Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Barajevo - Rozanci timetable

friday, 10.07.2020.
03:25 04:20 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.07.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 03:25
Barajevo, Center
arr. 03:26
dep. 03:26
0.5 km
arr. 03:28
dep. 03:28
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 03:29
dep. 03:29
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 03:30
dep. 03:30
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 03:31
dep. 03:31
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 03:32
dep. 03:32
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 03:36
dep. 03:36
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 03:38
dep. 03:38
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 03:39
dep. 03:39
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 03:40
dep. 03:40
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 03:41
dep. 03:41
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 03:42
dep. 03:42
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 03:43
dep. 03:43
11.4 km
Manic, Ulaz
arr. 03:44
dep. 03:44
12 km
Manic, Selo
arr. 03:46
dep. 03:46
13.6 km
arr. 03:47
dep. 03:47
14.1 km
Manic, Okretnica
arr. 03:55
dep. 03:55
14.6 km
arr. 03:56
dep. 03:56
15.1 km
Manic, Selo
arr. 03:58
dep. 03:58
15.6 km
Manic, Ulaz
arr. 04:00
dep. 04:00
17.2 km
Manic, Intersection
arr. 04:03
dep. 04:03
17.8 km
arr. 04:04
dep. 04:04
18.3 km
Rozanci, Ulaz
arr. 04:06
dep. 04:06
19.1 km
Rozanci, Selo
arr. 04:07
dep. 04:07
19.5 km
Rozanci, Kamenica
arr. 04:09
dep. 04:09
21 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 04:11
dep. 04:11
21.6 km
Rozanci, 1
arr. 04:12
dep. 04:12
22.1 km
Rozanci, Okretnica
arr. 04:14
dep. 04:14
22.6 km
Rozanci, 1
arr. 04:16
dep. 04:16
23.1 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 04:17
dep. 04:17
23.6 km
Rozanci, Kamenica
arr. 04:18
dep. 04:18
24.2 km
Rozanci, Selo
arr. 04:19
dep. 04:19
25 km
Rozanci, Center
arr. 04:20
25.5 km
04:30 05:25 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.07.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 04:30
Barajevo, Center
arr. 04:31
dep. 04:31
0.5 km
arr. 04:33
dep. 04:33
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 04:34
dep. 04:34
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 04:35
dep. 04:35
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 04:36
dep. 04:36
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 04:37
dep. 04:37
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 04:41
dep. 04:41
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 04:43
dep. 04:43
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 04:44
dep. 04:44
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 04:45
dep. 04:45
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 04:46
dep. 04:46
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 04:47
dep. 04:47
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 04:48
dep. 04:48
11.4 km
Manic, Ulaz
arr. 04:49
dep. 04:49
12 km
Manic, Selo
arr. 04:51
dep. 04:51
13.6 km
arr. 04:52
dep. 04:52
14.1 km
Manic, Okretnica
arr. 05:00
dep. 05:00
14.6 km
arr. 05:01
dep. 05:01
15.1 km
Manic, Selo
arr. 05:03
dep. 05:03
15.6 km
Manic, Ulaz
arr. 05:05
dep. 05:05
17.2 km
Manic, Intersection
arr. 05:08
dep. 05:08
17.8 km
arr. 05:09
dep. 05:09
18.3 km
Rozanci, Ulaz
arr. 05:11
dep. 05:11
19.1 km
Rozanci, Selo
arr. 05:12
dep. 05:12
19.5 km
Rozanci, Kamenica
arr. 05:14
dep. 05:14
21 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 05:16
dep. 05:16
21.6 km
Rozanci, 1
arr. 05:17
dep. 05:17
22.1 km
Rozanci, Okretnica
arr. 05:19
dep. 05:19
22.6 km
Rozanci, 1
arr. 05:21
dep. 05:21
23.1 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 05:22
dep. 05:22
23.6 km
Rozanci, Kamenica
arr. 05:23
dep. 05:23
24.2 km
Rozanci, Selo
arr. 05:24
dep. 05:24
25 km
Rozanci, Center
arr. 05:25
25.5 km
05:15 05:59 (00:44)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 31.07.2021.
Days of service: business days, subotom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 05:15
Barajevo, Center
arr. 05:16
dep. 05:16
0.5 km
arr. 05:18
dep. 05:18
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 05:19
dep. 05:19
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 05:20
dep. 05:20
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 05:21
dep. 05:21
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 05:22
dep. 05:22
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 05:26
dep. 05:26
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 05:28
dep. 05:28
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 05:29
dep. 05:29
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 05:30
dep. 05:30
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 05:31
dep. 05:31
10.3 km
arr. 05:39
dep. 05:39
15.1 km
Manic, Intersection
arr. 05:33
dep. 05:33
11.4 km
Manic, Ulaz
arr. 05:34
dep. 05:34
12 km
Manic, Selo
arr. 05:36
dep. 05:36
13.6 km
arr. 05:37
dep. 05:37
14.1 km
Manic, Okretnica
arr. 05:38
dep. 05:38
14.6 km
Manic, Selo
arr. 05:40
dep. 05:40
15.6 km
Manic, Ulaz
arr. 05:42
dep. 05:42
17.2 km
Manic, Intersection
arr. 05:43
dep. 05:43
17.8 km
arr. 05:44
dep. 05:44
18.3 km
Rozanci, Ulaz
arr. 05:45
dep. 05:45
19.1 km
Rozanci, Selo
arr. 05:47
dep. 05:47
20.2 km
Rozanci, Kamenica
arr. 05:48
dep. 05:48
21 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 05:49
dep. 05:49
21.6 km
Rozanci, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
22.1 km
Rozanci, Okretnica
arr. 05:52
dep. 05:52
22.6 km
Rozanci, 1
arr. 05:54
dep. 05:54
23.1 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 05:55
dep. 05:55
23.6 km
Rozanci, Kamenica
arr. 05:56
dep. 05:56
24.2 km
Rozanci, Selo
arr. 05:57
dep. 05:57
25 km
Rozanci, Ulaz
arr. 05:59
26.1 km
06:20 07:15 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.07.2021.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:20
Barajevo, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
0.5 km
arr. 06:23
dep. 06:23
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 06:24
dep. 06:24
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 06:25
dep. 06:25
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 06:26
dep. 06:26
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 06:27
dep. 06:27
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 06:31
dep. 06:31
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 06:33
dep. 06:33
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 06:35
dep. 06:35
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 06:36
dep. 06:36
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 06:37
dep. 06:37
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
11.4 km
Manic, Ulaz
arr. 06:39
dep. 06:39
12 km
Manic, Selo
arr. 06:41
dep. 06:41
13.6 km
arr. 06:42
dep. 06:42
14.1 km
Manic, Okretnica
arr. 06:50
dep. 06:50
14.6 km
arr. 06:51
dep. 06:51
15.1 km
Manic, Selo
arr. 06:53
dep. 06:53
15.6 km
Manic, Ulaz
arr. 06:55
dep. 06:55
17.2 km
Manic, Intersection
arr. 06:58
dep. 06:58
17.8 km
arr. 06:59
dep. 06:59
18.3 km
Rozanci, Ulaz
arr. 07:01
dep. 07:01
19.1 km
Rozanci, Selo
arr. 07:02
dep. 07:02
19.5 km
Rozanci, Kamenica
arr. 07:04
dep. 07:04
21 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 07:06
dep. 07:06
21.6 km
Rozanci, 1
arr. 07:07
dep. 07:07
22.1 km
Rozanci, Okretnica
arr. 07:09
dep. 07:09
22.6 km
Rozanci, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
23.1 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 07:12
dep. 07:12
23.6 km
Rozanci, Kamenica
arr. 07:13
dep. 07:13
24.2 km
Rozanci, Selo
arr. 07:14
dep. 07:14
25 km
Rozanci, Center
arr. 07:15
25.5 km
08:40 09:35 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.07.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 08:40
Barajevo, Center
arr. 08:41
dep. 08:41
0.5 km
arr. 08:43
dep. 08:43
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 08:44
dep. 08:44
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 08:45
dep. 08:45
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 08:46
dep. 08:46
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 08:47
dep. 08:47
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 08:51
dep. 08:51
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 08:53
dep. 08:53
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 08:55
dep. 08:55
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 08:56
dep. 08:56
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 08:57
dep. 08:57
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 08:58
dep. 08:58
11.4 km
Manic, Ulaz
arr. 08:59
dep. 08:59
12 km
Manic, Selo
arr. 09:01
dep. 09:01
13.6 km
arr. 09:02
dep. 09:02
14.1 km
Manic, Okretnica
arr. 09:10
dep. 09:10
14.6 km
arr. 09:11
dep. 09:11
15.1 km
Manic, Selo
arr. 09:13
dep. 09:13
15.6 km
Manic, Ulaz
arr. 09:15
dep. 09:15
17.2 km
Manic, Intersection
arr. 09:18
dep. 09:18
17.8 km
arr. 09:19
dep. 09:19
18.3 km
Rozanci, Ulaz
arr. 09:21
dep. 09:21
19.1 km
Rozanci, Selo
arr. 09:22
dep. 09:22
19.5 km
Rozanci, Kamenica
arr. 09:24
dep. 09:24
21 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 09:26
dep. 09:26
21.6 km
Rozanci, 1
arr. 09:27
dep. 09:27
22.1 km
Rozanci, Okretnica
arr. 09:29
dep. 09:29
22.6 km
Rozanci, 1
arr. 09:31
dep. 09:31
23.1 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 09:32
dep. 09:32
23.6 km
Rozanci, Kamenica
arr. 09:33
dep. 09:33
24.2 km
Rozanci, Selo
arr. 09:34
dep. 09:34
25 km
Rozanci, Center
arr. 09:35
25.5 km
10:30 11:25 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.07.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 10:30
Barajevo, Center
arr. 10:31
dep. 10:31
0.5 km
arr. 10:33
dep. 10:33
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 10:34
dep. 10:34
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 10:35
dep. 10:35
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 10:36
dep. 10:36
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 10:37
dep. 10:37
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 10:41
dep. 10:41
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 10:43
dep. 10:43
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 10:44
dep. 10:44
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 10:45
dep. 10:45
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 10:46
dep. 10:46
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 10:47
dep. 10:47
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 10:48
dep. 10:48
11.4 km
Manic, Ulaz
arr. 10:49
dep. 10:49
12 km
Manic, Selo
arr. 10:51
dep. 10:51
13.6 km
arr. 10:52
dep. 10:52
14.1 km
Manic, Okretnica
arr. 11:00
dep. 11:00
14.6 km
arr. 11:01
dep. 11:01
15.1 km
Manic, Selo
arr. 11:03
dep. 11:03
15.6 km
Manic, Ulaz
arr. 11:05
dep. 11:05
17.2 km
Manic, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
17.8 km
arr. 11:09
dep. 11:09
18.3 km
Rozanci, Ulaz
arr. 11:11
dep. 11:11
19.1 km
Rozanci, Selo
arr. 11:12
dep. 11:12
19.5 km
Rozanci, Kamenica
arr. 11:14
dep. 11:14
21 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 11:16
dep. 11:16
21.6 km
Rozanci, 1
arr. 11:17
dep. 11:17
22.1 km
Rozanci, Okretnica
arr. 11:19
dep. 11:19
22.6 km
Rozanci, 1
arr. 11:21
dep. 11:21
23.1 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 11:22
dep. 11:22
23.6 km
Rozanci, Kamenica
arr. 11:23
dep. 11:23
24.2 km
Rozanci, Selo
arr. 11:24
dep. 11:24
25 km
Rozanci, Center
arr. 11:25
25.5 km
11:25 12:20 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.07.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 11:25
Barajevo, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
0.5 km
arr. 11:28
dep. 11:28
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 11:29
dep. 11:29
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 11:30
dep. 11:30
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 11:31
dep. 11:31
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 11:32
dep. 11:32
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 11:36
dep. 11:36
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 11:38
dep. 11:38
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 11:40
dep. 11:40
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 11:41
dep. 11:41
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 11:42
dep. 11:42
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 11:43
dep. 11:43
11.4 km
Manic, Ulaz
arr. 11:44
dep. 11:44
12 km
Manic, Selo
arr. 11:46
dep. 11:46
13.6 km
arr. 11:47
dep. 11:47
14.1 km
Manic, Okretnica
arr. 11:55
dep. 11:55
14.6 km
arr. 11:56
dep. 11:56
15.1 km
Manic, Selo
arr. 11:58
dep. 11:58
15.6 km
Manic, Ulaz
arr. 12:00
dep. 12:00
17.2 km
Manic, Intersection
arr. 12:03
dep. 12:03
17.8 km
arr. 12:04
dep. 12:04
18.3 km
Rozanci, Ulaz
arr. 12:06
dep. 12:06
19.1 km
Rozanci, Selo
arr. 12:07
dep. 12:07
19.5 km
Rozanci, Kamenica
arr. 12:09
dep. 12:09
21 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 12:11
dep. 12:11
21.6 km
Rozanci, 1
arr. 12:12
dep. 12:12
22.1 km
Rozanci, Okretnica
arr. 12:14
dep. 12:14
22.6 km
Rozanci, 1
arr. 12:16
dep. 12:16
23.1 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 12:17
dep. 12:17
23.6 km
Rozanci, Kamenica
arr. 12:18
dep. 12:18
24.2 km
Rozanci, Selo
arr. 12:19
dep. 12:19
25 km
Rozanci, Center
arr. 12:20
25.5 km
13:30 14:25 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.07.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 13:30
Barajevo, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
arr. 13:33
dep. 13:33
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 13:34
dep. 13:34
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 13:35
dep. 13:35
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 13:36
dep. 13:36
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 13:37
dep. 13:37
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 13:41
dep. 13:41
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 13:43
dep. 13:43
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 13:44
dep. 13:44
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 13:45
dep. 13:45
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 13:46
dep. 13:46
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 13:47
dep. 13:47
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 13:48
dep. 13:48
11.4 km
Manic, Ulaz
arr. 13:49
dep. 13:49
12 km
Manic, Selo
arr. 13:51
dep. 13:51
13.6 km
arr. 13:52
dep. 13:52
14.1 km
Manic, Okretnica
arr. 14:00
dep. 14:00
14.6 km
arr. 14:01
dep. 14:01
15.1 km
Manic, Selo
arr. 14:03
dep. 14:03
15.6 km
Manic, Ulaz
arr. 14:05
dep. 14:05
17.2 km
Manic, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
17.8 km
arr. 14:09
dep. 14:09
18.3 km
Rozanci, Ulaz
arr. 14:11
dep. 14:11
19.1 km
Rozanci, Selo
arr. 14:12
dep. 14:12
19.5 km
Rozanci, Kamenica
arr. 14:14
dep. 14:14
21 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 14:16
dep. 14:16
21.6 km
Rozanci, 1
arr. 14:17
dep. 14:17
22.1 km
Rozanci, Okretnica
arr. 14:19
dep. 14:19
22.6 km
Rozanci, 1
arr. 14:21
dep. 14:21
23.1 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 14:22
dep. 14:22
23.6 km
Rozanci, Kamenica
arr. 14:23
dep. 14:23
24.2 km
Rozanci, Selo
arr. 14:24
dep. 14:24
25 km
Rozanci, Center
arr. 14:25
25.5 km
15:40 16:35 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.07.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 15:40
Barajevo, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
0.5 km
arr. 15:43
dep. 15:43
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 15:44
dep. 15:44
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 15:45
dep. 15:45
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 15:46
dep. 15:46
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 15:47
dep. 15:47
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 15:51
dep. 15:51
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 15:53
dep. 15:53
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 15:55
dep. 15:55
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 15:56
dep. 15:56
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 15:57
dep. 15:57
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
11.4 km
Manic, Ulaz
arr. 15:59
dep. 15:59
12 km
Manic, Selo
arr. 16:01
dep. 16:01
13.6 km
arr. 16:02
dep. 16:02
14.1 km
Manic, Okretnica
arr. 16:10
dep. 16:10
14.6 km
arr. 16:11
dep. 16:11
15.1 km
Manic, Selo
arr. 16:13
dep. 16:13
15.6 km
Manic, Ulaz
arr. 16:15
dep. 16:15
17.2 km
Manic, Intersection
arr. 16:18
dep. 16:18
17.8 km
arr. 16:19
dep. 16:19
18.3 km
Rozanci, Ulaz
arr. 16:21
dep. 16:21
19.1 km
Rozanci, Selo
arr. 16:22
dep. 16:22
19.5 km
Rozanci, Kamenica
arr. 16:24
dep. 16:24
21 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 16:26
dep. 16:26
21.6 km
Rozanci, 1
arr. 16:27
dep. 16:27
22.1 km
Rozanci, Okretnica
arr. 16:29
dep. 16:29
22.6 km
Rozanci, 1
arr. 16:31
dep. 16:31
23.1 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 16:32
dep. 16:32
23.6 km
Rozanci, Kamenica
arr. 16:33
dep. 16:33
24.2 km
Rozanci, Selo
arr. 16:34
dep. 16:34
25 km
Rozanci, Center
arr. 16:35
25.5 km
17:05 18:00 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.07.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 17:05
Barajevo, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
0.5 km
arr. 17:08
dep. 17:08
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 17:09
dep. 17:09
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 17:10
dep. 17:10
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 17:11
dep. 17:11
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 17:12
dep. 17:12
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 17:16
dep. 17:16
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 17:18
dep. 17:18
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 17:19
dep. 17:19
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 17:20
dep. 17:20
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 17:21
dep. 17:21
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 17:22
dep. 17:22
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 17:23
dep. 17:23
11.4 km
Manic, Ulaz
arr. 17:24
dep. 17:24
12 km
Manic, Selo
arr. 17:26
dep. 17:26
13.6 km
arr. 17:27
dep. 17:27
14.1 km
Manic, Okretnica
arr. 17:35
dep. 17:35
14.6 km
arr. 17:36
dep. 17:36
15.1 km
Manic, Selo
arr. 17:38
dep. 17:38
15.6 km
Manic, Ulaz
arr. 17:40
dep. 17:40
17.2 km
Manic, Intersection
arr. 17:43
dep. 17:43
17.8 km
arr. 17:44
dep. 17:44
18.3 km
Rozanci, Ulaz
arr. 17:46
dep. 17:46
19.1 km
Rozanci, Selo
arr. 17:47
dep. 17:47
19.5 km
Rozanci, Kamenica
arr. 17:49
dep. 17:49
21 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 17:51
dep. 17:51
21.6 km
Rozanci, 1
arr. 17:52
dep. 17:52
22.1 km
Rozanci, Okretnica
arr. 17:54
dep. 17:54
22.6 km
Rozanci, 1
arr. 17:56
dep. 17:56
23.1 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 17:57
dep. 17:57
23.6 km
Rozanci, Kamenica
arr. 17:58
dep. 17:58
24.2 km
Rozanci, Selo
arr. 17:59
dep. 17:59
25 km
Rozanci, Center
arr. 18:00
25.5 km
18:10 19:05 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.07.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 18:10
Barajevo, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
0.5 km
arr. 18:13
dep. 18:13
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 18:14
dep. 18:14
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 18:15
dep. 18:15
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 18:16
dep. 18:16
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 18:17
dep. 18:17
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 18:21
dep. 18:21
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 18:23
dep. 18:23
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 18:25
dep. 18:25
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 18:26
dep. 18:26
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 18:27
dep. 18:27
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 18:28
dep. 18:28
11.4 km
Manic, Ulaz
arr. 18:29
dep. 18:29
12 km
Manic, Selo
arr. 18:31
dep. 18:31
13.6 km
arr. 18:32
dep. 18:32
14.1 km
Manic, Okretnica
arr. 18:40
dep. 18:40
14.6 km
arr. 18:41
dep. 18:41
15.1 km
Manic, Selo
arr. 18:43
dep. 18:43
15.6 km
Manic, Ulaz
arr. 18:45
dep. 18:45
17.2 km
Manic, Intersection
arr. 18:48
dep. 18:48
17.8 km
arr. 18:49
dep. 18:49
18.3 km
Rozanci, Ulaz
arr. 18:51
dep. 18:51
19.1 km
Rozanci, Selo
arr. 18:52
dep. 18:52
19.5 km
Rozanci, Kamenica
arr. 18:54
dep. 18:54
21 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 18:56
dep. 18:56
21.6 km
Rozanci, 1
arr. 18:57
dep. 18:57
22.1 km
Rozanci, Okretnica
arr. 18:59
dep. 18:59
22.6 km
Rozanci, 1
arr. 19:01
dep. 19:01
23.1 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 19:02
dep. 19:02
23.6 km
Rozanci, Kamenica
arr. 19:03
dep. 19:03
24.2 km
Rozanci, Selo
arr. 19:04
dep. 19:04
25 km
Rozanci, Center
arr. 19:05
25.5 km
19:10 20:05 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.07.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 19:10
Barajevo, Center
arr. 19:11
dep. 19:11
0.5 km
arr. 19:13
dep. 19:13
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 19:14
dep. 19:14
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 19:15
dep. 19:15
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 19:16
dep. 19:16
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 19:17
dep. 19:17
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 19:21
dep. 19:21
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 19:23
dep. 19:23
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 19:24
dep. 19:24
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 19:25
dep. 19:25
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 19:26
dep. 19:26
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 19:27
dep. 19:27
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 19:28
dep. 19:28
11.4 km
Manic, Ulaz
arr. 19:29
dep. 19:29
12 km
Manic, Selo
arr. 19:31
dep. 19:31
13.6 km
arr. 19:32
dep. 19:32
14.1 km
Manic, Okretnica
arr. 19:40
dep. 19:40
14.6 km
arr. 19:41
dep. 19:41
15.1 km
Manic, Selo
arr. 19:43
dep. 19:43
15.6 km
Manic, Ulaz
arr. 19:45
dep. 19:45
17.2 km
Manic, Intersection
arr. 19:48
dep. 19:48
17.8 km
arr. 19:49
dep. 19:49
18.3 km
Rozanci, Ulaz
arr. 19:51
dep. 19:51
19.1 km
Rozanci, Selo
arr. 19:52
dep. 19:52
19.5 km
Rozanci, Kamenica
arr. 19:54
dep. 19:54
21 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 19:56
dep. 19:56
21.6 km
Rozanci, 1
arr. 19:57
dep. 19:57
22.1 km
Rozanci, Okretnica
arr. 19:59
dep. 19:59
22.6 km
Rozanci, 1
arr. 20:01
dep. 20:01
23.1 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 20:02
dep. 20:02
23.6 km
Rozanci, Kamenica
arr. 20:03
dep. 20:03
24.2 km
Rozanci, Selo
arr. 20:04
dep. 20:04
25 km
Rozanci, Center
arr. 20:05
25.5 km
20:40 21:24 (00:44)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 31.07.2021.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 20:40
Barajevo, Center
arr. 20:41
dep. 20:41
0.5 km
arr. 20:43
dep. 20:43
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 20:44
dep. 20:44
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 20:45
dep. 20:45
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 20:46
dep. 20:46
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 20:47
dep. 20:47
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 20:51
dep. 20:51
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 20:53
dep. 20:53
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 20:54
dep. 20:54
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 20:55
dep. 20:55
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 20:56
dep. 20:56
10.3 km
arr. 21:04
dep. 21:04
15.1 km
Manic, Intersection
arr. 20:58
dep. 20:58
11.4 km
Manic, Ulaz
arr. 20:59
dep. 20:59
12 km
Manic, Selo
arr. 21:01
dep. 21:01
13.6 km
arr. 21:02
dep. 21:02
14.1 km
Manic, Okretnica
arr. 21:03
dep. 21:03
14.6 km
Manic, Selo
arr. 21:05
dep. 21:05
15.6 km
Manic, Ulaz
arr. 21:07
dep. 21:07
17.2 km
Manic, Intersection
arr. 21:08
dep. 21:08
17.8 km
arr. 21:09
dep. 21:09
18.3 km
Rozanci, Ulaz
arr. 21:10
dep. 21:10
19.1 km
Rozanci, Selo
arr. 21:12
dep. 21:12
20.2 km
Rozanci, Kamenica
arr. 21:13
dep. 21:13
21 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 21:14
dep. 21:14
21.6 km
Rozanci, 1
arr. 21:15
dep. 21:15
22.1 km
Rozanci, Okretnica
arr. 21:17
dep. 21:17
22.6 km
Rozanci, 1
arr. 21:19
dep. 21:19
23.1 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 21:20
dep. 21:20
23.6 km
Rozanci, Kamenica
arr. 21:21
dep. 21:21
24.2 km
Rozanci, Selo
arr. 21:22
dep. 21:22
25 km
Rozanci, Ulaz
arr. 21:24
26.1 km
22:10 22:54 (00:44)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 31.07.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 22:10
Barajevo, Center
arr. 22:11
dep. 22:11
0.5 km
arr. 22:13
dep. 22:13
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 22:14
dep. 22:14
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 22:15
dep. 22:15
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 22:16
dep. 22:16
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 22:17
dep. 22:17
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 22:21
dep. 22:21
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 22:23
dep. 22:23
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 22:24
dep. 22:24
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 22:25
dep. 22:25
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 22:26
dep. 22:26
10.3 km
arr. 22:34
dep. 22:34
15.1 km
Manic, Intersection
arr. 22:28
dep. 22:28
11.4 km
Manic, Ulaz
arr. 22:29
dep. 22:29
12 km
Manic, Selo
arr. 22:31
dep. 22:31
13.6 km
arr. 22:32
dep. 22:32
14.1 km
Manic, Okretnica
arr. 22:33
dep. 22:33
14.6 km
Manic, Selo
arr. 22:35
dep. 22:35
15.6 km
Manic, Ulaz
arr. 22:37
dep. 22:37
17.2 km
Manic, Intersection
arr. 22:38
dep. 22:38
17.8 km
arr. 22:39
dep. 22:39
18.3 km
Rozanci, Ulaz
arr. 22:40
dep. 22:40
19.1 km
Rozanci, Selo
arr. 22:42
dep. 22:42
20.2 km
Rozanci, Kamenica
arr. 22:43
dep. 22:43
21 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 22:44
dep. 22:44
21.6 km
Rozanci, 1
arr. 22:45
dep. 22:45
22.1 km
Rozanci, Okretnica
arr. 22:47
dep. 22:47
22.6 km
Rozanci, 1
arr. 22:49
dep. 22:49
23.1 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 22:50
dep. 22:50
23.6 km
Rozanci, Kamenica
arr. 22:51
dep. 22:51
24.2 km
Rozanci, Selo
arr. 22:52
dep. 22:52
25 km
Rozanci, Ulaz
arr. 22:54
26.1 km
23:40 00:24 (00:44)
Bus stationUlaz
The timetable is valid until: 31.07.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 23:40
Barajevo, Center
arr. 23:41
dep. 23:41
0.5 km
arr. 23:43
dep. 23:43
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 23:44
dep. 23:44
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 23:45
dep. 23:45
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 23:46
dep. 23:46
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 23:47
dep. 23:47
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 23:51
dep. 23:51
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 23:53
dep. 23:53
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 23:54
dep. 23:54
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 23:55
dep. 23:55
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 23:56
dep. 23:56
10.3 km
arr. 00:04
dep. 00:04
15.1 km
Manic, Intersection
arr. 23:58
dep. 23:58
11.4 km
Manic, Ulaz
arr. 23:59
dep. 23:59
12 km
Manic, Selo
arr. 00:01
dep. 00:01
13.6 km
arr. 00:02
dep. 00:02
14.1 km
Manic, Okretnica
arr. 00:03
dep. 00:03
14.6 km
Manic, Selo
arr. 00:05
dep. 00:05
15.6 km
Manic, Ulaz
arr. 00:07
dep. 00:07
17.2 km
Manic, Intersection
arr. 00:08
dep. 00:08
17.8 km
arr. 00:09
dep. 00:09
18.3 km
Rozanci, Ulaz
arr. 00:10
dep. 00:10
19.1 km
Rozanci, Selo
arr. 00:12
dep. 00:12
20.2 km
Rozanci, Kamenica
arr. 00:13
dep. 00:13
21 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 00:14
dep. 00:14
21.6 km
Rozanci, 1
arr. 00:15
dep. 00:15
22.1 km
Rozanci, Okretnica
arr. 00:17
dep. 00:17
22.6 km
Rozanci, 1
arr. 00:19
dep. 00:19
23.1 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 00:20
dep. 00:20
23.6 km
Rozanci, Kamenica
arr. 00:21
dep. 00:21
24.2 km
Rozanci, Selo
arr. 00:22
dep. 00:22
25 km
Rozanci, Ulaz
arr. 00:24
26.1 km

Naselja Barajevo i Rozanci su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 44min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Barajevo je u 03:25 h, dok je poslednji polazak u 23:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.