Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belosevac - Popucke timetable

friday, 22.09.2023.
06:10 06:55 (00:45)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 06:10
Belosevac, Prodavnica
arr. 06:12
dep. 06:12
0.8 km
Belosevac, S. kuce
arr. 06:13
dep. 06:13
1 km
Belosevac, Grm
arr. 06:15
dep. 06:15
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 06:17
dep. 06:17
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 06:18
dep. 06:18
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 06:20
dep. 06:20
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 06:22
dep. 06:22
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 06:23
dep. 06:23
4.4 km
arr. 06:25
dep. 06:25
5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 06:27
dep. 06:27
5.2 km
Valjevo, Zinasa
arr. 06:30
dep. 06:30
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
arr. 06:34
dep. 06:34
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 06:36
dep. 06:36
7 km
arr. 06:38
dep. 06:38
7.3 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 06:40
dep. 06:40
7.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 06:42
dep. 06:42
8.2 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:43
dep. 06:43
8.7 km
arr. 06:45
dep. 06:45
9.4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 06:46
dep. 06:46
9.7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:47
dep. 06:47
10 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 06:48
dep. 06:48
10.2 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:49
dep. 06:49
10.4 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:50
dep. 06:50
10.7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:52
dep. 06:52
11.7 km
Popucke, Dezba
arr. 06:53
dep. 06:53
12.1 km
arr. 06:55
12.5 km
06:10 06:55 (00:45)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 06:10
Belosevac, Prodavnica
arr. 06:12
dep. 06:12
0.8 km
Belosevac, S. kuce
arr. 06:13
dep. 06:13
1 km
Belosevac, Grm
arr. 06:15
dep. 06:15
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 06:17
dep. 06:17
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 06:18
dep. 06:18
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 06:20
dep. 06:20
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 06:22
dep. 06:22
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 06:23
dep. 06:23
4.4 km
arr. 06:25
dep. 06:25
5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 06:27
dep. 06:27
5.2 km
Valjevo, Zinasa
arr. 06:30
dep. 06:30
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
arr. 06:34
dep. 06:34
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 06:36
dep. 06:36
7 km
arr. 06:38
dep. 06:38
7.3 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 06:40
dep. 06:40
7.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 06:42
dep. 06:42
8.2 km
Valjevo, Krusik
arr. 06:43
dep. 06:43
8.7 km
arr. 06:45
dep. 06:45
9.4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 06:46
dep. 06:46
9.7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:47
dep. 06:47
10 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 06:48
dep. 06:48
10.2 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:49
dep. 06:49
10.4 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:50
dep. 06:50
10.7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:52
dep. 06:52
11.7 km
Popucke, Dezba
arr. 06:53
dep. 06:53
12.1 km
arr. 06:55
12.5 km
14:10 14:55 (00:45)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 14:10
Belosevac, Prodavnica
arr. 14:12
dep. 14:12
0.8 km
Belosevac, S. kuce
arr. 14:13
dep. 14:13
1 km
Belosevac, Grm
arr. 14:15
dep. 14:15
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 14:17
dep. 14:17
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 14:18
dep. 14:18
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 14:20
dep. 14:20
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 14:22
dep. 14:22
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 14:23
dep. 14:23
4.4 km
arr. 14:25
dep. 14:25
5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 14:27
dep. 14:27
5.2 km
Valjevo, Zinasa
arr. 14:30
dep. 14:30
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 14:32
dep. 14:32
6 km
arr. 14:34
dep. 14:34
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 14:36
dep. 14:36
7 km
arr. 14:38
dep. 14:38
7.3 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 14:40
dep. 14:40
7.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 14:42
dep. 14:42
8.2 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:43
dep. 14:43
8.7 km
arr. 14:45
dep. 14:45
9.4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 14:46
dep. 14:46
9.7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:47
dep. 14:47
10 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 14:48
dep. 14:48
10.2 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:49
dep. 14:49
10.4 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:50
dep. 14:50
10.7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:52
dep. 14:52
11.7 km
Popucke, Dezba
arr. 14:53
dep. 14:53
12.1 km
arr. 14:55
12.5 km
14:10 14:55 (00:45)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 14:10
Belosevac, Prodavnica
arr. 14:12
dep. 14:12
0.8 km
Belosevac, S. kuce
arr. 14:13
dep. 14:13
1 km
Belosevac, Grm
arr. 14:15
dep. 14:15
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 14:17
dep. 14:17
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 14:18
dep. 14:18
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 14:20
dep. 14:20
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 14:22
dep. 14:22
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 14:23
dep. 14:23
4.4 km
arr. 14:25
dep. 14:25
5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 14:27
dep. 14:27
5.2 km
Valjevo, Zinasa
arr. 14:30
dep. 14:30
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 14:32
dep. 14:32
6 km
arr. 14:34
dep. 14:34
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 14:36
dep. 14:36
7 km
arr. 14:38
dep. 14:38
7.3 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 14:40
dep. 14:40
7.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 14:42
dep. 14:42
8.2 km
Valjevo, Krusik
arr. 14:43
dep. 14:43
8.7 km
arr. 14:45
dep. 14:45
9.4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 14:46
dep. 14:46
9.7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:47
dep. 14:47
10 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 14:48
dep. 14:48
10.2 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:49
dep. 14:49
10.4 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:50
dep. 14:50
10.7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:52
dep. 14:52
11.7 km
Popucke, Dezba
arr. 14:53
dep. 14:53
12.1 km
arr. 14:55
12.5 km
22:10 22:55 (00:45)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 22:10
Belosevac, Prodavnica
arr. 22:12
dep. 22:12
0.8 km
Belosevac, S. kuce
arr. 22:13
dep. 22:13
1 km
Belosevac, Grm
arr. 22:15
dep. 22:15
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 22:17
dep. 22:17
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 22:18
dep. 22:18
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 22:20
dep. 22:20
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 22:22
dep. 22:22
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 22:23
dep. 22:23
4.4 km
arr. 22:25
dep. 22:25
5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 22:27
dep. 22:27
5.2 km
Valjevo, Zinasa
arr. 22:30
dep. 22:30
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 22:32
dep. 22:32
6 km
arr. 22:34
dep. 22:34
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 22:36
dep. 22:36
7 km
arr. 22:38
dep. 22:38
7.3 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 22:40
dep. 22:40
7.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 22:42
dep. 22:42
8.2 km
Valjevo, Krušik
arr. 22:43
dep. 22:43
8.7 km
arr. 22:45
dep. 22:45
9.4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 22:46
dep. 22:46
9.7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 22:47
dep. 22:47
10 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 22:48
dep. 22:48
10.2 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 22:49
dep. 22:49
10.4 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 22:50
dep. 22:50
10.7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 22:52
dep. 22:52
11.7 km
Popucke, Dezba
arr. 22:53
dep. 22:53
12.1 km
arr. 22:55
12.5 km
22:10 22:55 (00:45)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 22:10
Belosevac, Prodavnica
arr. 22:12
dep. 22:12
0.8 km
Belosevac, S. kuce
arr. 22:13
dep. 22:13
1 km
Belosevac, Grm
arr. 22:15
dep. 22:15
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 22:17
dep. 22:17
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 22:18
dep. 22:18
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 22:20
dep. 22:20
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 22:22
dep. 22:22
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 22:23
dep. 22:23
4.4 km
arr. 22:25
dep. 22:25
5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 22:27
dep. 22:27
5.2 km
Valjevo, Zinasa
arr. 22:30
dep. 22:30
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 22:32
dep. 22:32
6 km
arr. 22:34
dep. 22:34
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 22:36
dep. 22:36
7 km
arr. 22:38
dep. 22:38
7.3 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 22:40
dep. 22:40
7.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 22:42
dep. 22:42
8.2 km
Valjevo, Krusik
arr. 22:43
dep. 22:43
8.7 km
arr. 22:45
dep. 22:45
9.4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 22:46
dep. 22:46
9.7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 22:47
dep. 22:47
10 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 22:48
dep. 22:48
10.2 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 22:49
dep. 22:49
10.4 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 22:50
dep. 22:50
10.7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 22:52
dep. 22:52
11.7 km
Popucke, Dezba
arr. 22:53
dep. 22:53
12.1 km
arr. 22:55
12.5 km
Belosevac - Popucke timetable
Departures on: monday, 25.09.2023.
06:10 06:55 (00:45)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 06:10
Belosevac, Prodavnica
arr. 06:12
dep. 06:12
0.8 km
Belosevac, S. kuce
arr. 06:13
dep. 06:13
1 km
Belosevac, Grm
arr. 06:15
dep. 06:15
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 06:17
dep. 06:17
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 06:18
dep. 06:18
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 06:20
dep. 06:20
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 06:22
dep. 06:22
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 06:23
dep. 06:23
4.4 km
arr. 06:25
dep. 06:25
5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 06:27
dep. 06:27
5.2 km
Valjevo, Zinasa
arr. 06:30
dep. 06:30
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
arr. 06:34
dep. 06:34
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 06:36
dep. 06:36
7 km
arr. 06:38
dep. 06:38
7.3 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 06:40
dep. 06:40
7.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 06:42
dep. 06:42
8.2 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:43
dep. 06:43
8.7 km
arr. 06:45
dep. 06:45
9.4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 06:46
dep. 06:46
9.7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:47
dep. 06:47
10 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 06:48
dep. 06:48
10.2 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:49
dep. 06:49
10.4 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:50
dep. 06:50
10.7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:52
dep. 06:52
11.7 km
Popucke, Dezba
arr. 06:53
dep. 06:53
12.1 km
arr. 06:55
12.5 km
06:10 06:55 (00:45)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 06:10
Belosevac, Prodavnica
arr. 06:12
dep. 06:12
0.8 km
Belosevac, S. kuce
arr. 06:13
dep. 06:13
1 km
Belosevac, Grm
arr. 06:15
dep. 06:15
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 06:17
dep. 06:17
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 06:18
dep. 06:18
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 06:20
dep. 06:20
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 06:22
dep. 06:22
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 06:23
dep. 06:23
4.4 km
arr. 06:25
dep. 06:25
5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 06:27
dep. 06:27
5.2 km
Valjevo, Zinasa
arr. 06:30
dep. 06:30
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
arr. 06:34
dep. 06:34
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 06:36
dep. 06:36
7 km
arr. 06:38
dep. 06:38
7.3 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 06:40
dep. 06:40
7.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 06:42
dep. 06:42
8.2 km
Valjevo, Krusik
arr. 06:43
dep. 06:43
8.7 km
arr. 06:45
dep. 06:45
9.4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 06:46
dep. 06:46
9.7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:47
dep. 06:47
10 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 06:48
dep. 06:48
10.2 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:49
dep. 06:49
10.4 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:50
dep. 06:50
10.7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:52
dep. 06:52
11.7 km
Popucke, Dezba
arr. 06:53
dep. 06:53
12.1 km
arr. 06:55
12.5 km
14:10 14:55 (00:45)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 14:10
Belosevac, Prodavnica
arr. 14:12
dep. 14:12
0.8 km
Belosevac, S. kuce
arr. 14:13
dep. 14:13
1 km
Belosevac, Grm
arr. 14:15
dep. 14:15
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 14:17
dep. 14:17
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 14:18
dep. 14:18
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 14:20
dep. 14:20
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 14:22
dep. 14:22
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 14:23
dep. 14:23
4.4 km
arr. 14:25
dep. 14:25
5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 14:27
dep. 14:27
5.2 km
Valjevo, Zinasa
arr. 14:30
dep. 14:30
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 14:32
dep. 14:32
6 km
arr. 14:34
dep. 14:34
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 14:36
dep. 14:36
7 km
arr. 14:38
dep. 14:38
7.3 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 14:40
dep. 14:40
7.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 14:42
dep. 14:42
8.2 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:43
dep. 14:43
8.7 km
arr. 14:45
dep. 14:45
9.4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 14:46
dep. 14:46
9.7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:47
dep. 14:47
10 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 14:48
dep. 14:48
10.2 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:49
dep. 14:49
10.4 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:50
dep. 14:50
10.7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:52
dep. 14:52
11.7 km
Popucke, Dezba
arr. 14:53
dep. 14:53
12.1 km
arr. 14:55
12.5 km
14:10 14:55 (00:45)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 14:10
Belosevac, Prodavnica
arr. 14:12
dep. 14:12
0.8 km
Belosevac, S. kuce
arr. 14:13
dep. 14:13
1 km
Belosevac, Grm
arr. 14:15
dep. 14:15
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 14:17
dep. 14:17
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 14:18
dep. 14:18
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 14:20
dep. 14:20
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 14:22
dep. 14:22
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 14:23
dep. 14:23
4.4 km
arr. 14:25
dep. 14:25
5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 14:27
dep. 14:27
5.2 km
Valjevo, Zinasa
arr. 14:30
dep. 14:30
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 14:32
dep. 14:32
6 km
arr. 14:34
dep. 14:34
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 14:36
dep. 14:36
7 km
arr. 14:38
dep. 14:38
7.3 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 14:40
dep. 14:40
7.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 14:42
dep. 14:42
8.2 km
Valjevo, Krusik
arr. 14:43
dep. 14:43
8.7 km
arr. 14:45
dep. 14:45
9.4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 14:46
dep. 14:46
9.7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:47
dep. 14:47
10 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 14:48
dep. 14:48
10.2 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:49
dep. 14:49
10.4 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:50
dep. 14:50
10.7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:52
dep. 14:52
11.7 km
Popucke, Dezba
arr. 14:53
dep. 14:53
12.1 km
arr. 14:55
12.5 km
22:10 22:55 (00:45)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 22:10
Belosevac, Prodavnica
arr. 22:12
dep. 22:12
0.8 km
Belosevac, S. kuce
arr. 22:13
dep. 22:13
1 km
Belosevac, Grm
arr. 22:15
dep. 22:15
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 22:17
dep. 22:17
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 22:18
dep. 22:18
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 22:20
dep. 22:20
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 22:22
dep. 22:22
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 22:23
dep. 22:23
4.4 km
arr. 22:25
dep. 22:25
5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 22:27
dep. 22:27
5.2 km
Valjevo, Zinasa
arr. 22:30
dep. 22:30
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 22:32
dep. 22:32
6 km
arr. 22:34
dep. 22:34
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 22:36
dep. 22:36
7 km
arr. 22:38
dep. 22:38
7.3 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 22:40
dep. 22:40
7.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 22:42
dep. 22:42
8.2 km
Valjevo, Krušik
arr. 22:43
dep. 22:43
8.7 km
arr. 22:45
dep. 22:45
9.4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 22:46
dep. 22:46
9.7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 22:47
dep. 22:47
10 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 22:48
dep. 22:48
10.2 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 22:49
dep. 22:49
10.4 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 22:50
dep. 22:50
10.7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 22:52
dep. 22:52
11.7 km
Popucke, Dezba
arr. 22:53
dep. 22:53
12.1 km
arr. 22:55
12.5 km
22:10 22:55 (00:45)
Iverak 2 - kafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belosevac
dep. 22:10
Belosevac, Prodavnica
arr. 22:12
dep. 22:12
0.8 km
Belosevac, S. kuce
arr. 22:13
dep. 22:13
1 km
Belosevac, Grm
arr. 22:15
dep. 22:15
1.5 km
Belosevac, Dud
arr. 22:17
dep. 22:17
1.8 km
Belosevac, Drag. kuce
arr. 22:18
dep. 22:18
2.3 km
Valjevo, Stocna pijaca
arr. 22:20
dep. 22:20
3 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 22:22
dep. 22:22
4 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 22:23
dep. 22:23
4.4 km
arr. 22:25
dep. 22:25
5 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 22:27
dep. 22:27
5.2 km
Valjevo, Zinasa
arr. 22:30
dep. 22:30
5.6 km
Valjevo, Kozara
arr. 22:32
dep. 22:32
6 km
arr. 22:34
dep. 22:34
6.5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 22:36
dep. 22:36
7 km
arr. 22:38
dep. 22:38
7.3 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 22:40
dep. 22:40
7.8 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 22:42
dep. 22:42
8.2 km
Valjevo, Krusik
arr. 22:43
dep. 22:43
8.7 km
arr. 22:45
dep. 22:45
9.4 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 22:46
dep. 22:46
9.7 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 22:47
dep. 22:47
10 km
Goric kod Valjeva, I
arr. 22:48
dep. 22:48
10.2 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 22:49
dep. 22:49
10.4 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 22:50
dep. 22:50
10.7 km
Popucke, Iverak 1
arr. 22:52
dep. 22:52
11.7 km
Popucke, Dezba
arr. 22:53
dep. 22:53
12.1 km
arr. 22:55
12.5 km

Naselja Belosevac i Popucke su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belosevac je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.