Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Belasica - Krusevac timetable

monday, 14.10.2019.
04:56 05:45 (00:49)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belasica, Intersection
dep. 04:56
Belasica, Kamenica
arr. 04:57
dep. 04:57
1 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 04:59
dep. 04:59
2 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 05:00
dep. 05:00
2.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 05:02
dep. 05:02
2.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 05:04
dep. 05:04
3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 05:06
dep. 05:06
4.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 05:07
dep. 05:07
5 km
Poljaci, 4
arr. 05:08
dep. 05:08
5.5 km
Poljaci, 3
arr. 05:10
dep. 05:10
6 km
Poljaci, 2
arr. 05:12
dep. 05:12
6.5 km
Poljaci, 1
arr. 05:14
dep. 05:14
7.5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 05:16
dep. 05:16
8.5 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 05:18
dep. 05:18
9.5 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 05:19
dep. 05:19
10 km
Modrica, 3
arr. 05:23
dep. 05:23
12.5 km
Modrica, 2
arr. 05:25
dep. 05:25
13.5 km
Modrica, 1
arr. 05:26
dep. 05:26
14 km
Modrica, V
arr. 05:27
dep. 05:27
15 km
Modrica, Modricki put
arr. 05:28
dep. 05:28
15.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 05:29
dep. 05:29
16 km
Veliko Golovode, M
arr. 05:31
dep. 05:31
16.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
17.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:34
dep. 05:34
18.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 05:36
dep. 05:36
18.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 05:38
dep. 05:38
19.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 05:40
dep. 05:40
20.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 05:41
dep. 05:41
20.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:43
dep. 05:43
21.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:45
22.3 km
04:59 05:50 (00:51)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belasica, Intersection
dep. 04:59
Belasica, 1
arr. 04:58
dep. 04:58
-0.5 km
Belasica, 2
arr. 04:57
dep. 04:57
-1 km
Belasica, Kamenica
arr. 05:00
dep. 05:00
1 km
Pozlata, 2
arr. 05:01
dep. 05:01
1.5 km
Pozlata, 1
arr. 05:03
dep. 05:03
2 km
Susica kod Krusevca, KM
arr. 05:05
dep. 05:05
3 km
Susica kod Krusevca, D
arr. 05:08
dep. 05:08
3.5 km
Susica kod Krusevca, DS
arr. 05:10
dep. 05:10
4 km
Crkvina
arr. 05:13
dep. 05:13
5.5 km
Crkvina, Ulaz
arr. 05:14
dep. 05:14
6 km
Kaonik, 3
arr. 05:15
dep. 05:15
7 km
Kaonik, 2
arr. 05:17
dep. 05:17
8 km
Kaonik, Intersection
arr. 05:19
dep. 05:19
9 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 05:27
dep. 05:27
11.5 km
Josje, 1
arr. 05:25
dep. 05:25
11 km
Josje, 2
arr. 05:23
dep. 05:23
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 05:29
dep. 05:29
13 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 05:33
dep. 05:33
16 km
Gaglovo, Skola
arr. 05:35
dep. 05:35
17.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 05:36
dep. 05:36
18.2 km
Gaglovo, M
arr. 05:37
dep. 05:37
18.7 km
Gaglovo, 1
arr. 05:39
dep. 05:39
19.5 km
Kapidzija, 4
arr. 05:40
dep. 05:40
20.8 km
Kapidzija, 3
arr. 05:41
dep. 05:41
21.5 km
Kapidzija, 2
arr. 05:42
dep. 05:42
22 km
Kapidzija, 1
arr. 05:43
dep. 05:43
22.5 km
Parunovac, IM
arr. 05:44
dep. 05:44
23.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 05:45
dep. 05:45
23.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 05:46
dep. 05:46
24.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:48
dep. 05:48
25.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:50
26.5 km
05:30 06:20 (00:50)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belasica, Intersection
dep. 05:30
Belasica, Kamenica
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 05:35
dep. 05:35
2.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 05:37
dep. 05:37
3 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 05:40
dep. 05:40
4 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 05:41
dep. 05:41
4.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 05:43
dep. 05:43
5 km
Poljaci, 4
arr. 05:44
dep. 05:44
5.5 km
Poljaci, 3
arr. 05:45
dep. 05:45
6 km
Poljaci, 2
arr. 05:47
dep. 05:47
6.5 km
Poljaci, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
7.5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 05:51
dep. 05:51
8.5 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
9.5 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 05:54
dep. 05:54
10 km
Modrica, 3
arr. 05:58
dep. 05:58
12.5 km
Modrica, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
13.5 km
Modrica, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
14 km
Modrica, V
arr. 06:03
dep. 06:03
15 km
Modrica, Modricki put
arr. 06:04
dep. 06:04
15.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 06:05
dep. 06:05
16 km
Veliko Golovode, M
arr. 06:06
dep. 06:06
16.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
17.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
18.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:11
dep. 06:11
18.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:13
dep. 06:13
19.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:15
dep. 06:15
20.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:16
dep. 06:16
20.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
21.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:20
22.3 km
05:31 06:20 (00:49)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belasica, Intersection
dep. 05:31
Belasica, 1
arr. 05:30
dep. 05:30
-0.5 km
Belasica, 2
arr. 05:29
dep. 05:29
-1 km
Belasica, Kamenica
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 05:35
dep. 05:35
2.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 05:37
dep. 05:37
3 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 05:40
dep. 05:40
4 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 05:41
dep. 05:41
4.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 05:43
dep. 05:43
5 km
Poljaci, 4
arr. 05:44
dep. 05:44
5.5 km
Poljaci, 3
arr. 05:45
dep. 05:45
6 km
Poljaci, 2
arr. 05:47
dep. 05:47
6.5 km
Poljaci, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
7.5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 05:51
dep. 05:51
8.5 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
9.5 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 05:54
dep. 05:54
10 km
Modrica, 3
arr. 05:58
dep. 05:58
12.5 km
Modrica, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
13.5 km
Modrica, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
14 km
Modrica, V
arr. 06:03
dep. 06:03
15 km
Modrica, Modricki put
arr. 06:04
dep. 06:04
15.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 06:05
dep. 06:05
16 km
Veliko Golovode, M
arr. 06:06
dep. 06:06
16.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
17.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
18.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:11
dep. 06:11
18.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:13
dep. 06:13
19.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:15
dep. 06:15
20.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:16
dep. 06:16
20.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
21.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:20
22.3 km
06:15 07:05 (00:50)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belasica, Intersection
dep. 06:15
Belasica, Kamenica
arr. 06:17
dep. 06:17
1 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 06:19
dep. 06:19
2 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 06:20
dep. 06:20
2.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 06:22
dep. 06:22
3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
4.5 km
Poljaci, 4
arr. 06:29
dep. 06:29
5 km
Poljaci, 3
arr. 06:30
dep. 06:30
5.5 km
Poljaci, 2
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
Poljaci, 1
arr. 06:34
dep. 06:34
7 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 06:38
dep. 06:38
9 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 06:39
dep. 06:39
9.5 km
Modrica, 3
arr. 06:43
dep. 06:43
12 km
Modrica, 2
arr. 06:45
dep. 06:45
13 km
Modrica, 1
arr. 06:46
dep. 06:46
13.5 km
Modrica, V
arr. 06:48
dep. 06:48
14.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 06:49
dep. 06:49
15 km
Veliko Golovode, PR
arr. 06:51
dep. 06:51
15.5 km
Veliko Golovode, 2
arr. 06:52
dep. 06:52
16 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
16.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
17.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:56
dep. 06:56
18.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:58
dep. 06:58
18.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 07:00
dep. 07:00
19.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:01
dep. 07:01
19.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:03
dep. 07:03
20.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:05
21.8 km
07:35 08:25 (00:50)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belasica, Intersection
dep. 07:35
Belasica, Kamenica
arr. 07:36
dep. 07:36
1 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 07:38
dep. 07:38
2 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 07:40
dep. 07:40
2.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 07:42
dep. 07:42
3 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 07:45
dep. 07:45
4 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 07:46
dep. 07:46
4.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 07:48
dep. 07:48
5 km
Poljaci, 4
arr. 07:49
dep. 07:49
5.5 km
Poljaci, 3
arr. 07:50
dep. 07:50
6 km
Poljaci, 2
arr. 07:52
dep. 07:52
6.5 km
Poljaci, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
7.5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 07:56
dep. 07:56
8.5 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 07:58
dep. 07:58
9.5 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 07:59
dep. 07:59
10 km
Modrica, 3
arr. 08:03
dep. 08:03
12.5 km
Modrica, 2
arr. 08:05
dep. 08:05
13.5 km
Modrica, 1
arr. 08:06
dep. 08:06
14 km
Modrica, V
arr. 08:08
dep. 08:08
15 km
Modrica, Modricki put
arr. 08:09
dep. 08:09
15.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 08:10
dep. 08:10
16 km
Veliko Golovode, M
arr. 08:11
dep. 08:11
16.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 08:12
dep. 08:12
17.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
18.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 08:16
dep. 08:16
18.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 08:18
dep. 08:18
19.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 08:20
dep. 08:20
20.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 08:21
dep. 08:21
20.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:23
dep. 08:23
21.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:25
22.3 km
07:59 08:45 (00:46)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belasica, Intersection
dep. 07:59
Belasica, 1
arr. 07:58
dep. 07:58
-0.5 km
Belasica, 2
arr. 07:57
dep. 07:57
-1 km
Belasica, Kamenica
arr. 08:00
dep. 08:00
1 km
Pozlata, 2
arr. 08:01
dep. 08:01
1.5 km
Pozlata, 1
arr. 08:03
dep. 08:03
2 km
Susica kod Krusevca, KM
arr. 08:05
dep. 08:05
3 km
Susica kod Krusevca, D
arr. 08:08
dep. 08:08
3.5 km
Susica kod Krusevca, DS
arr. 08:10
dep. 08:10
4 km
Crkvina
arr. 08:13
dep. 08:13
5.5 km
Crkvina, Ulaz
arr. 08:14
dep. 08:14
6 km
Kaonik, 3
arr. 08:15
dep. 08:15
7 km
Kaonik, 2
arr. 08:17
dep. 08:17
8 km
Kaonik, Intersection
arr. 08:19
dep. 08:19
9 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 08:21
dep. 08:21
10 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 08:24
dep. 08:24
11.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 08:28
dep. 08:28
14.5 km
Gaglovo, Skola
arr. 08:29
dep. 08:29
16.2 km
Gaglovo, ZD
arr. 08:30
dep. 08:30
16.7 km
Gaglovo, M
arr. 08:31
dep. 08:31
17.2 km
Gaglovo, 1
arr. 08:33
dep. 08:33
18 km
Kapidzija, 4
arr. 08:36
dep. 08:36
19.3 km
Kapidzija, 3
arr. 08:37
dep. 08:37
20 km
Kapidzija, 2
arr. 08:38
dep. 08:38
20.5 km
Kapidzija, 1
arr. 08:39
dep. 08:39
21 km
Parunovac, IM
arr. 08:40
dep. 08:40
21.7 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 08:41
dep. 08:41
21.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 08:42
dep. 08:42
22.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:43
dep. 08:43
23.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
25 km
10:07 10:55 (00:48)
KamenicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belasica, Kamenica
dep. 10:07
Belasica, Vlasko polje
arr. 10:09
dep. 10:09
1 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 10:10
dep. 10:10
1.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 10:12
dep. 10:12
2 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 10:15
dep. 10:15
3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 10:16
dep. 10:16
3.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 10:18
dep. 10:18
4 km
Poljaci, 4
arr. 10:19
dep. 10:19
4.5 km
Poljaci, 3
arr. 10:20
dep. 10:20
5 km
Poljaci, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
5.5 km
Poljaci, 1
arr. 10:24
dep. 10:24
6.5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 10:26
dep. 10:26
7.5 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 10:28
dep. 10:28
8.5 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 10:29
dep. 10:29
9 km
Modrica, 3
arr. 10:33
dep. 10:33
11.5 km
Modrica, 2
arr. 10:35
dep. 10:35
12.5 km
Modrica, 1
arr. 10:36
dep. 10:36
13 km
Modrica, V
arr. 10:38
dep. 10:38
14 km
Modrica, Modricki put
arr. 10:39
dep. 10:39
14.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 10:40
dep. 10:40
15 km
Veliko Golovode, M
arr. 10:41
dep. 10:41
15.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 10:42
dep. 10:42
16.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 10:44
dep. 10:44
17.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 10:46
dep. 10:46
17.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 10:48
dep. 10:48
18.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 10:50
dep. 10:50
19.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 10:51
dep. 10:51
19.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:53
dep. 10:53
20.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:55
21.3 km
12:11 13:00 (00:49)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belasica, Intersection
dep. 12:11
Belasica, 1
arr. 12:10
dep. 12:10
-0.5 km
Belasica, 2
arr. 12:09
dep. 12:09
-1 km
Belasica, Kamenica
arr. 12:12
dep. 12:12
1 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 12:14
dep. 12:14
2 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 12:15
dep. 12:15
2.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 12:17
dep. 12:17
3 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 12:20
dep. 12:20
4 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 12:21
dep. 12:21
4.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 12:23
dep. 12:23
5 km
Poljaci, 4
arr. 12:24
dep. 12:24
5.5 km
Poljaci, 3
arr. 12:25
dep. 12:25
6 km
Poljaci, 2
arr. 12:27
dep. 12:27
6.5 km
Poljaci, 1
arr. 12:29
dep. 12:29
7.5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 12:31
dep. 12:31
8.5 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 12:33
dep. 12:33
9.5 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 12:34
dep. 12:34
10 km
Modrica, 3
arr. 12:38
dep. 12:38
12.5 km
Modrica, 2
arr. 12:40
dep. 12:40
13.5 km
Modrica, 1
arr. 12:41
dep. 12:41
14 km
Modrica, V
arr. 12:43
dep. 12:43
15 km
Modrica, Modricki put
arr. 12:44
dep. 12:44
15.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 12:45
dep. 12:45
16 km
Veliko Golovode, M
arr. 12:46
dep. 12:46
16.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 12:47
dep. 12:47
17.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
18.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 12:51
dep. 12:51
18.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:53
dep. 12:53
19.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 12:55
dep. 12:55
20.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 12:56
dep. 12:56
20.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:58
dep. 12:58
21.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:00
22.3 km
13:24 14:10 (00:46)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belasica, Intersection
dep. 13:24
Belasica, 1
arr. 13:23
dep. 13:23
-0.5 km
Belasica, 2
arr. 13:22
dep. 13:22
-1 km
Belasica, Kamenica
arr. 13:25
dep. 13:25
1 km
Pozlata, 2
arr. 13:26
dep. 13:26
1.5 km
Pozlata, 1
arr. 13:28
dep. 13:28
2 km
Susica kod Krusevca, KM
arr. 13:30
dep. 13:30
3 km
Susica kod Krusevca, D
arr. 13:33
dep. 13:33
3.5 km
Susica kod Krusevca, DS
arr. 13:35
dep. 13:35
4 km
Crkvina
arr. 13:38
dep. 13:38
5.5 km
Crkvina, Ulaz
arr. 13:39
dep. 13:39
6 km
Kaonik, 3
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Kaonik, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
8 km
Kaonik, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
9 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 13:46
dep. 13:46
10 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 13:49
dep. 13:49
11.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
14.5 km
Gaglovo, Skola
arr. 13:54
dep. 13:54
16.2 km
Gaglovo, ZD
arr. 13:55
dep. 13:55
16.7 km
Gaglovo, M
arr. 13:56
dep. 13:56
17.2 km
Gaglovo, 1
arr. 13:58
dep. 13:58
18 km
Kapidzija, 4
arr. 14:01
dep. 14:01
19.3 km
Kapidzija, 3
arr. 14:02
dep. 14:02
20 km
Kapidzija, 2
arr. 14:03
dep. 14:03
20.5 km
Kapidzija, 1
arr. 14:04
dep. 14:04
21 km
Parunovac, IM
arr. 14:05
dep. 14:05
21.7 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:06
dep. 14:06
21.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:07
dep. 14:07
22.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:08
dep. 14:08
23.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
25 km
13:35 14:25 (00:50)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belasica, Intersection
dep. 13:35
Belasica, Kamenica
arr. 13:37
dep. 13:37
1 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 13:39
dep. 13:39
2 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 13:40
dep. 13:40
2.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 13:42
dep. 13:42
3 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 13:45
dep. 13:45
4 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 13:46
dep. 13:46
4.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 13:48
dep. 13:48
5 km
Poljaci, 4
arr. 13:49
dep. 13:49
5.5 km
Poljaci, 3
arr. 13:50
dep. 13:50
6 km
Poljaci, 2
arr. 13:52
dep. 13:52
6.5 km
Poljaci, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
7.5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 13:56
dep. 13:56
8.5 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 13:58
dep. 13:58
9.5 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 13:59
dep. 13:59
10 km
Modrica, 3
arr. 14:03
dep. 14:03
12.5 km
Modrica, 2
arr. 14:05
dep. 14:05
13.5 km
Modrica, 1
arr. 14:06
dep. 14:06
14 km
Modrica, V
arr. 14:08
dep. 14:08
15 km
Modrica, Modricki put
arr. 14:09
dep. 14:09
15.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 14:10
dep. 14:10
16 km
Veliko Golovode, M
arr. 14:11
dep. 14:11
16.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 14:12
dep. 14:12
17.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 14:14
dep. 14:14
18.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 14:16
dep. 14:16
18.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 14:18
dep. 14:18
19.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 14:20
dep. 14:20
20.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 14:21
dep. 14:21
20.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:23
dep. 14:23
21.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:25
22.3 km
14:36 15:25 (00:49)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belasica, Intersection
dep. 14:36
Belasica, Kamenica
arr. 14:37
dep. 14:37
1 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 14:39
dep. 14:39
2 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 14:40
dep. 14:40
2.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 14:42
dep. 14:42
3 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 14:45
dep. 14:45
4 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 14:46
dep. 14:46
4.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
5 km
Poljaci, 4
arr. 14:49
dep. 14:49
5.5 km
Poljaci, 3
arr. 14:50
dep. 14:50
6 km
Poljaci, 2
arr. 14:52
dep. 14:52
6.5 km
Poljaci, 1
arr. 14:54
dep. 14:54
7.5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 14:56
dep. 14:56
8.5 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 14:58
dep. 14:58
9.5 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
10 km
Modrica, 3
arr. 15:03
dep. 15:03
12.5 km
Modrica, 2
arr. 15:05
dep. 15:05
13.5 km
Modrica, 1
arr. 15:06
dep. 15:06
14 km
Modrica, V
arr. 15:08
dep. 15:08
15 km
Modrica, Modricki put
arr. 15:09
dep. 15:09
15.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 15:10
dep. 15:10
16 km
Veliko Golovode, M
arr. 15:11
dep. 15:11
16.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:12
dep. 15:12
17.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
18.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:16
dep. 15:16
18.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:18
dep. 15:18
19.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:20
dep. 15:20
20.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:21
dep. 15:21
20.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:23
dep. 15:23
21.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:25
22.3 km
16:41 17:30 (00:49)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belasica, Intersection
dep. 16:41
Belasica, 1
arr. 16:40
dep. 16:40
-0.5 km
Belasica, 2
arr. 16:39
dep. 16:39
-1 km
Belasica, Kamenica
arr. 16:42
dep. 16:42
1 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 16:44
dep. 16:44
2 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 16:45
dep. 16:45
2.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 16:47
dep. 16:47
3 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 16:50
dep. 16:50
4 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
4.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 16:53
dep. 16:53
5 km
Poljaci, 4
arr. 16:54
dep. 16:54
5.5 km
Poljaci, 3
arr. 16:55
dep. 16:55
6 km
Poljaci, 2
arr. 16:57
dep. 16:57
6.5 km
Poljaci, 1
arr. 16:59
dep. 16:59
7.5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 17:01
dep. 17:01
8.5 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 17:03
dep. 17:03
9.5 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 17:04
dep. 17:04
10 km
Modrica, 3
arr. 17:08
dep. 17:08
12.5 km
Modrica, 2
arr. 17:10
dep. 17:10
13.5 km
Modrica, 1
arr. 17:11
dep. 17:11
14 km
Modrica, V
arr. 17:13
dep. 17:13
15 km
Modrica, Modricki put
arr. 17:14
dep. 17:14
15.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 17:15
dep. 17:15
16 km
Veliko Golovode, M
arr. 17:16
dep. 17:16
16.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
17.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
18.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 17:21
dep. 17:21
18.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 17:23
dep. 17:23
19.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 17:25
dep. 17:25
20.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 17:26
dep. 17:26
20.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:28
dep. 17:28
21.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:30
22.3 km
18:13 19:00 (00:47)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belasica, Intersection
dep. 18:13
Belasica, Kamenica
arr. 18:14
dep. 18:14
1 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 18:15
dep. 18:15
2 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 18:16
dep. 18:16
2.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 18:17
dep. 18:17
3 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 18:20
dep. 18:20
4 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 18:21
dep. 18:21
4.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 18:23
dep. 18:23
5 km
Poljaci, 4
arr. 18:24
dep. 18:24
5.5 km
Poljaci, 3
arr. 18:25
dep. 18:25
6 km
Poljaci, 2
arr. 18:27
dep. 18:27
6.5 km
Poljaci, 1
arr. 18:29
dep. 18:29
7.5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 18:31
dep. 18:31
8.5 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 18:33
dep. 18:33
9.5 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 18:34
dep. 18:34
10 km
Modrica, 3
arr. 18:38
dep. 18:38
12.5 km
Modrica, 2
arr. 18:40
dep. 18:40
13.5 km
Modrica, 1
arr. 18:41
dep. 18:41
14 km
Modrica, V
arr. 18:43
dep. 18:43
15 km
Modrica, Modricki put
arr. 18:44
dep. 18:44
15.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 18:45
dep. 18:45
16 km
Veliko Golovode, M
arr. 18:46
dep. 18:46
16.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
17.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:49
dep. 18:49
18.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 18:51
dep. 18:51
18.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 18:53
dep. 18:53
19.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 18:55
dep. 18:55
20.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 18:56
dep. 18:56
20.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 18:58
dep. 18:58
21.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
22.3 km
20:45 21:30 (00:45)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Belasica, Intersection
dep. 20:45
Belasica, Kamenica
arr. 20:47
dep. 20:47
1 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 20:49
dep. 20:49
2 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 20:50
dep. 20:50
2.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 20:52
dep. 20:52
3 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 20:53
dep. 20:53
4 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 20:54
dep. 20:54
4.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 20:55
dep. 20:55
5 km
Poljaci, 4
arr. 20:56
dep. 20:56
5.5 km
Poljaci, 3
arr. 20:57
dep. 20:57
6 km
Poljaci, 2
arr. 20:58
dep. 20:58
6.5 km
Poljaci, 1
arr. 21:01
dep. 21:01
7.5 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 21:03
dep. 21:03
8.5 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 21:05
dep. 21:05
9.5 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 21:06
dep. 21:06
10 km
Modrica, 3
arr. 21:10
dep. 21:10
12.5 km
Modrica, 2
arr. 21:12
dep. 21:12
13.5 km
Modrica, 1
arr. 21:13
dep. 21:13
14 km
Modrica, V
arr. 21:15
dep. 21:15
15 km
Modrica, Modricki put
arr. 21:16
dep. 21:16
15.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 21:17
dep. 21:17
16 km
Veliko Golovode, M
arr. 21:18
dep. 21:18
16.5 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 21:20
dep. 21:20
17.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 21:22
dep. 21:22
18.3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 21:23
dep. 21:23
18.8 km
Krusevac, Hangar
arr. 21:24
dep. 21:24
19.3 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 21:25
dep. 21:25
20.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 21:26
dep. 21:26
20.3 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 21:28
dep. 21:28
21.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:30
22.3 km

Naselja Belasica i Krusevac su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 51min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Belasica je u 04:56 h, dok je poslednji polazak u 20:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.