Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Baric kod Obrenovca - Lazarevac timetable

wednesday, 17.07.2019.
06:20 07:35 (01:15)
Industrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 06:20
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 06:22
dep. 06:22
0.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 06:23
dep. 06:23
1.6 km
Mislodin, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
2.6 km
Mislodin, JNA
arr. 06:28
dep. 06:28
4 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 06:29
dep. 06:29
4.7 km
Mislodin, Dom
arr. 06:30
dep. 06:30
5.3 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 06:33
dep. 06:33
6.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
7.9 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 06:37
dep. 06:37
8.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 06:40
dep. 06:40
10.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 06:42
dep. 06:42
11.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 06:44
dep. 06:44
12.6 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 06:47
dep. 06:47
14 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 06:49
dep. 06:49
15 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 06:50
dep. 06:50
16 km
Konatice, Dom
arr. 06:52
dep. 06:52
16.9 km
Konatice, Zivanovici
arr. 06:53
dep. 06:53
17.5 km
Konatice, Romi
arr. 06:55
dep. 06:55
18.2 km
Konatice, Okretnica
arr. 06:57
dep. 06:57
19.4 km
arr. 07:00
dep. 07:00
20.4 km
Stepojevac, Romi
arr. 07:03
dep. 07:03
21.4 km
Stepojevac, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
23.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:11
dep. 07:11
26.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:13
dep. 07:13
27.9 km
Vreoci, Dom
arr. 07:20
dep. 07:20
31.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:22
dep. 07:22
32.9 km
Sopic, Dom
arr. 07:30
dep. 07:30
36.9 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:32
dep. 07:32
37.9 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:35
39.8 km
09:00 10:15 (01:15)
Industrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 09:00
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 09:02
dep. 09:02
0.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 09:03
dep. 09:03
1.6 km
Mislodin, Intersection
arr. 09:05
dep. 09:05
2.6 km
Mislodin, JNA
arr. 09:08
dep. 09:08
4 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 09:09
dep. 09:09
4.7 km
Mislodin, Dom
arr. 09:10
dep. 09:10
5.3 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 09:13
dep. 09:13
6.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
7.9 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 09:17
dep. 09:17
8.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 09:20
dep. 09:20
10.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 09:22
dep. 09:22
11.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 09:24
dep. 09:24
12.6 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 09:27
dep. 09:27
14 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 09:29
dep. 09:29
15 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 09:30
dep. 09:30
16 km
Konatice, Dom
arr. 09:32
dep. 09:32
16.9 km
Konatice, Zivanovici
arr. 09:33
dep. 09:33
17.5 km
Konatice, Romi
arr. 09:35
dep. 09:35
18.2 km
Konatice, Okretnica
arr. 09:37
dep. 09:37
19.4 km
arr. 09:40
dep. 09:40
20.4 km
Stepojevac, Romi
arr. 09:43
dep. 09:43
21.4 km
Stepojevac, Dom
arr. 09:45
dep. 09:45
23.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 09:51
dep. 09:51
26.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 09:53
dep. 09:53
27.9 km
Vreoci, Dom
arr. 10:00
dep. 10:00
31.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:02
dep. 10:02
32.9 km
Sopic, Dom
arr. 10:10
dep. 10:10
36.9 km
Lazarevac, Rampa
arr. 10:12
dep. 10:12
37.9 km
Lazarevac, Bus station
arr. 10:15
39.8 km
14:20 15:35 (01:15)
Industrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 14:20
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 14:22
dep. 14:22
0.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 14:23
dep. 14:23
1.6 km
Mislodin, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
2.6 km
Mislodin, JNA
arr. 14:28
dep. 14:28
4 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 14:29
dep. 14:29
4.7 km
Mislodin, Dom
arr. 14:30
dep. 14:30
5.3 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 14:33
dep. 14:33
6.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
7.9 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 14:37
dep. 14:37
8.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 14:40
dep. 14:40
10.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 14:42
dep. 14:42
11.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 14:44
dep. 14:44
12.6 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 14:47
dep. 14:47
14 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 14:49
dep. 14:49
15 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 14:50
dep. 14:50
16 km
Konatice, Dom
arr. 14:52
dep. 14:52
16.9 km
Konatice, Zivanovici
arr. 14:53
dep. 14:53
17.5 km
Konatice, Romi
arr. 14:55
dep. 14:55
18.2 km
Konatice, Okretnica
arr. 14:57
dep. 14:57
19.4 km
arr. 15:00
dep. 15:00
20.4 km
Stepojevac, Romi
arr. 15:03
dep. 15:03
21.4 km
Stepojevac, Dom
arr. 15:05
dep. 15:05
23.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 15:11
dep. 15:11
26.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:13
dep. 15:13
27.9 km
Vreoci, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
31.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:22
dep. 15:22
32.9 km
Sopic, Dom
arr. 15:30
dep. 15:30
36.9 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:32
dep. 15:32
37.9 km
Lazarevac, Bus station
arr. 15:35
39.8 km
17:05 18:20 (01:15)
Industrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 17:05
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 17:07
dep. 17:07
0.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 17:08
dep. 17:08
1.6 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
2.6 km
Mislodin, JNA
arr. 17:13
dep. 17:13
4 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:14
dep. 17:14
4.7 km
Mislodin, Dom
arr. 17:15
dep. 17:15
5.3 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 17:18
dep. 17:18
6.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
7.9 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 17:22
dep. 17:22
8.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 17:25
dep. 17:25
10.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 17:27
dep. 17:27
11.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 17:29
dep. 17:29
12.6 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 17:32
dep. 17:32
14 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 17:34
dep. 17:34
15 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 17:35
dep. 17:35
16 km
Konatice, Dom
arr. 17:37
dep. 17:37
16.9 km
Konatice, Zivanovici
arr. 17:38
dep. 17:38
17.5 km
Konatice, Romi
arr. 17:40
dep. 17:40
18.2 km
Konatice, Okretnica
arr. 17:42
dep. 17:42
19.4 km
arr. 17:45
dep. 17:45
20.4 km
Stepojevac, Romi
arr. 17:48
dep. 17:48
21.4 km
Stepojevac, Dom
arr. 17:50
dep. 17:50
23.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 17:56
dep. 17:56
26.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 17:58
dep. 17:58
27.9 km
Vreoci, Dom
arr. 18:05
dep. 18:05
31.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:07
dep. 18:07
32.9 km
Sopic, Dom
arr. 18:15
dep. 18:15
36.9 km
Lazarevac, Rampa
arr. 18:17
dep. 18:17
37.9 km
Lazarevac, Bus station
arr. 18:20
39.8 km
22:20 23:35 (01:15)
Industrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 22:20
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 22:22
dep. 22:22
0.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 22:23
dep. 22:23
1.6 km
Mislodin, Intersection
arr. 22:25
dep. 22:25
2.6 km
Mislodin, JNA
arr. 22:28
dep. 22:28
4 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 22:29
dep. 22:29
4.7 km
Mislodin, Dom
arr. 22:30
dep. 22:30
5.3 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 22:33
dep. 22:33
6.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 22:35
dep. 22:35
7.9 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 22:37
dep. 22:37
8.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 22:40
dep. 22:40
10.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 22:42
dep. 22:42
11.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 22:44
dep. 22:44
12.6 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 22:47
dep. 22:47
14 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 22:49
dep. 22:49
15 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 22:50
dep. 22:50
16 km
Konatice, Dom
arr. 22:52
dep. 22:52
16.9 km
Konatice, Zivanovici
arr. 22:53
dep. 22:53
17.5 km
Konatice, Romi
arr. 22:55
dep. 22:55
18.2 km
Konatice, Okretnica
arr. 22:57
dep. 22:57
19.4 km
arr. 23:00
dep. 23:00
20.4 km
Stepojevac, Romi
arr. 23:03
dep. 23:03
21.4 km
Stepojevac, Dom
arr. 23:05
dep. 23:05
23.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 23:11
dep. 23:11
26.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 23:13
dep. 23:13
27.9 km
Vreoci, Dom
arr. 23:20
dep. 23:20
31.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 23:22
dep. 23:22
32.9 km
Sopic, Dom
arr. 23:30
dep. 23:30
36.9 km
Lazarevac, Rampa
arr. 23:32
dep. 23:32
37.9 km
Lazarevac, Bus station
arr. 23:35
39.8 km
Baric kod Obrenovca - Lazarevac timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
06:20 07:35 (01:15)
Industrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 06:20
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 06:22
dep. 06:22
0.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 06:23
dep. 06:23
1.6 km
Mislodin, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
2.6 km
Mislodin, JNA
arr. 06:28
dep. 06:28
4 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 06:29
dep. 06:29
4.7 km
Mislodin, Dom
arr. 06:30
dep. 06:30
5.3 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 06:33
dep. 06:33
6.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
7.9 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 06:37
dep. 06:37
8.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 06:40
dep. 06:40
10.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 06:42
dep. 06:42
11.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 06:44
dep. 06:44
12.6 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 06:47
dep. 06:47
14 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 06:49
dep. 06:49
15 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 06:50
dep. 06:50
16 km
Konatice, Dom
arr. 06:52
dep. 06:52
16.9 km
Konatice, Zivanovici
arr. 06:53
dep. 06:53
17.5 km
Konatice, Romi
arr. 06:55
dep. 06:55
18.2 km
Konatice, Okretnica
arr. 06:57
dep. 06:57
19.4 km
arr. 07:00
dep. 07:00
20.4 km
Stepojevac, Romi
arr. 07:03
dep. 07:03
21.4 km
Stepojevac, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
23.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:11
dep. 07:11
26.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:13
dep. 07:13
27.9 km
Vreoci, Dom
arr. 07:20
dep. 07:20
31.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:22
dep. 07:22
32.9 km
Sopic, Dom
arr. 07:30
dep. 07:30
36.9 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:32
dep. 07:32
37.9 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:35
39.8 km
09:00 10:15 (01:15)
Industrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 09:00
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 09:02
dep. 09:02
0.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 09:03
dep. 09:03
1.6 km
Mislodin, Intersection
arr. 09:05
dep. 09:05
2.6 km
Mislodin, JNA
arr. 09:08
dep. 09:08
4 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 09:09
dep. 09:09
4.7 km
Mislodin, Dom
arr. 09:10
dep. 09:10
5.3 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 09:13
dep. 09:13
6.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
7.9 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 09:17
dep. 09:17
8.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 09:20
dep. 09:20
10.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 09:22
dep. 09:22
11.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 09:24
dep. 09:24
12.6 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 09:27
dep. 09:27
14 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 09:29
dep. 09:29
15 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 09:30
dep. 09:30
16 km
Konatice, Dom
arr. 09:32
dep. 09:32
16.9 km
Konatice, Zivanovici
arr. 09:33
dep. 09:33
17.5 km
Konatice, Romi
arr. 09:35
dep. 09:35
18.2 km
Konatice, Okretnica
arr. 09:37
dep. 09:37
19.4 km
arr. 09:40
dep. 09:40
20.4 km
Stepojevac, Romi
arr. 09:43
dep. 09:43
21.4 km
Stepojevac, Dom
arr. 09:45
dep. 09:45
23.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 09:51
dep. 09:51
26.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 09:53
dep. 09:53
27.9 km
Vreoci, Dom
arr. 10:00
dep. 10:00
31.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:02
dep. 10:02
32.9 km
Sopic, Dom
arr. 10:10
dep. 10:10
36.9 km
Lazarevac, Rampa
arr. 10:12
dep. 10:12
37.9 km
Lazarevac, Bus station
arr. 10:15
39.8 km
14:20 15:35 (01:15)
Industrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 14:20
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 14:22
dep. 14:22
0.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 14:23
dep. 14:23
1.6 km
Mislodin, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
2.6 km
Mislodin, JNA
arr. 14:28
dep. 14:28
4 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 14:29
dep. 14:29
4.7 km
Mislodin, Dom
arr. 14:30
dep. 14:30
5.3 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 14:33
dep. 14:33
6.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
7.9 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 14:37
dep. 14:37
8.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 14:40
dep. 14:40
10.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 14:42
dep. 14:42
11.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 14:44
dep. 14:44
12.6 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 14:47
dep. 14:47
14 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 14:49
dep. 14:49
15 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 14:50
dep. 14:50
16 km
Konatice, Dom
arr. 14:52
dep. 14:52
16.9 km
Konatice, Zivanovici
arr. 14:53
dep. 14:53
17.5 km
Konatice, Romi
arr. 14:55
dep. 14:55
18.2 km
Konatice, Okretnica
arr. 14:57
dep. 14:57
19.4 km
arr. 15:00
dep. 15:00
20.4 km
Stepojevac, Romi
arr. 15:03
dep. 15:03
21.4 km
Stepojevac, Dom
arr. 15:05
dep. 15:05
23.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 15:11
dep. 15:11
26.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:13
dep. 15:13
27.9 km
Vreoci, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
31.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:22
dep. 15:22
32.9 km
Sopic, Dom
arr. 15:30
dep. 15:30
36.9 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:32
dep. 15:32
37.9 km
Lazarevac, Bus station
arr. 15:35
39.8 km
17:05 18:20 (01:15)
Industrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 17:05
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 17:07
dep. 17:07
0.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 17:08
dep. 17:08
1.6 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
2.6 km
Mislodin, JNA
arr. 17:13
dep. 17:13
4 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:14
dep. 17:14
4.7 km
Mislodin, Dom
arr. 17:15
dep. 17:15
5.3 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 17:18
dep. 17:18
6.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
7.9 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 17:22
dep. 17:22
8.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 17:25
dep. 17:25
10.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 17:27
dep. 17:27
11.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 17:29
dep. 17:29
12.6 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 17:32
dep. 17:32
14 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 17:34
dep. 17:34
15 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 17:35
dep. 17:35
16 km
Konatice, Dom
arr. 17:37
dep. 17:37
16.9 km
Konatice, Zivanovici
arr. 17:38
dep. 17:38
17.5 km
Konatice, Romi
arr. 17:40
dep. 17:40
18.2 km
Konatice, Okretnica
arr. 17:42
dep. 17:42
19.4 km
arr. 17:45
dep. 17:45
20.4 km
Stepojevac, Romi
arr. 17:48
dep. 17:48
21.4 km
Stepojevac, Dom
arr. 17:50
dep. 17:50
23.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 17:56
dep. 17:56
26.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 17:58
dep. 17:58
27.9 km
Vreoci, Dom
arr. 18:05
dep. 18:05
31.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:07
dep. 18:07
32.9 km
Sopic, Dom
arr. 18:15
dep. 18:15
36.9 km
Lazarevac, Rampa
arr. 18:17
dep. 18:17
37.9 km
Lazarevac, Bus station
arr. 18:20
39.8 km
22:20 23:35 (01:15)
Industrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
dep. 22:20
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 22:22
dep. 22:22
0.8 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 22:23
dep. 22:23
1.6 km
Mislodin, Intersection
arr. 22:25
dep. 22:25
2.6 km
Mislodin, JNA
arr. 22:28
dep. 22:28
4 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 22:29
dep. 22:29
4.7 km
Mislodin, Dom
arr. 22:30
dep. 22:30
5.3 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 22:33
dep. 22:33
6.6 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 22:35
dep. 22:35
7.9 km
Mislodin, Jovanovac
arr. 22:37
dep. 22:37
8.8 km
Drazevac kod Obrenovca, Groblje
arr. 22:40
dep. 22:40
10.2 km
Drazevac kod Obrenovca, Romi
arr. 22:42
dep. 22:42
11.5 km
Drazevac kod Obrenovca, Todorovici
arr. 22:44
dep. 22:44
12.6 km
Drazevac kod Obrenovca, Dom
arr. 22:47
dep. 22:47
14 km
Drazevac kod Obrenovca, Stepanovici
arr. 22:49
dep. 22:49
15 km
Konatice, Lecino brdo
arr. 22:50
dep. 22:50
16 km
Konatice, Dom
arr. 22:52
dep. 22:52
16.9 km
Konatice, Zivanovici
arr. 22:53
dep. 22:53
17.5 km
Konatice, Romi
arr. 22:55
dep. 22:55
18.2 km
Konatice, Okretnica
arr. 22:57
dep. 22:57
19.4 km
arr. 23:00
dep. 23:00
20.4 km
Stepojevac, Romi
arr. 23:03
dep. 23:03
21.4 km
Stepojevac, Dom
arr. 23:05
dep. 23:05
23.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 23:11
dep. 23:11
26.9 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 23:13
dep. 23:13
27.9 km
Vreoci, Dom
arr. 23:20
dep. 23:20
31.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 23:22
dep. 23:22
32.9 km
Sopic, Dom
arr. 23:30
dep. 23:30
36.9 km
Lazarevac, Rampa
arr. 23:32
dep. 23:32
37.9 km
Lazarevac, Bus station
arr. 23:35
39.8 km

Naselja Baric kod Obrenovca i Lazarevac su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Baric kod Obrenovca je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.