Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Begaljica - Vrcin timetable

monday, 19.11.2018.
07:16 08:08 (00:52)
Manastir Rajinovac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Begaljica, Manastir Rajinovac
dep. 07:16
Begaljica, Donji kraj
arr. 07:17
dep. 07:17
0.8 km
Begaljica, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
2 km
Begaljica, Ulica Revolucije
arr. 07:20
dep. 07:20
2.4 km
Begaljica, Zelengora
arr. 07:22
dep. 07:22
2.9 km
Begaljica, Borisa Kidrica
arr. 07:23
dep. 07:23
3.5 km
Begaljica, Ulaz
arr. 07:24
dep. 07:24
3.8 km
Begaljica, Vinogradi
arr. 07:26
dep. 07:26
4.6 km
Grocka, Begaljicki most
arr. 07:27
dep. 07:27
5.2 km
Grocka, Bosansko naselje
arr. 07:28
dep. 07:28
5.5 km
Grocka, 15. maja
arr. 07:29
dep. 07:29
6 km
Grocka, Kosmajska
arr. 07:30
dep. 07:30
6.4 km
Grocka, JA
arr. 07:31
dep. 07:31
6.9 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:32
dep. 07:32
7.4 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 07:38
dep. 07:38
12.2 km
Zaklopača kod Beograda, 4. juli
arr. 07:39
dep. 07:39
12.7 km
Zaklopača kod Beograda, Trafostanica
arr. 07:40
dep. 07:40
13.3 km
Zaklopača kod Beograda, Dom kulture
arr. 07:42
dep. 07:42
13.8 km
Zaklopača kod Beograda, Crkva Svete trojice
arr. 07:44
dep. 07:44
14.1 km
Zaklopača kod Beograda, Stara okretnica
arr. 07:45
dep. 07:45
14.5 km
Zaklopača kod Beograda, Celije
arr. 07:46
dep. 07:46
15.1 km
Vrcin, Jankovic kraj
arr. 07:47
dep. 07:47
16.9 km
Vrcin, 17. januara
arr. 07:48
dep. 07:48
17.4 km
Vrcin, Gornji kraj
arr. 07:49
dep. 07:49
18.2 km
Vrcin, Nadvoznjak
arr. 07:51
dep. 07:51
19.3 km
Vrcin, Pijaca
arr. 07:53
dep. 07:53
20 km
Vrcin, Save Kovacevica
arr. 07:56
dep. 07:56
20.5 km
Vrcin, Center
arr. 07:58
dep. 07:58
21.2 km
Vrcin, Stadion
arr. 07:59
dep. 07:59
21.8 km
arr. 08:01
dep. 08:01
22.7 km
arr. 08:02
dep. 08:02
23.2 km
Vrcin, Feroplast
arr. 08:03
dep. 08:03
23.7 km
arr. 08:05
dep. 08:05
24.3 km
Vrcin, Solinska bara
arr. 08:07
dep. 08:07
25 km
arr. 08:08
25.6 km
09:11 10:03 (00:52)
Manastir Rajinovac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Begaljica, Manastir Rajinovac
dep. 09:11
Begaljica, Donji kraj
arr. 09:12
dep. 09:12
0.8 km
Begaljica, Center
arr. 09:14
dep. 09:14
2 km
Begaljica, Ulica Revolucije
arr. 09:15
dep. 09:15
2.4 km
Begaljica, Zelengora
arr. 09:17
dep. 09:17
2.9 km
Begaljica, Borisa Kidrica
arr. 09:18
dep. 09:18
3.5 km
Begaljica, Ulaz
arr. 09:19
dep. 09:19
3.8 km
Begaljica, Vinogradi
arr. 09:21
dep. 09:21
4.6 km
Grocka, Begaljicki most
arr. 09:22
dep. 09:22
5.2 km
Grocka, Bosansko naselje
arr. 09:23
dep. 09:23
5.5 km
Grocka, 15. maja
arr. 09:24
dep. 09:24
6 km
Grocka, Kosmajska
arr. 09:25
dep. 09:25
6.4 km
Grocka, JA
arr. 09:26
dep. 09:26
6.9 km
Grocka, Sumadinska
arr. 09:27
dep. 09:27
7.4 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 09:33
dep. 09:33
12.2 km
Zaklopača kod Beograda, 4. juli
arr. 09:34
dep. 09:34
12.7 km
Zaklopača kod Beograda, Trafostanica
arr. 09:35
dep. 09:35
13.3 km
Zaklopača kod Beograda, Dom kulture
arr. 09:37
dep. 09:37
13.8 km
Zaklopača kod Beograda, Crkva Svete trojice
arr. 09:39
dep. 09:39
14.1 km
Zaklopača kod Beograda, Stara okretnica
arr. 09:40
dep. 09:40
14.5 km
Zaklopača kod Beograda, Celije
arr. 09:41
dep. 09:41
15.1 km
Vrcin, Jankovic kraj
arr. 09:42
dep. 09:42
16.9 km
Vrcin, 17. januara
arr. 09:43
dep. 09:43
17.4 km
Vrcin, Gornji kraj
arr. 09:44
dep. 09:44
18.2 km
Vrcin, Nadvoznjak
arr. 09:46
dep. 09:46
19.3 km
Vrcin, Pijaca
arr. 09:48
dep. 09:48
20 km
Vrcin, Save Kovacevica
arr. 09:51
dep. 09:51
20.5 km
Vrcin, Center
arr. 09:53
dep. 09:53
21.2 km
Vrcin, Stadion
arr. 09:54
dep. 09:54
21.8 km
arr. 09:56
dep. 09:56
22.7 km
arr. 09:57
dep. 09:57
23.2 km
Vrcin, Feroplast
arr. 09:58
dep. 09:58
23.7 km
arr. 10:00
dep. 10:00
24.3 km
Vrcin, Solinska bara
arr. 10:02
dep. 10:02
25 km
arr. 10:03
25.6 km
10:51 12:02 (01:11)
Vinogradi
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Begaljica, Vinogradi
dep. 10:51
Begaljica, Ulaz
arr. 10:53
dep. 10:53
0.8 km
Begaljica, Borisa Kidrica
arr. 10:54
dep. 10:54
1.1 km
Begaljica, Zelengora
arr. 10:55
dep. 10:55
1.7 km
Begaljica, Ulica Revolucije
arr. 10:57
dep. 10:57
2.2 km
Begaljica, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
2.6 km
Begaljica, Donji kraj
arr. 11:00
dep. 11:00
3.8 km
Begaljica, Manastir Rajinovac
arr. 11:01
dep. 11:01
4.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 11:03
dep. 11:03
6.5 km
Pudarci, Ulaz Ilinski kraj
arr. 11:05
dep. 11:05
7.5 km
arr. 11:06
dep. 11:06
8.6 km
Pudarci, Ulaz Ilinski kraj
arr. 11:07
dep. 11:07
9.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 11:09
dep. 11:09
10.7 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 11:10
dep. 11:10
11.1 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 11:13
dep. 11:13
12.7 km
Kamendol, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
13.6 km
arr. 11:18
dep. 11:18
15 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 11:21
dep. 11:21
16.9 km
Brestovik, Institut
arr. 11:24
dep. 11:24
19.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
20.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 11:28
dep. 11:28
21.8 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 11:29
dep. 11:29
22.9 km
Grocka, Sumadinska
arr. 11:31
dep. 11:31
24.9 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 11:37
dep. 11:37
29.7 km
Zaklopača kod Beograda, 4. juli
arr. 11:39
dep. 11:39
30.2 km
Zaklopača kod Beograda, Trafostanica
arr. 11:40
dep. 11:40
30.8 km
Zaklopača kod Beograda, Dom kulture
arr. 11:41
dep. 11:41
31.3 km
Zaklopača kod Beograda, Crkva Svete trojice
arr. 11:42
dep. 11:42
31.6 km
Zaklopača kod Beograda, Stara okretnica
arr. 11:43
dep. 11:43
32 km
Zaklopača kod Beograda, Celije
arr. 11:44
dep. 11:44
32.6 km
Vrcin, Jankovic kraj
arr. 11:46
dep. 11:46
34.4 km
Vrcin, 17. januara
arr. 11:47
dep. 11:47
34.9 km
Vrcin, Gornji kraj
arr. 11:49
dep. 11:49
35.7 km
Vrcin, Nadvoznjak
arr. 11:50
dep. 11:50
36.8 km
Vrcin, Pijaca
arr. 11:52
dep. 11:52
37.5 km
Vrcin, Save Kovacevica
arr. 11:53
dep. 11:53
38 km
Vrcin, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
38.7 km
Vrcin, Stadion
arr. 11:55
dep. 11:55
39.3 km
arr. 11:57
dep. 11:57
40.2 km
arr. 11:58
dep. 11:58
40.7 km
Vrcin, Feroplast
arr. 11:59
dep. 11:59
41.2 km
arr. 12:00
dep. 12:00
41.8 km
Vrcin, Solinska bara
arr. 12:01
dep. 12:01
42.5 km
arr. 12:02
43.1 km
13:11 14:03 (00:52)
Manastir Rajinovac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Begaljica, Manastir Rajinovac
dep. 13:11
Begaljica, Donji kraj
arr. 13:12
dep. 13:12
0.8 km
Begaljica, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
2 km
Begaljica, Ulica Revolucije
arr. 13:15
dep. 13:15
2.4 km
Begaljica, Zelengora
arr. 13:17
dep. 13:17
2.9 km
Begaljica, Borisa Kidrica
arr. 13:18
dep. 13:18
3.5 km
Begaljica, Ulaz
arr. 13:19
dep. 13:19
3.8 km
Begaljica, Vinogradi
arr. 13:21
dep. 13:21
4.6 km
Grocka, Begaljicki most
arr. 13:22
dep. 13:22
5.2 km
Grocka, Bosansko naselje
arr. 13:23
dep. 13:23
5.5 km
Grocka, 15. maja
arr. 13:24
dep. 13:24
6 km
Grocka, Kosmajska
arr. 13:25
dep. 13:25
6.4 km
Grocka, JA
arr. 13:26
dep. 13:26
6.9 km
Grocka, Sumadinska
arr. 13:27
dep. 13:27
7.4 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 13:33
dep. 13:33
12.2 km
Zaklopača kod Beograda, 4. juli
arr. 13:34
dep. 13:34
12.7 km
Zaklopača kod Beograda, Trafostanica
arr. 13:35
dep. 13:35
13.3 km
Zaklopača kod Beograda, Dom kulture
arr. 13:37
dep. 13:37
13.8 km
Zaklopača kod Beograda, Crkva Svete trojice
arr. 13:39
dep. 13:39
14.1 km
Zaklopača kod Beograda, Stara okretnica
arr. 13:40
dep. 13:40
14.5 km
Zaklopača kod Beograda, Celije
arr. 13:41
dep. 13:41
15.1 km
Vrcin, Jankovic kraj
arr. 13:42
dep. 13:42
16.9 km
Vrcin, 17. januara
arr. 13:43
dep. 13:43
17.4 km
Vrcin, Gornji kraj
arr. 13:44
dep. 13:44
18.2 km
Vrcin, Nadvoznjak
arr. 13:46
dep. 13:46
19.3 km
Vrcin, Pijaca
arr. 13:48
dep. 13:48
20 km
Vrcin, Save Kovacevica
arr. 13:51
dep. 13:51
20.5 km
Vrcin, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
21.2 km
Vrcin, Stadion
arr. 13:54
dep. 13:54
21.8 km
arr. 13:56
dep. 13:56
22.7 km
arr. 13:57
dep. 13:57
23.2 km
Vrcin, Feroplast
arr. 13:58
dep. 13:58
23.7 km
arr. 14:00
dep. 14:00
24.3 km
Vrcin, Solinska bara
arr. 14:02
dep. 14:02
25 km
arr. 14:03
25.6 km
15:26 16:37 (01:11)
Vinogradi
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Begaljica, Vinogradi
dep. 15:26
Begaljica, Ulaz
arr. 15:28
dep. 15:28
0.8 km
Begaljica, Borisa Kidrica
arr. 15:29
dep. 15:29
1.1 km
Begaljica, Zelengora
arr. 15:30
dep. 15:30
1.7 km
Begaljica, Ulica Revolucije
arr. 15:32
dep. 15:32
2.2 km
Begaljica, Center
arr. 15:33
dep. 15:33
2.6 km
Begaljica, Donji kraj
arr. 15:35
dep. 15:35
3.8 km
Begaljica, Manastir Rajinovac
arr. 15:36
dep. 15:36
4.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 15:38
dep. 15:38
6.5 km
Pudarci, Ulaz Ilinski kraj
arr. 15:40
dep. 15:40
7.5 km
arr. 15:41
dep. 15:41
8.6 km
Pudarci, Ulaz Ilinski kraj
arr. 15:42
dep. 15:42
9.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 15:44
dep. 15:44
10.7 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 15:45
dep. 15:45
11.1 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 15:48
dep. 15:48
12.7 km
Kamendol, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
13.6 km
arr. 15:53
dep. 15:53
15 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 15:56
dep. 15:56
16.9 km
Brestovik, Institut
arr. 15:59
dep. 15:59
19.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
20.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 16:03
dep. 16:03
21.8 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 16:04
dep. 16:04
22.9 km
Grocka, Sumadinska
arr. 16:06
dep. 16:06
24.9 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 16:12
dep. 16:12
29.7 km
Zaklopača kod Beograda, 4. juli
arr. 16:14
dep. 16:14
30.2 km
Zaklopača kod Beograda, Trafostanica
arr. 16:15
dep. 16:15
30.8 km
Zaklopača kod Beograda, Dom kulture
arr. 16:16
dep. 16:16
31.3 km
Zaklopača kod Beograda, Crkva Svete trojice
arr. 16:17
dep. 16:17
31.6 km
Zaklopača kod Beograda, Stara okretnica
arr. 16:18
dep. 16:18
32 km
Zaklopača kod Beograda, Celije
arr. 16:19
dep. 16:19
32.6 km
Vrcin, Jankovic kraj
arr. 16:21
dep. 16:21
34.4 km
Vrcin, 17. januara
arr. 16:22
dep. 16:22
34.9 km
Vrcin, Gornji kraj
arr. 16:24
dep. 16:24
35.7 km
Vrcin, Nadvoznjak
arr. 16:25
dep. 16:25
36.8 km
Vrcin, Pijaca
arr. 16:27
dep. 16:27
37.5 km
Vrcin, Save Kovacevica
arr. 16:28
dep. 16:28
38 km
Vrcin, Center
arr. 16:29
dep. 16:29
38.7 km
Vrcin, Stadion
arr. 16:30
dep. 16:30
39.3 km
arr. 16:32
dep. 16:32
40.2 km
arr. 16:33
dep. 16:33
40.7 km
Vrcin, Feroplast
arr. 16:34
dep. 16:34
41.2 km
arr. 16:35
dep. 16:35
41.8 km
Vrcin, Solinska bara
arr. 16:36
dep. 16:36
42.5 km
arr. 16:37
43.1 km
18:01 18:53 (00:52)
Manastir Rajinovac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Begaljica, Manastir Rajinovac
dep. 18:01
Begaljica, Donji kraj
arr. 18:02
dep. 18:02
0.8 km
Begaljica, Center
arr. 18:04
dep. 18:04
2 km
Begaljica, Ulica Revolucije
arr. 18:05
dep. 18:05
2.4 km
Begaljica, Zelengora
arr. 18:07
dep. 18:07
2.9 km
Begaljica, Borisa Kidrica
arr. 18:08
dep. 18:08
3.5 km
Begaljica, Ulaz
arr. 18:09
dep. 18:09
3.8 km
Begaljica, Vinogradi
arr. 18:11
dep. 18:11
4.6 km
Grocka, Begaljicki most
arr. 18:12
dep. 18:12
5.2 km
Grocka, Bosansko naselje
arr. 18:13
dep. 18:13
5.5 km
Grocka, 15. maja
arr. 18:14
dep. 18:14
6 km
Grocka, Kosmajska
arr. 18:15
dep. 18:15
6.4 km
Grocka, JA
arr. 18:16
dep. 18:16
6.9 km
Grocka, Sumadinska
arr. 18:17
dep. 18:17
7.4 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 18:23
dep. 18:23
12.2 km
Zaklopača kod Beograda, 4. juli
arr. 18:24
dep. 18:24
12.7 km
Zaklopača kod Beograda, Trafostanica
arr. 18:25
dep. 18:25
13.3 km
Zaklopača kod Beograda, Dom kulture
arr. 18:27
dep. 18:27
13.8 km
Zaklopača kod Beograda, Crkva Svete trojice
arr. 18:29
dep. 18:29
14.1 km
Zaklopača kod Beograda, Stara okretnica
arr. 18:30
dep. 18:30
14.5 km
Zaklopača kod Beograda, Celije
arr. 18:31
dep. 18:31
15.1 km
Vrcin, Jankovic kraj
arr. 18:32
dep. 18:32
16.9 km
Vrcin, 17. januara
arr. 18:33
dep. 18:33
17.4 km
Vrcin, Gornji kraj
arr. 18:34
dep. 18:34
18.2 km
Vrcin, Nadvoznjak
arr. 18:36
dep. 18:36
19.3 km
Vrcin, Pijaca
arr. 18:38
dep. 18:38
20 km
Vrcin, Save Kovacevica
arr. 18:41
dep. 18:41
20.5 km
Vrcin, Center
arr. 18:43
dep. 18:43
21.2 km
Vrcin, Stadion
arr. 18:44
dep. 18:44
21.8 km
arr. 18:46
dep. 18:46
22.7 km
arr. 18:47
dep. 18:47
23.2 km
Vrcin, Feroplast
arr. 18:48
dep. 18:48
23.7 km
arr. 18:50
dep. 18:50
24.3 km
Vrcin, Solinska bara
arr. 18:52
dep. 18:52
25 km
arr. 18:53
25.6 km
19:41 20:52 (01:11)
Vinogradi
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Begaljica, Vinogradi
dep. 19:41
Begaljica, Ulaz
arr. 19:43
dep. 19:43
0.8 km
Begaljica, Borisa Kidrica
arr. 19:44
dep. 19:44
1.1 km
Begaljica, Zelengora
arr. 19:45
dep. 19:45
1.7 km
Begaljica, Ulica Revolucije
arr. 19:47
dep. 19:47
2.2 km
Begaljica, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
2.6 km
Begaljica, Donji kraj
arr. 19:50
dep. 19:50
3.8 km
Begaljica, Manastir Rajinovac
arr. 19:51
dep. 19:51
4.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 19:53
dep. 19:53
6.5 km
Pudarci, Ulaz Ilinski kraj
arr. 19:55
dep. 19:55
7.5 km
arr. 19:56
dep. 19:56
8.6 km
Pudarci, Ulaz Ilinski kraj
arr. 19:57
dep. 19:57
9.7 km
Pudarci, Trafo
arr. 19:59
dep. 19:59
10.7 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 20:00
dep. 20:00
11.1 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 20:03
dep. 20:03
12.7 km
Kamendol, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
13.6 km
arr. 20:08
dep. 20:08
15 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 20:11
dep. 20:11
16.9 km
Brestovik, Institut
arr. 20:14
dep. 20:14
19.4 km
Brestovik, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
20.3 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 20:18
dep. 20:18
21.8 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 20:19
dep. 20:19
22.9 km
Grocka, Sumadinska
arr. 20:21
dep. 20:21
24.9 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 20:27
dep. 20:27
29.7 km
Zaklopača kod Beograda, 4. juli
arr. 20:29
dep. 20:29
30.2 km
Zaklopača kod Beograda, Trafostanica
arr. 20:30
dep. 20:30
30.8 km
Zaklopača kod Beograda, Dom kulture
arr. 20:31
dep. 20:31
31.3 km
Zaklopača kod Beograda, Crkva Svete trojice
arr. 20:32
dep. 20:32
31.6 km
Zaklopača kod Beograda, Stara okretnica
arr. 20:33
dep. 20:33
32 km
Zaklopača kod Beograda, Celije
arr. 20:34
dep. 20:34
32.6 km
Vrcin, Jankovic kraj
arr. 20:36
dep. 20:36
34.4 km
Vrcin, 17. januara
arr. 20:37
dep. 20:37
34.9 km
Vrcin, Gornji kraj
arr. 20:39
dep. 20:39
35.7 km
Vrcin, Nadvoznjak
arr. 20:40
dep. 20:40
36.8 km
Vrcin, Pijaca
arr. 20:42
dep. 20:42
37.5 km
Vrcin, Save Kovacevica
arr. 20:43
dep. 20:43
38 km
Vrcin, Center
arr. 20:44
dep. 20:44
38.7 km
Vrcin, Stadion
arr. 20:45
dep. 20:45
39.3 km
arr. 20:47
dep. 20:47
40.2 km
arr. 20:48
dep. 20:48
40.7 km
Vrcin, Feroplast
arr. 20:49
dep. 20:49
41.2 km
arr. 20:50
dep. 20:50
41.8 km
Vrcin, Solinska bara
arr. 20:51
dep. 20:51
42.5 km
arr. 20:52
43.1 km
22:11 23:03 (00:52)
Manastir Rajinovac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Begaljica, Manastir Rajinovac
dep. 22:11
Begaljica, Donji kraj
arr. 22:12
dep. 22:12
0.8 km
Begaljica, Center
arr. 22:14
dep. 22:14
2 km
Begaljica, Ulica Revolucije
arr. 22:15
dep. 22:15
2.4 km
Begaljica, Zelengora
arr. 22:17
dep. 22:17
2.9 km
Begaljica, Borisa Kidrica
arr. 22:18
dep. 22:18
3.5 km
Begaljica, Ulaz
arr. 22:19
dep. 22:19
3.8 km
Begaljica, Vinogradi
arr. 22:21
dep. 22:21
4.6 km
Grocka, Begaljicki most
arr. 22:22
dep. 22:22
5.2 km
Grocka, Bosansko naselje
arr. 22:23
dep. 22:23
5.5 km
Grocka, 15. maja
arr. 22:24
dep. 22:24
6 km
Grocka, Kosmajska
arr. 22:25
dep. 22:25
6.4 km
Grocka, JA
arr. 22:26
dep. 22:26
6.9 km
Grocka, Sumadinska
arr. 22:27
dep. 22:27
7.4 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 22:33
dep. 22:33
12.2 km
Zaklopača kod Beograda, 4. juli
arr. 22:34
dep. 22:34
12.7 km
Zaklopača kod Beograda, Trafostanica
arr. 22:35
dep. 22:35
13.3 km
Zaklopača kod Beograda, Dom kulture
arr. 22:37
dep. 22:37
13.8 km
Zaklopača kod Beograda, Crkva Svete trojice
arr. 22:39
dep. 22:39
14.1 km
Zaklopača kod Beograda, Stara okretnica
arr. 22:40
dep. 22:40
14.5 km
Zaklopača kod Beograda, Celije
arr. 22:41
dep. 22:41
15.1 km
Vrcin, Jankovic kraj
arr. 22:42
dep. 22:42
16.9 km
Vrcin, 17. januara
arr. 22:43
dep. 22:43
17.4 km
Vrcin, Gornji kraj
arr. 22:44
dep. 22:44
18.2 km
Vrcin, Nadvoznjak
arr. 22:46
dep. 22:46
19.3 km
Vrcin, Pijaca
arr. 22:48
dep. 22:48
20 km
Vrcin, Save Kovacevica
arr. 22:51
dep. 22:51
20.5 km
Vrcin, Center
arr. 22:53
dep. 22:53
21.2 km
Vrcin, Stadion
arr. 22:54
dep. 22:54
21.8 km
arr. 22:56
dep. 22:56
22.7 km
arr. 22:57
dep. 22:57
23.2 km
Vrcin, Feroplast
arr. 22:58
dep. 22:58
23.7 km
arr. 23:00
dep. 23:00
24.3 km
Vrcin, Solinska bara
arr. 23:02
dep. 23:02
25 km
arr. 23:03
25.6 km

Naselja Begaljica i Vrcin su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 52min., a najduže 01h i 11min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Begaljica je u 07:16 h, dok je poslednji polazak u 22:11 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.