Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Barajevo - Vranić kod Barajeva timetable

monday, 24.02.2020.
05:20 06:03 (00:43)
Bus stationStara skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 05:20
Barajevo, Prokica kraj
arr. 05:22
dep. 05:22
0.8 km
Bacevac, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
2.8 km
Bacevac, Dom
arr. 05:26
dep. 05:26
3.4 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 05:27
dep. 05:27
4 km
Bacevac, Skojevska
arr. 05:28
dep. 05:28
4.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 05:29
dep. 05:29
5 km
Bacevac, Izlaz
arr. 05:31
dep. 05:31
6.1 km
arr. 05:32
dep. 05:32
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 05:34
dep. 05:34
8.5 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica 2
arr. 05:52
dep. 05:52
17.8 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 05:53
dep. 05:53
18.5 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 05:54
dep. 05:54
19 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 05:56
dep. 05:56
19.8 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 05:57
dep. 05:57
20.4 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 05:58
dep. 05:58
20.9 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 05:59
dep. 05:59
21.6 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 06:01
dep. 06:01
22.7 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 06:02
dep. 06:02
23.2 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 06:03
23.7 km
06:20 07:14 (00:54)
Bus stationRasica kraj
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:20
Barajevo, Prokica kraj
arr. 06:22
dep. 06:22
0.8 km
Bacevac, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
2.8 km
Bacevac, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
3.4 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 06:27
dep. 06:27
4 km
Bacevac, Skojevska
arr. 06:28
dep. 06:28
4.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 06:29
dep. 06:29
5 km
Bacevac, Izlaz
arr. 06:31
dep. 06:31
6.1 km
arr. 06:33
dep. 06:33
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 06:37
dep. 06:37
8.5 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica 2
arr. 07:05
dep. 07:05
23.6 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 07:06
dep. 07:06
24.6 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 07:07
dep. 07:07
25.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 07:09
dep. 07:09
26.5 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 07:10
dep. 07:10
27.4 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 07:11
dep. 07:11
28.2 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
29.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 07:14
30.6 km
07:30 08:05 (00:35)
Bus stationStara skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 07:30
Barajevo, Prokica kraj
arr. 07:33
dep. 07:33
0.8 km
Bacevac, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
2.8 km
Bacevac, Dom
arr. 07:37
dep. 07:37
3.4 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 07:40
dep. 07:40
4 km
Bacevac, Skojevska
arr. 07:41
dep. 07:41
4.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 07:42
dep. 07:42
5 km
Bacevac, Izlaz
arr. 07:45
dep. 07:45
6.1 km
arr. 07:48
dep. 07:48
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 07:51
dep. 07:51
7.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 07:53
dep. 07:53
8.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 07:55
dep. 07:55
8.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 07:56
dep. 07:56
9.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 07:57
dep. 07:57
10 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 07:59
dep. 07:59
10.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
11.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 08:03
dep. 08:03
12.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 08:04
dep. 08:04
12.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 08:05
13.3 km
09:20 10:12 (00:52)
Bus stationSumadinka
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 09:20
Barajevo, Prokica kraj
arr. 09:22
dep. 09:22
0.8 km
Bacevac, Intersection
arr. 09:25
dep. 09:25
2.8 km
Bacevac, Dom
arr. 09:26
dep. 09:26
3.4 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 09:27
dep. 09:27
4 km
Bacevac, Skojevska
arr. 09:28
dep. 09:28
4.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 09:29
dep. 09:29
5 km
Bacevac, Izlaz
arr. 09:31
dep. 09:31
6.1 km
arr. 09:32
dep. 09:32
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 09:34
dep. 09:34
7.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 09:35
dep. 09:35
8.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 09:36
dep. 09:36
8.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 09:38
dep. 09:38
9.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 09:39
dep. 09:39
10 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 09:40
dep. 09:40
10.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 09:41
dep. 09:41
11.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 09:43
dep. 09:43
12.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 09:44
dep. 09:44
12.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 09:45
dep. 09:45
13.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 10:00
dep. 10:00
19.8 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 10:01
dep. 10:01
20.3 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
21.4 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 10:04
dep. 10:04
22.1 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 10:05
dep. 10:05
22.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 10:06
dep. 10:06
23.2 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 10:08
dep. 10:08
24 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 10:09
dep. 10:09
24.5 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica 2
arr. 10:10
dep. 10:10
25.2 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 10:12
26.3 km
11:20 12:04 (00:44)
Bus stationStara skola
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 11:20
Barajevo, Prokica kraj
arr. 11:22
dep. 11:22
0.8 km
Bacevac, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
2.8 km
Bacevac, Dom
arr. 11:26
dep. 11:26
3.4 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 11:27
dep. 11:27
4 km
Bacevac, Skojevska
arr. 11:28
dep. 11:28
4.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 11:29
dep. 11:29
5 km
Bacevac, Izlaz
arr. 11:31
dep. 11:31
6.1 km
arr. 11:32
dep. 11:32
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 11:34
dep. 11:34
8.5 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 11:51
dep. 11:51
18.8 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica 2
arr. 11:53
dep. 11:53
19.9 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 11:54
dep. 11:54
20.6 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 11:55
dep. 11:55
21.1 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 11:57
dep. 11:57
21.9 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 11:58
dep. 11:58
22.5 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 11:59
dep. 11:59
23 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 12:02
dep. 12:02
24.8 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 12:03
dep. 12:03
25.3 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 12:04
25.8 km
11:30 12:05 (00:35)
Bus stationStara skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 11:30
Barajevo, Prokica kraj
arr. 11:33
dep. 11:33
0.8 km
Bacevac, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
2.8 km
Bacevac, Dom
arr. 11:37
dep. 11:37
3.4 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 11:40
dep. 11:40
4 km
Bacevac, Skojevska
arr. 11:41
dep. 11:41
4.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 11:42
dep. 11:42
5 km
Bacevac, Izlaz
arr. 11:45
dep. 11:45
6.1 km
arr. 11:48
dep. 11:48
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
7.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 11:53
dep. 11:53
8.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 11:55
dep. 11:55
8.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 11:56
dep. 11:56
9.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 11:57
dep. 11:57
10 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 11:59
dep. 11:59
10.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 12:01
dep. 12:01
11.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 12:03
dep. 12:03
12.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 12:04
dep. 12:04
12.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 12:05
13.3 km
15:50 16:42 (00:52)
Bus stationSumadinka
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 15:50
Barajevo, IKL
arr. 15:53
dep. 15:53
2.2 km
arr. 15:55
dep. 15:55
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 15:56
dep. 15:56
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
5.2 km
Guncati kod Barajeva, Ulaz
arr. 16:01
dep. 16:01
6.6 km
Guncati kod Barajeva, Lecina bara
arr. 16:02
dep. 16:02
7.1 km
Guncati kod Barajeva, Dom
arr. 16:03
dep. 16:03
7.6 km
Guncati kod Barajeva, Okretnica
arr. 16:05
dep. 16:05
8.1 km
Guncati kod Barajeva, Reka
arr. 16:07
dep. 16:07
8.8 km
Bacevac, Crkva
arr. 16:10
dep. 16:10
9.7 km
Bacevac, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
10.5 km
Bacevac, Dom
arr. 16:14
dep. 16:14
11.1 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 16:15
dep. 16:15
11.7 km
Bacevac, Skojevska
arr. 16:16
dep. 16:16
12.2 km
Bacevac, Igraliste
arr. 16:17
dep. 16:17
12.7 km
Bacevac, Izlaz
arr. 16:19
dep. 16:19
13.8 km
arr. 16:20
dep. 16:20
14.6 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
15.1 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 16:22
dep. 16:22
15.8 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 16:23
dep. 16:23
16.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 16:24
dep. 16:24
17.1 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 16:26
dep. 16:26
17.7 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 16:28
dep. 16:28
18.2 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 16:29
dep. 16:29
18.9 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 16:31
dep. 16:31
20 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 16:33
dep. 16:33
21.1 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 16:34
dep. 16:34
21.8 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 16:35
dep. 16:35
22.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 16:36
dep. 16:36
22.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 16:38
dep. 16:38
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 16:39
dep. 16:39
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica 2
arr. 16:40
dep. 16:40
24.9 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 16:42
26 km
16:50 17:25 (00:35)
Bus stationStara skola
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 16:50
Barajevo, Prokica kraj
arr. 16:53
dep. 16:53
0.8 km
Bacevac, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
2.8 km
Bacevac, Dom
arr. 16:57
dep. 16:57
3.4 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 17:00
dep. 17:00
4 km
Bacevac, Skojevska
arr. 17:01
dep. 17:01
4.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 17:02
dep. 17:02
5 km
Bacevac, Izlaz
arr. 17:05
dep. 17:05
6.1 km
arr. 17:08
dep. 17:08
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 17:11
dep. 17:11
7.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 17:13
dep. 17:13
8.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 17:15
dep. 17:15
8.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 17:16
dep. 17:16
9.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 17:17
dep. 17:17
10 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 17:19
dep. 17:19
10.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 17:21
dep. 17:21
11.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 17:23
dep. 17:23
12.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 17:24
dep. 17:24
12.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 17:25
13.3 km
19:20 20:30 (01:10)
Bus stationSumadinka
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 19:20
Barajevo, IKL
arr. 19:23
dep. 19:23
2.2 km
arr. 19:25
dep. 19:25
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 19:26
dep. 19:26
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 19:28
dep. 19:28
5.2 km
Guncati kod Barajeva, Ulaz
arr. 19:31
dep. 19:31
6.6 km
Guncati kod Barajeva, Lecina bara
arr. 19:32
dep. 19:32
7.1 km
Guncati kod Barajeva, Dom
arr. 19:33
dep. 19:33
7.6 km
Guncati kod Barajeva, Okretnica
arr. 19:35
dep. 19:35
8.1 km
Guncati kod Barajeva, Reka
arr. 19:37
dep. 19:37
8.8 km
Bacevac, Crkva
arr. 19:40
dep. 19:40
9.7 km
Bacevac, Intersection
arr. 19:43
dep. 19:43
10.5 km
Bacevac, Dom
arr. 19:44
dep. 19:44
11.1 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 19:45
dep. 19:45
11.7 km
Bacevac, Skojevska
arr. 19:46
dep. 19:46
12.2 km
Bacevac, Igraliste
arr. 19:47
dep. 19:47
12.7 km
Bacevac, Izlaz
arr. 19:49
dep. 19:49
13.8 km
arr. 19:50
dep. 19:50
14.6 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
15.1 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 19:53
dep. 19:53
15.8 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 19:54
dep. 19:54
16.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 19:56
dep. 19:56
17.1 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 19:57
dep. 19:57
17.7 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 19:58
dep. 19:58
18.2 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 19:59
dep. 19:59
18.9 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 20:01
dep. 20:01
20 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 20:02
dep. 20:02
20.5 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 20:03
dep. 20:03
21 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 20:18
dep. 20:18
27.5 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 20:19
dep. 20:19
28 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 20:21
dep. 20:21
29.1 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 20:22
dep. 20:22
29.8 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 20:23
dep. 20:23
30.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 20:24
dep. 20:24
30.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 20:26
dep. 20:26
31.7 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 20:27
dep. 20:27
32.2 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica 2
arr. 20:28
dep. 20:28
32.9 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 20:30
34 km

Naselja Barajevo i Vranić kod Barajeva su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Barajevo je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 19:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.