Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Barajevo - Veliki Borak timetable

tuesday, 18.02.2020.
04:30 04:52 (00:22)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 04:30
Bozdarevac, Voce
arr. 04:33
dep. 04:33
1.6 km
Bozdarevac, Trafo
arr. 04:35
dep. 04:35
2.4 km
Bozdarevac, Dom
arr. 04:37
dep. 04:37
3.5 km
Bozdarevac, Izlaz
arr. 04:39
dep. 04:39
4.5 km
Veliki Borak, Zel. stanica
arr. 04:42
dep. 04:42
6.1 km
Veliki Borak, Izvor Senj
arr. 04:45
dep. 04:45
7.7 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 04:47
dep. 04:47
8.9 km
Veliki Borak, Dom
arr. 04:48
dep. 04:48
9.3 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 04:50
dep. 04:50
10.3 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 04:52
11.2 km
05:30 05:52 (00:22)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 05:30
Bozdarevac, Voce
arr. 05:33
dep. 05:33
1.6 km
Bozdarevac, Trafo
arr. 05:35
dep. 05:35
2.4 km
Bozdarevac, Dom
arr. 05:37
dep. 05:37
3.5 km
Bozdarevac, Izlaz
arr. 05:39
dep. 05:39
4.5 km
Veliki Borak, Zel. stanica
arr. 05:42
dep. 05:42
6.1 km
Veliki Borak, Izvor Senj
arr. 05:45
dep. 05:45
7.7 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 05:47
dep. 05:47
8.9 km
Veliki Borak, Dom
arr. 05:48
dep. 05:48
9.3 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 05:50
dep. 05:50
10.3 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 05:52
11.2 km
06:40 07:02 (00:22)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:40
Bozdarevac, Voce
arr. 06:43
dep. 06:43
1.6 km
Bozdarevac, Trafo
arr. 06:45
dep. 06:45
2.4 km
Bozdarevac, Dom
arr. 06:47
dep. 06:47
3.5 km
Bozdarevac, Izlaz
arr. 06:49
dep. 06:49
4.5 km
Veliki Borak, Zel. stanica
arr. 06:52
dep. 06:52
6.1 km
Veliki Borak, Izvor Senj
arr. 06:55
dep. 06:55
7.7 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 06:57
dep. 06:57
8.9 km
Veliki Borak, Dom
arr. 06:58
dep. 06:58
9.3 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 07:00
dep. 07:00
10.3 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 07:02
11.2 km
08:40 09:02 (00:22)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 08:40
Bozdarevac, Voce
arr. 08:43
dep. 08:43
1.6 km
Bozdarevac, Trafo
arr. 08:45
dep. 08:45
2.4 km
Bozdarevac, Dom
arr. 08:47
dep. 08:47
3.5 km
Bozdarevac, Izlaz
arr. 08:49
dep. 08:49
4.5 km
Veliki Borak, Zel. stanica
arr. 08:52
dep. 08:52
6.1 km
Veliki Borak, Izvor Senj
arr. 08:55
dep. 08:55
7.7 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 08:57
dep. 08:57
8.9 km
Veliki Borak, Dom
arr. 08:58
dep. 08:58
9.3 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 09:00
dep. 09:00
10.3 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 09:02
11.2 km
10:30 10:55 (00:25)
Bus stationVis
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 10:30
Bozdarevac, Voce
arr. 10:33
dep. 10:33
1.6 km
Bozdarevac, Trafo
arr. 10:35
dep. 10:35
2.4 km
Bozdarevac, Dom
arr. 10:37
dep. 10:37
3.5 km
Bozdarevac, Izlaz
arr. 10:39
dep. 10:39
4.5 km
Veliki Borak, Zel. stanica
arr. 10:42
dep. 10:42
6.1 km
Veliki Borak, Izvor Senj
arr. 10:45
dep. 10:45
7.7 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 10:47
dep. 10:47
8.9 km
Veliki Borak, Dom
arr. 10:48
dep. 10:48
9.3 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 10:50
dep. 10:50
10.3 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 10:52
dep. 10:52
11.2 km
Veliki Borak, 1
arr. 10:54
dep. 10:54
11.9 km
Veliki Borak, Vis
arr. 10:55
12.6 km
12:20 12:42 (00:22)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 12:20
Bozdarevac, Voce
arr. 12:23
dep. 12:23
1.6 km
Bozdarevac, Trafo
arr. 12:25
dep. 12:25
2.4 km
Bozdarevac, Dom
arr. 12:27
dep. 12:27
3.5 km
Bozdarevac, Izlaz
arr. 12:29
dep. 12:29
4.5 km
Veliki Borak, Zel. stanica
arr. 12:32
dep. 12:32
6.1 km
Veliki Borak, Izvor Senj
arr. 12:35
dep. 12:35
7.7 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 12:37
dep. 12:37
8.9 km
Veliki Borak, Dom
arr. 12:38
dep. 12:38
9.3 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 12:40
dep. 12:40
10.3 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 12:42
11.2 km
13:50 14:12 (00:22)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 13:50
Bozdarevac, Voce
arr. 13:53
dep. 13:53
1.6 km
Bozdarevac, Trafo
arr. 13:55
dep. 13:55
2.4 km
Bozdarevac, Dom
arr. 13:57
dep. 13:57
3.5 km
Bozdarevac, Izlaz
arr. 13:59
dep. 13:59
4.5 km
Veliki Borak, Zel. stanica
arr. 14:02
dep. 14:02
6.1 km
Veliki Borak, Izvor Senj
arr. 14:05
dep. 14:05
7.7 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 14:07
dep. 14:07
8.9 km
Veliki Borak, Dom
arr. 14:08
dep. 14:08
9.3 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 14:10
dep. 14:10
10.3 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 14:12
11.2 km
15:40 16:05 (00:25)
Bus stationVis
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 15:40
Bozdarevac, Voce
arr. 15:43
dep. 15:43
1.6 km
Bozdarevac, Trafo
arr. 15:45
dep. 15:45
2.4 km
Bozdarevac, Dom
arr. 15:47
dep. 15:47
3.5 km
Bozdarevac, Izlaz
arr. 15:49
dep. 15:49
4.5 km
Veliki Borak, Zel. stanica
arr. 15:52
dep. 15:52
6.1 km
Veliki Borak, Izvor Senj
arr. 15:55
dep. 15:55
7.7 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 15:57
dep. 15:57
8.9 km
Veliki Borak, Dom
arr. 15:58
dep. 15:58
9.3 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 16:00
dep. 16:00
10.3 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 16:02
dep. 16:02
11.2 km
Veliki Borak, 1
arr. 16:04
dep. 16:04
11.9 km
Veliki Borak, Vis
arr. 16:05
12.6 km
16:30 16:52 (00:22)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 16:30
Bozdarevac, Voce
arr. 16:33
dep. 16:33
1.6 km
Bozdarevac, Trafo
arr. 16:35
dep. 16:35
2.4 km
Bozdarevac, Dom
arr. 16:37
dep. 16:37
3.5 km
Bozdarevac, Izlaz
arr. 16:39
dep. 16:39
4.5 km
Veliki Borak, Zel. stanica
arr. 16:42
dep. 16:42
6.1 km
Veliki Borak, Izvor Senj
arr. 16:45
dep. 16:45
7.7 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 16:47
dep. 16:47
8.9 km
Veliki Borak, Dom
arr. 16:48
dep. 16:48
9.3 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 16:50
dep. 16:50
10.3 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 16:52
11.2 km
19:10 19:32 (00:22)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 19:10
Bozdarevac, Voce
arr. 19:13
dep. 19:13
1.6 km
Bozdarevac, Trafo
arr. 19:15
dep. 19:15
2.4 km
Bozdarevac, Dom
arr. 19:17
dep. 19:17
3.5 km
Bozdarevac, Izlaz
arr. 19:19
dep. 19:19
4.5 km
Veliki Borak, Zel. stanica
arr. 19:22
dep. 19:22
6.1 km
Veliki Borak, Izvor Senj
arr. 19:25
dep. 19:25
7.7 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 19:27
dep. 19:27
8.9 km
Veliki Borak, Dom
arr. 19:28
dep. 19:28
9.3 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 19:30
dep. 19:30
10.3 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 19:32
11.2 km
21:10 21:32 (00:22)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 21:10
Bozdarevac, Voce
arr. 21:13
dep. 21:13
1.6 km
Bozdarevac, Trafo
arr. 21:15
dep. 21:15
2.4 km
Bozdarevac, Dom
arr. 21:17
dep. 21:17
3.5 km
Bozdarevac, Izlaz
arr. 21:19
dep. 21:19
4.5 km
Veliki Borak, Zel. stanica
arr. 21:22
dep. 21:22
6.1 km
Veliki Borak, Izvor Senj
arr. 21:25
dep. 21:25
7.7 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 21:27
dep. 21:27
8.9 km
Veliki Borak, Dom
arr. 21:28
dep. 21:28
9.3 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 21:30
dep. 21:30
10.3 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 21:32
11.2 km
22:10 22:32 (00:22)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 22:10
Bozdarevac, Voce
arr. 22:13
dep. 22:13
1.6 km
Bozdarevac, Trafo
arr. 22:15
dep. 22:15
2.4 km
Bozdarevac, Dom
arr. 22:17
dep. 22:17
3.5 km
Bozdarevac, Izlaz
arr. 22:19
dep. 22:19
4.5 km
Veliki Borak, Zel. stanica
arr. 22:22
dep. 22:22
6.1 km
Veliki Borak, Izvor Senj
arr. 22:25
dep. 22:25
7.7 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 22:27
dep. 22:27
8.9 km
Veliki Borak, Dom
arr. 22:28
dep. 22:28
9.3 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 22:30
dep. 22:30
10.3 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 22:32
11.2 km

Naselja Barajevo i Veliki Borak su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Barajevo je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.