Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Barajevo - Sopot timetable

wednesday, 21.11.2018.
06:15 07:41 (01:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:15
Barajevo, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
0.5 km
arr. 06:20
dep. 06:20
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 06:22
dep. 06:22
3.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 06:24
dep. 06:24
4.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 06:26
dep. 06:26
5.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 06:28
dep. 06:28
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 06:31
dep. 06:31
9.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 06:33
dep. 06:33
10.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 06:35
dep. 06:35
11.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 06:37
dep. 06:37
11.9 km
Manic, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
12.4 km
Manic, Izlaz
arr. 06:42
dep. 06:42
13 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 06:44
dep. 06:44
14.9 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 06:45
dep. 06:45
15.7 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 06:46
dep. 06:46
16.4 km
arr. 06:48
dep. 06:48
17.9 km
Ducina, Ulaz
arr. 06:52
dep. 06:52
20.7 km
Ducina, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
21.2 km
Ducina, Petlovac
arr. 06:54
dep. 06:54
21.5 km
arr. 07:07
dep. 07:07
29 km
Drlupa, 1
arr. 06:58
dep. 06:58
24.1 km
Drlupa, Okretnica
arr. 07:01
dep. 07:01
25.4 km
Drlupa, 1
arr. 07:04
dep. 07:04
26.7 km
Ducina, Ostojici
arr. 07:09
dep. 07:09
29.8 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 07:10
dep. 07:10
30.8 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
32.3 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 07:14
dep. 07:14
33.3 km
Rogača kod Sopota, Mišići
arr. 07:17
dep. 07:17
35.3 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 07:19
dep. 07:19
36.3 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 07:21
dep. 07:21
37.3 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 07:23
dep. 07:23
38.3 km
Rogača kod Sopota, Misici
arr. 07:25
dep. 07:25
39.3 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 07:28
dep. 07:28
41.3 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 07:30
dep. 07:30
42.3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 07:32
dep. 07:32
43.3 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 07:34
dep. 07:34
44.3 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 07:36
dep. 07:36
45.3 km
Sopot, Izlaz
arr. 07:38
dep. 07:38
46.3 km
Sopot, Spomenik
arr. 07:40
dep. 07:40
46.9 km
Sopot, Bus station
arr. 07:41
47.3 km
09:00 10:16 (01:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 09:00
Barajevo, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
0.5 km
arr. 09:03
dep. 09:03
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 09:05
dep. 09:05
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 09:06
dep. 09:06
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 09:07
dep. 09:07
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 09:11
dep. 09:11
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 09:13
dep. 09:13
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 09:15
dep. 09:15
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 09:16
dep. 09:16
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 09:17
dep. 09:17
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 09:18
dep. 09:18
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 09:19
dep. 09:19
12 km
Slatina kod Sopota, Izlaz
arr. 09:21
dep. 09:21
13 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 09:23
dep. 09:23
13.9 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 09:24
dep. 09:24
14.7 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 09:25
dep. 09:25
15.4 km
arr. 09:27
dep. 09:27
16.9 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 09:29
dep. 09:29
17.9 km
Sibnica kod Sopota, Okretnica
arr. 09:34
dep. 09:34
20.5 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 09:37
dep. 09:37
22.5 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 09:39
dep. 09:39
23.5 km
arr. 09:41
dep. 09:41
24.5 km
Ducina, Ulaz
arr. 09:44
dep. 09:44
26.2 km
arr. 09:45
dep. 09:45
27.2 km
Ducina, Center
arr. 09:46
dep. 09:46
27.8 km
Ducina, Petlovac
arr. 09:47
dep. 09:47
28.1 km
arr. 09:47
dep. 09:47
28.4 km
Drlupa, 1
arr. 09:50
dep. 09:50
30.7 km
arr. 09:51
dep. 09:51
31.2 km
Drlupa, Skola
arr. 09:52
dep. 09:52
31.7 km
Drlupa, Okretnica
arr. 09:54
dep. 09:54
32.3 km
Drlupa, Skola
arr. 09:56
dep. 09:56
32.9 km
arr. 09:57
dep. 09:57
33.4 km
Drlupa, 1
arr. 09:58
dep. 09:58
34.3 km
arr. 10:00
dep. 10:00
35.6 km
Ducina, Ostojici
arr. 10:01
dep. 10:01
36.4 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 10:03
dep. 10:03
37.4 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
38.9 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 10:06
dep. 10:06
39.4 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 10:07
dep. 10:07
39.9 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 10:09
dep. 10:09
40.9 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 10:11
dep. 10:11
41.9 km
Sopot, Izlaz
arr. 10:13
dep. 10:13
42.9 km
Sopot, Spomenik
arr. 10:15
dep. 10:15
43.5 km
Sopot, Bus station
arr. 10:16
43.9 km
12:00 13:08 (01:08)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 12:00
Barajevo, Center
arr. 12:03
dep. 12:03
0.5 km
arr. 12:05
dep. 12:05
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 12:07
dep. 12:07
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 12:09
dep. 12:09
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 12:11
dep. 12:11
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 12:14
dep. 12:14
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 12:18
dep. 12:18
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 12:20
dep. 12:20
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 12:22
dep. 12:22
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 12:24
dep. 12:24
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 12:27
dep. 12:27
12 km
Slatina kod Sopota, Izlaz
arr. 12:28
dep. 12:28
13 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 12:29
dep. 12:29
13.9 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 12:30
dep. 12:30
14.7 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 12:31
dep. 12:31
15.4 km
arr. 12:33
dep. 12:33
18.2 km
Ducina, Ulaz
arr. 12:36
dep. 12:36
19.9 km
arr. 12:37
dep. 12:37
20.9 km
Ducina, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
21.5 km
Ducina, Petlovac
arr. 12:39
dep. 12:39
21.8 km
arr. 12:40
dep. 12:40
22.1 km
Drlupa, 1
arr. 12:42
dep. 12:42
24.4 km
arr. 12:43
dep. 12:43
24.9 km
Drlupa, Skola
arr. 12:45
dep. 12:45
25.4 km
Drlupa, Okretnica
arr. 12:46
dep. 12:46
26 km
Drlupa, Skola
arr. 12:47
dep. 12:47
26.6 km
arr. 12:49
dep. 12:49
27.1 km
Drlupa, 1
arr. 12:50
dep. 12:50
28 km
arr. 12:52
dep. 12:52
29.3 km
Ducina, Ostojici
arr. 12:53
dep. 12:53
30.1 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 12:56
dep. 12:56
31.1 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 12:58
dep. 12:58
32.6 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 12:59
dep. 12:59
33.1 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 13:00
dep. 13:00
33.6 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 13:02
dep. 13:02
34.6 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 13:04
dep. 13:04
35.6 km
Sopot, Izlaz
arr. 13:06
dep. 13:06
36.6 km
Sopot, Spomenik
arr. 13:07
dep. 13:07
37.2 km
Sopot, Bus station
arr. 13:08
37.6 km
14:00 15:08 (01:08)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 14:00
Barajevo, Center
arr. 14:03
dep. 14:03
0.5 km
arr. 14:05
dep. 14:05
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 14:07
dep. 14:07
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 14:09
dep. 14:09
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 14:11
dep. 14:11
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 14:14
dep. 14:14
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 14:18
dep. 14:18
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 14:20
dep. 14:20
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 14:22
dep. 14:22
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 14:27
dep. 14:27
12 km
Slatina kod Sopota, Izlaz
arr. 14:28
dep. 14:28
13 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 14:29
dep. 14:29
13.9 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 14:30
dep. 14:30
14.7 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 14:31
dep. 14:31
15.4 km
arr. 14:33
dep. 14:33
18.2 km
Ducina, Ulaz
arr. 14:36
dep. 14:36
19.9 km
arr. 14:37
dep. 14:37
20.9 km
Ducina, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
21.5 km
Ducina, Petlovac
arr. 14:39
dep. 14:39
21.8 km
arr. 14:40
dep. 14:40
22.1 km
Drlupa, 1
arr. 14:42
dep. 14:42
24.4 km
arr. 14:43
dep. 14:43
24.9 km
Drlupa, Skola
arr. 14:45
dep. 14:45
25.4 km
Drlupa, Okretnica
arr. 14:46
dep. 14:46
26 km
Drlupa, Skola
arr. 14:47
dep. 14:47
26.6 km
arr. 14:49
dep. 14:49
27.1 km
Drlupa, 1
arr. 14:50
dep. 14:50
28 km
arr. 14:52
dep. 14:52
29.3 km
Ducina, Ostojici
arr. 14:53
dep. 14:53
30.1 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 14:56
dep. 14:56
31.1 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
32.6 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 14:59
dep. 14:59
33.1 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 15:00
dep. 15:00
33.6 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 15:02
dep. 15:02
34.6 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 15:04
dep. 15:04
35.6 km
Sopot, Izlaz
arr. 15:06
dep. 15:06
36.6 km
Sopot, Spomenik
arr. 15:07
dep. 15:07
37.2 km
Sopot, Bus station
arr. 15:08
37.6 km
16:30 17:34 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 16:30
Barajevo, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
0.5 km
arr. 16:33
dep. 16:33
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 16:35
dep. 16:35
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 16:36
dep. 16:36
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 16:37
dep. 16:37
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 16:41
dep. 16:41
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 16:43
dep. 16:43
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 16:45
dep. 16:45
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 16:46
dep. 16:46
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 16:47
dep. 16:47
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 16:49
dep. 16:49
12 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 16:53
dep. 16:53
13.9 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 16:54
dep. 16:54
14.6 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 16:55
dep. 16:55
15.4 km
arr. 16:57
dep. 16:57
16.9 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 16:59
dep. 16:59
17.9 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 17:01
dep. 17:01
18.9 km
Sibnica kod Sopota, Okretnica
arr. 17:04
dep. 17:04
20.7 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 17:07
dep. 17:07
22.5 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 17:09
dep. 17:09
23.5 km
arr. 17:11
dep. 17:11
24.5 km
Ducina, Ulaz
arr. 17:15
dep. 17:15
27.3 km
Ducina, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
27.8 km
Ducina, Petlovac
arr. 17:17
dep. 17:17
28.1 km
arr. 17:18
dep. 17:18
28.4 km
Ducina, Ostojici
arr. 17:20
dep. 17:20
29.2 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 17:21
dep. 17:21
30.2 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 17:23
dep. 17:23
31.7 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 17:25
dep. 17:25
32.7 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 17:27
dep. 17:27
33.7 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 17:29
dep. 17:29
34.7 km
Sopot, Izlaz
arr. 17:31
dep. 17:31
35.7 km
Sopot, Spomenik
arr. 17:32
dep. 17:32
36 km
Sopot, Bus station
arr. 17:34
36.7 km
21:40 22:56 (01:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 21:40
Barajevo, Center
arr. 21:41
dep. 21:41
0.5 km
arr. 21:43
dep. 21:43
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 21:45
dep. 21:45
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 21:46
dep. 21:46
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 21:47
dep. 21:47
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 21:51
dep. 21:51
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 21:53
dep. 21:53
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 21:55
dep. 21:55
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 21:56
dep. 21:56
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 21:57
dep. 21:57
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 21:58
dep. 21:58
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 21:59
dep. 21:59
12 km
Slatina kod Sopota, Izlaz
arr. 22:01
dep. 22:01
13 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 22:03
dep. 22:03
13.9 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 22:04
dep. 22:04
14.7 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 22:05
dep. 22:05
15.4 km
arr. 22:07
dep. 22:07
16.9 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 22:09
dep. 22:09
17.9 km
Sibnica kod Sopota, Okretnica
arr. 22:14
dep. 22:14
20.5 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 22:17
dep. 22:17
22.5 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 22:19
dep. 22:19
23.5 km
arr. 22:21
dep. 22:21
24.5 km
Ducina, Ulaz
arr. 22:24
dep. 22:24
26.2 km
arr. 22:25
dep. 22:25
27.2 km
Ducina, Center
arr. 22:26
dep. 22:26
27.8 km
Ducina, Petlovac
arr. 22:27
dep. 22:27
28.1 km
arr. 22:27
dep. 22:27
28.4 km
Drlupa, 1
arr. 22:30
dep. 22:30
30.7 km
arr. 22:31
dep. 22:31
31.2 km
Drlupa, Skola
arr. 22:32
dep. 22:32
31.7 km
Drlupa, Okretnica
arr. 22:34
dep. 22:34
32.3 km
Drlupa, Skola
arr. 22:36
dep. 22:36
32.9 km
arr. 22:37
dep. 22:37
33.4 km
Drlupa, 1
arr. 22:38
dep. 22:38
34.3 km
arr. 22:40
dep. 22:40
35.6 km
Ducina, Ostojici
arr. 22:41
dep. 22:41
36.4 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 22:43
dep. 22:43
37.4 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 22:45
dep. 22:45
38.9 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 22:46
dep. 22:46
39.4 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 22:47
dep. 22:47
39.9 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 22:49
dep. 22:49
40.9 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 22:51
dep. 22:51
41.9 km
Sopot, Izlaz
arr. 22:53
dep. 22:53
42.9 km
Sopot, Spomenik
arr. 22:55
dep. 22:55
43.5 km
Sopot, Bus station
arr. 22:56
43.9 km
 
Departures on: thursday, 22.11.2018.
06:15 07:41 (01:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:15
Barajevo, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
0.5 km
arr. 06:20
dep. 06:20
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 06:22
dep. 06:22
3.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 06:24
dep. 06:24
4.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 06:26
dep. 06:26
5.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 06:28
dep. 06:28
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 06:31
dep. 06:31
9.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 06:33
dep. 06:33
10.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 06:35
dep. 06:35
11.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 06:37
dep. 06:37
11.9 km
Manic, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
12.4 km
Manic, Izlaz
arr. 06:42
dep. 06:42
13 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 06:44
dep. 06:44
14.9 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 06:45
dep. 06:45
15.7 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 06:46
dep. 06:46
16.4 km
arr. 06:48
dep. 06:48
17.9 km
Ducina, Ulaz
arr. 06:52
dep. 06:52
20.7 km
Ducina, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
21.2 km
Ducina, Petlovac
arr. 06:54
dep. 06:54
21.5 km
arr. 07:07
dep. 07:07
29 km
Drlupa, 1
arr. 06:58
dep. 06:58
24.1 km
Drlupa, Okretnica
arr. 07:01
dep. 07:01
25.4 km
Drlupa, 1
arr. 07:04
dep. 07:04
26.7 km
Ducina, Ostojici
arr. 07:09
dep. 07:09
29.8 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 07:10
dep. 07:10
30.8 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
32.3 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 07:14
dep. 07:14
33.3 km
Rogača kod Sopota, Mišići
arr. 07:17
dep. 07:17
35.3 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 07:19
dep. 07:19
36.3 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 07:21
dep. 07:21
37.3 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 07:23
dep. 07:23
38.3 km
Rogača kod Sopota, Misici
arr. 07:25
dep. 07:25
39.3 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 07:28
dep. 07:28
41.3 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 07:30
dep. 07:30
42.3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 07:32
dep. 07:32
43.3 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 07:34
dep. 07:34
44.3 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 07:36
dep. 07:36
45.3 km
Sopot, Izlaz
arr. 07:38
dep. 07:38
46.3 km
Sopot, Spomenik
arr. 07:40
dep. 07:40
46.9 km
Sopot, Bus station
arr. 07:41
47.3 km
09:00 10:16 (01:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 09:00
Barajevo, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
0.5 km
arr. 09:03
dep. 09:03
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 09:05
dep. 09:05
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 09:06
dep. 09:06
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 09:07
dep. 09:07
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 09:11
dep. 09:11
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 09:13
dep. 09:13
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 09:15
dep. 09:15
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 09:16
dep. 09:16
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 09:17
dep. 09:17
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 09:18
dep. 09:18
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 09:19
dep. 09:19
12 km
Slatina kod Sopota, Izlaz
arr. 09:21
dep. 09:21
13 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 09:23
dep. 09:23
13.9 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 09:24
dep. 09:24
14.7 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 09:25
dep. 09:25
15.4 km
arr. 09:27
dep. 09:27
16.9 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 09:29
dep. 09:29
17.9 km
Sibnica kod Sopota, Okretnica
arr. 09:34
dep. 09:34
20.5 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 09:37
dep. 09:37
22.5 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 09:39
dep. 09:39
23.5 km
arr. 09:41
dep. 09:41
24.5 km
Ducina, Ulaz
arr. 09:44
dep. 09:44
26.2 km
arr. 09:45
dep. 09:45
27.2 km
Ducina, Center
arr. 09:46
dep. 09:46
27.8 km
Ducina, Petlovac
arr. 09:47
dep. 09:47
28.1 km
arr. 09:47
dep. 09:47
28.4 km
Drlupa, 1
arr. 09:50
dep. 09:50
30.7 km
arr. 09:51
dep. 09:51
31.2 km
Drlupa, Skola
arr. 09:52
dep. 09:52
31.7 km
Drlupa, Okretnica
arr. 09:54
dep. 09:54
32.3 km
Drlupa, Skola
arr. 09:56
dep. 09:56
32.9 km
arr. 09:57
dep. 09:57
33.4 km
Drlupa, 1
arr. 09:58
dep. 09:58
34.3 km
arr. 10:00
dep. 10:00
35.6 km
Ducina, Ostojici
arr. 10:01
dep. 10:01
36.4 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 10:03
dep. 10:03
37.4 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
38.9 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 10:06
dep. 10:06
39.4 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 10:07
dep. 10:07
39.9 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 10:09
dep. 10:09
40.9 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 10:11
dep. 10:11
41.9 km
Sopot, Izlaz
arr. 10:13
dep. 10:13
42.9 km
Sopot, Spomenik
arr. 10:15
dep. 10:15
43.5 km
Sopot, Bus station
arr. 10:16
43.9 km
12:00 13:08 (01:08)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 12:00
Barajevo, Center
arr. 12:03
dep. 12:03
0.5 km
arr. 12:05
dep. 12:05
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 12:07
dep. 12:07
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 12:09
dep. 12:09
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 12:11
dep. 12:11
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 12:14
dep. 12:14
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 12:18
dep. 12:18
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 12:20
dep. 12:20
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 12:22
dep. 12:22
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 12:24
dep. 12:24
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 12:27
dep. 12:27
12 km
Slatina kod Sopota, Izlaz
arr. 12:28
dep. 12:28
13 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 12:29
dep. 12:29
13.9 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 12:30
dep. 12:30
14.7 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 12:31
dep. 12:31
15.4 km
arr. 12:33
dep. 12:33
18.2 km
Ducina, Ulaz
arr. 12:36
dep. 12:36
19.9 km
arr. 12:37
dep. 12:37
20.9 km
Ducina, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
21.5 km
Ducina, Petlovac
arr. 12:39
dep. 12:39
21.8 km
arr. 12:40
dep. 12:40
22.1 km
Drlupa, 1
arr. 12:42
dep. 12:42
24.4 km
arr. 12:43
dep. 12:43
24.9 km
Drlupa, Skola
arr. 12:45
dep. 12:45
25.4 km
Drlupa, Okretnica
arr. 12:46
dep. 12:46
26 km
Drlupa, Skola
arr. 12:47
dep. 12:47
26.6 km
arr. 12:49
dep. 12:49
27.1 km
Drlupa, 1
arr. 12:50
dep. 12:50
28 km
arr. 12:52
dep. 12:52
29.3 km
Ducina, Ostojici
arr. 12:53
dep. 12:53
30.1 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 12:56
dep. 12:56
31.1 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 12:58
dep. 12:58
32.6 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 12:59
dep. 12:59
33.1 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 13:00
dep. 13:00
33.6 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 13:02
dep. 13:02
34.6 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 13:04
dep. 13:04
35.6 km
Sopot, Izlaz
arr. 13:06
dep. 13:06
36.6 km
Sopot, Spomenik
arr. 13:07
dep. 13:07
37.2 km
Sopot, Bus station
arr. 13:08
37.6 km
14:00 15:08 (01:08)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 14:00
Barajevo, Center
arr. 14:03
dep. 14:03
0.5 km
arr. 14:05
dep. 14:05
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 14:07
dep. 14:07
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 14:09
dep. 14:09
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 14:11
dep. 14:11
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 14:14
dep. 14:14
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 14:18
dep. 14:18
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 14:20
dep. 14:20
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 14:22
dep. 14:22
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 14:27
dep. 14:27
12 km
Slatina kod Sopota, Izlaz
arr. 14:28
dep. 14:28
13 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 14:29
dep. 14:29
13.9 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 14:30
dep. 14:30
14.7 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 14:31
dep. 14:31
15.4 km
arr. 14:33
dep. 14:33
18.2 km
Ducina, Ulaz
arr. 14:36
dep. 14:36
19.9 km
arr. 14:37
dep. 14:37
20.9 km
Ducina, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
21.5 km
Ducina, Petlovac
arr. 14:39
dep. 14:39
21.8 km
arr. 14:40
dep. 14:40
22.1 km
Drlupa, 1
arr. 14:42
dep. 14:42
24.4 km
arr. 14:43
dep. 14:43
24.9 km
Drlupa, Skola
arr. 14:45
dep. 14:45
25.4 km
Drlupa, Okretnica
arr. 14:46
dep. 14:46
26 km
Drlupa, Skola
arr. 14:47
dep. 14:47
26.6 km
arr. 14:49
dep. 14:49
27.1 km
Drlupa, 1
arr. 14:50
dep. 14:50
28 km
arr. 14:52
dep. 14:52
29.3 km
Ducina, Ostojici
arr. 14:53
dep. 14:53
30.1 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 14:56
dep. 14:56
31.1 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
32.6 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 14:59
dep. 14:59
33.1 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 15:00
dep. 15:00
33.6 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 15:02
dep. 15:02
34.6 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 15:04
dep. 15:04
35.6 km
Sopot, Izlaz
arr. 15:06
dep. 15:06
36.6 km
Sopot, Spomenik
arr. 15:07
dep. 15:07
37.2 km
Sopot, Bus station
arr. 15:08
37.6 km
16:30 17:34 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 16:30
Barajevo, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
0.5 km
arr. 16:33
dep. 16:33
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 16:35
dep. 16:35
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 16:36
dep. 16:36
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 16:37
dep. 16:37
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 16:41
dep. 16:41
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 16:43
dep. 16:43
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 16:45
dep. 16:45
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 16:46
dep. 16:46
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 16:47
dep. 16:47
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 16:49
dep. 16:49
12 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 16:53
dep. 16:53
13.9 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 16:54
dep. 16:54
14.6 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 16:55
dep. 16:55
15.4 km
arr. 16:57
dep. 16:57
16.9 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 16:59
dep. 16:59
17.9 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 17:01
dep. 17:01
18.9 km
Sibnica kod Sopota, Okretnica
arr. 17:04
dep. 17:04
20.7 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 17:07
dep. 17:07
22.5 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 17:09
dep. 17:09
23.5 km
arr. 17:11
dep. 17:11
24.5 km
Ducina, Ulaz
arr. 17:15
dep. 17:15
27.3 km
Ducina, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
27.8 km
Ducina, Petlovac
arr. 17:17
dep. 17:17
28.1 km
arr. 17:18
dep. 17:18
28.4 km
Ducina, Ostojici
arr. 17:20
dep. 17:20
29.2 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 17:21
dep. 17:21
30.2 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 17:23
dep. 17:23
31.7 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 17:25
dep. 17:25
32.7 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 17:27
dep. 17:27
33.7 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 17:29
dep. 17:29
34.7 km
Sopot, Izlaz
arr. 17:31
dep. 17:31
35.7 km
Sopot, Spomenik
arr. 17:32
dep. 17:32
36 km
Sopot, Bus station
arr. 17:34
36.7 km
21:40 22:56 (01:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 21:40
Barajevo, Center
arr. 21:41
dep. 21:41
0.5 km
arr. 21:43
dep. 21:43
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 21:45
dep. 21:45
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 21:46
dep. 21:46
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 21:47
dep. 21:47
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 21:51
dep. 21:51
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 21:53
dep. 21:53
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 21:55
dep. 21:55
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 21:56
dep. 21:56
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 21:57
dep. 21:57
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 21:58
dep. 21:58
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 21:59
dep. 21:59
12 km
Slatina kod Sopota, Izlaz
arr. 22:01
dep. 22:01
13 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 22:03
dep. 22:03
13.9 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 22:04
dep. 22:04
14.7 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 22:05
dep. 22:05
15.4 km
arr. 22:07
dep. 22:07
16.9 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 22:09
dep. 22:09
17.9 km
Sibnica kod Sopota, Okretnica
arr. 22:14
dep. 22:14
20.5 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 22:17
dep. 22:17
22.5 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 22:19
dep. 22:19
23.5 km
arr. 22:21
dep. 22:21
24.5 km
Ducina, Ulaz
arr. 22:24
dep. 22:24
26.2 km
arr. 22:25
dep. 22:25
27.2 km
Ducina, Center
arr. 22:26
dep. 22:26
27.8 km
Ducina, Petlovac
arr. 22:27
dep. 22:27
28.1 km
arr. 22:27
dep. 22:27
28.4 km
Drlupa, 1
arr. 22:30
dep. 22:30
30.7 km
arr. 22:31
dep. 22:31
31.2 km
Drlupa, Skola
arr. 22:32
dep. 22:32
31.7 km
Drlupa, Okretnica
arr. 22:34
dep. 22:34
32.3 km
Drlupa, Skola
arr. 22:36
dep. 22:36
32.9 km
arr. 22:37
dep. 22:37
33.4 km
Drlupa, 1
arr. 22:38
dep. 22:38
34.3 km
arr. 22:40
dep. 22:40
35.6 km
Ducina, Ostojici
arr. 22:41
dep. 22:41
36.4 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 22:43
dep. 22:43
37.4 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 22:45
dep. 22:45
38.9 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 22:46
dep. 22:46
39.4 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 22:47
dep. 22:47
39.9 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 22:49
dep. 22:49
40.9 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 22:51
dep. 22:51
41.9 km
Sopot, Izlaz
arr. 22:53
dep. 22:53
42.9 km
Sopot, Spomenik
arr. 22:55
dep. 22:55
43.5 km
Sopot, Bus station
arr. 22:56
43.9 km

Naselja Barajevo i Sopot su međusobno udaljena ~42 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 04min., a najduže 01h i 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Barajevo je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 21:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.