Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Beograd (Belgrade) - Aleksandrovac timetable

friday, 23.11.2018.
09:30 13:30 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Cicevac, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:05
182 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 12:23
dep. 12:23
200 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:30
201 km
Krusevac, Vel. cesma
arr. 12:31
dep. 12:31
201.5 km
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 12:32
dep. 12:32
202.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:33
dep. 12:33
203.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:34
dep. 12:34
204.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 12:35
dep. 12:35
205.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 12:37
dep. 12:37
206.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 12:38
dep. 12:38
207.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 12:41
dep. 12:41
208.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 12:44
dep. 12:44
209.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 12:45
dep. 12:45
210 km
Mesevo, Put
arr. 12:49
dep. 12:49
212 km
Trebotin, Put
arr. 12:51
dep. 12:51
213 km
Zabare kod Krusevca
arr. 12:53
dep. 12:53
214 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 12:54
dep. 12:54
214.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 12:55
dep. 12:55
215 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 12:57
dep. 12:57
216 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 12:59
dep. 12:59
0 km
Mrmos, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
218.5 km
Mrmos, 2
arr. 13:05
dep. 13:05
219.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 13:06
dep. 13:06
220 km
Lacisled, Sk.
arr. 13:07
dep. 13:07
221 km
Lacisled, Pr.
arr. 13:09
dep. 13:09
222 km
Lacisled, 3
arr. 13:10
dep. 13:10
223 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 13:11
dep. 13:11
224 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 13:13
dep. 13:13
0 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 13:17
dep. 13:17
226 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 13:20
dep. 13:20
227.5 km
Bobote
arr. 13:22
dep. 13:22
229.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 13:23
dep. 13:23
230.5 km
Vitkovo
arr. 13:24
dep. 13:24
231 km
Stanjevo
arr. 13:25
dep. 13:25
232 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 13:27
dep. 13:27
233.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 13:28
dep. 13:28
234 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 13:30
235 km
11:30 15:05 (03:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:40
dep. 11:40
3.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 13:40
dep. 13:40
170.8 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 14:02
dep. 14:02
190.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:07
dep. 14:15
192 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:28
dep. 14:28
199.7 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:36
dep. 14:36
204.9 km
Velika Vrbnica
arr. 14:40
dep. 14:40
208.1 km
Mrmos, 2
arr. 14:43
dep. 14:43
210.4 km
Lacisled, Posta
arr. 14:47
dep. 14:47
213.1 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
214.7 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 14:50
dep. 14:50
215.7 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 14:52
dep. 14:52
217 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 14:54
dep. 14:54
218.6 km
Bobote
arr. 14:57
dep. 14:57
220.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 14:59
dep. 14:59
221.6 km
Vitkovo
arr. 15:00
dep. 15:00
222.4 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 15:05
225.7 km
15:00 18:45 (03:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Cicevac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
182 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 17:43
dep. 17:43
200 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:45
dep. 18:00
201 km
Pepeljevac kod Krusevca
arr. 18:10
dep. 18:10
208.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:17
dep. 18:17
214 km
Velika Vrbnica
arr. 18:21
dep. 18:21
217 km
Mrmos
arr. 18:23
dep. 18:23
218.5 km
Lacisled
arr. 18:27
dep. 18:27
222 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:29
dep. 18:29
224 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:31
dep. 18:31
225 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:33
dep. 18:33
226 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:35
dep. 18:35
227.5 km
Bobote
arr. 18:38
dep. 18:38
229.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:39
dep. 18:39
230.5 km
Vitkovo
arr. 18:50
dep. 18:50
239 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:45
235 km
16:30 20:15 (03:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Cicevac, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
182 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 19:13
dep. 19:13
200 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
201 km
Krusevac, Vel. cesma
arr. 19:16
dep. 19:16
201.5 km
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 19:17
dep. 19:17
202.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 19:18
dep. 19:18
203.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 19:19
dep. 19:19
204.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 19:20
dep. 19:20
205.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 19:22
dep. 19:22
206.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 19:23
dep. 19:23
207.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 19:26
dep. 19:26
208.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 19:29
dep. 19:29
209.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 19:30
dep. 19:30
210 km
Mesevo, Put
arr. 19:34
dep. 19:34
212 km
Trebotin, Put
arr. 19:36
dep. 19:36
213 km
Zabare kod Krusevca
arr. 19:38
dep. 19:38
214 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 19:39
dep. 19:39
214.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 19:40
dep. 19:40
215 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 19:42
dep. 19:42
216 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 19:44
dep. 19:44
0 km
Mrmos, 1
arr. 19:48
dep. 19:48
218.5 km
Mrmos, 2
arr. 19:50
dep. 19:50
219.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 19:51
dep. 19:51
220 km
Lacisled, Sk.
arr. 19:52
dep. 19:52
221 km
Lacisled, Pr.
arr. 19:54
dep. 19:54
222 km
Lacisled, 3
arr. 19:55
dep. 19:55
223 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 19:56
dep. 19:56
224 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 19:58
dep. 19:58
0 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 20:02
dep. 20:02
226 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 20:05
dep. 20:05
227.5 km
Bobote
arr. 20:07
dep. 20:07
229.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 20:08
dep. 20:08
230.5 km
Vitkovo
arr. 20:09
dep. 20:09
231 km
Stanjevo
arr. 20:10
dep. 20:10
232 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 20:12
dep. 20:12
233.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 20:13
dep. 20:13
234 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 20:15
235 km
 
Departures on: saturday, 24.11.2018.
09:30 13:30 (04:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Cicevac, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:05
182 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 12:23
dep. 12:23
200 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:30
201 km
Krusevac, Vel. cesma
arr. 12:31
dep. 12:31
201.5 km
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 12:32
dep. 12:32
202.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:33
dep. 12:33
203.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:34
dep. 12:34
204.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 12:35
dep. 12:35
205.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 12:37
dep. 12:37
206.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 12:38
dep. 12:38
207.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 12:41
dep. 12:41
208.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 12:44
dep. 12:44
209.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 12:45
dep. 12:45
210 km
Mesevo, Put
arr. 12:49
dep. 12:49
212 km
Trebotin, Put
arr. 12:51
dep. 12:51
213 km
Zabare kod Krusevca
arr. 12:53
dep. 12:53
214 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 12:54
dep. 12:54
214.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 12:55
dep. 12:55
215 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 12:57
dep. 12:57
216 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 12:59
dep. 12:59
0 km
Mrmos, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
218.5 km
Mrmos, 2
arr. 13:05
dep. 13:05
219.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 13:06
dep. 13:06
220 km
Lacisled, Sk.
arr. 13:07
dep. 13:07
221 km
Lacisled, Pr.
arr. 13:09
dep. 13:09
222 km
Lacisled, 3
arr. 13:10
dep. 13:10
223 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 13:11
dep. 13:11
224 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 13:13
dep. 13:13
0 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 13:17
dep. 13:17
226 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 13:20
dep. 13:20
227.5 km
Bobote
arr. 13:22
dep. 13:22
229.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 13:23
dep. 13:23
230.5 km
Vitkovo
arr. 13:24
dep. 13:24
231 km
Stanjevo
arr. 13:25
dep. 13:25
232 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 13:27
dep. 13:27
233.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 13:28
dep. 13:28
234 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 13:30
235 km
11:30 15:05 (03:35)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:40
dep. 11:40
3.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 13:40
dep. 13:40
170.8 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 14:02
dep. 14:02
190.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:07
dep. 14:15
192 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:28
dep. 14:28
199.7 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:36
dep. 14:36
204.9 km
Velika Vrbnica
arr. 14:40
dep. 14:40
208.1 km
Mrmos, 2
arr. 14:43
dep. 14:43
210.4 km
Lacisled, Posta
arr. 14:47
dep. 14:47
213.1 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
214.7 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 14:50
dep. 14:50
215.7 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 14:52
dep. 14:52
217 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 14:54
dep. 14:54
218.6 km
Bobote
arr. 14:57
dep. 14:57
220.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 14:59
dep. 14:59
221.6 km
Vitkovo
arr. 15:00
dep. 15:00
222.4 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 15:05
225.7 km
15:00 18:45 (03:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Cicevac, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
182 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 17:43
dep. 17:43
200 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:45
dep. 18:00
201 km
Pepeljevac kod Krusevca
arr. 18:10
dep. 18:10
208.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:17
dep. 18:17
214 km
Velika Vrbnica
arr. 18:21
dep. 18:21
217 km
Mrmos
arr. 18:23
dep. 18:23
218.5 km
Lacisled
arr. 18:27
dep. 18:27
222 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:29
dep. 18:29
224 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:31
dep. 18:31
225 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:33
dep. 18:33
226 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:35
dep. 18:35
227.5 km
Bobote
arr. 18:38
dep. 18:38
229.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:39
dep. 18:39
230.5 km
Vitkovo
arr. 18:50
dep. 18:50
239 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:45
235 km
16:30 20:15 (03:45)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Cicevac, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
182 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 19:13
dep. 19:13
200 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
201 km
Krusevac, Vel. cesma
arr. 19:16
dep. 19:16
201.5 km
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 19:17
dep. 19:17
202.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 19:18
dep. 19:18
203.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 19:19
dep. 19:19
204.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 19:20
dep. 19:20
205.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 19:22
dep. 19:22
206.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 19:23
dep. 19:23
207.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 19:26
dep. 19:26
208.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 19:29
dep. 19:29
209.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 19:30
dep. 19:30
210 km
Mesevo, Put
arr. 19:34
dep. 19:34
212 km
Trebotin, Put
arr. 19:36
dep. 19:36
213 km
Zabare kod Krusevca
arr. 19:38
dep. 19:38
214 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 19:39
dep. 19:39
214.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 19:40
dep. 19:40
215 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 19:42
dep. 19:42
216 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 19:44
dep. 19:44
0 km
Mrmos, 1
arr. 19:48
dep. 19:48
218.5 km
Mrmos, 2
arr. 19:50
dep. 19:50
219.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 19:51
dep. 19:51
220 km
Lacisled, Sk.
arr. 19:52
dep. 19:52
221 km
Lacisled, Pr.
arr. 19:54
dep. 19:54
222 km
Lacisled, 3
arr. 19:55
dep. 19:55
223 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 19:56
dep. 19:56
224 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 19:58
dep. 19:58
0 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 20:02
dep. 20:02
226 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 20:05
dep. 20:05
227.5 km
Bobote
arr. 20:07
dep. 20:07
229.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 20:08
dep. 20:08
230.5 km
Vitkovo
arr. 20:09
dep. 20:09
231 km
Stanjevo
arr. 20:10
dep. 20:10
232 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 20:12
dep. 20:12
233.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 20:13
dep. 20:13
234 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 20:15
235 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Aleksandrovac su međusobno udaljena ~233 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 35min., a najduže 04h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 09:30 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.