Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Bela Crkva - Belgrade (Beograd) timetable

friday, 10.07.2020.
06:00 08:07 (02:07)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 06:00
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 06:04
dep. 06:04
1.8 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 06:08
dep. 06:08
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 06:14
dep. 06:14
12.4 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 06:20
dep. 06:20
17.9 km
Parta, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
21.7 km
Zagajica, Center
arr. 06:28
dep. 06:28
24.8 km
Izbiste, Crkva
arr. 06:34
dep. 06:34
30.6 km
arr. 06:38
dep. 06:38
34 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 06:45
dep. 06:45
41.2 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 06:50
dep. 06:50
45.9 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 06:55
dep. 06:55
50.1 km
Alibunar, Bus station
arr. 06:58
dep. 06:58
51.4 km
arr. 07:00
dep. 07:00
52.2 km
arr. 07:07
dep. 07:07
60.2 km
arr. 07:08
dep. 07:08
61 km
arr. 07:09
dep. 07:09
61.6 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
69.2 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:36
dep. 07:36
86.5 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:55
dep. 07:55
102.6 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:07
106.3 km
06:30 08:46 (02:16)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 06:30
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 06:34
dep. 06:34
1.8 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 06:38
dep. 06:38
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 06:44
dep. 06:44
12.4 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 06:50
dep. 06:50
17.9 km
Parta, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
21.7 km
Zagajica, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
24.8 km
Izbiste, Crkva
arr. 07:04
dep. 07:04
30.6 km
arr. 07:08
dep. 07:08
34 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 07:15
dep. 07:15
41.2 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 07:20
dep. 07:20
45.9 km
Alibunar, Bus station
arr. 07:28
dep. 07:37
51.4 km
arr. 07:46
dep. 07:46
60.2 km
arr. 07:47
dep. 07:47
61 km
arr. 07:48
dep. 07:48
61.6 km
Banatsko Novo Selo, 2
arr. 07:55
dep. 07:55
69.2 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
86.5 km
Pancevo, Hotel Tamiš
arr. 08:19
dep. 08:19
88.1 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 08:34
dep. 08:34
102.6 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:46
106.3 km
10:00 12:16 (02:16)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 10:00
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 10:04
dep. 10:04
1.8 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 10:08
dep. 10:08
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 10:14
dep. 10:14
12.4 km
Parta, Center
arr. 10:24
dep. 10:24
21.7 km
Zagajica, Center
arr. 10:28
dep. 10:28
24.8 km
Izbiste, Crkva
arr. 10:34
dep. 10:34
30.6 km
arr. 10:38
dep. 10:38
34 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 10:45
dep. 10:45
41.2 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 10:50
dep. 10:50
45.9 km
Alibunar, Bus station
arr. 10:58
dep. 11:04
51.4 km
arr. 11:14
dep. 11:14
61 km
Pancevo, Bus station
arr. 11:42
dep. 11:45
86.5 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:16
106.3 km
12:00 14:07 (02:07)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 12:00
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 12:04
dep. 12:04
1.8 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 12:08
dep. 12:08
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 12:14
dep. 12:14
12.4 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 12:20
dep. 12:20
17.9 km
Parta, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
21.7 km
Zagajica, Center
arr. 12:28
dep. 12:28
24.8 km
Izbiste, Crkva
arr. 12:34
dep. 12:34
30.6 km
arr. 12:38
dep. 12:38
34 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 12:45
dep. 12:45
41.2 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 12:50
dep. 12:50
45.9 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 12:55
dep. 12:55
50.1 km
Alibunar, Bus station
arr. 12:58
dep. 12:58
51.4 km
arr. 13:00
dep. 13:00
52.2 km
arr. 13:07
dep. 13:07
60.2 km
arr. 13:08
dep. 13:08
61 km
arr. 13:09
dep. 13:09
61.6 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
69.2 km
Pancevo, Bus station
arr. 13:36
dep. 13:36
86.5 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 13:55
dep. 13:55
102.6 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:07
106.3 km
16:00 18:07 (02:07)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 16:00
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 16:08
dep. 16:08
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 16:14
dep. 16:14
12.4 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 16:20
dep. 16:20
17.9 km
Parta, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
21.7 km
Zagajica, Center
arr. 16:28
dep. 16:28
24.8 km
Izbiste, Crkva
arr. 16:34
dep. 16:34
30.6 km
arr. 16:38
dep. 16:38
34 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 16:45
dep. 16:45
41.2 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 16:50
dep. 16:50
45.9 km
Alibunar, Bus station
arr. 16:58
dep. 16:58
51.4 km
arr. 17:07
dep. 17:07
60.2 km
Banatsko Novo Selo, 2
arr. 17:16
dep. 17:16
69.2 km
Pancevo, Bus station
arr. 17:36
dep. 17:36
86.5 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 17:55
dep. 17:55
102.6 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:07
106.3 km
Bela Crkva - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: saturday, 11.07.2020.
06:30 08:46 (02:16)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 06:30
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 06:34
dep. 06:34
1.8 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 06:38
dep. 06:38
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 06:44
dep. 06:44
12.4 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 06:50
dep. 06:50
17.9 km
Parta, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
21.7 km
Zagajica, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
24.8 km
Izbiste, Crkva
arr. 07:04
dep. 07:04
30.6 km
arr. 07:08
dep. 07:08
34 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 07:15
dep. 07:15
41.2 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 07:20
dep. 07:20
45.9 km
Alibunar, Bus station
arr. 07:28
dep. 07:37
51.4 km
arr. 07:46
dep. 07:46
60.2 km
arr. 07:47
dep. 07:47
61 km
arr. 07:48
dep. 07:48
61.6 km
Banatsko Novo Selo, 2
arr. 07:55
dep. 07:55
69.2 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
86.5 km
Pancevo, Hotel Tamiš
arr. 08:19
dep. 08:19
88.1 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 08:34
dep. 08:34
102.6 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:46
106.3 km
10:00 12:16 (02:16)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 10:00
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 10:04
dep. 10:04
1.8 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 10:08
dep. 10:08
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 10:14
dep. 10:14
12.4 km
Parta, Center
arr. 10:24
dep. 10:24
21.7 km
Zagajica, Center
arr. 10:28
dep. 10:28
24.8 km
Izbiste, Crkva
arr. 10:34
dep. 10:34
30.6 km
arr. 10:38
dep. 10:38
34 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 10:45
dep. 10:45
41.2 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 10:50
dep. 10:50
45.9 km
Alibunar, Bus station
arr. 10:58
dep. 11:04
51.4 km
arr. 11:14
dep. 11:14
61 km
Pancevo, Bus station
arr. 11:42
dep. 11:45
86.5 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:16
106.3 km
16:00 18:07 (02:07)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 16:00
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 16:08
dep. 16:08
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Centar - Masala Tita
arr. 16:14
dep. 16:14
12.4 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 16:20
dep. 16:20
17.9 km
Parta, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
21.7 km
Zagajica, Center
arr. 16:28
dep. 16:28
24.8 km
Izbiste, Crkva
arr. 16:34
dep. 16:34
30.6 km
arr. 16:38
dep. 16:38
34 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 16:45
dep. 16:45
41.2 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 16:50
dep. 16:50
45.9 km
Alibunar, Bus station
arr. 16:58
dep. 16:58
51.4 km
arr. 17:07
dep. 17:07
60.2 km
Banatsko Novo Selo, 2
arr. 17:16
dep. 17:16
69.2 km
Pancevo, Bus station
arr. 17:36
dep. 17:36
86.5 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 17:55
dep. 17:55
102.6 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:07
106.3 km

Naselja Bela Crkva i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~107 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 07min., a najduže 02h i 16min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bela Crkva je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Bela Crkva - Belgrade (Beograd) iznosi od 6,99 EUR do 6,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.