Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Batajnica (Beograd) - Sremski Karlovci timetable

tuesday, 21.05.2019.
04:55 05:46 (00:51)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 04:55
Nova Pazova, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:09
dep. 05:09
13 km
Indjija, Bus station
arr. 05:19
dep. 05:19
23 km
arr. 05:31
dep. 05:31
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
37 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 05:46
47 km
05:40 06:31 (00:51)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 05:40
Nova Pazova, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:54
dep. 05:54
13 km
Indjija, Bus station
arr. 06:04
dep. 06:04
23 km
arr. 06:16
dep. 06:16
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
37 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:31
47 km
06:15 07:06 (00:51)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 06:15
Nova Pazova, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
-275.2 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
13 km
Indjija, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
23 km
arr. 06:48
dep. 06:48
-275.2 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
-275.2 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 07:06
-275.2 km
07:15 08:06 (00:51)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 07:15
Nova Pazova, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:29
dep. 07:29
13 km
Indjija, Bus station
arr. 07:39
dep. 07:39
23 km
arr. 07:51
dep. 07:51
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
37 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:06
47 km
08:10 08:56 (00:46)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 08:10
Nova Pazova, Center
arr. 08:18
dep. 08:18
-20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
13 km
Indjija, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
23 km
arr. 08:43
dep. 08:43
-20 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
-20 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 08:51
dep. 08:51
-20 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:56
-20 km
08:40 09:30 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 08:40
Nova Pazova, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
-255 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
13 km
Indjija, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
23 km
arr. 09:13
dep. 09:13
-255 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 09:17
dep. 09:17
-255 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
-255 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 09:30
-255 km
08:45 09:33 (00:48)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 08:45
Nova Pazova, Center
arr. 08:53
dep. 08:53
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
13 km
Indjija, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
23 km
arr. 09:18
dep. 09:18
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
36 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 09:26
dep. 09:26
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 09:33
47 km
10:30 11:18 (00:48)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 10:30
Nova Pazova, Center
arr. 10:38
dep. 10:38
-20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
13 km
Indjija, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
23 km
arr. 11:03
dep. 11:03
-20 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:06
dep. 11:06
-20 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
-20 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 11:18
-20 km
10:40 11:32 (00:52)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 10:40
Nova Pazova, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
10 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:58
dep. 10:58
14 km
Indjija, Bus station
arr. 11:08
dep. 11:08
24 km
arr. 11:18
dep. 11:18
34 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
41 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 11:32
47 km
11:50 12:40 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 11:50
Nova Pazova, Center
arr. 11:57
dep. 11:57
-20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:04
dep. 12:04
13 km
Indjija, Bus station
arr. 12:14
dep. 12:14
23 km
arr. 12:22
dep. 12:22
-20 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:27
dep. 12:27
-20 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 12:40
-20 km
12:15 13:06 (00:51)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 12:15
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
13 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
23 km
arr. 12:48
dep. 12:48
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
37 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:06
47 km
12:50 13:42 (00:52)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 12:50
Nova Pazova, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
-20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
13 km
Indjija, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
23 km
arr. 13:27
dep. 13:27
-20 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:42
-20 km
14:53 15:49 (00:56)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 14:53
Nova Pazova, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
7 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
15 km
Indjija, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
25 km
Indjija, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
26 km
arr. 15:30
dep. 15:30
35 km
Krusedol Prnjavor
arr. 15:38
dep. 15:38
43 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:49
49 km
15:45 16:30 (00:45)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 15:45
Nova Pazova, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
-20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
13 km
Indjija, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
23 km
arr. 16:18
dep. 16:18
-20 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
-20 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
-20 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 16:30
-20 km
16:20 17:07 (00:47)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 16:20
Nova Pazova, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
13 km
Indjija, Bus station
arr. 16:43
dep. 16:43
23 km
arr. 16:53
dep. 16:53
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:57
dep. 16:57
37 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:07
47 km
18:10 18:58 (00:48)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 18:10
Nova Pazova, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
13 km
Indjija, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
23 km
arr. 18:43
dep. 18:43
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 18:46
dep. 18:46
36 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 18:58
47 km
19:00 19:48 (00:48)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 19:00
Nova Pazova, Center
arr. 19:08
dep. 19:08
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
13 km
Indjija, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
23 km
arr. 19:33
dep. 19:33
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 19:36
dep. 19:36
36 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 19:48
47 km
19:45 20:35 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 19:45
Nova Pazova, Center
arr. 19:55
dep. 19:55
-255 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
13 km
Indjija, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
23 km
arr. 20:18
dep. 20:18
-255 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
-255 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
-255 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 20:35
-255 km
 
Departures on: wednesday, 22.05.2019.
05:20 06:10 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 05:20
Nova Pazova, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
13 km
Indjija, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
23 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
33 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:10
47 km

Naselja Batajnica (Beograd) i Sremski Karlovci su međusobno udaljena ~-19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 56min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Batajnica (Beograd) je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.