Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Batajnica (Beograd) - Novi Banovci timetable

saturday, 23.02.2019.
06:00 06:11 (00:11)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 06:00
Novi Banovci, Izlaz
arr. 06:07
dep. 06:07
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 06:08
dep. 06:08
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 06:09
dep. 06:09
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 06:10
dep. 06:10
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 06:11
6.9 km
06:29 06:41 (00:12)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 06:29
Novi Banovci, Izlaz
arr. 06:36
dep. 06:36
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 06:37
dep. 06:37
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 06:39
dep. 06:39
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 06:41
8 km
07:05 07:16 (00:11)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 07:05
Novi Banovci, Izlaz
arr. 07:12
dep. 07:12
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 07:13
dep. 07:13
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 07:15
dep. 07:15
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 07:16
6.9 km
07:23 07:35 (00:12)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 07:23
Novi Banovci, Izlaz
arr. 07:30
dep. 07:30
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 07:31
dep. 07:31
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
6 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 07:35
8 km
07:31 07:43 (00:12)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 07:31
Novi Banovci, Izlaz
arr. 07:38
dep. 07:38
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 07:39
dep. 07:39
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 07:41
dep. 07:41
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 07:43
8 km
07:45 07:56 (00:11)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 07:45
Novi Banovci, Izlaz
arr. 07:52
dep. 07:52
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 07:53
dep. 07:53
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 07:55
dep. 07:55
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 07:56
6.9 km
07:50 08:06 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 07:50
Novi Banovci, Izlaz
arr. 08:00
dep. 08:00
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 08:01
dep. 08:01
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 08:03
dep. 08:03
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 08:06
8 km
08:30 08:46 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 08:30
Novi Banovci, Izlaz
arr. 08:40
dep. 08:40
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 08:41
dep. 08:41
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 08:42
dep. 08:42
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 08:43
dep. 08:43
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 08:46
8 km
08:50 09:01 (00:11)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 08:50
Novi Banovci, Izlaz
arr. 08:57
dep. 08:57
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 08:58
dep. 08:58
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 08:59
dep. 08:59
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 09:00
dep. 09:00
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 09:01
6.9 km
08:51 09:03 (00:12)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 08:51
Novi Banovci, Izlaz
arr. 08:58
dep. 08:58
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 08:59
dep. 08:59
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 09:01
dep. 09:01
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 09:03
8 km
09:40 09:56 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 09:40
Novi Banovci, Izlaz
arr. 09:50
dep. 09:50
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 09:51
dep. 09:51
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 09:52
dep. 09:52
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 09:53
dep. 09:53
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 09:56
8 km
10:01 10:13 (00:12)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 10:01
Novi Banovci, Izlaz
arr. 10:08
dep. 10:08
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 10:09
dep. 10:09
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 10:11
dep. 10:11
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 10:13
8 km
11:05 11:21 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 11:05
Novi Banovci, Izlaz
arr. 11:15
dep. 11:15
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 11:16
dep. 11:16
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 11:18
dep. 11:18
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 11:21
8 km
11:16 11:28 (00:12)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 11:16
Novi Banovci, Izlaz
arr. 11:23
dep. 11:23
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 11:24
dep. 11:24
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 11:26
dep. 11:26
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 11:28
8 km
11:50 12:01 (00:11)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 11:50
Novi Banovci, Izlaz
arr. 11:57
dep. 11:57
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 11:58
dep. 11:58
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 11:59
dep. 11:59
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 12:00
dep. 12:00
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 12:01
6.9 km
12:05 12:21 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 12:05
Novi Banovci, Izlaz
arr. 12:15
dep. 12:15
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 12:16
dep. 12:16
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 12:18
dep. 12:18
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 12:21
8 km
12:26 12:38 (00:12)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 12:26
Novi Banovci, Izlaz
arr. 12:33
dep. 12:33
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 12:34
dep. 12:34
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 12:35
dep. 12:35
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 12:36
dep. 12:36
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 12:38
8 km
12:50 13:01 (00:11)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 12:50
Novi Banovci, Izlaz
arr. 12:57
dep. 12:57
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 12:58
dep. 12:58
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 13:00
dep. 13:00
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 13:01
6.9 km
13:05 13:21 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 13:05
Novi Banovci, Izlaz
arr. 13:15
dep. 13:15
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 13:16
dep. 13:16
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 13:17
dep. 13:17
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 13:18
dep. 13:18
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 13:21
8 km
13:06 13:18 (00:12)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 13:06
Novi Banovci, Izlaz
arr. 13:13
dep. 13:13
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 13:14
dep. 13:14
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 13:16
dep. 13:16
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 13:18
8 km
13:26 13:38 (00:12)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 13:26
Novi Banovci, Izlaz
arr. 13:33
dep. 13:33
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 13:34
dep. 13:34
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 13:35
dep. 13:35
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 13:36
dep. 13:36
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 13:38
8 km
13:45 13:56 (00:11)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 13:45
Novi Banovci, Izlaz
arr. 13:52
dep. 13:52
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 13:53
dep. 13:53
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 13:54
dep. 13:54
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 13:55
dep. 13:55
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 13:56
6.9 km
14:00 14:16 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 14:00
Novi Banovci, Izlaz
arr. 14:10
dep. 14:10
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 14:11
dep. 14:11
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 14:13
dep. 14:13
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 14:16
8 km
14:45 14:56 (00:11)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 14:45
Novi Banovci, Izlaz
arr. 14:52
dep. 14:52
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 14:53
dep. 14:53
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 14:54
dep. 14:54
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 14:55
dep. 14:55
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 14:56
6.9 km
15:00 15:16 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 15:00
Novi Banovci, Izlaz
arr. 15:10
dep. 15:10
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 15:11
dep. 15:11
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 15:13
dep. 15:13
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 15:16
8 km
15:45 15:56 (00:11)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 15:45
Novi Banovci, Izlaz
arr. 15:52
dep. 15:52
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 15:53
dep. 15:53
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 15:55
dep. 15:55
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 15:56
6.9 km
15:56 16:08 (00:12)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 15:56
Novi Banovci, Izlaz
arr. 16:03
dep. 16:03
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 16:04
dep. 16:04
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 16:06
dep. 16:06
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 16:08
8 km
16:00 16:16 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 16:00
Novi Banovci, Izlaz
arr. 16:10
dep. 16:10
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 16:11
dep. 16:11
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 16:13
dep. 16:13
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 16:16
8 km
16:45 16:56 (00:11)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 16:45
Novi Banovci, Izlaz
arr. 16:52
dep. 16:52
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 16:53
dep. 16:53
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 16:55
dep. 16:55
6.2 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 16:56
6.9 km
16:56 17:08 (00:12)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 16:56
Novi Banovci, Izlaz
arr. 17:03
dep. 17:03
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 17:04
dep. 17:04
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 17:06
dep. 17:06
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 17:08
8 km
17:13 17:25 (00:12)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 17:13
Novi Banovci, Center
arr. 17:22
dep. 17:22
5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 17:25
8 km
17:30 17:46 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 17:30
Novi Banovci, Izlaz
arr. 17:40
dep. 17:40
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 17:41
dep. 17:41
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 17:43
dep. 17:43
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 17:46
8 km
17:51 18:03 (00:12)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 17:51
Novi Banovci, Izlaz
arr. 17:58
dep. 17:58
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 17:59
dep. 17:59
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 18:01
dep. 18:01
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 18:03
8 km
18:10 18:26 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 18:10
Novi Banovci, Izlaz
arr. 18:20
dep. 18:20
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 18:21
dep. 18:21
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 18:22
dep. 18:22
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 18:23
dep. 18:23
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 18:26
8 km
18:20 18:34 (00:14)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 18:20
Novi Banovci, Izlaz
arr. 18:30
dep. 18:30
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 18:31
dep. 18:31
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 18:33
dep. 18:33
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 18:34
6.9 km
18:31 18:43 (00:12)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 18:31
Novi Banovci, Izlaz
arr. 18:38
dep. 18:38
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 18:39
dep. 18:39
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 18:41
dep. 18:41
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 18:43
8 km
19:10 19:26 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 19:10
Novi Banovci, Izlaz
arr. 19:20
dep. 19:20
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 19:21
dep. 19:21
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 19:22
dep. 19:22
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 19:23
dep. 19:23
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 19:26
8 km
19:26 19:38 (00:12)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 19:26
Novi Banovci, Izlaz
arr. 19:33
dep. 19:33
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 19:34
dep. 19:34
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 19:36
dep. 19:36
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 19:38
8 km
19:45 19:56 (00:11)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 19:45
Novi Banovci, Izlaz
arr. 19:52
dep. 19:52
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 19:53
dep. 19:53
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 19:54
dep. 19:54
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 19:55
dep. 19:55
6.2 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 19:56
6.9 km
20:10 20:26 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 20:10
Novi Banovci, Izlaz
arr. 20:20
dep. 20:20
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 20:21
dep. 20:21
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 20:22
dep. 20:22
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 20:23
dep. 20:23
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 20:26
8 km
20:55 21:06 (00:11)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 20:55
Novi Banovci, Izlaz
arr. 21:02
dep. 21:02
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 21:03
dep. 21:03
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 21:04
dep. 21:04
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 21:05
dep. 21:05
6.2 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 21:06
6.9 km
21:06 21:18 (00:12)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 21:06
Novi Banovci, Izlaz
arr. 21:13
dep. 21:13
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 21:14
dep. 21:14
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 21:15
dep. 21:15
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 21:16
dep. 21:16
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 21:18
8 km
22:00 22:11 (00:11)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 22:00
Novi Banovci, Izlaz
arr. 22:07
dep. 22:07
4.7 km
Novi Banovci, Vinogradska
arr. 22:08
dep. 22:08
5.1 km
Novi Banovci, Center
arr. 22:09
dep. 22:09
5.7 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 22:10
dep. 22:10
6.2 km
Novi Banovci, Kablar
arr. 22:11
6.9 km
22:01 22:13 (00:12)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 22:01
Novi Banovci, Izlaz
arr. 22:08
dep. 22:08
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 22:09
dep. 22:09
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 22:11
dep. 22:11
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 22:13
8 km
23:09 23:21 (00:12)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Batajnica (Beograd), Center
dep. 23:09
Novi Banovci, Izlaz
arr. 23:16
dep. 23:16
4.5 km
Novi Banovci, Tropik
arr. 23:17
dep. 23:17
5.2 km
Novi Banovci, Center
arr. 23:18
dep. 23:18
6 km
Novi Banovci, Ulaz
arr. 23:19
dep. 23:19
6.5 km
Novi Banovci, Dunav
arr. 23:21
8 km

Naselja Batajnica (Beograd) i Novi Banovci su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11min., a najduže 16min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Batajnica (Beograd) je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 23:09 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.