Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Barajevo - Rozanci timetable

thursday, 27.02.2020.
03:25 04:03 (00:38)
Bus stationRožanci - raskrsnica
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 03:25
Barajevo, Center
arr. 03:26
dep. 03:26
0.5 km
arr. 03:28
dep. 03:28
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 03:30
dep. 03:30
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 03:31
dep. 03:31
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 03:33
dep. 03:33
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 03:35
dep. 03:35
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 03:37
dep. 03:37
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 03:39
dep. 03:39
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 03:41
dep. 03:41
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 03:43
dep. 03:43
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 03:45
dep. 03:45
10.3 km
arr. 03:46
dep. 03:46
10.9 km
Rozanci, Ulaz
arr. 03:48
dep. 03:48
11.7 km
Rozanci, Selo
arr. 03:50
dep. 03:50
12.8 km
Rozanci, Kamenica
arr. 03:52
dep. 03:52
13.5 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 03:53
dep. 03:53
14.2 km
Rozanci, 1
arr. 03:54
dep. 03:54
14.7 km
Rozanci, Okretnica
arr. 03:55
dep. 03:55
15.2 km
Rozanci, 1
arr. 03:56
dep. 03:56
15.7 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 03:57
dep. 03:57
16.2 km
Rozanci, Kamenica
arr. 03:58
dep. 03:58
16.8 km
Rozanci, Selo
arr. 04:00
dep. 04:00
17.6 km
Rozanci, Center
arr. 04:01
dep. 04:01
18.1 km
Rozanci, Ulaz
arr. 04:02
dep. 04:02
18.7 km
arr. 04:03
19.5 km
04:30 05:08 (00:38)
Bus stationRožanci - raskrsnica
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 04:30
Barajevo, Center
arr. 04:31
dep. 04:31
0.5 km
arr. 04:33
dep. 04:33
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 04:35
dep. 04:35
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 04:36
dep. 04:36
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 04:38
dep. 04:38
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 04:40
dep. 04:40
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 04:42
dep. 04:42
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 04:44
dep. 04:44
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 04:46
dep. 04:46
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 04:48
dep. 04:48
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 04:50
dep. 04:50
10.3 km
arr. 04:51
dep. 04:51
10.9 km
Rozanci, Ulaz
arr. 04:53
dep. 04:53
11.7 km
Rozanci, Selo
arr. 04:55
dep. 04:55
12.8 km
Rozanci, Kamenica
arr. 04:57
dep. 04:57
13.5 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 04:58
dep. 04:58
14.2 km
Rozanci, 1
arr. 04:59
dep. 04:59
14.7 km
Rozanci, Okretnica
arr. 05:00
dep. 05:00
15.2 km
Rozanci, 1
arr. 05:01
dep. 05:01
15.7 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 05:02
dep. 05:02
16.2 km
Rozanci, Kamenica
arr. 05:03
dep. 05:03
16.8 km
Rozanci, Selo
arr. 05:05
dep. 05:05
17.6 km
Rozanci, Center
arr. 05:06
dep. 05:06
18.1 km
Rozanci, Ulaz
arr. 05:07
dep. 05:07
18.7 km
arr. 05:08
19.5 km
05:15 06:05 (00:50)
Bus stationRožanci - raskrsnica
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 05:15
Barajevo, Center
arr. 05:16
dep. 05:16
0.5 km
arr. 05:18
dep. 05:18
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 05:19
dep. 05:19
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 05:20
dep. 05:20
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 05:21
dep. 05:21
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 05:22
dep. 05:22
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 05:26
dep. 05:26
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 05:28
dep. 05:28
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 05:29
dep. 05:29
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 05:30
dep. 05:30
9.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 05:31
dep. 05:31
10.5 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 05:33
dep. 05:33
11.7 km
Arnajevo, Selo
arr. 05:34
dep. 05:34
12.5 km
Arnajevo, Skola
arr. 05:35
dep. 05:35
13.3 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 05:37
dep. 05:37
14.4 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 05:39
dep. 05:39
15.2 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 05:41
dep. 05:41
16 km
Arnajevo, Skola
arr. 05:43
dep. 05:43
17.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 05:44
dep. 05:44
17.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 05:45
dep. 05:45
18.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 05:47
dep. 05:47
19.9 km
Rozanci, Ulaz
arr. 05:50
dep. 05:50
21.1 km
Rozanci, Selo
arr. 05:52
dep. 05:52
22.2 km
Rozanci, Kamenica
arr. 05:53
dep. 05:53
23 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 05:54
dep. 05:54
23.6 km
Rozanci, 1
arr. 05:55
dep. 05:55
24.1 km
Rozanci, Okretnica
arr. 05:57
dep. 05:57
24.6 km
Rozanci, 1
arr. 05:59
dep. 05:59
25.1 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 06:00
dep. 06:00
25.6 km
Rozanci, Kamenica
arr. 06:01
dep. 06:01
26.2 km
Rozanci, Selo
arr. 06:02
dep. 06:02
27 km
Rozanci, Ulaz
arr. 06:04
dep. 06:04
28.1 km
arr. 06:05
28.9 km
06:30 06:55 (00:25)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:30
Barajevo, Center
arr. 06:31
dep. 06:31
0.5 km
arr. 06:33
dep. 06:33
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 06:34
dep. 06:34
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 06:35
dep. 06:35
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 06:36
dep. 06:36
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 06:37
dep. 06:37
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 06:41
dep. 06:41
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 06:43
dep. 06:43
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 06:45
dep. 06:45
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 06:46
dep. 06:46
10.3 km
arr. 06:47
dep. 06:47
10.9 km
Rozanci, Ulaz
arr. 06:48
dep. 06:48
11.7 km
Rozanci, Selo
arr. 06:50
dep. 06:50
12.8 km
Rozanci, Kamenica
arr. 06:51
dep. 06:51
13.6 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 06:52
dep. 06:52
14.2 km
Rozanci, 1
arr. 06:53
dep. 06:53
14.7 km
Rozanci, Okretnica
arr. 06:55
15.2 km
08:40 09:18 (00:38)
Bus stationRožanci - raskrsnica
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 08:40
Barajevo, Center
arr. 08:41
dep. 08:41
0.5 km
arr. 08:43
dep. 08:43
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 08:45
dep. 08:45
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 08:46
dep. 08:46
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 08:48
dep. 08:48
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 08:50
dep. 08:50
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 08:52
dep. 08:52
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 08:54
dep. 08:54
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 08:56
dep. 08:56
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 08:58
dep. 08:58
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 09:00
dep. 09:00
10.3 km
arr. 09:01
dep. 09:01
10.9 km
Rozanci, Ulaz
arr. 09:03
dep. 09:03
11.7 km
Rozanci, Selo
arr. 09:05
dep. 09:05
12.8 km
Rozanci, Kamenica
arr. 09:07
dep. 09:07
13.5 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 09:08
dep. 09:08
14.2 km
Rozanci, 1
arr. 09:09
dep. 09:09
14.7 km
Rozanci, Okretnica
arr. 09:10
dep. 09:10
15.2 km
Rozanci, 1
arr. 09:11
dep. 09:11
15.7 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 09:12
dep. 09:12
16.2 km
Rozanci, Kamenica
arr. 09:13
dep. 09:13
16.8 km
Rozanci, Selo
arr. 09:15
dep. 09:15
17.6 km
Rozanci, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
18.1 km
Rozanci, Ulaz
arr. 09:17
dep. 09:17
18.7 km
arr. 09:18
19.5 km
10:30 11:08 (00:38)
Bus stationRožanci - raskrsnica
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 10:30
Barajevo, Center
arr. 10:31
dep. 10:31
0.5 km
arr. 10:33
dep. 10:33
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 10:35
dep. 10:35
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 10:36
dep. 10:36
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 10:38
dep. 10:38
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 10:40
dep. 10:40
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 10:42
dep. 10:42
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 10:44
dep. 10:44
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 10:46
dep. 10:46
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 10:48
dep. 10:48
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 10:50
dep. 10:50
10.3 km
arr. 10:51
dep. 10:51
10.9 km
Rozanci, Ulaz
arr. 10:53
dep. 10:53
11.7 km
Rozanci, Selo
arr. 10:55
dep. 10:55
12.8 km
Rozanci, Kamenica
arr. 10:57
dep. 10:57
13.5 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 10:58
dep. 10:58
14.2 km
Rozanci, 1
arr. 10:59
dep. 10:59
14.7 km
Rozanci, Okretnica
arr. 11:00
dep. 11:00
15.2 km
Rozanci, 1
arr. 11:01
dep. 11:01
15.7 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 11:02
dep. 11:02
16.2 km
Rozanci, Kamenica
arr. 11:03
dep. 11:03
16.8 km
Rozanci, Selo
arr. 11:05
dep. 11:05
17.6 km
Rozanci, Center
arr. 11:06
dep. 11:06
18.1 km
Rozanci, Ulaz
arr. 11:07
dep. 11:07
18.7 km
arr. 11:08
19.5 km
11:25 12:03 (00:38)
Bus stationRožanci - raskrsnica
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 11:25
Barajevo, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
0.5 km
arr. 11:28
dep. 11:28
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 11:30
dep. 11:30
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 11:31
dep. 11:31
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 11:33
dep. 11:33
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 11:35
dep. 11:35
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 11:37
dep. 11:37
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 11:39
dep. 11:39
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 11:41
dep. 11:41
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 11:43
dep. 11:43
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 11:45
dep. 11:45
10.3 km
arr. 11:46
dep. 11:46
10.9 km
Rozanci, Ulaz
arr. 11:48
dep. 11:48
11.7 km
Rozanci, Selo
arr. 11:50
dep. 11:50
12.8 km
Rozanci, Kamenica
arr. 11:52
dep. 11:52
13.5 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 11:53
dep. 11:53
14.2 km
Rozanci, 1
arr. 11:54
dep. 11:54
14.7 km
Rozanci, Okretnica
arr. 11:55
dep. 11:55
15.2 km
Rozanci, 1
arr. 11:56
dep. 11:56
15.7 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 11:57
dep. 11:57
16.2 km
Rozanci, Kamenica
arr. 11:58
dep. 11:58
16.8 km
Rozanci, Selo
arr. 12:00
dep. 12:00
17.6 km
Rozanci, Center
arr. 12:01
dep. 12:01
18.1 km
Rozanci, Ulaz
arr. 12:02
dep. 12:02
18.7 km
arr. 12:03
19.5 km
13:30 14:08 (00:38)
Bus stationRožanci - raskrsnica
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 13:30
Barajevo, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
arr. 13:33
dep. 13:33
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 13:35
dep. 13:35
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 13:36
dep. 13:36
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 13:38
dep. 13:38
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 13:40
dep. 13:40
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 13:42
dep. 13:42
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 13:44
dep. 13:44
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 13:48
dep. 13:48
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 13:50
dep. 13:50
10.3 km
arr. 13:51
dep. 13:51
10.9 km
Rozanci, Ulaz
arr. 13:53
dep. 13:53
11.7 km
Rozanci, Selo
arr. 13:55
dep. 13:55
12.8 km
Rozanci, Kamenica
arr. 13:57
dep. 13:57
13.5 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 13:58
dep. 13:58
14.2 km
Rozanci, 1
arr. 13:59
dep. 13:59
14.7 km
Rozanci, Okretnica
arr. 14:00
dep. 14:00
15.2 km
Rozanci, 1
arr. 14:01
dep. 14:01
15.7 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 14:02
dep. 14:02
16.2 km
Rozanci, Kamenica
arr. 14:03
dep. 14:03
16.8 km
Rozanci, Selo
arr. 14:05
dep. 14:05
17.6 km
Rozanci, Center
arr. 14:06
dep. 14:06
18.1 km
Rozanci, Ulaz
arr. 14:07
dep. 14:07
18.7 km
arr. 14:08
19.5 km
14:30 15:08 (00:38)
Bus stationRožanci - raskrsnica
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 14:30
Barajevo, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
0.5 km
arr. 14:33
dep. 14:33
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 14:35
dep. 14:35
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 14:36
dep. 14:36
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 14:38
dep. 14:38
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 14:40
dep. 14:40
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 14:42
dep. 14:42
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 14:44
dep. 14:44
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 14:46
dep. 14:46
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 14:48
dep. 14:48
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 14:50
dep. 14:50
10.3 km
arr. 14:51
dep. 14:51
10.9 km
Rozanci, Ulaz
arr. 14:53
dep. 14:53
11.7 km
Rozanci, Selo
arr. 14:55
dep. 14:55
12.8 km
Rozanci, Kamenica
arr. 14:57
dep. 14:57
13.5 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 14:58
dep. 14:58
14.2 km
Rozanci, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
14.7 km
Rozanci, Okretnica
arr. 15:00
dep. 15:00
15.2 km
Rozanci, 1
arr. 15:01
dep. 15:01
15.7 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 15:02
dep. 15:02
16.2 km
Rozanci, Kamenica
arr. 15:03
dep. 15:03
16.8 km
Rozanci, Selo
arr. 15:05
dep. 15:05
17.6 km
Rozanci, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
18.1 km
Rozanci, Ulaz
arr. 15:07
dep. 15:07
18.7 km
arr. 15:08
19.5 km
15:40 16:18 (00:38)
Bus stationRožanci - raskrsnica
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 15:40
Barajevo, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
0.5 km
arr. 15:43
dep. 15:43
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 15:45
dep. 15:45
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 15:46
dep. 15:46
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 15:48
dep. 15:48
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 15:50
dep. 15:50
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 15:52
dep. 15:52
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 15:54
dep. 15:54
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 15:58
dep. 15:58
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 16:00
dep. 16:00
10.3 km
arr. 16:01
dep. 16:01
10.9 km
Rozanci, Ulaz
arr. 16:03
dep. 16:03
11.7 km
Rozanci, Selo
arr. 16:05
dep. 16:05
12.8 km
Rozanci, Kamenica
arr. 16:07
dep. 16:07
13.5 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 16:08
dep. 16:08
14.2 km
Rozanci, 1
arr. 16:09
dep. 16:09
14.7 km
Rozanci, Okretnica
arr. 16:10
dep. 16:10
15.2 km
Rozanci, 1
arr. 16:11
dep. 16:11
15.7 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 16:12
dep. 16:12
16.2 km
Rozanci, Kamenica
arr. 16:13
dep. 16:13
16.8 km
Rozanci, Selo
arr. 16:15
dep. 16:15
17.6 km
Rozanci, Center
arr. 16:16
dep. 16:16
18.1 km
Rozanci, Ulaz
arr. 16:17
dep. 16:17
18.7 km
arr. 16:18
19.5 km
17:05 17:43 (00:38)
Bus stationRožanci - raskrsnica
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 17:05
Barajevo, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
0.5 km
arr. 17:08
dep. 17:08
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 17:10
dep. 17:10
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 17:11
dep. 17:11
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 17:13
dep. 17:13
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 17:15
dep. 17:15
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 17:17
dep. 17:17
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 17:19
dep. 17:19
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 17:21
dep. 17:21
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 17:23
dep. 17:23
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 17:25
dep. 17:25
10.3 km
arr. 17:26
dep. 17:26
10.9 km
Rozanci, Ulaz
arr. 17:28
dep. 17:28
11.7 km
Rozanci, Selo
arr. 17:30
dep. 17:30
12.8 km
Rozanci, Kamenica
arr. 17:32
dep. 17:32
13.5 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 17:33
dep. 17:33
14.2 km
Rozanci, 1
arr. 17:34
dep. 17:34
14.7 km
Rozanci, Okretnica
arr. 17:35
dep. 17:35
15.2 km
Rozanci, 1
arr. 17:36
dep. 17:36
15.7 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 17:37
dep. 17:37
16.2 km
Rozanci, Kamenica
arr. 17:38
dep. 17:38
16.8 km
Rozanci, Selo
arr. 17:40
dep. 17:40
17.6 km
Rozanci, Center
arr. 17:41
dep. 17:41
18.1 km
Rozanci, Ulaz
arr. 17:42
dep. 17:42
18.7 km
arr. 17:43
19.5 km
18:10 18:48 (00:38)
Bus stationRožanci - raskrsnica
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 18:10
Barajevo, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
0.5 km
arr. 18:13
dep. 18:13
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 18:15
dep. 18:15
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 18:16
dep. 18:16
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 18:18
dep. 18:18
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 18:20
dep. 18:20
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 18:22
dep. 18:22
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 18:24
dep. 18:24
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 18:28
dep. 18:28
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 18:30
dep. 18:30
10.3 km
arr. 18:31
dep. 18:31
10.9 km
Rozanci, Ulaz
arr. 18:33
dep. 18:33
11.7 km
Rozanci, Selo
arr. 18:35
dep. 18:35
12.8 km
Rozanci, Kamenica
arr. 18:37
dep. 18:37
13.5 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 18:38
dep. 18:38
14.2 km
Rozanci, 1
arr. 18:39
dep. 18:39
14.7 km
Rozanci, Okretnica
arr. 18:40
dep. 18:40
15.2 km
Rozanci, 1
arr. 18:41
dep. 18:41
15.7 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 18:42
dep. 18:42
16.2 km
Rozanci, Kamenica
arr. 18:43
dep. 18:43
16.8 km
Rozanci, Selo
arr. 18:45
dep. 18:45
17.6 km
Rozanci, Center
arr. 18:46
dep. 18:46
18.1 km
Rozanci, Ulaz
arr. 18:47
dep. 18:47
18.7 km
arr. 18:48
19.5 km
19:10 19:48 (00:38)
Bus stationRožanci - raskrsnica
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 19:10
Barajevo, Center
arr. 19:11
dep. 19:11
0.5 km
arr. 19:13
dep. 19:13
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 19:15
dep. 19:15
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 19:16
dep. 19:16
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 19:18
dep. 19:18
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 19:20
dep. 19:20
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 19:22
dep. 19:22
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 19:24
dep. 19:24
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 19:26
dep. 19:26
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 19:28
dep. 19:28
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 19:30
dep. 19:30
10.3 km
arr. 19:31
dep. 19:31
10.9 km
Rozanci, Ulaz
arr. 19:33
dep. 19:33
11.7 km
Rozanci, Selo
arr. 19:35
dep. 19:35
12.8 km
Rozanci, Kamenica
arr. 19:37
dep. 19:37
13.5 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 19:38
dep. 19:38
14.2 km
Rozanci, 1
arr. 19:39
dep. 19:39
14.7 km
Rozanci, Okretnica
arr. 19:40
dep. 19:40
15.2 km
Rozanci, 1
arr. 19:41
dep. 19:41
15.7 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 19:42
dep. 19:42
16.2 km
Rozanci, Kamenica
arr. 19:43
dep. 19:43
16.8 km
Rozanci, Selo
arr. 19:45
dep. 19:45
17.6 km
Rozanci, Center
arr. 19:46
dep. 19:46
18.1 km
Rozanci, Ulaz
arr. 19:47
dep. 19:47
18.7 km
arr. 19:48
19.5 km
20:40 21:18 (00:38)
Bus stationRožanci - raskrsnica
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 20:40
Barajevo, Center
arr. 20:41
dep. 20:41
0.5 km
arr. 20:43
dep. 20:43
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 20:45
dep. 20:45
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 20:46
dep. 20:46
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 20:48
dep. 20:48
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 20:50
dep. 20:50
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 20:52
dep. 20:52
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 20:54
dep. 20:54
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 20:56
dep. 20:56
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 20:58
dep. 20:58
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 21:00
dep. 21:00
10.3 km
arr. 21:01
dep. 21:01
10.9 km
Rozanci, Ulaz
arr. 21:03
dep. 21:03
11.7 km
Rozanci, Selo
arr. 21:05
dep. 21:05
12.8 km
Rozanci, Kamenica
arr. 21:07
dep. 21:07
13.5 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 21:08
dep. 21:08
14.2 km
Rozanci, 1
arr. 21:09
dep. 21:09
14.7 km
Rozanci, Okretnica
arr. 21:10
dep. 21:10
15.2 km
Rozanci, 1
arr. 21:11
dep. 21:11
15.7 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 21:12
dep. 21:12
16.2 km
Rozanci, Kamenica
arr. 21:13
dep. 21:13
16.8 km
Rozanci, Selo
arr. 21:15
dep. 21:15
17.6 km
Rozanci, Center
arr. 21:16
dep. 21:16
18.1 km
Rozanci, Ulaz
arr. 21:17
dep. 21:17
18.7 km
arr. 21:18
19.5 km
22:10 23:00 (00:50)
Bus stationRožanci - raskrsnica
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 22:10
Barajevo, Center
arr. 22:11
dep. 22:11
0.5 km
arr. 22:13
dep. 22:13
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 22:14
dep. 22:14
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 22:15
dep. 22:15
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 22:16
dep. 22:16
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 22:17
dep. 22:17
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 22:21
dep. 22:21
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 22:23
dep. 22:23
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 22:24
dep. 22:24
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 22:25
dep. 22:25
9.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 22:26
dep. 22:26
10.5 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 22:28
dep. 22:28
11.7 km
Arnajevo, Selo
arr. 22:29
dep. 22:29
12.5 km
Arnajevo, Skola
arr. 22:30
dep. 22:30
13.3 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 22:32
dep. 22:32
14.4 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 22:34
dep. 22:34
15.2 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 22:36
dep. 22:36
16 km
Arnajevo, Skola
arr. 22:38
dep. 22:38
17.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 22:39
dep. 22:39
17.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 22:40
dep. 22:40
18.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 22:42
dep. 22:42
19.9 km
Rozanci, Ulaz
arr. 22:45
dep. 22:45
21.1 km
Rozanci, Selo
arr. 22:47
dep. 22:47
22.2 km
Rozanci, Kamenica
arr. 22:48
dep. 22:48
23 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 22:49
dep. 22:49
23.6 km
Rozanci, 1
arr. 22:50
dep. 22:50
24.1 km
Rozanci, Okretnica
arr. 22:52
dep. 22:52
24.6 km
Rozanci, 1
arr. 22:54
dep. 22:54
25.1 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 22:55
dep. 22:55
25.6 km
Rozanci, Kamenica
arr. 22:56
dep. 22:56
26.2 km
Rozanci, Selo
arr. 22:57
dep. 22:57
27 km
Rozanci, Ulaz
arr. 22:59
dep. 22:59
28.1 km
arr. 23:00
28.9 km
23:40 00:30 (00:50)
Bus stationRožanci - raskrsnica
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 23:40
Barajevo, Center
arr. 23:41
dep. 23:41
0.5 km
arr. 23:43
dep. 23:43
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 23:44
dep. 23:44
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 23:45
dep. 23:45
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 23:46
dep. 23:46
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 23:47
dep. 23:47
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 23:51
dep. 23:51
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 23:53
dep. 23:53
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 23:54
dep. 23:54
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 23:55
dep. 23:55
9.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 23:56
dep. 23:56
10.5 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 23:58
dep. 23:58
11.7 km
Arnajevo, Selo
arr. 23:59
dep. 23:59
12.5 km
Arnajevo, Skola
arr. 00:00
dep. 00:00
13.3 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 00:02
dep. 00:02
14.4 km
Arnajevo, Mlekara
arr. 00:04
dep. 00:04
15.2 km
Arnajevo, Sokolovo - mlekara
arr. 00:06
dep. 00:06
16 km
Arnajevo, Skola
arr. 00:08
dep. 00:08
17.1 km
Arnajevo, Selo
arr. 00:09
dep. 00:09
17.9 km
Arnajevo, Ulaz
arr. 00:10
dep. 00:10
18.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 00:12
dep. 00:12
19.9 km
Rozanci, Ulaz
arr. 00:15
dep. 00:15
21.1 km
Rozanci, Selo
arr. 00:17
dep. 00:17
22.2 km
Rozanci, Kamenica
arr. 00:18
dep. 00:18
23 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 00:19
dep. 00:19
23.6 km
Rozanci, 1
arr. 00:20
dep. 00:20
24.1 km
Rozanci, Okretnica
arr. 00:22
dep. 00:22
24.6 km
Rozanci, 1
arr. 00:24
dep. 00:24
25.1 km
Rozanci, Mesna zajednica
arr. 00:25
dep. 00:25
25.6 km
Rozanci, Kamenica
arr. 00:26
dep. 00:26
26.2 km
Rozanci, Selo
arr. 00:27
dep. 00:27
27 km
Rozanci, Ulaz
arr. 00:29
dep. 00:29
28.1 km
arr. 00:30
28.9 km

Naselja Barajevo i Rozanci su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Barajevo je u 03:25 h, dok je poslednji polazak u 23:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.