Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Apatin timetable

tuesday, 21.05.2019.
07:30 11:25 (03:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
arr. 08:53
dep. 09:00
80 km
arr. 09:23
dep. 09:23
0 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:36
dep. 09:36
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
125 km
Kula, Bus station
arr. 10:03
dep. 10:03
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:13
0 km
Sivac, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:22
0 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 10:34
dep. 10:34
0 km
Sombor, Bus station
arr. 10:49
dep. 11:00
177 km
arr. 11:05
dep. 11:05
0 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 11:06
dep. 11:06
0 km
arr. 11:07
dep. 11:07
0 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 11:09
dep. 11:09
0 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 11:10
dep. 11:10
0 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 11:11
dep. 11:11
0 km
Apatin, Somborska 81
arr. 11:20
dep. 11:20
0 km
arr. 11:22
dep. 11:22
0 km
Apatin, Bus station
arr. 11:25
195.7 km
11:00 15:25 (04:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
arr. 12:23
dep. 12:30
80 km
arr. 12:53
dep. 12:53
0 km
Srbobran, Bus station
arr. 13:08
dep. 13:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:22
dep. 13:22
125 km
Kula, Bus station
arr. 13:34
dep. 13:34
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 13:46
dep. 13:46
0 km
Sivac, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
0 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 14:05
dep. 14:05
0 km
Sombor, Bus station
arr. 14:20
dep. 15:00
177 km
arr. 15:05
dep. 15:05
0 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 15:06
dep. 15:06
0 km
arr. 15:07
dep. 15:07
0 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 15:09
dep. 15:09
0 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 15:10
dep. 15:10
0 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 15:11
dep. 15:11
0 km
Apatin, Somborska 81
arr. 15:20
dep. 15:20
0 km
arr. 15:22
dep. 15:22
0 km
Apatin, Bus station
arr. 15:25
195.7 km
13:00 17:25 (04:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:12
dep. 13:12
6 km
arr. 14:23
dep. 14:30
80 km
arr. 14:53
dep. 14:53
0 km
Srbobran, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 15:23
dep. 15:23
125 km
Kula, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 15:54
dep. 15:54
0 km
Sivac, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
0 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 16:11
dep. 16:11
0 km
Sombor, Bus station
arr. 16:26
dep. 17:00
177 km
arr. 17:05
dep. 17:05
0 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 17:06
dep. 17:06
0 km
arr. 17:07
dep. 17:07
0 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 17:09
dep. 17:09
0 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 17:10
dep. 17:10
0 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 17:11
dep. 17:11
0 km
Apatin, Somborska 81
arr. 17:20
dep. 17:20
0 km
arr. 17:22
dep. 17:22
0 km
Apatin, Bus station
arr. 17:25
195.7 km
 
Departures on: wednesday, 22.05.2019.
07:30 11:25 (03:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
arr. 08:53
dep. 09:00
80 km
arr. 09:23
dep. 09:23
0 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:36
dep. 09:36
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
125 km
Kula, Bus station
arr. 10:03
dep. 10:03
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:13
0 km
Sivac, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:22
0 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 10:34
dep. 10:34
0 km
Sombor, Bus station
arr. 10:49
dep. 11:00
177 km
arr. 11:05
dep. 11:05
0 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 11:06
dep. 11:06
0 km
arr. 11:07
dep. 11:07
0 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 11:09
dep. 11:09
0 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 11:10
dep. 11:10
0 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 11:11
dep. 11:11
0 km
Apatin, Somborska 81
arr. 11:20
dep. 11:20
0 km
arr. 11:22
dep. 11:22
0 km
Apatin, Bus station
arr. 11:25
195.7 km
11:00 15:25 (04:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
arr. 12:23
dep. 12:30
80 km
arr. 12:53
dep. 12:53
0 km
Srbobran, Bus station
arr. 13:08
dep. 13:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:22
dep. 13:22
125 km
Kula, Bus station
arr. 13:34
dep. 13:34
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 13:46
dep. 13:46
0 km
Sivac, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
0 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 14:05
dep. 14:05
0 km
Sombor, Bus station
arr. 14:20
dep. 15:00
177 km
arr. 15:05
dep. 15:05
0 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 15:06
dep. 15:06
0 km
arr. 15:07
dep. 15:07
0 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 15:09
dep. 15:09
0 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 15:10
dep. 15:10
0 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 15:11
dep. 15:11
0 km
Apatin, Somborska 81
arr. 15:20
dep. 15:20
0 km
arr. 15:22
dep. 15:22
0 km
Apatin, Bus station
arr. 15:25
195.7 km
13:00 17:25 (04:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:12
dep. 13:12
6 km
arr. 14:23
dep. 14:30
80 km
arr. 14:53
dep. 14:53
0 km
Srbobran, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 15:23
dep. 15:23
125 km
Kula, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 15:54
dep. 15:54
0 km
Sivac, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
0 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 16:11
dep. 16:11
0 km
Sombor, Bus station
arr. 16:26
dep. 17:00
177 km
arr. 17:05
dep. 17:05
0 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 17:06
dep. 17:06
0 km
arr. 17:07
dep. 17:07
0 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 17:09
dep. 17:09
0 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 17:10
dep. 17:10
0 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 17:11
dep. 17:11
0 km
Apatin, Somborska 81
arr. 17:20
dep. 17:20
0 km
arr. 17:22
dep. 17:22
0 km
Apatin, Bus station
arr. 17:25
195.7 km
 
Departures on: thursday, 23.05.2019.
07:30 11:25 (03:55)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 07:30
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
arr. 08:53
dep. 09:00
80 km
arr. 09:23
dep. 09:23
0 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:36
dep. 09:36
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
125 km
Kula, Bus station
arr. 10:03
dep. 10:03
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 10:13
dep. 10:13
0 km
Sivac, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:22
0 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 10:34
dep. 10:34
0 km
Sombor, Bus station
arr. 10:49
dep. 11:00
177 km
arr. 11:05
dep. 11:05
0 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 11:06
dep. 11:06
0 km
arr. 11:07
dep. 11:07
0 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 11:09
dep. 11:09
0 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 11:10
dep. 11:10
0 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 11:11
dep. 11:11
0 km
Apatin, Somborska 81
arr. 11:20
dep. 11:20
0 km
arr. 11:22
dep. 11:22
0 km
Apatin, Bus station
arr. 11:25
195.7 km
11:00 15:25 (04:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
arr. 12:23
dep. 12:30
80 km
arr. 12:53
dep. 12:53
0 km
Srbobran, Bus station
arr. 13:08
dep. 13:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:22
dep. 13:22
125 km
Kula, Bus station
arr. 13:34
dep. 13:34
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 13:46
dep. 13:46
0 km
Sivac, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
0 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 14:05
dep. 14:05
0 km
Sombor, Bus station
arr. 14:20
dep. 15:00
177 km
arr. 15:05
dep. 15:05
0 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 15:06
dep. 15:06
0 km
arr. 15:07
dep. 15:07
0 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 15:09
dep. 15:09
0 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 15:10
dep. 15:10
0 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 15:11
dep. 15:11
0 km
Apatin, Somborska 81
arr. 15:20
dep. 15:20
0 km
arr. 15:22
dep. 15:22
0 km
Apatin, Bus station
arr. 15:25
195.7 km
13:00 17:25 (04:25)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 13:00
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:12
dep. 13:12
6 km
arr. 14:23
dep. 14:30
80 km
arr. 14:53
dep. 14:53
0 km
Srbobran, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:08
112 km
Vrbas, Bus station
arr. 15:23
dep. 15:23
125 km
Kula, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
136 km
Crvenka, Bus station
arr. 15:54
dep. 15:54
0 km
Sivac, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
0 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 16:11
dep. 16:11
0 km
Sombor, Bus station
arr. 16:26
dep. 17:00
177 km
arr. 17:05
dep. 17:05
0 km
Sombor, Hala Mostonga
arr. 17:06
dep. 17:06
0 km
arr. 17:07
dep. 17:07
0 km
Bukovac (Sombor), Intersection
arr. 17:09
dep. 17:09
0 km
Bukovac (Sombor), Zel. stanica - Centrala
arr. 17:10
dep. 17:10
0 km
Bukovac (Sombor), Vojni aerodrom
arr. 17:11
dep. 17:11
0 km
Apatin, Somborska 81
arr. 17:20
dep. 17:20
0 km
arr. 17:22
dep. 17:22
0 km
Apatin, Bus station
arr. 17:25
195.7 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Apatin su međusobno udaljena ~196 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 55min., a najduže 04h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 13:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.