Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bela Palanka - Babusnica timetable

friday, 15.11.2019.
06:28 07:15 (00:47)
BudućnostBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Budućnost
dep. 06:28
Bela Palanka, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
1 km
Mokra, Tri mosta
arr. 06:35
dep. 06:35
2.8 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 06:39
dep. 06:39
5.8 km
Divljana
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Donja Koritnica
arr. 06:44
dep. 06:44
9.2 km
Gornja Koritnica
arr. 06:48
dep. 06:48
11.2 km
Beziste
arr. 06:54
dep. 06:54
14.3 km
Resnik kod Babusnice
arr. 06:57
dep. 06:57
16.4 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 06:59
dep. 06:59
17.7 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
18.9 km
Donji Strizevac
arr. 07:03
dep. 07:03
20 km
Izvor kod Babusnice
arr. 07:10
dep. 07:10
22.6 km
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 07:12
dep. 07:12
23.9 km
Babusnica, Ukras
arr. 07:13
dep. 07:13
24.4 km
Babusnica, Bus station
arr. 07:15
25.2 km
09:33 10:20 (00:47)
BudućnostBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Budućnost
dep. 09:33
Bela Palanka, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
1 km
Mokra, Tri mosta
arr. 09:40
dep. 09:40
2.8 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 09:44
dep. 09:44
5.8 km
Divljana
arr. 09:46
dep. 09:46
7 km
Donja Koritnica
arr. 09:49
dep. 09:49
9.2 km
Gornja Koritnica
arr. 09:53
dep. 09:53
11.2 km
Beziste
arr. 09:59
dep. 09:59
14.3 km
Resnik kod Babusnice
arr. 10:02
dep. 10:02
16.4 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 10:04
dep. 10:04
17.7 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
18.9 km
Donji Strizevac
arr. 10:08
dep. 10:08
20 km
Izvor kod Babusnice
arr. 10:15
dep. 10:15
22.6 km
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 10:17
dep. 10:17
23.9 km
Babusnica, Ukras
arr. 10:18
dep. 10:18
24.4 km
Babusnica, Bus station
arr. 10:20
25.2 km
11:54 12:45 (00:51)
BudućnostBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Budućnost
dep. 11:54
Bela Palanka, Bus station
arr. 11:55
dep. 12:00
1 km
Mokra, Tri mosta
arr. 12:05
dep. 12:05
2.8 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 12:09
dep. 12:09
5.8 km
Divljana
arr. 12:11
dep. 12:11
7 km
Donja Koritnica
arr. 12:14
dep. 12:14
9.2 km
Gornja Koritnica
arr. 12:18
dep. 12:18
11.2 km
Beziste
arr. 12:24
dep. 12:24
14.3 km
Resnik kod Babusnice
arr. 12:27
dep. 12:27
16.4 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 12:29
dep. 12:29
17.7 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
18.9 km
Donji Strizevac
arr. 12:33
dep. 12:33
20 km
Izvor kod Babusnice
arr. 12:40
dep. 12:40
22.6 km
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 12:42
dep. 12:42
23.9 km
Babusnica, Ukras
arr. 12:43
dep. 12:43
24.4 km
Babusnica, Bus station
arr. 12:45
25.2 km
15:28 16:15 (00:47)
BudućnostBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Budućnost
dep. 15:28
Bela Palanka, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
1 km
Mokra, Tri mosta
arr. 15:35
dep. 15:35
2.8 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 15:39
dep. 15:39
5.8 km
Divljana
arr. 15:41
dep. 15:41
7 km
Donja Koritnica
arr. 15:44
dep. 15:44
9.2 km
Gornja Koritnica
arr. 15:48
dep. 15:48
11.2 km
Beziste
arr. 15:54
dep. 15:54
14.3 km
Resnik kod Babusnice
arr. 15:57
dep. 15:57
16.4 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 15:59
dep. 15:59
17.7 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
18.9 km
Donji Strizevac
arr. 16:03
dep. 16:03
20 km
Izvor kod Babusnice
arr. 16:10
dep. 16:10
22.6 km
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 16:12
dep. 16:12
23.9 km
Babusnica, Ukras
arr. 16:13
dep. 16:13
24.4 km
Babusnica, Bus station
arr. 16:15
25.2 km
16:35 17:20 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 16:35
Mokra, Tri mosta
arr. 16:41
dep. 16:41
3 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 16:43
dep. 16:43
4 km
Divljana
arr. 16:45
dep. 16:45
5 km
Donja Koritnica
arr. 16:51
dep. 16:51
8 km
Gornja Koritnica
arr. 16:53
dep. 16:53
9 km
Beziste
arr. 16:58
dep. 16:58
12 km
Resnik kod Babusnice
arr. 17:02
dep. 17:02
14 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 17:06
dep. 17:06
16 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
17 km
Donji Strizevac
arr. 17:10
dep. 17:10
18 km
Provaljenik, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
19 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:16
dep. 17:16
21 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:20
23 km
19:28 20:15 (00:47)
BudućnostBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Budućnost
dep. 19:28
Bela Palanka, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
1 km
Mokra, Tri mosta
arr. 19:35
dep. 19:35
2.8 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 19:39
dep. 19:39
5.8 km
Divljana
arr. 19:41
dep. 19:41
7 km
Donja Koritnica
arr. 19:44
dep. 19:44
9.2 km
Gornja Koritnica
arr. 19:48
dep. 19:48
11.2 km
Beziste
arr. 19:54
dep. 19:54
14.3 km
Resnik kod Babusnice
arr. 19:57
dep. 19:57
16.4 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 19:59
dep. 19:59
17.7 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
18.9 km
Donji Strizevac
arr. 20:03
dep. 20:03
20 km
Izvor kod Babusnice
arr. 20:10
dep. 20:10
22.6 km
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 20:12
dep. 20:12
23.9 km
Babusnica, Ukras
arr. 20:13
dep. 20:13
24.4 km
Babusnica, Bus station
arr. 20:15
25.2 km
Bela Palanka - Babusnica timetable
Departures on: saturday, 16.11.2019.
06:28 07:15 (00:47)
BudućnostBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Budućnost
dep. 06:28
Bela Palanka, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
1 km
Mokra, Tri mosta
arr. 06:35
dep. 06:35
2.8 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 06:39
dep. 06:39
5.8 km
Divljana
arr. 06:41
dep. 06:41
7 km
Donja Koritnica
arr. 06:44
dep. 06:44
9.2 km
Gornja Koritnica
arr. 06:48
dep. 06:48
11.2 km
Beziste
arr. 06:54
dep. 06:54
14.3 km
Resnik kod Babusnice
arr. 06:57
dep. 06:57
16.4 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 06:59
dep. 06:59
17.7 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
18.9 km
Donji Strizevac
arr. 07:03
dep. 07:03
20 km
Izvor kod Babusnice
arr. 07:10
dep. 07:10
22.6 km
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 07:12
dep. 07:12
23.9 km
Babusnica, Ukras
arr. 07:13
dep. 07:13
24.4 km
Babusnica, Bus station
arr. 07:15
25.2 km
09:33 10:20 (00:47)
BudućnostBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Budućnost
dep. 09:33
Bela Palanka, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
1 km
Mokra, Tri mosta
arr. 09:40
dep. 09:40
2.8 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 09:44
dep. 09:44
5.8 km
Divljana
arr. 09:46
dep. 09:46
7 km
Donja Koritnica
arr. 09:49
dep. 09:49
9.2 km
Gornja Koritnica
arr. 09:53
dep. 09:53
11.2 km
Beziste
arr. 09:59
dep. 09:59
14.3 km
Resnik kod Babusnice
arr. 10:02
dep. 10:02
16.4 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 10:04
dep. 10:04
17.7 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
18.9 km
Donji Strizevac
arr. 10:08
dep. 10:08
20 km
Izvor kod Babusnice
arr. 10:15
dep. 10:15
22.6 km
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 10:17
dep. 10:17
23.9 km
Babusnica, Ukras
arr. 10:18
dep. 10:18
24.4 km
Babusnica, Bus station
arr. 10:20
25.2 km
15:28 16:15 (00:47)
BudućnostBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Budućnost
dep. 15:28
Bela Palanka, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
1 km
Mokra, Tri mosta
arr. 15:35
dep. 15:35
2.8 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 15:39
dep. 15:39
5.8 km
Divljana
arr. 15:41
dep. 15:41
7 km
Donja Koritnica
arr. 15:44
dep. 15:44
9.2 km
Gornja Koritnica
arr. 15:48
dep. 15:48
11.2 km
Beziste
arr. 15:54
dep. 15:54
14.3 km
Resnik kod Babusnice
arr. 15:57
dep. 15:57
16.4 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 15:59
dep. 15:59
17.7 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
18.9 km
Donji Strizevac
arr. 16:03
dep. 16:03
20 km
Izvor kod Babusnice
arr. 16:10
dep. 16:10
22.6 km
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 16:12
dep. 16:12
23.9 km
Babusnica, Ukras
arr. 16:13
dep. 16:13
24.4 km
Babusnica, Bus station
arr. 16:15
25.2 km
16:35 17:20 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 16:35
Mokra, Tri mosta
arr. 16:41
dep. 16:41
3 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 16:43
dep. 16:43
4 km
Divljana
arr. 16:45
dep. 16:45
5 km
Donja Koritnica
arr. 16:51
dep. 16:51
8 km
Gornja Koritnica
arr. 16:53
dep. 16:53
9 km
Beziste
arr. 16:58
dep. 16:58
12 km
Resnik kod Babusnice
arr. 17:02
dep. 17:02
14 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 17:06
dep. 17:06
16 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
17 km
Donji Strizevac
arr. 17:10
dep. 17:10
18 km
Provaljenik, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
19 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:16
dep. 17:16
21 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:20
23 km
19:28 20:15 (00:47)
BudućnostBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Budućnost
dep. 19:28
Bela Palanka, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
1 km
Mokra, Tri mosta
arr. 19:35
dep. 19:35
2.8 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 19:39
dep. 19:39
5.8 km
Divljana
arr. 19:41
dep. 19:41
7 km
Donja Koritnica
arr. 19:44
dep. 19:44
9.2 km
Gornja Koritnica
arr. 19:48
dep. 19:48
11.2 km
Beziste
arr. 19:54
dep. 19:54
14.3 km
Resnik kod Babusnice
arr. 19:57
dep. 19:57
16.4 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 19:59
dep. 19:59
17.7 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
18.9 km
Donji Strizevac
arr. 20:03
dep. 20:03
20 km
Izvor kod Babusnice
arr. 20:10
dep. 20:10
22.6 km
Babusnica, Veterinarska stanica
arr. 20:12
dep. 20:12
23.9 km
Babusnica, Ukras
arr. 20:13
dep. 20:13
24.4 km
Babusnica, Bus station
arr. 20:15
25.2 km

Naselja Bela Palanka i Babusnica su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 51min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bela Palanka je u 06:28 h, dok je poslednji polazak u 19:28 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.