Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Becej - Poljanica (Becej) timetable

monday, 21.10.2019.
06:30 06:58 (00:28)
Bus stationNovo selo
The timetable is valid until: 24.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 06:30
Becej, Platnara
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Becej, Milorad
arr. 06:35
dep. 06:35
2 km
Becej, Remont
arr. 06:36
dep. 06:36
3 km
Becej, Zemljoradnicka zadruga
arr. 06:40
dep. 06:40
7 km
Becej, Veliki jarak
arr. 06:42
dep. 06:42
9 km
Becej, Vereb salas
arr. 06:45
dep. 06:45
14 km
Poljanica (Becej)
arr. 06:57
dep. 06:57
18 km
Poljanica (Becej), Novo selo
arr. 06:58
20 km
12:35 13:03 (00:28)
Bus stationNovo selo
The timetable is valid until: 24.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Saobraća u zavisnosti od rada škole Šamu Mihalj u Bečeju.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 12:35
Becej, Platnara
arr. 12:37
dep. 12:37
1 km
Becej, Milorad
arr. 12:40
dep. 12:40
2 km
Becej, Remont
arr. 12:41
dep. 12:41
3 km
Becej, Zemljoradnicka zadruga
arr. 12:45
dep. 12:45
7 km
Becej, Veliki jarak
arr. 12:47
dep. 12:47
9 km
Becej, Vereb salas
arr. 12:50
dep. 12:50
14 km
Poljanica (Becej)
arr. 12:58
dep. 12:58
18 km
Poljanica (Becej), Novo selo
arr. 13:03
20 km
13:35 14:03 (00:28)
Bus stationNovo selo
The timetable is valid until: 24.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Saobraća u zavisnosti od rada škole Šamu Mihalj u Bečeju.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 13:35
Becej, Platnara
arr. 13:37
dep. 13:37
1 km
Becej, Milorad
arr. 13:40
dep. 13:40
2 km
Becej, Remont
arr. 13:41
dep. 13:41
3 km
Becej, Zemljoradnicka zadruga
arr. 13:45
dep. 13:45
7 km
Becej, Veliki jarak
arr. 13:47
dep. 13:47
9 km
Becej, Vereb salas
arr. 13:50
dep. 13:50
14 km
Poljanica (Becej)
arr. 13:58
dep. 13:58
18 km
Poljanica (Becej), Novo selo
arr. 14:03
20 km
18:40 19:08 (00:28)
Bus stationNovo selo
The timetable is valid until: 24.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Saobraća u zavisnosti od rada škole Šamu Mihalj u Bečeju.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 18:40
Becej, Platnara
arr. 18:41
dep. 18:41
1 km
Becej, Milorad
arr. 18:42
dep. 18:42
2 km
Becej, Remont
arr. 18:44
dep. 18:44
3 km
Becej, Zemljoradnicka zadruga
arr. 18:50
dep. 18:50
7 km
Becej, Veliki jarak
arr. 18:55
dep. 18:55
9 km
Becej, Vereb salas
arr. 18:58
dep. 18:58
14 km
Poljanica (Becej)
arr. 19:04
dep. 19:04
18 km
Poljanica (Becej), Novo selo
arr. 19:08
20 km
Becej - Poljanica (Becej) timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
06:30 06:58 (00:28)
Bus stationNovo selo
The timetable is valid until: 24.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 06:30
Becej, Platnara
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Becej, Milorad
arr. 06:35
dep. 06:35
2 km
Becej, Remont
arr. 06:36
dep. 06:36
3 km
Becej, Zemljoradnicka zadruga
arr. 06:40
dep. 06:40
7 km
Becej, Veliki jarak
arr. 06:42
dep. 06:42
9 km
Becej, Vereb salas
arr. 06:45
dep. 06:45
14 km
Poljanica (Becej)
arr. 06:57
dep. 06:57
18 km
Poljanica (Becej), Novo selo
arr. 06:58
20 km
12:35 13:03 (00:28)
Bus stationNovo selo
The timetable is valid until: 24.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Saobraća u zavisnosti od rada škole Šamu Mihalj u Bečeju.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 12:35
Becej, Platnara
arr. 12:37
dep. 12:37
1 km
Becej, Milorad
arr. 12:40
dep. 12:40
2 km
Becej, Remont
arr. 12:41
dep. 12:41
3 km
Becej, Zemljoradnicka zadruga
arr. 12:45
dep. 12:45
7 km
Becej, Veliki jarak
arr. 12:47
dep. 12:47
9 km
Becej, Vereb salas
arr. 12:50
dep. 12:50
14 km
Poljanica (Becej)
arr. 12:58
dep. 12:58
18 km
Poljanica (Becej), Novo selo
arr. 13:03
20 km
13:35 14:03 (00:28)
Bus stationNovo selo
The timetable is valid until: 24.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Saobraća u zavisnosti od rada škole Šamu Mihalj u Bečeju.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 13:35
Becej, Platnara
arr. 13:37
dep. 13:37
1 km
Becej, Milorad
arr. 13:40
dep. 13:40
2 km
Becej, Remont
arr. 13:41
dep. 13:41
3 km
Becej, Zemljoradnicka zadruga
arr. 13:45
dep. 13:45
7 km
Becej, Veliki jarak
arr. 13:47
dep. 13:47
9 km
Becej, Vereb salas
arr. 13:50
dep. 13:50
14 km
Poljanica (Becej)
arr. 13:58
dep. 13:58
18 km
Poljanica (Becej), Novo selo
arr. 14:03
20 km
18:40 19:08 (00:28)
Bus stationNovo selo
The timetable is valid until: 24.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Saobraća u zavisnosti od rada škole Šamu Mihalj u Bečeju.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 18:40
Becej, Platnara
arr. 18:41
dep. 18:41
1 km
Becej, Milorad
arr. 18:42
dep. 18:42
2 km
Becej, Remont
arr. 18:44
dep. 18:44
3 km
Becej, Zemljoradnicka zadruga
arr. 18:50
dep. 18:50
7 km
Becej, Veliki jarak
arr. 18:55
dep. 18:55
9 km
Becej, Vereb salas
arr. 18:58
dep. 18:58
14 km
Poljanica (Becej)
arr. 19:04
dep. 19:04
18 km
Poljanica (Becej), Novo selo
arr. 19:08
20 km

Naselja Becej i Poljanica (Becej) su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Becej je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 18:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.