Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belotinac - Aleksinac timetable

monday, 18.10.2021.
06:05 07:10 (01:05)
A. - raksrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Belotinac, A. - raksrsnica
dep. 06:05
arr. 06:08
dep. 06:08
3.2 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 06:37
dep. 06:37
22.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:40
dep. 06:40
24.2 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
27.2 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 06:46
dep. 06:46
28.5 km
Tesica, II - Centar
arr. 06:52
dep. 06:52
33.3 km
Tesica, Zel. stanica
arr. 06:54
dep. 06:54
34.1 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:57
dep. 06:57
36.7 km
Nozrina, I
arr. 06:59
dep. 06:59
37.6 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 07:01
dep. 07:01
38.9 km
Moravac, II - Centar
arr. 07:02
dep. 07:02
39.7 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:10
44.4 km
09:29 10:21 (00:52)
A. - raskrsnicaIzlaz ka Kraljevu
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belotinac, A. - raskrsnica
dep. 09:29
arr. 09:32
dep. 09:32
2 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
7 km
arr. 09:48
dep. 09:48
10.1 km
arr. 09:50
dep. 09:50
10.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
38 km
Aleksinac, Opstina
arr. 10:17
dep. 10:17
38.5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 10:21
39 km
14:02 15:07 (01:05)
A. - raksrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Belotinac, A. - raksrsnica
dep. 14:02
arr. 14:05
dep. 14:05
3.2 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 14:41
dep. 14:41
27.2 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 14:43
dep. 14:43
28.5 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:54
dep. 14:54
36.7 km
Nozrina, I
arr. 14:56
dep. 14:56
37.6 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 14:58
dep. 14:58
38.9 km
Moravac, II - Centar
arr. 14:59
dep. 14:59
39.7 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:07
44.4 km
22:05 23:15 (01:10)
A. - raksrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Belotinac, A. - raksrsnica
dep. 22:05
arr. 22:08
dep. 22:08
3.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 22:40
dep. 22:40
24.2 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 22:44
dep. 22:44
27.2 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 22:46
dep. 22:46
28.5 km
Tesica, II - Centar
arr. 22:54
dep. 22:54
33.3 km
Tesica, Zel. stanica
arr. 22:56
dep. 22:56
34.1 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 23:00
dep. 23:00
36.7 km
Nozrina, I
arr. 23:02
dep. 23:02
37.6 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 23:05
dep. 23:05
38.9 km
Moravac, II - Centar
arr. 23:07
dep. 23:07
39.7 km
Aleksinac, Bus station
arr. 23:15
44.4 km
Belotinac - Aleksinac timetable
Departures on: tuesday, 19.10.2021.
06:05 07:10 (01:05)
A. - raksrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Belotinac, A. - raksrsnica
dep. 06:05
arr. 06:08
dep. 06:08
3.2 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 06:37
dep. 06:37
22.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:40
dep. 06:40
24.2 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
27.2 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 06:46
dep. 06:46
28.5 km
Tesica, II - Centar
arr. 06:52
dep. 06:52
33.3 km
Tesica, Zel. stanica
arr. 06:54
dep. 06:54
34.1 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:57
dep. 06:57
36.7 km
Nozrina, I
arr. 06:59
dep. 06:59
37.6 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 07:01
dep. 07:01
38.9 km
Moravac, II - Centar
arr. 07:02
dep. 07:02
39.7 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:10
44.4 km
09:29 10:21 (00:52)
A. - raskrsnicaIzlaz ka Kraljevu
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belotinac, A. - raskrsnica
dep. 09:29
arr. 09:32
dep. 09:32
2 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
7 km
arr. 09:48
dep. 09:48
10.1 km
arr. 09:50
dep. 09:50
10.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
38 km
Aleksinac, Opstina
arr. 10:17
dep. 10:17
38.5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 10:21
39 km
14:02 15:07 (01:05)
A. - raksrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Belotinac, A. - raksrsnica
dep. 14:02
arr. 14:05
dep. 14:05
3.2 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 14:41
dep. 14:41
27.2 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 14:43
dep. 14:43
28.5 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:54
dep. 14:54
36.7 km
Nozrina, I
arr. 14:56
dep. 14:56
37.6 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 14:58
dep. 14:58
38.9 km
Moravac, II - Centar
arr. 14:59
dep. 14:59
39.7 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:07
44.4 km
22:05 23:15 (01:10)
A. - raksrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Belotinac, A. - raksrsnica
dep. 22:05
arr. 22:08
dep. 22:08
3.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 22:40
dep. 22:40
24.2 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 22:44
dep. 22:44
27.2 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 22:46
dep. 22:46
28.5 km
Tesica, II - Centar
arr. 22:54
dep. 22:54
33.3 km
Tesica, Zel. stanica
arr. 22:56
dep. 22:56
34.1 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 23:00
dep. 23:00
36.7 km
Nozrina, I
arr. 23:02
dep. 23:02
37.6 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 23:05
dep. 23:05
38.9 km
Moravac, II - Centar
arr. 23:07
dep. 23:07
39.7 km
Aleksinac, Bus station
arr. 23:15
44.4 km

Naselja Belotinac i Aleksinac su međusobno udaljena ~44 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 52min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belotinac je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 22:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.