Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bela Voda kod Krusevca - Krusevac timetable

monday, 21.10.2019.
05:05 05:30 (00:25)
4Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Voda kod Krusevca, 4
dep. 05:05
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 05:07
dep. 05:07
0.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 05:10
dep. 05:10
1 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 05:11
dep. 05:11
1.5 km
Kukljin, 7
arr. 05:12
dep. 05:12
2 km
Kukljin, 6
arr. 05:13
dep. 05:13
2.5 km
Kukljin, 5.1
arr. 05:14
dep. 05:14
3 km
Kukljin, 5
arr. 05:15
dep. 05:15
3.5 km
Kukljin, 4
arr. 05:16
dep. 05:16
4.5 km
Kukljin, 3
arr. 05:17
dep. 05:17
5.5 km
Kukljin, 2
arr. 05:18
dep. 05:18
6 km
Kukljin, 1
arr. 05:19
dep. 05:19
6.5 km
Jasika, 2
arr. 05:22
dep. 05:22
9.5 km
Jasika, 1
arr. 05:23
dep. 05:23
10 km
Jasika, Intersection
arr. 05:24
dep. 05:24
10.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:25
dep. 05:25
12.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 05:26
dep. 05:26
13 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:28
dep. 05:28
14.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 05:29
dep. 05:29
15 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:30
15.5 km
05:44 06:20 (00:36)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Voda kod Krusevca, 3
dep. 05:44
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 05:46
dep. 05:46
0.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
1 km
Kukljin, 7
arr. 05:50
dep. 05:50
1.5 km
Kukljin, 6
arr. 05:51
dep. 05:51
2 km
Kukljin, 5.1
arr. 05:53
dep. 05:53
2.5 km
Kukljin, 5
arr. 05:54
dep. 05:54
3 km
Kukljin, 4
arr. 05:56
dep. 05:56
4 km
Kukljin, 3
arr. 05:58
dep. 05:58
5 km
Kukljin, 2
arr. 05:59
dep. 05:59
5.5 km
Kukljin, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
6 km
Jasika, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
9 km
Jasika, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
9.5 km
Jasika, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
10 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:12
dep. 06:12
12 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:13
dep. 06:13
12.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:18
dep. 06:18
14 km
Krusevac, Merkur
arr. 06:19
dep. 06:19
14.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:20
15 km
06:13 06:45 (00:32)
4Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Voda kod Krusevca, 4
dep. 06:13
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 06:15
dep. 06:15
0.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 06:19
dep. 06:19
1 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 06:20
dep. 06:20
1.5 km
Kukljin, 7
arr. 06:21
dep. 06:21
2 km
Kukljin, 6
arr. 06:22
dep. 06:22
2.5 km
Kukljin, 5.1
arr. 06:23
dep. 06:23
3 km
Kukljin, 5
arr. 06:24
dep. 06:24
3.5 km
Kukljin, 4
arr. 06:26
dep. 06:26
4.5 km
Kukljin, 3
arr. 06:28
dep. 06:28
5.5 km
Kukljin, 2
arr. 06:29
dep. 06:29
6 km
Kukljin, 1
arr. 06:30
dep. 06:30
6.5 km
Jasika, 2
arr. 06:35
dep. 06:35
9.5 km
Jasika, 1
arr. 06:36
dep. 06:36
10 km
Jasika, Intersection
arr. 06:37
dep. 06:37
10.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:39
dep. 06:39
12.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:41
dep. 06:41
13 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:43
dep. 06:43
14.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 06:44
dep. 06:44
15 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:45
15.5 km
06:22 07:00 (00:38)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Voda kod Krusevca, 3
dep. 06:22
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 06:24
dep. 06:24
0.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
1 km
Kukljin, 7
arr. 06:28
dep. 06:28
1.5 km
Kukljin, 6
arr. 06:30
dep. 06:30
2 km
Kukljin, 5.1
arr. 06:32
dep. 06:32
2.5 km
Kukljin, 5
arr. 06:34
dep. 06:34
3 km
Kukljin, 4
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Kukljin, 3
arr. 06:38
dep. 06:38
5 km
Kukljin, 2
arr. 06:39
dep. 06:39
5.5 km
Kukljin, 1
arr. 06:40
dep. 06:40
6 km
Jasika, 2
arr. 06:44
dep. 06:44
9 km
Jasika, 1
arr. 06:45
dep. 06:45
9.5 km
Jasika, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
10 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:52
dep. 06:52
12 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:53
dep. 06:53
12.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:58
dep. 06:58
14 km
Krusevac, Merkur
arr. 06:59
dep. 06:59
14.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
15 km
07:05 07:30 (00:25)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Voda kod Krusevca, 2
dep. 07:05
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 07:06
dep. 07:06
0.5 km
Kukljin, 7
arr. 07:07
dep. 07:07
1 km
Kukljin, 6
arr. 07:08
dep. 07:08
1.5 km
Kukljin, 5.1
arr. 07:09
dep. 07:09
2 km
Kukljin, 5
arr. 07:10
dep. 07:10
2.5 km
Kukljin, 4
arr. 07:11
dep. 07:11
3.5 km
Kukljin, 3
arr. 07:12
dep. 07:12
4.5 km
Kukljin, 2
arr. 07:13
dep. 07:13
5 km
Kukljin, 1
arr. 07:15
dep. 07:15
5.5 km
Jasika, 2
arr. 07:20
dep. 07:20
8.5 km
Jasika, 1
arr. 07:21
dep. 07:21
9 km
Jasika, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
9.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 07:24
dep. 07:24
11.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 07:26
dep. 07:26
12 km
Lazarica, Toplana
arr. 07:27
dep. 07:27
13 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 07:28
dep. 07:28
13.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 07:29
dep. 07:29
14 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:30
14.5 km
07:20 07:50 (00:30)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Voda kod Krusevca, 3
dep. 07:20
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 07:22
dep. 07:22
0.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 07:23
dep. 07:23
1 km
Kukljin, 7
arr. 07:24
dep. 07:24
1.5 km
Kukljin, 6
arr. 07:25
dep. 07:25
2 km
Kukljin, 5.1
arr. 07:26
dep. 07:26
2.5 km
Kukljin, 5
arr. 07:27
dep. 07:27
3 km
Kukljin, 4
arr. 07:29
dep. 07:29
4 km
Kukljin, 3
arr. 07:31
dep. 07:31
5 km
Kukljin, 2
arr. 07:32
dep. 07:32
5.5 km
Kukljin, 1
arr. 07:33
dep. 07:33
6 km
Jasika, 2
arr. 07:38
dep. 07:38
9 km
Jasika, 1
arr. 07:39
dep. 07:39
9.5 km
Jasika, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 07:44
dep. 07:44
12 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 07:45
dep. 07:45
12.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 07:47
dep. 07:47
13.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 07:48
dep. 07:48
14 km
Krusevac, Merkur
arr. 07:49
dep. 07:49
14.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:50
15 km
07:54 08:30 (00:36)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Voda kod Krusevca, 3
dep. 07:54
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 07:56
dep. 07:56
0.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 07:59
dep. 07:59
1 km
Kukljin, 7
arr. 08:00
dep. 08:00
1.5 km
Kukljin, 6
arr. 08:01
dep. 08:01
2 km
Kukljin, 5.1
arr. 08:03
dep. 08:03
2.5 km
Kukljin, 5
arr. 08:04
dep. 08:04
3 km
Kukljin, 4
arr. 08:06
dep. 08:06
4 km
Kukljin, 3
arr. 08:08
dep. 08:08
5 km
Kukljin, 2
arr. 08:09
dep. 08:09
5.5 km
Kukljin, 1
arr. 08:10
dep. 08:10
6 km
Jasika, 2
arr. 08:14
dep. 08:14
9 km
Jasika, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
9.5 km
Jasika, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
10 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:22
dep. 08:22
12 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 08:23
dep. 08:23
12.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 08:28
dep. 08:28
14 km
Krusevac, Merkur
arr. 08:29
dep. 08:29
14.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:30
15 km
08:46 09:20 (00:34)
3Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Voda kod Krusevca, 3
dep. 08:46
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 08:48
dep. 08:48
0.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 08:50
dep. 08:50
1 km
Kukljin, 5
arr. 08:53
dep. 08:53
2 km
Kukljin, 4
arr. 08:54
dep. 08:54
3 km
Kukljin, 3
arr. 08:56
dep. 08:56
4 km
Kukljin, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
5 km
Kukljin, 1
arr. 09:00
dep. 09:00
6 km
Jasika, 2
arr. 09:07
dep. 09:07
9 km
Jasika, Intersection
arr. 09:09
dep. 09:09
10 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 09:14
dep. 09:14
12 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 09:17
dep. 09:17
14 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 09:19
dep. 09:19
14.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:20
15 km
10:24 11:00 (00:36)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Voda kod Krusevca, 3
dep. 10:24
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 10:26
dep. 10:26
0.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 10:29
dep. 10:29
1 km
Kukljin, 7
arr. 10:30
dep. 10:30
1.5 km
Kukljin, 6
arr. 10:31
dep. 10:31
2 km
Kukljin, 5.1
arr. 10:33
dep. 10:33
2.5 km
Kukljin, 5
arr. 10:34
dep. 10:34
3 km
Kukljin, 4
arr. 10:36
dep. 10:36
4 km
Kukljin, 3
arr. 10:38
dep. 10:38
5 km
Kukljin, 2
arr. 10:39
dep. 10:39
5.5 km
Kukljin, 1
arr. 10:40
dep. 10:40
6 km
Jasika, 2
arr. 10:44
dep. 10:44
9 km
Jasika, 1
arr. 10:45
dep. 10:45
9.5 km
Jasika, Intersection
arr. 10:47
dep. 10:47
10 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 10:52
dep. 10:52
12 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 10:53
dep. 10:53
12.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:58
dep. 10:58
14 km
Krusevac, Merkur
arr. 10:59
dep. 10:59
14.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:00
15 km
12:14 12:50 (00:36)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Voda kod Krusevca, 3
dep. 12:14
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
0.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 12:19
dep. 12:19
1 km
Kukljin, 7
arr. 12:20
dep. 12:20
1.5 km
Kukljin, 6
arr. 12:21
dep. 12:21
2 km
Kukljin, 5.1
arr. 12:23
dep. 12:23
2.5 km
Kukljin, 5
arr. 12:24
dep. 12:24
3 km
Kukljin, 4
arr. 12:26
dep. 12:26
4 km
Kukljin, 3
arr. 12:28
dep. 12:28
5 km
Kukljin, 2
arr. 12:29
dep. 12:29
5.5 km
Kukljin, 1
arr. 12:30
dep. 12:30
6 km
Jasika, 2
arr. 12:34
dep. 12:34
9 km
Jasika, 1
arr. 12:35
dep. 12:35
9.5 km
Jasika, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
10 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:42
dep. 12:42
12 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 12:43
dep. 12:43
12.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:48
dep. 12:48
13.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 12:49
dep. 12:49
14.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:50
15 km
12:46 13:20 (00:34)
3Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Voda kod Krusevca, 3
dep. 12:46
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 12:48
dep. 12:48
0.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 12:50
dep. 12:50
1 km
Kukljin, 5
arr. 12:53
dep. 12:53
2 km
Kukljin, 4
arr. 12:54
dep. 12:54
3 km
Kukljin, 3
arr. 12:56
dep. 12:56
4 km
Kukljin, 2
arr. 12:58
dep. 12:58
5 km
Kukljin, 1
arr. 13:00
dep. 13:00
6 km
Jasika, 2
arr. 13:07
dep. 13:07
9 km
Jasika, Intersection
arr. 13:09
dep. 13:09
10 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:14
dep. 13:14
12 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:17
dep. 13:17
14 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 13:19
dep. 13:19
14.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:20
15 km
13:54 14:30 (00:36)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Voda kod Krusevca, 3
dep. 13:54
Bela Voda kod Krusevca, 4
arr. 13:51
dep. 13:51
-0.5 km
Brajkovac kod Krusevca, 1
arr. 13:47
dep. 13:47
-3 km
Brajkovac kod Krusevca, 2
arr. 13:45
dep. 13:45
-3.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 13:56
dep. 13:56
0.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 13:59
dep. 13:59
1 km
Kukljin, 7
arr. 14:00
dep. 14:00
1.5 km
Kukljin, 6
arr. 14:01
dep. 14:01
2 km
Kukljin, 5.1
arr. 14:03
dep. 14:03
2.5 km
Kukljin, 5
arr. 14:04
dep. 14:04
3 km
Kukljin, 4
arr. 14:06
dep. 14:06
4 km
Kukljin, 3
arr. 14:08
dep. 14:08
5 km
Kukljin, 2
arr. 14:09
dep. 14:09
5.5 km
Kukljin, 1
arr. 14:10
dep. 14:10
6 km
Jasika, 2
arr. 14:14
dep. 14:14
9 km
Jasika, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
9.5 km
Jasika, Intersection
arr. 14:17
dep. 14:17
10 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 14:22
dep. 14:22
12 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 14:23
dep. 14:23
12.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 14:28
dep. 14:28
14 km
Krusevac, Merkur
arr. 14:29
dep. 14:29
14.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:30
15 km
14:44 15:10 (00:26)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Voda kod Krusevca, 2
dep. 14:44
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 14:45
dep. 14:45
0.5 km
Kukljin, 7
arr. 14:46
dep. 14:46
1 km
Kukljin, 6
arr. 14:47
dep. 14:47
1.5 km
Kukljin, 5.1
arr. 14:48
dep. 14:48
2 km
Kukljin, 5
arr. 14:49
dep. 14:49
2.5 km
Kukljin, 4
arr. 14:51
dep. 14:51
3.5 km
Kukljin, 3
arr. 14:53
dep. 14:53
4.5 km
Kukljin, 2
arr. 14:54
dep. 14:54
5 km
Kukljin, 1
arr. 14:55
dep. 14:55
5.5 km
Jasika, 2
arr. 15:00
dep. 15:00
8.5 km
Jasika, 1
arr. 15:01
dep. 15:01
9 km
Jasika, Intersection
arr. 15:02
dep. 15:02
9.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:04
dep. 15:04
11.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 15:06
dep. 15:06
12 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:08
dep. 15:08
13.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 15:09
dep. 15:09
14 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:10
14.5 km
16:01 16:35 (00:34)
3Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Voda kod Krusevca, 3
dep. 16:01
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 16:03
dep. 16:03
0.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 16:05
dep. 16:05
1 km
Kukljin, 5
arr. 16:08
dep. 16:08
2 km
Kukljin, 4
arr. 16:09
dep. 16:09
3 km
Kukljin, 3
arr. 16:11
dep. 16:11
4 km
Kukljin, 2
arr. 16:13
dep. 16:13
5 km
Kukljin, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
6 km
Jasika, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
9 km
Jasika, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
10 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 16:29
dep. 16:29
12 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 16:32
dep. 16:32
14 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 16:34
dep. 16:34
14.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:35
15 km
18:14 18:50 (00:36)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Voda kod Krusevca, 3
dep. 18:14
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 18:16
dep. 18:16
0.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 18:19
dep. 18:19
1 km
Kukljin, 7
arr. 18:20
dep. 18:20
1.5 km
Kukljin, 6
arr. 18:21
dep. 18:21
2 km
Kukljin, 5.1
arr. 18:23
dep. 18:23
2.5 km
Kukljin, 5
arr. 18:24
dep. 18:24
3 km
Kukljin, 4
arr. 18:26
dep. 18:26
4 km
Kukljin, 3
arr. 18:28
dep. 18:28
5 km
Kukljin, 2
arr. 18:29
dep. 18:29
5.5 km
Kukljin, 1
arr. 18:30
dep. 18:30
6 km
Jasika, 2
arr. 18:34
dep. 18:34
9 km
Jasika, 1
arr. 18:35
dep. 18:35
9.5 km
Jasika, Intersection
arr. 18:37
dep. 18:37
10 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 18:42
dep. 18:42
12 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 18:43
dep. 18:43
12.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 18:48
dep. 18:48
14 km
Krusevac, Merkur
arr. 18:49
dep. 18:49
14.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:50
15 km
19:51 20:15 (00:24)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Voda kod Krusevca, 3
dep. 19:51
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 19:53
dep. 19:53
0.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 19:54
dep. 19:54
1 km
Kukljin, 7
arr. 19:55
dep. 19:55
1.5 km
Kukljin, 6
arr. 19:56
dep. 19:56
2 km
Kukljin, 5.1
arr. 19:57
dep. 19:57
2.5 km
Kukljin, 5
arr. 19:58
dep. 19:58
3 km
Kukljin, 4
arr. 19:59
dep. 19:59
4 km
Kukljin, 3
arr. 20:00
dep. 20:00
5 km
Kukljin, 2
arr. 20:01
dep. 20:01
5.5 km
Kukljin, 1
arr. 20:02
dep. 20:02
6 km
Jasika, 2
arr. 20:05
dep. 20:05
9 km
Jasika, 1
arr. 20:06
dep. 20:06
9.5 km
Jasika, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
10 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:10
dep. 20:10
12 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 20:11
dep. 20:11
12.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:13
dep. 20:13
14 km
Krusevac, Merkur
arr. 20:14
dep. 20:14
14.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:15
15 km
19:56 20:30 (00:34)
3Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Voda kod Krusevca, 3
dep. 19:56
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 19:58
dep. 19:58
0.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 20:00
dep. 20:00
1 km
Kukljin, 5
arr. 20:03
dep. 20:03
2 km
Kukljin, 4
arr. 20:04
dep. 20:04
3 km
Kukljin, 3
arr. 20:06
dep. 20:06
4 km
Kukljin, 2
arr. 20:08
dep. 20:08
5 km
Kukljin, 1
arr. 20:10
dep. 20:10
6 km
Jasika, 2
arr. 20:17
dep. 20:17
9 km
Jasika, Intersection
arr. 20:19
dep. 20:19
10 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:24
dep. 20:24
12 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:27
dep. 20:27
14 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:29
dep. 20:29
14.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:30
15 km
Bela Voda kod Krusevca - Krusevac timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
00:05 00:35 (00:30)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Voda kod Krusevca, 3
dep. 00:05
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 00:07
dep. 00:07
0.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 00:08
dep. 00:08
1 km
Kukljin, 7
arr. 00:09
dep. 00:09
1.5 km
Kukljin, 6
arr. 00:10
dep. 00:10
2 km
Kukljin, 5.1
arr. 00:11
dep. 00:11
2.5 km
Kukljin, 5
arr. 00:12
dep. 00:12
3 km
Kukljin, 4
arr. 00:14
dep. 00:14
4 km
Kukljin, 3
arr. 00:16
dep. 00:16
5 km
Kukljin, 2
arr. 00:17
dep. 00:17
5.5 km
Kukljin, 1
arr. 00:18
dep. 00:18
6 km
Jasika, 2
arr. 00:23
dep. 00:23
9 km
Jasika, 1
arr. 00:24
dep. 00:24
9.5 km
Jasika, Intersection
arr. 00:25
dep. 00:25
10 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 00:29
dep. 00:29
12 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 00:30
dep. 00:30
12.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 00:32
dep. 00:32
13.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 00:33
dep. 00:33
14 km
Krusevac, Merkur
arr. 00:34
dep. 00:34
14.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 00:35
15 km

Naselja Bela Voda kod Krusevca i Krusevac su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 24min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bela Voda kod Krusevca je u 00:05 h, dok je poslednji polazak u 19:56 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.