Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belica kod Jagodine - Jagodina timetable

thursday, 27.02.2020.
05:33 06:05 (00:32)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belica kod Jagodine, 1
dep. 05:33
Bunar, 2
arr. 05:38
dep. 05:38
3 km
Bunar, 1
arr. 05:40
dep. 05:40
4 km
Santarovac, 1
arr. 05:42
dep. 05:42
7 km
Kovacevac kod Jagodine, 1
arr. 05:51
dep. 05:51
10.2 km
Kovacevac kod Jagodine, 2
arr. 05:48
dep. 05:48
9 km
Dragocvet, 3 - Silos
arr. 05:54
dep. 05:54
12.2 km
arr. 05:56
dep. 05:56
13.2 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 05:57
dep. 05:57
14.2 km
Trnava kod Jagodine, 2
arr. 05:58
dep. 05:58
14.7 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 05:59
dep. 05:59
15.2 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 06:00
dep. 06:00
17.2 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 06:02
dep. 06:02
18.2 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:05
19.2 km
06:45 07:25 (00:40)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belica kod Jagodine, 1
dep. 06:45
Bunar, 2
arr. 06:50
dep. 06:50
3 km
Bunar, 1
arr. 06:55
dep. 06:55
4 km
Santarovac, 1
arr. 06:57
dep. 06:57
7 km
Kovacevac kod Jagodine, 1
arr. 07:09
dep. 07:09
10.2 km
Kovacevac kod Jagodine, 2
arr. 07:03
dep. 07:03
9 km
Dragocvet, 3 - Silos
arr. 07:15
dep. 07:15
12.2 km
arr. 07:17
dep. 07:17
13.2 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 07:18
dep. 07:18
14.2 km
Trnava kod Jagodine, 2
arr. 07:19
dep. 07:19
14.7 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 07:20
dep. 07:20
15.2 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 07:21
dep. 07:21
17.2 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 07:23
dep. 07:23
18.2 km
Jagodina, Bus station
arr. 07:25
19.2 km
07:45 08:40 (00:55)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belica kod Jagodine, 1
dep. 07:45
Bunar, 2
arr. 07:50
dep. 07:50
3 km
Bunar, 1
arr. 07:52
dep. 07:52
4 km
Santarovac, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
5 km
Santarovac, 2
arr. 07:56
dep. 07:56
6 km
Santarovac, 3
arr. 07:58
dep. 07:58
7 km
Santarovac, 4
arr. 08:10
dep. 08:10
8 km
Suljakovac, 2
arr. 08:20
dep. 08:20
13 km
Suljakovac, 1
arr. 08:25
dep. 08:25
15 km
Dragocvet, 3 - Silos
arr. 08:30
dep. 08:30
17 km
arr. 08:31
dep. 08:31
18 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 08:33
dep. 08:33
19 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 08:35
dep. 08:35
20 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 08:36
dep. 08:36
22.5 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 08:38
dep. 08:38
23.5 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:40
24 km
12:55 13:25 (00:30)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belica kod Jagodine, 1
dep. 12:55
Bunar, 2
arr. 13:00
dep. 13:00
3 km
Bunar, 1
arr. 13:05
dep. 13:05
4 km
Santarovac, 1
arr. 13:07
dep. 13:07
7 km
Kovacevac kod Jagodine, 1
arr. 13:10
dep. 13:10
8 km
Dragocvet, 3 - Silos
arr. 13:15
dep. 13:15
12.2 km
arr. 13:17
dep. 13:17
13.2 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 13:18
dep. 13:18
14.2 km
Trnava kod Jagodine, 2
arr. 13:19
dep. 13:19
14.7 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 13:20
dep. 13:20
15.2 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 13:21
dep. 13:21
17.2 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 13:23
dep. 13:23
18.2 km
Jagodina, Bus station
arr. 13:25
19.2 km
16:25 16:52 (00:27)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belica kod Jagodine, 1
dep. 16:25
Bunar, 2
arr. 16:30
dep. 16:30
3 km
Bunar, 1
arr. 16:32
dep. 16:32
4 km
Santarovac, 1
arr. 16:34
dep. 16:34
7 km
Kovacevac kod Jagodine, 1
arr. 16:37
dep. 16:37
8 km
Dragocvet, 3 - Silos
arr. 16:42
dep. 16:42
12.2 km
arr. 16:44
dep. 16:44
13.2 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 16:45
dep. 16:45
14.2 km
Trnava kod Jagodine, 2
arr. 16:46
dep. 16:46
14.7 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 16:47
dep. 16:47
15.2 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 16:47
dep. 16:47
17.2 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 16:49
dep. 16:49
18.2 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:52
19.2 km
20:20 20:50 (00:30)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belica kod Jagodine, 1
dep. 20:20
Bunar, 2
arr. 20:25
dep. 20:25
3 km
Bunar, 1
arr. 20:30
dep. 20:30
4 km
Santarovac, 1
arr. 20:32
dep. 20:32
7 km
Kovacevac kod Jagodine, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
8 km
Dragocvet, 3 - Silos
arr. 20:40
dep. 20:40
12.2 km
arr. 20:42
dep. 20:42
13.2 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 20:43
dep. 20:43
14.2 km
Trnava kod Jagodine, 2
arr. 20:44
dep. 20:44
14.7 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 20:45
dep. 20:45
15.2 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 20:46
dep. 20:46
17.2 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 20:48
dep. 20:48
18.2 km
Jagodina, Bus station
arr. 20:50
19.2 km
Belica kod Jagodine - Jagodina timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
05:33 06:05 (00:32)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belica kod Jagodine, 1
dep. 05:33
Bunar, 2
arr. 05:38
dep. 05:38
3 km
Bunar, 1
arr. 05:40
dep. 05:40
4 km
Santarovac, 1
arr. 05:42
dep. 05:42
7 km
Kovacevac kod Jagodine, 1
arr. 05:51
dep. 05:51
10.2 km
Kovacevac kod Jagodine, 2
arr. 05:48
dep. 05:48
9 km
Dragocvet, 3 - Silos
arr. 05:54
dep. 05:54
12.2 km
arr. 05:56
dep. 05:56
13.2 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 05:57
dep. 05:57
14.2 km
Trnava kod Jagodine, 2
arr. 05:58
dep. 05:58
14.7 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 05:59
dep. 05:59
15.2 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 06:00
dep. 06:00
17.2 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 06:02
dep. 06:02
18.2 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:05
19.2 km
06:45 07:25 (00:40)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belica kod Jagodine, 1
dep. 06:45
Bunar, 2
arr. 06:50
dep. 06:50
3 km
Bunar, 1
arr. 06:55
dep. 06:55
4 km
Santarovac, 1
arr. 06:57
dep. 06:57
7 km
Kovacevac kod Jagodine, 1
arr. 07:09
dep. 07:09
10.2 km
Kovacevac kod Jagodine, 2
arr. 07:03
dep. 07:03
9 km
Dragocvet, 3 - Silos
arr. 07:15
dep. 07:15
12.2 km
arr. 07:17
dep. 07:17
13.2 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 07:18
dep. 07:18
14.2 km
Trnava kod Jagodine, 2
arr. 07:19
dep. 07:19
14.7 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 07:20
dep. 07:20
15.2 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 07:21
dep. 07:21
17.2 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 07:23
dep. 07:23
18.2 km
Jagodina, Bus station
arr. 07:25
19.2 km
07:45 08:40 (00:55)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belica kod Jagodine, 1
dep. 07:45
Bunar, 2
arr. 07:50
dep. 07:50
3 km
Bunar, 1
arr. 07:52
dep. 07:52
4 km
Santarovac, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
5 km
Santarovac, 2
arr. 07:56
dep. 07:56
6 km
Santarovac, 3
arr. 07:58
dep. 07:58
7 km
Santarovac, 4
arr. 08:10
dep. 08:10
8 km
Suljakovac, 2
arr. 08:20
dep. 08:20
13 km
Suljakovac, 1
arr. 08:25
dep. 08:25
15 km
Dragocvet, 3 - Silos
arr. 08:30
dep. 08:30
17 km
arr. 08:31
dep. 08:31
18 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 08:33
dep. 08:33
19 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 08:35
dep. 08:35
20 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 08:36
dep. 08:36
22.5 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 08:38
dep. 08:38
23.5 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:40
24 km
12:55 13:25 (00:30)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belica kod Jagodine, 1
dep. 12:55
Bunar, 2
arr. 13:00
dep. 13:00
3 km
Bunar, 1
arr. 13:05
dep. 13:05
4 km
Santarovac, 1
arr. 13:07
dep. 13:07
7 km
Kovacevac kod Jagodine, 1
arr. 13:10
dep. 13:10
8 km
Dragocvet, 3 - Silos
arr. 13:15
dep. 13:15
12.2 km
arr. 13:17
dep. 13:17
13.2 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 13:18
dep. 13:18
14.2 km
Trnava kod Jagodine, 2
arr. 13:19
dep. 13:19
14.7 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 13:20
dep. 13:20
15.2 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 13:21
dep. 13:21
17.2 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 13:23
dep. 13:23
18.2 km
Jagodina, Bus station
arr. 13:25
19.2 km
16:25 16:52 (00:27)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belica kod Jagodine, 1
dep. 16:25
Bunar, 2
arr. 16:30
dep. 16:30
3 km
Bunar, 1
arr. 16:32
dep. 16:32
4 km
Santarovac, 1
arr. 16:34
dep. 16:34
7 km
Kovacevac kod Jagodine, 1
arr. 16:37
dep. 16:37
8 km
Dragocvet, 3 - Silos
arr. 16:42
dep. 16:42
12.2 km
arr. 16:44
dep. 16:44
13.2 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 16:45
dep. 16:45
14.2 km
Trnava kod Jagodine, 2
arr. 16:46
dep. 16:46
14.7 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 16:47
dep. 16:47
15.2 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 16:47
dep. 16:47
17.2 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 16:49
dep. 16:49
18.2 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:52
19.2 km
20:20 20:50 (00:30)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belica kod Jagodine, 1
dep. 20:20
Bunar, 2
arr. 20:25
dep. 20:25
3 km
Bunar, 1
arr. 20:30
dep. 20:30
4 km
Santarovac, 1
arr. 20:32
dep. 20:32
7 km
Kovacevac kod Jagodine, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
8 km
Dragocvet, 3 - Silos
arr. 20:40
dep. 20:40
12.2 km
arr. 20:42
dep. 20:42
13.2 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 20:43
dep. 20:43
14.2 km
Trnava kod Jagodine, 2
arr. 20:44
dep. 20:44
14.7 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 20:45
dep. 20:45
15.2 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 20:46
dep. 20:46
17.2 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 20:48
dep. 20:48
18.2 km
Jagodina, Bus station
arr. 20:50
19.2 km

Naselja Belica kod Jagodine i Jagodina su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 27min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belica kod Jagodine je u 05:33 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.