Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Barajevo - Rogača kod Sopota timetable

monday, 17.02.2020.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Barajevo - Rogača kod Sopota timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
06:15 07:28 (01:13)
Bus stationSarici
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:15
Barajevo, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
0.5 km
arr. 06:20
dep. 06:20
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 06:22
dep. 06:22
3.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 06:24
dep. 06:24
4.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 06:26
dep. 06:26
5.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 06:28
dep. 06:28
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 06:31
dep. 06:31
9.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 06:33
dep. 06:33
10.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 06:35
dep. 06:35
11.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 06:37
dep. 06:37
11.9 km
Manic, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
12.4 km
Manic, Izlaz
arr. 06:42
dep. 06:42
13 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 06:44
dep. 06:44
14.9 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 06:45
dep. 06:45
15.7 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 06:46
dep. 06:46
16.4 km
arr. 06:48
dep. 06:48
17.9 km
Ducina, Ulaz
arr. 06:52
dep. 06:52
20.7 km
Ducina, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
21.2 km
Ducina, Petlovac
arr. 06:54
dep. 06:54
21.5 km
arr. 07:07
dep. 07:07
29 km
Drlupa, 1
arr. 06:58
dep. 06:58
24.1 km
Drlupa, Okretnica
arr. 07:01
dep. 07:01
25.4 km
Drlupa, 1
arr. 07:04
dep. 07:04
26.7 km
Ducina, Ostojici
arr. 07:09
dep. 07:09
29.8 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 07:10
dep. 07:10
30.8 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
32.3 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 07:14
dep. 07:14
33.3 km
Rogača kod Sopota, Mišići
arr. 07:17
dep. 07:17
35.3 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 07:19
dep. 07:19
36.3 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 07:21
dep. 07:21
37.3 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 07:23
dep. 07:23
38.3 km
Rogača kod Sopota, Misici
arr. 07:25
dep. 07:25
39.3 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 07:28
41.3 km
07:20 08:21 (01:01)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 07:20
Barajevo, Center
arr. 07:21
dep. 07:21
0.5 km
arr. 07:23
dep. 07:23
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 07:24
dep. 07:24
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 07:25
dep. 07:25
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 07:26
dep. 07:26
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 07:27
dep. 07:27
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 07:31
dep. 07:31
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 07:34
dep. 07:34
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 07:35
dep. 07:35
9.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 07:36
dep. 07:36
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 07:37
dep. 07:37
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 07:38
dep. 07:38
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 07:40
dep. 07:40
12 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 07:44
dep. 07:44
13.9 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 07:46
dep. 07:46
15.4 km
arr. 07:48
dep. 07:48
16.9 km
Ducina, Ulaz
arr. 07:52
dep. 07:52
19.7 km
Ducina, Center
arr. 07:53
dep. 07:53
20.2 km
Ducina, Petlovac
arr. 07:54
dep. 07:54
20.5 km
arr. 07:55
dep. 07:55
20.8 km
Drlupa, 1
arr. 07:58
dep. 07:58
23.1 km
Drlupa, Okretnica
arr. 08:01
dep. 08:01
24.4 km
Drlupa, 1
arr. 08:04
dep. 08:04
25.7 km
arr. 08:07
dep. 08:07
28 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 08:10
dep. 08:10
29.8 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 08:12
dep. 08:12
31.3 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 08:14
dep. 08:14
32.3 km
Rogača kod Sopota, Mišići
arr. 08:17
dep. 08:17
34.3 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 08:19
dep. 08:19
35.3 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 08:21
36.3 km
12:30 13:19 (00:49)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 12:30
Barajevo, Center
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
arr. 12:33
dep. 12:33
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 12:34
dep. 12:34
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 12:35
dep. 12:35
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 12:36
dep. 12:36
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 12:37
dep. 12:37
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 12:41
dep. 12:41
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 12:44
dep. 12:44
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 12:45
dep. 12:45
9.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 12:46
dep. 12:46
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 12:47
dep. 12:47
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 12:48
dep. 12:48
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 12:50
dep. 12:50
12 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 12:54
dep. 12:54
13.9 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 12:56
dep. 12:56
15.4 km
arr. 12:58
dep. 12:58
16.9 km
Ducina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
19.7 km
Ducina, Center
arr. 13:03
dep. 13:03
20.2 km
Ducina, Petlovac
arr. 13:04
dep. 13:04
20.5 km
arr. 13:05
dep. 13:05
20.8 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 13:08
dep. 13:08
22.6 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
24.1 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 13:12
dep. 13:12
25.1 km
Rogača kod Sopota, Mišići
arr. 13:15
dep. 13:15
27.1 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 13:17
dep. 13:17
28.1 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 13:19
29.1 km
Barajevo - Rogača kod Sopota timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
06:15 07:28 (01:13)
Bus stationSarici
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:15
Barajevo, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
0.5 km
arr. 06:20
dep. 06:20
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 06:22
dep. 06:22
3.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 06:24
dep. 06:24
4.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 06:26
dep. 06:26
5.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 06:28
dep. 06:28
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 06:31
dep. 06:31
9.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 06:33
dep. 06:33
10.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 06:35
dep. 06:35
11.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 06:37
dep. 06:37
11.9 km
Manic, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
12.4 km
Manic, Izlaz
arr. 06:42
dep. 06:42
13 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 06:44
dep. 06:44
14.9 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 06:45
dep. 06:45
15.7 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 06:46
dep. 06:46
16.4 km
arr. 06:48
dep. 06:48
17.9 km
Ducina, Ulaz
arr. 06:52
dep. 06:52
20.7 km
Ducina, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
21.2 km
Ducina, Petlovac
arr. 06:54
dep. 06:54
21.5 km
arr. 07:07
dep. 07:07
29 km
Drlupa, 1
arr. 06:58
dep. 06:58
24.1 km
Drlupa, Okretnica
arr. 07:01
dep. 07:01
25.4 km
Drlupa, 1
arr. 07:04
dep. 07:04
26.7 km
Ducina, Ostojici
arr. 07:09
dep. 07:09
29.8 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 07:10
dep. 07:10
30.8 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
32.3 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 07:14
dep. 07:14
33.3 km
Rogača kod Sopota, Mišići
arr. 07:17
dep. 07:17
35.3 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 07:19
dep. 07:19
36.3 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 07:21
dep. 07:21
37.3 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 07:23
dep. 07:23
38.3 km
Rogača kod Sopota, Misici
arr. 07:25
dep. 07:25
39.3 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 07:28
41.3 km
07:20 08:21 (01:01)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 07:20
Barajevo, Center
arr. 07:21
dep. 07:21
0.5 km
arr. 07:23
dep. 07:23
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 07:24
dep. 07:24
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 07:25
dep. 07:25
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 07:26
dep. 07:26
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 07:27
dep. 07:27
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 07:31
dep. 07:31
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 07:34
dep. 07:34
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 07:35
dep. 07:35
9.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 07:36
dep. 07:36
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 07:37
dep. 07:37
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 07:38
dep. 07:38
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 07:40
dep. 07:40
12 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 07:44
dep. 07:44
13.9 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 07:46
dep. 07:46
15.4 km
arr. 07:48
dep. 07:48
16.9 km
Ducina, Ulaz
arr. 07:52
dep. 07:52
19.7 km
Ducina, Center
arr. 07:53
dep. 07:53
20.2 km
Ducina, Petlovac
arr. 07:54
dep. 07:54
20.5 km
arr. 07:55
dep. 07:55
20.8 km
Drlupa, 1
arr. 07:58
dep. 07:58
23.1 km
Drlupa, Okretnica
arr. 08:01
dep. 08:01
24.4 km
Drlupa, 1
arr. 08:04
dep. 08:04
25.7 km
arr. 08:07
dep. 08:07
28 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 08:10
dep. 08:10
29.8 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 08:12
dep. 08:12
31.3 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 08:14
dep. 08:14
32.3 km
Rogača kod Sopota, Mišići
arr. 08:17
dep. 08:17
34.3 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 08:19
dep. 08:19
35.3 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 08:21
36.3 km
12:30 13:19 (00:49)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 12:30
Barajevo, Center
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
arr. 12:33
dep. 12:33
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 12:34
dep. 12:34
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 12:35
dep. 12:35
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 12:36
dep. 12:36
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 12:37
dep. 12:37
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 12:41
dep. 12:41
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 12:44
dep. 12:44
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 12:45
dep. 12:45
9.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 12:46
dep. 12:46
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 12:47
dep. 12:47
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 12:48
dep. 12:48
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 12:50
dep. 12:50
12 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 12:54
dep. 12:54
13.9 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 12:56
dep. 12:56
15.4 km
arr. 12:58
dep. 12:58
16.9 km
Ducina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
19.7 km
Ducina, Center
arr. 13:03
dep. 13:03
20.2 km
Ducina, Petlovac
arr. 13:04
dep. 13:04
20.5 km
arr. 13:05
dep. 13:05
20.8 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 13:08
dep. 13:08
22.6 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
24.1 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 13:12
dep. 13:12
25.1 km
Rogača kod Sopota, Mišići
arr. 13:15
dep. 13:15
27.1 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 13:17
dep. 13:17
28.1 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 13:19
29.1 km
Barajevo - Rogača kod Sopota timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
06:15 07:28 (01:13)
Bus stationSarici
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:15
Barajevo, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
0.5 km
arr. 06:20
dep. 06:20
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 06:22
dep. 06:22
3.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 06:24
dep. 06:24
4.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 06:26
dep. 06:26
5.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 06:28
dep. 06:28
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 06:31
dep. 06:31
9.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 06:33
dep. 06:33
10.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 06:35
dep. 06:35
11.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 06:37
dep. 06:37
11.9 km
Manic, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
12.4 km
Manic, Izlaz
arr. 06:42
dep. 06:42
13 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 06:44
dep. 06:44
14.9 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 06:45
dep. 06:45
15.7 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 06:46
dep. 06:46
16.4 km
arr. 06:48
dep. 06:48
17.9 km
Ducina, Ulaz
arr. 06:52
dep. 06:52
20.7 km
Ducina, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
21.2 km
Ducina, Petlovac
arr. 06:54
dep. 06:54
21.5 km
arr. 07:07
dep. 07:07
29 km
Drlupa, 1
arr. 06:58
dep. 06:58
24.1 km
Drlupa, Okretnica
arr. 07:01
dep. 07:01
25.4 km
Drlupa, 1
arr. 07:04
dep. 07:04
26.7 km
Ducina, Ostojici
arr. 07:09
dep. 07:09
29.8 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 07:10
dep. 07:10
30.8 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
32.3 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 07:14
dep. 07:14
33.3 km
Rogača kod Sopota, Mišići
arr. 07:17
dep. 07:17
35.3 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 07:19
dep. 07:19
36.3 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 07:21
dep. 07:21
37.3 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 07:23
dep. 07:23
38.3 km
Rogača kod Sopota, Misici
arr. 07:25
dep. 07:25
39.3 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 07:28
41.3 km
07:20 08:21 (01:01)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 07:20
Barajevo, Center
arr. 07:21
dep. 07:21
0.5 km
arr. 07:23
dep. 07:23
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 07:24
dep. 07:24
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 07:25
dep. 07:25
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 07:26
dep. 07:26
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 07:27
dep. 07:27
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 07:31
dep. 07:31
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 07:34
dep. 07:34
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 07:35
dep. 07:35
9.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 07:36
dep. 07:36
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 07:37
dep. 07:37
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 07:38
dep. 07:38
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 07:40
dep. 07:40
12 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 07:44
dep. 07:44
13.9 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 07:46
dep. 07:46
15.4 km
arr. 07:48
dep. 07:48
16.9 km
Ducina, Ulaz
arr. 07:52
dep. 07:52
19.7 km
Ducina, Center
arr. 07:53
dep. 07:53
20.2 km
Ducina, Petlovac
arr. 07:54
dep. 07:54
20.5 km
arr. 07:55
dep. 07:55
20.8 km
Drlupa, 1
arr. 07:58
dep. 07:58
23.1 km
Drlupa, Okretnica
arr. 08:01
dep. 08:01
24.4 km
Drlupa, 1
arr. 08:04
dep. 08:04
25.7 km
arr. 08:07
dep. 08:07
28 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 08:10
dep. 08:10
29.8 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 08:12
dep. 08:12
31.3 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 08:14
dep. 08:14
32.3 km
Rogača kod Sopota, Mišići
arr. 08:17
dep. 08:17
34.3 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 08:19
dep. 08:19
35.3 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 08:21
36.3 km
12:30 13:19 (00:49)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 12:30
Barajevo, Center
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
arr. 12:33
dep. 12:33
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 12:34
dep. 12:34
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 12:35
dep. 12:35
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 12:36
dep. 12:36
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 12:37
dep. 12:37
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 12:41
dep. 12:41
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 12:44
dep. 12:44
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 12:45
dep. 12:45
9.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 12:46
dep. 12:46
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 12:47
dep. 12:47
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 12:48
dep. 12:48
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 12:50
dep. 12:50
12 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 12:54
dep. 12:54
13.9 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 12:56
dep. 12:56
15.4 km
arr. 12:58
dep. 12:58
16.9 km
Ducina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
19.7 km
Ducina, Center
arr. 13:03
dep. 13:03
20.2 km
Ducina, Petlovac
arr. 13:04
dep. 13:04
20.5 km
arr. 13:05
dep. 13:05
20.8 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 13:08
dep. 13:08
22.6 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
24.1 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 13:12
dep. 13:12
25.1 km
Rogača kod Sopota, Mišići
arr. 13:15
dep. 13:15
27.1 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 13:17
dep. 13:17
28.1 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 13:19
29.1 km

Naselja Barajevo i Rogača kod Sopota su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 49min., a najduže 01h i 13min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Barajevo je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 12:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.