Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Baric kod Obrenovca - Sremcica timetable

tuesday, 21.05.2024.
06:30 07:25 (00:55)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 06:30
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 06:31
dep. 06:31
0.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 06:32
dep. 06:32
1.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 06:33
dep. 06:33
3.1 km
Mislodin, JNA
arr. 06:34
dep. 06:34
3.8 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 06:35
dep. 06:35
4.5 km
Mislodin, Dom
arr. 06:36
dep. 06:36
5.1 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 06:37
dep. 06:37
5.9 km
Mislodin, Groblje
arr. 06:38
dep. 06:38
6.4 km
Mislodin, Kik
arr. 06:39
dep. 06:39
6.8 km
Mislodin, Trafo
arr. 06:40
dep. 06:40
7.2 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 06:41
dep. 06:41
7.5 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 06:42
dep. 06:42
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 06:44
dep. 06:44
9 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 06:46
dep. 06:46
9.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 06:47
dep. 06:47
10.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 06:48
dep. 06:48
10.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 06:49
dep. 06:49
11.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 06:50
dep. 06:50
12.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 06:51
dep. 06:51
13.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 06:52
dep. 06:52
13.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 06:54
dep. 06:54
14.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 06:55
dep. 06:55
15.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 06:56
dep. 06:56
16.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 06:57
dep. 06:57
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 06:58
dep. 06:58
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 06:59
dep. 06:59
18.2 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 07:00
dep. 07:00
18.7 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 07:01
dep. 07:01
19.5 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 07:02
dep. 07:02
20.4 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 07:03
dep. 07:03
21.1 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 07:04
dep. 07:04
21.6 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 07:05
dep. 07:05
22.1 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 07:07
dep. 07:07
23.2 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 07:08
dep. 07:08
23.9 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 07:09
dep. 07:09
24.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 07:10
dep. 07:10
25 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 07:12
dep. 07:12
25.8 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 07:13
dep. 07:13
26.3 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 07:14
dep. 07:14
27 km
arr. 07:15
dep. 07:15
27.5 km
Meljak, Meljak
arr. 07:17
dep. 07:17
28.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 07:20
dep. 07:20
30.5 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 07:23
dep. 07:23
33.4 km
Sremcica, Okretnica
arr. 07:25
35.4 km
07:30 08:25 (00:55)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 07:30
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 07:31
dep. 07:31
0.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 07:32
dep. 07:32
1.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 07:33
dep. 07:33
3.1 km
Mislodin, JNA
arr. 07:34
dep. 07:34
3.8 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 07:35
dep. 07:35
4.5 km
Mislodin, Dom
arr. 07:36
dep. 07:36
5.1 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 07:37
dep. 07:37
5.9 km
Mislodin, Groblje
arr. 07:38
dep. 07:38
6.4 km
Mislodin, Kik
arr. 07:39
dep. 07:39
6.8 km
Mislodin, Trafo
arr. 07:40
dep. 07:40
7.2 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 07:41
dep. 07:41
7.5 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 07:42
dep. 07:42
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 07:44
dep. 07:44
9 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 07:46
dep. 07:46
9.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 07:47
dep. 07:47
10.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 07:48
dep. 07:48
10.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 07:49
dep. 07:49
11.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 07:50
dep. 07:50
12.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 07:51
dep. 07:51
13.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 07:52
dep. 07:52
13.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 07:54
dep. 07:54
14.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 07:55
dep. 07:55
15.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 07:56
dep. 07:56
16.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 07:57
dep. 07:57
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 07:58
dep. 07:58
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 07:59
dep. 07:59
18.2 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 08:00
dep. 08:00
18.7 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 08:01
dep. 08:01
19.5 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 08:02
dep. 08:02
20.4 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 08:03
dep. 08:03
21.1 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 08:04
dep. 08:04
21.6 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 08:05
dep. 08:05
22.1 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
23.2 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 08:08
dep. 08:08
23.9 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 08:09
dep. 08:09
24.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 08:10
dep. 08:10
25 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 08:12
dep. 08:12
25.8 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 08:13
dep. 08:13
26.3 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 08:14
dep. 08:14
27 km
arr. 08:15
dep. 08:15
27.5 km
Meljak, Meljak
arr. 08:17
dep. 08:17
28.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 08:20
dep. 08:20
30.5 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 08:23
dep. 08:23
33.4 km
Sremcica, Okretnica
arr. 08:25
35.4 km
08:30 09:25 (00:55)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 08:30
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 08:31
dep. 08:31
0.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 08:32
dep. 08:32
1.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 08:33
dep. 08:33
3.1 km
Mislodin, JNA
arr. 08:34
dep. 08:34
3.8 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 08:35
dep. 08:35
4.5 km
Mislodin, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
5.1 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 08:37
dep. 08:37
5.9 km
Mislodin, Groblje
arr. 08:38
dep. 08:38
6.4 km
Mislodin, Kik
arr. 08:39
dep. 08:39
6.8 km
Mislodin, Trafo
arr. 08:40
dep. 08:40
7.2 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 08:41
dep. 08:41
7.5 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 08:42
dep. 08:42
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 08:44
dep. 08:44
9 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 08:46
dep. 08:46
9.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 08:47
dep. 08:47
10.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 08:48
dep. 08:48
10.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 08:49
dep. 08:49
11.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 08:50
dep. 08:50
12.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 08:51
dep. 08:51
13.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 08:52
dep. 08:52
13.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 08:54
dep. 08:54
14.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 08:55
dep. 08:55
15.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 08:56
dep. 08:56
16.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 08:57
dep. 08:57
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 08:58
dep. 08:58
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 08:59
dep. 08:59
18.2 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 09:00
dep. 09:00
18.7 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 09:01
dep. 09:01
19.5 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 09:02
dep. 09:02
20.4 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 09:03
dep. 09:03
21.1 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 09:04
dep. 09:04
21.6 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 09:05
dep. 09:05
22.1 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 09:07
dep. 09:07
23.2 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 09:08
dep. 09:08
23.9 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 09:09
dep. 09:09
24.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 09:10
dep. 09:10
25 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 09:12
dep. 09:12
25.8 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 09:13
dep. 09:13
26.3 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 09:14
dep. 09:14
27 km
arr. 09:15
dep. 09:15
27.5 km
Meljak, Meljak
arr. 09:17
dep. 09:17
28.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 09:20
dep. 09:20
30.5 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 09:23
dep. 09:23
33.4 km
Sremcica, Okretnica
arr. 09:25
35.4 km
09:30 10:25 (00:55)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 09:30
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 09:31
dep. 09:31
0.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 09:32
dep. 09:32
1.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 09:33
dep. 09:33
3.1 km
Mislodin, JNA
arr. 09:34
dep. 09:34
3.8 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 09:35
dep. 09:35
4.5 km
Mislodin, Dom
arr. 09:36
dep. 09:36
5.1 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 09:37
dep. 09:37
5.9 km
Mislodin, Groblje
arr. 09:38
dep. 09:38
6.4 km
Mislodin, Kik
arr. 09:39
dep. 09:39
6.8 km
Mislodin, Trafo
arr. 09:40
dep. 09:40
7.2 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 09:41
dep. 09:41
7.5 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 09:42
dep. 09:42
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 09:44
dep. 09:44
9 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 09:46
dep. 09:46
9.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 09:47
dep. 09:47
10.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 09:48
dep. 09:48
10.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 09:49
dep. 09:49
11.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 09:50
dep. 09:50
12.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 09:51
dep. 09:51
13.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 09:52
dep. 09:52
13.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 09:54
dep. 09:54
14.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 09:55
dep. 09:55
15.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 09:56
dep. 09:56
16.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 09:57
dep. 09:57
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 09:58
dep. 09:58
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 09:59
dep. 09:59
18.2 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 10:00
dep. 10:00
18.7 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 10:01
dep. 10:01
19.5 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 10:02
dep. 10:02
20.4 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 10:03
dep. 10:03
21.1 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 10:04
dep. 10:04
21.6 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 10:05
dep. 10:05
22.1 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 10:07
dep. 10:07
23.2 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 10:08
dep. 10:08
23.9 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 10:09
dep. 10:09
24.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 10:10
dep. 10:10
25 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 10:12
dep. 10:12
25.8 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 10:13
dep. 10:13
26.3 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 10:14
dep. 10:14
27 km
arr. 10:15
dep. 10:15
27.5 km
Meljak, Meljak
arr. 10:17
dep. 10:17
28.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 10:20
dep. 10:20
30.5 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 10:23
dep. 10:23
33.4 km
Sremcica, Okretnica
arr. 10:25
35.4 km
10:30 11:25 (00:55)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 10:30
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 10:31
dep. 10:31
0.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 10:32
dep. 10:32
1.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 10:33
dep. 10:33
3.1 km
Mislodin, JNA
arr. 10:34
dep. 10:34
3.8 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 10:35
dep. 10:35
4.5 km
Mislodin, Dom
arr. 10:36
dep. 10:36
5.1 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 10:37
dep. 10:37
5.9 km
Mislodin, Groblje
arr. 10:38
dep. 10:38
6.4 km
Mislodin, Kik
arr. 10:39
dep. 10:39
6.8 km
Mislodin, Trafo
arr. 10:40
dep. 10:40
7.2 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 10:41
dep. 10:41
7.5 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 10:42
dep. 10:42
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 10:44
dep. 10:44
9 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 10:46
dep. 10:46
9.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 10:47
dep. 10:47
10.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 10:48
dep. 10:48
10.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 10:49
dep. 10:49
11.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 10:50
dep. 10:50
12.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 10:51
dep. 10:51
13.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 10:52
dep. 10:52
13.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 10:54
dep. 10:54
14.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 10:55
dep. 10:55
15.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 10:56
dep. 10:56
16.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 10:57
dep. 10:57
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 10:58
dep. 10:58
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 10:59
dep. 10:59
18.2 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 11:00
dep. 11:00
18.7 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 11:01
dep. 11:01
19.5 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 11:02
dep. 11:02
20.4 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 11:03
dep. 11:03
21.1 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 11:04
dep. 11:04
21.6 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 11:05
dep. 11:05
22.1 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 11:07
dep. 11:07
23.2 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 11:08
dep. 11:08
23.9 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 11:09
dep. 11:09
24.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 11:10
dep. 11:10
25 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 11:12
dep. 11:12
25.8 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 11:13
dep. 11:13
26.3 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 11:14
dep. 11:14
27 km
arr. 11:15
dep. 11:15
27.5 km
Meljak, Meljak
arr. 11:17
dep. 11:17
28.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 11:20
dep. 11:20
30.5 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 11:23
dep. 11:23
33.4 km
Sremcica, Okretnica
arr. 11:25
35.4 km
11:30 12:25 (00:55)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 11:30
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 11:31
dep. 11:31
0.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 11:32
dep. 11:32
1.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 11:33
dep. 11:33
3.1 km
Mislodin, JNA
arr. 11:34
dep. 11:34
3.8 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 11:35
dep. 11:35
4.5 km
Mislodin, Dom
arr. 11:36
dep. 11:36
5.1 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 11:37
dep. 11:37
5.9 km
Mislodin, Groblje
arr. 11:38
dep. 11:38
6.4 km
Mislodin, Kik
arr. 11:39
dep. 11:39
6.8 km
Mislodin, Trafo
arr. 11:40
dep. 11:40
7.2 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 11:41
dep. 11:41
7.5 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 11:42
dep. 11:42
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 11:44
dep. 11:44
9 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 11:46
dep. 11:46
9.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 11:47
dep. 11:47
10.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 11:48
dep. 11:48
10.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 11:49
dep. 11:49
11.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 11:50
dep. 11:50
12.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 11:51
dep. 11:51
13.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 11:52
dep. 11:52
13.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 11:54
dep. 11:54
14.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 11:55
dep. 11:55
15.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 11:56
dep. 11:56
16.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 11:57
dep. 11:57
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 11:58
dep. 11:58
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 11:59
dep. 11:59
18.2 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 12:00
dep. 12:00
18.7 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 12:01
dep. 12:01
19.5 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 12:02
dep. 12:02
20.4 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 12:03
dep. 12:03
21.1 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 12:04
dep. 12:04
21.6 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 12:05
dep. 12:05
22.1 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 12:07
dep. 12:07
23.2 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 12:08
dep. 12:08
23.9 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 12:09
dep. 12:09
24.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 12:10
dep. 12:10
25 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 12:12
dep. 12:12
25.8 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 12:13
dep. 12:13
26.3 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 12:14
dep. 12:14
27 km
arr. 12:15
dep. 12:15
27.5 km
Meljak, Meljak
arr. 12:17
dep. 12:17
28.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 12:20
dep. 12:20
30.5 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 12:23
dep. 12:23
33.4 km
Sremcica, Okretnica
arr. 12:25
35.4 km
12:30 13:25 (00:55)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 12:30
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 12:31
dep. 12:31
0.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 12:32
dep. 12:32
1.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 12:33
dep. 12:33
3.1 km
Mislodin, JNA
arr. 12:34
dep. 12:34
3.8 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 12:35
dep. 12:35
4.5 km
Mislodin, Dom
arr. 12:36
dep. 12:36
5.1 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 12:37
dep. 12:37
5.9 km
Mislodin, Groblje
arr. 12:38
dep. 12:38
6.4 km
Mislodin, Kik
arr. 12:39
dep. 12:39
6.8 km
Mislodin, Trafo
arr. 12:40
dep. 12:40
7.2 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 12:41
dep. 12:41
7.5 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 12:42
dep. 12:42
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 12:44
dep. 12:44
9 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 12:46
dep. 12:46
9.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 12:47
dep. 12:47
10.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 12:48
dep. 12:48
10.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 12:49
dep. 12:49
11.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 12:50
dep. 12:50
12.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 12:51
dep. 12:51
13.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 12:52
dep. 12:52
13.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 12:54
dep. 12:54
14.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 12:55
dep. 12:55
15.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 12:56
dep. 12:56
16.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 12:57
dep. 12:57
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 12:58
dep. 12:58
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 12:59
dep. 12:59
18.2 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 13:00
dep. 13:00
18.7 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 13:01
dep. 13:01
19.5 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
20.4 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 13:03
dep. 13:03
21.1 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 13:04
dep. 13:04
21.6 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 13:05
dep. 13:05
22.1 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
23.2 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 13:08
dep. 13:08
23.9 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 13:09
dep. 13:09
24.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 13:10
dep. 13:10
25 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 13:12
dep. 13:12
25.8 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 13:13
dep. 13:13
26.3 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 13:14
dep. 13:14
27 km
arr. 13:15
dep. 13:15
27.5 km
Meljak, Meljak
arr. 13:17
dep. 13:17
28.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 13:20
dep. 13:20
30.5 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 13:23
dep. 13:23
33.4 km
Sremcica, Okretnica
arr. 13:25
35.4 km
13:30 14:25 (00:55)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 13:30
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 13:31
dep. 13:31
0.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 13:32
dep. 13:32
1.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 13:33
dep. 13:33
3.1 km
Mislodin, JNA
arr. 13:34
dep. 13:34
3.8 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 13:35
dep. 13:35
4.5 km
Mislodin, Dom
arr. 13:36
dep. 13:36
5.1 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 13:37
dep. 13:37
5.9 km
Mislodin, Groblje
arr. 13:38
dep. 13:38
6.4 km
Mislodin, Kik
arr. 13:39
dep. 13:39
6.8 km
Mislodin, Trafo
arr. 13:40
dep. 13:40
7.2 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 13:41
dep. 13:41
7.5 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 13:42
dep. 13:42
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 13:44
dep. 13:44
9 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 13:46
dep. 13:46
9.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 13:47
dep. 13:47
10.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 13:48
dep. 13:48
10.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 13:49
dep. 13:49
11.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 13:50
dep. 13:50
12.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 13:51
dep. 13:51
13.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 13:52
dep. 13:52
13.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 13:54
dep. 13:54
14.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 13:55
dep. 13:55
15.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 13:56
dep. 13:56
16.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 13:57
dep. 13:57
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 13:58
dep. 13:58
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 13:59
dep. 13:59
18.2 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 14:00
dep. 14:00
18.7 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 14:01
dep. 14:01
19.5 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 14:02
dep. 14:02
20.4 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 14:03
dep. 14:03
21.1 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 14:04
dep. 14:04
21.6 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 14:05
dep. 14:05
22.1 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
23.2 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 14:08
dep. 14:08
23.9 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 14:09
dep. 14:09
24.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 14:10
dep. 14:10
25 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 14:12
dep. 14:12
25.8 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 14:13
dep. 14:13
26.3 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 14:14
dep. 14:14
27 km
arr. 14:15
dep. 14:15
27.5 km
Meljak, Meljak
arr. 14:17
dep. 14:17
28.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 14:20
dep. 14:20
30.5 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 14:23
dep. 14:23
33.4 km
Sremcica, Okretnica
arr. 14:25
35.4 km
14:30 15:25 (00:55)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 14:30
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 14:31
dep. 14:31
0.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 14:32
dep. 14:32
1.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 14:33
dep. 14:33
3.1 km
Mislodin, JNA
arr. 14:34
dep. 14:34
3.8 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 14:35
dep. 14:35
4.5 km
Mislodin, Dom
arr. 14:36
dep. 14:36
5.1 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 14:37
dep. 14:37
5.9 km
Mislodin, Groblje
arr. 14:38
dep. 14:38
6.4 km
Mislodin, Kik
arr. 14:39
dep. 14:39
6.8 km
Mislodin, Trafo
arr. 14:40
dep. 14:40
7.2 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 14:41
dep. 14:41
7.5 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 14:42
dep. 14:42
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 14:44
dep. 14:44
9 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 14:46
dep. 14:46
9.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 14:47
dep. 14:47
10.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 14:48
dep. 14:48
10.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 14:49
dep. 14:49
11.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 14:50
dep. 14:50
12.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 14:51
dep. 14:51
13.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 14:52
dep. 14:52
13.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 14:54
dep. 14:54
14.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 14:55
dep. 14:55
15.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 14:56
dep. 14:56
16.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 14:57
dep. 14:57
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 14:58
dep. 14:58
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 14:59
dep. 14:59
18.2 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 15:00
dep. 15:00
18.7 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 15:01
dep. 15:01
19.5 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 15:02
dep. 15:02
20.4 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 15:03
dep. 15:03
21.1 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 15:04
dep. 15:04
21.6 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 15:05
dep. 15:05
22.1 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 15:07
dep. 15:07
23.2 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 15:08
dep. 15:08
23.9 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 15:09
dep. 15:09
24.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 15:10
dep. 15:10
25 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 15:12
dep. 15:12
25.8 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 15:13
dep. 15:13
26.3 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 15:14
dep. 15:14
27 km
arr. 15:15
dep. 15:15
27.5 km
Meljak, Meljak
arr. 15:17
dep. 15:17
28.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 15:20
dep. 15:20
30.5 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 15:23
dep. 15:23
33.4 km
Sremcica, Okretnica
arr. 15:25
35.4 km
15:30 16:25 (00:55)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 15:30
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 15:31
dep. 15:31
0.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 15:32
dep. 15:32
1.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 15:33
dep. 15:33
3.1 km
Mislodin, JNA
arr. 15:34
dep. 15:34
3.8 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 15:35
dep. 15:35
4.5 km
Mislodin, Dom
arr. 15:36
dep. 15:36
5.1 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 15:37
dep. 15:37
5.9 km
Mislodin, Groblje
arr. 15:38
dep. 15:38
6.4 km
Mislodin, Kik
arr. 15:39
dep. 15:39
6.8 km
Mislodin, Trafo
arr. 15:40
dep. 15:40
7.2 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 15:41
dep. 15:41
7.5 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 15:42
dep. 15:42
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 15:44
dep. 15:44
9 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 15:46
dep. 15:46
9.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 15:47
dep. 15:47
10.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 15:48
dep. 15:48
10.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 15:49
dep. 15:49
11.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 15:50
dep. 15:50
12.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 15:51
dep. 15:51
13.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 15:52
dep. 15:52
13.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 15:54
dep. 15:54
14.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 15:55
dep. 15:55
15.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 15:56
dep. 15:56
16.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 15:57
dep. 15:57
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 15:58
dep. 15:58
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 15:59
dep. 15:59
18.2 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 16:00
dep. 16:00
18.7 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 16:01
dep. 16:01
19.5 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 16:02
dep. 16:02
20.4 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 16:03
dep. 16:03
21.1 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 16:04
dep. 16:04
21.6 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 16:05
dep. 16:05
22.1 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 16:07
dep. 16:07
23.2 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 16:08
dep. 16:08
23.9 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 16:09
dep. 16:09
24.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 16:10
dep. 16:10
25 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 16:12
dep. 16:12
25.8 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 16:13
dep. 16:13
26.3 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 16:14
dep. 16:14
27 km
arr. 16:15
dep. 16:15
27.5 km
Meljak, Meljak
arr. 16:17
dep. 16:17
28.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 16:20
dep. 16:20
30.5 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 16:23
dep. 16:23
33.4 km
Sremcica, Okretnica
arr. 16:25
35.4 km
16:30 17:25 (00:55)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 16:30
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 16:31
dep. 16:31
0.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 16:32
dep. 16:32
1.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 16:33
dep. 16:33
3.1 km
Mislodin, JNA
arr. 16:34
dep. 16:34
3.8 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 16:35
dep. 16:35
4.5 km
Mislodin, Dom
arr. 16:36
dep. 16:36
5.1 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 16:37
dep. 16:37
5.9 km
Mislodin, Groblje
arr. 16:38
dep. 16:38
6.4 km
Mislodin, Kik
arr. 16:39
dep. 16:39
6.8 km
Mislodin, Trafo
arr. 16:40
dep. 16:40
7.2 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 16:41
dep. 16:41
7.5 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 16:42
dep. 16:42
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 16:44
dep. 16:44
9 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 16:46
dep. 16:46
9.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 16:47
dep. 16:47
10.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 16:48
dep. 16:48
10.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 16:49
dep. 16:49
11.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 16:50
dep. 16:50
12.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 16:51
dep. 16:51
13.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 16:52
dep. 16:52
13.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 16:54
dep. 16:54
14.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 16:55
dep. 16:55
15.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 16:56
dep. 16:56
16.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 16:57
dep. 16:57
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 16:58
dep. 16:58
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 16:59
dep. 16:59
18.2 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 17:00
dep. 17:00
18.7 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 17:01
dep. 17:01
19.5 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 17:02
dep. 17:02
20.4 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 17:03
dep. 17:03
21.1 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 17:04
dep. 17:04
21.6 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 17:05
dep. 17:05
22.1 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 17:07
dep. 17:07
23.2 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 17:08
dep. 17:08
23.9 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 17:09
dep. 17:09
24.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 17:10
dep. 17:10
25 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 17:12
dep. 17:12
25.8 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 17:13
dep. 17:13
26.3 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 17:14
dep. 17:14
27 km
arr. 17:15
dep. 17:15
27.5 km
Meljak, Meljak
arr. 17:17
dep. 17:17
28.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 17:20
dep. 17:20
30.5 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:23
dep. 17:23
33.4 km
Sremcica, Okretnica
arr. 17:25
35.4 km
17:30 18:25 (00:55)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 17:30
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 17:31
dep. 17:31
0.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 17:32
dep. 17:32
1.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 17:33
dep. 17:33
3.1 km
Mislodin, JNA
arr. 17:34
dep. 17:34
3.8 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:35
dep. 17:35
4.5 km
Mislodin, Dom
arr. 17:36
dep. 17:36
5.1 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 17:37
dep. 17:37
5.9 km
Mislodin, Groblje
arr. 17:38
dep. 17:38
6.4 km
Mislodin, Kik
arr. 17:39
dep. 17:39
6.8 km
Mislodin, Trafo
arr. 17:40
dep. 17:40
7.2 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 17:41
dep. 17:41
7.5 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 17:42
dep. 17:42
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 17:44
dep. 17:44
9 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 17:46
dep. 17:46
9.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 17:47
dep. 17:47
10.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 17:48
dep. 17:48
10.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 17:49
dep. 17:49
11.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 17:50
dep. 17:50
12.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 17:51
dep. 17:51
13.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 17:52
dep. 17:52
13.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 17:54
dep. 17:54
14.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 17:55
dep. 17:55
15.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 17:56
dep. 17:56
16.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 17:57
dep. 17:57
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 17:58
dep. 17:58
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 17:59
dep. 17:59
18.2 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 18:00
dep. 18:00
18.7 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 18:01
dep. 18:01
19.5 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 18:02
dep. 18:02
20.4 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 18:03
dep. 18:03
21.1 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 18:04
dep. 18:04
21.6 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 18:05
dep. 18:05
22.1 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
23.2 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 18:08
dep. 18:08
23.9 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 18:09
dep. 18:09
24.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 18:10
dep. 18:10
25 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 18:12
dep. 18:12
25.8 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 18:13
dep. 18:13
26.3 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 18:14
dep. 18:14
27 km
arr. 18:15
dep. 18:15
27.5 km
Meljak, Meljak
arr. 18:17
dep. 18:17
28.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 18:20
dep. 18:20
30.5 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 18:23
dep. 18:23
33.4 km
Sremcica, Okretnica
arr. 18:25
35.4 km
18:30 19:25 (00:55)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 18:30
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 18:31
dep. 18:31
0.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 18:32
dep. 18:32
1.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 18:33
dep. 18:33
3.1 km
Mislodin, JNA
arr. 18:34
dep. 18:34
3.8 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 18:35
dep. 18:35
4.5 km
Mislodin, Dom
arr. 18:36
dep. 18:36
5.1 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 18:37
dep. 18:37
5.9 km
Mislodin, Groblje
arr. 18:38
dep. 18:38
6.4 km
Mislodin, Kik
arr. 18:39
dep. 18:39
6.8 km
Mislodin, Trafo
arr. 18:40
dep. 18:40
7.2 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 18:41
dep. 18:41
7.5 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 18:42
dep. 18:42
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 18:44
dep. 18:44
9 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 18:46
dep. 18:46
9.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 18:47
dep. 18:47
10.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 18:48
dep. 18:48
10.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 18:49
dep. 18:49
11.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 18:50
dep. 18:50
12.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 18:51
dep. 18:51
13.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 18:52
dep. 18:52
13.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 18:54
dep. 18:54
14.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 18:55
dep. 18:55
15.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 18:56
dep. 18:56
16.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 18:57
dep. 18:57
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 18:58
dep. 18:58
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 18:59
dep. 18:59
18.2 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 19:00
dep. 19:00
18.7 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 19:01
dep. 19:01
19.5 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 19:02
dep. 19:02
20.4 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 19:03
dep. 19:03
21.1 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 19:04
dep. 19:04
21.6 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 19:05
dep. 19:05
22.1 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 19:07
dep. 19:07
23.2 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 19:08
dep. 19:08
23.9 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 19:09
dep. 19:09
24.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 19:10
dep. 19:10
25 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 19:12
dep. 19:12
25.8 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 19:13
dep. 19:13
26.3 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 19:14
dep. 19:14
27 km
arr. 19:15
dep. 19:15
27.5 km
Meljak, Meljak
arr. 19:17
dep. 19:17
28.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 19:20
dep. 19:20
30.5 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 19:23
dep. 19:23
33.4 km
Sremcica, Okretnica
arr. 19:25
35.4 km
20:00 20:55 (00:55)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 20:00
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 20:01
dep. 20:01
0.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 20:02
dep. 20:02
1.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 20:03
dep. 20:03
3.1 km
Mislodin, JNA
arr. 20:04
dep. 20:04
3.8 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 20:05
dep. 20:05
4.5 km
Mislodin, Dom
arr. 20:06
dep. 20:06
5.1 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 20:07
dep. 20:07
5.9 km
Mislodin, Groblje
arr. 20:08
dep. 20:08
6.4 km
Mislodin, Kik
arr. 20:09
dep. 20:09
6.8 km
Mislodin, Trafo
arr. 20:10
dep. 20:10
7.2 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 20:11
dep. 20:11
7.5 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 20:12
dep. 20:12
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 20:14
dep. 20:14
9 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 20:16
dep. 20:16
9.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 20:17
dep. 20:17
10.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 20:18
dep. 20:18
10.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 20:19
dep. 20:19
11.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 20:20
dep. 20:20
12.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 20:21
dep. 20:21
13.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 20:22
dep. 20:22
13.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 20:24
dep. 20:24
14.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 20:25
dep. 20:25
15.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 20:26
dep. 20:26
16.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 20:27
dep. 20:27
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 20:28
dep. 20:28
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 20:29
dep. 20:29
18.2 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 20:30
dep. 20:30
18.7 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 20:31
dep. 20:31
19.5 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 20:32
dep. 20:32
20.4 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 20:33
dep. 20:33
21.1 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 20:34
dep. 20:34
21.6 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 20:35
dep. 20:35
22.1 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 20:37
dep. 20:37
23.2 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 20:38
dep. 20:38
23.9 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 20:39
dep. 20:39
24.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 20:40
dep. 20:40
25 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 20:42
dep. 20:42
25.8 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 20:43
dep. 20:43
26.3 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 20:44
dep. 20:44
27 km
arr. 20:45
dep. 20:45
27.5 km
Meljak, Meljak
arr. 20:47
dep. 20:47
28.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 20:50
dep. 20:50
30.5 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 20:53
dep. 20:53
33.4 km
Sremcica, Okretnica
arr. 20:55
35.4 km
21:30 22:25 (00:55)
Industrijska zonaOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 21:30
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 21:31
dep. 21:31
0.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 21:32
dep. 21:32
1.6 km
Mislodin, Ulaz
arr. 21:33
dep. 21:33
3.1 km
Mislodin, JNA
arr. 21:34
dep. 21:34
3.8 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 21:35
dep. 21:35
4.5 km
Mislodin, Dom
arr. 21:36
dep. 21:36
5.1 km
Mislodin, Mislodinska
arr. 21:37
dep. 21:37
5.9 km
Mislodin, Groblje
arr. 21:38
dep. 21:38
6.4 km
Mislodin, Kik
arr. 21:39
dep. 21:39
6.8 km
Mislodin, Trafo
arr. 21:40
dep. 21:40
7.2 km
Mislodin, Vocnjak
arr. 21:41
dep. 21:41
7.5 km
Mislodin, Jezerski put
arr. 21:42
dep. 21:42
8.1 km
Jasenak kod Obrenovca, Jezero Vis
arr. 21:44
dep. 21:44
9 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 21:46
dep. 21:46
9.8 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 21:47
dep. 21:47
10.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 21:48
dep. 21:48
10.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 21:49
dep. 21:49
11.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija
arr. 21:50
dep. 21:50
12.3 km
Jasenak kod Obrenovca, Colakovici
arr. 21:51
dep. 21:51
13.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Sumadija - trafo
arr. 21:52
dep. 21:52
13.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Mihajla Desancica
arr. 21:54
dep. 21:54
14.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 21:55
dep. 21:55
15.4 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 21:56
dep. 21:56
16.5 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 21:57
dep. 21:57
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 21:58
dep. 21:58
17.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 21:59
dep. 21:59
18.2 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 22:00
dep. 22:00
18.7 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 22:01
dep. 22:01
19.5 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 22:02
dep. 22:02
20.4 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 22:03
dep. 22:03
21.1 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 22:04
dep. 22:04
21.6 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 22:05
dep. 22:05
22.1 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 22:07
dep. 22:07
23.2 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 22:08
dep. 22:08
23.9 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 22:09
dep. 22:09
24.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 22:10
dep. 22:10
25 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 22:12
dep. 22:12
25.8 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 22:13
dep. 22:13
26.3 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 22:14
dep. 22:14
27 km
arr. 22:15
dep. 22:15
27.5 km
Meljak, Meljak
arr. 22:17
dep. 22:17
28.7 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 22:20
dep. 22:20
30.5 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 22:23
dep. 22:23
33.4 km
Sremcica, Okretnica
arr. 22:25
35.4 km

Naselja Baric kod Obrenovca i Sremcica su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Baric kod Obrenovca je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.