Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Bela Crkva - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 16.08.2018.
06:00 08:07 (02:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 06:00
Bela Crkva, Rasadnik - BC
arr. 06:04
dep. 06:04
1.8 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 06:08
dep. 06:08
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 06:14
dep. 06:14
12.4 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 06:20
dep. 06:20
17.9 km
Parta
arr. 06:24
dep. 06:24
21.7 km
Zagajica
arr. 06:28
dep. 06:28
24.8 km
Izbiste, Crkva
arr. 06:34
dep. 06:34
30.6 km
Uljma, Mesna Kancelarija
arr. 06:38
dep. 06:38
34 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 06:45
dep. 06:45
41.2 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 06:50
dep. 06:50
45.9 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 06:55
dep. 06:55
50.1 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 06:58
dep. 06:58
51.4 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 07:00
dep. 07:00
52.2 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 07:07
dep. 07:07
60.2 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Sutjeske
arr. 07:08
dep. 07:08
61 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 07:09
dep. 07:09
61.6 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
69.2 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:36
dep. 07:36
86.5 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:55
dep. 07:55
102.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:07
106.3 km
06:30 08:46 (02:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 06:30
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 06:34
dep. 06:34
1.8 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 06:38
dep. 06:38
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 06:44
dep. 06:44
12.4 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 06:50
dep. 06:50
17.9 km
Parta
arr. 06:54
dep. 06:54
21.7 km
Zagajica
arr. 06:58
dep. 06:58
24.8 km
Izbiste, Crkva
arr. 07:04
dep. 07:04
30.6 km
Uljma, Mesna Kancelarija
arr. 07:08
dep. 07:08
34 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 07:15
dep. 07:15
41.2 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 07:20
dep. 07:20
45.9 km
Alibunar, Bus station
arr. 07:28
dep. 07:37
51.4 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 07:46
dep. 07:46
60.2 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 07:47
dep. 07:47
61 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 07:48
dep. 07:48
61.6 km
Banatsko Novo Selo, 2
arr. 07:55
dep. 07:55
69.2 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
86.5 km
Pancevo, Hotel Tamiš
arr. 08:19
dep. 08:19
88.1 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 08:34
dep. 08:34
102.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:46
106.3 km
10:00 12:16 (02:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 10:00
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 10:04
dep. 10:04
1.8 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 10:08
dep. 10:08
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 10:14
dep. 10:14
12.4 km
Parta
arr. 10:24
dep. 10:24
21.7 km
Zagajica
arr. 10:28
dep. 10:28
24.8 km
Izbiste, Crkva
arr. 10:34
dep. 10:34
30.6 km
Uljma, Mesna Kancelarija
arr. 10:38
dep. 10:38
34 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 10:45
dep. 10:45
41.2 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 10:50
dep. 10:50
45.9 km
Alibunar, Bus station
arr. 10:58
dep. 11:04
51.4 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 11:14
dep. 11:14
61 km
Pancevo, Bus station
arr. 11:42
dep. 11:45
86.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:16
106.3 km
12:00 14:07 (02:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 12:00
Bela Crkva, Rasadnik - BC
arr. 12:04
dep. 12:04
1.8 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 12:08
dep. 12:08
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 12:14
dep. 12:14
12.4 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 12:20
dep. 12:20
17.9 km
Parta
arr. 12:24
dep. 12:24
21.7 km
Zagajica
arr. 12:28
dep. 12:28
24.8 km
Izbiste, Crkva
arr. 12:34
dep. 12:34
30.6 km
Uljma, Mesna Kancelarija
arr. 12:38
dep. 12:38
34 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 12:45
dep. 12:45
41.2 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 12:50
dep. 12:50
45.9 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 12:55
dep. 12:55
50.1 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 12:58
dep. 12:58
51.4 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 13:00
dep. 13:00
52.2 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 13:07
dep. 13:07
60.2 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Sutjeske
arr. 13:08
dep. 13:08
61 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 13:09
dep. 13:09
61.6 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
69.2 km
Pancevo, Bus station
arr. 13:36
dep. 13:36
86.5 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 13:55
dep. 13:55
102.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:07
106.3 km
16:00 18:07 (02:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 16:00
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 16:08
dep. 16:08
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 16:14
dep. 16:14
12.4 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 16:20
dep. 16:20
17.9 km
Parta
arr. 16:24
dep. 16:24
21.7 km
Zagajica
arr. 16:28
dep. 16:28
24.8 km
Izbiste, Crkva
arr. 16:34
dep. 16:34
30.6 km
Uljma, Mesna Kancelarija
arr. 16:38
dep. 16:38
34 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 16:45
dep. 16:45
41.2 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 16:50
dep. 16:50
45.9 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 16:58
dep. 16:58
51.4 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 17:07
dep. 17:07
60.2 km
Banatsko Novo Selo, 2
arr. 17:16
dep. 17:16
69.2 km
Pancevo, Bus station
arr. 17:36
dep. 17:36
86.5 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 17:55
dep. 17:55
102.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:07
106.3 km
18:00 20:04 (02:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 18:00
Bela Crkva, Rasadnik - BC
arr. 18:04
dep. 18:04
1.8 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 18:08
dep. 18:08
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 18:14
dep. 18:14
12.4 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 18:20
dep. 18:20
17.9 km
Parta
arr. 18:24
dep. 18:24
21.7 km
Zagajica
arr. 18:28
dep. 18:28
24.8 km
Izbiste, Crkva
arr. 18:34
dep. 18:34
30.6 km
Uljma, Mesna Kancelarija
arr. 18:38
dep. 18:38
34 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 18:45
dep. 18:45
41.2 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 18:50
dep. 18:50
45.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 19:04
dep. 19:04
59.4 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Sutjeske
arr. 19:05
dep. 19:05
60.2 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 19:06
dep. 19:06
60.8 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 19:13
dep. 19:13
68.4 km
Pancevo, Bus station
arr. 19:33
dep. 19:33
85.7 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 19:52
dep. 19:52
101.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:04
105.5 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
06:00 08:07 (02:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 06:00
Bela Crkva, Rasadnik - BC
arr. 06:04
dep. 06:04
1.8 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 06:08
dep. 06:08
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 06:14
dep. 06:14
12.4 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 06:20
dep. 06:20
17.9 km
Parta
arr. 06:24
dep. 06:24
21.7 km
Zagajica
arr. 06:28
dep. 06:28
24.8 km
Izbiste, Crkva
arr. 06:34
dep. 06:34
30.6 km
Uljma, Mesna Kancelarija
arr. 06:38
dep. 06:38
34 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 06:45
dep. 06:45
41.2 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 06:50
dep. 06:50
45.9 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 06:55
dep. 06:55
50.1 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 06:58
dep. 06:58
51.4 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 07:00
dep. 07:00
52.2 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 07:07
dep. 07:07
60.2 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Sutjeske
arr. 07:08
dep. 07:08
61 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 07:09
dep. 07:09
61.6 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
69.2 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:36
dep. 07:36
86.5 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 07:55
dep. 07:55
102.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:07
106.3 km
06:30 08:46 (02:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 06:30
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 06:34
dep. 06:34
1.8 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 06:38
dep. 06:38
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 06:44
dep. 06:44
12.4 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 06:50
dep. 06:50
17.9 km
Parta
arr. 06:54
dep. 06:54
21.7 km
Zagajica
arr. 06:58
dep. 06:58
24.8 km
Izbiste, Crkva
arr. 07:04
dep. 07:04
30.6 km
Uljma, Mesna Kancelarija
arr. 07:08
dep. 07:08
34 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 07:15
dep. 07:15
41.2 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 07:20
dep. 07:20
45.9 km
Alibunar, Bus station
arr. 07:28
dep. 07:37
51.4 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 07:46
dep. 07:46
60.2 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 07:47
dep. 07:47
61 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 07:48
dep. 07:48
61.6 km
Banatsko Novo Selo, 2
arr. 07:55
dep. 07:55
69.2 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
86.5 km
Pancevo, Hotel Tamiš
arr. 08:19
dep. 08:19
88.1 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 08:34
dep. 08:34
102.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:46
106.3 km
10:00 12:16 (02:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 10:00
Bela Crkva, Rasadnik
arr. 10:04
dep. 10:04
1.8 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 10:08
dep. 10:08
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 10:14
dep. 10:14
12.4 km
Parta
arr. 10:24
dep. 10:24
21.7 km
Zagajica
arr. 10:28
dep. 10:28
24.8 km
Izbiste, Crkva
arr. 10:34
dep. 10:34
30.6 km
Uljma, Mesna Kancelarija
arr. 10:38
dep. 10:38
34 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 10:45
dep. 10:45
41.2 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 10:50
dep. 10:50
45.9 km
Alibunar, Bus station
arr. 10:58
dep. 11:04
51.4 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Stevana Sindelica
arr. 11:14
dep. 11:14
61 km
Pancevo, Bus station
arr. 11:42
dep. 11:45
86.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:16
106.3 km
12:00 14:07 (02:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 12:00
Bela Crkva, Rasadnik - BC
arr. 12:04
dep. 12:04
1.8 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 12:08
dep. 12:08
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 12:14
dep. 12:14
12.4 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 12:20
dep. 12:20
17.9 km
Parta
arr. 12:24
dep. 12:24
21.7 km
Zagajica
arr. 12:28
dep. 12:28
24.8 km
Izbiste, Crkva
arr. 12:34
dep. 12:34
30.6 km
Uljma, Mesna Kancelarija
arr. 12:38
dep. 12:38
34 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 12:45
dep. 12:45
41.2 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 12:50
dep. 12:50
45.9 km
Alibunar, Zarka Zrenjanina 97
arr. 12:55
dep. 12:55
50.1 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 12:58
dep. 12:58
51.4 km
Alibunar, Staklara - Železnička Ulica
arr. 13:00
dep. 13:00
52.2 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 13:07
dep. 13:07
60.2 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Sutjeske
arr. 13:08
dep. 13:08
61 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 13:09
dep. 13:09
61.6 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
69.2 km
Pancevo, Bus station
arr. 13:36
dep. 13:36
86.5 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 13:55
dep. 13:55
102.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:07
106.3 km
16:00 18:07 (02:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 16:00
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 16:08
dep. 16:08
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 16:14
dep. 16:14
12.4 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 16:20
dep. 16:20
17.9 km
Parta
arr. 16:24
dep. 16:24
21.7 km
Zagajica
arr. 16:28
dep. 16:28
24.8 km
Izbiste, Crkva
arr. 16:34
dep. 16:34
30.6 km
Uljma, Mesna Kancelarija
arr. 16:38
dep. 16:38
34 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 16:45
dep. 16:45
41.2 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 16:50
dep. 16:50
45.9 km
Alibunar, Bratstva i jedinstva 7
arr. 16:58
dep. 16:58
51.4 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 17:07
dep. 17:07
60.2 km
Banatsko Novo Selo, 2
arr. 17:16
dep. 17:16
69.2 km
Pancevo, Bus station
arr. 17:36
dep. 17:36
86.5 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 17:55
dep. 17:55
102.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:07
106.3 km
18:00 20:04 (02:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bela Crkva, Bus station
dep. 18:00
Bela Crkva, Rasadnik - BC
arr. 18:04
dep. 18:04
1.8 km
Crvena Crkva, Mesna kancelarija
arr. 18:08
dep. 18:08
5.6 km
Jasenovo kod Bele Crkve, Ulica Marsala Tita
arr. 18:14
dep. 18:14
12.4 km
Straza kod Vrsca, Mesna kancelarija
arr. 18:20
dep. 18:20
17.9 km
Parta
arr. 18:24
dep. 18:24
21.7 km
Zagajica
arr. 18:28
dep. 18:28
24.8 km
Izbiste, Crkva
arr. 18:34
dep. 18:34
30.6 km
Uljma, Mesna Kancelarija
arr. 18:38
dep. 18:38
34 km
Nikolinci, Glavna 44
arr. 18:45
dep. 18:45
41.2 km
Banatski Karlovac, Nemanjina 50
arr. 18:50
dep. 18:50
45.9 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Bastenske
arr. 19:04
dep. 19:04
59.4 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i Sutjeske
arr. 19:05
dep. 19:05
60.2 km
Vladimirovac, Ugao Cara Lazara i M. Emineskua
arr. 19:06
dep. 19:06
60.8 km
Banatsko Novo Selo, Center
arr. 19:13
dep. 19:13
68.4 km
Pancevo, Bus station
arr. 19:33
dep. 19:33
85.7 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 19:52
dep. 19:52
101.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:04
105.5 km

Naselja Bela Crkva i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~107 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 04min., a najduže 02h i 16min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bela Crkva je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.