Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Batajnica (Beograd) - Novi Sad timetable

sunday, 24.02.2019.
04:55 06:02 (01:07)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 04:55
Nova Pazova, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:09
dep. 05:09
13 km
Indjija, Bus station
arr. 05:19
dep. 05:19
23 km
arr. 05:31
dep. 05:31
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
37 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 05:46
dep. 05:46
47 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 05:54
dep. 05:54
54 km
arr. 06:02
60 km
05:40 06:47 (01:07)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 05:40
Nova Pazova, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:54
dep. 05:54
13 km
Indjija, Bus station
arr. 06:04
dep. 06:04
23 km
arr. 06:16
dep. 06:16
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
37 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:31
dep. 06:31
47 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:39
dep. 06:39
54 km
arr. 06:47
60 km
06:50 08:00 (01:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 06:50
Nova Pazova, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
13 km
Indjija, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:20
23 km
arr. 08:00
52 km
07:15 08:22 (01:07)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 07:15
Nova Pazova, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:29
dep. 07:29
13 km
Indjija, Bus station
arr. 07:39
dep. 07:39
23 km
arr. 07:51
dep. 07:51
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
37 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:06
dep. 08:06
47 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:14
dep. 08:14
54 km
arr. 08:22
60 km
08:10 09:12 (01:02)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 08:10
Nova Pazova, Center
arr. 08:18
dep. 08:18
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
13 km
Indjija, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
23 km
arr. 08:43
dep. 08:43
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
36 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 08:51
dep. 08:51
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:56
dep. 08:56
47 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 09:06
dep. 09:06
54 km
arr. 09:12
60 km
08:40 09:45 (01:05)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 08:40
Nova Pazova, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
-255 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
13 km
Indjija, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
23 km
arr. 09:13
dep. 09:13
-255 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 09:17
dep. 09:17
-255 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
-255 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 09:30
dep. 09:30
-255 km
Petrovaradin
arr. 09:38
dep. 09:38
54 km
arr. 09:45
60 km
09:48 11:02 (01:14)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 09:48
Nova Pazova, Center
arr. 09:55
dep. 09:55
7 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:02
dep. 10:02
15 km
Indjija, Center
arr. 10:14
dep. 10:14
26 km
arr. 11:00
dep. 11:00
62 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:02
63 km
10:20 11:22 (01:02)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 10:20
Nova Pazova, Center
arr. 10:28
dep. 10:28
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:35
dep. 10:35
13 km
Indjija, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
23 km
arr. 11:22
60 km
10:30 11:32 (01:02)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 10:30
Nova Pazova, Center
arr. 10:38
dep. 10:38
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
13 km
Indjija, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
23 km
arr. 11:03
dep. 11:03
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:06
dep. 11:06
36 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 11:18
dep. 11:18
47 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 11:26
dep. 11:26
54 km
arr. 11:32
60 km
10:40 11:45 (01:05)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 10:40
Nova Pazova, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
10 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:58
dep. 10:58
14 km
Indjija, Bus station
arr. 11:08
dep. 11:08
24 km
arr. 11:18
dep. 11:18
34 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
41 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 11:32
dep. 11:32
47 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 11:39
dep. 11:39
61 km
arr. 11:45
67 km
11:40 12:42 (01:02)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 11:40
Nova Pazova, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:55
dep. 11:55
13 km
Indjija, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:05
23 km
arr. 12:42
60 km
12:15 13:20 (01:05)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 12:15
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
13 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
23 km
arr. 12:48
dep. 12:48
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
37 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
47 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
54 km
arr. 13:20
60 km
12:50 14:35 (01:45)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 12:50
Nova Pazova, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
-20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
13 km
Indjija, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
23 km
arr. 13:27
dep. 13:27
-20 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:42
dep. 13:42
-20 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:50
dep. 13:50
-20 km
arr. 14:30
dep. 14:30
60 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:35
-20 km
14:53 16:17 (01:24)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 14:53
Nova Pazova, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
7 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
15 km
Indjija, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
25 km
Indjija, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
26 km
arr. 15:30
dep. 15:30
35 km
Krusedol Prnjavor
arr. 15:38
dep. 15:38
43 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:49
dep. 15:49
49 km
Petrovaradin
arr. 15:57
dep. 15:57
56 km
arr. 16:15
dep. 16:15
62 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:17
63 km
15:45 17:34 (01:49)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 15:45
Nova Pazova, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
-20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
13 km
Indjija, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
23 km
arr. 16:18
dep. 16:18
-20 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
-20 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
-20 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 16:30
dep. 16:30
-20 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:39
dep. 16:39
-20 km
arr. 16:47
dep. 17:25
60 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 17:34
-20 km
16:20 17:25 (01:05)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 16:20
Nova Pazova, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
13 km
Indjija, Bus station
arr. 16:43
dep. 16:43
23 km
arr. 16:53
dep. 16:53
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:57
dep. 16:57
37 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:07
dep. 17:07
47 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:17
dep. 17:17
54 km
arr. 17:25
60 km
18:10 19:12 (01:02)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 18:10
Nova Pazova, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
13 km
Indjija, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
23 km
arr. 18:43
dep. 18:43
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 18:46
dep. 18:46
36 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 18:58
dep. 18:58
47 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:06
dep. 19:06
54 km
arr. 19:12
60 km
19:00 20:02 (01:02)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 19:00
Nova Pazova, Center
arr. 19:08
dep. 19:08
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
13 km
Indjija, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
23 km
arr. 19:33
dep. 19:33
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 19:36
dep. 19:36
36 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 19:48
dep. 19:48
47 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:56
dep. 19:56
54 km
arr. 20:02
60 km
19:45 20:50 (01:05)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 19:45
Nova Pazova, Center
arr. 19:55
dep. 19:55
-255 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
13 km
Indjija, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
23 km
arr. 20:18
dep. 20:18
-255 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
-255 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
-255 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 20:35
dep. 20:35
-255 km
Petrovaradin
arr. 20:43
dep. 20:43
54 km
arr. 20:50
60 km
 
Departures on: monday, 25.02.2019.
05:20 06:30 (01:10)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 05:20
Nova Pazova, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
13 km
Indjija, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
23 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
33 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
47 km
Petrovaradin
arr. 06:20
dep. 06:20
54 km
arr. 06:30
60 km

Naselja Batajnica (Beograd) i Novi Sad su međusobno udaljena ~53 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 02min., a najduže 01h i 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 9 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Batajnica (Beograd) je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.