Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Barje kod Leskovca - Leskovac timetable

monday, 17.02.2020.
08:30 09:30 (01:00)
BranaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barje kod Leskovca, Brana
dep. 08:30
Barje kod Leskovca, 2
arr. 08:34
dep. 08:34
1 km
Barje kod Leskovca, 1
arr. 08:37
dep. 08:37
2 km
Vina kod Leskovca
arr. 08:40
dep. 08:40
4 km
Mirosevce
arr. 08:45
dep. 08:45
6 km
Todorovce
arr. 08:50
dep. 08:50
9 km
Bunuski Cifluk
arr. 08:53
dep. 08:53
11 km
Zabljane, Vl. polje
arr. 08:55
dep. 08:55
12 km
Zabljane
arr. 08:57
dep. 08:57
13 km
Vucje
arr. 09:00
dep. 09:00
15 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 09:05
dep. 09:05
17.5 km
Strojkovce, 3
arr. 09:06
dep. 09:06
18.5 km
Strojkovce, 2
arr. 09:07
dep. 09:07
19 km
Strojkovce, 1
arr. 09:09
dep. 09:09
20 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 09:10
dep. 09:10
21 km
Presecina, 2
arr. 09:11
dep. 09:11
22 km
Presecina, 1
arr. 09:11
dep. 09:11
23 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 09:12
dep. 09:12
23.5 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 09:13
dep. 09:13
24 km
Rudare kod Leskovca
arr. 09:20
dep. 09:20
28 km
Leskovac, Zatvor
arr. 09:23
dep. 09:23
29.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 09:24
dep. 09:24
30 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 09:25
dep. 09:25
31 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 09:26
dep. 09:26
31.5 km
Leskovac, SUP
arr. 09:28
dep. 09:28
32 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:30
34 km
Barje kod Leskovca - Leskovac timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
06:30 07:55 (01:25)
BranaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barje kod Leskovca, Brana
dep. 06:30
Barje kod Leskovca, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
1 km
Barje kod Leskovca, 1
arr. 06:40
dep. 06:40
2 km
Vina kod Leskovca
arr. 06:45
dep. 06:45
4 km
Mirosevce
arr. 06:50
dep. 07:10
6 km
Todorovce
arr. 07:15
dep. 07:15
9 km
Bunuski Cifluk
arr. 07:18
dep. 07:18
11 km
Zabljane, Vl. polje
arr. 07:20
dep. 07:20
12 km
Zabljane
arr. 07:22
dep. 07:22
13 km
Vucje
arr. 07:25
dep. 07:25
15 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 07:30
dep. 07:30
17.5 km
Strojkovce, 3
arr. 07:31
dep. 07:31
18.5 km
Strojkovce, 2
arr. 07:32
dep. 07:32
19 km
Strojkovce, 1
arr. 07:34
dep. 07:34
20 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 07:35
dep. 07:35
21 km
Presecina, 2
arr. 07:36
dep. 07:36
22 km
Presecina, 1
arr. 07:36
dep. 07:36
23 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 07:37
dep. 07:37
23.5 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 07:38
dep. 07:38
24 km
Rudare kod Leskovca
arr. 07:45
dep. 07:45
28 km
Leskovac, Zatvor
arr. 07:48
dep. 07:48
29.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 07:49
dep. 07:49
30 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 07:50
dep. 07:50
31 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 07:51
dep. 07:51
31.5 km
Leskovac, SUP
arr. 07:53
dep. 07:53
32 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:55
33 km
08:30 09:30 (01:00)
BranaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barje kod Leskovca, Brana
dep. 08:30
Barje kod Leskovca, 2
arr. 08:34
dep. 08:34
1 km
Barje kod Leskovca, 1
arr. 08:37
dep. 08:37
2 km
Vina kod Leskovca
arr. 08:40
dep. 08:40
4 km
Mirosevce
arr. 08:45
dep. 08:45
6 km
Todorovce
arr. 08:50
dep. 08:50
9 km
Bunuski Cifluk
arr. 08:53
dep. 08:53
11 km
Zabljane, Vl. polje
arr. 08:55
dep. 08:55
12 km
Zabljane
arr. 08:57
dep. 08:57
13 km
Vucje
arr. 09:00
dep. 09:00
15 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 09:05
dep. 09:05
17.5 km
Strojkovce, 3
arr. 09:06
dep. 09:06
18.5 km
Strojkovce, 2
arr. 09:07
dep. 09:07
19 km
Strojkovce, 1
arr. 09:09
dep. 09:09
20 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 09:10
dep. 09:10
21 km
Presecina, 2
arr. 09:11
dep. 09:11
22 km
Presecina, 1
arr. 09:11
dep. 09:11
23 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 09:12
dep. 09:12
23.5 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 09:13
dep. 09:13
24 km
Rudare kod Leskovca
arr. 09:20
dep. 09:20
28 km
Leskovac, Zatvor
arr. 09:23
dep. 09:23
29.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 09:24
dep. 09:24
30 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 09:25
dep. 09:25
31 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 09:26
dep. 09:26
31.5 km
Leskovac, SUP
arr. 09:28
dep. 09:28
32 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:30
34 km
12:35 14:15 (01:40)
BranaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barje kod Leskovca, Brana
dep. 12:35
Barje kod Leskovca, 2
arr. 12:39
dep. 12:39
0.5 km
Barje kod Leskovca, 1
arr. 12:42
dep. 12:42
1 km
Vina kod Leskovca
arr. 12:45
dep. 12:45
3 km
Mirosevce
arr. 12:50
dep. 12:50
6 km
Todorovce
arr. 12:55
dep. 12:55
8 km
Bunuski Cifluk
arr. 12:58
dep. 12:58
10 km
Donja Bunusa
arr. 13:00
dep. 13:00
11 km
Radonjica
arr. 13:02
dep. 13:02
12 km
Palikuca
arr. 13:08
dep. 13:08
17 km
Gornja Jajina
arr. 13:10
dep. 13:10
18 km
Donja Jajina, 3
arr. 13:13
dep. 13:13
20 km
Donja Jajina, 2
arr. 13:14
dep. 13:14
20.5 km
Donja Jajina, 1
arr. 13:15
dep. 13:15
21 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 13:16
dep. 13:16
23 km
Leskovac, Posta
arr. 13:18
dep. 13:18
25 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 13:21
dep. 13:21
26 km
Leskovac, Fabrika Yura
arr. 13:30
dep. 14:10
26.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:15
27 km
15:10 16:00 (00:50)
BranaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barje kod Leskovca, Brana
dep. 15:10
Barje kod Leskovca, 2
arr. 15:14
dep. 15:14
0.5 km
Barje kod Leskovca, 1
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Vina kod Leskovca
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Mirosevce
arr. 15:25
dep. 15:25
6 km
Todorovce
arr. 15:30
dep. 15:30
8 km
Bunuski Cifluk
arr. 15:33
dep. 15:33
10 km
Donja Bunusa
arr. 15:35
dep. 15:35
11 km
Radonjica
arr. 15:37
dep. 15:37
12 km
Palikuca
arr. 15:43
dep. 15:43
17 km
Gornja Jajina
arr. 15:45
dep. 15:45
18 km
Donja Jajina, 3
arr. 15:48
dep. 15:48
20 km
Donja Jajina, 2
arr. 15:49
dep. 15:49
20.5 km
Donja Jajina, 1
arr. 15:50
dep. 15:50
21 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 15:51
dep. 15:51
23 km
Leskovac, Posta
arr. 15:53
dep. 15:53
25 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 15:56
dep. 15:56
26 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:00
27 km
Barje kod Leskovca - Leskovac timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
06:30 07:55 (01:25)
BranaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barje kod Leskovca, Brana
dep. 06:30
Barje kod Leskovca, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
1 km
Barje kod Leskovca, 1
arr. 06:40
dep. 06:40
2 km
Vina kod Leskovca
arr. 06:45
dep. 06:45
4 km
Mirosevce
arr. 06:50
dep. 07:10
6 km
Todorovce
arr. 07:15
dep. 07:15
9 km
Bunuski Cifluk
arr. 07:18
dep. 07:18
11 km
Zabljane, Vl. polje
arr. 07:20
dep. 07:20
12 km
Zabljane
arr. 07:22
dep. 07:22
13 km
Vucje
arr. 07:25
dep. 07:25
15 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 07:30
dep. 07:30
17.5 km
Strojkovce, 3
arr. 07:31
dep. 07:31
18.5 km
Strojkovce, 2
arr. 07:32
dep. 07:32
19 km
Strojkovce, 1
arr. 07:34
dep. 07:34
20 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 07:35
dep. 07:35
21 km
Presecina, 2
arr. 07:36
dep. 07:36
22 km
Presecina, 1
arr. 07:36
dep. 07:36
23 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 07:37
dep. 07:37
23.5 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 07:38
dep. 07:38
24 km
Rudare kod Leskovca
arr. 07:45
dep. 07:45
28 km
Leskovac, Zatvor
arr. 07:48
dep. 07:48
29.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 07:49
dep. 07:49
30 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 07:50
dep. 07:50
31 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 07:51
dep. 07:51
31.5 km
Leskovac, SUP
arr. 07:53
dep. 07:53
32 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:55
33 km
08:30 09:30 (01:00)
BranaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barje kod Leskovca, Brana
dep. 08:30
Barje kod Leskovca, 2
arr. 08:34
dep. 08:34
1 km
Barje kod Leskovca, 1
arr. 08:37
dep. 08:37
2 km
Vina kod Leskovca
arr. 08:40
dep. 08:40
4 km
Mirosevce
arr. 08:45
dep. 08:45
6 km
Todorovce
arr. 08:50
dep. 08:50
9 km
Bunuski Cifluk
arr. 08:53
dep. 08:53
11 km
Zabljane, Vl. polje
arr. 08:55
dep. 08:55
12 km
Zabljane
arr. 08:57
dep. 08:57
13 km
Vucje
arr. 09:00
dep. 09:00
15 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 09:05
dep. 09:05
17.5 km
Strojkovce, 3
arr. 09:06
dep. 09:06
18.5 km
Strojkovce, 2
arr. 09:07
dep. 09:07
19 km
Strojkovce, 1
arr. 09:09
dep. 09:09
20 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 09:10
dep. 09:10
21 km
Presecina, 2
arr. 09:11
dep. 09:11
22 km
Presecina, 1
arr. 09:11
dep. 09:11
23 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 09:12
dep. 09:12
23.5 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 09:13
dep. 09:13
24 km
Rudare kod Leskovca
arr. 09:20
dep. 09:20
28 km
Leskovac, Zatvor
arr. 09:23
dep. 09:23
29.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 09:24
dep. 09:24
30 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 09:25
dep. 09:25
31 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 09:26
dep. 09:26
31.5 km
Leskovac, SUP
arr. 09:28
dep. 09:28
32 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:30
34 km
12:35 14:15 (01:40)
BranaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barje kod Leskovca, Brana
dep. 12:35
Barje kod Leskovca, 2
arr. 12:39
dep. 12:39
0.5 km
Barje kod Leskovca, 1
arr. 12:42
dep. 12:42
1 km
Vina kod Leskovca
arr. 12:45
dep. 12:45
3 km
Mirosevce
arr. 12:50
dep. 12:50
6 km
Todorovce
arr. 12:55
dep. 12:55
8 km
Bunuski Cifluk
arr. 12:58
dep. 12:58
10 km
Donja Bunusa
arr. 13:00
dep. 13:00
11 km
Radonjica
arr. 13:02
dep. 13:02
12 km
Palikuca
arr. 13:08
dep. 13:08
17 km
Gornja Jajina
arr. 13:10
dep. 13:10
18 km
Donja Jajina, 3
arr. 13:13
dep. 13:13
20 km
Donja Jajina, 2
arr. 13:14
dep. 13:14
20.5 km
Donja Jajina, 1
arr. 13:15
dep. 13:15
21 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 13:16
dep. 13:16
23 km
Leskovac, Posta
arr. 13:18
dep. 13:18
25 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 13:21
dep. 13:21
26 km
Leskovac, Fabrika Yura
arr. 13:30
dep. 14:10
26.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:15
27 km
15:10 16:00 (00:50)
BranaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barje kod Leskovca, Brana
dep. 15:10
Barje kod Leskovca, 2
arr. 15:14
dep. 15:14
0.5 km
Barje kod Leskovca, 1
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Vina kod Leskovca
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Mirosevce
arr. 15:25
dep. 15:25
6 km
Todorovce
arr. 15:30
dep. 15:30
8 km
Bunuski Cifluk
arr. 15:33
dep. 15:33
10 km
Donja Bunusa
arr. 15:35
dep. 15:35
11 km
Radonjica
arr. 15:37
dep. 15:37
12 km
Palikuca
arr. 15:43
dep. 15:43
17 km
Gornja Jajina
arr. 15:45
dep. 15:45
18 km
Donja Jajina, 3
arr. 15:48
dep. 15:48
20 km
Donja Jajina, 2
arr. 15:49
dep. 15:49
20.5 km
Donja Jajina, 1
arr. 15:50
dep. 15:50
21 km
Leskovac, Svetoilijsko roblje
arr. 15:51
dep. 15:51
23 km
Leskovac, Posta
arr. 15:53
dep. 15:53
25 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 15:56
dep. 15:56
26 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:00
27 km

Naselja Barje kod Leskovca i Leskovac su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Barje kod Leskovca je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 15:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.