Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Batajnica (Beograd) - Novi Sad timetable

wednesday, 15.07.2020.
04:55 06:02 (01:07)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 04:55
Nova Pazova, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:09
dep. 05:09
13 km
Indjija, Bus station
arr. 05:19
dep. 05:19
23 km
arr. 05:31
dep. 05:31
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
37 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 05:46
dep. 05:46
47 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 05:54
dep. 05:54
54 km
arr. 06:02
60 km
05:40 06:47 (01:07)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 05:40
Nova Pazova, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:54
dep. 05:54
13 km
Indjija, Bus station
arr. 06:04
dep. 06:04
23 km
arr. 06:16
dep. 06:16
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
37 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:31
dep. 06:31
47 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 06:39
dep. 06:39
54 km
arr. 06:47
60 km
06:15 07:20 (01:05)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 06:15
Nova Pazova, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
13 km
Indjija, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
23 km
arr. 06:48
dep. 06:48
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
37 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 07:06
dep. 07:06
47 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 07:14
dep. 07:14
54 km
arr. 07:20
60 km
07:15 08:22 (01:07)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 07:15
Nova Pazova, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:29
dep. 07:29
13 km
Indjija, Bus station
arr. 07:39
dep. 07:39
23 km
arr. 07:51
dep. 07:51
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
37 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:06
dep. 08:06
47 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:14
dep. 08:14
54 km
arr. 08:22
60 km
08:10 09:12 (01:02)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 08:10
Nova Pazova, Center
arr. 08:18
dep. 08:18
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
13 km
Indjija, Bus station
arr. 08:35
dep. 08:35
23 km
arr. 08:43
dep. 08:43
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
36 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 08:51
dep. 08:51
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:56
dep. 08:56
47 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 09:06
dep. 09:06
54 km
arr. 09:12
60 km
08:40 09:45 (01:05)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 08:40
Nova Pazova, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
13 km
Indjija, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
23 km
arr. 09:13
dep. 09:13
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 09:17
dep. 09:17
37 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 09:30
dep. 09:30
47 km
Petrovaradin
arr. 09:38
dep. 09:38
54 km
arr. 09:45
60 km
08:45 09:47 (01:02)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 08:45
Nova Pazova, Center
arr. 08:53
dep. 08:53
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
13 km
Indjija, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
23 km
arr. 09:18
dep. 09:18
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
36 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 09:26
dep. 09:26
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 09:33
dep. 09:33
47 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 09:41
dep. 09:41
54 km
arr. 09:47
60 km
10:20 11:22 (01:02)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 10:20
Nova Pazova, Center
arr. 10:28
dep. 10:28
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:35
dep. 10:35
13 km
Indjija, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
23 km
arr. 11:22
60 km
10:30 12:10 (01:40)
CenterFutoska - Bolnica
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 10:30
Nova Pazova, Center
arr. 10:38
dep. 10:38
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
13 km
Indjija, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
23 km
arr. 11:03
dep. 11:03
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:06
dep. 11:06
36 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 11:18
dep. 11:18
47 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 11:26
dep. 11:26
54 km
arr. 11:32
dep. 12:00
60 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 12:10
62.8 km
11:40 12:42 (01:02)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 11:40
Nova Pazova, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:55
dep. 11:55
13 km
Indjija, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:05
23 km
arr. 12:42
60 km
12:15 13:20 (01:05)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 12:15
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
13 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
23 km
arr. 12:48
dep. 12:48
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
37 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
47 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
54 km
arr. 13:20
60 km
12:50 14:35 (01:45)
CenterFutoska - Bolnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 12:50
Nova Pazova, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
13 km
Indjija, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
23 km
arr. 13:27
dep. 13:27
33 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:42
dep. 13:42
47 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:50
dep. 13:50
54 km
arr. 14:30
dep. 14:30
60 km
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:35
63 km
14:53 16:17 (01:24)
CenterAutovojvodina
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 14:53
Nova Pazova, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
7 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
15 km
Indjija, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
25 km
Indjija, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
26 km
arr. 15:30
dep. 15:30
35 km
Krusedol Prnjavor
arr. 15:38
dep. 15:38
43 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:49
dep. 15:49
49 km
Petrovaradin
arr. 15:57
dep. 15:57
56 km
arr. 16:15
dep. 16:15
62 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:17
63 km
15:45 16:47 (01:02)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 15:45
Nova Pazova, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
13 km
Indjija, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
23 km
arr. 16:18
dep. 16:18
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
36 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 16:30
dep. 16:30
47 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:39
dep. 16:39
54 km
arr. 16:47
60 km
16:20 17:25 (01:05)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 16:20
Nova Pazova, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
13 km
Indjija, Bus station
arr. 16:43
dep. 16:43
23 km
arr. 16:53
dep. 16:53
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:57
dep. 16:57
37 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:07
dep. 17:07
47 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 17:17
dep. 17:17
54 km
arr. 17:25
60 km
18:10 19:12 (01:02)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 18:10
Nova Pazova, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
13 km
Indjija, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
23 km
arr. 18:43
dep. 18:43
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 18:46
dep. 18:46
36 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 18:58
dep. 18:58
47 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:06
dep. 19:06
54 km
arr. 19:12
60 km
19:00 20:02 (01:02)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 19:00
Nova Pazova, Center
arr. 19:08
dep. 19:08
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
13 km
Indjija, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
23 km
arr. 19:33
dep. 19:33
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 19:36
dep. 19:36
36 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 19:48
dep. 19:48
47 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:56
dep. 19:56
54 km
arr. 20:02
60 km
19:28 21:46 (02:18)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 19:28
Nova Pazova, Center
arr. 19:36
dep. 19:36
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 19:46
dep. 19:46
13 km
Indjija, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
23 km
Indjija, Center
arr. 20:03
dep. 20:03
24.2 km
arr. 20:11
dep. 20:11
32.5 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 20:19
dep. 20:19
40.1 km
arr. 21:46
59.6 km
19:45 20:50 (01:05)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 19:45
Nova Pazova, Center
arr. 19:55
dep. 19:55
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
13 km
Indjija, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
23 km
arr. 20:18
dep. 20:18
33 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
37 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
40 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 20:35
dep. 20:35
47 km
Petrovaradin
arr. 20:43
dep. 20:43
54 km
arr. 20:50
60 km
Batajnica (Beograd) - Novi Sad timetable
Departures on: wednesday, 16.07.2020.
05:20 06:30 (01:10)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 05:20
Nova Pazova, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
6 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
13 km
Indjija, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
23 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
33 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
47 km
Petrovaradin
arr. 06:20
dep. 06:20
54 km
arr. 06:30
60 km

Naselja Batajnica (Beograd) i Novi Sad su međusobno udaljena ~61 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 02min., a najduže 02h i 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Batajnica (Beograd) je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Batajnica (Beograd) - Novi Sad iznosi od 3,53 EUR do 3,56 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.