Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beocin - Novi Sad timetable

friday, 15.11.2019.
01:30 02:02 (00:32)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beocin, Bus station
dep. 01:30
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 01:32
dep. 01:32
1 km
Beocin, III
arr. 01:33
dep. 01:33
1.4 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 01:36
dep. 01:36
3.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 01:37
dep. 01:37
3.9 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 01:38
dep. 01:38
4.7 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 01:41
dep. 01:41
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 01:46
dep. 01:46
10.2 km
arr. 01:53
dep. 01:53
14.3 km
arr. 02:02
17.2 km
04:25 05:12 (00:47)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:25
Beocin, Most
arr. 04:27
dep. 04:27
1.7 km
arr. 04:28
dep. 04:28
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 04:30
dep. 04:30
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:40
9.2 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 04:39
dep. 04:39
8.5 km
arr. 04:37
dep. 04:37
7.9 km
arr. 04:36
dep. 04:36
7.4 km
arr. 04:35
dep. 04:35
6.8 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 04:42
dep. 04:42
10.2 km
Beocin, III
arr. 04:43
dep. 04:43
10.6 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 04:46
dep. 04:46
12.5 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 04:47
dep. 04:47
13.1 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 04:48
dep. 04:48
13.9 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 04:51
dep. 04:51
16.2 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 04:56
dep. 04:56
19.4 km
arr. 05:03
dep. 05:03
23.5 km
arr. 05:12
26.4 km
05:00 05:38 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:00
Beocin, Most
arr. 05:02
dep. 05:02
1.7 km
arr. 05:03
dep. 05:03
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 05:05
dep. 05:05
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 05:06
dep. 05:06
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 05:08
dep. 05:08
5.4 km
Beocin, III
arr. 05:09
dep. 05:09
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 05:12
dep. 05:12
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 05:13
dep. 05:13
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 05:14
dep. 05:14
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 05:17
dep. 05:17
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
14.6 km
arr. 05:29
dep. 05:29
18.7 km
arr. 05:38
21.6 km
05:38 06:16 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:38
Beocin, Most
arr. 05:40
dep. 05:40
1.7 km
arr. 05:41
dep. 05:41
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 05:43
dep. 05:43
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 05:44
dep. 05:44
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 05:46
dep. 05:46
5.4 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 05:47
dep. 05:47
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 05:50
dep. 05:50
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 05:51
dep. 05:51
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 05:52
dep. 05:52
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 05:55
dep. 05:55
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
14.6 km
arr. 06:07
dep. 06:07
18.7 km
arr. 06:16
21.6 km
05:40 06:18 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:40
Beocin, Most
arr. 05:42
dep. 05:42
1.7 km
arr. 05:43
dep. 05:43
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 05:45
dep. 05:45
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 05:46
dep. 05:46
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 05:48
dep. 05:48
5.4 km
Beocin, III
arr. 05:49
dep. 05:49
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 05:52
dep. 05:52
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 05:53
dep. 05:53
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 05:54
dep. 05:54
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 05:57
dep. 05:57
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
14.6 km
arr. 06:09
dep. 06:09
18.7 km
arr. 06:18
21.6 km
06:10 06:47 (00:37)
Beocin selo - OkretnicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:10
arr. 06:11
dep. 06:11
0.6 km
arr. 06:12
dep. 06:12
1.1 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 06:14
dep. 06:14
1.7 km
Beocin, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
2.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 06:17
dep. 06:17
3.4 km
Beocin, III
arr. 06:18
dep. 06:18
3.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 06:21
dep. 06:21
5.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 06:22
dep. 06:22
6.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 06:23
dep. 06:23
7.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 06:26
dep. 06:26
9.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:31
dep. 06:31
12.6 km
arr. 06:38
dep. 06:38
16.7 km
arr. 06:47
19.6 km
06:17 06:55 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:17
Beocin, Most
arr. 06:19
dep. 06:19
1.7 km
arr. 06:20
dep. 06:20
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 06:22
dep. 06:22
3.6 km
Beocin, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 06:25
dep. 06:25
5.4 km
Beocin, III
arr. 06:26
dep. 06:26
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 06:29
dep. 06:29
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 06:30
dep. 06:30
8.3 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 06:31
dep. 06:31
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 06:34
dep. 06:34
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
14.6 km
arr. 06:46
dep. 06:46
18.7 km
arr. 06:55
21.6 km
06:23 07:01 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:23
Beocin, Most
arr. 06:25
dep. 06:25
1.7 km
arr. 06:26
dep. 06:26
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 06:28
dep. 06:28
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 06:29
dep. 06:29
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 06:31
dep. 06:31
5.4 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 06:32
dep. 06:32
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 06:35
dep. 06:35
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 06:36
dep. 06:36
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 06:37
dep. 06:37
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 06:40
dep. 06:40
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
14.6 km
arr. 06:52
dep. 06:52
18.7 km
arr. 07:01
21.6 km
06:25 06:57 (00:32)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beocin, Bus station
dep. 06:25
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 06:27
dep. 06:27
1 km
Beocin, III
arr. 06:28
dep. 06:28
1.4 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 06:31
dep. 06:31
3.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 06:32
dep. 06:32
3.9 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 06:33
dep. 06:33
4.7 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 06:36
dep. 06:36
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
10.2 km
arr. 06:48
dep. 06:48
14.3 km
arr. 06:57
17.2 km
06:25 07:03 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:25
Beocin, Most
arr. 06:27
dep. 06:27
1.7 km
arr. 06:28
dep. 06:28
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 06:30
dep. 06:30
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 06:31
dep. 06:31
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 06:33
dep. 06:33
5.4 km
Beocin, III
arr. 06:34
dep. 06:34
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 06:37
dep. 06:37
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 06:38
dep. 06:38
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 06:39
dep. 06:39
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 06:42
dep. 06:42
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
14.6 km
arr. 06:54
dep. 06:54
18.7 km
arr. 07:03
21.6 km
06:55 07:33 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:55
Beocin, Most
arr. 06:57
dep. 06:57
1.7 km
arr. 06:58
dep. 06:58
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 07:00
dep. 07:00
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 07:01
dep. 07:01
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 07:03
dep. 07:03
5.4 km
Beocin, III
arr. 07:04
dep. 07:04
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 07:07
dep. 07:07
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 07:08
dep. 07:08
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 07:09
dep. 07:09
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 07:12
dep. 07:12
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
14.6 km
arr. 07:24
dep. 07:24
18.7 km
arr. 07:33
21.6 km
07:00 07:32 (00:32)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beocin, Bus station
dep. 07:00
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Beocin, III
arr. 07:03
dep. 07:03
1.4 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 07:06
dep. 07:06
3.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 07:07
dep. 07:07
3.9 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 07:08
dep. 07:08
4.7 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 07:11
dep. 07:11
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
10.2 km
arr. 07:23
dep. 07:23
14.3 km
arr. 07:32
17.2 km
07:25 08:12 (00:47)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:25
Beocin, Most
arr. 07:27
dep. 07:27
1.7 km
arr. 07:28
dep. 07:28
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 07:30
dep. 07:30
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
9.2 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 07:39
dep. 07:39
8.5 km
arr. 07:37
dep. 07:37
7.9 km
arr. 07:36
dep. 07:36
7.4 km
arr. 07:35
dep. 07:35
6.8 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 07:42
dep. 07:42
10.2 km
Beocin, III
arr. 07:43
dep. 07:43
10.6 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 07:46
dep. 07:46
12.5 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 07:47
dep. 07:47
13.1 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 07:48
dep. 07:48
13.9 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 07:51
dep. 07:51
16.2 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:56
dep. 07:56
19.4 km
arr. 08:03
dep. 08:03
23.5 km
arr. 08:12
26.4 km
07:32 08:10 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:32
Beocin, Most
arr. 07:34
dep. 07:34
1.7 km
arr. 07:35
dep. 07:35
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 07:37
dep. 07:37
3.6 km
Beocin, Center
arr. 07:38
dep. 07:38
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 07:40
dep. 07:40
5.4 km
Beocin, III
arr. 07:41
dep. 07:41
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 07:44
dep. 07:44
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 07:45
dep. 07:45
8.3 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 07:46
dep. 07:46
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 07:49
dep. 07:49
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
14.6 km
arr. 08:01
dep. 08:01
18.7 km
arr. 08:10
21.6 km
07:53 08:31 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:53
Beocin, Most
arr. 07:55
dep. 07:55
1.7 km
arr. 07:56
dep. 07:56
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 07:58
dep. 07:58
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 07:59
dep. 07:59
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 08:01
dep. 08:01
5.4 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 08:02
dep. 08:02
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 08:05
dep. 08:05
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 08:06
dep. 08:06
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 08:07
dep. 08:07
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 08:10
dep. 08:10
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
14.6 km
arr. 08:22
dep. 08:22
18.7 km
arr. 08:31
21.6 km
08:10 08:48 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:10
Beocin, Most
arr. 08:12
dep. 08:12
1.7 km
arr. 08:13
dep. 08:13
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 08:15
dep. 08:15
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 08:16
dep. 08:16
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 08:18
dep. 08:18
5.4 km
Beocin, III
arr. 08:19
dep. 08:19
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 08:22
dep. 08:22
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 08:23
dep. 08:23
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 08:24
dep. 08:24
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 08:27
dep. 08:27
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 08:32
dep. 08:32
14.6 km
arr. 08:39
dep. 08:39
18.7 km
arr. 08:48
21.6 km
08:55 09:33 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:55
Beocin, Most
arr. 08:57
dep. 08:57
1.7 km
arr. 08:58
dep. 08:58
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 09:00
dep. 09:00
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 09:01
dep. 09:01
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 09:03
dep. 09:03
5.4 km
Beocin, III
arr. 09:04
dep. 09:04
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 09:07
dep. 09:07
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 09:08
dep. 09:08
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 09:09
dep. 09:09
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 09:12
dep. 09:12
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 09:17
dep. 09:17
14.6 km
arr. 09:24
dep. 09:24
18.7 km
arr. 09:33
21.6 km
09:30 10:17 (00:47)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:30
Beocin, Most
arr. 09:32
dep. 09:32
1.7 km
arr. 09:33
dep. 09:33
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 09:35
dep. 09:35
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
9.2 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 09:44
dep. 09:44
8.5 km
arr. 09:42
dep. 09:42
7.9 km
arr. 09:41
dep. 09:41
7.4 km
arr. 09:40
dep. 09:40
6.8 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 09:47
dep. 09:47
10.2 km
Beocin, III
arr. 09:48
dep. 09:48
10.6 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 09:51
dep. 09:51
12.5 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 09:52
dep. 09:52
13.1 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 09:53
dep. 09:53
13.9 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 09:56
dep. 09:56
16.2 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 10:01
dep. 10:01
19.4 km
arr. 10:08
dep. 10:08
23.5 km
arr. 10:17
26.4 km
10:32 11:10 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:32
Beocin, Most
arr. 10:34
dep. 10:34
1.7 km
arr. 10:35
dep. 10:35
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 10:37
dep. 10:37
3.6 km
Beocin, Center
arr. 10:38
dep. 10:38
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 10:40
dep. 10:40
5.4 km
Beocin, III
arr. 10:41
dep. 10:41
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 10:44
dep. 10:44
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 10:45
dep. 10:45
8.3 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 10:46
dep. 10:46
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 10:49
dep. 10:49
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 10:54
dep. 10:54
14.6 km
arr. 11:01
dep. 11:01
18.7 km
arr. 11:10
21.6 km
11:25 12:03 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:25
Beocin, Most
arr. 11:27
dep. 11:27
1.7 km
arr. 11:28
dep. 11:28
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 11:30
dep. 11:30
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 11:31
dep. 11:31
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 11:33
dep. 11:33
5.4 km
Beocin, III
arr. 11:34
dep. 11:34
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 11:37
dep. 11:37
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 11:38
dep. 11:38
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 11:39
dep. 11:39
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 11:42
dep. 11:42
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:47
dep. 11:47
14.6 km
arr. 11:54
dep. 11:54
18.7 km
arr. 12:03
21.6 km
11:30 12:07 (00:37)
Beocin selo - OkretnicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:30
arr. 11:31
dep. 11:31
0.6 km
arr. 11:32
dep. 11:32
1.1 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 11:34
dep. 11:34
1.7 km
Beocin, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
2.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 11:37
dep. 11:37
3.4 km
Beocin, III
arr. 11:38
dep. 11:38
3.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 11:41
dep. 11:41
5.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 11:42
dep. 11:42
6.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 11:43
dep. 11:43
7.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 11:46
dep. 11:46
9.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:51
dep. 11:51
12.6 km
arr. 11:58
dep. 11:58
16.7 km
arr. 12:07
19.6 km
12:08 12:46 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:08
Beocin, Most
arr. 12:10
dep. 12:10
1.7 km
arr. 12:11
dep. 12:11
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 12:13
dep. 12:13
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 12:14
dep. 12:14
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 12:16
dep. 12:16
5.4 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 12:17
dep. 12:17
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 12:20
dep. 12:20
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 12:21
dep. 12:21
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 12:22
dep. 12:22
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 12:25
dep. 12:25
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
14.6 km
arr. 12:37
dep. 12:37
18.7 km
arr. 12:46
21.6 km
12:20 12:58 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:20
Beocin, Most
arr. 12:22
dep. 12:22
1.7 km
arr. 12:23
dep. 12:23
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 12:25
dep. 12:25
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 12:26
dep. 12:26
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 12:28
dep. 12:28
5.4 km
Beocin, III
arr. 12:29
dep. 12:29
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 12:32
dep. 12:32
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 12:33
dep. 12:33
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 12:34
dep. 12:34
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 12:37
dep. 12:37
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 12:42
dep. 12:42
14.6 km
arr. 12:49
dep. 12:49
18.7 km
arr. 12:58
21.6 km
12:30 13:02 (00:32)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beocin, Bus station
dep. 12:30
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Beocin, III
arr. 12:33
dep. 12:33
1.4 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 12:36
dep. 12:36
3.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 12:37
dep. 12:37
3.9 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 12:38
dep. 12:38
4.7 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 12:41
dep. 12:41
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
10.2 km
arr. 12:53
dep. 12:53
14.3 km
arr. 13:02
17.2 km
12:47 13:25 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:47
Beocin, Most
arr. 12:49
dep. 12:49
1.7 km
arr. 12:50
dep. 12:50
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 12:52
dep. 12:52
3.6 km
Beocin, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 12:55
dep. 12:55
5.4 km
Beocin, III
arr. 12:56
dep. 12:56
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 12:59
dep. 12:59
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 13:00
dep. 13:00
8.3 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 13:01
dep. 13:01
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 13:04
dep. 13:04
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 13:09
dep. 13:09
14.6 km
arr. 13:16
dep. 13:16
18.7 km
arr. 13:25
21.6 km
13:00 13:37 (00:37)
Beocin selo - OkretnicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:00
arr. 13:01
dep. 13:01
0.6 km
arr. 13:02
dep. 13:02
1.1 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 13:04
dep. 13:04
1.7 km
Beocin, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
2.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 13:07
dep. 13:07
3.4 km
Beocin, III
arr. 13:08
dep. 13:08
3.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 13:11
dep. 13:11
5.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 13:12
dep. 13:12
6.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 13:13
dep. 13:13
7.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 13:16
dep. 13:16
9.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
12.6 km
arr. 13:28
dep. 13:28
16.7 km
arr. 13:37
19.6 km
13:33 14:11 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:33
Beocin, Most
arr. 13:35
dep. 13:35
1.7 km
arr. 13:36
dep. 13:36
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 13:38
dep. 13:38
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 13:39
dep. 13:39
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 13:41
dep. 13:41
5.4 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 13:42
dep. 13:42
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 13:45
dep. 13:45
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 13:46
dep. 13:46
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 13:47
dep. 13:47
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 13:50
dep. 13:50
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
14.6 km
arr. 14:02
dep. 14:02
18.7 km
arr. 14:11
21.6 km
13:45 14:23 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:45
Beocin, Most
arr. 13:47
dep. 13:47
1.7 km
arr. 13:48
dep. 13:48
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 13:50
dep. 13:50
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 13:51
dep. 13:51
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 13:53
dep. 13:53
5.4 km
Beocin, III
arr. 13:54
dep. 13:54
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 13:57
dep. 13:57
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 13:58
dep. 13:58
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 13:59
dep. 13:59
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 14:02
dep. 14:02
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
14.6 km
arr. 14:14
dep. 14:14
18.7 km
arr. 14:23
21.6 km
14:30 15:08 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Beocin, Most
arr. 14:32
dep. 14:32
1.7 km
arr. 14:33
dep. 14:33
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 14:35
dep. 14:35
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 14:36
dep. 14:36
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 14:38
dep. 14:38
5.4 km
Beocin, III
arr. 14:39
dep. 14:39
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 14:42
dep. 14:42
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 14:43
dep. 14:43
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 14:44
dep. 14:44
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 14:47
dep. 14:47
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:52
dep. 14:52
14.6 km
arr. 14:59
dep. 14:59
18.7 km
arr. 15:08
21.6 km
14:48 15:26 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:48
Beocin, Most
arr. 14:50
dep. 14:50
1.7 km
arr. 14:51
dep. 14:51
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 14:53
dep. 14:53
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 14:54
dep. 14:54
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 14:56
dep. 14:56
5.4 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 14:57
dep. 14:57
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 15:00
dep. 15:00
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 15:01
dep. 15:01
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 15:02
dep. 15:02
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 15:05
dep. 15:05
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 15:10
dep. 15:10
14.6 km
arr. 15:17
dep. 15:17
18.7 km
arr. 15:26
21.6 km
15:10 15:47 (00:37)
Beocin selo - OkretnicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:10
arr. 15:11
dep. 15:11
0.6 km
arr. 15:12
dep. 15:12
1.1 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 15:14
dep. 15:14
1.7 km
Beocin, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
2.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 15:17
dep. 15:17
3.4 km
Beocin, III
arr. 15:18
dep. 15:18
3.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 15:21
dep. 15:21
5.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 15:22
dep. 15:22
6.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 15:23
dep. 15:23
7.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 15:26
dep. 15:26
9.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 15:31
dep. 15:31
12.6 km
arr. 15:38
dep. 15:38
16.7 km
arr. 15:47
19.6 km
15:30 16:08 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:30
Beocin, Most
arr. 15:32
dep. 15:32
1.7 km
arr. 15:33
dep. 15:33
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 15:35
dep. 15:35
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 15:38
dep. 15:38
5.4 km
Beocin, III
arr. 15:39
dep. 15:39
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 15:42
dep. 15:42
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 15:43
dep. 15:43
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 15:44
dep. 15:44
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 15:47
dep. 15:47
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
14.6 km
arr. 15:59
dep. 15:59
18.7 km
arr. 16:08
21.6 km
15:38 16:16 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:38
Beocin, Most
arr. 15:40
dep. 15:40
1.7 km
arr. 15:41
dep. 15:41
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 15:43
dep. 15:43
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 15:44
dep. 15:44
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 15:46
dep. 15:46
5.4 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 15:47
dep. 15:47
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 15:50
dep. 15:50
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 15:51
dep. 15:51
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 15:52
dep. 15:52
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 15:55
dep. 15:55
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
14.6 km
arr. 16:07
dep. 16:07
18.7 km
arr. 16:16
21.6 km
16:00 16:37 (00:37)
Beocin selo - OkretnicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
arr. 16:01
dep. 16:01
0.6 km
arr. 16:02
dep. 16:02
1.1 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 16:04
dep. 16:04
1.7 km
Beocin, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
2.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 16:07
dep. 16:07
3.4 km
Beocin, III
arr. 16:08
dep. 16:08
3.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 16:11
dep. 16:11
5.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 16:12
dep. 16:12
6.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 16:13
dep. 16:13
7.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 16:16
dep. 16:16
9.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 16:21
dep. 16:21
12.6 km
arr. 16:28
dep. 16:28
16.7 km
arr. 16:37
19.6 km
16:40 17:18 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:40
Beocin, Most
arr. 16:42
dep. 16:42
1.7 km
arr. 16:43
dep. 16:43
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 16:45
dep. 16:45
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 16:46
dep. 16:46
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 16:48
dep. 16:48
5.4 km
Beocin, III
arr. 16:49
dep. 16:49
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 16:52
dep. 16:52
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 16:53
dep. 16:53
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 16:54
dep. 16:54
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 16:57
dep. 16:57
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
14.6 km
arr. 17:09
dep. 17:09
18.7 km
arr. 17:18
21.6 km
16:48 17:26 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:48
Beocin, Most
arr. 16:50
dep. 16:50
1.7 km
arr. 16:51
dep. 16:51
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 16:53
dep. 16:53
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 16:54
dep. 16:54
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 16:56
dep. 16:56
5.4 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 16:57
dep. 16:57
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 17:00
dep. 17:00
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 17:01
dep. 17:01
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 17:02
dep. 17:02
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 17:05
dep. 17:05
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
14.6 km
arr. 17:17
dep. 17:17
18.7 km
arr. 17:26
21.6 km
16:50 17:27 (00:37)
Beocin selo - OkretnicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:50
arr. 16:51
dep. 16:51
0.6 km
arr. 16:52
dep. 16:52
1.1 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 16:54
dep. 16:54
1.7 km
Beocin, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
2.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 16:57
dep. 16:57
3.4 km
Beocin, III
arr. 16:58
dep. 16:58
3.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 17:01
dep. 17:01
5.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 17:02
dep. 17:02
6.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 17:03
dep. 17:03
7.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 17:06
dep. 17:06
9.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
12.6 km
arr. 17:18
dep. 17:18
16.7 km
arr. 17:27
19.6 km
17:02 17:40 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:02
Beocin, Most
arr. 17:04
dep. 17:04
1.7 km
arr. 17:05
dep. 17:05
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 17:07
dep. 17:07
3.6 km
Beocin, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 17:10
dep. 17:10
5.4 km
Beocin, III
arr. 17:11
dep. 17:11
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 17:14
dep. 17:14
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 17:15
dep. 17:15
8.3 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 17:16
dep. 17:16
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 17:19
dep. 17:19
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:24
dep. 17:24
14.6 km
arr. 17:31
dep. 17:31
18.7 km
arr. 17:40
21.6 km
17:35 18:13 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:35
Beocin, Most
arr. 17:37
dep. 17:37
1.7 km
arr. 17:38
dep. 17:38
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 17:40
dep. 17:40
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 17:41
dep. 17:41
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 17:43
dep. 17:43
5.4 km
Beocin, III
arr. 17:44
dep. 17:44
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 17:47
dep. 17:47
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 17:48
dep. 17:48
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 17:49
dep. 17:49
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 17:52
dep. 17:52
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
14.6 km
arr. 18:04
dep. 18:04
18.7 km
arr. 18:13
21.6 km
17:50 18:27 (00:37)
Beocin selo - OkretnicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:50
arr. 17:51
dep. 17:51
0.6 km
arr. 17:52
dep. 17:52
1.1 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 17:54
dep. 17:54
1.7 km
Beocin, Bus station
arr. 17:55
dep. 17:55
2.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 17:57
dep. 17:57
3.4 km
Beocin, III
arr. 17:58
dep. 17:58
3.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 18:01
dep. 18:01
5.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 18:02
dep. 18:02
6.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 18:03
dep. 18:03
7.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 18:06
dep. 18:06
9.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
12.6 km
arr. 18:18
dep. 18:18
16.7 km
arr. 18:27
19.6 km
18:15 18:52 (00:37)
Beocin selo - OkretnicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:15
arr. 18:16
dep. 18:16
0.6 km
arr. 18:17
dep. 18:17
1.1 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 18:19
dep. 18:19
1.7 km
Beocin, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
2.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 18:22
dep. 18:22
3.4 km
Beocin, III
arr. 18:23
dep. 18:23
3.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 18:26
dep. 18:26
5.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 18:27
dep. 18:27
6.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 18:28
dep. 18:28
7.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 18:31
dep. 18:31
9.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:36
dep. 18:36
12.6 km
arr. 18:43
dep. 18:43
16.7 km
arr. 18:52
19.6 km
18:35 19:13 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:35
Beocin, Most
arr. 18:37
dep. 18:37
1.7 km
arr. 18:38
dep. 18:38
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 18:40
dep. 18:40
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 18:41
dep. 18:41
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 18:43
dep. 18:43
5.4 km
Beocin, III
arr. 18:44
dep. 18:44
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 18:47
dep. 18:47
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 18:48
dep. 18:48
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 18:49
dep. 18:49
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 18:52
dep. 18:52
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:57
dep. 18:57
14.6 km
arr. 19:04
dep. 19:04
18.7 km
arr. 19:13
21.6 km
19:10 19:48 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:10
Beocin, Most
arr. 19:12
dep. 19:12
1.7 km
arr. 19:13
dep. 19:13
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 19:15
dep. 19:15
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 19:16
dep. 19:16
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 19:18
dep. 19:18
5.4 km
Beocin, III
arr. 19:19
dep. 19:19
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 19:22
dep. 19:22
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 19:23
dep. 19:23
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 19:24
dep. 19:24
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 19:27
dep. 19:27
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 19:32
dep. 19:32
14.6 km
arr. 19:39
dep. 19:39
18.7 km
arr. 19:48
21.6 km
19:30 20:07 (00:37)
Beocin selo - OkretnicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
arr. 19:31
dep. 19:31
0.6 km
arr. 19:32
dep. 19:32
1.1 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 19:34
dep. 19:34
1.7 km
Beocin, Bus station
arr. 19:35
dep. 19:35
2.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 19:37
dep. 19:37
3.4 km
Beocin, III
arr. 19:38
dep. 19:38
3.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 19:41
dep. 19:41
5.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 19:42
dep. 19:42
6.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 19:43
dep. 19:43
7.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 19:46
dep. 19:46
9.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 19:51
dep. 19:51
12.6 km
arr. 19:58
dep. 19:58
16.7 km
arr. 20:07
19.6 km
19:38 20:16 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:38
Beocin, Most
arr. 19:40
dep. 19:40
1.7 km
arr. 19:41
dep. 19:41
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 19:43
dep. 19:43
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 19:44
dep. 19:44
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 19:46
dep. 19:46
5.4 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 19:47
dep. 19:47
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 19:50
dep. 19:50
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 19:51
dep. 19:51
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 19:52
dep. 19:52
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 19:55
dep. 19:55
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
14.6 km
arr. 20:07
dep. 20:07
18.7 km
arr. 20:16
21.6 km
19:45 20:17 (00:32)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Beocin, Bus station
dep. 19:45
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 19:47
dep. 19:47
1 km
Beocin, III
arr. 19:48
dep. 19:48
1.4 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 19:51
dep. 19:51
3.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 19:52
dep. 19:52
3.9 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 19:53
dep. 19:53
4.7 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 19:56
dep. 19:56
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:01
dep. 20:01
10.2 km
arr. 20:08
dep. 20:08
14.3 km
arr. 20:17
17.2 km
20:02 20:40 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:02
Beocin, Most
arr. 20:04
dep. 20:04
1.7 km
arr. 20:05
dep. 20:05
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 20:07
dep. 20:07
3.6 km
Beocin, Center
arr. 20:08
dep. 20:08
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 20:10
dep. 20:10
5.4 km
Beocin, III
arr. 20:11
dep. 20:11
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 20:14
dep. 20:14
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 20:15
dep. 20:15
8.3 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 20:16
dep. 20:16
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 20:19
dep. 20:19
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:24
dep. 20:24
14.6 km
arr. 20:31
dep. 20:31
18.7 km
arr. 20:40
21.6 km
20:15 20:53 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:15
Beocin, Most
arr. 20:17
dep. 20:17
1.7 km
arr. 20:18
dep. 20:18
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 20:20
dep. 20:20
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 20:21
dep. 20:21
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 20:23
dep. 20:23
5.4 km
Beocin, III
arr. 20:24
dep. 20:24
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 20:27
dep. 20:27
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 20:28
dep. 20:28
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 20:29
dep. 20:29
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 20:32
dep. 20:32
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:37
dep. 20:37
14.6 km
arr. 20:44
dep. 20:44
18.7 km
arr. 20:53
21.6 km
20:40 21:17 (00:37)
Beocin selo - OkretnicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:40
arr. 20:41
dep. 20:41
0.6 km
arr. 20:42
dep. 20:42
1.1 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 20:44
dep. 20:44
1.7 km
Beocin, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
2.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 20:47
dep. 20:47
3.4 km
Beocin, III
arr. 20:48
dep. 20:48
3.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 20:51
dep. 20:51
5.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 20:52
dep. 20:52
6.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 20:53
dep. 20:53
7.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 20:56
dep. 20:56
9.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 21:01
dep. 21:01
12.6 km
arr. 21:08
dep. 21:08
16.7 km
arr. 21:17
19.6 km
22:20 22:58 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:20
Beocin, Most
arr. 22:22
dep. 22:22
1.7 km
arr. 22:23
dep. 22:23
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 22:25
dep. 22:25
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 22:26
dep. 22:26
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 22:29
dep. 22:29
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 22:32
dep. 22:32
7.7 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 22:34
dep. 22:34
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 22:37
dep. 22:37
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 22:42
dep. 22:42
14.6 km
arr. 22:49
dep. 22:49
18.7 km
arr. 22:58
21.6 km
23:28 00:06 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cotMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 23:28
Beocin, Most
arr. 23:30
dep. 23:30
1.7 km
arr. 23:31
dep. 23:31
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 23:33
dep. 23:33
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 23:34
dep. 23:34
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 23:36
dep. 23:36
5.4 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 23:37
dep. 23:37
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 23:40
dep. 23:40
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 23:41
dep. 23:41
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 23:42
dep. 23:42
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 23:45
dep. 23:45
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 23:50
dep. 23:50
14.6 km
arr. 23:57
dep. 23:57
18.7 km
arr. 00:06
21.6 km

Naselja Beocin i Novi Sad su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 32min., a najduže 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beocin je u 01:30 h, dok je poslednji polazak u 23:28 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.