Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Bela Crkva kod Krupnja - Krupanj timetable

tuesday, 21.05.2019.
05:45 06:35 (00:50)
The timetable is valid until: 30.09.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva kod Krupnja
dep. 05:45
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 05:48
dep. 05:48
2.5 km
Mojkovic, Simanići
arr. 05:50
dep. 05:50
3.5 km
Mojkovic, Bojicici
arr. 05:52
dep. 05:52
4.5 km
Mojkovic, Todorovici
arr. 05:54
dep. 05:54
5 km
Mojkovic
arr. 06:00
dep. 06:00
7.5 km
Zavlaka
arr. 05:58
dep. 05:58
6.5 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 06:02
dep. 06:02
8.5 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 06:06
dep. 06:06
10.5 km
Krasava
arr. 06:10
dep. 06:10
12.5 km
Likodra, Zarići
arr. 06:16
dep. 06:16
15.5 km
Likodra, Nemcevica potok
arr. 06:18
dep. 06:18
16.5 km
Likodra, Zeljici
arr. 06:22
dep. 06:22
18.5 km
Lipenovic, Bubici
arr. 06:26
dep. 06:26
20.5 km
Banjevac
arr. 06:29
dep. 06:29
22.5 km
Krupanj, Fabrika
arr. 06:32
dep. 06:32
23.5 km
Krupanj, Bus station
arr. 06:35
25 km
08:00 08:50 (00:50)
The timetable is valid until: 30.09.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva kod Krupnja
dep. 08:00
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 08:03
dep. 08:03
2.5 km
Mojkovic, Simanići
arr. 08:05
dep. 08:05
3.5 km
Mojkovic, Bojicici
arr. 08:07
dep. 08:07
4.5 km
Mojkovic, Todorovici
arr. 08:09
dep. 08:09
5 km
Mojkovic
arr. 08:15
dep. 08:15
7.5 km
Zavlaka
arr. 08:13
dep. 08:13
6.5 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 08:17
dep. 08:17
8.5 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 08:21
dep. 08:21
10.5 km
Krasava
arr. 08:25
dep. 08:25
12.5 km
Likodra, Zarići
arr. 08:31
dep. 08:31
15.5 km
Likodra, Nemcevica potok
arr. 08:33
dep. 08:33
16.5 km
Likodra, Zeljici
arr. 08:37
dep. 08:37
18.5 km
Lipenovic, Bubici
arr. 08:41
dep. 08:41
20.5 km
Banjevac
arr. 08:44
dep. 08:44
22.5 km
Krupanj, Fabrika
arr. 08:47
dep. 08:47
23.5 km
Krupanj, Bus station
arr. 08:50
25 km
11:40 12:30 (00:50)
The timetable is valid until: 30.09.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva kod Krupnja
dep. 11:40
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 11:43
dep. 11:43
2.5 km
Mojkovic, Simanići
arr. 11:45
dep. 11:45
3.5 km
Mojkovic, Bojicici
arr. 11:47
dep. 11:47
4.5 km
Mojkovic, Todorovici
arr. 11:49
dep. 11:49
5 km
Mojkovic
arr. 11:55
dep. 11:55
7.5 km
Zavlaka
arr. 11:53
dep. 11:53
6.5 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 11:57
dep. 11:57
8.5 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 12:01
dep. 12:01
10.5 km
Krasava
arr. 12:05
dep. 12:05
12.5 km
Likodra, Zarići
arr. 12:11
dep. 12:11
15.5 km
Likodra, Nemcevica potok
arr. 12:13
dep. 12:13
16.5 km
Likodra, Zeljici
arr. 12:17
dep. 12:17
18.5 km
Lipenovic, Bubici
arr. 12:21
dep. 12:21
20.5 km
Banjevac
arr. 12:24
dep. 12:24
22.5 km
Krupanj, Fabrika
arr. 12:27
dep. 12:27
23.5 km
Krupanj, Bus station
arr. 12:30
25 km
14:15 15:05 (00:50)
The timetable is valid until: 30.09.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva kod Krupnja
dep. 14:15
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 14:18
dep. 14:18
2.5 km
Mojkovic, Simanići
arr. 14:20
dep. 14:20
3.5 km
Mojkovic, Bojicici
arr. 14:22
dep. 14:22
4.5 km
Mojkovic, Todorovici
arr. 14:24
dep. 14:24
5 km
Mojkovic
arr. 14:30
dep. 14:30
7.5 km
Zavlaka
arr. 14:28
dep. 14:28
6.5 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 14:32
dep. 14:32
8.5 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 14:36
dep. 14:36
10.5 km
Krasava
arr. 14:40
dep. 14:40
12.5 km
Likodra, Zarići
arr. 14:46
dep. 14:46
15.5 km
Likodra, Nemcevica potok
arr. 14:48
dep. 14:48
16.5 km
Likodra, Zeljici
arr. 14:52
dep. 14:52
18.5 km
Lipenovic, Bubici
arr. 14:56
dep. 14:56
20.5 km
Banjevac
arr. 14:59
dep. 14:59
22.5 km
Krupanj, Fabrika
arr. 15:02
dep. 15:02
23.5 km
Krupanj, Bus station
arr. 15:05
25 km
16:30 17:20 (00:50)
The timetable is valid until: 30.09.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva kod Krupnja
dep. 16:30
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 16:33
dep. 16:33
2.5 km
Mojkovic, Simanići
arr. 16:35
dep. 16:35
3.5 km
Mojkovic, Bojicici
arr. 16:37
dep. 16:37
4.5 km
Mojkovic, Todorovici
arr. 16:39
dep. 16:39
5 km
Mojkovic
arr. 16:45
dep. 16:45
7.5 km
Zavlaka
arr. 16:43
dep. 16:43
6.5 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 16:47
dep. 16:47
8.5 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 16:51
dep. 16:51
10.5 km
Krasava
arr. 16:55
dep. 16:55
12.5 km
Likodra, Zarići
arr. 17:01
dep. 17:01
15.5 km
Likodra, Nemcevica potok
arr. 17:03
dep. 17:03
16.5 km
Likodra, Zeljici
arr. 17:07
dep. 17:07
18.5 km
Lipenovic, Bubici
arr. 17:11
dep. 17:11
20.5 km
Banjevac
arr. 17:14
dep. 17:14
22.5 km
Krupanj, Fabrika
arr. 17:17
dep. 17:17
23.5 km
Krupanj, Bus station
arr. 17:20
25 km
 
Departures on: wednesday, 22.05.2019.
05:45 06:35 (00:50)
The timetable is valid until: 30.09.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva kod Krupnja
dep. 05:45
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 05:48
dep. 05:48
2.5 km
Mojkovic, Simanići
arr. 05:50
dep. 05:50
3.5 km
Mojkovic, Bojicici
arr. 05:52
dep. 05:52
4.5 km
Mojkovic, Todorovici
arr. 05:54
dep. 05:54
5 km
Mojkovic
arr. 06:00
dep. 06:00
7.5 km
Zavlaka
arr. 05:58
dep. 05:58
6.5 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 06:02
dep. 06:02
8.5 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 06:06
dep. 06:06
10.5 km
Krasava
arr. 06:10
dep. 06:10
12.5 km
Likodra, Zarići
arr. 06:16
dep. 06:16
15.5 km
Likodra, Nemcevica potok
arr. 06:18
dep. 06:18
16.5 km
Likodra, Zeljici
arr. 06:22
dep. 06:22
18.5 km
Lipenovic, Bubici
arr. 06:26
dep. 06:26
20.5 km
Banjevac
arr. 06:29
dep. 06:29
22.5 km
Krupanj, Fabrika
arr. 06:32
dep. 06:32
23.5 km
Krupanj, Bus station
arr. 06:35
25 km
08:00 08:50 (00:50)
The timetable is valid until: 30.09.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva kod Krupnja
dep. 08:00
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 08:03
dep. 08:03
2.5 km
Mojkovic, Simanići
arr. 08:05
dep. 08:05
3.5 km
Mojkovic, Bojicici
arr. 08:07
dep. 08:07
4.5 km
Mojkovic, Todorovici
arr. 08:09
dep. 08:09
5 km
Mojkovic
arr. 08:15
dep. 08:15
7.5 km
Zavlaka
arr. 08:13
dep. 08:13
6.5 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 08:17
dep. 08:17
8.5 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 08:21
dep. 08:21
10.5 km
Krasava
arr. 08:25
dep. 08:25
12.5 km
Likodra, Zarići
arr. 08:31
dep. 08:31
15.5 km
Likodra, Nemcevica potok
arr. 08:33
dep. 08:33
16.5 km
Likodra, Zeljici
arr. 08:37
dep. 08:37
18.5 km
Lipenovic, Bubici
arr. 08:41
dep. 08:41
20.5 km
Banjevac
arr. 08:44
dep. 08:44
22.5 km
Krupanj, Fabrika
arr. 08:47
dep. 08:47
23.5 km
Krupanj, Bus station
arr. 08:50
25 km
11:40 12:30 (00:50)
The timetable is valid until: 30.09.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva kod Krupnja
dep. 11:40
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 11:43
dep. 11:43
2.5 km
Mojkovic, Simanići
arr. 11:45
dep. 11:45
3.5 km
Mojkovic, Bojicici
arr. 11:47
dep. 11:47
4.5 km
Mojkovic, Todorovici
arr. 11:49
dep. 11:49
5 km
Mojkovic
arr. 11:55
dep. 11:55
7.5 km
Zavlaka
arr. 11:53
dep. 11:53
6.5 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 11:57
dep. 11:57
8.5 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 12:01
dep. 12:01
10.5 km
Krasava
arr. 12:05
dep. 12:05
12.5 km
Likodra, Zarići
arr. 12:11
dep. 12:11
15.5 km
Likodra, Nemcevica potok
arr. 12:13
dep. 12:13
16.5 km
Likodra, Zeljici
arr. 12:17
dep. 12:17
18.5 km
Lipenovic, Bubici
arr. 12:21
dep. 12:21
20.5 km
Banjevac
arr. 12:24
dep. 12:24
22.5 km
Krupanj, Fabrika
arr. 12:27
dep. 12:27
23.5 km
Krupanj, Bus station
arr. 12:30
25 km
14:15 15:05 (00:50)
The timetable is valid until: 30.09.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva kod Krupnja
dep. 14:15
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 14:18
dep. 14:18
2.5 km
Mojkovic, Simanići
arr. 14:20
dep. 14:20
3.5 km
Mojkovic, Bojicici
arr. 14:22
dep. 14:22
4.5 km
Mojkovic, Todorovici
arr. 14:24
dep. 14:24
5 km
Mojkovic
arr. 14:30
dep. 14:30
7.5 km
Zavlaka
arr. 14:28
dep. 14:28
6.5 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 14:32
dep. 14:32
8.5 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 14:36
dep. 14:36
10.5 km
Krasava
arr. 14:40
dep. 14:40
12.5 km
Likodra, Zarići
arr. 14:46
dep. 14:46
15.5 km
Likodra, Nemcevica potok
arr. 14:48
dep. 14:48
16.5 km
Likodra, Zeljici
arr. 14:52
dep. 14:52
18.5 km
Lipenovic, Bubici
arr. 14:56
dep. 14:56
20.5 km
Banjevac
arr. 14:59
dep. 14:59
22.5 km
Krupanj, Fabrika
arr. 15:02
dep. 15:02
23.5 km
Krupanj, Bus station
arr. 15:05
25 km
16:30 17:20 (00:50)
The timetable is valid until: 30.09.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva kod Krupnja
dep. 16:30
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 16:33
dep. 16:33
2.5 km
Mojkovic, Simanići
arr. 16:35
dep. 16:35
3.5 km
Mojkovic, Bojicici
arr. 16:37
dep. 16:37
4.5 km
Mojkovic, Todorovici
arr. 16:39
dep. 16:39
5 km
Mojkovic
arr. 16:45
dep. 16:45
7.5 km
Zavlaka
arr. 16:43
dep. 16:43
6.5 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 16:47
dep. 16:47
8.5 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 16:51
dep. 16:51
10.5 km
Krasava
arr. 16:55
dep. 16:55
12.5 km
Likodra, Zarići
arr. 17:01
dep. 17:01
15.5 km
Likodra, Nemcevica potok
arr. 17:03
dep. 17:03
16.5 km
Likodra, Zeljici
arr. 17:07
dep. 17:07
18.5 km
Lipenovic, Bubici
arr. 17:11
dep. 17:11
20.5 km
Banjevac
arr. 17:14
dep. 17:14
22.5 km
Krupanj, Fabrika
arr. 17:17
dep. 17:17
23.5 km
Krupanj, Bus station
arr. 17:20
25 km

Naselja Bela Crkva kod Krupnja i Krupanj su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bela Crkva kod Krupnja je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.