Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Bela Palanka - Babusnica timetable

sunday, 12.07.2020.
16:35 17:20 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 16:35
Mokra, Tri mosta
arr. 16:41
dep. 16:41
3 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 16:43
dep. 16:43
4 km
Divljana
arr. 16:45
dep. 16:45
5 km
Donja Koritnica
arr. 16:51
dep. 16:51
8 km
Gornja Koritnica
arr. 16:53
dep. 16:53
9 km
Beziste
arr. 16:58
dep. 16:58
12 km
Resnik kod Babusnice
arr. 17:02
dep. 17:02
14 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 17:06
dep. 17:06
16 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
17 km
Donji Strizevac
arr. 17:10
dep. 17:10
18 km
Provaljenik, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
19 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:16
dep. 17:16
21 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:20
23 km
Bela Palanka - Babusnica timetable
Departures on: monday, 13.07.2020.
16:35 17:20 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 16:35
Mokra, Tri mosta
arr. 16:41
dep. 16:41
3 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 16:43
dep. 16:43
4 km
Divljana
arr. 16:45
dep. 16:45
5 km
Donja Koritnica
arr. 16:51
dep. 16:51
8 km
Gornja Koritnica
arr. 16:53
dep. 16:53
9 km
Beziste
arr. 16:58
dep. 16:58
12 km
Resnik kod Babusnice
arr. 17:02
dep. 17:02
14 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 17:06
dep. 17:06
16 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
17 km
Donji Strizevac
arr. 17:10
dep. 17:10
18 km
Provaljenik, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
19 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:16
dep. 17:16
21 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:20
23 km
Bela Palanka - Babusnica timetable
Departures on: tuesday, 14.07.2020.
16:35 17:20 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 16:35
Mokra, Tri mosta
arr. 16:41
dep. 16:41
3 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 16:43
dep. 16:43
4 km
Divljana
arr. 16:45
dep. 16:45
5 km
Donja Koritnica
arr. 16:51
dep. 16:51
8 km
Gornja Koritnica
arr. 16:53
dep. 16:53
9 km
Beziste
arr. 16:58
dep. 16:58
12 km
Resnik kod Babusnice
arr. 17:02
dep. 17:02
14 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 17:06
dep. 17:06
16 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
17 km
Donji Strizevac
arr. 17:10
dep. 17:10
18 km
Provaljenik, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
19 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:16
dep. 17:16
21 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:20
23 km
Bela Palanka - Babusnica timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
16:35 17:20 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 16:35
Mokra, Tri mosta
arr. 16:41
dep. 16:41
3 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 16:43
dep. 16:43
4 km
Divljana
arr. 16:45
dep. 16:45
5 km
Donja Koritnica
arr. 16:51
dep. 16:51
8 km
Gornja Koritnica
arr. 16:53
dep. 16:53
9 km
Beziste
arr. 16:58
dep. 16:58
12 km
Resnik kod Babusnice
arr. 17:02
dep. 17:02
14 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 17:06
dep. 17:06
16 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
17 km
Donji Strizevac
arr. 17:10
dep. 17:10
18 km
Provaljenik, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
19 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:16
dep. 17:16
21 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:20
23 km
Bela Palanka - Babusnica timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
16:35 17:20 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 16:35
Mokra, Tri mosta
arr. 16:41
dep. 16:41
3 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 16:43
dep. 16:43
4 km
Divljana
arr. 16:45
dep. 16:45
5 km
Donja Koritnica
arr. 16:51
dep. 16:51
8 km
Gornja Koritnica
arr. 16:53
dep. 16:53
9 km
Beziste
arr. 16:58
dep. 16:58
12 km
Resnik kod Babusnice
arr. 17:02
dep. 17:02
14 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 17:06
dep. 17:06
16 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
17 km
Donji Strizevac
arr. 17:10
dep. 17:10
18 km
Provaljenik, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
19 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:16
dep. 17:16
21 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:20
23 km
Bela Palanka - Babusnica timetable
Departures on: friday, 17.07.2020.
16:35 17:20 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 16:35
Mokra, Tri mosta
arr. 16:41
dep. 16:41
3 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 16:43
dep. 16:43
4 km
Divljana
arr. 16:45
dep. 16:45
5 km
Donja Koritnica
arr. 16:51
dep. 16:51
8 km
Gornja Koritnica
arr. 16:53
dep. 16:53
9 km
Beziste
arr. 16:58
dep. 16:58
12 km
Resnik kod Babusnice
arr. 17:02
dep. 17:02
14 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 17:06
dep. 17:06
16 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
17 km
Donji Strizevac
arr. 17:10
dep. 17:10
18 km
Provaljenik, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
19 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:16
dep. 17:16
21 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:20
23 km
Bela Palanka - Babusnica timetable
Departures on: saturday, 18.07.2020.
16:35 17:20 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Palanka, Bus station
dep. 16:35
Mokra, Tri mosta
arr. 16:41
dep. 16:41
3 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 16:43
dep. 16:43
4 km
Divljana
arr. 16:45
dep. 16:45
5 km
Donja Koritnica
arr. 16:51
dep. 16:51
8 km
Gornja Koritnica
arr. 16:53
dep. 16:53
9 km
Beziste
arr. 16:58
dep. 16:58
12 km
Resnik kod Babusnice
arr. 17:02
dep. 17:02
14 km
Resnik kod Babusnice, Bela voda
arr. 17:06
dep. 17:06
16 km
Gornji Strizevac, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
17 km
Donji Strizevac
arr. 17:10
dep. 17:10
18 km
Provaljenik, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
19 km
Izvor kod Babusnice
arr. 17:16
dep. 17:16
21 km
Babusnica, Bus station
arr. 17:20
23 km

Naselja Bela Palanka i Babusnica su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bela Palanka je u 16:35 h, dok je poslednji polazak u 16:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.