Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bela Crkva kod Krupnja - Loznica timetable

thursday, 18.07.2019.
05:50 06:41 (00:51)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva kod Krupnja
dep. 05:50
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 05:53
dep. 05:53
2.2 km
Mojkovic, Simanići
arr. 05:55
dep. 05:55
3.3 km
Mojkovic
arr. 06:00
dep. 06:00
7 km
Zavlaka
arr. 06:02
dep. 06:02
8.6 km
Cikote kod Loznice
arr. 06:10
dep. 06:10
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 06:16
dep. 06:16
20.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 06:14
dep. 06:14
19.4 km
Brezjak
arr. 06:23
dep. 06:23
26.2 km
Korenita, Gnila
arr. 06:26
dep. 06:26
28.8 km
Korenita, Krst
arr. 06:29
dep. 06:29
31.3 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
35.7 km
Loznica, Bus station
arr. 06:41
38.5 km
11:50 12:41 (00:51)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva kod Krupnja
dep. 11:50
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 11:53
dep. 11:53
2.2 km
Mojkovic, Simanići
arr. 11:55
dep. 11:55
3.3 km
Mojkovic
arr. 12:00
dep. 12:00
7 km
Zavlaka
arr. 12:02
dep. 12:02
8.6 km
Cikote kod Loznice
arr. 12:10
dep. 12:10
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 12:16
dep. 12:16
20.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 12:14
dep. 12:14
19.4 km
Brezjak
arr. 12:23
dep. 12:23
26.2 km
Korenita, Gnila
arr. 12:26
dep. 12:26
28.8 km
Korenita, Krst
arr. 12:29
dep. 12:29
31.3 km
Klupci, Dom
arr. 12:35
dep. 12:35
35.7 km
Loznica, Bus station
arr. 12:41
38.5 km
17:45 18:36 (00:51)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva kod Krupnja
dep. 17:45
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 17:48
dep. 17:48
2.2 km
Mojkovic, Simanići
arr. 17:50
dep. 17:50
3.3 km
Mojkovic
arr. 17:55
dep. 17:55
7 km
Zavlaka
arr. 17:57
dep. 17:57
8.6 km
Cikote kod Loznice
arr. 18:05
dep. 18:05
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 18:11
dep. 18:11
20.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 18:09
dep. 18:09
19.4 km
Brezjak
arr. 18:18
dep. 18:18
26.2 km
Korenita, Gnila
arr. 18:21
dep. 18:21
28.8 km
Korenita, Krst
arr. 18:24
dep. 18:24
31.3 km
Klupci, Dom
arr. 18:30
dep. 18:30
35.7 km
Loznica, Bus station
arr. 18:36
38.5 km
Bela Crkva kod Krupnja - Loznica timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
05:50 06:41 (00:51)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva kod Krupnja
dep. 05:50
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 05:53
dep. 05:53
2.2 km
Mojkovic, Simanići
arr. 05:55
dep. 05:55
3.3 km
Mojkovic
arr. 06:00
dep. 06:00
7 km
Zavlaka
arr. 06:02
dep. 06:02
8.6 km
Cikote kod Loznice
arr. 06:10
dep. 06:10
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 06:16
dep. 06:16
20.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 06:14
dep. 06:14
19.4 km
Brezjak
arr. 06:23
dep. 06:23
26.2 km
Korenita, Gnila
arr. 06:26
dep. 06:26
28.8 km
Korenita, Krst
arr. 06:29
dep. 06:29
31.3 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
35.7 km
Loznica, Bus station
arr. 06:41
38.5 km
11:50 12:41 (00:51)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva kod Krupnja
dep. 11:50
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 11:53
dep. 11:53
2.2 km
Mojkovic, Simanići
arr. 11:55
dep. 11:55
3.3 km
Mojkovic
arr. 12:00
dep. 12:00
7 km
Zavlaka
arr. 12:02
dep. 12:02
8.6 km
Cikote kod Loznice
arr. 12:10
dep. 12:10
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 12:16
dep. 12:16
20.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 12:14
dep. 12:14
19.4 km
Brezjak
arr. 12:23
dep. 12:23
26.2 km
Korenita, Gnila
arr. 12:26
dep. 12:26
28.8 km
Korenita, Krst
arr. 12:29
dep. 12:29
31.3 km
Klupci, Dom
arr. 12:35
dep. 12:35
35.7 km
Loznica, Bus station
arr. 12:41
38.5 km
17:45 18:36 (00:51)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva kod Krupnja
dep. 17:45
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 17:48
dep. 17:48
2.2 km
Mojkovic, Simanići
arr. 17:50
dep. 17:50
3.3 km
Mojkovic
arr. 17:55
dep. 17:55
7 km
Zavlaka
arr. 17:57
dep. 17:57
8.6 km
Cikote kod Loznice
arr. 18:05
dep. 18:05
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 18:11
dep. 18:11
20.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 18:09
dep. 18:09
19.4 km
Brezjak
arr. 18:18
dep. 18:18
26.2 km
Korenita, Gnila
arr. 18:21
dep. 18:21
28.8 km
Korenita, Krst
arr. 18:24
dep. 18:24
31.3 km
Klupci, Dom
arr. 18:30
dep. 18:30
35.7 km
Loznica, Bus station
arr. 18:36
38.5 km
Bela Crkva kod Krupnja - Loznica timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:50 06:41 (00:51)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva kod Krupnja
dep. 05:50
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 05:53
dep. 05:53
2.2 km
Mojkovic, Simanići
arr. 05:55
dep. 05:55
3.3 km
Mojkovic
arr. 06:00
dep. 06:00
7 km
Zavlaka
arr. 06:02
dep. 06:02
8.6 km
Cikote kod Loznice
arr. 06:10
dep. 06:10
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 06:16
dep. 06:16
20.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 06:14
dep. 06:14
19.4 km
Brezjak
arr. 06:23
dep. 06:23
26.2 km
Korenita, Gnila
arr. 06:26
dep. 06:26
28.8 km
Korenita, Krst
arr. 06:29
dep. 06:29
31.3 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
35.7 km
Loznica, Bus station
arr. 06:41
38.5 km
11:50 12:41 (00:51)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva kod Krupnja
dep. 11:50
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 11:53
dep. 11:53
2.2 km
Mojkovic, Simanići
arr. 11:55
dep. 11:55
3.3 km
Mojkovic
arr. 12:00
dep. 12:00
7 km
Zavlaka
arr. 12:02
dep. 12:02
8.6 km
Cikote kod Loznice
arr. 12:10
dep. 12:10
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 12:16
dep. 12:16
20.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 12:14
dep. 12:14
19.4 km
Brezjak
arr. 12:23
dep. 12:23
26.2 km
Korenita, Gnila
arr. 12:26
dep. 12:26
28.8 km
Korenita, Krst
arr. 12:29
dep. 12:29
31.3 km
Klupci, Dom
arr. 12:35
dep. 12:35
35.7 km
Loznica, Bus station
arr. 12:41
38.5 km
17:45 18:36 (00:51)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva kod Krupnja
dep. 17:45
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 17:48
dep. 17:48
2.2 km
Mojkovic, Simanići
arr. 17:50
dep. 17:50
3.3 km
Mojkovic
arr. 17:55
dep. 17:55
7 km
Zavlaka
arr. 17:57
dep. 17:57
8.6 km
Cikote kod Loznice
arr. 18:05
dep. 18:05
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 18:11
dep. 18:11
20.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 18:09
dep. 18:09
19.4 km
Brezjak
arr. 18:18
dep. 18:18
26.2 km
Korenita, Gnila
arr. 18:21
dep. 18:21
28.8 km
Korenita, Krst
arr. 18:24
dep. 18:24
31.3 km
Klupci, Dom
arr. 18:30
dep. 18:30
35.7 km
Loznica, Bus station
arr. 18:36
38.5 km

Naselja Bela Crkva kod Krupnja i Loznica su međusobno udaljena ~39 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 51min., a najduže 51min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bela Crkva kod Krupnja je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 17:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.