Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belgrade (Beograd) - Apatin timetable

saturday, 24.02.2024.
07:30 11:25 (03:55)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
arr. 08:53
dep. 09:00
80 km
arr. 09:23
dep. 09:23
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:36
dep. 09:36
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
125 km
Kula, Bus station
arr. 10:03
dep. 10:03
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:13
144 km
Sivac, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:22
152 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 10:34
dep. 10:34
164 km
Sombor, Bus station
arr. 10:49
dep. 11:00
177 km
arr. 11:05
dep. 11:05
179.2 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 11:06
dep. 11:06
179.9 km
arr. 11:07
dep. 11:07
180.8 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 11:09
dep. 11:09
182 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 11:10
dep. 11:10
183.2 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 11:11
dep. 11:11
184.5 km
Apatin, Somborska 81
arr. 11:20
dep. 11:20
193.5 km
arr. 11:22
dep. 11:22
194.3 km
Apatin, Bus station
arr. 11:25
195.7 km
13:00 17:25 (04:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:12
dep. 13:12
6 km
arr. 14:23
dep. 14:30
80 km
arr. 14:53
dep. 14:53
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 15:23
dep. 15:23
125 km
Kula, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 15:54
dep. 15:54
144 km
Sivac, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
152 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 16:11
dep. 16:11
164 km
Sombor, Bus station
arr. 16:26
dep. 17:00
177 km
arr. 17:05
dep. 17:05
179.2 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 17:06
dep. 17:06
179.9 km
arr. 17:07
dep. 17:07
180.8 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 17:09
dep. 17:09
182 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 17:10
dep. 17:10
183.2 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 17:11
dep. 17:11
184.5 km
Apatin, Somborska 81
arr. 17:20
dep. 17:20
193.5 km
arr. 17:22
dep. 17:22
194.3 km
Apatin, Bus station
arr. 17:25
195.7 km
14:45 19:00 (04:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:45
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 14:57
dep. 14:57
6 km
arr. 16:08
dep. 16:30
80 km
arr. 16:53
dep. 16:53
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 17:08
dep. 17:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 17:29
dep. 17:29
125 km
Kula, Bus station
arr. 17:43
dep. 17:43
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 17:54
dep. 17:54
144 km
Sivac, Bus station
arr. 18:03
dep. 18:03
152 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 18:15
dep. 18:15
164 km
Sombor, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:35
177 km
arr. 18:40
dep. 18:40
179.2 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 18:41
dep. 18:41
179.9 km
arr. 18:42
dep. 18:42
180.8 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
182 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 18:45
dep. 18:45
183.2 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 18:46
dep. 18:46
184.5 km
Apatin, Somborska 81
arr. 18:55
dep. 18:55
193.5 km
arr. 18:57
dep. 18:57
194.3 km
Apatin, Bus station
arr. 19:00
195.7 km
16:40 21:01 (04:21)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 16:40
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 16:52
dep. 16:52
6 km
arr. 18:08
dep. 18:30
80 km
arr. 18:53
dep. 18:53
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 19:08
dep. 19:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 19:29
dep. 19:29
125 km
Kula, Bus station
arr. 19:43
dep. 19:43
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 19:54
dep. 19:54
144 km
Sivac, Bus station
arr. 20:03
dep. 20:03
152 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 20:15
dep. 20:15
164 km
Sombor, Bus station
arr. 20:30
dep. 20:30
177 km
arr. 20:35
dep. 20:35
179.2 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 20:36
dep. 20:36
179.9 km
arr. 20:37
dep. 20:37
180.8 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 20:39
dep. 20:39
182 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 20:40
dep. 20:40
183.2 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 20:41
dep. 20:41
184 km
Kupusina kod Apatina, Apatinski put 6
arr. 20:46
dep. 20:46
188.4 km
Apatin, Somborska 81
arr. 20:56
dep. 20:56
196.4 km
arr. 20:58
dep. 20:58
197.2 km
Apatin, Bus station
arr. 21:01
198.6 km
Belgrade (Beograd) - Apatin timetable
Departures on: sunday, 25.02.2024.
07:30 11:25 (03:55)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 07:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
arr. 08:53
dep. 09:00
80 km
arr. 09:23
dep. 09:23
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:36
dep. 09:36
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
125 km
Kula, Bus station
arr. 10:03
dep. 10:03
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:13
144 km
Sivac, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:22
152 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 10:34
dep. 10:34
164 km
Sombor, Bus station
arr. 10:49
dep. 11:00
177 km
arr. 11:05
dep. 11:05
179.2 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 11:06
dep. 11:06
179.9 km
arr. 11:07
dep. 11:07
180.8 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 11:09
dep. 11:09
182 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 11:10
dep. 11:10
183.2 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 11:11
dep. 11:11
184.5 km
Apatin, Somborska 81
arr. 11:20
dep. 11:20
193.5 km
arr. 11:22
dep. 11:22
194.3 km
Apatin, Bus station
arr. 11:25
195.7 km
13:00 17:25 (04:25)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:12
dep. 13:12
6 km
arr. 14:23
dep. 14:30
80 km
arr. 14:53
dep. 14:53
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 15:23
dep. 15:23
125 km
Kula, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 15:54
dep. 15:54
144 km
Sivac, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
152 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 16:11
dep. 16:11
164 km
Sombor, Bus station
arr. 16:26
dep. 17:00
177 km
arr. 17:05
dep. 17:05
179.2 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 17:06
dep. 17:06
179.9 km
arr. 17:07
dep. 17:07
180.8 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 17:09
dep. 17:09
182 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 17:10
dep. 17:10
183.2 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 17:11
dep. 17:11
184.5 km
Apatin, Somborska 81
arr. 17:20
dep. 17:20
193.5 km
arr. 17:22
dep. 17:22
194.3 km
Apatin, Bus station
arr. 17:25
195.7 km
14:45 19:00 (04:15)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 14:45
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 14:57
dep. 14:57
6 km
arr. 16:08
dep. 16:30
80 km
arr. 16:53
dep. 16:53
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 17:08
dep. 17:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 17:29
dep. 17:29
125 km
Kula, Bus station
arr. 17:43
dep. 17:43
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 17:54
dep. 17:54
144 km
Sivac, Bus station
arr. 18:03
dep. 18:03
152 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 18:15
dep. 18:15
164 km
Sombor, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:35
177 km
arr. 18:40
dep. 18:40
179.2 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 18:41
dep. 18:41
179.9 km
arr. 18:42
dep. 18:42
180.8 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
182 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 18:45
dep. 18:45
183.2 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 18:46
dep. 18:46
184.5 km
Apatin, Somborska 81
arr. 18:55
dep. 18:55
193.5 km
arr. 18:57
dep. 18:57
194.3 km
Apatin, Bus station
arr. 19:00
195.7 km
16:40 21:01 (04:21)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 16:40
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 16:52
dep. 16:52
6 km
arr. 18:08
dep. 18:30
80 km
arr. 18:53
dep. 18:53
101 km
Srbobran, Bus station
arr. 19:08
dep. 19:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 19:29
dep. 19:29
125 km
Kula, Bus station
arr. 19:43
dep. 19:43
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 19:54
dep. 19:54
144 km
Sivac, Bus station
arr. 20:03
dep. 20:03
152 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 20:15
dep. 20:15
164 km
Sombor, Bus station
arr. 20:30
dep. 20:30
177 km
arr. 20:35
dep. 20:35
179.2 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 20:36
dep. 20:36
179.9 km
arr. 20:37
dep. 20:37
180.8 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 20:39
dep. 20:39
182 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 20:40
dep. 20:40
183.2 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 20:41
dep. 20:41
184 km
Kupusina kod Apatina, Apatinski put 6
arr. 20:46
dep. 20:46
188.4 km
Apatin, Somborska 81
arr. 20:56
dep. 20:56
196.4 km
arr. 20:58
dep. 20:58
197.2 km
Apatin, Bus station
arr. 21:01
198.6 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Apatin su međusobno udaljena ~197 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 55min., a najduže 04h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 16:40 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Belgrade (Beograd) - Apatin iznosi od 14,99 EUR do 14,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.