor, Bus station
arr. 16:26
dep. 17:00
177 km
arr. 17:05
dep. 17:05
179.2 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 17:06
dep. 17:06
179.9 km
arr. 17:07
dep. 17:07
180.8 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 17:09
dep. 17:09
182 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 17:10
dep. 17:10
183.2 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 17:11
dep. 17:11
184.5 km
Apatin, Somborska 81
arr. 17:20
dep. 17:20
193.5 km
arr. 17:22
dep. 17:22
194.3 km
Apatin, Bus station
arr. 17:25
195.7 km
16:40 20:50 (04:10)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:40
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 16:52
dep. 16:52
6 km
arr. 18:08
dep. 18:30
80 km
arr. 18:53
dep. 18:53
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 19:08
dep. 19:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 19:29
dep. 19:29
125 km
Kula, Bus station
arr. 19:43
dep. 19:43
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 19:54
dep. 19:54
144 km
Sivac, Bus station
arr. 20:03
dep. 20:03
152 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 20:15
dep. 20:15
164 km
Sombor, Bus station
arr. 20:30
dep. 20:30
177 km
Apatin, Bus station
arr. 20:50
195 km
19:15 22:55 (03:40)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 19:15
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 19:27
dep. 19:27
6 km
arr. 20:38
dep. 20:45
80 km
arr. 21:10
dep. 21:10
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 21:22
dep. 21:22
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 21:36
dep. 21:36
125 km
Kula, Bus station
arr. 21:48
dep. 21:48
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 21:57
dep. 21:57
144 km
Sivac, Bus station
arr. 22:05
dep. 22:05
152 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 22:17
dep. 22:17
164 km
Sombor, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:30
177 km
arr. 22:35
dep. 22:35
179.2 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 22:36
dep. 22:36
179.9 km
arr. 22:37
dep. 22:37
180.8 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 22:39
dep. 22:39
182 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 22:40
dep. 22:40
183.2 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 22:41
dep. 22:41
184.5 km
Apatin, Somborska 81
arr. 22:50
dep. 22:50
193.5 km
arr. 22:52
dep. 22:52
194.3 km
Apatin, Bus station
arr. 22:55
195.7 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Apatin su međusobno udaljena ~197 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 40min., a najduže 04h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 19:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.