Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Beloljin - Blace timetable

friday, 19.07.2019.
06:05 06:20 (00:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beloljin
dep. 06:05
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 06:07
dep. 06:07
0.9 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 06:10
dep. 06:10
3.3 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 06:13
dep. 06:13
6.3 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
7.5 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 06:17
dep. 06:17
9.3 km
Blace, Bus station
arr. 06:20
11.5 km
07:27 07:41 (00:14)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beloljin
dep. 07:27
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 07:29
dep. 07:29
0.9 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 07:31
dep. 07:31
3.2 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 07:34
dep. 07:34
6.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
7.5 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 07:38
dep. 07:38
9.3 km
Blace, Bus station
arr. 07:41
11.6 km
09:22 09:40 (00:18)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beloljin
dep. 09:22
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 09:25
dep. 09:25
0.9 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 09:28
dep. 09:28
3.2 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 09:32
dep. 09:32
6.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 09:34
dep. 09:34
7.5 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 09:37
dep. 09:37
9.3 km
Blace, Bus station
arr. 09:40
11.6 km
11:12 11:25 (00:13)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beloljin
dep. 11:12
Blace, Bus station
arr. 11:25
12 km
11:15 11:35 (00:20)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beloljin
dep. 11:15
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 11:18
dep. 11:18
0.9 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 11:21
dep. 11:21
3.2 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 11:25
dep. 11:25
6.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
7.5 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 11:31
dep. 11:31
9.3 km
Blace, Bus station
arr. 11:35
11.6 km
12:48 13:05 (00:17)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Beloljin
dep. 12:48
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 12:50
dep. 12:50
0.9 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 12:53
dep. 12:53
3.2 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 12:57
dep. 12:57
6.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
7.5 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 13:02
dep. 13:02
9.3 km
Blace, Bus station
arr. 13:05
11.6 km
13:00 13:20 (00:20)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beloljin
dep. 13:00
Beloljin, Krivo Brdo
arr. 13:05
dep. 13:05
6 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 13:10
dep. 13:10
8 km
Blace, Bus station
arr. 13:20
12 km
14:52 15:10 (00:18)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beloljin
dep. 14:52
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 14:55
dep. 14:55
0.9 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 14:58
dep. 14:58
3.2 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 15:02
dep. 15:02
6.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 15:04
dep. 15:04
7.5 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 15:07
dep. 15:07
9.3 km
Blace, Bus station
arr. 15:10
11.6 km
16:14 16:30 (00:16)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Beloljin
dep. 16:14
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 16:16
dep. 16:16
0.9 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 16:19
dep. 16:19
3.2 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 16:23
dep. 16:23
6.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 16:25
dep. 16:25
7.5 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 16:27
dep. 16:27
9.3 km
Blace, Bus station
arr. 16:30
11.6 km
16:57 17:10 (00:13)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beloljin
dep. 16:57
Blace, Bus station
arr. 17:10
12 km
18:22 18:40 (00:18)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beloljin
dep. 18:22
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 18:25
dep. 18:25
0.9 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 18:28
dep. 18:28
3.2 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 18:32
dep. 18:32
6.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
7.5 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 18:37
dep. 18:37
9.3 km
Blace, Bus station
arr. 18:40
11.6 km
22:20 22:35 (00:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beloljin
dep. 22:20
Tulare kod Prokuplja, Kriva cuprija
arr. 22:24
dep. 22:24
3 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 22:28
dep. 22:28
6 km
Blace, Bus station
arr. 22:35
12 km
23:37 23:55 (00:18)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Beloljin
dep. 23:37
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 23:40
dep. 23:40
0.9 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 23:43
dep. 23:43
3.2 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 23:47
dep. 23:47
6.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
7.5 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 23:52
dep. 23:52
9.3 km
Blace, Bus station
arr. 23:55
11.6 km

Naselja Beloljin i Blace su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Beloljin je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 23:37 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.