Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Barajevo - Rogača kod Sopota timetable

wednesday, 08.07.2020.
12:30 13:19 (00:49)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 12:30
Barajevo, Center
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
arr. 12:33
dep. 12:33
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 12:34
dep. 12:34
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 12:35
dep. 12:35
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 12:36
dep. 12:36
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 12:37
dep. 12:37
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 12:41
dep. 12:41
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 12:44
dep. 12:44
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 12:45
dep. 12:45
9.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 12:46
dep. 12:46
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 12:47
dep. 12:47
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 12:48
dep. 12:48
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 12:50
dep. 12:50
12 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 12:54
dep. 12:54
13.9 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 12:56
dep. 12:56
15.4 km
arr. 12:58
dep. 12:58
16.9 km
Ducina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
19.7 km
Ducina, Center
arr. 13:03
dep. 13:03
20.2 km
Ducina, Petlovac
arr. 13:04
dep. 13:04
20.5 km
arr. 13:05
dep. 13:05
20.8 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 13:08
dep. 13:08
22.6 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
24.1 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 13:12
dep. 13:12
25.1 km
Rogača kod Sopota, Mišići
arr. 13:15
dep. 13:15
27.1 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 13:17
dep. 13:17
28.1 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 13:19
29.1 km
Barajevo - Rogača kod Sopota timetable
Departures on: thursday, 09.07.2020.
12:30 13:19 (00:49)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 12:30
Barajevo, Center
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
arr. 12:33
dep. 12:33
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 12:34
dep. 12:34
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 12:35
dep. 12:35
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 12:36
dep. 12:36
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 12:37
dep. 12:37
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 12:41
dep. 12:41
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 12:44
dep. 12:44
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 12:45
dep. 12:45
9.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 12:46
dep. 12:46
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 12:47
dep. 12:47
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 12:48
dep. 12:48
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 12:50
dep. 12:50
12 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 12:54
dep. 12:54
13.9 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 12:56
dep. 12:56
15.4 km
arr. 12:58
dep. 12:58
16.9 km
Ducina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
19.7 km
Ducina, Center
arr. 13:03
dep. 13:03
20.2 km
Ducina, Petlovac
arr. 13:04
dep. 13:04
20.5 km
arr. 13:05
dep. 13:05
20.8 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 13:08
dep. 13:08
22.6 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
24.1 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 13:12
dep. 13:12
25.1 km
Rogača kod Sopota, Mišići
arr. 13:15
dep. 13:15
27.1 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 13:17
dep. 13:17
28.1 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 13:19
29.1 km
Barajevo - Rogača kod Sopota timetable
Departures on: friday, 10.07.2020.
12:30 13:19 (00:49)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 12:30
Barajevo, Center
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
arr. 12:33
dep. 12:33
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 12:34
dep. 12:34
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 12:35
dep. 12:35
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 12:36
dep. 12:36
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 12:37
dep. 12:37
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 12:41
dep. 12:41
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 12:44
dep. 12:44
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 12:45
dep. 12:45
9.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 12:46
dep. 12:46
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 12:47
dep. 12:47
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 12:48
dep. 12:48
10.9 km
Manic, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
11.4 km
Manic, Izlaz
arr. 12:50
dep. 12:50
12 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 12:54
dep. 12:54
13.9 km
Slatina kod Sopota, Skola
arr. 12:56
dep. 12:56
15.4 km
arr. 12:58
dep. 12:58
16.9 km
Ducina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
19.7 km
Ducina, Center
arr. 13:03
dep. 13:03
20.2 km
Ducina, Petlovac
arr. 13:04
dep. 13:04
20.5 km
arr. 13:05
dep. 13:05
20.8 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 13:08
dep. 13:08
22.6 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
24.1 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 13:12
dep. 13:12
25.1 km
Rogača kod Sopota, Mišići
arr. 13:15
dep. 13:15
27.1 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 13:17
dep. 13:17
28.1 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 13:19
29.1 km

Naselja Barajevo i Rogača kod Sopota su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 49min., a najduže 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Barajevo je u 12:30 h, dok je poslednji polazak u 12:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.