Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belosevac - Valjevo timetable

thursday, 25.04.2024.
05:40 06:01 (00:21)
Suva cesma
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 05:40
Belosevac, Prodavnica
arr. 05:42
dep. 05:42
0.8 km
Belosevac, S. kuce
arr. 05:43
dep. 05:43
1 km
Belosevac, Grm
arr. 05:45
dep. 05:45
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 05:47
dep. 05:47
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 05:49
dep. 05:49
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Valjevo, Suva cesma
arr. 06:01
11.5 km
05:40 06:01 (00:21)
Suva cesma
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 05:40
Belosevac, Prodavnica
arr. 05:42
dep. 05:42
0.8 km
Belosevac, S. kuce
arr. 05:43
dep. 05:43
1 km
Belosevac, Grm
arr. 05:45
dep. 05:45
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 05:47
dep. 05:47
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 05:49
dep. 05:49
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Valjevo, Suva cesma
arr. 06:01
11.5 km
05:50 06:21 (00:31)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 05:50
Belosevac, S. kuce
arr. 05:52
dep. 05:52
0.8 km
Belosevac, Prodavnica
arr. 05:53
dep. 05:53
1 km
Belosevac, Grm
arr. 05:54
dep. 05:54
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 05:55
dep. 05:55
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 05:56
dep. 05:56
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 05:57
dep. 05:57
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 05:59
dep. 05:59
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 06:00
dep. 06:00
4.6 km
arr. 06:01
dep. 06:01
4.9 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 06:02
dep. 06:02
5.1 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 06:03
dep. 06:03
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 06:04
dep. 06:04
5.9 km
arr. 06:05
dep. 06:05
6.4 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 06:06
dep. 06:06
6.8 km
arr. 06:07
dep. 06:07
7.1 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 06:09
dep. 06:09
8.7 km
Valjevo, Ljube Kovacevica
arr. 06:10
dep. 06:10
9 km
Valjevo, 27. novembra
arr. 06:11
dep. 06:11
9.4 km
Valjevo, Trznica
arr. 06:12
dep. 06:12
9.8 km
Valjevo, Park
arr. 06:13
dep. 06:13
10.2 km
Valjevo, Transformator
arr. 06:14
dep. 06:14
10.5 km
Valjevo, M. Rakic
arr. 06:15
dep. 06:15
10.8 km
Valjevo, Peti puk
arr. 06:16
dep. 06:16
11.2 km
Valjevo, Kosjericka
arr. 06:17
dep. 06:17
11.7 km
Valjevo, Vuj. raskrsce
arr. 06:19
dep. 06:19
12.5 km
Valjevo, Fontana
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:21
13.3 km
05:50 06:21 (00:31)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 05:50
Belosevac, S. kuce
arr. 05:52
dep. 05:52
0.8 km
Belosevac, Prodavnica
arr. 05:53
dep. 05:53
1 km
Belosevac, Grm
arr. 05:54
dep. 05:54
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 05:55
dep. 05:55
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 05:56
dep. 05:56
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 05:57
dep. 05:57
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 05:59
dep. 05:59
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 06:00
dep. 06:00
4.6 km
arr. 06:01
dep. 06:01
4.9 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 06:02
dep. 06:02
5.1 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 06:03
dep. 06:03
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 06:04
dep. 06:04
5.9 km
arr. 06:05
dep. 06:05
6.4 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 06:06
dep. 06:06
6.8 km
arr. 06:07
dep. 06:07
7.1 km
Valjevo, Sindeliceva
arr. 06:09
dep. 06:09
8.7 km
Valjevo, Ljube Kovacevica
arr. 06:10
dep. 06:10
9 km
Valjevo, 27. novembra
arr. 06:11
dep. 06:11
9.4 km
Valjevo, Trznica
arr. 06:12
dep. 06:12
9.8 km
Valjevo, Park
arr. 06:13
dep. 06:13
10.2 km
Valjevo, Transformator
arr. 06:14
dep. 06:14
10.5 km
Valjevo, M. Rakic
arr. 06:15
dep. 06:15
10.8 km
Valjevo, Peti puk
arr. 06:16
dep. 06:16
11.2 km
Valjevo, Kosjericka
arr. 06:17
dep. 06:17
11.7 km
Valjevo, Vuj. raskrsce
arr. 06:19
dep. 06:19
12.5 km
Valjevo, Fontana
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:21
13.3 km
06:10 06:47 (00:37)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 06:10
Belosevac, Prodavnica
arr. 06:12
dep. 06:12
0.8 km
Belosevac, S. kuce
arr. 06:13
dep. 06:13
1 km
Belosevac, Grm
arr. 06:15
dep. 06:15
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 06:17
dep. 06:17
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 06:18
dep. 06:18
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 06:20
dep. 06:20
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 06:22
dep. 06:22
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 06:23
dep. 06:23
4.4 km
arr. 06:25
dep. 06:25
5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 06:27
dep. 06:27
5.2 km
Valjevo, Zinasa
arr. 06:30
dep. 06:30
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
arr. 06:34
dep. 06:34
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 06:36
dep. 06:36
7 km
arr. 06:38
dep. 06:38
7.3 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 06:40
dep. 06:40
7.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 06:42
dep. 06:42
8.2 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:43
dep. 06:43
8.7 km
arr. 06:45
dep. 06:45
9.4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 06:46
dep. 06:46
9.7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:47
10 km
06:10 06:47 (00:37)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 06:10
Belosevac, Prodavnica
arr. 06:12
dep. 06:12
0.8 km
Belosevac, S. kuce
arr. 06:13
dep. 06:13
1 km
Belosevac, Grm
arr. 06:15
dep. 06:15
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 06:17
dep. 06:17
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 06:18
dep. 06:18
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 06:20
dep. 06:20
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 06:22
dep. 06:22
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 06:23
dep. 06:23
4.4 km
arr. 06:25
dep. 06:25
5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 06:27
dep. 06:27
5.2 km
Valjevo, Zinasa
arr. 06:30
dep. 06:30
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
arr. 06:34
dep. 06:34
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 06:36
dep. 06:36
7 km
arr. 06:38
dep. 06:38
7.3 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 06:40
dep. 06:40
7.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 06:42
dep. 06:42
8.2 km
Valjevo, Krusik
arr. 06:43
dep. 06:43
8.7 km
arr. 06:45
dep. 06:45
9.4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 06:46
dep. 06:46
9.7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:47
10 km
06:17 06:45 (00:28)
2Klicevac
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac, 2
dep. 06:17
Belosevac, 1
arr. 06:20
dep. 06:20
1 km
Belosevac, R. farma
arr. 06:21
dep. 06:21
1.5 km
Belosevac, Fazan
arr. 06:22
dep. 06:22
2 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 06:24
dep. 06:24
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 06:27
dep. 06:27
4.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 06:28
dep. 06:28
4.7 km
arr. 06:29
dep. 06:29
5 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 06:30
dep. 06:30
5.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 06:31
dep. 06:31
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
arr. 06:33
dep. 06:33
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 06:34
dep. 06:34
7 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 06:36
dep. 06:36
7.5 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 06:37
dep. 06:37
7.8 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 06:38
dep. 06:38
8.2 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 06:41
dep. 06:41
10 km
Valjevo, Kos
arr. 06:43
dep. 06:43
11 km
Valjevo, Klicevac
arr. 06:45
12 km
06:17 06:45 (00:28)
2Klicevac
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac, 2
dep. 06:17
Belosevac, 1
arr. 06:20
dep. 06:20
1 km
Belosevac, R. farma
arr. 06:21
dep. 06:21
1.5 km
Belosevac, Fazan
arr. 06:22
dep. 06:22
2 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 06:24
dep. 06:24
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 06:27
dep. 06:27
4.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 06:28
dep. 06:28
4.7 km
arr. 06:29
dep. 06:29
5 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 06:30
dep. 06:30
5.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 06:31
dep. 06:31
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
arr. 06:33
dep. 06:33
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 06:34
dep. 06:34
7 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 06:36
dep. 06:36
7.5 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 06:37
dep. 06:37
7.8 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 06:38
dep. 06:38
8.2 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 06:41
dep. 06:41
10 km
Valjevo, Kos
arr. 06:43
dep. 06:43
11 km
Valjevo, Klicevac
arr. 06:45
12 km
07:00 07:21 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 07:00
Belosevac, Prodavnica
arr. 07:02
dep. 07:02
0.8 km
Belosevac, S. kuce
arr. 07:03
dep. 07:03
1 km
Belosevac, Grm
arr. 07:05
dep. 07:05
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 07:07
dep. 07:07
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 07:09
dep. 07:09
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 07:11
dep. 07:11
3 km
Valjevo, Jugopetrol - obilaznica
arr. 07:13
dep. 07:13
3.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:15
dep. 07:15
4.6 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 07:16
dep. 07:16
4.9 km
arr. 07:18
dep. 07:18
5.3 km
Valjevo, Krušik
arr. 07:19
dep. 07:19
5.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 07:20
dep. 07:20
6.1 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:21
6.3 km
07:00 07:21 (00:21)
Suva cesma
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 07:00
Belosevac, Prodavnica
arr. 07:02
dep. 07:02
0.8 km
Belosevac, S. kuce
arr. 07:03
dep. 07:03
1 km
Belosevac, Grm
arr. 07:05
dep. 07:05
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 07:07
dep. 07:07
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 07:09
dep. 07:09
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 07:11
dep. 07:11
3 km
Valjevo, Suva cesma
arr. 07:21
11.5 km
07:04 07:22 (00:18)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 07:04
Belosevac, S. kuce
arr. 07:06
dep. 07:06
0.8 km
Belosevac, Prodavnica
arr. 07:07
dep. 07:07
1 km
Belosevac, Grm
arr. 07:08
dep. 07:08
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 07:09
dep. 07:09
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 07:10
dep. 07:10
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 07:11
dep. 07:11
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 07:13
dep. 07:13
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 07:14
dep. 07:14
4.6 km
arr. 07:15
dep. 07:15
4.9 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 07:16
dep. 07:16
5.1 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 07:17
dep. 07:17
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 07:18
dep. 07:18
5.9 km
arr. 07:19
dep. 07:19
6.4 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 07:20
dep. 07:20
6.8 km
arr. 07:21
dep. 07:21
7.1 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:22
7.2 km
07:04 07:22 (00:18)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 07:04
Belosevac, S. kuce
arr. 07:06
dep. 07:06
0.8 km
Belosevac, Prodavnica
arr. 07:07
dep. 07:07
1 km
Belosevac, Grm
arr. 07:08
dep. 07:08
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 07:09
dep. 07:09
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 07:10
dep. 07:10
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 07:11
dep. 07:11
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 07:13
dep. 07:13
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 07:14
dep. 07:14
4.6 km
arr. 07:15
dep. 07:15
4.9 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 07:16
dep. 07:16
5.1 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 07:17
dep. 07:17
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 07:18
dep. 07:18
5.9 km
arr. 07:19
dep. 07:19
6.4 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 07:20
dep. 07:20
6.8 km
arr. 07:21
dep. 07:21
7.1 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:22
7.2 km
07:30 07:55 (00:25)
1Klicevac
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac, 1
dep. 07:30
Belosevac, R. farma
arr. 07:31
dep. 07:31
0.5 km
Belosevac, Fazan
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 07:37
dep. 07:37
3.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 07:38
dep. 07:38
3.7 km
arr. 07:39
dep. 07:39
4 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 07:40
dep. 07:40
4.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 07:41
dep. 07:41
4.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 07:42
dep. 07:42
5 km
arr. 07:43
dep. 07:43
5.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 07:44
dep. 07:44
6 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 07:46
dep. 07:46
6.5 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 07:47
dep. 07:47
6.8 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 07:48
dep. 07:48
7.2 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 07:51
dep. 07:51
9 km
Valjevo, Kos
arr. 07:53
dep. 07:53
10 km
Valjevo, Klicevac
arr. 07:55
11 km
07:30 07:55 (00:25)
1Klicevac
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac, 1
dep. 07:30
Belosevac, R. farma
arr. 07:31
dep. 07:31
0.5 km
Belosevac, Fazan
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 07:37
dep. 07:37
3.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 07:38
dep. 07:38
3.7 km
arr. 07:39
dep. 07:39
4 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 07:40
dep. 07:40
4.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 07:41
dep. 07:41
4.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 07:42
dep. 07:42
5 km
arr. 07:43
dep. 07:43
5.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 07:44
dep. 07:44
6 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 07:46
dep. 07:46
6.5 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 07:47
dep. 07:47
6.8 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 07:48
dep. 07:48
7.2 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 07:51
dep. 07:51
9 km
Valjevo, Kos
arr. 07:53
dep. 07:53
10 km
Valjevo, Klicevac
arr. 07:55
11 km
08:20 08:41 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 08:20
Belosevac, Prodavnica
arr. 08:22
dep. 08:22
0.8 km
Belosevac, S. kuce
arr. 08:23
dep. 08:23
1 km
Belosevac, Grm
arr. 08:25
dep. 08:25
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 08:27
dep. 08:27
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 08:29
dep. 08:29
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 08:31
dep. 08:31
3 km
Valjevo, Jugopetrol - obilaznica
arr. 08:33
dep. 08:33
3.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:35
dep. 08:35
4.6 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 08:36
dep. 08:36
4.9 km
arr. 08:38
dep. 08:38
5.3 km
Valjevo, Krušik
arr. 08:39
dep. 08:39
5.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 08:40
dep. 08:40
6.1 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:41
6.2 km
10:57 11:25 (00:28)
2Klicevac
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac, 2
dep. 10:57
Belosevac, 1
arr. 11:00
dep. 11:00
1 km
Belosevac, R. farma
arr. 11:01
dep. 11:01
1.5 km
Belosevac, Fazan
arr. 11:02
dep. 11:02
2 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 11:04
dep. 11:04
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 11:06
dep. 11:06
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 11:07
dep. 11:07
4.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 11:08
dep. 11:08
4.7 km
arr. 11:09
dep. 11:09
5 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 11:10
dep. 11:10
5.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 11:11
dep. 11:11
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
arr. 11:13
dep. 11:13
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 11:14
dep. 11:14
7 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 11:16
dep. 11:16
7.5 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 11:17
dep. 11:17
7.8 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 11:18
dep. 11:18
8.2 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 11:21
dep. 11:21
10 km
Valjevo, Kos
arr. 11:23
dep. 11:23
11 km
Valjevo, Klicevac
arr. 11:25
12 km
10:57 11:25 (00:28)
2Klicevac
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac, 2
dep. 10:57
Belosevac, 1
arr. 11:00
dep. 11:00
1 km
Belosevac, R. farma
arr. 11:01
dep. 11:01
1.5 km
Belosevac, Fazan
arr. 11:02
dep. 11:02
2 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 11:04
dep. 11:04
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 11:06
dep. 11:06
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 11:07
dep. 11:07
4.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 11:08
dep. 11:08
4.7 km
arr. 11:09
dep. 11:09
5 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 11:10
dep. 11:10
5.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 11:11
dep. 11:11
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
arr. 11:13
dep. 11:13
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 11:14
dep. 11:14
7 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 11:16
dep. 11:16
7.5 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 11:17
dep. 11:17
7.8 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 11:18
dep. 11:18
8.2 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 11:21
dep. 11:21
10 km
Valjevo, Kos
arr. 11:23
dep. 11:23
11 km
Valjevo, Klicevac
arr. 11:25
12 km
12:37 13:05 (00:28)
2Klicevac
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac, 2
dep. 12:37
Belosevac, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
1 km
Belosevac, R. farma
arr. 12:41
dep. 12:41
1.5 km
Belosevac, Fazan
arr. 12:42
dep. 12:42
2 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 12:44
dep. 12:44
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 12:46
dep. 12:46
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 12:47
dep. 12:47
4.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 12:48
dep. 12:48
4.7 km
arr. 12:49
dep. 12:49
5 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 12:50
dep. 12:50
5.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 12:51
dep. 12:51
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 12:52
dep. 12:52
6 km
arr. 12:53
dep. 12:53
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 12:54
dep. 12:54
7 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 12:56
dep. 12:56
7.5 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 12:57
dep. 12:57
7.8 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 12:58
dep. 12:58
8.2 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 13:01
dep. 13:01
10 km
Valjevo, Kos
arr. 13:03
dep. 13:03
11 km
Valjevo, Klicevac
arr. 13:05
12 km
12:37 13:05 (00:28)
2Klicevac
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac, 2
dep. 12:37
Belosevac, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
1 km
Belosevac, R. farma
arr. 12:41
dep. 12:41
1.5 km
Belosevac, Fazan
arr. 12:42
dep. 12:42
2 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 12:44
dep. 12:44
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 12:46
dep. 12:46
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 12:47
dep. 12:47
4.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 12:48
dep. 12:48
4.7 km
arr. 12:49
dep. 12:49
5 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 12:50
dep. 12:50
5.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 12:51
dep. 12:51
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 12:52
dep. 12:52
6 km
arr. 12:53
dep. 12:53
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 12:54
dep. 12:54
7 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 12:56
dep. 12:56
7.5 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 12:57
dep. 12:57
7.8 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 12:58
dep. 12:58
8.2 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 13:01
dep. 13:01
10 km
Valjevo, Kos
arr. 13:03
dep. 13:03
11 km
Valjevo, Klicevac
arr. 13:05
12 km
13:37 13:55 (00:18)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac, 2
dep. 13:37
Belosevac, 1
arr. 13:40
dep. 13:40
1 km
Belosevac, R. farma
arr. 13:41
dep. 13:41
1.5 km
Belosevac, Fazan
arr. 13:42
dep. 13:42
2 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 13:44
dep. 13:44
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 13:46
dep. 13:46
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 13:47
dep. 13:47
4.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 13:48
dep. 13:48
4.7 km
arr. 13:49
dep. 13:49
5 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 13:50
dep. 13:50
5.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 13:51
dep. 13:51
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 13:52
dep. 13:52
6 km
arr. 13:53
dep. 13:53
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 13:54
dep. 13:54
7 km
Valjevo, Bus station
arr. 13:55
7.3 km
13:37 13:55 (00:18)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac, 2
dep. 13:37
Belosevac, 1
arr. 13:40
dep. 13:40
1 km
Belosevac, R. farma
arr. 13:41
dep. 13:41
1.5 km
Belosevac, Fazan
arr. 13:42
dep. 13:42
2 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 13:44
dep. 13:44
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 13:46
dep. 13:46
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 13:47
dep. 13:47
4.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 13:48
dep. 13:48
4.7 km
arr. 13:49
dep. 13:49
5 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 13:50
dep. 13:50
5.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 13:51
dep. 13:51
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 13:52
dep. 13:52
6 km
arr. 13:53
dep. 13:53
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 13:54
dep. 13:54
7 km
Valjevo, Bus station
arr. 13:55
7.3 km
14:10 14:44 (00:34)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 14:10
Belosevac, S. kuce
arr. 14:12
dep. 14:12
0.8 km
Belosevac, Prodavnica
arr. 14:13
dep. 14:13
1 km
Belosevac, Grm
arr. 14:14
dep. 14:14
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 14:15
dep. 14:15
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 14:16
dep. 14:16
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 14:17
dep. 14:17
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 14:20
dep. 14:20
4.6 km
arr. 14:21
dep. 14:21
4.9 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 14:22
dep. 14:22
5.1 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 14:23
dep. 14:23
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 14:24
dep. 14:24
5.9 km
arr. 14:25
dep. 14:25
6.4 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 14:26
dep. 14:26
6.8 km
arr. 14:27
dep. 14:27
7.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 14:28
dep. 14:28
7.3 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 14:29
dep. 14:29
7.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 14:30
dep. 14:30
8.1 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:31
dep. 14:31
8.3 km
Valjevo, Bolnica
arr. 14:32
dep. 14:32
8.6 km
Valjevo, Ljube Kovacevica
arr. 14:33
dep. 14:33
9 km
Valjevo, 27. novembra
arr. 14:34
dep. 14:34
9.4 km
Valjevo, Trznica
arr. 14:35
dep. 14:35
9.8 km
Valjevo, Park
arr. 14:36
dep. 14:36
10.2 km
Valjevo, Transformator
arr. 14:37
dep. 14:37
10.5 km
Valjevo, M. Rakic
arr. 14:38
dep. 14:38
10.8 km
Valjevo, Peti puk
arr. 14:39
dep. 14:39
11.2 km
Valjevo, Kosjericka
arr. 14:40
dep. 14:40
11.7 km
Valjevo, Vuj. raskrsce
arr. 14:42
dep. 14:42
12.5 km
Valjevo, Fontana
arr. 14:43
dep. 14:43
13 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:44
13.3 km
14:10 14:44 (00:34)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 14:10
Belosevac, S. kuce
arr. 14:12
dep. 14:12
0.8 km
Belosevac, Prodavnica
arr. 14:13
dep. 14:13
1 km
Belosevac, Grm
arr. 14:14
dep. 14:14
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 14:15
dep. 14:15
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 14:16
dep. 14:16
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 14:17
dep. 14:17
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 14:20
dep. 14:20
4.6 km
arr. 14:21
dep. 14:21
4.9 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 14:22
dep. 14:22
5.1 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 14:23
dep. 14:23
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 14:24
dep. 14:24
5.9 km
arr. 14:25
dep. 14:25
6.4 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 14:26
dep. 14:26
6.8 km
arr. 14:27
dep. 14:27
7.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 14:28
dep. 14:28
7.3 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 14:29
dep. 14:29
7.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 14:30
dep. 14:30
8.1 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:31
dep. 14:31
8.3 km
Valjevo, Bolnica
arr. 14:32
dep. 14:32
8.6 km
Valjevo, Ljube Kovacevica
arr. 14:33
dep. 14:33
9 km
Valjevo, 27. novembra
arr. 14:34
dep. 14:34
9.4 km
Valjevo, Trznica
arr. 14:35
dep. 14:35
9.8 km
Valjevo, Park
arr. 14:36
dep. 14:36
10.2 km
Valjevo, Transformator
arr. 14:37
dep. 14:37
10.5 km
Valjevo, M. Rakic
arr. 14:38
dep. 14:38
10.8 km
Valjevo, Peti puk
arr. 14:39
dep. 14:39
11.2 km
Valjevo, Kosjericka
arr. 14:40
dep. 14:40
11.7 km
Valjevo, Vuj. raskrsce
arr. 14:42
dep. 14:42
12.5 km
Valjevo, Fontana
arr. 14:43
dep. 14:43
13 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:44
13.3 km
14:10 14:47 (00:37)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 14:10
Belosevac, Prodavnica
arr. 14:12
dep. 14:12
0.8 km
Belosevac, S. kuce
arr. 14:13
dep. 14:13
1 km
Belosevac, Grm
arr. 14:15
dep. 14:15
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 14:17
dep. 14:17
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 14:18
dep. 14:18
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 14:20
dep. 14:20
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 14:22
dep. 14:22
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 14:23
dep. 14:23
4.4 km
arr. 14:25
dep. 14:25
5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 14:27
dep. 14:27
5.2 km
Valjevo, Zinasa
arr. 14:30
dep. 14:30
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 14:32
dep. 14:32
6 km
arr. 14:34
dep. 14:34
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 14:36
dep. 14:36
7 km
arr. 14:38
dep. 14:38
7.3 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 14:40
dep. 14:40
7.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 14:42
dep. 14:42
8.2 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:43
dep. 14:43
8.7 km
arr. 14:45
dep. 14:45
9.4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 14:46
dep. 14:46
9.7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:47
10 km
14:10 14:47 (00:37)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 14:10
Belosevac, Prodavnica
arr. 14:12
dep. 14:12
0.8 km
Belosevac, S. kuce
arr. 14:13
dep. 14:13
1 km
Belosevac, Grm
arr. 14:15
dep. 14:15
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 14:17
dep. 14:17
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 14:18
dep. 14:18
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 14:20
dep. 14:20
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 14:22
dep. 14:22
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 14:23
dep. 14:23
4.4 km
arr. 14:25
dep. 14:25
5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 14:27
dep. 14:27
5.2 km
Valjevo, Zinasa
arr. 14:30
dep. 14:30
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 14:32
dep. 14:32
6 km
arr. 14:34
dep. 14:34
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 14:36
dep. 14:36
7 km
arr. 14:38
dep. 14:38
7.3 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 14:40
dep. 14:40
7.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 14:42
dep. 14:42
8.2 km
Valjevo, Krusik
arr. 14:43
dep. 14:43
8.7 km
arr. 14:45
dep. 14:45
9.4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 14:46
dep. 14:46
9.7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:47
10 km
14:10 14:49 (00:39)
Suva cesma
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 14:10
Belosevac, Prodavnica
arr. 14:12
dep. 14:12
0.8 km
Belosevac, S. kuce
arr. 14:13
dep. 14:13
1 km
Belosevac, Grm
arr. 14:15
dep. 14:15
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 14:17
dep. 14:17
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 14:19
dep. 14:19
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 14:21
dep. 14:21
3 km
Valjevo, Jugopetrol - obilaznica
arr. 14:23
dep. 14:23
3.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:25
dep. 14:25
4.6 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 14:26
dep. 14:26
4.9 km
arr. 14:28
dep. 14:28
5.3 km
Valjevo, Krusik
arr. 14:29
dep. 14:29
5.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 14:31
dep. 14:31
6.1 km
Valjevo, Orahov hlad
arr. 14:33
dep. 14:33
6.3 km
Valjevo, Kosmaj
arr. 14:35
dep. 14:35
6.6 km
arr. 14:37
dep. 14:37
7.1 km
Valjevo, Biro
arr. 14:39
dep. 14:39
7.8 km
Valjevo, Jadar
arr. 14:40
dep. 14:40
8.3 km
Valjevo, C market
arr. 14:41
dep. 14:41
9.1 km
Valjevo, Traf
arr. 14:42
dep. 14:42
9.3 km
Valjevo, Hajduk Stanko
arr. 14:43
dep. 14:43
9.6 km
Valjevo, Idol
arr. 14:44
dep. 14:44
10 km
Valjevo, Boricevac
arr. 14:45
dep. 14:45
10.2 km
Valjevo, Durdevic
arr. 14:47
dep. 14:47
10.9 km
Valjevo, Suva cesma
arr. 14:49
11.5 km
14:10 14:49 (00:39)
Suva cesma
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 14:10
Belosevac, Prodavnica
arr. 14:12
dep. 14:12
0.8 km
Belosevac, S. kuce
arr. 14:13
dep. 14:13
1 km
Belosevac, Grm
arr. 14:15
dep. 14:15
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 14:17
dep. 14:17
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 14:19
dep. 14:19
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 14:21
dep. 14:21
3 km
Valjevo, Jugopetrol - obilaznica
arr. 14:23
dep. 14:23
3.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:25
dep. 14:25
4.6 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 14:26
dep. 14:26
4.9 km
arr. 14:28
dep. 14:28
5.3 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:29
dep. 14:29
5.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 14:31
dep. 14:31
6.1 km
Valjevo, Orahov hlad
arr. 14:33
dep. 14:33
6.3 km
Valjevo, Kosmaj
arr. 14:35
dep. 14:35
6.6 km
arr. 14:37
dep. 14:37
7.1 km
Valjevo, Biro
arr. 14:39
dep. 14:39
7.8 km
Valjevo, Jadar
arr. 14:40
dep. 14:40
8.3 km
Valjevo, C market
arr. 14:41
dep. 14:41
9.1 km
Valjevo, Traf
arr. 14:42
dep. 14:42
9.3 km
Valjevo, Hajduk Stanko
arr. 14:43
dep. 14:43
9.6 km
Valjevo, Idol
arr. 14:44
dep. 14:44
10 km
Valjevo, Boricevac
arr. 14:45
dep. 14:45
10.2 km
Valjevo, Durdevic
arr. 14:47
dep. 14:47
10.9 km
Valjevo, Suva cesma
arr. 14:49
11.5 km
14:52 15:20 (00:28)
2Klicevac
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac, 2
dep. 14:52
Belosevac, 1
arr. 14:55
dep. 14:55
1 km
Belosevac, R. farma
arr. 14:56
dep. 14:56
1.5 km
Belosevac, Fazan
arr. 14:57
dep. 14:57
2 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 14:59
dep. 14:59
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:01
dep. 15:01
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 15:02
dep. 15:02
4.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 15:03
dep. 15:03
4.7 km
arr. 15:04
dep. 15:04
5 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 15:05
dep. 15:05
5.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 15:06
dep. 15:06
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 15:07
dep. 15:07
6 km
arr. 15:08
dep. 15:08
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 15:09
dep. 15:09
7 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 15:11
dep. 15:11
7.5 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 15:12
dep. 15:12
7.8 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 15:13
dep. 15:13
8.2 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 15:16
dep. 15:16
10 km
Valjevo, Kos
arr. 15:18
dep. 15:18
11 km
Valjevo, Klicevac
arr. 15:20
12 km
14:52 15:20 (00:28)
2Klicevac
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac, 2
dep. 14:52
Belosevac, 1
arr. 14:55
dep. 14:55
1 km
Belosevac, R. farma
arr. 14:56
dep. 14:56
1.5 km
Belosevac, Fazan
arr. 14:57
dep. 14:57
2 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 14:59
dep. 14:59
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:01
dep. 15:01
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 15:02
dep. 15:02
4.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 15:03
dep. 15:03
4.7 km
arr. 15:04
dep. 15:04
5 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 15:05
dep. 15:05
5.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 15:06
dep. 15:06
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 15:07
dep. 15:07
6 km
arr. 15:08
dep. 15:08
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 15:09
dep. 15:09
7 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 15:11
dep. 15:11
7.5 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 15:12
dep. 15:12
7.8 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 15:13
dep. 15:13
8.2 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 15:16
dep. 15:16
10 km
Valjevo, Kos
arr. 15:18
dep. 15:18
11 km
Valjevo, Klicevac
arr. 15:20
12 km
16:10 16:49 (00:39)
Suva cesma
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 16:10
Belosevac, Prodavnica
arr. 16:12
dep. 16:12
0.8 km
Belosevac, S. kuce
arr. 16:13
dep. 16:13
1 km
Belosevac, Grm
arr. 16:15
dep. 16:15
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 16:17
dep. 16:17
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 16:19
dep. 16:19
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 16:21
dep. 16:21
3 km
Valjevo, Jugopetrol - obilaznica
arr. 16:23
dep. 16:23
3.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 16:25
dep. 16:25
4.6 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 16:26
dep. 16:26
4.9 km
arr. 16:28
dep. 16:28
5.3 km
Valjevo, Krušik
arr. 16:29
dep. 16:29
5.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 16:31
dep. 16:31
6.1 km
Valjevo, Orahov hlad
arr. 16:33
dep. 16:33
6.3 km
Valjevo, Kosmaj
arr. 16:35
dep. 16:35
6.6 km
arr. 16:37
dep. 16:37
7.1 km
Valjevo, Biro
arr. 16:39
dep. 16:39
7.8 km
Valjevo, Jadar
arr. 16:40
dep. 16:40
8.3 km
Valjevo, C market
arr. 16:41
dep. 16:41
9.1 km
Valjevo, Traf
arr. 16:42
dep. 16:42
9.3 km
Valjevo, Hajduk Stanko
arr. 16:43
dep. 16:43
9.6 km
Valjevo, Idol
arr. 16:44
dep. 16:44
10 km
Valjevo, Boricevac
arr. 16:45
dep. 16:45
10.2 km
Valjevo, Durdevic
arr. 16:47
dep. 16:47
10.9 km
Valjevo, Suva cesma
arr. 16:49
11.5 km
16:27 16:45 (00:18)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac, 2
dep. 16:27
Belosevac, 1
arr. 16:30
dep. 16:30
1 km
Belosevac, R. farma
arr. 16:31
dep. 16:31
1.5 km
Belosevac, Fazan
arr. 16:32
dep. 16:32
2 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 16:34
dep. 16:34
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 16:36
dep. 16:36
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 16:37
dep. 16:37
4.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 16:38
dep. 16:38
4.7 km
arr. 16:39
dep. 16:39
5 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 16:40
dep. 16:40
5.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 16:41
dep. 16:41
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 16:42
dep. 16:42
6 km
arr. 16:43
dep. 16:43
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 16:44
dep. 16:44
7 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:45
7.3 km
16:27 16:45 (00:18)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac, 2
dep. 16:27
Belosevac, 1
arr. 16:30
dep. 16:30
1 km
Belosevac, R. farma
arr. 16:31
dep. 16:31
1.5 km
Belosevac, Fazan
arr. 16:32
dep. 16:32
2 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 16:34
dep. 16:34
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 16:36
dep. 16:36
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 16:37
dep. 16:37
4.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 16:38
dep. 16:38
4.7 km
arr. 16:39
dep. 16:39
5 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 16:40
dep. 16:40
5.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 16:41
dep. 16:41
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 16:42
dep. 16:42
6 km
arr. 16:43
dep. 16:43
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 16:44
dep. 16:44
7 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:45
7.3 km
18:17 18:45 (00:28)
2Klicevac
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac, 2
dep. 18:17
Belosevac, 1
arr. 18:20
dep. 18:20
1 km
Belosevac, R. farma
arr. 18:21
dep. 18:21
1.5 km
Belosevac, Fazan
arr. 18:22
dep. 18:22
2 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 18:24
dep. 18:24
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 18:26
dep. 18:26
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 18:27
dep. 18:27
4.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 18:28
dep. 18:28
4.7 km
arr. 18:29
dep. 18:29
5 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 18:30
dep. 18:30
5.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 18:31
dep. 18:31
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 18:32
dep. 18:32
6 km
arr. 18:33
dep. 18:33
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 18:34
dep. 18:34
7 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 18:36
dep. 18:36
7.5 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 18:37
dep. 18:37
7.8 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 18:38
dep. 18:38
8.2 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 18:41
dep. 18:41
10 km
Valjevo, Kos
arr. 18:43
dep. 18:43
11 km
Valjevo, Klicevac
arr. 18:45
12 km
18:17 18:45 (00:28)
2Klicevac
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac, 2
dep. 18:17
Belosevac, 1
arr. 18:20
dep. 18:20
1 km
Belosevac, R. farma
arr. 18:21
dep. 18:21
1.5 km
Belosevac, Fazan
arr. 18:22
dep. 18:22
2 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 18:24
dep. 18:24
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 18:26
dep. 18:26
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 18:27
dep. 18:27
4.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 18:28
dep. 18:28
4.7 km
arr. 18:29
dep. 18:29
5 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 18:30
dep. 18:30
5.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 18:31
dep. 18:31
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 18:32
dep. 18:32
6 km
arr. 18:33
dep. 18:33
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 18:34
dep. 18:34
7 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 18:36
dep. 18:36
7.5 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 18:37
dep. 18:37
7.8 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 18:38
dep. 18:38
8.2 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 18:41
dep. 18:41
10 km
Valjevo, Kos
arr. 18:43
dep. 18:43
11 km
Valjevo, Klicevac
arr. 18:45
12 km
19:57 20:25 (00:28)
2Klicevac
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac, 2
dep. 19:57
Belosevac, 1
arr. 20:00
dep. 20:00
1 km
Belosevac, R. farma
arr. 20:01
dep. 20:01
1.5 km
Belosevac, Fazan
arr. 20:02
dep. 20:02
2 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 20:04
dep. 20:04
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 20:06
dep. 20:06
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 20:07
dep. 20:07
4.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 20:08
dep. 20:08
4.7 km
arr. 20:09
dep. 20:09
5 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 20:10
dep. 20:10
5.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 20:11
dep. 20:11
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 20:12
dep. 20:12
6 km
arr. 20:13
dep. 20:13
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 20:14
dep. 20:14
7 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 20:16
dep. 20:16
7.5 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 20:17
dep. 20:17
7.8 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 20:18
dep. 20:18
8.2 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 20:21
dep. 20:21
10 km
Valjevo, Kos
arr. 20:23
dep. 20:23
11 km
Valjevo, Klicevac
arr. 20:25
12 km
19:57 20:25 (00:28)
2Klicevac
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac, 2
dep. 19:57
Belosevac, 1
arr. 20:00
dep. 20:00
1 km
Belosevac, R. farma
arr. 20:01
dep. 20:01
1.5 km
Belosevac, Fazan
arr. 20:02
dep. 20:02
2 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 20:04
dep. 20:04
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 20:06
dep. 20:06
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 20:07
dep. 20:07
4.4 km
Valjevo, Groblje 2
arr. 20:08
dep. 20:08
4.7 km
arr. 20:09
dep. 20:09
5 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 20:10
dep. 20:10
5.3 km
Valjevo, Zinasa
arr. 20:11
dep. 20:11
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 20:12
dep. 20:12
6 km
arr. 20:13
dep. 20:13
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 20:14
dep. 20:14
7 km
Valjevo, Sofer bar
arr. 20:16
dep. 20:16
7.5 km
Valjevo, Stari SUP
arr. 20:17
dep. 20:17
7.8 km
Valjevo, Restoran Tri lipe
arr. 20:18
dep. 20:18
8.2 km
Valjevo, Ulica Jakova Nenadovica
arr. 20:21
dep. 20:21
10 km
Valjevo, Kos
arr. 20:23
dep. 20:23
11 km
Valjevo, Klicevac
arr. 20:25
12 km
22:10 22:44 (00:34)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 22:10
Belosevac, S. kuce
arr. 22:12
dep. 22:12
0.8 km
Belosevac, Prodavnica
arr. 22:13
dep. 22:13
1 km
Belosevac, Grm
arr. 22:14
dep. 22:14
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 22:15
dep. 22:15
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 22:16
dep. 22:16
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 22:17
dep. 22:17
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 22:19
dep. 22:19
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 22:20
dep. 22:20
4.6 km
arr. 22:21
dep. 22:21
4.9 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 22:22
dep. 22:22
5.1 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 22:23
dep. 22:23
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 22:24
dep. 22:24
5.9 km
arr. 22:25
dep. 22:25
6.4 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 22:26
dep. 22:26
6.8 km
arr. 22:27
dep. 22:27
7.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 22:28
dep. 22:28
7.3 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 22:29
dep. 22:29
7.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 22:30
dep. 22:30
8.1 km
Valjevo, Krušik
arr. 22:31
dep. 22:31
8.3 km
Valjevo, Bolnica
arr. 22:32
dep. 22:32
8.6 km
Valjevo, Ljube Kovacevica
arr. 22:33
dep. 22:33
9 km
Valjevo, 27. novembra
arr. 22:34
dep. 22:34
9.4 km
Valjevo, Trznica
arr. 22:35
dep. 22:35
9.8 km
Valjevo, Park
arr. 22:36
dep. 22:36
10.2 km
Valjevo, Transformator
arr. 22:37
dep. 22:37
10.5 km
Valjevo, M. Rakic
arr. 22:38
dep. 22:38
10.8 km
Valjevo, Peti puk
arr. 22:39
dep. 22:39
11.2 km
Valjevo, Kosjericka
arr. 22:40
dep. 22:40
11.7 km
Valjevo, Vuj. raskrsce
arr. 22:42
dep. 22:42
12.5 km
Valjevo, Fontana
arr. 22:43
dep. 22:43
13 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 22:44
13.3 km
22:10 22:44 (00:34)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 22:10
Belosevac, S. kuce
arr. 22:12
dep. 22:12
0.8 km
Belosevac, Prodavnica
arr. 22:13
dep. 22:13
1 km
Belosevac, Grm
arr. 22:14
dep. 22:14
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 22:15
dep. 22:15
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 22:16
dep. 22:16
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 22:17
dep. 22:17
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 22:19
dep. 22:19
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 22:20
dep. 22:20
4.6 km
arr. 22:21
dep. 22:21
4.9 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 22:22
dep. 22:22
5.1 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 22:23
dep. 22:23
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 22:24
dep. 22:24
5.9 km
arr. 22:25
dep. 22:25
6.4 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 22:26
dep. 22:26
6.8 km
arr. 22:27
dep. 22:27
7.1 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 22:28
dep. 22:28
7.3 km
Valjevo, Uzun Mirkova
arr. 22:29
dep. 22:29
7.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 22:30
dep. 22:30
8.1 km
Valjevo, Krušik
arr. 22:31
dep. 22:31
8.3 km
Valjevo, Bolnica
arr. 22:32
dep. 22:32
8.6 km
Valjevo, Ljube Kovacevica
arr. 22:33
dep. 22:33
9 km
Valjevo, 27. novembra
arr. 22:34
dep. 22:34
9.4 km
Valjevo, Trznica
arr. 22:35
dep. 22:35
9.8 km
Valjevo, Park
arr. 22:36
dep. 22:36
10.2 km
Valjevo, Transformator
arr. 22:37
dep. 22:37
10.5 km
Valjevo, M. Rakic
arr. 22:38
dep. 22:38
10.8 km
Valjevo, Peti puk
arr. 22:39
dep. 22:39
11.2 km
Valjevo, Kosjericka
arr. 22:40
dep. 22:40
11.7 km
Valjevo, Vuj. raskrsce
arr. 22:42
dep. 22:42
12.5 km
Valjevo, Fontana
arr. 22:43
dep. 22:43
13 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 22:44
13.3 km
22:10 22:47 (00:37)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 22:10
Belosevac, Prodavnica
arr. 22:12
dep. 22:12
0.8 km
Belosevac, S. kuce
arr. 22:13
dep. 22:13
1 km
Belosevac, Grm
arr. 22:15
dep. 22:15
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 22:17
dep. 22:17
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 22:18
dep. 22:18
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 22:20
dep. 22:20
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 22:22
dep. 22:22
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 22:23
dep. 22:23
4.4 km
arr. 22:25
dep. 22:25
5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 22:27
dep. 22:27
5.2 km
Valjevo, Zinasa
arr. 22:30
dep. 22:30
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 22:32
dep. 22:32
6 km
arr. 22:34
dep. 22:34
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 22:36
dep. 22:36
7 km
arr. 22:38
dep. 22:38
7.3 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 22:40
dep. 22:40
7.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 22:42
dep. 22:42
8.2 km
Valjevo, Krušik
arr. 22:43
dep. 22:43
8.7 km
arr. 22:45
dep. 22:45
9.4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 22:46
dep. 22:46
9.7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 22:47
10 km
22:10 22:47 (00:37)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 22:10
Belosevac, Prodavnica
arr. 22:12
dep. 22:12
0.8 km
Belosevac, S. kuce
arr. 22:13
dep. 22:13
1 km
Belosevac, Grm
arr. 22:15
dep. 22:15
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 22:17
dep. 22:17
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 22:18
dep. 22:18
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 22:20
dep. 22:20
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 22:22
dep. 22:22
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 22:23
dep. 22:23
4.4 km
arr. 22:25
dep. 22:25
5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 22:27
dep. 22:27
5.2 km
Valjevo, Zinasa
arr. 22:30
dep. 22:30
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 22:32
dep. 22:32
6 km
arr. 22:34
dep. 22:34
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 22:36
dep. 22:36
7 km
arr. 22:38
dep. 22:38
7.3 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 22:40
dep. 22:40
7.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 22:42
dep. 22:42
8.2 km
Valjevo, Krusik
arr. 22:43
dep. 22:43
8.7 km
arr. 22:45
dep. 22:45
9.4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 22:46
dep. 22:46
9.7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 22:47
10 km
22:10 22:49 (00:39)
Suva cesma
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 22:10
Belosevac, Prodavnica
arr. 22:12
dep. 22:12
0.8 km
Belosevac, S. kuce
arr. 22:13
dep. 22:13
1 km
Belosevac, Grm
arr. 22:15
dep. 22:15
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 22:17
dep. 22:17
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 22:19
dep. 22:19
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 22:21
dep. 22:21
3 km
Valjevo, Jugopetrol - obilaznica
arr. 22:23
dep. 22:23
3.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 22:25
dep. 22:25
4.6 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 22:26
dep. 22:26
4.9 km
arr. 22:28
dep. 22:28
5.3 km
Valjevo, Krušik
arr. 22:29
dep. 22:29
5.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 22:31
dep. 22:31
6.1 km
Valjevo, Orahov hlad
arr. 22:33
dep. 22:33
6.3 km
Valjevo, Kosmaj
arr. 22:35
dep. 22:35
6.6 km
arr. 22:37
dep. 22:37
7.1 km
Valjevo, Biro
arr. 22:39
dep. 22:39
7.8 km
Valjevo, Jadar
arr. 22:40
dep. 22:40
8.3 km
Valjevo, C market
arr. 22:41
dep. 22:41
9.1 km
Valjevo, Traf
arr. 22:42
dep. 22:42
9.3 km
Valjevo, Hajduk Stanko
arr. 22:43
dep. 22:43
9.6 km
Valjevo, Idol
arr. 22:44
dep. 22:44
10 km
Valjevo, Boricevac
arr. 22:45
dep. 22:45
10.2 km
Valjevo, Durdevic
arr. 22:47
dep. 22:47
10.9 km
Valjevo, Suva cesma
arr. 22:49
11.5 km
22:10 22:49 (00:39)
Suva cesma
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 22:10
Belosevac, Prodavnica
arr. 22:12
dep. 22:12
0.8 km
Belosevac, S. kuce
arr. 22:13
dep. 22:13
1 km
Belosevac, Grm
arr. 22:15
dep. 22:15
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 22:17
dep. 22:17
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 22:19
dep. 22:19
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 22:21
dep. 22:21
3 km
Valjevo, Jugopetrol - obilaznica
arr. 22:23
dep. 22:23
3.9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 22:25
dep. 22:25
4.6 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 22:26
dep. 22:26
4.9 km
arr. 22:28
dep. 22:28
5.3 km
Valjevo, Krusik
arr. 22:29
dep. 22:29
5.6 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 22:31
dep. 22:31
6.1 km
Valjevo, Orahov hlad
arr. 22:33
dep. 22:33
6.3 km
Valjevo, Kosmaj
arr. 22:35
dep. 22:35
6.6 km
arr. 22:37
dep. 22:37
7.1 km
Valjevo, Biro
arr. 22:39
dep. 22:39
7.8 km
Valjevo, Jadar
arr. 22:40
dep. 22:40
8.3 km
Valjevo, C market
arr. 22:41
dep. 22:41
9.1 km
Valjevo, Traf
arr. 22:42
dep. 22:42
9.3 km
Valjevo, Hajduk Stanko
arr. 22:43
dep. 22:43
9.6 km
Valjevo, Idol
arr. 22:44
dep. 22:44
10 km
Valjevo, Boricevac
arr. 22:45
dep. 22:45
10.2 km
Valjevo, Durdevic
arr. 22:47
dep. 22:47
10.9 km
Valjevo, Suva cesma
arr. 22:49
11.5 km

Naselja Belosevac i Valjevo su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belosevac je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.