Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Batuša kod Malog Crnića - Pozarevac timetable

thursday, 27.02.2020.
04:53 05:25 (00:32)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 04:53
Malo Crnice, Intersection
arr. 05:01
dep. 05:01
5.4 km
Malo Crnice, Center
arr. 04:58
dep. 04:58
4.2 km
Malo Crnice, Mlin
arr. 04:59
dep. 04:59
4.4 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 05:03
dep. 05:03
6.4 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 05:05
dep. 05:05
7.9 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 05:06
dep. 05:06
8.5 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 05:08
dep. 05:08
9.3 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 05:10
dep. 05:10
10.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 05:13
dep. 05:13
12.9 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 05:14
dep. 05:14
13.7 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 05:17
dep. 05:17
15.6 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 05:19
dep. 05:19
16.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:25
18.1 km
05:28 05:50 (00:22)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 05:28
Malo Crnice, Intersection
arr. 05:33
dep. 05:33
3 km
Malo Crnice, Dom Zdravlja
arr. 05:34
dep. 05:34
4 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 05:35
dep. 05:35
5 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 05:39
dep. 05:39
7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:50
17 km
05:54 06:20 (00:26)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 05:54
Malo Crnice, Intersection
arr. 05:58
dep. 05:58
3 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 06:00
dep. 06:00
4 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:02
dep. 06:02
5 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 06:03
dep. 06:03
6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:05
dep. 06:05
7 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:08
dep. 06:08
10 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:10
dep. 06:10
11 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 06:12
dep. 06:12
12 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:15
dep. 06:15
14 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:17
dep. 06:17
15 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:20
17 km
06:34 07:00 (00:26)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 06:34
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
3 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:42
dep. 06:42
5 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 06:43
dep. 06:43
6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:45
dep. 06:45
7 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:48
dep. 06:48
10 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:50
dep. 06:50
11 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 06:52
dep. 06:52
12 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:55
dep. 06:55
14 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:57
dep. 06:57
15 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:00
17 km
06:39 07:00 (00:21)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 06:39
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
3 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:46
dep. 06:46
5 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:49
dep. 06:49
7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:00
17 km
06:50 07:15 (00:25)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 06:50
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
3 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:56
dep. 06:56
5 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:59
dep. 06:59
7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:15
17 km
07:03 07:30 (00:27)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 07:03
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
3.4 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:10
dep. 07:10
4.4 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:12
dep. 07:12
5.9 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:13
dep. 07:13
6.5 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:15
dep. 07:15
7.3 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:17
dep. 07:17
8.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:20
dep. 07:20
10.9 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:22
dep. 07:22
11.7 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:24
dep. 07:24
13.6 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:27
dep. 07:27
14.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:30
16.1 km
07:14 07:40 (00:26)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 07:14
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:18
dep. 07:18
3 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:20
dep. 07:20
4 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:22
dep. 07:22
5 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:23
dep. 07:23
6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:25
dep. 07:25
7 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:28
dep. 07:28
10 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:30
dep. 07:30
11 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:32
dep. 07:32
12 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:35
dep. 07:35
14 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:37
dep. 07:37
15 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:40
17 km
07:29 08:00 (00:31)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 07:29
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
5 km
Malo Crnice, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
4 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:39
dep. 07:39
7 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:41
dep. 07:41
8 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:43
dep. 07:43
9 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:45
dep. 07:45
10 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:49
dep. 07:49
12 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:50
dep. 07:50
14 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:52
dep. 07:52
15 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:55
dep. 07:55
17 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:57
dep. 07:57
18 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:00
20 km
07:37 08:00 (00:23)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 07:37
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
3.2 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:43
dep. 07:43
4.3 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:45
dep. 07:45
5.7 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:46
dep. 07:46
6.3 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:47
dep. 07:47
7.1 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:49
dep. 07:49
8.3 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:52
dep. 07:52
10.7 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:53
dep. 07:53
11.4 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:55
dep. 07:55
13.3 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:57
dep. 07:57
14.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:00
15.9 km
08:09 08:35 (00:26)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 08:09
Malo Crnice, Intersection
arr. 08:13
dep. 08:13
3 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 08:15
dep. 08:15
4 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 08:17
dep. 08:17
5 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 08:18
dep. 08:18
6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 08:21
dep. 08:21
7 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 08:23
dep. 08:23
10 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 08:26
dep. 08:26
11 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 08:28
dep. 08:28
12 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 08:31
dep. 08:31
14 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 08:33
dep. 08:33
15 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:35
17 km
08:19 08:45 (00:26)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 08:19
Malo Crnice, Intersection
arr. 08:23
dep. 08:23
3.4 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 08:25
dep. 08:25
4.4 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 08:27
dep. 08:27
5.9 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 08:28
dep. 08:28
6.5 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 08:30
dep. 08:30
7.3 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 08:32
dep. 08:32
8.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 08:35
dep. 08:35
10.9 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 08:36
dep. 08:36
11.7 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 08:39
dep. 08:39
13.6 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 08:42
dep. 08:42
14.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:45
16.1 km
08:40 09:06 (00:26)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 08:40
Malo Crnice, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
3 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 08:48
dep. 08:48
5 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 08:51
dep. 08:51
7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:06
17 km
09:57 10:20 (00:23)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 09:57
Malo Crnice, Intersection
arr. 10:00
dep. 10:00
3 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 10:02
dep. 10:02
4 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 10:03
dep. 10:03
5 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 10:04
dep. 10:04
6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 10:06
dep. 10:06
7 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 10:09
dep. 10:09
10 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 10:10
dep. 10:10
11 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 10:12
dep. 10:12
12 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 10:15
dep. 10:15
14 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 10:17
dep. 10:17
15 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:20
17 km
11:24 11:45 (00:21)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 11:24
Malo Crnice, Intersection
arr. 11:29
dep. 11:29
3 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 11:31
dep. 11:31
5 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 11:34
dep. 11:34
7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 11:45
17 km
13:29 14:00 (00:31)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 13:29
Malo Crnice, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
5.4 km
Malo Crnice, Center
arr. 13:35
dep. 13:35
4.2 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 13:40
dep. 13:40
6.4 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 13:42
dep. 13:42
7.9 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 13:43
dep. 13:43
8.5 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 13:45
dep. 13:45
9.3 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 13:48
dep. 13:48
10.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:51
dep. 13:51
12.9 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 13:52
dep. 13:52
13.7 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 13:54
dep. 13:54
15.6 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 13:56
dep. 13:56
16.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:00
18.1 km
13:32 13:55 (00:23)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 13:32
Malo Crnice, Intersection
arr. 13:36
dep. 13:36
3.4 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 13:38
dep. 13:38
4.4 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 13:40
dep. 13:40
5.9 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 13:43
dep. 13:43
7.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:55
16.1 km
13:49 14:25 (00:36)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 13:49
Malo Crnice, Intersection
arr. 14:03
dep. 14:03
7 km
Malo Crnice, osnovna skola
arr. 13:57
dep. 13:57
4 km
Malo Crnice, Mlin
arr. 13:59
dep. 13:59
5 km
Malo Crnice, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
6 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 14:05
dep. 14:05
8 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 14:07
dep. 14:07
9 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 14:09
dep. 14:09
10 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 14:10
dep. 14:10
11 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 14:14
dep. 14:14
14 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 14:15
dep. 14:15
15 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 14:17
dep. 14:17
16 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 14:20
dep. 14:20
18 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 14:22
dep. 14:22
19 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:25
21 km
14:54 15:25 (00:31)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 14:54
Malo Crnice, Intersection
arr. 15:03
dep. 15:03
7 km
Malo Crnice, Center
arr. 15:01
dep. 15:01
5 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 15:04
dep. 15:04
9 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 15:06
dep. 15:06
10 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 15:08
dep. 15:08
11 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:09
dep. 15:09
12 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 15:13
dep. 15:13
15 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 15:15
dep. 15:15
16 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 15:17
dep. 15:17
17 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:20
dep. 15:20
19 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:22
dep. 15:22
20 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:25
22 km
15:10 15:34 (00:24)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 15:10
Malo Crnice, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
3.4 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 15:16
dep. 15:16
4.4 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 15:18
dep. 15:18
5.9 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 15:19
dep. 15:19
6.5 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:21
dep. 15:21
7.3 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 15:23
dep. 15:23
8.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 15:26
dep. 15:26
10.9 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 15:27
dep. 15:27
11.7 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:29
dep. 15:29
13.6 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:31
dep. 15:31
14.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:34
16.1 km
16:24 16:45 (00:21)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 16:24
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
3 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:31
dep. 16:31
5 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:34
dep. 16:34
7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:45
17 km
16:29 16:55 (00:26)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 16:29
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
3 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 16:35
dep. 16:35
4 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:37
dep. 16:37
5 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 16:38
dep. 16:38
6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:40
dep. 16:40
7 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 16:44
dep. 16:44
10 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 16:45
dep. 16:45
11 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 16:47
dep. 16:47
12 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 16:50
dep. 16:50
14 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 16:52
dep. 16:52
15 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:55
17 km
17:23 17:53 (00:30)
Dom kultureMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 17:23
Malo Crnice, Intersection
arr. 17:27
dep. 17:27
3.4 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 17:31
dep. 17:31
5.9 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 17:34
dep. 17:34
7.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:46
dep. 17:46
16.1 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 17:50
dep. 17:50
16.9 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 17:53
18.3 km
17:53 18:20 (00:27)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 17:53
Malo Crnice, Intersection
arr. 17:57
dep. 17:57
3.2 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 17:59
dep. 17:59
4.3 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 18:01
dep. 18:01
5.7 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 18:02
dep. 18:02
6.3 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 18:04
dep. 18:04
7.1 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 18:06
dep. 18:06
8.3 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 18:09
dep. 18:09
10.7 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 18:10
dep. 18:10
11.4 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 18:13
dep. 18:13
13.3 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 18:15
dep. 18:15
14.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:20
15.9 km
17:59 18:20 (00:21)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 17:59
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:04
dep. 18:04
3 km
Malo Crnice, Dom Zdravlja
arr. 18:05
dep. 18:05
4 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 18:06
dep. 18:06
5 km
Salakovac
arr. 18:09
dep. 18:09
7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:20
17 km
21:05 21:29 (00:24)
Dom kultureBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
dep. 21:05
Malo Crnice, Intersection
arr. 21:09
dep. 21:09
3.4 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 21:11
dep. 21:11
4.4 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 21:13
dep. 21:13
5.9 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 21:14
dep. 21:14
6.5 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 21:16
dep. 21:16
7.3 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 21:18
dep. 21:18
8.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 21:21
dep. 21:21
10.9 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 21:22
dep. 21:22
11.7 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 21:24
dep. 21:24
13.6 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 21:26
dep. 21:26
14.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 21:29
16.1 km

Naselja Batuša kod Malog Crnića i Pozarevac su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 21min., a najduže 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Batuša kod Malog Crnića je u 04:53 h, dok je poslednji polazak u 21:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.