Polazak.rs
Public transport service have been temporarily suspended
Search

Bela Palanka - Cacak timetable

wednesday, 19.02.2020.
06:30 10:50 (04:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:30
Nis, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:25
42 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
73 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
108 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
127 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
133 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
162 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
174 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
201 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
242 km
Bela Palanka - Cacak timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
06:30 10:50 (04:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:30
Nis, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:25
42 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
73 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
108 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
127 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
133 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
162 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
174 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
201 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
242 km
Bela Palanka - Cacak timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
06:30 10:50 (04:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:30
Nis, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:25
42 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
73 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
108 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
127 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
133 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
162 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
174 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
201 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
242 km
Bela Palanka - Cacak timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
06:30 10:50 (04:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:30
Nis, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:25
42 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
73 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
108 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
127 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
133 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
162 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
174 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
201 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
242 km
Bela Palanka - Cacak timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
06:30 10:50 (04:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:30
Nis, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:25
42 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
73 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
108 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
127 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
133 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
162 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
174 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
201 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
242 km
Bela Palanka - Cacak timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
06:30 10:50 (04:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:30
Nis, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:25
42 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
73 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
108 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
127 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
133 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
162 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
174 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
201 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
242 km
Bela Palanka - Cacak timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
06:30 10:50 (04:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 06:30
Nis, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:25
42 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
73 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
108 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
127 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
133 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
162 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
174 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
201 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
242 km

Naselja Bela Palanka i Cacak su međusobno udaljena ~242 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 20min., a najduže 04h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bela Palanka je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 06:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Bela Palanka - Cacak iznosi od 12,08 EUR do 12,08 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.