Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beocic - Rekovac timetable

thursday, 27.02.2020.
06:50 07:35 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beocic
dep. 06:50
Loćika kod Rekovca
arr. 07:20
dep. 07:20
17 km
Vukmanovac
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Rabenovac
arr. 07:28
dep. 07:28
21 km
Tecic
arr. 07:30
dep. 07:30
23 km
Rekovac, FKC
arr. 07:34
dep. 07:34
26 km
Rekovac, Bus station
arr. 07:35
27 km
07:05 07:45 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beocic
dep. 07:05
Sekuric, Novo selo
arr. 07:09
dep. 07:09
3 km
Sekuric, T.
arr. 07:12
dep. 07:12
4 km
Sekuric, S.
arr. 07:18
dep. 07:18
8 km
Sekuric, C.
arr. 07:21
dep. 07:21
10 km
Belusic, Crkva
arr. 07:30
dep. 07:30
14 km
Belusic
arr. 07:27
dep. 07:27
13 km
Tecic, Skola
arr. 07:37
dep. 07:37
19 km
Rekovac, FKC
arr. 07:43
dep. 07:43
23 km
Rekovac, Bus station
arr. 07:45
24 km
13:40 14:00 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beocic
dep. 13:40
Sekuric, Novo selo
arr. 13:43
dep. 13:43
2 km
Sekuric, C.
arr. 13:46
dep. 13:46
5 km
Belusic
arr. 13:50
dep. 13:50
8 km
Tecic
arr. 13:55
dep. 13:55
15 km
Rekovac, Bus station
arr. 14:00
19 km
14:05 14:45 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beocic
dep. 14:05
Sekuric, Novo selo
arr. 14:09
dep. 14:09
3 km
Sekuric, T.
arr. 14:12
dep. 14:12
4 km
Sekuric, S.
arr. 14:18
dep. 14:18
8 km
Sekuric, C.
arr. 14:21
dep. 14:21
10 km
Belusic, Crkva
arr. 14:30
dep. 14:30
14 km
Belusic
arr. 14:27
dep. 14:27
13 km
Tecic, Skola
arr. 14:37
dep. 14:37
19 km
Rekovac, FKC
arr. 14:43
dep. 14:43
23 km
Rekovac, Bus station
arr. 14:45
24 km
Beocic - Rekovac timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
06:50 07:35 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beocic
dep. 06:50
Loćika kod Rekovca
arr. 07:20
dep. 07:20
17 km
Vukmanovac
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Rabenovac
arr. 07:28
dep. 07:28
21 km
Tecic
arr. 07:30
dep. 07:30
23 km
Rekovac, FKC
arr. 07:34
dep. 07:34
26 km
Rekovac, Bus station
arr. 07:35
27 km
07:05 07:45 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beocic
dep. 07:05
Sekuric, Novo selo
arr. 07:09
dep. 07:09
3 km
Sekuric, T.
arr. 07:12
dep. 07:12
4 km
Sekuric, S.
arr. 07:18
dep. 07:18
8 km
Sekuric, C.
arr. 07:21
dep. 07:21
10 km
Belusic, Crkva
arr. 07:30
dep. 07:30
14 km
Belusic
arr. 07:27
dep. 07:27
13 km
Tecic, Skola
arr. 07:37
dep. 07:37
19 km
Rekovac, FKC
arr. 07:43
dep. 07:43
23 km
Rekovac, Bus station
arr. 07:45
24 km
13:40 14:00 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beocic
dep. 13:40
Sekuric, Novo selo
arr. 13:43
dep. 13:43
2 km
Sekuric, C.
arr. 13:46
dep. 13:46
5 km
Belusic
arr. 13:50
dep. 13:50
8 km
Tecic
arr. 13:55
dep. 13:55
15 km
Rekovac, Bus station
arr. 14:00
19 km
14:05 14:45 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beocic
dep. 14:05
Sekuric, Novo selo
arr. 14:09
dep. 14:09
3 km
Sekuric, T.
arr. 14:12
dep. 14:12
4 km
Sekuric, S.
arr. 14:18
dep. 14:18
8 km
Sekuric, C.
arr. 14:21
dep. 14:21
10 km
Belusic, Crkva
arr. 14:30
dep. 14:30
14 km
Belusic
arr. 14:27
dep. 14:27
13 km
Tecic, Skola
arr. 14:37
dep. 14:37
19 km
Rekovac, FKC
arr. 14:43
dep. 14:43
23 km
Rekovac, Bus station
arr. 14:45
24 km

Naselja Beocic i Rekovac su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beocic je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 14:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.