Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Barajevo - Obrenovac timetable

thursday, 20.02.2020.
07:30 08:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 07:30
Barajevo, Prokica kraj
arr. 07:33
dep. 07:33
0.8 km
Bacevac, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
2.8 km
Bacevac, Dom
arr. 07:37
dep. 07:37
3.4 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 07:40
dep. 07:40
4 km
Bacevac, Skojevska
arr. 07:41
dep. 07:41
4.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 07:42
dep. 07:42
5 km
Bacevac, Izlaz
arr. 07:45
dep. 07:45
6.1 km
arr. 07:48
dep. 07:48
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 07:51
dep. 07:51
7.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 07:53
dep. 07:53
8.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 07:55
dep. 07:55
8.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 07:56
dep. 07:56
9.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 07:57
dep. 07:57
10 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 07:59
dep. 07:59
10.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
11.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 08:03
dep. 08:03
12.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 08:04
dep. 08:04
12.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 08:05
dep. 08:05
13.3 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 08:06
dep. 08:06
14 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 08:08
dep. 08:08
14.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 08:09
dep. 08:09
15.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 08:10
dep. 08:10
16.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 08:11
dep. 08:11
16.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 08:12
dep. 08:12
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 08:14
dep. 08:14
17.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 08:15
dep. 08:15
19 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 08:16
dep. 08:16
20 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 08:18
dep. 08:18
21.6 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 08:19
dep. 08:19
22.9 km
Mislodin, Dom
arr. 08:21
dep. 08:21
24.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 08:22
dep. 08:22
24.8 km
Mislodin, JNA
arr. 08:23
dep. 08:23
25.5 km
Mislodin, Ulaz
arr. 08:24
dep. 08:24
26.2 km
Mislodin, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
27.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 08:26
dep. 08:26
28.8 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:28
dep. 08:28
29.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:30
30.6 km
11:30 12:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 11:30
Barajevo, Prokica kraj
arr. 11:33
dep. 11:33
0.8 km
Bacevac, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
2.8 km
Bacevac, Dom
arr. 11:37
dep. 11:37
3.4 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 11:40
dep. 11:40
4 km
Bacevac, Skojevska
arr. 11:41
dep. 11:41
4.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 11:42
dep. 11:42
5 km
Bacevac, Izlaz
arr. 11:45
dep. 11:45
6.1 km
arr. 11:48
dep. 11:48
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
7.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 11:53
dep. 11:53
8.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 11:55
dep. 11:55
8.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 11:56
dep. 11:56
9.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 11:57
dep. 11:57
10 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 11:59
dep. 11:59
10.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 12:01
dep. 12:01
11.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 12:03
dep. 12:03
12.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 12:04
dep. 12:04
12.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 12:05
dep. 12:05
13.3 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 12:06
dep. 12:06
14 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 12:08
dep. 12:08
14.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 12:09
dep. 12:09
15.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 12:10
dep. 12:10
16.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 12:11
dep. 12:11
16.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 12:12
dep. 12:12
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 12:14
dep. 12:14
17.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 12:15
dep. 12:15
19 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 12:16
dep. 12:16
20 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
21.6 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 12:19
dep. 12:19
22.9 km
Mislodin, Dom
arr. 12:21
dep. 12:21
24.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 12:22
dep. 12:22
24.8 km
Mislodin, JNA
arr. 12:23
dep. 12:23
25.5 km
Mislodin, Ulaz
arr. 12:24
dep. 12:24
26.2 km
Mislodin, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
27.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 12:26
dep. 12:26
28.8 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 12:28
dep. 12:28
29.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:30
30.6 km
16:50 17:50 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 16:50
Barajevo, Prokica kraj
arr. 16:53
dep. 16:53
0.8 km
Bacevac, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
2.8 km
Bacevac, Dom
arr. 16:57
dep. 16:57
3.4 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 17:00
dep. 17:00
4 km
Bacevac, Skojevska
arr. 17:01
dep. 17:01
4.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 17:02
dep. 17:02
5 km
Bacevac, Izlaz
arr. 17:05
dep. 17:05
6.1 km
arr. 17:08
dep. 17:08
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 17:11
dep. 17:11
7.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 17:13
dep. 17:13
8.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 17:15
dep. 17:15
8.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 17:16
dep. 17:16
9.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 17:17
dep. 17:17
10 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 17:19
dep. 17:19
10.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 17:21
dep. 17:21
11.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 17:23
dep. 17:23
12.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 17:24
dep. 17:24
12.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 17:25
dep. 17:25
13.3 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 17:26
dep. 17:26
14 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 17:28
dep. 17:28
14.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 17:29
dep. 17:29
15.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 17:30
dep. 17:30
16.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 17:31
dep. 17:31
16.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 17:32
dep. 17:32
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 17:34
dep. 17:34
17.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 17:35
dep. 17:35
19 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 17:36
dep. 17:36
20 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:38
dep. 17:38
21.6 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 17:39
dep. 17:39
22.9 km
Mislodin, Dom
arr. 17:41
dep. 17:41
24.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:42
dep. 17:42
24.8 km
Mislodin, JNA
arr. 17:43
dep. 17:43
25.5 km
Mislodin, Ulaz
arr. 17:44
dep. 17:44
26.2 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
27.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:46
dep. 17:46
28.8 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:48
dep. 17:48
29.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:50
30.6 km
Barajevo - Obrenovac timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
07:30 08:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 07:30
Barajevo, Prokica kraj
arr. 07:33
dep. 07:33
0.8 km
Bacevac, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
2.8 km
Bacevac, Dom
arr. 07:37
dep. 07:37
3.4 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 07:40
dep. 07:40
4 km
Bacevac, Skojevska
arr. 07:41
dep. 07:41
4.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 07:42
dep. 07:42
5 km
Bacevac, Izlaz
arr. 07:45
dep. 07:45
6.1 km
arr. 07:48
dep. 07:48
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 07:51
dep. 07:51
7.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 07:53
dep. 07:53
8.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 07:55
dep. 07:55
8.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 07:56
dep. 07:56
9.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 07:57
dep. 07:57
10 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 07:59
dep. 07:59
10.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
11.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 08:03
dep. 08:03
12.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 08:04
dep. 08:04
12.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 08:05
dep. 08:05
13.3 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 08:06
dep. 08:06
14 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 08:08
dep. 08:08
14.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 08:09
dep. 08:09
15.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 08:10
dep. 08:10
16.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 08:11
dep. 08:11
16.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 08:12
dep. 08:12
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 08:14
dep. 08:14
17.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 08:15
dep. 08:15
19 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 08:16
dep. 08:16
20 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 08:18
dep. 08:18
21.6 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 08:19
dep. 08:19
22.9 km
Mislodin, Dom
arr. 08:21
dep. 08:21
24.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 08:22
dep. 08:22
24.8 km
Mislodin, JNA
arr. 08:23
dep. 08:23
25.5 km
Mislodin, Ulaz
arr. 08:24
dep. 08:24
26.2 km
Mislodin, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
27.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 08:26
dep. 08:26
28.8 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:28
dep. 08:28
29.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:30
30.6 km
11:30 12:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 11:30
Barajevo, Prokica kraj
arr. 11:33
dep. 11:33
0.8 km
Bacevac, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
2.8 km
Bacevac, Dom
arr. 11:37
dep. 11:37
3.4 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 11:40
dep. 11:40
4 km
Bacevac, Skojevska
arr. 11:41
dep. 11:41
4.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 11:42
dep. 11:42
5 km
Bacevac, Izlaz
arr. 11:45
dep. 11:45
6.1 km
arr. 11:48
dep. 11:48
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
7.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 11:53
dep. 11:53
8.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 11:55
dep. 11:55
8.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 11:56
dep. 11:56
9.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 11:57
dep. 11:57
10 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 11:59
dep. 11:59
10.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 12:01
dep. 12:01
11.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 12:03
dep. 12:03
12.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 12:04
dep. 12:04
12.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 12:05
dep. 12:05
13.3 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 12:06
dep. 12:06
14 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 12:08
dep. 12:08
14.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 12:09
dep. 12:09
15.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 12:10
dep. 12:10
16.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 12:11
dep. 12:11
16.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 12:12
dep. 12:12
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 12:14
dep. 12:14
17.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 12:15
dep. 12:15
19 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 12:16
dep. 12:16
20 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
21.6 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 12:19
dep. 12:19
22.9 km
Mislodin, Dom
arr. 12:21
dep. 12:21
24.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 12:22
dep. 12:22
24.8 km
Mislodin, JNA
arr. 12:23
dep. 12:23
25.5 km
Mislodin, Ulaz
arr. 12:24
dep. 12:24
26.2 km
Mislodin, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
27.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 12:26
dep. 12:26
28.8 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 12:28
dep. 12:28
29.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:30
30.6 km
16:50 17:50 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 16:50
Barajevo, Prokica kraj
arr. 16:53
dep. 16:53
0.8 km
Bacevac, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
2.8 km
Bacevac, Dom
arr. 16:57
dep. 16:57
3.4 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 17:00
dep. 17:00
4 km
Bacevac, Skojevska
arr. 17:01
dep. 17:01
4.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 17:02
dep. 17:02
5 km
Bacevac, Izlaz
arr. 17:05
dep. 17:05
6.1 km
arr. 17:08
dep. 17:08
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 17:11
dep. 17:11
7.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 17:13
dep. 17:13
8.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 17:15
dep. 17:15
8.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 17:16
dep. 17:16
9.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 17:17
dep. 17:17
10 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 17:19
dep. 17:19
10.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 17:21
dep. 17:21
11.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 17:23
dep. 17:23
12.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 17:24
dep. 17:24
12.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 17:25
dep. 17:25
13.3 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 17:26
dep. 17:26
14 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 17:28
dep. 17:28
14.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 17:29
dep. 17:29
15.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 17:30
dep. 17:30
16.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 17:31
dep. 17:31
16.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 17:32
dep. 17:32
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 17:34
dep. 17:34
17.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 17:35
dep. 17:35
19 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 17:36
dep. 17:36
20 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:38
dep. 17:38
21.6 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 17:39
dep. 17:39
22.9 km
Mislodin, Dom
arr. 17:41
dep. 17:41
24.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:42
dep. 17:42
24.8 km
Mislodin, JNA
arr. 17:43
dep. 17:43
25.5 km
Mislodin, Ulaz
arr. 17:44
dep. 17:44
26.2 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
27.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:46
dep. 17:46
28.8 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:48
dep. 17:48
29.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:50
30.6 km
Barajevo - Obrenovac timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
07:30 08:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 07:30
Barajevo, Prokica kraj
arr. 07:33
dep. 07:33
0.8 km
Bacevac, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
2.8 km
Bacevac, Dom
arr. 07:37
dep. 07:37
3.4 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 07:40
dep. 07:40
4 km
Bacevac, Skojevska
arr. 07:41
dep. 07:41
4.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 07:42
dep. 07:42
5 km
Bacevac, Izlaz
arr. 07:45
dep. 07:45
6.1 km
arr. 07:48
dep. 07:48
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 07:51
dep. 07:51
7.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 07:53
dep. 07:53
8.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 07:55
dep. 07:55
8.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 07:56
dep. 07:56
9.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 07:57
dep. 07:57
10 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 07:59
dep. 07:59
10.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
11.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 08:03
dep. 08:03
12.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 08:04
dep. 08:04
12.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 08:05
dep. 08:05
13.3 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 08:06
dep. 08:06
14 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 08:08
dep. 08:08
14.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 08:09
dep. 08:09
15.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 08:10
dep. 08:10
16.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 08:11
dep. 08:11
16.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 08:12
dep. 08:12
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 08:14
dep. 08:14
17.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 08:15
dep. 08:15
19 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 08:16
dep. 08:16
20 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 08:18
dep. 08:18
21.6 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 08:19
dep. 08:19
22.9 km
Mislodin, Dom
arr. 08:21
dep. 08:21
24.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 08:22
dep. 08:22
24.8 km
Mislodin, JNA
arr. 08:23
dep. 08:23
25.5 km
Mislodin, Ulaz
arr. 08:24
dep. 08:24
26.2 km
Mislodin, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
27.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 08:26
dep. 08:26
28.8 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:28
dep. 08:28
29.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:30
30.6 km
11:30 12:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 11:30
Barajevo, Prokica kraj
arr. 11:33
dep. 11:33
0.8 km
Bacevac, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
2.8 km
Bacevac, Dom
arr. 11:37
dep. 11:37
3.4 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 11:40
dep. 11:40
4 km
Bacevac, Skojevska
arr. 11:41
dep. 11:41
4.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 11:42
dep. 11:42
5 km
Bacevac, Izlaz
arr. 11:45
dep. 11:45
6.1 km
arr. 11:48
dep. 11:48
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
7.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 11:53
dep. 11:53
8.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 11:55
dep. 11:55
8.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 11:56
dep. 11:56
9.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 11:57
dep. 11:57
10 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 11:59
dep. 11:59
10.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 12:01
dep. 12:01
11.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 12:03
dep. 12:03
12.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 12:04
dep. 12:04
12.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 12:05
dep. 12:05
13.3 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 12:06
dep. 12:06
14 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 12:08
dep. 12:08
14.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 12:09
dep. 12:09
15.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 12:10
dep. 12:10
16.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 12:11
dep. 12:11
16.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 12:12
dep. 12:12
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 12:14
dep. 12:14
17.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 12:15
dep. 12:15
19 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 12:16
dep. 12:16
20 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
21.6 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 12:19
dep. 12:19
22.9 km
Mislodin, Dom
arr. 12:21
dep. 12:21
24.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 12:22
dep. 12:22
24.8 km
Mislodin, JNA
arr. 12:23
dep. 12:23
25.5 km
Mislodin, Ulaz
arr. 12:24
dep. 12:24
26.2 km
Mislodin, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
27.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 12:26
dep. 12:26
28.8 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 12:28
dep. 12:28
29.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:30
30.6 km
16:50 17:50 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 16:50
Barajevo, Prokica kraj
arr. 16:53
dep. 16:53
0.8 km
Bacevac, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
2.8 km
Bacevac, Dom
arr. 16:57
dep. 16:57
3.4 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 17:00
dep. 17:00
4 km
Bacevac, Skojevska
arr. 17:01
dep. 17:01
4.5 km
Bacevac, Igraliste
arr. 17:02
dep. 17:02
5 km
Bacevac, Izlaz
arr. 17:05
dep. 17:05
6.1 km
arr. 17:08
dep. 17:08
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 17:11
dep. 17:11
7.4 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 17:13
dep. 17:13
8.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 17:15
dep. 17:15
8.6 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 17:16
dep. 17:16
9.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 17:17
dep. 17:17
10 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 17:19
dep. 17:19
10.5 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 17:21
dep. 17:21
11.2 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 17:23
dep. 17:23
12.3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 17:24
dep. 17:24
12.8 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 17:25
dep. 17:25
13.3 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 17:26
dep. 17:26
14 km
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 17:28
dep. 17:28
14.9 km
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
arr. 17:29
dep. 17:29
15.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Deonice
arr. 17:30
dep. 17:30
16.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Durdevic sokak
arr. 17:31
dep. 17:31
16.7 km
Jasenak kod Obrenovca, Okretnica
arr. 17:32
dep. 17:32
17.2 km
Jasenak kod Obrenovca, Reka
arr. 17:34
dep. 17:34
17.9 km
Jasenak kod Obrenovca, Dom
arr. 17:35
dep. 17:35
19 km
Jasenak kod Obrenovca, Skola
arr. 17:36
dep. 17:36
20 km
Jasenak kod Obrenovca, Intersection
arr. 17:38
dep. 17:38
21.6 km
Mislodin, Maricica potok
arr. 17:39
dep. 17:39
22.9 km
Mislodin, Dom
arr. 17:41
dep. 17:41
24.2 km
Mislodin, Bacevacki put
arr. 17:42
dep. 17:42
24.8 km
Mislodin, JNA
arr. 17:43
dep. 17:43
25.5 km
Mislodin, Ulaz
arr. 17:44
dep. 17:44
26.2 km
Mislodin, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
27.8 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:46
dep. 17:46
28.8 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:48
dep. 17:48
29.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:50
30.6 km

Naselja Barajevo i Obrenovac su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Barajevo je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 16:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.