Polazak.rs
Public transport service have been temporarily suspended
Search

Bela Palanka - Vrnjacka Banja timetable

wednesday, 19.02.2020.
06:30 09:50 (03:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:30
Nis, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:25
42 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
73 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
108 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
127 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
133 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
162 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
174 km
Bela Palanka - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
06:30 09:50 (03:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:30
Nis, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:25
42 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
73 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
108 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
127 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
133 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
162 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
174 km
Bela Palanka - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
06:30 09:50 (03:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:30
Nis, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:25
42 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
73 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
108 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
127 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
133 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
162 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
174 km
Bela Palanka - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
06:30 09:50 (03:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:30
Nis, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:25
42 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
73 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
108 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
127 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
133 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
162 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
174 km
Bela Palanka - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
06:30 09:50 (03:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:30
Nis, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:25
42 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
73 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
108 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
127 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
133 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
162 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
174 km
Bela Palanka - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
06:30 09:50 (03:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:30
Nis, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:25
42 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
73 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
108 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
127 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
133 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
162 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
174 km
Bela Palanka - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
06:30 09:50 (03:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:30
Nis, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:25
42 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
73 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
108 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
127 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
133 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
162 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
174 km

Naselja Bela Palanka i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~174 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 20min., a najduže 03h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bela Palanka je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 06:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Bela Palanka - Vrnjacka Banja iznosi od 10,36 EUR do 10,36 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.