Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Barajevo - Siljakovac timetable

wednesday, 24.04.2024.
05:20 05:47 (00:27)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 05:20
Barajevo, Prokica kraj
arr. 05:22
dep. 05:22
0.8 km
Bacevac, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
2.8 km
Bacevac, Dom
arr. 05:26
dep. 05:26
3.4 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 05:27
dep. 05:27
4 km
Bacevac, Skojevska
arr. 05:28
dep. 05:28
4.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 05:29
dep. 05:29
5 km
Bacevac, Izlaz
arr. 05:31
dep. 05:31
6.1 km
arr. 05:32
dep. 05:32
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 05:34
dep. 05:34
8.5 km
Siljakovac, Intersection
arr. 05:37
dep. 05:37
10.4 km
Siljakovac, Selo
arr. 05:39
dep. 05:39
11.5 km
Siljakovac, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
12.6 km
Siljakovac, Selo
arr. 05:45
dep. 05:45
13.7 km
Siljakovac, Intersection
arr. 05:47
14.8 km
06:20 07:00 (00:40)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:20
Barajevo, Prokica kraj
arr. 06:22
dep. 06:22
0.8 km
Bacevac, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
2.8 km
Bacevac, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
3.4 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 06:27
dep. 06:27
4 km
Bacevac, Skojevska
arr. 06:28
dep. 06:28
4.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 06:29
dep. 06:29
5 km
Bacevac, Izlaz
arr. 06:31
dep. 06:31
6.1 km
arr. 06:33
dep. 06:33
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 06:37
dep. 06:37
8.5 km
Siljakovac, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
10.4 km
Siljakovac, Selo
arr. 06:43
dep. 06:43
11.5 km
Siljakovac, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
12.6 km
Siljakovac, Selo
arr. 06:48
dep. 06:48
13.7 km
Siljakovac, Intersection
arr. 06:50
14.8 km
09:20 10:20 (01:00)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 09:20
Barajevo, Prokica kraj
arr. 09:22
dep. 09:22
0.8 km
Bacevac, Intersection
arr. 09:25
dep. 09:25
2.8 km
Bacevac, Dom
arr. 09:26
dep. 09:26
3.4 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 09:27
dep. 09:27
4 km
Bacevac, Skojevska
arr. 09:28
dep. 09:28
4.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 09:29
dep. 09:29
5 km
Bacevac, Izlaz
arr. 09:31
dep. 09:31
6.1 km
arr. 09:32
dep. 09:32
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 09:34
dep. 09:34
7.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 09:35
dep. 09:35
8.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 09:36
dep. 09:36
8.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 09:38
dep. 09:38
9.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 09:39
dep. 09:39
10 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 09:40
dep. 09:40
10.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 09:41
dep. 09:41
11.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 09:43
dep. 09:43
12.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 09:44
dep. 09:44
12.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 09:45
dep. 09:45
13.3 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 09:47
dep. 09:47
14 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 09:49
dep. 09:49
14.7 km
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 09:50
dep. 09:50
15.2 km
Tarais (Vranic), Okretnica
arr. 09:52
dep. 09:52
16.3 km
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 09:54
dep. 09:54
17.4 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 09:55
dep. 09:55
17.9 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 09:57
dep. 09:57
18.6 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 09:59
dep. 09:59
19.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 10:00
dep. 10:00
19.8 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 10:01
dep. 10:01
20.3 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
21.4 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 10:04
dep. 10:04
22.1 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 10:05
dep. 10:05
22.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 10:06
dep. 10:06
23.2 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 10:08
dep. 10:08
24 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 10:09
dep. 10:09
24.5 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 10:10
dep. 10:10
25.2 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 10:12
dep. 10:12
26.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
28.2 km
Siljakovac, Selo
arr. 10:17
dep. 10:17
29.3 km
Siljakovac, Center
arr. 10:20
30.4 km
11:20 11:47 (00:27)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 20.06.2046.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 11:20
Barajevo, Prokica kraj
arr. 11:22
dep. 11:22
0.8 km
Bacevac, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
2.8 km
Bacevac, Dom
arr. 11:26
dep. 11:26
3.4 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 11:27
dep. 11:27
4 km
Bacevac, Skojevska
arr. 11:28
dep. 11:28
4.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 11:29
dep. 11:29
5 km
Bacevac, Izlaz
arr. 11:31
dep. 11:31
6.1 km
arr. 11:32
dep. 11:32
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 11:34
dep. 11:34
8.5 km
Siljakovac, Intersection
arr. 11:37
dep. 11:37
10.4 km
Siljakovac, Selo
arr. 11:39
dep. 11:39
11.5 km
Siljakovac, Center
arr. 11:42
dep. 11:42
12.6 km
Siljakovac, Selo
arr. 11:45
dep. 11:45
13.7 km
Siljakovac, Intersection
arr. 11:47
14.8 km
15:50 16:50 (01:00)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 15:50
Barajevo, IKL
arr. 15:53
dep. 15:53
2.2 km
arr. 15:55
dep. 15:55
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 15:56
dep. 15:56
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
5.2 km
Guncati kod Barajeva, Ulaz
arr. 16:01
dep. 16:01
6.6 km
Guncati kod Barajeva, Lecina bara
arr. 16:02
dep. 16:02
7.1 km
Guncati kod Barajeva, Dom
arr. 16:03
dep. 16:03
7.6 km
Guncati kod Barajeva, Okretnica
arr. 16:05
dep. 16:05
8.1 km
Guncati kod Barajeva, Reka
arr. 16:07
dep. 16:07
8.8 km
Bacevac, Crkva
arr. 16:10
dep. 16:10
9.7 km
Bacevac, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
10.5 km
Bacevac, Dom
arr. 16:14
dep. 16:14
11.1 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 16:15
dep. 16:15
11.7 km
Bacevac, Skojevska
arr. 16:16
dep. 16:16
12.2 km
Bacevac, Igraliste
arr. 16:17
dep. 16:17
12.7 km
Bacevac, Izlaz
arr. 16:19
dep. 16:19
13.8 km
arr. 16:20
dep. 16:20
14.6 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 16:21
dep. 16:21
15.1 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 16:22
dep. 16:22
15.8 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 16:23
dep. 16:23
16.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 16:24
dep. 16:24
17.1 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 16:26
dep. 16:26
17.7 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 16:28
dep. 16:28
18.2 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 16:29
dep. 16:29
18.9 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 16:31
dep. 16:31
20 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 16:33
dep. 16:33
21.1 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 16:34
dep. 16:34
21.8 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 16:35
dep. 16:35
22.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 16:36
dep. 16:36
22.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 16:38
dep. 16:38
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 16:39
dep. 16:39
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 16:40
dep. 16:40
24.9 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 16:42
dep. 16:42
26 km
Siljakovac, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
27.9 km
Siljakovac, Selo
arr. 16:47
dep. 16:47
29 km
Siljakovac, Center
arr. 16:50
30.1 km
19:20 20:38 (01:18)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 19:20
Barajevo, IKL
arr. 19:23
dep. 19:23
2.2 km
arr. 19:25
dep. 19:25
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 19:26
dep. 19:26
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 19:28
dep. 19:28
5.2 km
Guncati kod Barajeva, Ulaz
arr. 19:31
dep. 19:31
6.6 km
Guncati kod Barajeva, Lecina bara
arr. 19:32
dep. 19:32
7.1 km
Guncati kod Barajeva, Dom
arr. 19:33
dep. 19:33
7.6 km
Guncati kod Barajeva, Okretnica
arr. 19:35
dep. 19:35
8.1 km
Guncati kod Barajeva, Reka
arr. 19:37
dep. 19:37
8.8 km
Bacevac, Crkva
arr. 19:40
dep. 19:40
9.7 km
Bacevac, Intersection
arr. 19:43
dep. 19:43
10.5 km
Bacevac, Dom
arr. 19:44
dep. 19:44
11.1 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 19:45
dep. 19:45
11.7 km
Bacevac, Skojevska
arr. 19:46
dep. 19:46
12.2 km
Bacevac, Igraliste
arr. 19:47
dep. 19:47
12.7 km
Bacevac, Izlaz
arr. 19:49
dep. 19:49
13.8 km
arr. 19:50
dep. 19:50
14.6 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 19:52
dep. 19:52
15.1 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 19:53
dep. 19:53
15.8 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 19:54
dep. 19:54
16.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 19:56
dep. 19:56
17.1 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 19:57
dep. 19:57
17.7 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 19:58
dep. 19:58
18.2 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 19:59
dep. 19:59
18.9 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 20:01
dep. 20:01
20 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 20:02
dep. 20:02
20.5 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 20:03
dep. 20:03
21 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 20:05
dep. 20:05
21.7 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 20:07
dep. 20:07
22.4 km
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 20:08
dep. 20:08
22.9 km
Tarais (Vranic), Okretnica
arr. 20:10
dep. 20:10
24 km
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 20:12
dep. 20:12
25.1 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 20:13
dep. 20:13
25.6 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 20:15
dep. 20:15
26.3 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 20:17
dep. 20:17
27 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 20:18
dep. 20:18
27.5 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 20:19
dep. 20:19
28 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 20:21
dep. 20:21
29.1 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 20:22
dep. 20:22
29.8 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 20:23
dep. 20:23
30.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 20:24
dep. 20:24
30.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 20:26
dep. 20:26
31.7 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 20:27
dep. 20:27
32.2 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 20:28
dep. 20:28
32.9 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 20:30
dep. 20:30
34 km
Siljakovac, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
35.9 km
Siljakovac, Selo
arr. 20:35
dep. 20:35
37 km
Siljakovac, Center
arr. 20:38
38.1 km
Barajevo - Siljakovac timetable
Departures on: thursday, 25.04.2024.
05:20 05:47 (00:27)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 05:20
Barajevo, Prokica kraj
arr. 05:22
dep. 05:22
0.8 km
Bacevac, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
2.8 km
Bacevac, Dom
arr. 05:26
dep. 05:26
3.4 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 05:27
dep. 05:27
4 km
Bacevac, Skojevska
arr. 05:28
dep. 05:28
4.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 05:29
dep. 05:29
5 km
Bacevac, Izlaz
arr. 05:31
dep. 05:31
6.1 km
arr. 05:32
dep. 05:32
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 05:34
dep. 05:34
8.5 km
Siljakovac, Intersection
arr. 05:37
dep. 05:37
10.4 km
Siljakovac, Selo
arr. 05:39
dep. 05:39
11.5 km
Siljakovac, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
12.6 km
Siljakovac, Selo
arr. 05:45
dep. 05:45
13.7 km
Siljakovac, Intersection
arr. 05:47
14.8 km
06:20 07:00 (00:40)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:20
Barajevo, Prokica kraj
arr. 06:22
dep. 06:22
0.8 km
Bacevac, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
2.8 km
Bacevac, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
3.4 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 06:27
dep. 06:27
4 km
Bacevac, Skojevska
arr. 06:28
dep. 06:28
4.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 06:29
dep. 06:29
5 km
Bacevac, Izlaz
arr. 06:31
dep. 06:31
6.1 km
arr. 06:33
dep. 06:33
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 06:37
dep. 06:37
8.5 km
Siljakovac, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
10.4 km
Siljakovac, Selo
arr. 06:43
dep. 06:43
11.5 km
Siljakovac, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
12.6 km
Siljakovac, Selo
arr. 06:48
dep. 06:48
13.7 km
Siljakovac, Intersection
arr. 06:50
14.8 km
09:20 10:20 (01:00)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 09:20
Barajevo, Prokica kraj
arr. 09:22
dep. 09:22
0.8 km
Bacevac, Intersection
arr. 09:25
dep. 09:25
2.8 km
Bacevac, Dom
arr. 09:26
dep. 09:26
3.4 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 09:27
dep. 09:27
4 km
Bacevac, Skojevska
arr. 09:28
dep. 09:28
4.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 09:29
dep. 09:29
5 km
Bacevac, Izlaz
arr. 09:31
dep. 09:31
6.1 km
arr. 09:32
dep. 09:32
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 09:34
dep. 09:34
7.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 09:35
dep. 09:35
8.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 09:36
dep. 09:36
8.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 09:38
dep. 09:38
9.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 09:39
dep. 09:39
10 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 09:40
dep. 09:40
10.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 09:41
dep. 09:41
11.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 09:43
dep. 09:43
12.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 09:44
dep. 09:44
12.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 09:45
dep. 09:45
13.3 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 09:47
dep. 09:47
14 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 09:49
dep. 09:49
14.7 km
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 09:50
dep. 09:50
15.2 km
Tarais (Vranic), Okretnica
arr. 09:52
dep. 09:52
16.3 km
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 09:54
dep. 09:54
17.4 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 09:55
dep. 09:55
17.9 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 09:57
dep. 09:57
18.6 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 09:59
dep. 09:59
19.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 10:00
dep. 10:00
19.8 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 10:01
dep. 10:01
20.3 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
21.4 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 10:04
dep. 10:04
22.1 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 10:05
dep. 10:05
22.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 10:06
dep. 10:06
23.2 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 10:08
dep. 10:08
24 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 10:09
dep. 10:09
24.5 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 10:10
dep. 10:10
25.2 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 10:12
dep. 10:12
26.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
28.2 km
Siljakovac, Selo
arr. 10:17
dep. 10:17
29.3 km
Siljakovac, Center
arr. 10:20
30.4 km
11:20 11:47 (00:27)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 20.06.2046.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 11:20
Barajevo, Prokica kraj
arr. 11:22
dep. 11:22
0.8 km
Bacevac, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
2.8 km
Bacevac, Dom
arr. 11:26
dep. 11:26
3.4 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 11:27
dep. 11:27
4 km
Bacevac, Skojevska
arr. 11:28
dep. 11:28
4.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 11:29
dep. 11:29
5 km
Bacevac, Izlaz
arr. 11:31
dep. 11:31
6.1 km
arr. 11:32
dep. 11:32
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 11:34
dep. 11:34
8.5 km
Siljakovac, Intersection
arr. 11:37
dep. 11:37
10.4 km
Siljakovac, Selo
arr. 11:39
dep. 11:39
11.5 km
Siljakovac, Center
arr. 11:42
dep. 11:42
12.6 km
Siljakovac, Selo
arr. 11:45
dep. 11:45
13.7 km
Siljakovac, Intersection
arr. 11:47
14.8 km
15:50 16:50 (01:00)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 15:50
Barajevo, IKL
arr. 15:53
dep. 15:53
2.2 km
arr. 15:55
dep. 15:55
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 15:56
dep. 15:56
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
5.2 km
Guncati kod Barajeva, Ulaz
arr. 16:01
dep. 16:01
6.6 km
Guncati kod Barajeva, Lecina bara
arr. 16:02
dep. 16:02
7.1 km
Guncati kod Barajeva, Dom
arr. 16:03
dep. 16:03
7.6 km
Guncati kod Barajeva, Okretnica
arr. 16:05
dep. 16:05
8.1 km
Guncati kod Barajeva, Reka
arr. 16:07
dep. 16:07
8.8 km
Bacevac, Crkva
arr. 16:10
dep. 16:10
9.7 km
Bacevac, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
10.5 km
Bacevac, Dom
arr. 16:14
dep. 16:14
11.1 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 16:15
dep. 16:15
11.7 km
Bacevac, Skojevska
arr. 16:16
dep. 16:16
12.2 km
Bacevac, Igraliste
arr. 16:17
dep. 16:17
12.7 km
Bacevac, Izlaz
arr. 16:19
dep. 16:19
13.8 km
arr. 16:20
dep. 16:20
14.6 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 16:21
dep. 16:21
15.1 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 16:22
dep. 16:22
15.8 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 16:23
dep. 16:23
16.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 16:24
dep. 16:24
17.1 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 16:26
dep. 16:26
17.7 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 16:28
dep. 16:28
18.2 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 16:29
dep. 16:29
18.9 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 16:31
dep. 16:31
20 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 16:33
dep. 16:33
21.1 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 16:34
dep. 16:34
21.8 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 16:35
dep. 16:35
22.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 16:36
dep. 16:36
22.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 16:38
dep. 16:38
23.7 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 16:39
dep. 16:39
24.2 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 16:40
dep. 16:40
24.9 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 16:42
dep. 16:42
26 km
Siljakovac, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
27.9 km
Siljakovac, Selo
arr. 16:47
dep. 16:47
29 km
Siljakovac, Center
arr. 16:50
30.1 km
19:20 20:38 (01:18)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 19:20
Barajevo, IKL
arr. 19:23
dep. 19:23
2.2 km
arr. 19:25
dep. 19:25
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 19:26
dep. 19:26
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 19:28
dep. 19:28
5.2 km
Guncati kod Barajeva, Ulaz
arr. 19:31
dep. 19:31
6.6 km
Guncati kod Barajeva, Lecina bara
arr. 19:32
dep. 19:32
7.1 km
Guncati kod Barajeva, Dom
arr. 19:33
dep. 19:33
7.6 km
Guncati kod Barajeva, Okretnica
arr. 19:35
dep. 19:35
8.1 km
Guncati kod Barajeva, Reka
arr. 19:37
dep. 19:37
8.8 km
Bacevac, Crkva
arr. 19:40
dep. 19:40
9.7 km
Bacevac, Intersection
arr. 19:43
dep. 19:43
10.5 km
Bacevac, Dom
arr. 19:44
dep. 19:44
11.1 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 19:45
dep. 19:45
11.7 km
Bacevac, Skojevska
arr. 19:46
dep. 19:46
12.2 km
Bacevac, Igraliste
arr. 19:47
dep. 19:47
12.7 km
Bacevac, Izlaz
arr. 19:49
dep. 19:49
13.8 km
arr. 19:50
dep. 19:50
14.6 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 19:52
dep. 19:52
15.1 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 19:53
dep. 19:53
15.8 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 19:54
dep. 19:54
16.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 19:56
dep. 19:56
17.1 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 19:57
dep. 19:57
17.7 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 19:58
dep. 19:58
18.2 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 19:59
dep. 19:59
18.9 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 20:01
dep. 20:01
20 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 20:02
dep. 20:02
20.5 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 20:03
dep. 20:03
21 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 20:05
dep. 20:05
21.7 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 20:07
dep. 20:07
22.4 km
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 20:08
dep. 20:08
22.9 km
Tarais (Vranic), Okretnica
arr. 20:10
dep. 20:10
24 km
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 20:12
dep. 20:12
25.1 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 20:13
dep. 20:13
25.6 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 20:15
dep. 20:15
26.3 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 20:17
dep. 20:17
27 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 20:18
dep. 20:18
27.5 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 20:19
dep. 20:19
28 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 20:21
dep. 20:21
29.1 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 20:22
dep. 20:22
29.8 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 20:23
dep. 20:23
30.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 20:24
dep. 20:24
30.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 20:26
dep. 20:26
31.7 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 20:27
dep. 20:27
32.2 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 20:28
dep. 20:28
32.9 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 20:30
dep. 20:30
34 km
Siljakovac, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
35.9 km
Siljakovac, Selo
arr. 20:35
dep. 20:35
37 km
Siljakovac, Center
arr. 20:38
38.1 km

Naselja Barajevo i Siljakovac su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 27min., a najduže 01h i 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Barajevo je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 19:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.