Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Becej - Milesevo kod Beceja timetable

thursday, 21.11.2019.
06:50 07:16 (00:26)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 06:50
Milesevo kod Beceja, Center
arr. 07:16
24 km
11:50 12:35 (00:45)
Bus stationNovo selo
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 11:50
Becej, Platnara
arr. 11:51
dep. 11:51
1 km
Becej, Milorad
arr. 11:53
dep. 11:53
2 km
Becej, Remont
arr. 11:55
dep. 11:55
3 km
arr. 11:59
dep. 11:59
5 km
Becej, Vince carda
arr. 12:00
dep. 12:00
12 km
Becej, Raskrsnica Jezero
arr. 12:10
dep. 12:10
13 km
Becej, Breg
arr. 12:13
dep. 12:13
15 km
Milesevo kod Beceja, R. Novo selo
arr. 12:17
dep. 12:17
18 km
Milesevo kod Beceja, Raskrsnica Drljan
arr. 12:23
dep. 12:23
23 km
Milesevo kod Beceja
arr. 12:25
dep. 12:25
24 km
Milesevo kod Beceja, Drljan
arr. 12:28
dep. 12:28
26 km
Milesevo kod Beceja, Drljan - cenar
arr. 12:30
dep. 12:30
27 km
Milesevo kod Beceja, Drljan - III
arr. 12:31
dep. 12:31
28 km
Milesevo kod Beceja, Sindikat
arr. 12:33
dep. 12:33
31 km
Milesevo kod Beceja, Novo selo
arr. 12:35
34 km
14:15 14:55 (00:40)
Bus stationDrljan - III
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 14:15
Becej, Platnara
arr. 14:16
dep. 14:16
1 km
Becej, Milorad
arr. 14:18
dep. 14:18
2 km
Becej, Remont
arr. 14:23
dep. 14:23
3 km
arr. 14:24
dep. 14:24
5 km
Becej, Vince carda
arr. 14:29
dep. 14:29
12 km
Becej, Raskrsnica Jezero
arr. 14:35
dep. 14:35
13 km
Becej, Breg
arr. 14:38
dep. 14:38
15 km
Milesevo kod Beceja, R. Novo selo
arr. 14:42
dep. 14:42
18 km
Milesevo kod Beceja, Raskrsnica Drljan
arr. 14:48
dep. 14:48
23 km
Milesevo kod Beceja
arr. 14:50
dep. 14:50
24 km
Milesevo kod Beceja, Drljan
arr. 14:53
dep. 14:53
26 km
Milesevo kod Beceja, Drljan - cenar
arr. 14:54
dep. 14:54
27 km
Milesevo kod Beceja, Drljan - III
arr. 14:55
28 km
19:30 20:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 19:30
Becej, Platnara
arr. 19:31
dep. 19:31
1 km
Becej, Milorad
arr. 19:33
dep. 19:33
2 km
Becej, Remont
arr. 19:35
dep. 19:35
3 km
arr. 19:39
dep. 19:39
5 km
Becej, Vince carda
arr. 19:50
dep. 19:50
12 km
Becej, Raskrsnica Jezero
arr. 19:52
dep. 19:52
13 km
Becej, Breg
arr. 19:53
dep. 19:53
15 km
Milesevo kod Beceja, R. Novo selo
arr. 19:57
dep. 19:57
18 km
Milesevo kod Beceja, Raskrsnica Drljan
arr. 19:58
dep. 19:58
23 km
Milesevo kod Beceja
arr. 20:00
24 km
Becej - Milesevo kod Beceja timetable
Departures on: friday, 22.11.2019.
06:50 07:16 (00:26)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 06:50
Milesevo kod Beceja, Center
arr. 07:16
24 km
11:50 12:35 (00:45)
Bus stationNovo selo
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 11:50
Becej, Platnara
arr. 11:51
dep. 11:51
1 km
Becej, Milorad
arr. 11:53
dep. 11:53
2 km
Becej, Remont
arr. 11:55
dep. 11:55
3 km
arr. 11:59
dep. 11:59
5 km
Becej, Vince carda
arr. 12:00
dep. 12:00
12 km
Becej, Raskrsnica Jezero
arr. 12:10
dep. 12:10
13 km
Becej, Breg
arr. 12:13
dep. 12:13
15 km
Milesevo kod Beceja, R. Novo selo
arr. 12:17
dep. 12:17
18 km
Milesevo kod Beceja, Raskrsnica Drljan
arr. 12:23
dep. 12:23
23 km
Milesevo kod Beceja
arr. 12:25
dep. 12:25
24 km
Milesevo kod Beceja, Drljan
arr. 12:28
dep. 12:28
26 km
Milesevo kod Beceja, Drljan - cenar
arr. 12:30
dep. 12:30
27 km
Milesevo kod Beceja, Drljan - III
arr. 12:31
dep. 12:31
28 km
Milesevo kod Beceja, Sindikat
arr. 12:33
dep. 12:33
31 km
Milesevo kod Beceja, Novo selo
arr. 12:35
34 km
14:15 14:55 (00:40)
Bus stationDrljan - III
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 14:15
Becej, Platnara
arr. 14:16
dep. 14:16
1 km
Becej, Milorad
arr. 14:18
dep. 14:18
2 km
Becej, Remont
arr. 14:23
dep. 14:23
3 km
arr. 14:24
dep. 14:24
5 km
Becej, Vince carda
arr. 14:29
dep. 14:29
12 km
Becej, Raskrsnica Jezero
arr. 14:35
dep. 14:35
13 km
Becej, Breg
arr. 14:38
dep. 14:38
15 km
Milesevo kod Beceja, R. Novo selo
arr. 14:42
dep. 14:42
18 km
Milesevo kod Beceja, Raskrsnica Drljan
arr. 14:48
dep. 14:48
23 km
Milesevo kod Beceja
arr. 14:50
dep. 14:50
24 km
Milesevo kod Beceja, Drljan
arr. 14:53
dep. 14:53
26 km
Milesevo kod Beceja, Drljan - cenar
arr. 14:54
dep. 14:54
27 km
Milesevo kod Beceja, Drljan - III
arr. 14:55
28 km
19:30 20:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 19:30
Becej, Platnara
arr. 19:31
dep. 19:31
1 km
Becej, Milorad
arr. 19:33
dep. 19:33
2 km
Becej, Remont
arr. 19:35
dep. 19:35
3 km
arr. 19:39
dep. 19:39
5 km
Becej, Vince carda
arr. 19:50
dep. 19:50
12 km
Becej, Raskrsnica Jezero
arr. 19:52
dep. 19:52
13 km
Becej, Breg
arr. 19:53
dep. 19:53
15 km
Milesevo kod Beceja, R. Novo selo
arr. 19:57
dep. 19:57
18 km
Milesevo kod Beceja, Raskrsnica Drljan
arr. 19:58
dep. 19:58
23 km
Milesevo kod Beceja
arr. 20:00
24 km

Naselja Becej i Milesevo kod Beceja su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Becej je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.