Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Barajevo - Sopot timetable

saturday, 11.07.2020.
16:40 17:44 (01:04)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 16:40
Barajevo, Center
arr. 16:41
dep. 16:41
0.5 km
arr. 16:43
dep. 16:43
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 16:45
dep. 16:45
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 16:46
dep. 16:46
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 16:47
dep. 16:47
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 16:51
dep. 16:51
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 16:53
dep. 16:53
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 16:55
dep. 16:55
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 16:56
dep. 16:56
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 16:57
dep. 16:57
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 16:58
dep. 16:58
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 16:59
dep. 16:59
12 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 17:03
dep. 17:03
13.9 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 17:04
dep. 17:04
14.6 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 17:05
dep. 17:05
15.4 km
arr. 17:07
dep. 17:07
16.9 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 17:09
dep. 17:09
17.9 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 17:11
dep. 17:11
18.9 km
Sibnica kod Sopota, Okretnica
arr. 17:14
dep. 17:14
20.7 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 17:17
dep. 17:17
22.5 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 17:19
dep. 17:19
23.5 km
arr. 17:21
dep. 17:21
24.5 km
Ducina, Ulaz
arr. 17:25
dep. 17:25
27.3 km
Ducina, Center
arr. 17:26
dep. 17:26
27.8 km
Ducina, Petlovac
arr. 17:27
dep. 17:27
28.1 km
arr. 17:28
dep. 17:28
28.4 km
Ducina, Ostojici
arr. 17:30
dep. 17:30
29.2 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 17:31
dep. 17:31
30.2 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 17:33
dep. 17:33
31.7 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 17:35
dep. 17:35
32.7 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 17:37
dep. 17:37
33.7 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 17:39
dep. 17:39
34.7 km
Sopot, Izlaz
arr. 17:41
dep. 17:41
35.7 km
Sopot, Spomenik
arr. 17:42
dep. 17:42
36 km
Sopot, Bus station
arr. 17:44
36.7 km
21:40 22:56 (01:16)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 21:40
Barajevo, Center
arr. 21:41
dep. 21:41
0.5 km
arr. 21:43
dep. 21:43
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 21:45
dep. 21:45
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 21:46
dep. 21:46
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 21:47
dep. 21:47
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 21:51
dep. 21:51
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 21:53
dep. 21:53
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 21:55
dep. 21:55
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 21:56
dep. 21:56
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 21:57
dep. 21:57
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 21:58
dep. 21:58
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 21:59
dep. 21:59
12 km
Slatina kod Sopota, Izlaz
arr. 22:01
dep. 22:01
13 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 22:03
dep. 22:03
13.9 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 22:04
dep. 22:04
14.7 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 22:05
dep. 22:05
15.4 km
arr. 22:07
dep. 22:07
16.9 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 22:09
dep. 22:09
17.9 km
Sibnica kod Sopota, Okretnica
arr. 22:14
dep. 22:14
20.5 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 22:17
dep. 22:17
22.5 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 22:19
dep. 22:19
23.5 km
arr. 22:21
dep. 22:21
24.5 km
Ducina, Ulaz
arr. 22:24
dep. 22:24
26.2 km
arr. 22:25
dep. 22:25
27.2 km
Ducina, Center
arr. 22:26
dep. 22:26
27.8 km
Ducina, Petlovac
arr. 22:27
dep. 22:27
28.1 km
arr. 22:27
dep. 22:27
28.4 km
Drlupa, 1
arr. 22:30
dep. 22:30
30.7 km
arr. 22:31
dep. 22:31
31.2 km
Drlupa, Skola
arr. 22:32
dep. 22:32
31.7 km
Drlupa, Okretnica
arr. 22:34
dep. 22:34
32.3 km
Drlupa, Skola
arr. 22:36
dep. 22:36
32.9 km
arr. 22:37
dep. 22:37
33.4 km
Drlupa, 1
arr. 22:38
dep. 22:38
34.3 km
arr. 22:40
dep. 22:40
35.6 km
Ducina, Ostojici
arr. 22:41
dep. 22:41
36.4 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 22:43
dep. 22:43
37.4 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 22:45
dep. 22:45
38.9 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 22:46
dep. 22:46
39.4 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 22:47
dep. 22:47
39.9 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 22:49
dep. 22:49
40.9 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 22:51
dep. 22:51
41.9 km
Sopot, Izlaz
arr. 22:53
dep. 22:53
42.9 km
Sopot, Spomenik
arr. 22:55
dep. 22:55
43.5 km
Sopot, Bus station
arr. 22:56
43.9 km
Barajevo - Sopot timetable
Departures on: sunday, 12.07.2020.
16:40 17:44 (01:04)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 16:40
Barajevo, Center
arr. 16:41
dep. 16:41
0.5 km
arr. 16:43
dep. 16:43
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 16:45
dep. 16:45
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 16:46
dep. 16:46
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 16:47
dep. 16:47
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 16:51
dep. 16:51
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 16:53
dep. 16:53
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 16:55
dep. 16:55
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 16:56
dep. 16:56
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 16:57
dep. 16:57
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 16:58
dep. 16:58
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 16:59
dep. 16:59
12 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 17:03
dep. 17:03
13.9 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 17:04
dep. 17:04
14.6 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 17:05
dep. 17:05
15.4 km
arr. 17:07
dep. 17:07
16.9 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 17:09
dep. 17:09
17.9 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 17:11
dep. 17:11
18.9 km
Sibnica kod Sopota, Okretnica
arr. 17:14
dep. 17:14
20.7 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 17:17
dep. 17:17
22.5 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 17:19
dep. 17:19
23.5 km
arr. 17:21
dep. 17:21
24.5 km
Ducina, Ulaz
arr. 17:25
dep. 17:25
27.3 km
Ducina, Center
arr. 17:26
dep. 17:26
27.8 km
Ducina, Petlovac
arr. 17:27
dep. 17:27
28.1 km
arr. 17:28
dep. 17:28
28.4 km
Ducina, Ostojici
arr. 17:30
dep. 17:30
29.2 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 17:31
dep. 17:31
30.2 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 17:33
dep. 17:33
31.7 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 17:35
dep. 17:35
32.7 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 17:37
dep. 17:37
33.7 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 17:39
dep. 17:39
34.7 km
Sopot, Izlaz
arr. 17:41
dep. 17:41
35.7 km
Sopot, Spomenik
arr. 17:42
dep. 17:42
36 km
Sopot, Bus station
arr. 17:44
36.7 km
21:40 22:56 (01:16)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 21:40
Barajevo, Center
arr. 21:41
dep. 21:41
0.5 km
arr. 21:43
dep. 21:43
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 21:45
dep. 21:45
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 21:46
dep. 21:46
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 21:47
dep. 21:47
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 21:51
dep. 21:51
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 21:53
dep. 21:53
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 21:55
dep. 21:55
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 21:56
dep. 21:56
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 21:57
dep. 21:57
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 21:58
dep. 21:58
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 21:59
dep. 21:59
12 km
Slatina kod Sopota, Izlaz
arr. 22:01
dep. 22:01
13 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 22:03
dep. 22:03
13.9 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 22:04
dep. 22:04
14.7 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 22:05
dep. 22:05
15.4 km
arr. 22:07
dep. 22:07
16.9 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 22:09
dep. 22:09
17.9 km
Sibnica kod Sopota, Okretnica
arr. 22:14
dep. 22:14
20.5 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 22:17
dep. 22:17
22.5 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 22:19
dep. 22:19
23.5 km
arr. 22:21
dep. 22:21
24.5 km
Ducina, Ulaz
arr. 22:24
dep. 22:24
26.2 km
arr. 22:25
dep. 22:25
27.2 km
Ducina, Center
arr. 22:26
dep. 22:26
27.8 km
Ducina, Petlovac
arr. 22:27
dep. 22:27
28.1 km
arr. 22:27
dep. 22:27
28.4 km
Drlupa, 1
arr. 22:30
dep. 22:30
30.7 km
arr. 22:31
dep. 22:31
31.2 km
Drlupa, Skola
arr. 22:32
dep. 22:32
31.7 km
Drlupa, Okretnica
arr. 22:34
dep. 22:34
32.3 km
Drlupa, Skola
arr. 22:36
dep. 22:36
32.9 km
arr. 22:37
dep. 22:37
33.4 km
Drlupa, 1
arr. 22:38
dep. 22:38
34.3 km
arr. 22:40
dep. 22:40
35.6 km
Ducina, Ostojici
arr. 22:41
dep. 22:41
36.4 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 22:43
dep. 22:43
37.4 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 22:45
dep. 22:45
38.9 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 22:46
dep. 22:46
39.4 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 22:47
dep. 22:47
39.9 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 22:49
dep. 22:49
40.9 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 22:51
dep. 22:51
41.9 km
Sopot, Izlaz
arr. 22:53
dep. 22:53
42.9 km
Sopot, Spomenik
arr. 22:55
dep. 22:55
43.5 km
Sopot, Bus station
arr. 22:56
43.9 km
Barajevo - Sopot timetable
Departures on: monday, 13.07.2020.
09:00 10:16 (01:16)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 09:00
Barajevo, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
0.5 km
arr. 09:03
dep. 09:03
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 09:05
dep. 09:05
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 09:06
dep. 09:06
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 09:07
dep. 09:07
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 09:11
dep. 09:11
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 09:13
dep. 09:13
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 09:15
dep. 09:15
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 09:16
dep. 09:16
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 09:17
dep. 09:17
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 09:18
dep. 09:18
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 09:19
dep. 09:19
12 km
Slatina kod Sopota, Izlaz
arr. 09:21
dep. 09:21
13 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 09:23
dep. 09:23
13.9 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 09:24
dep. 09:24
14.7 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 09:25
dep. 09:25
15.4 km
arr. 09:27
dep. 09:27
16.9 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 09:29
dep. 09:29
17.9 km
Sibnica kod Sopota, Okretnica
arr. 09:34
dep. 09:34
20.5 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 09:37
dep. 09:37
22.5 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 09:39
dep. 09:39
23.5 km
arr. 09:41
dep. 09:41
24.5 km
Ducina, Ulaz
arr. 09:44
dep. 09:44
26.2 km
arr. 09:45
dep. 09:45
27.2 km
Ducina, Center
arr. 09:46
dep. 09:46
27.8 km
Ducina, Petlovac
arr. 09:47
dep. 09:47
28.1 km
arr. 09:47
dep. 09:47
28.4 km
Drlupa, 1
arr. 09:50
dep. 09:50
30.7 km
arr. 09:51
dep. 09:51
31.2 km
Drlupa, Skola
arr. 09:52
dep. 09:52
31.7 km
Drlupa, Okretnica
arr. 09:54
dep. 09:54
32.3 km
Drlupa, Skola
arr. 09:56
dep. 09:56
32.9 km
arr. 09:57
dep. 09:57
33.4 km
Drlupa, 1
arr. 09:58
dep. 09:58
34.3 km
arr. 10:00
dep. 10:00
35.6 km
Ducina, Ostojici
arr. 10:01
dep. 10:01
36.4 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 10:03
dep. 10:03
37.4 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
38.9 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 10:06
dep. 10:06
39.4 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 10:07
dep. 10:07
39.9 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 10:09
dep. 10:09
40.9 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 10:11
dep. 10:11
41.9 km
Sopot, Izlaz
arr. 10:13
dep. 10:13
42.9 km
Sopot, Spomenik
arr. 10:15
dep. 10:15
43.5 km
Sopot, Bus station
arr. 10:16
43.9 km
12:00 13:08 (01:08)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 12:00
Barajevo, Center
arr. 12:03
dep. 12:03
0.5 km
arr. 12:05
dep. 12:05
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 12:07
dep. 12:07
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 12:09
dep. 12:09
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 12:11
dep. 12:11
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 12:14
dep. 12:14
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 12:18
dep. 12:18
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 12:20
dep. 12:20
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 12:22
dep. 12:22
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 12:24
dep. 12:24
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 12:27
dep. 12:27
12 km
Slatina kod Sopota, Izlaz
arr. 12:28
dep. 12:28
13 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 12:29
dep. 12:29
13.9 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 12:30
dep. 12:30
14.7 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 12:31
dep. 12:31
15.4 km
arr. 12:33
dep. 12:33
18.2 km
Ducina, Ulaz
arr. 12:36
dep. 12:36
19.9 km
arr. 12:37
dep. 12:37
20.9 km
Ducina, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
21.5 km
Ducina, Petlovac
arr. 12:39
dep. 12:39
21.8 km
arr. 12:40
dep. 12:40
22.1 km
Drlupa, 1
arr. 12:42
dep. 12:42
24.4 km
arr. 12:43
dep. 12:43
24.9 km
Drlupa, Skola
arr. 12:45
dep. 12:45
25.4 km
Drlupa, Okretnica
arr. 12:46
dep. 12:46
26 km
Drlupa, Skola
arr. 12:47
dep. 12:47
26.6 km
arr. 12:49
dep. 12:49
27.1 km
Drlupa, 1
arr. 12:50
dep. 12:50
28 km
arr. 12:52
dep. 12:52
29.3 km
Ducina, Ostojici
arr. 12:53
dep. 12:53
30.1 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 12:56
dep. 12:56
31.1 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 12:58
dep. 12:58
32.6 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 12:59
dep. 12:59
33.1 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 13:00
dep. 13:00
33.6 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 13:02
dep. 13:02
34.6 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 13:04
dep. 13:04
35.6 km
Sopot, Izlaz
arr. 13:06
dep. 13:06
36.6 km
Sopot, Spomenik
arr. 13:07
dep. 13:07
37.2 km
Sopot, Bus station
arr. 13:08
37.6 km
14:15 15:23 (01:08)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 14:15
Barajevo, Center
arr. 14:18
dep. 14:18
0.5 km
arr. 14:20
dep. 14:20
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 14:22
dep. 14:22
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 14:24
dep. 14:24
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 14:26
dep. 14:26
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 14:29
dep. 14:29
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 14:33
dep. 14:33
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 14:35
dep. 14:35
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 14:37
dep. 14:37
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 14:39
dep. 14:39
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 14:42
dep. 14:42
12 km
Slatina kod Sopota, Izlaz
arr. 14:43
dep. 14:43
13 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 14:44
dep. 14:44
13.9 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 14:45
dep. 14:45
14.7 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 14:46
dep. 14:46
15.4 km
arr. 14:48
dep. 14:48
18.2 km
Ducina, Ulaz
arr. 14:51
dep. 14:51
19.9 km
arr. 14:52
dep. 14:52
20.9 km
Ducina, Center
arr. 14:53
dep. 14:53
21.5 km
Ducina, Petlovac
arr. 14:54
dep. 14:54
21.8 km
arr. 14:55
dep. 14:55
22.1 km
Drlupa, 1
arr. 14:57
dep. 14:57
24.4 km
arr. 14:58
dep. 14:58
24.9 km
Drlupa, Skola
arr. 15:00
dep. 15:00
25.4 km
Drlupa, Okretnica
arr. 15:01
dep. 15:01
26 km
Drlupa, Skola
arr. 15:02
dep. 15:02
26.6 km
arr. 15:04
dep. 15:04
27.1 km
Drlupa, 1
arr. 15:05
dep. 15:05
28 km
arr. 15:07
dep. 15:07
29.3 km
Ducina, Ostojici
arr. 15:08
dep. 15:08
30.1 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 15:11
dep. 15:11
31.1 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 15:13
dep. 15:13
32.6 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 15:14
dep. 15:14
33.1 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 15:15
dep. 15:15
33.6 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 15:17
dep. 15:17
34.6 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 15:19
dep. 15:19
35.6 km
Sopot, Izlaz
arr. 15:21
dep. 15:21
36.6 km
Sopot, Spomenik
arr. 15:22
dep. 15:22
37.2 km
Sopot, Bus station
arr. 15:23
37.6 km
16:40 17:44 (01:04)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 16:40
Barajevo, Center
arr. 16:41
dep. 16:41
0.5 km
arr. 16:43
dep. 16:43
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 16:45
dep. 16:45
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 16:46
dep. 16:46
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 16:47
dep. 16:47
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 16:51
dep. 16:51
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 16:53
dep. 16:53
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 16:55
dep. 16:55
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 16:56
dep. 16:56
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 16:57
dep. 16:57
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 16:58
dep. 16:58
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 16:59
dep. 16:59
12 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 17:03
dep. 17:03
13.9 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 17:04
dep. 17:04
14.6 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 17:05
dep. 17:05
15.4 km
arr. 17:07
dep. 17:07
16.9 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 17:09
dep. 17:09
17.9 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 17:11
dep. 17:11
18.9 km
Sibnica kod Sopota, Okretnica
arr. 17:14
dep. 17:14
20.7 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 17:17
dep. 17:17
22.5 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 17:19
dep. 17:19
23.5 km
arr. 17:21
dep. 17:21
24.5 km
Ducina, Ulaz
arr. 17:25
dep. 17:25
27.3 km
Ducina, Center
arr. 17:26
dep. 17:26
27.8 km
Ducina, Petlovac
arr. 17:27
dep. 17:27
28.1 km
arr. 17:28
dep. 17:28
28.4 km
Ducina, Ostojici
arr. 17:30
dep. 17:30
29.2 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 17:31
dep. 17:31
30.2 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 17:33
dep. 17:33
31.7 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 17:35
dep. 17:35
32.7 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 17:37
dep. 17:37
33.7 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 17:39
dep. 17:39
34.7 km
Sopot, Izlaz
arr. 17:41
dep. 17:41
35.7 km
Sopot, Spomenik
arr. 17:42
dep. 17:42
36 km
Sopot, Bus station
arr. 17:44
36.7 km
21:40 22:56 (01:16)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 21:40
Barajevo, Center
arr. 21:41
dep. 21:41
0.5 km
arr. 21:43
dep. 21:43
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 21:45
dep. 21:45
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 21:46
dep. 21:46
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 21:47
dep. 21:47
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 21:51
dep. 21:51
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 21:53
dep. 21:53
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 21:55
dep. 21:55
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 21:56
dep. 21:56
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 21:57
dep. 21:57
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 21:58
dep. 21:58
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 21:59
dep. 21:59
12 km
Slatina kod Sopota, Izlaz
arr. 22:01
dep. 22:01
13 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 22:03
dep. 22:03
13.9 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 22:04
dep. 22:04
14.7 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 22:05
dep. 22:05
15.4 km
arr. 22:07
dep. 22:07
16.9 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 22:09
dep. 22:09
17.9 km
Sibnica kod Sopota, Okretnica
arr. 22:14
dep. 22:14
20.5 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 22:17
dep. 22:17
22.5 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 22:19
dep. 22:19
23.5 km
arr. 22:21
dep. 22:21
24.5 km
Ducina, Ulaz
arr. 22:24
dep. 22:24
26.2 km
arr. 22:25
dep. 22:25
27.2 km
Ducina, Center
arr. 22:26
dep. 22:26
27.8 km
Ducina, Petlovac
arr. 22:27
dep. 22:27
28.1 km
arr. 22:27
dep. 22:27
28.4 km
Drlupa, 1
arr. 22:30
dep. 22:30
30.7 km
arr. 22:31
dep. 22:31
31.2 km
Drlupa, Skola
arr. 22:32
dep. 22:32
31.7 km
Drlupa, Okretnica
arr. 22:34
dep. 22:34
32.3 km
Drlupa, Skola
arr. 22:36
dep. 22:36
32.9 km
arr. 22:37
dep. 22:37
33.4 km
Drlupa, 1
arr. 22:38
dep. 22:38
34.3 km
arr. 22:40
dep. 22:40
35.6 km
Ducina, Ostojici
arr. 22:41
dep. 22:41
36.4 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 22:43
dep. 22:43
37.4 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 22:45
dep. 22:45
38.9 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 22:46
dep. 22:46
39.4 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 22:47
dep. 22:47
39.9 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 22:49
dep. 22:49
40.9 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 22:51
dep. 22:51
41.9 km
Sopot, Izlaz
arr. 22:53
dep. 22:53
42.9 km
Sopot, Spomenik
arr. 22:55
dep. 22:55
43.5 km
Sopot, Bus station
arr. 22:56
43.9 km

Naselja Barajevo i Sopot su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 04min., a najduže 01h i 16min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Barajevo je u 09:00 h, dok je poslednji polazak u 21:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.