Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Baric kod Obrenovca - Vukicevica timetable

monday, 14.10.2019.
03:45 04:45 (01:00)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 03:45
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 03:47
dep. 03:47
1 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 03:48
dep. 03:48
1.5 km
Mislodin, Intersection
arr. 03:51
dep. 03:51
2.5 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 03:54
dep. 03:54
4.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 03:55
dep. 03:55
4.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 03:56
dep. 03:56
5.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 03:57
dep. 03:57
6.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 03:58
dep. 03:58
6.9 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 03:59
dep. 03:59
7.8 km
Zvecka, Civija
arr. 04:00
dep. 04:00
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 04:02
dep. 04:02
9.5 km
Stubline, Мagacin
arr. 04:04
dep. 04:04
11 km
Stubline, Sremčevići
arr. 04:08
dep. 04:08
13 km
Stubline, Jadrani
arr. 04:10
dep. 04:10
14.1 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 04:12
dep. 04:12
14.9 km
Stubline, Ekonomija
arr. 04:13
dep. 04:13
15.7 km
Stubline, Center
arr. 04:14
dep. 04:14
16.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 04:16
dep. 04:16
17.7 km
Piroman, Keserovici
arr. 04:18
dep. 04:18
18.7 km
Piroman, Center
arr. 04:20
dep. 04:20
19.7 km
Brovic, Misica brdo
arr. 04:21
dep. 04:21
20.7 km
Ljubinic, Groblje
arr. 04:30
dep. 04:30
27.9 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 04:32
dep. 04:32
28.9 km
Ljubinic, Dom
arr. 04:33
dep. 04:33
29.4 km
Ljubinic, Romi
arr. 04:34
dep. 04:34
30 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 04:36
dep. 04:36
31.2 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 04:38
dep. 04:38
32.2 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 04:40
dep. 04:40
33.2 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 04:42
dep. 04:42
34.2 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 04:43
dep. 04:43
34.9 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 04:45
36.2 km
05:30 06:30 (01:00)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 05:30
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 05:33
dep. 05:33
1.5 km
Mislodin, Intersection
arr. 05:36
dep. 05:36
2.5 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 05:39
dep. 05:39
4.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 05:40
dep. 05:40
4.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 05:41
dep. 05:41
5.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 05:42
dep. 05:42
6.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 05:43
dep. 05:43
6.9 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 05:44
dep. 05:44
7.8 km
Zvecka, Civija
arr. 05:45
dep. 05:45
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:47
dep. 05:47
9.5 km
Stubline, Мagacin
arr. 05:49
dep. 05:49
11 km
Stubline, Sremčevići
arr. 05:53
dep. 05:53
13 km
Stubline, Jadrani
arr. 05:55
dep. 05:55
14.1 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 05:57
dep. 05:57
14.9 km
Stubline, Ekonomija
arr. 05:58
dep. 05:58
15.7 km
Stubline, Center
arr. 05:59
dep. 05:59
16.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 06:01
dep. 06:01
17.7 km
Piroman, Keserovici
arr. 06:03
dep. 06:03
18.7 km
Piroman, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
19.7 km
Brovic, Misica brdo
arr. 06:06
dep. 06:06
20.7 km
Ljubinic, Groblje
arr. 06:15
dep. 06:15
27.9 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 06:17
dep. 06:17
28.9 km
Ljubinic, Dom
arr. 06:18
dep. 06:18
29.4 km
Ljubinic, Romi
arr. 06:19
dep. 06:19
30 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 06:21
dep. 06:21
31.2 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 06:23
dep. 06:23
32.2 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 06:25
dep. 06:25
33.2 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 06:27
dep. 06:27
34.2 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 06:28
dep. 06:28
34.9 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 06:30
36.2 km
06:30 07:30 (01:00)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 06:30
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 06:33
dep. 06:33
1.5 km
Mislodin, Intersection
arr. 06:36
dep. 06:36
2.5 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 06:39
dep. 06:39
4.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 06:40
dep. 06:40
4.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 06:41
dep. 06:41
5.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 06:42
dep. 06:42
6.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 06:43
dep. 06:43
6.9 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 06:44
dep. 06:44
7.8 km
Zvecka, Civija
arr. 06:45
dep. 06:45
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:47
dep. 06:47
9.5 km
Stubline, Мagacin
arr. 06:49
dep. 06:49
11 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:53
dep. 06:53
13 km
Stubline, Jadrani
arr. 06:55
dep. 06:55
14.1 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 06:57
dep. 06:57
14.9 km
Stubline, Ekonomija
arr. 06:58
dep. 06:58
15.7 km
Stubline, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
16.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 07:01
dep. 07:01
17.7 km
Piroman, Keserovici
arr. 07:03
dep. 07:03
18.7 km
Piroman, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
19.7 km
Brovic, Misica brdo
arr. 07:06
dep. 07:06
20.7 km
Ljubinic, Groblje
arr. 07:15
dep. 07:15
27.9 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 07:17
dep. 07:17
28.9 km
Ljubinic, Dom
arr. 07:18
dep. 07:18
29.4 km
Ljubinic, Romi
arr. 07:19
dep. 07:19
30 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 07:21
dep. 07:21
31.2 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 07:23
dep. 07:23
32.2 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 07:25
dep. 07:25
33.2 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 07:27
dep. 07:27
34.2 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 07:28
dep. 07:28
34.9 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 07:30
36.2 km
07:30 08:30 (01:00)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 07:30
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 07:33
dep. 07:33
1.5 km
Mislodin, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
2.5 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 07:39
dep. 07:39
4.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 07:40
dep. 07:40
4.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 07:41
dep. 07:41
5.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 07:42
dep. 07:42
6.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 07:43
dep. 07:43
6.9 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 07:44
dep. 07:44
7.8 km
Zvecka, Civija
arr. 07:45
dep. 07:45
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 07:47
dep. 07:47
9.5 km
Stubline, Мagacin
arr. 07:49
dep. 07:49
11 km
Stubline, Sremčevići
arr. 07:53
dep. 07:53
13 km
Stubline, Jadrani
arr. 07:55
dep. 07:55
14.1 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 07:57
dep. 07:57
14.9 km
Stubline, Ekonomija
arr. 07:58
dep. 07:58
15.7 km
Stubline, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
16.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 08:01
dep. 08:01
17.7 km
Piroman, Keserovici
arr. 08:03
dep. 08:03
18.7 km
Piroman, Center
arr. 08:05
dep. 08:05
19.7 km
Brovic, Misica brdo
arr. 08:06
dep. 08:06
20.7 km
Ljubinic, Groblje
arr. 08:15
dep. 08:15
27.9 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 08:17
dep. 08:17
28.9 km
Ljubinic, Dom
arr. 08:18
dep. 08:18
29.4 km
Ljubinic, Romi
arr. 08:19
dep. 08:19
30 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 08:21
dep. 08:21
31.2 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 08:23
dep. 08:23
32.2 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 08:25
dep. 08:25
33.2 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 08:27
dep. 08:27
34.2 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 08:28
dep. 08:28
34.9 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 08:30
36.2 km
08:30 09:30 (01:00)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 08:30
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 08:32
dep. 08:32
1 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 08:33
dep. 08:33
1.5 km
Mislodin, Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
2.5 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 08:39
dep. 08:39
4.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 08:40
dep. 08:40
4.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 08:41
dep. 08:41
5.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 08:42
dep. 08:42
6.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 08:43
dep. 08:43
6.9 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 08:44
dep. 08:44
7.8 km
Zvecka, Civija
arr. 08:45
dep. 08:45
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:47
dep. 08:47
9.5 km
Stubline, Мagacin
arr. 08:49
dep. 08:49
11 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:53
dep. 08:53
13 km
Stubline, Jadrani
arr. 08:55
dep. 08:55
14.1 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 08:57
dep. 08:57
14.9 km
Stubline, Ekonomija
arr. 08:58
dep. 08:58
15.7 km
Stubline, Center
arr. 08:59
dep. 08:59
16.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 09:01
dep. 09:01
17.7 km
Piroman, Keserovici
arr. 09:03
dep. 09:03
18.7 km
Piroman, Center
arr. 09:05
dep. 09:05
19.7 km
Brovic, Misica brdo
arr. 09:06
dep. 09:06
20.7 km
Ljubinic, Groblje
arr. 09:15
dep. 09:15
27.9 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 09:17
dep. 09:17
28.9 km
Ljubinic, Dom
arr. 09:18
dep. 09:18
29.4 km
Ljubinic, Romi
arr. 09:19
dep. 09:19
30 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 09:21
dep. 09:21
31.2 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 09:23
dep. 09:23
32.2 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 09:25
dep. 09:25
33.2 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 09:27
dep. 09:27
34.2 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 09:28
dep. 09:28
34.9 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 09:30
36.2 km
09:30 10:30 (01:00)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 09:30
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 09:32
dep. 09:32
1 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 09:33
dep. 09:33
1.5 km
Mislodin, Intersection
arr. 09:36
dep. 09:36
2.5 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 09:39
dep. 09:39
4.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 09:40
dep. 09:40
4.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 09:41
dep. 09:41
5.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 09:42
dep. 09:42
6.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 09:43
dep. 09:43
6.9 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 09:44
dep. 09:44
7.8 km
Zvecka, Civija
arr. 09:45
dep. 09:45
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:47
dep. 09:47
9.5 km
Stubline, Мagacin
arr. 09:49
dep. 09:49
11 km
Stubline, Sremčevići
arr. 09:53
dep. 09:53
13 km
Stubline, Jadrani
arr. 09:55
dep. 09:55
14.1 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 09:57
dep. 09:57
14.9 km
Stubline, Ekonomija
arr. 09:58
dep. 09:58
15.7 km
Stubline, Center
arr. 09:59
dep. 09:59
16.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 10:01
dep. 10:01
17.7 km
Piroman, Keserovici
arr. 10:03
dep. 10:03
18.7 km
Piroman, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
19.7 km
Brovic, Misica brdo
arr. 10:06
dep. 10:06
20.7 km
Ljubinic, Groblje
arr. 10:15
dep. 10:15
27.9 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 10:17
dep. 10:17
28.9 km
Ljubinic, Dom
arr. 10:18
dep. 10:18
29.4 km
Ljubinic, Romi
arr. 10:19
dep. 10:19
30 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 10:21
dep. 10:21
31.2 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 10:23
dep. 10:23
32.2 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 10:25
dep. 10:25
33.2 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 10:27
dep. 10:27
34.2 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 10:28
dep. 10:28
34.9 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 10:30
36.2 km
10:06 10:39 (00:33)
RampaProdavnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Rampa
dep. 10:06
Obrenovac, Topolice
arr. 10:08
dep. 10:08
1 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:17
dep. 10:17
7 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 10:20
dep. 10:20
10 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 10:27
dep. 10:27
15 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 10:37
dep. 10:37
21 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 10:39
23 km
11:30 12:30 (01:00)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 11:30
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 11:33
dep. 11:33
1.5 km
Mislodin, Intersection
arr. 11:36
dep. 11:36
2.5 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 11:39
dep. 11:39
4.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 11:40
dep. 11:40
4.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 11:41
dep. 11:41
5.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 11:42
dep. 11:42
6.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 11:43
dep. 11:43
6.9 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 11:44
dep. 11:44
7.8 km
Zvecka, Civija
arr. 11:45
dep. 11:45
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:47
dep. 11:47
9.5 km
Stubline, Мagacin
arr. 11:49
dep. 11:49
11 km
Stubline, Sremčevići
arr. 11:53
dep. 11:53
13 km
Stubline, Jadrani
arr. 11:55
dep. 11:55
14.1 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 11:57
dep. 11:57
14.9 km
Stubline, Ekonomija
arr. 11:58
dep. 11:58
15.7 km
Stubline, Center
arr. 11:59
dep. 11:59
16.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 12:01
dep. 12:01
17.7 km
Piroman, Keserovici
arr. 12:03
dep. 12:03
18.7 km
Piroman, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
19.7 km
Brovic, Misica brdo
arr. 12:06
dep. 12:06
20.7 km
Ljubinic, Groblje
arr. 12:15
dep. 12:15
27.9 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 12:17
dep. 12:17
28.9 km
Ljubinic, Dom
arr. 12:18
dep. 12:18
29.4 km
Ljubinic, Romi
arr. 12:19
dep. 12:19
30 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 12:21
dep. 12:21
31.2 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 12:23
dep. 12:23
32.2 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 12:25
dep. 12:25
33.2 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 12:27
dep. 12:27
34.2 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 12:28
dep. 12:28
34.9 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 12:30
36.2 km
14:30 15:30 (01:00)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 14:30
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 14:33
dep. 14:33
1.5 km
Mislodin, Intersection
arr. 14:36
dep. 14:36
2.5 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 14:39
dep. 14:39
4.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 14:40
dep. 14:40
4.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 14:41
dep. 14:41
5.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 14:42
dep. 14:42
6.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 14:43
dep. 14:43
6.9 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 14:44
dep. 14:44
7.8 km
Zvecka, Civija
arr. 14:45
dep. 14:45
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:47
dep. 14:47
9.5 km
Stubline, Мagacin
arr. 14:49
dep. 14:49
11 km
Stubline, Sremčevići
arr. 14:53
dep. 14:53
13 km
Stubline, Jadrani
arr. 14:55
dep. 14:55
14.1 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 14:57
dep. 14:57
14.9 km
Stubline, Ekonomija
arr. 14:58
dep. 14:58
15.7 km
Stubline, Center
arr. 14:59
dep. 14:59
16.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 15:01
dep. 15:01
17.7 km
Piroman, Keserovici
arr. 15:03
dep. 15:03
18.7 km
Piroman, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
19.7 km
Brovic, Misica brdo
arr. 15:06
dep. 15:06
20.7 km
Ljubinic, Groblje
arr. 15:15
dep. 15:15
27.9 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 15:17
dep. 15:17
28.9 km
Ljubinic, Dom
arr. 15:18
dep. 15:18
29.4 km
Ljubinic, Romi
arr. 15:19
dep. 15:19
30 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 15:21
dep. 15:21
31.2 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 15:23
dep. 15:23
32.2 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 15:25
dep. 15:25
33.2 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 15:27
dep. 15:27
34.2 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 15:28
dep. 15:28
34.9 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 15:30
36.2 km
14:46 15:19 (00:33)
RampaProdavnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Rampa
dep. 14:46
Obrenovac, Topolice
arr. 14:48
dep. 14:48
1 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:57
dep. 14:57
7 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 15:00
dep. 15:00
10 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 15:07
dep. 15:07
15 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 15:17
dep. 15:17
21 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 15:19
23 km
15:46 16:19 (00:33)
RampaProdavnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Rampa
dep. 15:46
Obrenovac, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
3 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:57
dep. 15:57
8 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazića Prodavnica
arr. 16:07
dep. 16:07
15 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 16:17
dep. 16:17
21 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 16:19
23 km
16:30 17:30 (01:00)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 16:30
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 16:32
dep. 16:32
1 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 16:33
dep. 16:33
1.5 km
Mislodin, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
2.5 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 16:39
dep. 16:39
4.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 16:40
dep. 16:40
4.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 16:41
dep. 16:41
5.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 16:42
dep. 16:42
6.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 16:43
dep. 16:43
6.9 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 16:44
dep. 16:44
7.8 km
Zvecka, Civija
arr. 16:45
dep. 16:45
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:47
dep. 16:47
9.5 km
Stubline, Мagacin
arr. 16:49
dep. 16:49
11 km
Stubline, Sremčevići
arr. 16:53
dep. 16:53
13 km
Stubline, Jadrani
arr. 16:55
dep. 16:55
14.1 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 16:57
dep. 16:57
14.9 km
Stubline, Ekonomija
arr. 16:58
dep. 16:58
15.7 km
Stubline, Center
arr. 16:59
dep. 16:59
16.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 17:01
dep. 17:01
17.7 km
Piroman, Keserovici
arr. 17:03
dep. 17:03
18.7 km
Piroman, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
19.7 km
Brovic, Misica brdo
arr. 17:06
dep. 17:06
20.7 km
Ljubinic, Groblje
arr. 17:15
dep. 17:15
27.9 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 17:17
dep. 17:17
28.9 km
Ljubinic, Dom
arr. 17:18
dep. 17:18
29.4 km
Ljubinic, Romi
arr. 17:19
dep. 17:19
30 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 17:21
dep. 17:21
31.2 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 17:23
dep. 17:23
32.2 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 17:25
dep. 17:25
33.2 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 17:27
dep. 17:27
34.2 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 17:28
dep. 17:28
34.9 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 17:30
36.2 km
18:30 19:30 (01:00)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 18:30
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 18:32
dep. 18:32
1 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 18:33
dep. 18:33
1.5 km
Mislodin, Intersection
arr. 18:36
dep. 18:36
2.5 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 18:39
dep. 18:39
4.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 18:40
dep. 18:40
4.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 18:41
dep. 18:41
5.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 18:42
dep. 18:42
6.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 18:43
dep. 18:43
6.9 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 18:44
dep. 18:44
7.8 km
Zvecka, Civija
arr. 18:45
dep. 18:45
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:47
dep. 18:47
9.5 km
Stubline, Мagacin
arr. 18:49
dep. 18:49
11 km
Stubline, Sremčevići
arr. 18:53
dep. 18:53
13 km
Stubline, Jadrani
arr. 18:55
dep. 18:55
14.1 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 18:57
dep. 18:57
14.9 km
Stubline, Ekonomija
arr. 18:58
dep. 18:58
15.7 km
Stubline, Center
arr. 18:59
dep. 18:59
16.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 19:01
dep. 19:01
17.7 km
Piroman, Keserovici
arr. 19:03
dep. 19:03
18.7 km
Piroman, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
19.7 km
Brovic, Misica brdo
arr. 19:06
dep. 19:06
20.7 km
Ljubinic, Groblje
arr. 19:15
dep. 19:15
27.9 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 19:17
dep. 19:17
28.9 km
Ljubinic, Dom
arr. 19:18
dep. 19:18
29.4 km
Ljubinic, Romi
arr. 19:19
dep. 19:19
30 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 19:21
dep. 19:21
31.2 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 19:23
dep. 19:23
32.2 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 19:25
dep. 19:25
33.2 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 19:27
dep. 19:27
34.2 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 19:28
dep. 19:28
34.9 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 19:30
36.2 km
18:46 19:19 (00:33)
RampaProdavnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Rampa
dep. 18:46
Obrenovac, Topolice
arr. 18:48
dep. 18:48
1 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:57
dep. 18:57
7 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 19:00
dep. 19:00
10 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 19:07
dep. 19:07
15 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 19:17
dep. 19:17
21 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 19:19
23 km
20:30 21:30 (01:00)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 20:30
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 20:32
dep. 20:32
1 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 20:33
dep. 20:33
1.5 km
Mislodin, Intersection
arr. 20:36
dep. 20:36
2.5 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 20:39
dep. 20:39
4.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 20:40
dep. 20:40
4.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 20:41
dep. 20:41
5.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 20:42
dep. 20:42
6.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 20:43
dep. 20:43
6.9 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 20:44
dep. 20:44
7.8 km
Zvecka, Civija
arr. 20:45
dep. 20:45
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 20:47
dep. 20:47
9.5 km
Stubline, Мagacin
arr. 20:49
dep. 20:49
11 km
Stubline, Sremčevići
arr. 20:53
dep. 20:53
13 km
Stubline, Jadrani
arr. 20:55
dep. 20:55
14.1 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 20:57
dep. 20:57
14.9 km
Stubline, Ekonomija
arr. 20:58
dep. 20:58
15.7 km
Stubline, Center
arr. 20:59
dep. 20:59
16.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 21:01
dep. 21:01
17.7 km
Piroman, Keserovici
arr. 21:03
dep. 21:03
18.7 km
Piroman, Center
arr. 21:05
dep. 21:05
19.7 km
Brovic, Misica brdo
arr. 21:06
dep. 21:06
20.7 km
Ljubinic, Groblje
arr. 21:15
dep. 21:15
27.9 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 21:17
dep. 21:17
28.9 km
Ljubinic, Dom
arr. 21:18
dep. 21:18
29.4 km
Ljubinic, Romi
arr. 21:19
dep. 21:19
30 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 21:21
dep. 21:21
31.2 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 21:23
dep. 21:23
32.2 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 21:25
dep. 21:25
33.2 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 21:27
dep. 21:27
34.2 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 21:28
dep. 21:28
34.9 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 21:30
36.2 km
22:30 23:30 (01:00)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 22:30
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 22:32
dep. 22:32
1 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 22:33
dep. 22:33
1.5 km
Mislodin, Intersection
arr. 22:36
dep. 22:36
2.5 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 22:39
dep. 22:39
4.3 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 22:40
dep. 22:40
4.8 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 22:41
dep. 22:41
5.3 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 22:42
dep. 22:42
6.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 22:43
dep. 22:43
6.9 km
Zvecka, Cveja puškara
arr. 22:44
dep. 22:44
7.8 km
Zvecka, Civija
arr. 22:45
dep. 22:45
8.7 km
Zvecka, Rampa
arr. 22:47
dep. 22:47
9.5 km
Stubline, Мagacin
arr. 22:49
dep. 22:49
11 km
Stubline, Sremčevići
arr. 22:53
dep. 22:53
13 km
Stubline, Jadrani
arr. 22:55
dep. 22:55
14.1 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 22:57
dep. 22:57
14.9 km
Stubline, Ekonomija
arr. 22:58
dep. 22:58
15.7 km
Stubline, Center
arr. 22:59
dep. 22:59
16.5 km
Stubline, Radio stanica
arr. 23:01
dep. 23:01
17.7 km
Piroman, Keserovici
arr. 23:03
dep. 23:03
18.7 km
Piroman, Center
arr. 23:05
dep. 23:05
19.7 km
Brovic, Misica brdo
arr. 23:06
dep. 23:06
20.7 km
Ljubinic, Groblje
arr. 23:15
dep. 23:15
27.9 km
Ljubinic, Okretnica
arr. 23:17
dep. 23:17
28.9 km
Ljubinic, Dom
arr. 23:18
dep. 23:18
29.4 km
Ljubinic, Romi
arr. 23:19
dep. 23:19
30 km
Ljubinic, Pašnjak
arr. 23:21
dep. 23:21
31.2 km
Orasac kod Obrenovca, raskrsnica - mlin
arr. 23:23
dep. 23:23
32.2 km
Orasac kod Obrenovca, Suma
arr. 23:25
dep. 23:25
33.2 km
Vukicevica, Rakičina Kuća
arr. 23:27
dep. 23:27
34.2 km
Vukicevica, Prodavnica
arr. 23:28
dep. 23:28
34.9 km
Vukicevica, Okretnica
arr. 23:30
36.2 km

Naselja Baric kod Obrenovca i Vukicevica su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 33min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Baric kod Obrenovca je u 03:45 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.