Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Batuša kod Malog Crnića - Pozarevac timetable

friday, 10.07.2020.
05:28 05:50 (00:22)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 05:28
Malo Crnice, Intersection
arr. 05:33
dep. 05:33
3 km
Malo Crnice, Dom Zdravlja
arr. 05:34
dep. 05:34
4 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 05:35
dep. 05:35
5 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 05:39
dep. 05:39
7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:50
17 km
05:54 06:20 (00:26)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 05:54
Malo Crnice, Intersection
arr. 05:58
dep. 05:58
3 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 06:00
dep. 06:00
4 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:02
dep. 06:02
5 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 06:03
dep. 06:03
6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:05
dep. 06:05
7 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:08
dep. 06:08
10 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:10
dep. 06:10
11 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 06:12
dep. 06:12
12 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:15
dep. 06:15
14 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:17
dep. 06:17
15 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:20
17 km
06:39 07:00 (00:21)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 06:39
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
3 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:46
dep. 06:46
5 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:49
dep. 06:49
7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:00
17 km
06:50 07:15 (00:25)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 06:50
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
3 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:56
dep. 06:56
5 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:59
dep. 06:59
7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:15
17 km
08:40 09:06 (00:26)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 08:40
Malo Crnice, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
3 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 08:48
dep. 08:48
5 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 08:51
dep. 08:51
7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:06
17 km
11:24 11:45 (00:21)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 11:24
Malo Crnice, Intersection
arr. 11:29
dep. 11:29
3 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 11:31
dep. 11:31
5 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 11:34
dep. 11:34
7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 11:45
17 km
15:10 15:34 (00:24)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 15:10
Malo Crnice, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
3.4 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 15:16
dep. 15:16
4.4 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 15:18
dep. 15:18
5.9 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 15:19
dep. 15:19
6.5 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:21
dep. 15:21
7.3 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 15:23
dep. 15:23
8.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 15:26
dep. 15:26
10.9 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 15:27
dep. 15:27
11.7 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:29
dep. 15:29
13.6 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:31
dep. 15:31
14.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:34
16.1 km
16:24 16:45 (00:21)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 16:24
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
3 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:31
dep. 16:31
5 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:34
dep. 16:34
7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:45
17 km
16:29 16:55 (00:26)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 16:29
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
3 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 16:35
dep. 16:35
4 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:37
dep. 16:37
5 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 16:38
dep. 16:38
6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:40
dep. 16:40
7 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 16:44
dep. 16:44
10 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 16:45
dep. 16:45
11 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 16:47
dep. 16:47
12 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 16:50
dep. 16:50
14 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 16:52
dep. 16:52
15 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:55
17 km
17:23 17:53 (00:30)
Dom kultureMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 17:23
Malo Crnice, Intersection
arr. 17:27
dep. 17:27
3.4 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 17:31
dep. 17:31
5.9 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 17:34
dep. 17:34
7.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:46
dep. 17:46
16.1 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 17:50
dep. 17:50
16.9 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 17:53
18.3 km

Naselja Batuša kod Malog Crnića i Pozarevac su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 21min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Batuša kod Malog Crnića je u 05:28 h, dok je poslednji polazak u 17:23 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.