Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Batovac - Pozarevac timetable

saturday, 20.07.2019.
05:00 05:40 (00:40)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batovac, 3
dep. 05:00
Batovac, 2
arr. 05:04
dep. 05:04
1.2 km
Batovac, 1
arr. 05:07
dep. 05:07
1.7 km
Dubravica, 3
arr. 05:09
dep. 05:09
3.1 km
Dubravica, 2
arr. 05:11
dep. 05:11
3.8 km
Dubravica, 1
arr. 05:13
dep. 05:13
4.6 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 05:22
dep. 05:22
11.5 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 05:23
dep. 05:23
12.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 05:25
dep. 05:25
13 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 05:26
dep. 05:26
13.7 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 05:27
dep. 05:27
14.2 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 05:29
dep. 05:29
15.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 05:31
dep. 05:31
15.7 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 05:32
dep. 05:32
16.2 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 05:33
dep. 05:33
16.3 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 05:34
dep. 05:34
16.4 km
Pozarevac, Ulica Kosta Abrasevic
arr. 05:35
dep. 05:35
17.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:40
19.1 km
08:50 09:25 (00:35)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batovac, 3
dep. 08:50
Batovac, 2
arr. 08:52
dep. 08:52
1.2 km
Batovac, 1
arr. 08:53
dep. 08:53
1.7 km
Dubravica, 3
arr. 08:56
dep. 08:56
3.1 km
Dubravica, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
3.8 km
Dubravica, 1
arr. 09:00
dep. 09:00
4.6 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 09:09
dep. 09:09
11.5 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 09:11
dep. 09:11
12.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 09:13
dep. 09:13
13 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 09:15
dep. 09:15
13.7 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 09:17
dep. 09:17
14.2 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 09:19
dep. 09:19
15.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 09:20
dep. 09:20
15.7 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 09:21
dep. 09:21
16.2 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 09:22
dep. 09:22
16.3 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 09:23
dep. 09:23
16.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:25
17.2 km
21:00 21:40 (00:40)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batovac, 3
dep. 21:00
Batovac, 2
arr. 21:04
dep. 21:04
1.2 km
Batovac, 1
arr. 21:07
dep. 21:07
1.7 km
Dubravica, 3
arr. 21:09
dep. 21:09
3.1 km
Dubravica, 2
arr. 21:11
dep. 21:11
3.8 km
Dubravica, 1
arr. 21:13
dep. 21:13
4.6 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 21:22
dep. 21:22
11.5 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 21:23
dep. 21:23
12.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 21:25
dep. 21:25
13 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 21:26
dep. 21:26
13.7 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 21:27
dep. 21:27
14.2 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 21:29
dep. 21:29
15.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 21:31
dep. 21:31
15.7 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 21:32
dep. 21:32
16.2 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 21:33
dep. 21:33
16.3 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 21:34
dep. 21:34
16.4 km
Pozarevac, Ulica Kosta Abrasevic
arr. 21:35
dep. 21:35
17.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 21:40
19.1 km
Batovac - Pozarevac timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
05:00 05:40 (00:40)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batovac, 3
dep. 05:00
Batovac, 2
arr. 05:04
dep. 05:04
1.2 km
Batovac, 1
arr. 05:07
dep. 05:07
1.7 km
Dubravica, 3
arr. 05:09
dep. 05:09
3.1 km
Dubravica, 2
arr. 05:11
dep. 05:11
3.8 km
Dubravica, 1
arr. 05:13
dep. 05:13
4.6 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 05:22
dep. 05:22
11.5 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 05:23
dep. 05:23
12.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 05:25
dep. 05:25
13 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 05:26
dep. 05:26
13.7 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 05:27
dep. 05:27
14.2 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 05:29
dep. 05:29
15.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 05:31
dep. 05:31
15.7 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 05:32
dep. 05:32
16.2 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 05:33
dep. 05:33
16.3 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 05:34
dep. 05:34
16.4 km
Pozarevac, Ulica Kosta Abrasevic
arr. 05:35
dep. 05:35
17.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:40
19.1 km
08:50 09:25 (00:35)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batovac, 3
dep. 08:50
Batovac, 2
arr. 08:52
dep. 08:52
1.2 km
Batovac, 1
arr. 08:53
dep. 08:53
1.7 km
Dubravica, 3
arr. 08:56
dep. 08:56
3.1 km
Dubravica, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
3.8 km
Dubravica, 1
arr. 09:00
dep. 09:00
4.6 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 09:09
dep. 09:09
11.5 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 09:11
dep. 09:11
12.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 09:13
dep. 09:13
13 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 09:15
dep. 09:15
13.7 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 09:17
dep. 09:17
14.2 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 09:19
dep. 09:19
15.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 09:20
dep. 09:20
15.7 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 09:21
dep. 09:21
16.2 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 09:22
dep. 09:22
16.3 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 09:23
dep. 09:23
16.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:25
17.2 km
21:00 21:40 (00:40)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batovac, 3
dep. 21:00
Batovac, 2
arr. 21:04
dep. 21:04
1.2 km
Batovac, 1
arr. 21:07
dep. 21:07
1.7 km
Dubravica, 3
arr. 21:09
dep. 21:09
3.1 km
Dubravica, 2
arr. 21:11
dep. 21:11
3.8 km
Dubravica, 1
arr. 21:13
dep. 21:13
4.6 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 21:22
dep. 21:22
11.5 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 21:23
dep. 21:23
12.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 21:25
dep. 21:25
13 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 21:26
dep. 21:26
13.7 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 21:27
dep. 21:27
14.2 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 21:29
dep. 21:29
15.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 21:31
dep. 21:31
15.7 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 21:32
dep. 21:32
16.2 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 21:33
dep. 21:33
16.3 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 21:34
dep. 21:34
16.4 km
Pozarevac, Ulica Kosta Abrasevic
arr. 21:35
dep. 21:35
17.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 21:40
19.1 km
Batovac - Pozarevac timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:00 05:40 (00:40)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batovac, 3
dep. 05:00
Batovac, 2
arr. 05:04
dep. 05:04
1.2 km
Batovac, 1
arr. 05:07
dep. 05:07
1.7 km
Dubravica, 3
arr. 05:09
dep. 05:09
3.1 km
Dubravica, 2
arr. 05:11
dep. 05:11
3.8 km
Dubravica, 1
arr. 05:13
dep. 05:13
4.6 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 05:22
dep. 05:22
11.5 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 05:23
dep. 05:23
12.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 05:25
dep. 05:25
13 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 05:26
dep. 05:26
13.7 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 05:27
dep. 05:27
14.2 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 05:29
dep. 05:29
15.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 05:31
dep. 05:31
15.7 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 05:32
dep. 05:32
16.2 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 05:33
dep. 05:33
16.3 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 05:34
dep. 05:34
16.4 km
Pozarevac, Ulica Kosta Abrasevic
arr. 05:35
dep. 05:35
17.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:40
19.1 km
06:00 06:40 (00:40)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batovac, 3
dep. 06:00
Batovac, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
1.2 km
Batovac, 1
arr. 06:07
dep. 06:07
1.7 km
Dubravica, 3
arr. 06:09
dep. 06:09
3.1 km
Dubravica, 2
arr. 06:11
dep. 06:11
3.8 km
Dubravica, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
4.6 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 06:22
dep. 06:22
11.5 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 06:23
dep. 06:23
12.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 06:25
dep. 06:25
13 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 06:26
dep. 06:26
13.7 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 06:27
dep. 06:27
14.2 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 06:29
dep. 06:29
15.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 06:31
dep. 06:31
15.7 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 06:32
dep. 06:32
16.2 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 06:33
dep. 06:33
16.3 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 06:34
dep. 06:34
16.4 km
Pozarevac, Ulica Kosta Abrasevic
arr. 06:35
dep. 06:35
17.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:40
19.1 km
06:55 07:30 (00:35)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Batovac, 3
dep. 06:55
Batovac, 2
arr. 06:57
dep. 06:57
1.2 km
Batovac, 1
arr. 06:58
dep. 06:58
1.7 km
Dubravica, 3
arr. 07:01
dep. 07:01
3.1 km
Dubravica, 2
arr. 07:03
dep. 07:03
3.8 km
Dubravica, 1
arr. 07:05
dep. 07:05
4.6 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 07:14
dep. 07:14
11.5 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 07:16
dep. 07:16
12.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 07:18
dep. 07:18
13 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 07:20
dep. 07:20
13.7 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 07:22
dep. 07:22
14.2 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 07:24
dep. 07:24
15.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 07:25
dep. 07:25
15.7 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 07:26
dep. 07:26
16.2 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 07:27
dep. 07:27
16.3 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 07:28
dep. 07:28
16.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:30
17.2 km
08:50 09:25 (00:35)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batovac, 3
dep. 08:50
Batovac, 2
arr. 08:52
dep. 08:52
1.2 km
Batovac, 1
arr. 08:53
dep. 08:53
1.7 km
Dubravica, 3
arr. 08:56
dep. 08:56
3.1 km
Dubravica, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
3.8 km
Dubravica, 1
arr. 09:00
dep. 09:00
4.6 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 09:09
dep. 09:09
11.5 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 09:11
dep. 09:11
12.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 09:13
dep. 09:13
13 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 09:15
dep. 09:15
13.7 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 09:17
dep. 09:17
14.2 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 09:19
dep. 09:19
15.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 09:20
dep. 09:20
15.7 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 09:21
dep. 09:21
16.2 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 09:22
dep. 09:22
16.3 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 09:23
dep. 09:23
16.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:25
17.2 km
14:55 15:40 (00:45)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batovac, 3
dep. 14:55
Batovac, 2
arr. 14:58
dep. 14:58
1.2 km
Batovac, 1
arr. 15:00
dep. 15:00
1.7 km
Dubravica, 3
arr. 15:02
dep. 15:02
3.1 km
Dubravica, 2
arr. 15:04
dep. 15:04
3.8 km
Dubravica, 1
arr. 15:06
dep. 15:06
4.6 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 15:16
dep. 15:16
11.5 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 15:18
dep. 15:18
12.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 15:20
dep. 15:20
13 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 15:22
dep. 15:22
13.7 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 15:24
dep. 15:24
14.2 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 15:26
dep. 15:26
15.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 15:28
dep. 15:28
15.7 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 15:30
dep. 15:30
16.2 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 15:33
dep. 15:33
16.3 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 15:36
dep. 15:36
16.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:40
17.2 km
17:00 17:35 (00:35)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batovac, 3
dep. 17:00
Batovac, 2
arr. 17:02
dep. 17:02
1.2 km
Batovac, 1
arr. 17:03
dep. 17:03
1.7 km
Dubravica, 3
arr. 17:06
dep. 17:06
3.1 km
Dubravica, 2
arr. 17:08
dep. 17:08
3.8 km
Dubravica, 1
arr. 17:10
dep. 17:10
4.6 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 17:19
dep. 17:19
11.5 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 17:21
dep. 17:21
12.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 17:23
dep. 17:23
13 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 17:25
dep. 17:25
13.7 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 17:27
dep. 17:27
14.2 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 17:29
dep. 17:29
15.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 17:30
dep. 17:30
15.7 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 17:31
dep. 17:31
16.2 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 17:32
dep. 17:32
16.3 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 17:33
dep. 17:33
16.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:35
17.2 km
21:00 21:40 (00:40)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batovac, 3
dep. 21:00
Batovac, 2
arr. 21:04
dep. 21:04
1.2 km
Batovac, 1
arr. 21:07
dep. 21:07
1.7 km
Dubravica, 3
arr. 21:09
dep. 21:09
3.1 km
Dubravica, 2
arr. 21:11
dep. 21:11
3.8 km
Dubravica, 1
arr. 21:13
dep. 21:13
4.6 km
Pozarevac, Zabela 2
arr. 21:22
dep. 21:22
11.5 km
Pozarevac, Zabela 1
arr. 21:23
dep. 21:23
12.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2 Zabela
arr. 21:25
dep. 21:25
13 km
Pozarevac, Novo naselje 1 Zabela
arr. 21:26
dep. 21:26
13.7 km
Pozarevac, Ekonomija
arr. 21:27
dep. 21:27
14.2 km
Pozarevac, Stanovi Solid. - pekara
arr. 21:29
dep. 21:29
15.1 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 21:31
dep. 21:31
15.7 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 21:32
dep. 21:32
16.2 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 21:33
dep. 21:33
16.3 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 21:34
dep. 21:34
16.4 km
Pozarevac, Ulica Kosta Abrasevic
arr. 21:35
dep. 21:35
17.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 21:40
19.1 km

Naselja Batovac i Pozarevac su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Batovac je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.