Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Becej - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 20.08.2018.
05:45 08:30 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 05:45
Backo Gradiste, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Nadalj, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
19 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:18
dep. 06:18
30 km
Temerin, II - Igralište
arr. 06:20
dep. 06:20
32 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:25
dep. 06:25
34 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:38
dep. 06:38
48 km
arr. 06:50
dep. 06:50
49 km
Indjija, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
85 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
96 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
104 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:02
dep. 08:02
111 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:17
dep. 08:17
124 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:30
129 km
06:28 09:12 (02:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 06:28
Backo Gradiste, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
11 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:08
dep. 07:08
30 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
34 km
arr. 07:30
dep. 07:40
49 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:01
dep. 09:01
123 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:12
129 km
10:45 13:25 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 10:45
Backo Gradiste, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
11 km
Nadalj, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
18 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:22
dep. 11:22
34 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:38
dep. 11:38
48 km
arr. 11:55
dep. 11:55
49 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:25
129 km
15:00 17:25 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 15:00
Backo Gradiste, Center
arr. 15:17
dep. 15:17
11 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 15:37
dep. 15:37
-50 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:48
dep. 15:48
48 km
arr. 15:55
dep. 15:55
49 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 17:17
dep. 17:17
125 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:25
129 km
15:28 18:12 (02:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 15:28
Backo Gradiste, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
11 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:08
dep. 16:08
30 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 16:15
dep. 16:15
34 km
arr. 16:30
dep. 16:40
49 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:01
dep. 18:01
123 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:12
129 km
19:58 22:42 (02:44)
Bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 19:58
Backo Gradiste, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
11 km
Nadalj, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
18 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 20:38
dep. 20:38
30 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 20:45
dep. 20:45
34 km
arr. 21:00
dep. 21:10
49 km
Indjija, Bus station
arr. 21:53
dep. 21:53
86 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 22:03
dep. 22:03
96 km
Nova Pazova, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
103 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 22:17
dep. 22:17
109 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 22:31
dep. 22:31
123 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:42
129 km
 
Departures on: tuesday, 21.08.2018.
05:45 08:30 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 05:45
Backo Gradiste, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Nadalj, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
19 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:18
dep. 06:18
30 km
Temerin, II - Igralište
arr. 06:20
dep. 06:20
32 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:25
dep. 06:25
34 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:38
dep. 06:38
48 km
arr. 06:50
dep. 06:50
49 km
Indjija, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
85 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
96 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
104 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:02
dep. 08:02
111 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:17
dep. 08:17
124 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:30
129 km
06:28 09:12 (02:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 06:28
Backo Gradiste, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
11 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:08
dep. 07:08
30 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
34 km
arr. 07:30
dep. 07:40
49 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:01
dep. 09:01
123 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:12
129 km
10:45 13:25 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 10:45
Backo Gradiste, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
11 km
Nadalj, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
18 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:22
dep. 11:22
34 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:38
dep. 11:38
48 km
arr. 11:55
dep. 11:55
49 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:25
129 km
15:00 17:25 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 15:00
Backo Gradiste, Center
arr. 15:17
dep. 15:17
11 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 15:37
dep. 15:37
-50 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:48
dep. 15:48
48 km
arr. 15:55
dep. 15:55
49 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 17:17
dep. 17:17
125 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:25
129 km
15:28 18:12 (02:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 15:28
Backo Gradiste, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
11 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:08
dep. 16:08
30 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 16:15
dep. 16:15
34 km
arr. 16:30
dep. 16:40
49 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:01
dep. 18:01
123 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:12
129 km
19:58 22:42 (02:44)
Bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Becej, Bus station
dep. 19:58
Backo Gradiste, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
11 km
Nadalj, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
18 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 20:38
dep. 20:38
30 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 20:45
dep. 20:45
34 km
arr. 21:00
dep. 21:10
49 km
Indjija, Bus station
arr. 21:53
dep. 21:53
86 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 22:03
dep. 22:03
96 km
Nova Pazova, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
103 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 22:17
dep. 22:17
109 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 22:31
dep. 22:31
123 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:42
129 km

Naselja Becej i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~129 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 25min., a najduže 02h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Becej je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 19:58 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.