Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Batajnica (Beograd) - Sremski Karlovci timetable

sunday, 09.08.2020.
04:55 05:46 (00:51)
CenterZel. stanica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 04:55
Nova Pazova, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:09
dep. 05:09
13 km
Indjija, Bus station
arr. 05:19
dep. 05:19
23 km
arr. 05:31
dep. 05:31
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
37 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 05:46
47 km
05:40 06:31 (00:51)
CenterZel. stanica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 05:40
Nova Pazova, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:54
dep. 05:54
13 km
Indjija, Bus station
arr. 06:04
dep. 06:04
23 km
arr. 06:16
dep. 06:16
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
37 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:31
47 km
07:15 08:06 (00:51)
CenterZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 07:15
Nova Pazova, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:29
dep. 07:29
13 km
Indjija, Bus station
arr. 07:39
dep. 07:39
23 km
arr. 07:51
dep. 07:51
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
37 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:06
47 km
08:10 08:56 (00:46)
CenterZel. stanica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 08:10
Nova Pazova, Center
arr. 08:18
dep. 08:18
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
13 km
Indjija, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
23 km
arr. 08:43
dep. 08:43
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
36 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 08:51
dep. 08:51
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:56
47 km
08:40 09:30 (00:50)
CenterZel. stanica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 08:40
Nova Pazova, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
13 km
Indjija, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
23 km
arr. 09:13
dep. 09:13
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 09:17
dep. 09:17
37 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 09:30
47 km
10:30 11:18 (00:48)
CenterZel. stanica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 10:30
Nova Pazova, Center
arr. 10:38
dep. 10:38
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
13 km
Indjija, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
23 km
arr. 11:03
dep. 11:03
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:06
dep. 11:06
36 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 11:18
47 km
12:15 13:06 (00:51)
CenterZel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 12:15
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
13 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
23 km
arr. 12:48
dep. 12:48
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
37 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:06
47 km
12:50 13:42 (00:52)
CenterZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 12:50
Nova Pazova, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
13 km
Indjija, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
23 km
arr. 13:27
dep. 13:27
33 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:42
47 km
14:53 15:49 (00:56)
CenterZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 14:53
Nova Pazova, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
7 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
15 km
Indjija, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
25 km
Indjija, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
26 km
arr. 15:30
dep. 15:30
35 km
Krusedol Prnjavor
arr. 15:38
dep. 15:38
43 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:49
49 km
15:45 16:30 (00:45)
CenterZel. stanica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 15:45
Nova Pazova, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
13 km
Indjija, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
23 km
arr. 16:18
dep. 16:18
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
36 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 16:30
47 km
16:20 17:07 (00:47)
CenterZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 16:20
Nova Pazova, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
13 km
Indjija, Bus station
arr. 16:43
dep. 16:43
23 km
arr. 16:53
dep. 16:53
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:57
dep. 16:57
37 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:07
47 km
18:10 18:58 (00:48)
CenterZel. stanica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 18:10
Nova Pazova, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
13 km
Indjija, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
23 km
arr. 18:43
dep. 18:43
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 18:46
dep. 18:46
36 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 18:58
47 km
19:00 19:48 (00:48)
CenterZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 19:00
Nova Pazova, Center
arr. 19:08
dep. 19:08
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
13 km
Indjija, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
23 km
arr. 19:33
dep. 19:33
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 19:36
dep. 19:36
36 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 19:48
47 km
19:45 20:35 (00:50)
CenterZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 19:45
Nova Pazova, Center
arr. 19:55
dep. 19:55
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
13 km
Indjija, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
23 km
arr. 20:18
dep. 20:18
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
37 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 20:35
47 km
Batajnica (Beograd) - Sremski Karlovci timetable
Departures on: sunday, 10.08.2020.
05:20 06:10 (00:50)
CenterZel. stanica
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 05:20
Nova Pazova, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
13 km
Indjija, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
23 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
33 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:10
47 km

Naselja Batajnica (Beograd) i Sremski Karlovci su međusobno udaljena ~48 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 56min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Batajnica (Beograd) je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Batajnica (Beograd) - Sremski Karlovci iznosi od 2,65 EUR do 2,65 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.