Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bela Crkva - Vrsac timetable

sunday, 09.08.2020.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Bela Crkva - Vrsac timetable
Departures on: monday, 10.08.2020.
04:10 05:12 (01:02)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 04:10
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 04:14
dep. 04:14
1.8 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 04:18
dep. 04:18
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 04:24
dep. 04:24
12.4 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 04:30
dep. 04:30
17.9 km
Oresac kod Vrsca, Mes
arr. 04:35
dep. 04:35
21.7 km
Parta, Center
arr. 04:41
dep. 04:41
25.7 km
Zagajica, Center
arr. 04:45
dep. 04:45
28.8 km
Izbiste, Crkva
arr. 04:51
dep. 04:51
34.6 km
arr. 04:55
dep. 04:55
38 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 04:56
dep. 04:56
38.7 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 05:00
dep. 05:00
42.6 km
Vrsac, Podrum
arr. 05:04
dep. 05:04
50.8 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 05:05
dep. 05:05
51.5 km
Vrsac, Pijaca
arr. 05:10
dep. 05:10
53 km
Vrsac, Bus station
arr. 05:12
53.9 km
Bela Crkva - Vrsac timetable
Departures on: tuesday, 11.08.2020.
04:10 05:12 (01:02)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 04:10
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 04:14
dep. 04:14
1.8 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 04:18
dep. 04:18
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 04:24
dep. 04:24
12.4 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 04:30
dep. 04:30
17.9 km
Oresac kod Vrsca, Mes
arr. 04:35
dep. 04:35
21.7 km
Parta, Center
arr. 04:41
dep. 04:41
25.7 km
Zagajica, Center
arr. 04:45
dep. 04:45
28.8 km
Izbiste, Crkva
arr. 04:51
dep. 04:51
34.6 km
arr. 04:55
dep. 04:55
38 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 04:56
dep. 04:56
38.7 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 05:00
dep. 05:00
42.6 km
Vrsac, Podrum
arr. 05:04
dep. 05:04
50.8 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 05:05
dep. 05:05
51.5 km
Vrsac, Pijaca
arr. 05:10
dep. 05:10
53 km
Vrsac, Bus station
arr. 05:12
53.9 km
Bela Crkva - Vrsac timetable
Departures on: wednesday, 12.08.2020.
04:10 05:12 (01:02)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 04:10
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 04:14
dep. 04:14
1.8 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 04:18
dep. 04:18
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 04:24
dep. 04:24
12.4 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 04:30
dep. 04:30
17.9 km
Oresac kod Vrsca, Mes
arr. 04:35
dep. 04:35
21.7 km
Parta, Center
arr. 04:41
dep. 04:41
25.7 km
Zagajica, Center
arr. 04:45
dep. 04:45
28.8 km
Izbiste, Crkva
arr. 04:51
dep. 04:51
34.6 km
arr. 04:55
dep. 04:55
38 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 04:56
dep. 04:56
38.7 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 05:00
dep. 05:00
42.6 km
Vrsac, Podrum
arr. 05:04
dep. 05:04
50.8 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 05:05
dep. 05:05
51.5 km
Vrsac, Pijaca
arr. 05:10
dep. 05:10
53 km
Vrsac, Bus station
arr. 05:12
53.9 km
Bela Crkva - Vrsac timetable
Departures on: thursday, 13.08.2020.
04:10 05:12 (01:02)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 04:10
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 04:14
dep. 04:14
1.8 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 04:18
dep. 04:18
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 04:24
dep. 04:24
12.4 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 04:30
dep. 04:30
17.9 km
Oresac kod Vrsca, Mes
arr. 04:35
dep. 04:35
21.7 km
Parta, Center
arr. 04:41
dep. 04:41
25.7 km
Zagajica, Center
arr. 04:45
dep. 04:45
28.8 km
Izbiste, Crkva
arr. 04:51
dep. 04:51
34.6 km
arr. 04:55
dep. 04:55
38 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 04:56
dep. 04:56
38.7 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 05:00
dep. 05:00
42.6 km
Vrsac, Podrum
arr. 05:04
dep. 05:04
50.8 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 05:05
dep. 05:05
51.5 km
Vrsac, Pijaca
arr. 05:10
dep. 05:10
53 km
Vrsac, Bus station
arr. 05:12
53.9 km
Bela Crkva - Vrsac timetable
Departures on: friday, 14.08.2020.
04:10 05:12 (01:02)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 04:10
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 04:14
dep. 04:14
1.8 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 04:18
dep. 04:18
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 04:24
dep. 04:24
12.4 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 04:30
dep. 04:30
17.9 km
Oresac kod Vrsca, Mes
arr. 04:35
dep. 04:35
21.7 km
Parta, Center
arr. 04:41
dep. 04:41
25.7 km
Zagajica, Center
arr. 04:45
dep. 04:45
28.8 km
Izbiste, Crkva
arr. 04:51
dep. 04:51
34.6 km
arr. 04:55
dep. 04:55
38 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 04:56
dep. 04:56
38.7 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 05:00
dep. 05:00
42.6 km
Vrsac, Podrum
arr. 05:04
dep. 05:04
50.8 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 05:05
dep. 05:05
51.5 km
Vrsac, Pijaca
arr. 05:10
dep. 05:10
53 km
Vrsac, Bus station
arr. 05:12
53.9 km
Bela Crkva - Vrsac timetable
Departures on: monday, 17.08.2020.
04:10 05:12 (01:02)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 04:10
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 04:14
dep. 04:14
1.8 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 04:18
dep. 04:18
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 04:24
dep. 04:24
12.4 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 04:30
dep. 04:30
17.9 km
Oresac kod Vrsca, Mes
arr. 04:35
dep. 04:35
21.7 km
Parta, Center
arr. 04:41
dep. 04:41
25.7 km
Zagajica, Center
arr. 04:45
dep. 04:45
28.8 km
Izbiste, Crkva
arr. 04:51
dep. 04:51
34.6 km
arr. 04:55
dep. 04:55
38 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 04:56
dep. 04:56
38.7 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 05:00
dep. 05:00
42.6 km
Vrsac, Podrum
arr. 05:04
dep. 05:04
50.8 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 05:05
dep. 05:05
51.5 km
Vrsac, Pijaca
arr. 05:10
dep. 05:10
53 km
Vrsac, Bus station
arr. 05:12
53.9 km
Bela Crkva - Vrsac timetable
Departures on: tuesday, 18.08.2020.
04:10 05:12 (01:02)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 04:10
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 04:14
dep. 04:14
1.8 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 04:18
dep. 04:18
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 04:24
dep. 04:24
12.4 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 04:30
dep. 04:30
17.9 km
Oresac kod Vrsca, Mes
arr. 04:35
dep. 04:35
21.7 km
Parta, Center
arr. 04:41
dep. 04:41
25.7 km
Zagajica, Center
arr. 04:45
dep. 04:45
28.8 km
Izbiste, Crkva
arr. 04:51
dep. 04:51
34.6 km
arr. 04:55
dep. 04:55
38 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 04:56
dep. 04:56
38.7 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 05:00
dep. 05:00
42.6 km
Vrsac, Podrum
arr. 05:04
dep. 05:04
50.8 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 05:05
dep. 05:05
51.5 km
Vrsac, Pijaca
arr. 05:10
dep. 05:10
53 km
Vrsac, Bus station
arr. 05:12
53.9 km

Naselja Bela Crkva i Vrsac su međusobno udaljena ~54 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 02min., a najduže 01h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bela Crkva je u 04:10 h, dok je poslednji polazak u 04:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.