Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Baric kod Obrenovca - Usce kod Obrenovca timetable

thursday, 27.02.2020.
03:15 04:05 (00:50)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 03:15
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 03:16
dep. 03:16
0.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 03:17
dep. 03:17
1.5 km
Mislodin, Intersection
arr. 03:19
dep. 03:19
2.5 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 03:21
dep. 03:21
3.5 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 03:23
dep. 03:23
4.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 03:26
dep. 03:26
5.5 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 03:29
dep. 03:29
6.3 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 03:30
dep. 03:30
7 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 03:31
dep. 03:31
7.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 03:32
dep. 03:32
8.9 km
Zvecka, Isailovici
arr. 03:34
dep. 03:34
9.9 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 03:35
dep. 03:35
10.6 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 03:36
dep. 03:36
11.2 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 03:38
dep. 03:38
12.2 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 03:39
dep. 03:39
13.1 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 03:40
dep. 03:40
13.8 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 03:41
dep. 03:41
14.7 km
Skela, Spomenik
arr. 03:43
dep. 03:43
15.8 km
Skela, Vrovi
arr. 03:44
dep. 03:44
16.8 km
Skela, Markovici
arr. 03:47
dep. 03:47
18.3 km
Skela, Dom
arr. 03:49
dep. 03:49
19.6 km
Skela, Palezpromet
arr. 03:51
dep. 03:51
20.7 km
Skela, Savski cvet
arr. 03:53
dep. 03:53
21.5 km
Skela, Kanal
arr. 03:56
dep. 03:56
22.4 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 03:57
dep. 03:57
23.5 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 03:58
dep. 03:58
24.6 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 04:01
dep. 04:01
25.8 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 04:02
dep. 04:02
27.2 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 04:03
dep. 04:03
28.1 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 04:04
dep. 04:04
29 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 04:05
30 km
05:40 06:30 (00:50)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 05:40
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 05:41
dep. 05:41
0.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 05:42
dep. 05:42
1.5 km
Mislodin, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
2.5 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 05:46
dep. 05:46
3.5 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 05:48
dep. 05:48
4.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 05:51
dep. 05:51
5.5 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 05:54
dep. 05:54
6.3 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 05:55
dep. 05:55
7 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 05:56
dep. 05:56
7.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 05:57
dep. 05:57
8.9 km
Zvecka, Isailovici
arr. 05:59
dep. 05:59
9.9 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 06:00
dep. 06:00
10.6 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 06:01
dep. 06:01
11.2 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 06:03
dep. 06:03
12.2 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 06:04
dep. 06:04
13.1 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 06:05
dep. 06:05
13.8 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 06:06
dep. 06:06
14.7 km
Skela, Spomenik
arr. 06:08
dep. 06:08
15.8 km
Skela, Vrovi
arr. 06:09
dep. 06:09
16.8 km
Skela, Markovici
arr. 06:12
dep. 06:12
18.3 km
Skela, Dom
arr. 06:14
dep. 06:14
19.6 km
Skela, Palezpromet
arr. 06:16
dep. 06:16
20.7 km
Skela, Savski cvet
arr. 06:18
dep. 06:18
21.5 km
Skela, Kanal
arr. 06:21
dep. 06:21
22.4 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 06:22
dep. 06:22
23.5 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 06:23
dep. 06:23
24.6 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 06:26
dep. 06:26
25.8 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 06:27
dep. 06:27
27.2 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 06:28
dep. 06:28
28.1 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 06:29
dep. 06:29
29 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 06:30
30 km
06:40 07:30 (00:50)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 06:40
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 06:41
dep. 06:41
0.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 06:42
dep. 06:42
1.5 km
Mislodin, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
2.5 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 06:46
dep. 06:46
3.5 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 06:48
dep. 06:48
4.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:51
dep. 06:51
5.5 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 06:54
dep. 06:54
6.3 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 06:55
dep. 06:55
7 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 06:56
dep. 06:56
7.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 06:57
dep. 06:57
8.9 km
Zvecka, Isailovici
arr. 06:59
dep. 06:59
9.9 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 07:00
dep. 07:00
10.6 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 07:01
dep. 07:01
11.2 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 07:03
dep. 07:03
12.2 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 07:04
dep. 07:04
13.1 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
13.8 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 07:06
dep. 07:06
14.7 km
Skela, Spomenik
arr. 07:08
dep. 07:08
15.8 km
Skela, Vrovi
arr. 07:09
dep. 07:09
16.8 km
Skela, Markovici
arr. 07:12
dep. 07:12
18.3 km
Skela, Dom
arr. 07:14
dep. 07:14
19.6 km
Skela, Palezpromet
arr. 07:16
dep. 07:16
20.7 km
Skela, Savski cvet
arr. 07:18
dep. 07:18
21.5 km
Skela, Kanal
arr. 07:21
dep. 07:21
22.4 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 07:22
dep. 07:22
23.5 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 07:23
dep. 07:23
24.6 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 07:26
dep. 07:26
25.8 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 07:27
dep. 07:27
27.2 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 07:28
dep. 07:28
28.1 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 07:29
dep. 07:29
29 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 07:30
30 km
08:00 08:50 (00:50)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 08:00
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 08:01
dep. 08:01
0.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 08:02
dep. 08:02
1.5 km
Mislodin, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
2.5 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 08:06
dep. 08:06
3.5 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:08
dep. 08:08
4.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:11
dep. 08:11
5.5 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 08:14
dep. 08:14
6.3 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 08:15
dep. 08:15
7 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 08:16
dep. 08:16
7.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 08:17
dep. 08:17
8.9 km
Zvecka, Isailovici
arr. 08:19
dep. 08:19
9.9 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 08:20
dep. 08:20
10.6 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 08:21
dep. 08:21
11.2 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 08:23
dep. 08:23
12.2 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 08:24
dep. 08:24
13.1 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 08:25
dep. 08:25
13.8 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 08:26
dep. 08:26
14.7 km
Skela, Spomenik
arr. 08:28
dep. 08:28
15.8 km
Skela, Vrovi
arr. 08:29
dep. 08:29
16.8 km
Skela, Markovici
arr. 08:32
dep. 08:32
18.3 km
Skela, Dom
arr. 08:34
dep. 08:34
19.6 km
Skela, Palezpromet
arr. 08:36
dep. 08:36
20.7 km
Skela, Savski cvet
arr. 08:38
dep. 08:38
21.5 km
Skela, Kanal
arr. 08:41
dep. 08:41
22.4 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 08:42
dep. 08:42
23.5 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 08:43
dep. 08:43
24.6 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 08:46
dep. 08:46
25.8 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 08:47
dep. 08:47
27.2 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 08:48
dep. 08:48
28.1 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 08:49
dep. 08:49
29 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 08:50
30 km
08:54 09:20 (00:26)
RampaKafana
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Rampa
dep. 08:54
Obrenovac, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
3 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:02
dep. 09:02
5 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 09:08
dep. 09:08
11 km
Skela, Vrovi
arr. 09:11
dep. 09:11
14 km
Skela, Dom
arr. 09:15
dep. 09:15
18 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 09:20
24 km
09:00 09:50 (00:50)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 09:00
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 09:01
dep. 09:01
0.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 09:02
dep. 09:02
1.5 km
Mislodin, Intersection
arr. 09:04
dep. 09:04
2.5 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 09:06
dep. 09:06
3.5 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 09:08
dep. 09:08
4.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:11
dep. 09:11
5.5 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 09:14
dep. 09:14
6.3 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 09:15
dep. 09:15
7 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 09:16
dep. 09:16
7.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 09:17
dep. 09:17
8.9 km
Zvecka, Isailovici
arr. 09:19
dep. 09:19
9.9 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 09:20
dep. 09:20
10.6 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 09:21
dep. 09:21
11.2 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 09:23
dep. 09:23
12.2 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 09:24
dep. 09:24
13.1 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 09:25
dep. 09:25
13.8 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 09:26
dep. 09:26
14.7 km
Skela, Spomenik
arr. 09:28
dep. 09:28
15.8 km
Skela, Vrovi
arr. 09:29
dep. 09:29
16.8 km
Skela, Markovici
arr. 09:32
dep. 09:32
18.3 km
Skela, Dom
arr. 09:34
dep. 09:34
19.6 km
Skela, Palezpromet
arr. 09:36
dep. 09:36
20.7 km
Skela, Savski cvet
arr. 09:38
dep. 09:38
21.5 km
Skela, Kanal
arr. 09:41
dep. 09:41
22.4 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 09:42
dep. 09:42
23.5 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 09:43
dep. 09:43
24.6 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 09:46
dep. 09:46
25.8 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 09:47
dep. 09:47
27.2 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 09:48
dep. 09:48
28.1 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 09:49
dep. 09:49
29 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 09:50
30 km
10:06 10:34 (00:28)
RampaTENT 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Rampa
dep. 10:06
Obrenovac, Topolice
arr. 10:08
dep. 10:08
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:11
dep. 10:11
3 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:13
dep. 10:13
5 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 10:19
dep. 10:19
11 km
Skela, Vrovi
arr. 10:22
dep. 10:22
14 km
Skela, Dom
arr. 10:27
dep. 10:27
18 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 10:34
24 km
10:20 11:10 (00:50)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 10:20
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 10:21
dep. 10:21
0.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 10:22
dep. 10:22
1.5 km
Mislodin, Intersection
arr. 10:24
dep. 10:24
2.5 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 10:26
dep. 10:26
3.5 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 10:28
dep. 10:28
4.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:31
dep. 10:31
5.5 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 10:34
dep. 10:34
6.3 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 10:35
dep. 10:35
7 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 10:36
dep. 10:36
7.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 10:37
dep. 10:37
8.9 km
Zvecka, Isailovici
arr. 10:39
dep. 10:39
9.9 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 10:40
dep. 10:40
10.6 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
11.2 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 10:43
dep. 10:43
12.2 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 10:44
dep. 10:44
13.1 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 10:45
dep. 10:45
13.8 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 10:46
dep. 10:46
14.7 km
Skela, Spomenik
arr. 10:48
dep. 10:48
15.8 km
Skela, Vrovi
arr. 10:49
dep. 10:49
16.8 km
Skela, Markovici
arr. 10:52
dep. 10:52
18.3 km
Skela, Dom
arr. 10:54
dep. 10:54
19.6 km
Skela, Palezpromet
arr. 10:56
dep. 10:56
20.7 km
Skela, Savski cvet
arr. 10:58
dep. 10:58
21.5 km
Skela, Kanal
arr. 11:01
dep. 11:01
22.4 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 11:02
dep. 11:02
23.5 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 11:03
dep. 11:03
24.6 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 11:06
dep. 11:06
25.8 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 11:07
dep. 11:07
27.2 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 11:08
dep. 11:08
28.1 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 11:09
dep. 11:09
29 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 11:10
30 km
11:20 12:10 (00:50)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 11:20
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 11:21
dep. 11:21
0.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 11:22
dep. 11:22
1.5 km
Mislodin, Intersection
arr. 11:24
dep. 11:24
2.5 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 11:26
dep. 11:26
3.5 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 11:28
dep. 11:28
4.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:31
dep. 11:31
5.5 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 11:34
dep. 11:34
6.3 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 11:35
dep. 11:35
7 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 11:36
dep. 11:36
7.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 11:37
dep. 11:37
8.9 km
Zvecka, Isailovici
arr. 11:39
dep. 11:39
9.9 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 11:40
dep. 11:40
10.6 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 11:41
dep. 11:41
11.2 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 11:43
dep. 11:43
12.2 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 11:44
dep. 11:44
13.1 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 11:45
dep. 11:45
13.8 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 11:46
dep. 11:46
14.7 km
Skela, Spomenik
arr. 11:48
dep. 11:48
15.8 km
Skela, Vrovi
arr. 11:49
dep. 11:49
16.8 km
Skela, Markovici
arr. 11:52
dep. 11:52
18.3 km
Skela, Dom
arr. 11:54
dep. 11:54
19.6 km
Skela, Palezpromet
arr. 11:56
dep. 11:56
20.7 km
Skela, Savski cvet
arr. 11:58
dep. 11:58
21.5 km
Skela, Kanal
arr. 12:01
dep. 12:01
22.4 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 12:02
dep. 12:02
23.5 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 12:03
dep. 12:03
24.6 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 12:06
dep. 12:06
25.8 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 12:07
dep. 12:07
27.2 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 12:08
dep. 12:08
28.1 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 12:09
dep. 12:09
29 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 12:10
30 km
11:40 12:10 (00:30)
RampaKafana
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Rampa
dep. 11:40
Obrenovac, Bus station
arr. 11:46
dep. 11:46
3 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:51
dep. 11:51
5 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 11:58
dep. 11:58
11 km
Skela, Vrovi
arr. 12:01
dep. 12:01
14 km
Skela, Dom
arr. 12:05
dep. 12:05
18 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 12:10
24 km
12:21 12:49 (00:28)
RampaStaro Usce
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Rampa
dep. 12:21
Obrenovac, Topolice
arr. 12:23
dep. 12:23
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:26
dep. 12:26
3 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:28
dep. 12:28
5 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 12:34
dep. 12:34
11 km
Skela, Vrovi
arr. 12:37
dep. 12:37
14 km
Skela, Dom
arr. 12:42
dep. 12:42
18 km
Usce kod Obrenovca, Staro Usce
arr. 12:49
24 km
12:40 13:30 (00:50)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 12:40
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 12:41
dep. 12:41
0.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 12:42
dep. 12:42
1.5 km
Mislodin, Intersection
arr. 12:44
dep. 12:44
2.5 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 12:46
dep. 12:46
3.5 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 12:48
dep. 12:48
4.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:51
dep. 12:51
5.5 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 12:54
dep. 12:54
6.3 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 12:55
dep. 12:55
7 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 12:56
dep. 12:56
7.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 12:57
dep. 12:57
8.9 km
Zvecka, Isailovici
arr. 12:59
dep. 12:59
9.9 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 13:00
dep. 13:00
10.6 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 13:01
dep. 13:01
11.2 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 13:03
dep. 13:03
12.2 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 13:04
dep. 13:04
13.1 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 13:05
dep. 13:05
13.8 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 13:06
dep. 13:06
14.7 km
Skela, Spomenik
arr. 13:08
dep. 13:08
15.8 km
Skela, Vrovi
arr. 13:09
dep. 13:09
16.8 km
Skela, Markovici
arr. 13:12
dep. 13:12
18.3 km
Skela, Dom
arr. 13:14
dep. 13:14
19.6 km
Skela, Palezpromet
arr. 13:16
dep. 13:16
20.7 km
Skela, Savski cvet
arr. 13:18
dep. 13:18
21.5 km
Skela, Kanal
arr. 13:21
dep. 13:21
22.4 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 13:22
dep. 13:22
23.5 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 13:23
dep. 13:23
24.6 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 13:26
dep. 13:26
25.8 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 13:27
dep. 13:27
27.2 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 13:28
dep. 13:28
28.1 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 13:29
dep. 13:29
29 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 13:30
30 km
13:40 14:30 (00:50)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 13:40
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 13:41
dep. 13:41
0.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 13:42
dep. 13:42
1.5 km
Mislodin, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
2.5 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 13:46
dep. 13:46
3.5 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 13:48
dep. 13:48
4.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:51
dep. 13:51
5.5 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 13:54
dep. 13:54
6.3 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 13:55
dep. 13:55
7 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 13:56
dep. 13:56
7.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 13:57
dep. 13:57
8.9 km
Zvecka, Isailovici
arr. 13:59
dep. 13:59
9.9 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 14:00
dep. 14:00
10.6 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 14:01
dep. 14:01
11.2 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 14:03
dep. 14:03
12.2 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 14:04
dep. 14:04
13.1 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 14:05
dep. 14:05
13.8 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 14:06
dep. 14:06
14.7 km
Skela, Spomenik
arr. 14:08
dep. 14:08
15.8 km
Skela, Vrovi
arr. 14:09
dep. 14:09
16.8 km
Skela, Markovici
arr. 14:12
dep. 14:12
18.3 km
Skela, Dom
arr. 14:14
dep. 14:14
19.6 km
Skela, Palezpromet
arr. 14:16
dep. 14:16
20.7 km
Skela, Savski cvet
arr. 14:18
dep. 14:18
21.5 km
Skela, Kanal
arr. 14:21
dep. 14:21
22.4 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 14:22
dep. 14:22
23.5 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 14:23
dep. 14:23
24.6 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 14:26
dep. 14:26
25.8 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 14:27
dep. 14:27
27.2 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 14:28
dep. 14:28
28.1 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 14:29
dep. 14:29
29 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 14:30
30 km
14:25 14:56 (00:31)
RampaTENT 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Rampa
dep. 14:25
Obrenovac, Bus station
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:39
dep. 14:39
4 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
Skela, Dom
arr. 14:48
dep. 14:48
14 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 14:56
22 km
14:46 15:22 (00:36)
RampaKafana
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Rampa
dep. 14:46
Obrenovac, Topolice
arr. 14:52
dep. 14:52
4.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:57
dep. 14:57
5.9 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:07
dep. 15:07
13.7 km
Skela, Vrovi
arr. 15:11
dep. 15:11
16.5 km
Skela, Dom
arr. 15:14
dep. 15:14
19 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 15:22
26.3 km
15:06 15:56 (00:50)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 15:06
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 15:07
dep. 15:07
0.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 15:08
dep. 15:08
1.5 km
Mislodin, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
2.5 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 15:12
dep. 15:12
3.5 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 15:14
dep. 15:14
4.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
5.5 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 15:20
dep. 15:20
6.3 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 15:21
dep. 15:21
7 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 15:22
dep. 15:22
7.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 15:23
dep. 15:23
8.9 km
Zvecka, Isailovici
arr. 15:25
dep. 15:25
9.9 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 15:26
dep. 15:26
10.6 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 15:27
dep. 15:27
11.2 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 15:29
dep. 15:29
12.2 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 15:30
dep. 15:30
13.1 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:31
dep. 15:31
13.8 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 15:32
dep. 15:32
14.7 km
Skela, Spomenik
arr. 15:34
dep. 15:34
15.8 km
Skela, Vrovi
arr. 15:35
dep. 15:35
16.8 km
Skela, Markovici
arr. 15:38
dep. 15:38
18.3 km
Skela, Dom
arr. 15:40
dep. 15:40
19.6 km
Skela, Palezpromet
arr. 15:42
dep. 15:42
20.7 km
Skela, Savski cvet
arr. 15:44
dep. 15:44
21.5 km
Skela, Kanal
arr. 15:47
dep. 15:47
22.4 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 15:48
dep. 15:48
23.5 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 15:49
dep. 15:49
24.6 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 15:52
dep. 15:52
25.8 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 15:53
dep. 15:53
27.2 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 15:54
dep. 15:54
28.1 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 15:55
dep. 15:55
29 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 15:56
30 km
15:26 15:54 (00:28)
RampaTENT 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Rampa
dep. 15:26
Obrenovac, Topolice
arr. 15:28
dep. 15:28
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:31
dep. 15:31
3 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:33
dep. 15:33
5 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:39
dep. 15:39
11 km
Skela, Vrovi
arr. 15:42
dep. 15:42
14 km
Skela, Dom
arr. 15:47
dep. 15:47
18 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 15:54
24 km
16:06 16:56 (00:50)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 16:06
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 16:07
dep. 16:07
0.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 16:08
dep. 16:08
1.5 km
Mislodin, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
2.5 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 16:12
dep. 16:12
3.5 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 16:14
dep. 16:14
4.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:17
dep. 16:17
5.5 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 16:20
dep. 16:20
6.3 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 16:21
dep. 16:21
7 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 16:22
dep. 16:22
7.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 16:23
dep. 16:23
8.9 km
Zvecka, Isailovici
arr. 16:25
dep. 16:25
9.9 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 16:26
dep. 16:26
10.6 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 16:27
dep. 16:27
11.2 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 16:29
dep. 16:29
12.2 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 16:30
dep. 16:30
13.1 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 16:31
dep. 16:31
13.8 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 16:32
dep. 16:32
14.7 km
Skela, Spomenik
arr. 16:34
dep. 16:34
15.8 km
Skela, Vrovi
arr. 16:35
dep. 16:35
16.8 km
Skela, Markovici
arr. 16:38
dep. 16:38
18.3 km
Skela, Dom
arr. 16:40
dep. 16:40
19.6 km
Skela, Palezpromet
arr. 16:42
dep. 16:42
20.7 km
Skela, Savski cvet
arr. 16:44
dep. 16:44
21.5 km
Skela, Kanal
arr. 16:47
dep. 16:47
22.4 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 16:48
dep. 16:48
23.5 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 16:49
dep. 16:49
24.6 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 16:52
dep. 16:52
25.8 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 16:53
dep. 16:53
27.2 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 16:54
dep. 16:54
28.1 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 16:55
dep. 16:55
29 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 16:56
30 km
16:15 16:40 (00:25)
RampaKafana
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Rampa
dep. 16:15
Obrenovac, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
3 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:23
dep. 16:23
5 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 16:29
dep. 16:29
11 km
Skela, Vrovi
arr. 16:32
dep. 16:32
14 km
Skela, Dom
arr. 16:35
dep. 16:35
18 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 16:40
24 km
16:57 17:17 (00:20)
RampaTENT 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Rampa
dep. 16:57
Obrenovac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
3 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:01
dep. 17:01
4 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 17:03
dep. 17:03
6 km
Skela, Dom
arr. 17:10
dep. 17:10
14 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 17:17
22 km
17:20 18:10 (00:50)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 17:20
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 17:21
dep. 17:21
0.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 17:22
dep. 17:22
1.5 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
2.5 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:26
dep. 17:26
3.5 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:28
dep. 17:28
4.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:31
dep. 17:31
5.5 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 17:34
dep. 17:34
6.3 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 17:35
dep. 17:35
7 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 17:36
dep. 17:36
7.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 17:37
dep. 17:37
8.9 km
Zvecka, Isailovici
arr. 17:39
dep. 17:39
9.9 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 17:40
dep. 17:40
10.6 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 17:41
dep. 17:41
11.2 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 17:43
dep. 17:43
12.2 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 17:44
dep. 17:44
13.1 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 17:45
dep. 17:45
13.8 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 17:46
dep. 17:46
14.7 km
Skela, Spomenik
arr. 17:48
dep. 17:48
15.8 km
Skela, Vrovi
arr. 17:49
dep. 17:49
16.8 km
Skela, Markovici
arr. 17:52
dep. 17:52
18.3 km
Skela, Dom
arr. 17:54
dep. 17:54
19.6 km
Skela, Palezpromet
arr. 17:56
dep. 17:56
20.7 km
Skela, Savski cvet
arr. 17:58
dep. 17:58
21.5 km
Skela, Kanal
arr. 18:01
dep. 18:01
22.4 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 18:02
dep. 18:02
23.5 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 18:03
dep. 18:03
24.6 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 18:06
dep. 18:06
25.8 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 18:07
dep. 18:07
27.2 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 18:08
dep. 18:08
28.1 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 18:09
dep. 18:09
29 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 18:10
30 km
17:36 18:04 (00:28)
RampaStaro Usce
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Rampa
dep. 17:36
Obrenovac, Topolice
arr. 17:38
dep. 17:38
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:41
dep. 17:41
3 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:43
dep. 17:43
5 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 17:49
dep. 17:49
11 km
Skela, Vrovi
arr. 17:52
dep. 17:52
14 km
Skela, Dom
arr. 17:57
dep. 17:57
18 km
Usce kod Obrenovca, Staro Usce
arr. 18:04
24 km
18:20 19:10 (00:50)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 18:20
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 18:21
dep. 18:21
0.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 18:22
dep. 18:22
1.5 km
Mislodin, Intersection
arr. 18:24
dep. 18:24
2.5 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 18:26
dep. 18:26
3.5 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 18:28
dep. 18:28
4.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:31
dep. 18:31
5.5 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 18:34
dep. 18:34
6.3 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 18:35
dep. 18:35
7 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 18:36
dep. 18:36
7.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 18:37
dep. 18:37
8.9 km
Zvecka, Isailovici
arr. 18:39
dep. 18:39
9.9 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 18:40
dep. 18:40
10.6 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 18:41
dep. 18:41
11.2 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 18:43
dep. 18:43
12.2 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 18:44
dep. 18:44
13.1 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 18:45
dep. 18:45
13.8 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 18:46
dep. 18:46
14.7 km
Skela, Spomenik
arr. 18:48
dep. 18:48
15.8 km
Skela, Vrovi
arr. 18:49
dep. 18:49
16.8 km
Skela, Markovici
arr. 18:52
dep. 18:52
18.3 km
Skela, Dom
arr. 18:54
dep. 18:54
19.6 km
Skela, Palezpromet
arr. 18:56
dep. 18:56
20.7 km
Skela, Savski cvet
arr. 18:58
dep. 18:58
21.5 km
Skela, Kanal
arr. 19:01
dep. 19:01
22.4 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 19:02
dep. 19:02
23.5 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 19:03
dep. 19:03
24.6 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 19:06
dep. 19:06
25.8 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 19:07
dep. 19:07
27.2 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 19:08
dep. 19:08
28.1 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 19:09
dep. 19:09
29 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 19:10
30 km
18:50 19:18 (00:28)
RampaStaro Usce
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Rampa
dep. 18:50
Obrenovac, Topolice
arr. 18:52
dep. 18:52
1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
3 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:57
dep. 18:57
5 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 19:03
dep. 19:03
11 km
Skela, Vrovi
arr. 19:06
dep. 19:06
14 km
Skela, Dom
arr. 19:11
dep. 19:11
18 km
Usce kod Obrenovca, Staro Usce
arr. 19:18
24 km
19:40 20:30 (00:50)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 19:40
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 19:41
dep. 19:41
0.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 19:42
dep. 19:42
1.5 km
Mislodin, Intersection
arr. 19:44
dep. 19:44
2.5 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 19:46
dep. 19:46
3.5 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 19:48
dep. 19:48
4.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:51
dep. 19:51
5.5 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 19:54
dep. 19:54
6.3 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 19:55
dep. 19:55
7 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 19:56
dep. 19:56
7.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 19:57
dep. 19:57
8.9 km
Zvecka, Isailovici
arr. 19:59
dep. 19:59
9.9 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 20:00
dep. 20:00
10.6 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 20:01
dep. 20:01
11.2 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 20:03
dep. 20:03
12.2 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 20:04
dep. 20:04
13.1 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 20:05
dep. 20:05
13.8 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 20:06
dep. 20:06
14.7 km
Skela, Spomenik
arr. 20:08
dep. 20:08
15.8 km
Skela, Vrovi
arr. 20:09
dep. 20:09
16.8 km
Skela, Markovici
arr. 20:12
dep. 20:12
18.3 km
Skela, Dom
arr. 20:14
dep. 20:14
19.6 km
Skela, Palezpromet
arr. 20:16
dep. 20:16
20.7 km
Skela, Savski cvet
arr. 20:18
dep. 20:18
21.5 km
Skela, Kanal
arr. 20:21
dep. 20:21
22.4 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 20:22
dep. 20:22
23.5 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 20:23
dep. 20:23
24.6 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 20:26
dep. 20:26
25.8 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 20:27
dep. 20:27
27.2 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 20:28
dep. 20:28
28.1 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 20:29
dep. 20:29
29 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 20:30
30 km
19:52 20:17 (00:25)
RampaKafana
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Rampa
dep. 19:52
Obrenovac, Bus station
arr. 19:57
dep. 19:57
3 km
Zvecka, Rampa
arr. 20:00
dep. 20:00
5 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 20:06
dep. 20:06
11 km
Skela, Vrovi
arr. 20:09
dep. 20:09
14 km
Skela, Dom
arr. 20:12
dep. 20:12
18 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 20:17
24 km
20:40 21:30 (00:50)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 20:40
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 20:41
dep. 20:41
0.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 20:42
dep. 20:42
1.5 km
Mislodin, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
2.5 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 20:46
dep. 20:46
3.5 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 20:48
dep. 20:48
4.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 20:51
dep. 20:51
5.5 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 20:54
dep. 20:54
6.3 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 20:55
dep. 20:55
7 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 20:56
dep. 20:56
7.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 20:57
dep. 20:57
8.9 km
Zvecka, Isailovici
arr. 20:59
dep. 20:59
9.9 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 21:00
dep. 21:00
10.6 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 21:01
dep. 21:01
11.2 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 21:03
dep. 21:03
12.2 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 21:04
dep. 21:04
13.1 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 21:05
dep. 21:05
13.8 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 21:06
dep. 21:06
14.7 km
Skela, Spomenik
arr. 21:08
dep. 21:08
15.8 km
Skela, Vrovi
arr. 21:09
dep. 21:09
16.8 km
Skela, Markovici
arr. 21:12
dep. 21:12
18.3 km
Skela, Dom
arr. 21:14
dep. 21:14
19.6 km
Skela, Palezpromet
arr. 21:16
dep. 21:16
20.7 km
Skela, Savski cvet
arr. 21:18
dep. 21:18
21.5 km
Skela, Kanal
arr. 21:21
dep. 21:21
22.4 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 21:22
dep. 21:22
23.5 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 21:23
dep. 21:23
24.6 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 21:26
dep. 21:26
25.8 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 21:27
dep. 21:27
27.2 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 21:28
dep. 21:28
28.1 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 21:29
dep. 21:29
29 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 21:30
30 km
23:00 23:50 (00:50)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 23:00
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 23:01
dep. 23:01
0.7 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 23:02
dep. 23:02
1.5 km
Mislodin, Intersection
arr. 23:04
dep. 23:04
2.5 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 23:06
dep. 23:06
3.5 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 23:08
dep. 23:08
4.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 23:11
dep. 23:11
5.5 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 23:14
dep. 23:14
6.3 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 23:15
dep. 23:15
7 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 23:16
dep. 23:16
7.8 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 23:17
dep. 23:17
8.9 km
Zvecka, Isailovici
arr. 23:19
dep. 23:19
9.9 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 23:20
dep. 23:20
10.6 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 23:21
dep. 23:21
11.2 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 23:23
dep. 23:23
12.2 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 23:24
dep. 23:24
13.1 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 23:25
dep. 23:25
13.8 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 23:26
dep. 23:26
14.7 km
Skela, Spomenik
arr. 23:28
dep. 23:28
15.8 km
Skela, Vrovi
arr. 23:29
dep. 23:29
16.8 km
Skela, Markovici
arr. 23:32
dep. 23:32
18.3 km
Skela, Dom
arr. 23:34
dep. 23:34
19.6 km
Skela, Palezpromet
arr. 23:36
dep. 23:36
20.7 km
Skela, Savski cvet
arr. 23:38
dep. 23:38
21.5 km
Skela, Kanal
arr. 23:41
dep. 23:41
22.4 km
Usce kod Obrenovca, Vobis
arr. 23:42
dep. 23:42
23.5 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 23:43
dep. 23:43
24.6 km
Usce kod Obrenovca, TENT 2
arr. 23:46
dep. 23:46
25.8 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 23:47
dep. 23:47
27.2 km
Usce kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 23:48
dep. 23:48
28.1 km
Usce kod Obrenovca, Jaksici
arr. 23:49
dep. 23:49
29 km
Usce kod Obrenovca, Okretnica
arr. 23:50
30 km

Naselja Baric kod Obrenovca i Usce kod Obrenovca su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Baric kod Obrenovca je u 03:15 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.