Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Belgrade (Beograd) - Aleksandrovac timetable

tuesday, 14.07.2020.
15:00 18:50 (03:50)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 15:10
dep. 15:10
3.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
170.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:40
dep. 17:40
190.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
192 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 18:13
dep. 18:13
199.7 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:21
dep. 18:21
204.9 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
208.1 km
Mrmos, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
210.4 km
Lacisled, Posta
arr. 18:32
dep. 18:32
213.1 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
214.7 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:35
dep. 18:35
215.7 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:37
dep. 18:37
217 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:39
dep. 18:39
218.6 km
Bobote
arr. 18:42
dep. 18:42
220.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:44
dep. 18:44
221.6 km
Vitkovo
arr. 18:55
dep. 18:55
229.1 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:50
225.7 km
Belgrade (Beograd) - Aleksandrovac timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
15:00 18:50 (03:50)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 15:10
dep. 15:10
3.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
170.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:40
dep. 17:40
190.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
192 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 18:13
dep. 18:13
199.7 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:21
dep. 18:21
204.9 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
208.1 km
Mrmos, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
210.4 km
Lacisled, Posta
arr. 18:32
dep. 18:32
213.1 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
214.7 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:35
dep. 18:35
215.7 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:37
dep. 18:37
217 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:39
dep. 18:39
218.6 km
Bobote
arr. 18:42
dep. 18:42
220.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:44
dep. 18:44
221.6 km
Vitkovo
arr. 18:55
dep. 18:55
229.1 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:50
225.7 km
Belgrade (Beograd) - Aleksandrovac timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
15:00 18:50 (03:50)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 15:10
dep. 15:10
3.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
170.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:40
dep. 17:40
190.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
192 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 18:13
dep. 18:13
199.7 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:21
dep. 18:21
204.9 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
208.1 km
Mrmos, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
210.4 km
Lacisled, Posta
arr. 18:32
dep. 18:32
213.1 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
214.7 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:35
dep. 18:35
215.7 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:37
dep. 18:37
217 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:39
dep. 18:39
218.6 km
Bobote
arr. 18:42
dep. 18:42
220.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:44
dep. 18:44
221.6 km
Vitkovo
arr. 18:55
dep. 18:55
229.1 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:50
225.7 km
Belgrade (Beograd) - Aleksandrovac timetable
Departures on: friday, 17.07.2020.
15:00 18:50 (03:50)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 15:10
dep. 15:10
3.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
170.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:40
dep. 17:40
190.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
192 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 18:13
dep. 18:13
199.7 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:21
dep. 18:21
204.9 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
208.1 km
Mrmos, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
210.4 km
Lacisled, Posta
arr. 18:32
dep. 18:32
213.1 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
214.7 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:35
dep. 18:35
215.7 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:37
dep. 18:37
217 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:39
dep. 18:39
218.6 km
Bobote
arr. 18:42
dep. 18:42
220.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:44
dep. 18:44
221.6 km
Vitkovo
arr. 18:55
dep. 18:55
229.1 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:50
225.7 km
Belgrade (Beograd) - Aleksandrovac timetable
Departures on: saturday, 18.07.2020.
15:00 18:50 (03:50)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 15:10
dep. 15:10
3.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
170.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:40
dep. 17:40
190.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
192 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 18:13
dep. 18:13
199.7 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:21
dep. 18:21
204.9 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
208.1 km
Mrmos, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
210.4 km
Lacisled, Posta
arr. 18:32
dep. 18:32
213.1 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
214.7 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:35
dep. 18:35
215.7 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:37
dep. 18:37
217 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:39
dep. 18:39
218.6 km
Bobote
arr. 18:42
dep. 18:42
220.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:44
dep. 18:44
221.6 km
Vitkovo
arr. 18:55
dep. 18:55
229.1 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:50
225.7 km
Belgrade (Beograd) - Aleksandrovac timetable
Departures on: sunday, 19.07.2020.
15:00 18:50 (03:50)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 15:10
dep. 15:10
3.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
170.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:40
dep. 17:40
190.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
192 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 18:13
dep. 18:13
199.7 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:21
dep. 18:21
204.9 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
208.1 km
Mrmos, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
210.4 km
Lacisled, Posta
arr. 18:32
dep. 18:32
213.1 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
214.7 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:35
dep. 18:35
215.7 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:37
dep. 18:37
217 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:39
dep. 18:39
218.6 km
Bobote
arr. 18:42
dep. 18:42
220.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:44
dep. 18:44
221.6 km
Vitkovo
arr. 18:55
dep. 18:55
229.1 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:50
225.7 km
Belgrade (Beograd) - Aleksandrovac timetable
Departures on: monday, 20.07.2020.
15:00 18:50 (03:50)
BAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
dep. 15:00
Belgrade (Beograd), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 15:10
dep. 15:10
3.4 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
170.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:40
dep. 17:40
190.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
192 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 18:13
dep. 18:13
199.7 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:21
dep. 18:21
204.9 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
208.1 km
Mrmos, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
210.4 km
Lacisled, Posta
arr. 18:32
dep. 18:32
213.1 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
214.7 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:35
dep. 18:35
215.7 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:37
dep. 18:37
217 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:39
dep. 18:39
218.6 km
Bobote
arr. 18:42
dep. 18:42
220.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:44
dep. 18:44
221.6 km
Vitkovo
arr. 18:55
dep. 18:55
229.1 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:50
225.7 km

Naselja Belgrade (Beograd) i Aleksandrovac su međusobno udaljena ~226 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 50min., a najduže 03h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belgrade (Beograd) je u 15:00 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.