Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Batajnica (Beograd) - Sremska Mitrovica timetable

tuesday, 19.02.2019.
05:11 06:26 (01:15)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 05:11
Nova Pazova, Railway station
arr. 05:22
dep. 05:22
6 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 05:40
dep. 05:40
15 km
Golubinci, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:48
27 km
Putinci, Railway station
arr. 05:52
dep. 05:53
36 km
Kraljevci, Railway station
arr. 05:58
dep. 05:58
43 km
arr. 06:02
dep. 06:03
48 km
Voganj, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:15
58 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 06:26
67 km
08:48 10:03 (01:15)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 08:48
Nova Pazova, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:03
6 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:16
15 km
Golubinci, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:24
27 km
Putinci, Railway station
arr. 09:29
dep. 09:29
36 km
Kraljevci, Railway station
arr. 09:34
dep. 09:34
43 km
arr. 09:39
dep. 09:40
48 km
Voganj, Railway station
arr. 09:52
dep. 09:52
58 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 10:03
67 km
09:48 11:00 (01:12)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 09:48
Nova Pazova, Railway station
arr. 09:59
dep. 10:00
6 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 10:13
dep. 10:14
15 km
Golubinci, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:22
27 km
Putinci, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:27
36 km
Kraljevci, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:32
43 km
arr. 10:36
dep. 10:37
48 km
Voganj, Railway station
arr. 10:49
dep. 10:49
58 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 11:00
67 km
14:36 15:48 (01:12)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 14:36
Nova Pazova, Railway station
arr. 14:47
dep. 14:47
6 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:01
15 km
Golubinci, Railway station
arr. 15:09
dep. 15:09
27 km
Putinci, Railway station
arr. 15:14
dep. 15:15
36 km
Kraljevci, Railway station
arr. 15:20
dep. 15:20
43 km
arr. 15:24
dep. 15:25
48 km
Voganj, Railway station
arr. 15:37
dep. 15:37
58 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 15:48
67 km
16:06 17:18 (01:12)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 16:06
Nova Pazova, Railway station
arr. 16:19
dep. 16:19
6 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:32
15 km
Golubinci, Railway station
arr. 16:40
dep. 16:40
27 km
Putinci, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:45
36 km
Kraljevci, Railway station
arr. 16:50
dep. 16:50
43 km
arr. 16:54
dep. 16:55
48 km
Voganj, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:07
58 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 17:18
67 km
18:48 20:04 (01:16)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 18:48
Nova Pazova, Railway station
arr. 18:59
dep. 19:04
6 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 19:17
dep. 19:17
15 km
Golubinci, Railway station
arr. 19:25
dep. 19:25
27 km
Putinci, Railway station
arr. 19:30
dep. 19:30
36 km
Kraljevci, Railway station
arr. 19:35
dep. 19:35
43 km
arr. 19:39
dep. 19:40
48 km
Voganj, Railway station
arr. 19:52
dep. 19:53
58 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 20:04
67 km
20:58 22:15 (01:17)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Railway station
dep. 20:58
Nova Pazova, Railway station
arr. 21:09
dep. 21:09
6 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 21:28
dep. 21:28
15 km
Golubinci, Railway station
arr. 21:36
dep. 21:36
27 km
Putinci, Railway station
arr. 21:41
dep. 21:42
36 km
Kraljevci, Railway station
arr. 21:47
dep. 21:47
43 km
arr. 21:51
dep. 21:51
48 km
Voganj, Railway station
arr. 22:03
dep. 22:03
58 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 22:15
67 km

Naselja Batajnica (Beograd) i Sremska Mitrovica su međusobno udaljena ~67 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 12min., a najduže 01h i 17min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Batajnica (Beograd) je u 05:11 h, dok je poslednji polazak u 20:58 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.