Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Barajevo - Lazarevac timetable

tuesday, 21.05.2024.
04:30 04:52 (00:22)
ZS CentarRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, ZS Centar
dep. 04:30
Lazarevac, Railway station
arr. 04:52
31 km
04:57 05:22 (00:25)
ZS CentarRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, ZS Centar
dep. 04:57
Veliki Borak, Railway station
arr. 05:01
dep. 05:02
5 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 05:05
dep. 05:05
11 km
Stepojevac, Railway station
arr. 05:08
dep. 05:09
14 km
Vreoci, Railway station
arr. 05:15
dep. 05:16
22 km
Lazarevac, Railway station
arr. 05:22
31 km
05:25 06:37 (01:12)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 05:25
Barajevo, Prokica kraj
arr. 05:27
dep. 05:27
8.5 km
Bacevac, Intersection
arr. 05:30
dep. 05:30
10.5 km
Bacevac, Dom
arr. 05:31
dep. 05:31
11 km
Bacevac, Jankovic kraj
arr. 05:34
dep. 05:34
12.4 km
Bozdarevac, Bučije
arr. 05:35
dep. 05:35
13.4 km
Veliki Borak, Vis
arr. 05:36
dep. 05:36
13.9 km
Veliki Borak, 1
arr. 05:37
dep. 05:37
14.7 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 05:39
dep. 05:39
15.4 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 05:41
dep. 05:41
16.2 km
Veliki Borak, Dom
arr. 05:43
dep. 05:43
17.2 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 05:44
dep. 05:44
17.6 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 05:48
dep. 05:48
21 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 05:51
dep. 05:51
22 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 05:53
dep. 05:53
23 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 05:55
dep. 05:55
24 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 05:56
dep. 05:56
24.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 05:58
dep. 05:58
25 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 06:00
dep. 06:00
26 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 06:01
dep. 06:01
26.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 06:04
dep. 06:04
27.5 km
arr. 06:06
dep. 06:06
29.6 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 06:07
dep. 06:07
30.5 km
arr. 06:08
dep. 06:08
31 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 06:09
dep. 06:09
31.5 km
arr. 06:10
dep. 06:10
32.4 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 06:11
dep. 06:11
32.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 06:12
dep. 06:12
33.9 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 06:13
dep. 06:13
34.4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 06:16
dep. 06:16
35.9 km
Vreoci, Vaga
arr. 06:20
dep. 06:20
37.9 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 06:21
dep. 06:21
38.4 km
Vreoci, Dom
arr. 06:22
dep. 06:22
38.9 km
Vreoci, Susara
arr. 06:24
dep. 06:24
39.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 06:25
dep. 06:25
40.4 km
Vreoci, Peštan
arr. 06:26
dep. 06:26
41.4 km
Sopic, Staklenik
arr. 06:27
dep. 06:27
42.4 km
Sopic, Krivaja
arr. 06:29
dep. 06:29
44.4 km
Sopic, Dom
arr. 06:31
dep. 06:31
45.9 km
Lazarevac, Rampa
arr. 06:32
dep. 06:32
46.4 km
Lazarevac, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
46.9 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:37
47.4 km
06:46 07:26 (00:40)
ZS CentarRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, ZS Centar
dep. 06:46
Veliki Borak, Railway station
arr. 06:50
dep. 06:56
5 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 06:59
dep. 06:59
11 km
Stepojevac, Railway station
arr. 07:02
dep. 07:03
14 km
Vreoci, Railway station
arr. 07:09
dep. 07:20
22 km
Lazarevac, Railway station
arr. 07:26
31 km
06:50 08:02 (01:12)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:50
Barajevo, Prokica kraj
arr. 06:52
dep. 06:52
8.5 km
Bacevac, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
10.5 km
Bacevac, Dom
arr. 06:56
dep. 06:56
11 km
Bacevac, Jankovic kraj
arr. 06:59
dep. 06:59
12.4 km
Bozdarevac, Bučije
arr. 07:00
dep. 07:00
13.4 km
Veliki Borak, Vis
arr. 07:01
dep. 07:01
13.9 km
Veliki Borak, 1
arr. 07:02
dep. 07:02
14.7 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 07:04
dep. 07:04
15.4 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 07:06
dep. 07:06
16.2 km
Veliki Borak, Dom
arr. 07:08
dep. 07:08
17.2 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 07:09
dep. 07:09
17.6 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 07:13
dep. 07:13
21 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 07:16
dep. 07:16
22 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 07:18
dep. 07:18
23 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 07:20
dep. 07:20
24 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 07:21
dep. 07:21
24.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 07:23
dep. 07:23
25 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 07:25
dep. 07:25
26 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 07:26
dep. 07:26
26.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 07:29
dep. 07:29
27.5 km
arr. 07:31
dep. 07:31
29.6 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 07:32
dep. 07:32
30.5 km
arr. 07:33
dep. 07:33
31 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 07:34
dep. 07:34
31.5 km
arr. 07:35
dep. 07:35
32.4 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 07:36
dep. 07:36
32.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:37
dep. 07:37
33.9 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 07:38
dep. 07:38
34.4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:41
dep. 07:41
35.9 km
Vreoci, Vaga
arr. 07:45
dep. 07:45
37.9 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 07:46
dep. 07:46
38.4 km
Vreoci, Dom
arr. 07:47
dep. 07:47
38.9 km
Vreoci, Susara
arr. 07:49
dep. 07:49
39.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:50
dep. 07:50
40.4 km
Vreoci, Peštan
arr. 07:51
dep. 07:51
41.4 km
Sopic, Staklenik
arr. 07:52
dep. 07:52
42.4 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:54
dep. 07:54
44.4 km
Sopic, Dom
arr. 07:56
dep. 07:56
45.9 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:57
dep. 07:57
46.4 km
Lazarevac, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
46.9 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:02
47.4 km
08:15 09:27 (01:12)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 08:15
Barajevo, Prokica kraj
arr. 08:17
dep. 08:17
8.5 km
Bacevac, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
10.5 km
Bacevac, Dom
arr. 08:21
dep. 08:21
11 km
Bacevac, Jankovic kraj
arr. 08:24
dep. 08:24
12.4 km
Bozdarevac, Bučije
arr. 08:25
dep. 08:25
13.4 km
Veliki Borak, Vis
arr. 08:26
dep. 08:26
13.9 km
Veliki Borak, 1
arr. 08:27
dep. 08:27
14.7 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 08:29
dep. 08:29
15.4 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 08:31
dep. 08:31
16.2 km
Veliki Borak, Dom
arr. 08:33
dep. 08:33
17.2 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 08:34
dep. 08:34
17.6 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 08:38
dep. 08:38
21 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 08:41
dep. 08:41
22 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 08:43
dep. 08:43
23 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 08:45
dep. 08:45
24 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 08:46
dep. 08:46
24.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 08:48
dep. 08:48
25 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 08:50
dep. 08:50
26 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 08:51
dep. 08:51
26.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 08:54
dep. 08:54
27.5 km
arr. 08:56
dep. 08:56
29.6 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 08:57
dep. 08:57
30.5 km
arr. 08:58
dep. 08:58
31 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 08:59
dep. 08:59
31.5 km
arr. 09:00
dep. 09:00
32.4 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 09:01
dep. 09:01
32.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 09:02
dep. 09:02
33.9 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 09:03
dep. 09:03
34.4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 09:06
dep. 09:06
35.9 km
Vreoci, Vaga
arr. 09:10
dep. 09:10
37.9 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 09:11
dep. 09:11
38.4 km
Vreoci, Dom
arr. 09:12
dep. 09:12
38.9 km
Vreoci, Susara
arr. 09:14
dep. 09:14
39.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 09:15
dep. 09:15
40.4 km
Vreoci, Peštan
arr. 09:16
dep. 09:16
41.4 km
Sopic, Staklenik
arr. 09:17
dep. 09:17
42.4 km
Sopic, Krivaja
arr. 09:19
dep. 09:19
44.4 km
Sopic, Dom
arr. 09:21
dep. 09:21
45.9 km
Lazarevac, Rampa
arr. 09:22
dep. 09:22
46.4 km
Lazarevac, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
46.9 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:27
47.4 km
08:16 08:38 (00:22)
ZS CentarRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, ZS Centar
dep. 08:16
Lazarevac, Railway station
arr. 08:38
31 km
08:48 09:13 (00:25)
ZS CentarRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, ZS Centar
dep. 08:48
Veliki Borak, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:53
5 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 08:56
dep. 08:56
11 km
Stepojevac, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:00
14 km
Vreoci, Railway station
arr. 09:06
dep. 09:07
22 km
Lazarevac, Railway station
arr. 09:13
31 km
09:40 10:52 (01:12)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 09:40
Barajevo, Prokica kraj
arr. 09:42
dep. 09:42
8.5 km
Bacevac, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
10.5 km
Bacevac, Dom
arr. 09:46
dep. 09:46
11 km
Bacevac, Jankovic kraj
arr. 09:49
dep. 09:49
12.4 km
Bozdarevac, Bučije
arr. 09:50
dep. 09:50
13.4 km
Veliki Borak, Vis
arr. 09:51
dep. 09:51
13.9 km
Veliki Borak, 1
arr. 09:52
dep. 09:52
14.7 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 09:54
dep. 09:54
15.4 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 09:56
dep. 09:56
16.2 km
Veliki Borak, Dom
arr. 09:58
dep. 09:58
17.2 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 09:59
dep. 09:59
17.6 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 10:03
dep. 10:03
21 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 10:06
dep. 10:06
22 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 10:08
dep. 10:08
23 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 10:10
dep. 10:10
24 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 10:11
dep. 10:11
24.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 10:13
dep. 10:13
25 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 10:15
dep. 10:15
26 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 10:16
dep. 10:16
26.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 10:19
dep. 10:19
27.5 km
arr. 10:21
dep. 10:21
29.6 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 10:22
dep. 10:22
30.5 km
arr. 10:23
dep. 10:23
31 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 10:24
dep. 10:24
31.5 km
arr. 10:25
dep. 10:25
32.4 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 10:26
dep. 10:26
32.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 10:27
dep. 10:27
33.9 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 10:28
dep. 10:28
34.4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 10:31
dep. 10:31
35.9 km
Vreoci, Vaga
arr. 10:35
dep. 10:35
37.9 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 10:36
dep. 10:36
38.4 km
Vreoci, Dom
arr. 10:37
dep. 10:37
38.9 km
Vreoci, Susara
arr. 10:39
dep. 10:39
39.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 10:40
dep. 10:40
40.4 km
Vreoci, Peštan
arr. 10:41
dep. 10:41
41.4 km
Sopic, Staklenik
arr. 10:42
dep. 10:42
42.4 km
Sopic, Krivaja
arr. 10:44
dep. 10:44
44.4 km
Sopic, Dom
arr. 10:46
dep. 10:46
45.9 km
Lazarevac, Rampa
arr. 10:47
dep. 10:47
46.4 km
Lazarevac, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
46.9 km
Lazarevac, Bus station
arr. 10:52
47.4 km
11:05 12:17 (01:12)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 11:05
Barajevo, Prokica kraj
arr. 11:07
dep. 11:07
8.5 km
Bacevac, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
10.5 km
Bacevac, Dom
arr. 11:11
dep. 11:11
11 km
Bacevac, Jankovic kraj
arr. 11:14
dep. 11:14
12.4 km
Bozdarevac, Bučije
arr. 11:15
dep. 11:15
13.4 km
Veliki Borak, Vis
arr. 11:16
dep. 11:16
13.9 km
Veliki Borak, 1
arr. 11:17
dep. 11:17
14.7 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 11:19
dep. 11:19
15.4 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 11:21
dep. 11:21
16.2 km
Veliki Borak, Dom
arr. 11:23
dep. 11:23
17.2 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 11:24
dep. 11:24
17.6 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 11:28
dep. 11:28
21 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 11:31
dep. 11:31
22 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 11:33
dep. 11:33
23 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 11:35
dep. 11:35
24 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 11:36
dep. 11:36
24.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 11:38
dep. 11:38
25 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 11:40
dep. 11:40
26 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 11:41
dep. 11:41
26.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 11:44
dep. 11:44
27.5 km
arr. 11:46
dep. 11:46
29.6 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 11:47
dep. 11:47
30.5 km
arr. 11:48
dep. 11:48
31 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 11:49
dep. 11:49
31.5 km
arr. 11:50
dep. 11:50
32.4 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 11:51
dep. 11:51
32.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 11:52
dep. 11:52
33.9 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 11:53
dep. 11:53
34.4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 11:56
dep. 11:56
35.9 km
Vreoci, Vaga
arr. 12:00
dep. 12:00
37.9 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 12:01
dep. 12:01
38.4 km
Vreoci, Dom
arr. 12:02
dep. 12:02
38.9 km
Vreoci, Susara
arr. 12:04
dep. 12:04
39.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 12:05
dep. 12:05
40.4 km
Vreoci, Peštan
arr. 12:06
dep. 12:06
41.4 km
Sopic, Staklenik
arr. 12:07
dep. 12:07
42.4 km
Sopic, Krivaja
arr. 12:09
dep. 12:09
44.4 km
Sopic, Dom
arr. 12:11
dep. 12:11
45.9 km
Lazarevac, Rampa
arr. 12:12
dep. 12:12
46.4 km
Lazarevac, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
46.9 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:17
47.4 km
11:37 12:07 (00:30)
ZS CentarRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, ZS Centar
dep. 11:37
Lazarevac, Railway station
arr. 12:07
31 km
12:30 13:42 (01:12)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 12:30
Barajevo, Prokica kraj
arr. 12:32
dep. 12:32
8.5 km
Bacevac, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
10.5 km
Bacevac, Dom
arr. 12:36
dep. 12:36
11 km
Bacevac, Jankovic kraj
arr. 12:39
dep. 12:39
12.4 km
Bozdarevac, Bučije
arr. 12:40
dep. 12:40
13.4 km
Veliki Borak, Vis
arr. 12:41
dep. 12:41
13.9 km
Veliki Borak, 1
arr. 12:42
dep. 12:42
14.7 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 12:44
dep. 12:44
15.4 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 12:46
dep. 12:46
16.2 km
Veliki Borak, Dom
arr. 12:48
dep. 12:48
17.2 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 12:49
dep. 12:49
17.6 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 12:53
dep. 12:53
21 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 12:56
dep. 12:56
22 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 12:58
dep. 12:58
23 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 13:00
dep. 13:00
24 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 13:01
dep. 13:01
24.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 13:03
dep. 13:03
25 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 13:05
dep. 13:05
26 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 13:06
dep. 13:06
26.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 13:09
dep. 13:09
27.5 km
arr. 13:11
dep. 13:11
29.6 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 13:12
dep. 13:12
30.5 km
arr. 13:13
dep. 13:13
31 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 13:14
dep. 13:14
31.5 km
arr. 13:15
dep. 13:15
32.4 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 13:16
dep. 13:16
32.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 13:17
dep. 13:17
33.9 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 13:18
dep. 13:18
34.4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 13:21
dep. 13:21
35.9 km
Vreoci, Vaga
arr. 13:25
dep. 13:25
37.9 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 13:26
dep. 13:26
38.4 km
Vreoci, Dom
arr. 13:27
dep. 13:27
38.9 km
Vreoci, Susara
arr. 13:29
dep. 13:29
39.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 13:30
dep. 13:30
40.4 km
Vreoci, Peštan
arr. 13:31
dep. 13:31
41.4 km
Sopic, Staklenik
arr. 13:32
dep. 13:32
42.4 km
Sopic, Krivaja
arr. 13:34
dep. 13:34
44.4 km
Sopic, Dom
arr. 13:36
dep. 13:36
45.9 km
Lazarevac, Rampa
arr. 13:37
dep. 13:37
46.4 km
Lazarevac, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
46.9 km
Lazarevac, Bus station
arr. 13:42
47.4 km
12:48 13:13 (00:25)
ZS CentarRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, ZS Centar
dep. 12:48
Veliki Borak, Railway station
arr. 12:52
dep. 12:53
5 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 12:56
dep. 12:56
11 km
Stepojevac, Railway station
arr. 12:59
dep. 13:00
14 km
Vreoci, Railway station
arr. 13:06
dep. 13:07
22 km
Lazarevac, Railway station
arr. 13:13
31 km
13:12 13:33 (00:21)
ZS CentarRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, ZS Centar
dep. 13:12
Lazarevac, Railway station
arr. 13:33
31 km
13:49 14:14 (00:25)
ZS CentarRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, ZS Centar
dep. 13:49
Veliki Borak, Railway station
arr. 13:53
dep. 13:54
5 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 13:57
dep. 13:57
11 km
Stepojevac, Railway station
arr. 14:00
dep. 14:01
14 km
Vreoci, Railway station
arr. 14:07
dep. 14:08
22 km
Lazarevac, Railway station
arr. 14:14
31 km
14:40 15:52 (01:12)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 14:40
Barajevo, Prokica kraj
arr. 14:42
dep. 14:42
8.5 km
Bacevac, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
10.5 km
Bacevac, Dom
arr. 14:46
dep. 14:46
11 km
Bacevac, Jankovic kraj
arr. 14:49
dep. 14:49
12.4 km
Bozdarevac, Bučije
arr. 14:50
dep. 14:50
13.4 km
Veliki Borak, Vis
arr. 14:51
dep. 14:51
13.9 km
Veliki Borak, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
14.7 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 14:54
dep. 14:54
15.4 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 14:56
dep. 14:56
16.2 km
Veliki Borak, Dom
arr. 14:58
dep. 14:58
17.2 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 14:59
dep. 14:59
17.6 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 15:03
dep. 15:03
21 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 15:06
dep. 15:06
22 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 15:08
dep. 15:08
23 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 15:10
dep. 15:10
24 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 15:11
dep. 15:11
24.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 15:13
dep. 15:13
25 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 15:15
dep. 15:15
26 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 15:16
dep. 15:16
26.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 15:19
dep. 15:19
27.5 km
arr. 15:21
dep. 15:21
29.6 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 15:22
dep. 15:22
30.5 km
arr. 15:23
dep. 15:23
31 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 15:24
dep. 15:24
31.5 km
arr. 15:25
dep. 15:25
32.4 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 15:26
dep. 15:26
32.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 15:27
dep. 15:27
33.9 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 15:28
dep. 15:28
34.4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 15:31
dep. 15:31
35.9 km
Vreoci, Vaga
arr. 15:35
dep. 15:35
37.9 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 15:36
dep. 15:36
38.4 km
Vreoci, Dom
arr. 15:37
dep. 15:37
38.9 km
Vreoci, Susara
arr. 15:39
dep. 15:39
39.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 15:40
dep. 15:40
40.4 km
Vreoci, Peštan
arr. 15:41
dep. 15:41
41.4 km
Sopic, Staklenik
arr. 15:42
dep. 15:42
42.4 km
Sopic, Krivaja
arr. 15:44
dep. 15:44
44.4 km
Sopic, Dom
arr. 15:46
dep. 15:46
45.9 km
Lazarevac, Rampa
arr. 15:47
dep. 15:47
46.4 km
Lazarevac, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
46.9 km
Lazarevac, Bus station
arr. 15:52
47.4 km
15:25 16:37 (01:12)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 15:25
Barajevo, Prokica kraj
arr. 15:27
dep. 15:27
8.5 km
Bacevac, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
10.5 km
Bacevac, Dom
arr. 15:31
dep. 15:31
11 km
Bacevac, Jankovic kraj
arr. 15:34
dep. 15:34
12.4 km
Bozdarevac, Bučije
arr. 15:35
dep. 15:35
13.4 km
Veliki Borak, Vis
arr. 15:36
dep. 15:36
13.9 km
Veliki Borak, 1
arr. 15:37
dep. 15:37
14.7 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 15:39
dep. 15:39
15.4 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 15:41
dep. 15:41
16.2 km
Veliki Borak, Dom
arr. 15:43
dep. 15:43
17.2 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 15:44
dep. 15:44
17.6 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 15:48
dep. 15:48
21 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 15:51
dep. 15:51
22 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 15:53
dep. 15:53
23 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 15:55
dep. 15:55
24 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 15:56
dep. 15:56
24.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 15:58
dep. 15:58
25 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 16:00
dep. 16:00
26 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 16:01
dep. 16:01
26.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 16:04
dep. 16:04
27.5 km
arr. 16:06
dep. 16:06
29.6 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 16:07
dep. 16:07
30.5 km
arr. 16:08
dep. 16:08
31 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 16:09
dep. 16:09
31.5 km
arr. 16:10
dep. 16:10
32.4 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 16:11
dep. 16:11
32.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 16:12
dep. 16:12
33.9 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 16:13
dep. 16:13
34.4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 16:16
dep. 16:16
35.9 km
Vreoci, Vaga
arr. 16:20
dep. 16:20
37.9 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 16:21
dep. 16:21
38.4 km
Vreoci, Dom
arr. 16:22
dep. 16:22
38.9 km
Vreoci, Susara
arr. 16:24
dep. 16:24
39.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 16:25
dep. 16:25
40.4 km
Vreoci, Peštan
arr. 16:26
dep. 16:26
41.4 km
Sopic, Staklenik
arr. 16:27
dep. 16:27
42.4 km
Sopic, Krivaja
arr. 16:29
dep. 16:29
44.4 km
Sopic, Dom
arr. 16:31
dep. 16:31
45.9 km
Lazarevac, Rampa
arr. 16:32
dep. 16:32
46.4 km
Lazarevac, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
46.9 km
Lazarevac, Bus station
arr. 16:37
47.4 km
16:00 16:25 (00:25)
ZS CentarRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, ZS Centar
dep. 16:00
Lazarevac, Railway station
arr. 16:25
31 km
16:20 16:42 (00:22)
ZS CentarRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, ZS Centar
dep. 16:20
Veliki Borak, Railway station
arr. 16:24
dep. 16:24
5 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 16:27
dep. 16:27
11 km
Stepojevac, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:30
14 km
Vreoci, Railway station
arr. 16:36
dep. 16:36
22 km
Lazarevac, Railway station
arr. 16:42
31 km
17:02 17:32 (00:30)
ZS CentarRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, ZS Centar
dep. 17:02
Veliki Borak, Railway station
arr. 17:06
dep. 17:07
5 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 17:10
dep. 17:10
11 km
Stepojevac, Railway station
arr. 17:13
dep. 17:19
14 km
Vreoci, Railway station
arr. 17:25
dep. 17:26
22 km
Lazarevac, Railway station
arr. 17:32
31 km
17:40 18:52 (01:12)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 17:40
Barajevo, Prokica kraj
arr. 17:42
dep. 17:42
8.5 km
Bacevac, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
10.5 km
Bacevac, Dom
arr. 17:46
dep. 17:46
11 km
Bacevac, Jankovic kraj
arr. 17:49
dep. 17:49
12.4 km
Bozdarevac, Bučije
arr. 17:50
dep. 17:50
13.4 km
Veliki Borak, Vis
arr. 17:51
dep. 17:51
13.9 km
Veliki Borak, 1
arr. 17:52
dep. 17:52
14.7 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 17:54
dep. 17:54
15.4 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 17:56
dep. 17:56
16.2 km
Veliki Borak, Dom
arr. 17:58
dep. 17:58
17.2 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 17:59
dep. 17:59
17.6 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 18:03
dep. 18:03
21 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 18:06
dep. 18:06
22 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 18:08
dep. 18:08
23 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 18:10
dep. 18:10
24 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 18:11
dep. 18:11
24.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 18:13
dep. 18:13
25 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 18:15
dep. 18:15
26 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 18:16
dep. 18:16
26.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 18:19
dep. 18:19
27.5 km
arr. 18:21
dep. 18:21
29.6 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 18:22
dep. 18:22
30.5 km
arr. 18:23
dep. 18:23
31 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 18:24
dep. 18:24
31.5 km
arr. 18:25
dep. 18:25
32.4 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 18:26
dep. 18:26
32.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 18:27
dep. 18:27
33.9 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 18:28
dep. 18:28
34.4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 18:31
dep. 18:31
35.9 km
Vreoci, Vaga
arr. 18:35
dep. 18:35
37.9 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 18:36
dep. 18:36
38.4 km
Vreoci, Dom
arr. 18:37
dep. 18:37
38.9 km
Vreoci, Susara
arr. 18:39
dep. 18:39
39.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 18:40
dep. 18:40
40.4 km
Vreoci, Peštan
arr. 18:41
dep. 18:41
41.4 km
Sopic, Staklenik
arr. 18:42
dep. 18:42
42.4 km
Sopic, Krivaja
arr. 18:44
dep. 18:44
44.4 km
Sopic, Dom
arr. 18:46
dep. 18:46
45.9 km
Lazarevac, Rampa
arr. 18:47
dep. 18:47
46.4 km
Lazarevac, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
46.9 km
Lazarevac, Bus station
arr. 18:52
47.4 km
18:35 19:47 (01:12)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 18:35
Barajevo, Prokica kraj
arr. 18:37
dep. 18:37
8.5 km
Bacevac, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
10.5 km
Bacevac, Dom
arr. 18:41
dep. 18:41
11 km
Bacevac, Jankovic kraj
arr. 18:44
dep. 18:44
12.4 km
Bozdarevac, Bučije
arr. 18:45
dep. 18:45
13.4 km
Veliki Borak, Vis
arr. 18:46
dep. 18:46
13.9 km
Veliki Borak, 1
arr. 18:47
dep. 18:47
14.7 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 18:49
dep. 18:49
15.4 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 18:51
dep. 18:51
16.2 km
Veliki Borak, Dom
arr. 18:53
dep. 18:53
17.2 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 18:54
dep. 18:54
17.6 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 18:58
dep. 18:58
21 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 19:01
dep. 19:01
22 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 19:03
dep. 19:03
23 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 19:05
dep. 19:05
24 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 19:06
dep. 19:06
24.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 19:08
dep. 19:08
25 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 19:10
dep. 19:10
26 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 19:11
dep. 19:11
26.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 19:14
dep. 19:14
27.5 km
arr. 19:16
dep. 19:16
29.6 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 19:17
dep. 19:17
30.5 km
arr. 19:18
dep. 19:18
31 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 19:19
dep. 19:19
31.5 km
arr. 19:20
dep. 19:20
32.4 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 19:21
dep. 19:21
32.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 19:22
dep. 19:22
33.9 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 19:23
dep. 19:23
34.4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 19:26
dep. 19:26
35.9 km
Vreoci, Vaga
arr. 19:30
dep. 19:30
37.9 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 19:31
dep. 19:31
38.4 km
Vreoci, Dom
arr. 19:32
dep. 19:32
38.9 km
Vreoci, Susara
arr. 19:34
dep. 19:34
39.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 19:35
dep. 19:35
40.4 km
Vreoci, Peštan
arr. 19:36
dep. 19:36
41.4 km
Sopic, Staklenik
arr. 19:37
dep. 19:37
42.4 km
Sopic, Krivaja
arr. 19:39
dep. 19:39
44.4 km
Sopic, Dom
arr. 19:41
dep. 19:41
45.9 km
Lazarevac, Rampa
arr. 19:42
dep. 19:42
46.4 km
Lazarevac, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
46.9 km
Lazarevac, Bus station
arr. 19:47
47.4 km
19:33 19:58 (00:25)
ZS CentarRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, ZS Centar
dep. 19:33
Veliki Borak, Railway station
arr. 19:37
dep. 19:38
5 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 19:41
dep. 19:41
11 km
Stepojevac, Railway station
arr. 19:44
dep. 19:44
14 km
Vreoci, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:52
22 km
Lazarevac, Railway station
arr. 19:58
31 km
20:11 20:34 (00:23)
ZS CentarRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, ZS Centar
dep. 20:11
Lazarevac, Railway station
arr. 20:34
31 km
20:50 22:02 (01:12)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 20:50
Barajevo, Prokica kraj
arr. 20:52
dep. 20:52
8.5 km
Bacevac, Intersection
arr. 20:55
dep. 20:55
10.5 km
Bacevac, Dom
arr. 20:56
dep. 20:56
11 km
Bacevac, Jankovic kraj
arr. 20:59
dep. 20:59
12.4 km
Bozdarevac, Bučije
arr. 21:00
dep. 21:00
13.4 km
Veliki Borak, Vis
arr. 21:01
dep. 21:01
13.9 km
Veliki Borak, 1
arr. 21:02
dep. 21:02
14.7 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 21:04
dep. 21:04
15.4 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 21:06
dep. 21:06
16.2 km
Veliki Borak, Dom
arr. 21:08
dep. 21:08
17.2 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 21:09
dep. 21:09
17.6 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 21:13
dep. 21:13
21 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 21:16
dep. 21:16
22 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 21:18
dep. 21:18
23 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 21:20
dep. 21:20
24 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 21:21
dep. 21:21
24.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 21:23
dep. 21:23
25 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 21:25
dep. 21:25
26 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 21:26
dep. 21:26
26.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 21:29
dep. 21:29
27.5 km
arr. 21:31
dep. 21:31
29.6 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 21:32
dep. 21:32
30.5 km
arr. 21:33
dep. 21:33
31 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 21:34
dep. 21:34
31.5 km
arr. 21:35
dep. 21:35
32.4 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 21:36
dep. 21:36
32.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 21:37
dep. 21:37
33.9 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 21:38
dep. 21:38
34.4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 21:41
dep. 21:41
35.9 km
Vreoci, Vaga
arr. 21:45
dep. 21:45
37.9 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 21:46
dep. 21:46
38.4 km
Vreoci, Dom
arr. 21:47
dep. 21:47
38.9 km
Vreoci, Susara
arr. 21:49
dep. 21:49
39.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 21:50
dep. 21:50
40.4 km
Vreoci, Peštan
arr. 21:51
dep. 21:51
41.4 km
Sopic, Staklenik
arr. 21:52
dep. 21:52
42.4 km
Sopic, Krivaja
arr. 21:54
dep. 21:54
44.4 km
Sopic, Dom
arr. 21:56
dep. 21:56
45.9 km
Lazarevac, Rampa
arr. 21:57
dep. 21:57
46.4 km
Lazarevac, Center
arr. 22:00
dep. 22:00
46.9 km
Lazarevac, Bus station
arr. 22:02
47.4 km
21:40 22:52 (01:12)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 21:40
Barajevo, Prokica kraj
arr. 21:42
dep. 21:42
8.5 km
Bacevac, Intersection
arr. 21:45
dep. 21:45
10.5 km
Bacevac, Dom
arr. 21:46
dep. 21:46
11 km
Bacevac, Jankovic kraj
arr. 21:49
dep. 21:49
12.4 km
Bozdarevac, Bučije
arr. 21:50
dep. 21:50
13.4 km
Veliki Borak, Vis
arr. 21:51
dep. 21:51
13.9 km
Veliki Borak, 1
arr. 21:52
dep. 21:52
14.7 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 21:54
dep. 21:54
15.4 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 21:56
dep. 21:56
16.2 km
Veliki Borak, Dom
arr. 21:58
dep. 21:58
17.2 km
Veliki Borak, Igraliste
arr. 21:59
dep. 21:59
17.6 km
Leskovac kod Lazarevca, Crkva
arr. 22:03
dep. 22:03
21 km
Leskovac kod Lazarevca, Prljusa
arr. 22:06
dep. 22:06
22 km
Leskovac kod Lazarevca, Dom
arr. 22:08
dep. 22:08
23 km
Leskovac kod Lazarevca, F kuca
arr. 22:10
dep. 22:10
24 km
Leskovac kod Lazarevca, Prodavnica
arr. 22:11
dep. 22:11
24.5 km
Leskovac kod Lazarevca, Trafostanica
arr. 22:13
dep. 22:13
25 km
Leskovac kod Lazarevca, Lipovica
arr. 22:15
dep. 22:15
26 km
Stepojevac, Dubrava
arr. 22:16
dep. 22:16
26.5 km
Stepojevac, Pijaca
arr. 22:19
dep. 22:19
27.5 km
arr. 22:21
dep. 22:21
29.6 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 22:22
dep. 22:22
30.5 km
arr. 22:23
dep. 22:23
31 km
Stepojevac, Karadordeva
arr. 22:24
dep. 22:24
31.5 km
arr. 22:25
dep. 22:25
32.4 km
Veliki Crljeni, Matica kuca
arr. 22:26
dep. 22:26
32.9 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 22:27
dep. 22:27
33.9 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 22:28
dep. 22:28
34.4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 22:31
dep. 22:31
35.9 km
Vreoci, Vaga
arr. 22:35
dep. 22:35
37.9 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 22:36
dep. 22:36
38.4 km
Vreoci, Dom
arr. 22:37
dep. 22:37
38.9 km
Vreoci, Susara
arr. 22:39
dep. 22:39
39.9 km
Vreoci, Zavod
arr. 22:40
dep. 22:40
40.4 km
Vreoci, Peštan
arr. 22:41
dep. 22:41
41.4 km
Sopic, Staklenik
arr. 22:42
dep. 22:42
42.4 km
Sopic, Krivaja
arr. 22:44
dep. 22:44
44.4 km
Sopic, Dom
arr. 22:46
dep. 22:46
45.9 km
Lazarevac, Rampa
arr. 22:47
dep. 22:47
46.4 km
Lazarevac, Center
arr. 22:50
dep. 22:50
46.9 km
Lazarevac, Bus station
arr. 22:52
47.4 km

Naselja Barajevo i Lazarevac su međusobno udaljena ~39 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 21min., a najduže 01h i 12min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Barajevo je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 21:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.