Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Barajevo - Guberevac kod Sopota timetable

sunday, 23.02.2020.
04:30 04:55 (00:25)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 04:30
Barajevo, Center
arr. 04:31
dep. 04:31
0.5 km
arr. 04:33
dep. 04:33
1.7 km
arr. 04:35
dep. 04:35
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 04:36
dep. 04:36
2.9 km
arr. 04:39
dep. 04:39
4 km
Lisovic, Mlekara
arr. 04:42
dep. 04:42
5 km
Guberevac kod Sopota, Dubrave
arr. 04:45
dep. 04:45
5.9 km
Guberevac kod Sopota, 1
arr. 04:48
dep. 04:48
7 km
Guberevac kod Sopota, 2
arr. 04:49
dep. 04:49
7.3 km
Guberevac kod Sopota, Prodavnica
arr. 04:51
dep. 04:51
8 km
Guberevac kod Sopota, Dom zdravlja
arr. 04:53
dep. 04:53
8.4 km
Guberevac kod Sopota, Okretnica
arr. 04:55
9 km
06:20 06:45 (00:25)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:20
Barajevo, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
0.5 km
arr. 06:23
dep. 06:23
1.7 km
arr. 06:25
dep. 06:25
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 06:26
dep. 06:26
2.9 km
arr. 06:29
dep. 06:29
4 km
Lisovic, Mlekara
arr. 06:32
dep. 06:32
5 km
Guberevac kod Sopota, Dubrave
arr. 06:35
dep. 06:35
5.9 km
Guberevac kod Sopota, 1
arr. 06:38
dep. 06:38
7 km
Guberevac kod Sopota, 2
arr. 06:39
dep. 06:39
7.3 km
Guberevac kod Sopota, Prodavnica
arr. 06:41
dep. 06:41
8 km
Guberevac kod Sopota, Dom zdravlja
arr. 06:43
dep. 06:43
8.4 km
Guberevac kod Sopota, Okretnica
arr. 06:45
9 km
10:30 10:55 (00:25)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 10:30
Barajevo, Center
arr. 10:31
dep. 10:31
0.5 km
arr. 10:33
dep. 10:33
1.7 km
arr. 10:35
dep. 10:35
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 10:36
dep. 10:36
2.9 km
arr. 10:39
dep. 10:39
4 km
Lisovic, Mlekara
arr. 10:42
dep. 10:42
5 km
Guberevac kod Sopota, Dubrave
arr. 10:45
dep. 10:45
5.9 km
Guberevac kod Sopota, 1
arr. 10:48
dep. 10:48
7 km
Guberevac kod Sopota, 2
arr. 10:49
dep. 10:49
7.3 km
Guberevac kod Sopota, Prodavnica
arr. 10:51
dep. 10:51
8 km
Guberevac kod Sopota, Dom zdravlja
arr. 10:53
dep. 10:53
8.4 km
Guberevac kod Sopota, Okretnica
arr. 10:55
9 km
13:30 14:00 (00:30)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 13:30
Barajevo, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
arr. 13:33
dep. 13:33
1.7 km
arr. 13:35
dep. 13:35
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 13:36
dep. 13:36
2.9 km
arr. 13:39
dep. 13:39
4 km
Pajsuma (Lisovic), Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
5 km
Pajsuma (Lisovic), Mesna zajednica - Staro selo
arr. 13:43
dep. 13:43
5.7 km
Pajsuma (Lisovic), Cesma
arr. 13:44
dep. 13:44
6.4 km
Pajsuma (Lisovic), Okretnica
arr. 13:46
dep. 13:46
7.2 km
Pajsuma (Lisovic), Cesma
arr. 13:48
dep. 13:48
8 km
Pajsuma (Lisovic), Mesna zajednica - Staro selo
arr. 13:49
dep. 13:49
8.7 km
Pajsuma (Lisovic), Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
9.4 km
Guberevac kod Sopota, Dubrave
arr. 13:52
dep. 13:52
10.3 km
Guberevac kod Sopota, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
11.4 km
Guberevac kod Sopota, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
11.7 km
Guberevac kod Sopota, Prodavnica
arr. 13:56
dep. 13:56
12.4 km
Guberevac kod Sopota, Dom zdravlja
arr. 13:58
dep. 13:58
12.8 km
Guberevac kod Sopota, Okretnica
arr. 14:00
13.4 km
16:35 17:05 (00:30)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 16:35
Barajevo, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
0.5 km
arr. 16:38
dep. 16:38
1.7 km
arr. 16:40
dep. 16:40
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 16:41
dep. 16:41
2.9 km
arr. 16:44
dep. 16:44
4 km
Pajsuma (Lisovic), Intersection
arr. 16:47
dep. 16:47
5 km
Pajsuma (Lisovic), Mesna zajednica - Staro selo
arr. 16:48
dep. 16:48
5.7 km
Pajsuma (Lisovic), Cesma
arr. 16:49
dep. 16:49
6.4 km
Pajsuma (Lisovic), Okretnica
arr. 16:51
dep. 16:51
7.2 km
Pajsuma (Lisovic), Cesma
arr. 16:53
dep. 16:53
8 km
Pajsuma (Lisovic), Mesna zajednica - Staro selo
arr. 16:54
dep. 16:54
8.7 km
Pajsuma (Lisovic), Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
9.4 km
Guberevac kod Sopota, Dubrave
arr. 16:57
dep. 16:57
10.3 km
Guberevac kod Sopota, 1
arr. 16:59
dep. 16:59
11.4 km
Guberevac kod Sopota, 2
arr. 17:00
dep. 17:00
11.7 km
Guberevac kod Sopota, Prodavnica
arr. 17:01
dep. 17:01
12.4 km
Guberevac kod Sopota, Dom zdravlja
arr. 17:03
dep. 17:03
12.8 km
Guberevac kod Sopota, Okretnica
arr. 17:05
13.4 km
19:10 19:40 (00:30)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 19:10
Barajevo, Center
arr. 19:11
dep. 19:11
0.5 km
arr. 19:13
dep. 19:13
1.7 km
arr. 19:15
dep. 19:15
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 19:16
dep. 19:16
2.9 km
arr. 19:19
dep. 19:19
4 km
Pajsuma (Lisovic), Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
5 km
Pajsuma (Lisovic), Mesna zajednica - Staro selo
arr. 19:23
dep. 19:23
5.7 km
Pajsuma (Lisovic), Cesma
arr. 19:24
dep. 19:24
6.4 km
Pajsuma (Lisovic), Okretnica
arr. 19:26
dep. 19:26
7.2 km
Pajsuma (Lisovic), Cesma
arr. 19:28
dep. 19:28
8 km
Pajsuma (Lisovic), Mesna zajednica - Staro selo
arr. 19:29
dep. 19:29
8.7 km
Pajsuma (Lisovic), Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
9.4 km
Guberevac kod Sopota, Dubrave
arr. 19:32
dep. 19:32
10.3 km
Guberevac kod Sopota, 1
arr. 19:34
dep. 19:34
11.4 km
Guberevac kod Sopota, 2
arr. 19:35
dep. 19:35
11.7 km
Guberevac kod Sopota, Prodavnica
arr. 19:36
dep. 19:36
12.4 km
Guberevac kod Sopota, Dom zdravlja
arr. 19:38
dep. 19:38
12.8 km
Guberevac kod Sopota, Okretnica
arr. 19:40
13.4 km
22:10 22:40 (00:30)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 22:10
Barajevo, Center
arr. 22:11
dep. 22:11
0.5 km
arr. 22:13
dep. 22:13
1.7 km
arr. 22:15
dep. 22:15
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 22:16
dep. 22:16
2.9 km
arr. 22:19
dep. 22:19
4 km
Pajsuma (Lisovic), Intersection
arr. 22:22
dep. 22:22
5 km
Pajsuma (Lisovic), Mesna zajednica - Staro selo
arr. 22:23
dep. 22:23
5.7 km
Pajsuma (Lisovic), Cesma
arr. 22:24
dep. 22:24
6.4 km
Pajsuma (Lisovic), Okretnica
arr. 22:26
dep. 22:26
7.2 km
Pajsuma (Lisovic), Cesma
arr. 22:28
dep. 22:28
8 km
Pajsuma (Lisovic), Mesna zajednica - Staro selo
arr. 22:29
dep. 22:29
8.7 km
Pajsuma (Lisovic), Intersection
arr. 22:30
dep. 22:30
9.4 km
Guberevac kod Sopota, Dubrave
arr. 22:32
dep. 22:32
10.3 km
Guberevac kod Sopota, 1
arr. 22:34
dep. 22:34
11.4 km
Guberevac kod Sopota, 2
arr. 22:35
dep. 22:35
11.7 km
Guberevac kod Sopota, Prodavnica
arr. 22:36
dep. 22:36
12.4 km
Guberevac kod Sopota, Dom zdravlja
arr. 22:38
dep. 22:38
12.8 km
Guberevac kod Sopota, Okretnica
arr. 22:40
13.4 km

Naselja Barajevo i Guberevac kod Sopota su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Barajevo je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.