Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Becej - Milesevo kod Beceja timetable

sunday, 21.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Becej - Milesevo kod Beceja timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
06:50 07:16 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 06:50
Milesevo kod Beceja, Center
arr. 07:16
24 km
Becej - Milesevo kod Beceja timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
06:50 07:16 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 06:50
Milesevo kod Beceja, Center
arr. 07:16
24 km
Becej - Milesevo kod Beceja timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
06:50 07:16 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 06:50
Milesevo kod Beceja, Center
arr. 07:16
24 km
Becej - Milesevo kod Beceja timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
06:50 07:16 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 06:50
Milesevo kod Beceja, Center
arr. 07:16
24 km
Becej - Milesevo kod Beceja timetable
Departures on: friday, 26.07.2019.
06:50 07:16 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 06:50
Milesevo kod Beceja, Center
arr. 07:16
24 km
Becej - Milesevo kod Beceja timetable
Departures on: saturday, 27.07.2019.
06:50 07:16 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 06:50
Milesevo kod Beceja, Center
arr. 07:16
24 km
11:40 12:25 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 11:40
Becej, Platnara
arr. 11:41
dep. 11:41
1 km
Becej, Milorad
arr. 11:43
dep. 11:43
2 km
Becej, Remont
arr. 11:45
dep. 11:45
3 km
arr. 11:49
dep. 11:49
5 km
Becej, Vince carda
arr. 11:50
dep. 11:50
12 km
Becej, Raskrsnica Jezero
arr. 12:00
dep. 12:00
13 km
Becej, Breg
arr. 12:03
dep. 12:03
15 km
Milesevo kod Beceja, R. Novo selo
arr. 12:07
dep. 12:07
18 km
Milesevo kod Beceja, Raskrsnica Drljan
arr. 12:13
dep. 12:13
23 km
Milesevo kod Beceja
arr. 12:15
dep. 12:15
24 km
Milesevo kod Beceja, Drljan
arr. 12:18
dep. 12:18
26 km
Milesevo kod Beceja, Drljan - cenar
arr. 12:20
dep. 12:20
27 km
Milesevo kod Beceja, Drljan - III
arr. 12:21
dep. 12:21
28 km
Milesevo kod Beceja, Sindikat
arr. 12:23
dep. 12:23
31 km
Milesevo kod Beceja, Novo selo
arr. 12:25
34 km

Naselja Becej i Milesevo kod Beceja su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Becej je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 11:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.