Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beocin - Novi Sad timetable

saturday, 20.07.2019.
01:30 02:02 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beocin, Bus station
dep. 01:30
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 01:32
dep. 01:32
1 km
Beocin, III
arr. 01:33
dep. 01:33
1.4 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 01:36
dep. 01:36
3.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 01:37
dep. 01:37
3.9 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 01:38
dep. 01:38
4.7 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 01:41
dep. 01:41
7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 01:46
dep. 01:46
10.2 km
arr. 01:53
dep. 01:53
14.3 km
arr. 02:02
17.2 km
04:35 05:13 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cot
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:35
Beocin, Most
arr. 04:37
dep. 04:37
1.7 km
arr. 04:38
dep. 04:38
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 04:40
dep. 04:40
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 04:41
dep. 04:41
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 04:43
dep. 04:43
5.4 km
Beocin, III
arr. 04:44
dep. 04:44
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 04:47
dep. 04:47
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 04:48
dep. 04:48
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 04:49
dep. 04:49
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 04:52
dep. 04:52
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 04:57
dep. 04:57
14.6 km
arr. 05:04
dep. 05:04
18.7 km
arr. 05:13
21.6 km
05:35 06:13 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cot
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:35
Beocin, Most
arr. 05:37
dep. 05:37
1.7 km
arr. 05:38
dep. 05:38
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 05:40
dep. 05:40
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 05:41
dep. 05:41
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 05:43
dep. 05:43
5.4 km
Beocin, III
arr. 05:44
dep. 05:44
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 05:47
dep. 05:47
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 05:48
dep. 05:48
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 05:49
dep. 05:49
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 05:52
dep. 05:52
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 05:57
dep. 05:57
14.6 km
arr. 06:04
dep. 06:04
18.7 km
arr. 06:13
21.6 km
05:38 06:16 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cot
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:38
Beocin, Most
arr. 05:40
dep. 05:40
1.7 km
arr. 05:41
dep. 05:41
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 05:43
dep. 05:43
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 05:44
dep. 05:44
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 05:46
dep. 05:46
5.4 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 05:47
dep. 05:47
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 05:50
dep. 05:50
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 05:51
dep. 05:51
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 05:52
dep. 05:52
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 05:55
dep. 05:55
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
14.6 km
arr. 06:07
dep. 06:07
18.7 km
arr. 06:16
21.6 km
06:30 07:17 (00:47)
Raskrsnica za Crveni cot
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:30
Beocin, Most
arr. 06:32
dep. 06:32
1.7 km
arr. 06:33
dep. 06:33
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 06:35
dep. 06:35
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
9.2 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 06:44
dep. 06:44
8.5 km
arr. 06:42
dep. 06:42
7.9 km
arr. 06:41
dep. 06:41
7.4 km
arr. 06:40
dep. 06:40
6.8 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 06:47
dep. 06:47
10.2 km
Beocin, III
arr. 06:48
dep. 06:48
10.6 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 06:51
dep. 06:51
12.5 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 06:52
dep. 06:52
13.1 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 06:53
dep. 06:53
13.9 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 06:56
dep. 06:56
16.2 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:01
dep. 07:01
19.4 km
arr. 07:08
dep. 07:08
23.5 km
arr. 07:17
26.4 km
07:40 08:18 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cot
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:40
Beocin, Most
arr. 07:42
dep. 07:42
1.7 km
arr. 07:43
dep. 07:43
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 07:45
dep. 07:45
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 07:46
dep. 07:46
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 07:48
dep. 07:48
5.4 km
Beocin, III
arr. 07:49
dep. 07:49
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 07:52
dep. 07:52
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 07:53
dep. 07:53
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 07:54
dep. 07:54
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 07:57
dep. 07:57
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
14.6 km
arr. 08:09
dep. 08:09
18.7 km
arr. 08:18
21.6 km
07:53 08:31 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cot
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:53
Beocin, Most
arr. 07:55
dep. 07:55
1.7 km
arr. 07:56
dep. 07:56
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 07:58
dep. 07:58
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 07:59
dep. 07:59
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 08:01
dep. 08:01
5.4 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 08:02
dep. 08:02
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 08:05
dep. 08:05
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 08:06
dep. 08:06
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 08:07
dep. 08:07
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 08:10
dep. 08:10
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
14.6 km
arr. 08:22
dep. 08:22
18.7 km
arr. 08:31
21.6 km
08:15 08:53 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cot
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:15
Beocin, Most
arr. 08:17
dep. 08:17
1.7 km
arr. 08:18
dep. 08:18
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 08:20
dep. 08:20
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 08:21
dep. 08:21
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 08:23
dep. 08:23
5.4 km
Beocin, III
arr. 08:24
dep. 08:24
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 08:27
dep. 08:27
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 08:28
dep. 08:28
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 08:29
dep. 08:29
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 08:32
dep. 08:32
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
14.6 km
arr. 08:44
dep. 08:44
18.7 km
arr. 08:53
21.6 km
09:10 09:47 (00:37)
Beocin selo - Okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:10
arr. 09:11
dep. 09:11
0.6 km
arr. 09:12
dep. 09:12
1.1 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 09:14
dep. 09:14
1.7 km
Beocin, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
2.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 09:17
dep. 09:17
3.4 km
Beocin, III
arr. 09:18
dep. 09:18
3.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 09:21
dep. 09:21
5.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 09:22
dep. 09:22
6.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 09:23
dep. 09:23
7.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 09:26
dep. 09:26
9.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 09:31
dep. 09:31
12.6 km
arr. 09:38
dep. 09:38
16.7 km
arr. 09:47
19.6 km
10:35 11:13 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cot
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:35
Beocin, Most
arr. 10:37
dep. 10:37
1.7 km
arr. 10:38
dep. 10:38
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 10:40
dep. 10:40
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 10:41
dep. 10:41
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 10:43
dep. 10:43
5.4 km
Beocin, III
arr. 10:44
dep. 10:44
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 10:47
dep. 10:47
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 10:48
dep. 10:48
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 10:49
dep. 10:49
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 10:52
dep. 10:52
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
14.6 km
arr. 11:04
dep. 11:04
18.7 km
arr. 11:13
21.6 km
11:00 11:37 (00:37)
Beocin selo - Okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:00
arr. 11:01
dep. 11:01
0.6 km
arr. 11:02
dep. 11:02
1.1 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 11:04
dep. 11:04
1.7 km
Beocin, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
2.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 11:07
dep. 11:07
3.4 km
Beocin, III
arr. 11:08
dep. 11:08
3.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 11:11
dep. 11:11
5.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 11:12
dep. 11:12
6.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 11:13
dep. 11:13
7.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 11:16
dep. 11:16
9.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:21
dep. 11:21
12.6 km
arr. 11:28
dep. 11:28
16.7 km
arr. 11:37
19.6 km
11:45 12:23 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cot
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:45
Beocin, Most
arr. 11:47
dep. 11:47
1.7 km
arr. 11:48
dep. 11:48
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 11:50
dep. 11:50
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 11:51
dep. 11:51
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 11:53
dep. 11:53
5.4 km
Beocin, III
arr. 11:54
dep. 11:54
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 11:57
dep. 11:57
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 11:58
dep. 11:58
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 11:59
dep. 11:59
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 12:02
dep. 12:02
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 12:07
dep. 12:07
14.6 km
arr. 12:14
dep. 12:14
18.7 km
arr. 12:23
21.6 km
12:25 13:03 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cot
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:25
Beocin, Most
arr. 12:27
dep. 12:27
1.7 km
arr. 12:28
dep. 12:28
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 12:30
dep. 12:30
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 12:31
dep. 12:31
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 12:33
dep. 12:33
5.4 km
Beocin, III
arr. 12:34
dep. 12:34
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 12:37
dep. 12:37
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 12:38
dep. 12:38
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 12:39
dep. 12:39
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 12:42
dep. 12:42
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
14.6 km
arr. 12:54
dep. 12:54
18.7 km
arr. 13:03
21.6 km
13:33 14:11 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cot
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:33
Beocin, Most
arr. 13:35
dep. 13:35
1.7 km
arr. 13:36
dep. 13:36
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 13:38
dep. 13:38
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 13:39
dep. 13:39
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 13:41
dep. 13:41
5.4 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 13:42
dep. 13:42
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 13:45
dep. 13:45
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 13:46
dep. 13:46
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 13:47
dep. 13:47
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 13:50
dep. 13:50
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
14.6 km
arr. 14:02
dep. 14:02
18.7 km
arr. 14:11
21.6 km
14:35 15:13 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cot
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:35
Beocin, Most
arr. 14:37
dep. 14:37
1.7 km
arr. 14:38
dep. 14:38
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 14:40
dep. 14:40
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 14:41
dep. 14:41
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 14:43
dep. 14:43
5.4 km
Beocin, III
arr. 14:44
dep. 14:44
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 14:47
dep. 14:47
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 14:48
dep. 14:48
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 14:49
dep. 14:49
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 14:52
dep. 14:52
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:57
dep. 14:57
14.6 km
arr. 15:04
dep. 15:04
18.7 km
arr. 15:13
21.6 km
15:00 15:37 (00:37)
Beocin selo - Okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:00
arr. 15:01
dep. 15:01
0.6 km
arr. 15:02
dep. 15:02
1.1 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 15:04
dep. 15:04
1.7 km
Beocin, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:05
2.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 15:07
dep. 15:07
3.4 km
Beocin, III
arr. 15:08
dep. 15:08
3.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 15:11
dep. 15:11
5.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 15:12
dep. 15:12
6.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 15:13
dep. 15:13
7.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 15:16
dep. 15:16
9.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 15:21
dep. 15:21
12.6 km
arr. 15:28
dep. 15:28
16.7 km
arr. 15:37
19.6 km
16:05 16:43 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cot
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:05
Beocin, Most
arr. 16:07
dep. 16:07
1.7 km
arr. 16:08
dep. 16:08
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 16:10
dep. 16:10
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 16:11
dep. 16:11
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 16:13
dep. 16:13
5.4 km
Beocin, III
arr. 16:14
dep. 16:14
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 16:17
dep. 16:17
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 16:18
dep. 16:18
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 16:19
dep. 16:19
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 16:22
dep. 16:22
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
14.6 km
arr. 16:34
dep. 16:34
18.7 km
arr. 16:43
21.6 km
16:53 17:31 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cot
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:53
Beocin, Most
arr. 16:55
dep. 16:55
1.7 km
arr. 16:56
dep. 16:56
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 16:58
dep. 16:58
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 16:59
dep. 16:59
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 17:01
dep. 17:01
5.4 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 17:02
dep. 17:02
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 17:05
dep. 17:05
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 17:06
dep. 17:06
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 17:07
dep. 17:07
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 17:10
dep. 17:10
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
14.6 km
arr. 17:22
dep. 17:22
18.7 km
arr. 17:31
21.6 km
17:25 18:03 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cot
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:25
Beocin, Most
arr. 17:27
dep. 17:27
1.7 km
arr. 17:28
dep. 17:28
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 17:30
dep. 17:30
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 17:31
dep. 17:31
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 17:33
dep. 17:33
5.4 km
Beocin, III
arr. 17:34
dep. 17:34
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 17:37
dep. 17:37
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 17:38
dep. 17:38
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 17:39
dep. 17:39
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 17:42
dep. 17:42
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:47
dep. 17:47
14.6 km
arr. 17:54
dep. 17:54
18.7 km
arr. 18:03
21.6 km
17:50 18:27 (00:37)
Beocin selo - Okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:50
arr. 17:51
dep. 17:51
0.6 km
arr. 17:52
dep. 17:52
1.1 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 17:54
dep. 17:54
1.7 km
Beocin, Bus station
arr. 17:55
dep. 17:55
2.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 17:57
dep. 17:57
3.4 km
Beocin, III
arr. 17:58
dep. 17:58
3.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 18:01
dep. 18:01
5.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 18:02
dep. 18:02
6.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 18:03
dep. 18:03
7.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 18:06
dep. 18:06
9.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
12.6 km
arr. 18:18
dep. 18:18
16.7 km
arr. 18:27
19.6 km
18:50 19:27 (00:37)
Beocin selo - Okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:50
arr. 18:51
dep. 18:51
0.6 km
arr. 18:52
dep. 18:52
1.1 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 18:54
dep. 18:54
1.7 km
Beocin, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
2.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 18:57
dep. 18:57
3.4 km
Beocin, III
arr. 18:58
dep. 18:58
3.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 19:01
dep. 19:01
5.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 19:02
dep. 19:02
6.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 19:03
dep. 19:03
7.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 19:06
dep. 19:06
9.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 19:11
dep. 19:11
12.6 km
arr. 19:18
dep. 19:18
16.7 km
arr. 19:27
19.6 km
19:35 20:22 (00:47)
Raskrsnica za Crveni cot
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:35
Beocin, Most
arr. 19:37
dep. 19:37
1.7 km
arr. 19:38
dep. 19:38
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 19:40
dep. 19:40
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:50
9.2 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 19:49
dep. 19:49
8.5 km
arr. 19:47
dep. 19:47
7.9 km
arr. 19:46
dep. 19:46
7.4 km
arr. 19:45
dep. 19:45
6.8 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 19:52
dep. 19:52
10.2 km
Beocin, III
arr. 19:53
dep. 19:53
10.6 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 19:56
dep. 19:56
12.5 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 19:57
dep. 19:57
13.1 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 19:58
dep. 19:58
13.9 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 20:01
dep. 20:01
16.2 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
19.4 km
arr. 20:13
dep. 20:13
23.5 km
arr. 20:22
26.4 km
19:38 20:16 (00:38)
Raskrsnica za Crveni cot
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:38
Beocin, Most
arr. 19:40
dep. 19:40
1.7 km
arr. 19:41
dep. 19:41
2.4 km
Beocin, LBCF
arr. 19:43
dep. 19:43
3.6 km
Beocin, Bus station
arr. 19:44
dep. 19:44
4.4 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 19:46
dep. 19:46
5.4 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 19:47
dep. 19:47
5.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 19:50
dep. 19:50
7.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 19:51
dep. 19:51
8.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 19:52
dep. 19:52
9.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 19:55
dep. 19:55
11.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
14.6 km
arr. 20:07
dep. 20:07
18.7 km
arr. 20:16
21.6 km

Naselja Beocin i Novi Sad su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 32min., a najduže 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beocin je u 01:30 h, dok je poslednji polazak u 19:38 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.