Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Bela Crkva - Vrsac timetable

tuesday, 19.02.2019.
04:10 05:12 (01:02)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 04:10
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 04:14
dep. 04:14
1.8 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 04:18
dep. 04:18
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 04:24
dep. 04:24
12.4 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 04:30
dep. 04:30
17.9 km
Oresac kod Vrsca, Mes
arr. 04:35
dep. 04:35
21.7 km
Parta, Center
arr. 04:41
dep. 04:41
25.7 km
Zagajica, Center
arr. 04:45
dep. 04:45
28.8 km
Izbiste, Crkva
arr. 04:51
dep. 04:51
34.6 km
arr. 04:55
dep. 04:55
38 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 04:56
dep. 04:56
38.7 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 05:00
dep. 05:00
42.6 km
Vrsac, Podrum
arr. 05:04
dep. 05:04
50.8 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 05:05
dep. 05:05
51.5 km
Vrsac, Pijaca
arr. 05:10
dep. 05:10
53 km
Vrsac, Bus station
arr. 05:12
53.9 km
06:00 06:43 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 06:00
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 06:04
dep. 06:04
1.8 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 06:08
dep. 06:08
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 06:14
dep. 06:14
12.4 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 06:20
dep. 06:20
17.9 km
Potporanj, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
23.5 km
Vrsac, Zarka Zrenjanina
arr. 06:35
dep. 06:35
34.4 km
Vrsac, Dom penzionera
arr. 06:37
dep. 06:37
35.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 06:41
dep. 06:41
36.3 km
Vrsac, Bus station
arr. 06:43
37.2 km
06:50 07:33 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 06:50
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 06:54
dep. 06:54
1.8 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 06:58
dep. 06:58
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 07:04
dep. 07:04
12.4 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 07:10
dep. 07:10
17.9 km
Potporanj, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
23.5 km
Vrsac, Zarka Zrenjanina
arr. 07:25
dep. 07:25
34.4 km
Vrsac, Dom penzionera
arr. 07:27
dep. 07:27
35.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 07:31
dep. 07:31
36.3 km
Vrsac, Bus station
arr. 07:33
37.2 km
10:15 10:58 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina), subotom školskog danima u Vojvodini.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 10:15
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 10:19
dep. 10:19
1.8 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 10:23
dep. 10:23
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 10:29
dep. 10:29
12.4 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 10:35
dep. 10:35
17.9 km
Potporanj, Intersection
arr. 10:40
dep. 10:40
23.5 km
Vrsac, Zarka Zrenjanina
arr. 10:50
dep. 10:50
34.4 km
Vrsac, Dom penzionera
arr. 10:52
dep. 10:52
35.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 10:56
dep. 10:56
36.3 km
Vrsac, Bus station
arr. 10:58
37.2 km
11:00 12:02 (01:02)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 11:00
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 11:04
dep. 11:04
1.8 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 11:08
dep. 11:08
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 11:14
dep. 11:14
12.4 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 11:20
dep. 11:20
17.9 km
Oresac kod Vrsca, Mes
arr. 11:25
dep. 11:25
21.7 km
Parta, Center
arr. 11:31
dep. 11:31
25.7 km
Zagajica, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
28.8 km
Izbiste, Crkva
arr. 11:41
dep. 11:41
34.6 km
arr. 11:45
dep. 11:45
38 km
Uljma, Benzinska pumpa
arr. 11:46
dep. 11:46
38.7 km
Vlajkovac, Mesna kancelarija
arr. 11:50
dep. 11:50
42.6 km
Vrsac, Podrum
arr. 11:54
dep. 11:54
50.8 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 11:55
dep. 11:55
51.5 km
Vrsac, Pijaca
arr. 12:00
dep. 12:00
53 km
Vrsac, Bus station
arr. 12:02
53.9 km
12:25 13:08 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 12:25
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 12:29
dep. 12:29
1.8 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 12:33
dep. 12:33
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 12:39
dep. 12:39
12.4 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 12:45
dep. 12:45
17.9 km
Potporanj, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
23.5 km
Vrsac, Zarka Zrenjanina
arr. 13:00
dep. 13:00
34.4 km
Vrsac, Dom penzionera
arr. 13:02
dep. 13:02
35.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 13:06
dep. 13:06
36.3 km
Vrsac, Bus station
arr. 13:08
37.2 km
14:00 14:43 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 14:00
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 14:04
dep. 14:04
1.8 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 14:08
dep. 14:08
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 14:14
dep. 14:14
12.4 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 14:20
dep. 14:20
17.9 km
Potporanj, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
23.5 km
Vrsac, Zarka Zrenjanina
arr. 14:35
dep. 14:35
34.4 km
Vrsac, Dom penzionera
arr. 14:37
dep. 14:37
35.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 14:41
dep. 14:41
36.3 km
Vrsac, Bus station
arr. 14:43
37.2 km
19:35 20:20 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 19:35
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 19:43
dep. 19:43
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 19:50
dep. 19:50
12.1 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 19:57
dep. 19:57
18.3 km
Vrsac, Bus station
arr. 20:20
37.6 km

Naselja Bela Crkva i Vrsac su međusobno udaljena ~42 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 01h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bela Crkva je u 04:10 h, dok je poslednji polazak u 19:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.