Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beograd (Belgrade) - Aleksandrovac timetable

thursday, 14.11.2019.
09:30 13:30 (04:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 09:40
dep. 09:40
3.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
170.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:05
dep. 12:05
190.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:30
192 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:31
dep. 12:31
192.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:32
dep. 12:32
193.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:33
dep. 12:33
194.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:34
dep. 12:34
195.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 12:35
dep. 12:35
196.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 12:37
dep. 12:37
197.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 12:38
dep. 12:38
198.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 12:41
dep. 12:41
199.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 12:44
dep. 12:44
200.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 12:45
dep. 12:45
201 km
Mesevo, Put
arr. 12:49
dep. 12:49
203 km
Trebotin, Put
arr. 12:51
dep. 12:51
204 km
Zabare kod Krusevca
arr. 12:53
dep. 12:53
205 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 12:54
dep. 12:54
205.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 12:55
dep. 12:55
206 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 12:57
dep. 12:57
207 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 12:59
dep. 12:59
208 km
Mrmos, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
209.5 km
Mrmos, 2
arr. 13:05
dep. 13:05
210.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 13:06
dep. 13:06
211 km
Lacisled, Sk.
arr. 13:07
dep. 13:07
212 km
Lacisled, Pr.
arr. 13:09
dep. 13:09
213 km
Lacisled, 3
arr. 13:10
dep. 13:10
214 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 13:11
dep. 13:11
215 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 13:13
dep. 13:13
216 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 13:17
dep. 13:17
217 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 13:20
dep. 13:20
218.5 km
Bobote
arr. 13:22
dep. 13:22
220.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 13:23
dep. 13:23
221.5 km
Vitkovo
arr. 13:24
dep. 13:24
222 km
Stanjevo
arr. 13:25
dep. 13:25
223 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 13:27
dep. 13:27
224.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 13:28
dep. 13:28
225 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 13:30
226 km
11:30 15:05 (03:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:40
dep. 11:40
3.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 13:40
dep. 13:40
170.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:02
dep. 14:02
190.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:07
dep. 14:15
192 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:28
dep. 14:28
199.7 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:36
dep. 14:36
204.9 km
Velika Vrbnica
arr. 14:40
dep. 14:40
208.1 km
Mrmos, 2
arr. 14:43
dep. 14:43
210.4 km
Lacisled, Posta
arr. 14:47
dep. 14:47
213.1 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
214.7 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 14:50
dep. 14:50
215.7 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 14:52
dep. 14:52
217 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 14:54
dep. 14:54
218.6 km
Bobote
arr. 14:57
dep. 14:57
220.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 14:59
dep. 14:59
221.6 km
Vitkovo
arr. 15:00
dep. 15:00
222.4 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 15:05
225.7 km
15:00 18:50 (03:50)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 15:10
dep. 15:10
3.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
170.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:40
dep. 17:40
190.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
192 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 18:13
dep. 18:13
199.7 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:21
dep. 18:21
204.9 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
208.1 km
Mrmos, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
210.4 km
Lacisled, Posta
arr. 18:32
dep. 18:32
213.1 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
214.7 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:35
dep. 18:35
215.7 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:37
dep. 18:37
217 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:39
dep. 18:39
218.6 km
Bobote
arr. 18:42
dep. 18:42
220.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:44
dep. 18:44
221.6 km
Vitkovo
arr. 18:55
dep. 18:55
229.1 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:50
225.7 km
16:30 20:15 (03:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 16:40
dep. 16:40
3.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
170.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:05
dep. 19:05
190.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:10
dep. 19:15
192 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:16
dep. 19:16
192.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:17
dep. 19:17
193.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 19:18
dep. 19:18
194.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 19:19
dep. 19:19
195.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 19:20
dep. 19:20
196.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 19:22
dep. 19:22
197.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 19:23
dep. 19:23
198.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 19:26
dep. 19:26
199.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 19:29
dep. 19:29
200.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 19:30
dep. 19:30
201 km
Mesevo, Put
arr. 19:34
dep. 19:34
203 km
Trebotin, Put
arr. 19:36
dep. 19:36
204 km
Zabare kod Krusevca
arr. 19:38
dep. 19:38
205 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 19:39
dep. 19:39
205.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 19:40
dep. 19:40
206 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 19:42
dep. 19:42
207 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 19:44
dep. 19:44
208 km
Mrmos, 1
arr. 19:48
dep. 19:48
209.5 km
Mrmos, 2
arr. 19:50
dep. 19:50
210.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 19:51
dep. 19:51
211 km
Lacisled, Sk.
arr. 19:52
dep. 19:52
212 km
Lacisled, Pr.
arr. 19:54
dep. 19:54
213 km
Lacisled, 3
arr. 19:55
dep. 19:55
214 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 19:56
dep. 19:56
215 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 19:58
dep. 19:58
216 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 20:02
dep. 20:02
217 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 20:05
dep. 20:05
218.5 km
Bobote
arr. 20:07
dep. 20:07
220.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 20:08
dep. 20:08
221.5 km
Vitkovo
arr. 20:09
dep. 20:09
222 km
Stanjevo
arr. 20:10
dep. 20:10
223 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 20:12
dep. 20:12
224.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 20:13
dep. 20:13
225 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 20:15
226 km
Beograd (Belgrade) - Aleksandrovac timetable
Departures on: friday, 15.11.2019.
09:30 13:30 (04:00)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 09:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 09:40
dep. 09:40
3.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
170.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:05
dep. 12:05
190.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:30
192 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:31
dep. 12:31
192.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:32
dep. 12:32
193.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:33
dep. 12:33
194.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:34
dep. 12:34
195.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 12:35
dep. 12:35
196.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 12:37
dep. 12:37
197.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 12:38
dep. 12:38
198.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 12:41
dep. 12:41
199.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 12:44
dep. 12:44
200.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 12:45
dep. 12:45
201 km
Mesevo, Put
arr. 12:49
dep. 12:49
203 km
Trebotin, Put
arr. 12:51
dep. 12:51
204 km
Zabare kod Krusevca
arr. 12:53
dep. 12:53
205 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 12:54
dep. 12:54
205.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 12:55
dep. 12:55
206 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 12:57
dep. 12:57
207 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 12:59
dep. 12:59
208 km
Mrmos, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
209.5 km
Mrmos, 2
arr. 13:05
dep. 13:05
210.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 13:06
dep. 13:06
211 km
Lacisled, Sk.
arr. 13:07
dep. 13:07
212 km
Lacisled, Pr.
arr. 13:09
dep. 13:09
213 km
Lacisled, 3
arr. 13:10
dep. 13:10
214 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 13:11
dep. 13:11
215 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 13:13
dep. 13:13
216 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 13:17
dep. 13:17
217 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 13:20
dep. 13:20
218.5 km
Bobote
arr. 13:22
dep. 13:22
220.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 13:23
dep. 13:23
221.5 km
Vitkovo
arr. 13:24
dep. 13:24
222 km
Stanjevo
arr. 13:25
dep. 13:25
223 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 13:27
dep. 13:27
224.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 13:28
dep. 13:28
225 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 13:30
226 km
11:30 15:05 (03:35)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 11:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:40
dep. 11:40
3.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 13:40
dep. 13:40
170.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:02
dep. 14:02
190.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:07
dep. 14:15
192 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:28
dep. 14:28
199.7 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:36
dep. 14:36
204.9 km
Velika Vrbnica
arr. 14:40
dep. 14:40
208.1 km
Mrmos, 2
arr. 14:43
dep. 14:43
210.4 km
Lacisled, Posta
arr. 14:47
dep. 14:47
213.1 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
214.7 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 14:50
dep. 14:50
215.7 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 14:52
dep. 14:52
217 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 14:54
dep. 14:54
218.6 km
Bobote
arr. 14:57
dep. 14:57
220.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 14:59
dep. 14:59
221.6 km
Vitkovo
arr. 15:00
dep. 15:00
222.4 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 15:05
225.7 km
15:00 18:50 (03:50)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 15:10
dep. 15:10
3.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
170.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:40
dep. 17:40
190.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
192 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 18:13
dep. 18:13
199.7 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:21
dep. 18:21
204.9 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
208.1 km
Mrmos, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
210.4 km
Lacisled, Posta
arr. 18:32
dep. 18:32
213.1 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
214.7 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:35
dep. 18:35
215.7 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:37
dep. 18:37
217 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:39
dep. 18:39
218.6 km
Bobote
arr. 18:42
dep. 18:42
220.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:44
dep. 18:44
221.6 km
Vitkovo
arr. 18:55
dep. 18:55
229.1 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:50
225.7 km
16:30 20:15 (03:45)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
dep. 16:30
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 16:40
dep. 16:40
3.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
170.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:05
dep. 19:05
190.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:10
dep. 19:15
192 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:16
dep. 19:16
192.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:17
dep. 19:17
193.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 19:18
dep. 19:18
194.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 19:19
dep. 19:19
195.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 19:20
dep. 19:20
196.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 19:22
dep. 19:22
197.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 19:23
dep. 19:23
198.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 19:26
dep. 19:26
199.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 19:29
dep. 19:29
200.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 19:30
dep. 19:30
201 km
Mesevo, Put
arr. 19:34
dep. 19:34
203 km
Trebotin, Put
arr. 19:36
dep. 19:36
204 km
Zabare kod Krusevca
arr. 19:38
dep. 19:38
205 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 19:39
dep. 19:39
205.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 19:40
dep. 19:40
206 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 19:42
dep. 19:42
207 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 19:44
dep. 19:44
208 km
Mrmos, 1
arr. 19:48
dep. 19:48
209.5 km
Mrmos, 2
arr. 19:50
dep. 19:50
210.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 19:51
dep. 19:51
211 km
Lacisled, Sk.
arr. 19:52
dep. 19:52
212 km
Lacisled, Pr.
arr. 19:54
dep. 19:54
213 km
Lacisled, 3
arr. 19:55
dep. 19:55
214 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 19:56
dep. 19:56
215 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 19:58
dep. 19:58
216 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 20:02
dep. 20:02
217 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 20:05
dep. 20:05
218.5 km
Bobote
arr. 20:07
dep. 20:07
220.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 20:08
dep. 20:08
221.5 km
Vitkovo
arr. 20:09
dep. 20:09
222 km
Stanjevo
arr. 20:10
dep. 20:10
223 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 20:12
dep. 20:12
224.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 20:13
dep. 20:13
225 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 20:15
226 km

Naselja Beograd (Belgrade) i Aleksandrovac su međusobno udaljena ~226 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 35min., a najduže 04h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beograd (Belgrade) je u 09:30 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.