Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Barajevo - Beograd (Belgrade) timetable

saturday, 16.02.2019.
05:00 05:39 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 05:00
Barajevo, Izlaz
arr. 05:01
dep. 05:01
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 05:04
dep. 05:04
2.2 km
arr. 05:06
dep. 05:06
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 05:07
dep. 05:07
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 05:09
dep. 05:09
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 05:11
dep. 05:11
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 05:12
dep. 05:12
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 05:14
dep. 05:14
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 05:15
dep. 05:15
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 05:21
dep. 05:21
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 05:27
dep. 05:27
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 05:30
dep. 05:30
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 05:32
dep. 05:32
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 05:36
dep. 05:36
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 05:39
25.5 km
05:40 06:19 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 05:40
Barajevo, Izlaz
arr. 05:41
dep. 05:41
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 05:44
dep. 05:44
2.2 km
arr. 05:46
dep. 05:46
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 05:47
dep. 05:47
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 05:49
dep. 05:49
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 05:51
dep. 05:51
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 05:52
dep. 05:52
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 05:54
dep. 05:54
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 05:55
dep. 05:55
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 06:01
dep. 06:01
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 06:07
dep. 06:07
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:10
dep. 06:10
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 06:12
dep. 06:12
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:16
dep. 06:16
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 06:19
25.5 km
06:28 07:00 (00:32)
ZS Centar
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, ZS Centar
dep. 06:28
arr. 06:36
dep. 06:37
11 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 06:45
dep. 06:46
21 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 06:52
dep. 06:53
27 km
arr. 07:00
37 km
06:40 07:19 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:40
Barajevo, Izlaz
arr. 06:41
dep. 06:41
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 06:44
dep. 06:44
2.2 km
arr. 06:46
dep. 06:46
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 06:47
dep. 06:47
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 06:51
dep. 06:51
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 06:52
dep. 06:52
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 06:54
dep. 06:54
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 06:55
dep. 06:55
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 07:01
dep. 07:01
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 07:07
dep. 07:07
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 07:10
dep. 07:10
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 07:12
dep. 07:12
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:16
dep. 07:16
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 07:19
25.5 km
07:20 07:59 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 07:20
Barajevo, Izlaz
arr. 07:21
dep. 07:21
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 07:24
dep. 07:24
2.2 km
arr. 07:26
dep. 07:26
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 07:27
dep. 07:27
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 07:29
dep. 07:29
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 07:31
dep. 07:31
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 07:32
dep. 07:32
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 07:34
dep. 07:34
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 07:35
dep. 07:35
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 07:41
dep. 07:41
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 07:47
dep. 07:47
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 07:50
dep. 07:50
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 07:52
dep. 07:52
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:56
dep. 07:56
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 07:59
25.5 km
07:30 08:09 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 07:30
Barajevo, Izlaz
arr. 07:31
dep. 07:31
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 07:34
dep. 07:34
2.2 km
arr. 07:36
dep. 07:36
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 07:37
dep. 07:37
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 07:41
dep. 07:41
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 07:42
dep. 07:42
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 07:44
dep. 07:44
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 07:45
dep. 07:45
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 07:51
dep. 07:51
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 07:57
dep. 07:57
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 08:00
dep. 08:00
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 08:02
dep. 08:02
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:06
dep. 08:06
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 08:09
25.5 km
07:40 08:19 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 07:40
Barajevo, Izlaz
arr. 07:41
dep. 07:41
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 07:44
dep. 07:44
2.2 km
arr. 07:46
dep. 07:46
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 07:47
dep. 07:47
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 07:51
dep. 07:51
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 07:52
dep. 07:52
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 07:54
dep. 07:54
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 07:55
dep. 07:55
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 08:01
dep. 08:01
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 08:07
dep. 08:07
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 08:10
dep. 08:10
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 08:12
dep. 08:12
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:16
dep. 08:16
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 08:19
25.5 km
08:00 08:39 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 08:00
Barajevo, Izlaz
arr. 08:01
dep. 08:01
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 08:04
dep. 08:04
2.2 km
arr. 08:06
dep. 08:06
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 08:07
dep. 08:07
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 08:09
dep. 08:09
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 08:11
dep. 08:11
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 08:12
dep. 08:12
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 08:14
dep. 08:14
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 08:15
dep. 08:15
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 08:21
dep. 08:21
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 08:27
dep. 08:27
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 08:30
dep. 08:30
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 08:32
dep. 08:32
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:36
dep. 08:36
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 08:39
25.5 km
09:00 09:39 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 09:00
Barajevo, Izlaz
arr. 09:01
dep. 09:01
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 09:04
dep. 09:04
2.2 km
arr. 09:06
dep. 09:06
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 09:07
dep. 09:07
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 09:09
dep. 09:09
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 09:11
dep. 09:11
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 09:12
dep. 09:12
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 09:14
dep. 09:14
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 09:15
dep. 09:15
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 09:21
dep. 09:21
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 09:27
dep. 09:27
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 09:30
dep. 09:30
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 09:32
dep. 09:32
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:36
dep. 09:36
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 09:39
25.5 km
09:39 10:11 (00:32)
ZS Centar
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, ZS Centar
dep. 09:39
arr. 09:48
dep. 09:48
11 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 09:56
dep. 09:57
21 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 10:03
dep. 10:04
27 km
arr. 10:11
37 km
10:00 10:39 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 10:00
Barajevo, Izlaz
arr. 10:01
dep. 10:01
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 10:04
dep. 10:04
2.2 km
arr. 10:06
dep. 10:06
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 10:07
dep. 10:07
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 10:09
dep. 10:09
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 10:11
dep. 10:11
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 10:12
dep. 10:12
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 10:14
dep. 10:14
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 10:15
dep. 10:15
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 10:21
dep. 10:21
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 10:27
dep. 10:27
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 10:30
dep. 10:30
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 10:32
dep. 10:32
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 10:36
dep. 10:36
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 10:39
25.5 km
10:30 11:09 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 10:30
Barajevo, Izlaz
arr. 10:31
dep. 10:31
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 10:34
dep. 10:34
2.2 km
arr. 10:36
dep. 10:36
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 10:37
dep. 10:37
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 10:39
dep. 10:39
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 10:41
dep. 10:41
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 10:42
dep. 10:42
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 10:44
dep. 10:44
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 10:45
dep. 10:45
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 10:51
dep. 10:51
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 10:57
dep. 10:57
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 11:00
dep. 11:00
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 11:02
dep. 11:02
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:06
dep. 11:06
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 11:09
25.5 km
11:00 11:39 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 11:00
Barajevo, Izlaz
arr. 11:01
dep. 11:01
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 11:04
dep. 11:04
2.2 km
arr. 11:06
dep. 11:06
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 11:07
dep. 11:07
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 11:09
dep. 11:09
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 11:11
dep. 11:11
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 11:12
dep. 11:12
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 11:14
dep. 11:14
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 11:15
dep. 11:15
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 11:21
dep. 11:21
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 11:27
dep. 11:27
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 11:30
dep. 11:30
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 11:32
dep. 11:32
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:36
dep. 11:36
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 11:39
25.5 km
11:50 12:29 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 11:50
Barajevo, Izlaz
arr. 11:51
dep. 11:51
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 11:54
dep. 11:54
2.2 km
arr. 11:56
dep. 11:56
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 11:57
dep. 11:57
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 11:59
dep. 11:59
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 12:01
dep. 12:01
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 12:02
dep. 12:02
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 12:04
dep. 12:04
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 12:05
dep. 12:05
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 12:11
dep. 12:11
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 12:17
dep. 12:17
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 12:20
dep. 12:20
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 12:22
dep. 12:22
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:26
dep. 12:26
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 12:29
25.5 km
12:10 12:49 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 12:10
Barajevo, Izlaz
arr. 12:11
dep. 12:11
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 12:14
dep. 12:14
2.2 km
arr. 12:16
dep. 12:16
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 12:17
dep. 12:17
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 12:19
dep. 12:19
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 12:21
dep. 12:21
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 12:22
dep. 12:22
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 12:24
dep. 12:24
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 12:25
dep. 12:25
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 12:31
dep. 12:31
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 12:37
dep. 12:37
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 12:40
dep. 12:40
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 12:42
dep. 12:42
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:46
dep. 12:46
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 12:49
25.5 km
12:30 13:09 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 12:30
Barajevo, Izlaz
arr. 12:31
dep. 12:31
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 12:34
dep. 12:34
2.2 km
arr. 12:36
dep. 12:36
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 12:37
dep. 12:37
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 12:39
dep. 12:39
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 12:41
dep. 12:41
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 12:42
dep. 12:42
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 12:44
dep. 12:44
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 12:45
dep. 12:45
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 12:51
dep. 12:51
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 12:57
dep. 12:57
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 13:00
dep. 13:00
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 13:02
dep. 13:02
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 13:06
dep. 13:06
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 13:09
25.5 km
12:47 13:20 (00:33)
ZS Centar
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, ZS Centar
dep. 12:47
arr. 12:56
dep. 12:57
11 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 13:05
dep. 13:06
21 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 13:12
dep. 13:13
27 km
arr. 13:20
37 km
13:10 13:49 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 13:10
Barajevo, Izlaz
arr. 13:11
dep. 13:11
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 13:14
dep. 13:14
2.2 km
arr. 13:16
dep. 13:16
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 13:17
dep. 13:17
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 13:21
dep. 13:21
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 13:22
dep. 13:22
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 13:24
dep. 13:24
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 13:25
dep. 13:25
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 13:31
dep. 13:31
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 13:37
dep. 13:37
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 13:40
dep. 13:40
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 13:42
dep. 13:42
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 13:46
dep. 13:46
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 13:49
25.5 km
13:30 14:09 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 13:30
Barajevo, Izlaz
arr. 13:31
dep. 13:31
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 13:34
dep. 13:34
2.2 km
arr. 13:36
dep. 13:36
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 13:37
dep. 13:37
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 13:41
dep. 13:41
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 13:42
dep. 13:42
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 13:44
dep. 13:44
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 13:45
dep. 13:45
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 13:51
dep. 13:51
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 13:57
dep. 13:57
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 14:00
dep. 14:00
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 14:02
dep. 14:02
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:06
dep. 14:06
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 14:09
25.5 km
13:50 14:29 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 13:50
Barajevo, Izlaz
arr. 13:51
dep. 13:51
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 13:54
dep. 13:54
2.2 km
arr. 13:56
dep. 13:56
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 13:57
dep. 13:57
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 14:01
dep. 14:01
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 14:02
dep. 14:02
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 14:04
dep. 14:04
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 14:05
dep. 14:05
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 14:11
dep. 14:11
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 14:17
dep. 14:17
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 14:20
dep. 14:20
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 14:22
dep. 14:22
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:26
dep. 14:26
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 14:29
25.5 km
14:20 14:59 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 14:20
Barajevo, Izlaz
arr. 14:21
dep. 14:21
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 14:24
dep. 14:24
2.2 km
arr. 14:26
dep. 14:26
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 14:27
dep. 14:27
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 14:29
dep. 14:29
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 14:31
dep. 14:31
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 14:32
dep. 14:32
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 14:34
dep. 14:34
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 14:35
dep. 14:35
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 14:41
dep. 14:41
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 14:47
dep. 14:47
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 14:50
dep. 14:50
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 14:52
dep. 14:52
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:56
dep. 14:56
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 14:59
25.5 km
15:10 15:49 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 15:10
Barajevo, Izlaz
arr. 15:11
dep. 15:11
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 15:14
dep. 15:14
2.2 km
arr. 15:16
dep. 15:16
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 15:17
dep. 15:17
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 15:21
dep. 15:21
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 15:22
dep. 15:22
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 15:24
dep. 15:24
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 15:25
dep. 15:25
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 15:31
dep. 15:31
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 15:37
dep. 15:37
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 15:40
dep. 15:40
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 15:42
dep. 15:42
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:46
dep. 15:46
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 15:49
25.5 km
15:58 16:31 (00:33)
ZS Centar
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, ZS Centar
dep. 15:58
arr. 16:07
dep. 16:08
11 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 16:16
dep. 16:17
21 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 16:23
dep. 16:24
27 km
arr. 16:31
37 km
16:00 16:39 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 16:00
Barajevo, Izlaz
arr. 16:01
dep. 16:01
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 16:04
dep. 16:04
2.2 km
arr. 16:06
dep. 16:06
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 16:07
dep. 16:07
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 16:11
dep. 16:11
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 16:12
dep. 16:12
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 16:14
dep. 16:14
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 16:15
dep. 16:15
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 16:21
dep. 16:21
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 16:27
dep. 16:27
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 16:30
dep. 16:30
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 16:32
dep. 16:32
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:36
dep. 16:36
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 16:39
25.5 km
16:20 16:59 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 16:20
Barajevo, Izlaz
arr. 16:21
dep. 16:21
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 16:24
dep. 16:24
2.2 km
arr. 16:26
dep. 16:26
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 16:27
dep. 16:27
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 16:31
dep. 16:31
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 16:32
dep. 16:32
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 16:34
dep. 16:34
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 16:35
dep. 16:35
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 16:41
dep. 16:41
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 16:47
dep. 16:47
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 16:50
dep. 16:50
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 16:52
dep. 16:52
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 16:56
dep. 16:56
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 16:59
25.5 km
17:00 17:39 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 17:00
Barajevo, Izlaz
arr. 17:01
dep. 17:01
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 17:04
dep. 17:04
2.2 km
arr. 17:06
dep. 17:06
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 17:07
dep. 17:07
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 17:09
dep. 17:09
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 17:11
dep. 17:11
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:12
dep. 17:12
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 17:14
dep. 17:14
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 17:15
dep. 17:15
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 17:21
dep. 17:21
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 17:27
dep. 17:27
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 17:30
dep. 17:30
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 17:32
dep. 17:32
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:36
dep. 17:36
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 17:39
25.5 km
17:30 18:09 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 17:30
Barajevo, Izlaz
arr. 17:31
dep. 17:31
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 17:34
dep. 17:34
2.2 km
arr. 17:36
dep. 17:36
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 17:37
dep. 17:37
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 17:41
dep. 17:41
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:42
dep. 17:42
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 17:44
dep. 17:44
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 17:45
dep. 17:45
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 17:51
dep. 17:51
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 17:57
dep. 17:57
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 18:00
dep. 18:00
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 18:02
dep. 18:02
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:06
dep. 18:06
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 18:09
25.5 km
17:43 18:14 (00:31)
ZS Centar
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, ZS Centar
dep. 17:43
arr. 17:51
dep. 17:51
11 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:59
dep. 18:00
21 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 18:06
dep. 18:07
27 km
arr. 18:14
37 km
17:50 18:29 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 17:50
Barajevo, Izlaz
arr. 17:51
dep. 17:51
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 17:54
dep. 17:54
2.2 km
arr. 17:56
dep. 17:56
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 17:57
dep. 17:57
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 17:59
dep. 17:59
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 18:01
dep. 18:01
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 18:02
dep. 18:02
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 18:04
dep. 18:04
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 18:05
dep. 18:05
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 18:11
dep. 18:11
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 18:17
dep. 18:17
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 18:20
dep. 18:20
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 18:22
dep. 18:22
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:26
dep. 18:26
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 18:29
25.5 km
18:15 18:54 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 18:15
Barajevo, Izlaz
arr. 18:16
dep. 18:16
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 18:19
dep. 18:19
2.2 km
arr. 18:21
dep. 18:21
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 18:22
dep. 18:22
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 18:24
dep. 18:24
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 18:26
dep. 18:26
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 18:27
dep. 18:27
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 18:29
dep. 18:29
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 18:30
dep. 18:30
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 18:36
dep. 18:36
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 18:42
dep. 18:42
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 18:45
dep. 18:45
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 18:47
dep. 18:47
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:51
dep. 18:51
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 18:54
25.5 km
19:10 19:49 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 19:10
Barajevo, Izlaz
arr. 19:11
dep. 19:11
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 19:14
dep. 19:14
2.2 km
arr. 19:16
dep. 19:16
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 19:17
dep. 19:17
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 19:19
dep. 19:19
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 19:21
dep. 19:21
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 19:22
dep. 19:22
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 19:24
dep. 19:24
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 19:25
dep. 19:25
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 19:31
dep. 19:31
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 19:37
dep. 19:37
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 19:40
dep. 19:40
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 19:42
dep. 19:42
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 19:46
dep. 19:46
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 19:49
25.5 km
19:50 20:29 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 19:50
Barajevo, Izlaz
arr. 19:51
dep. 19:51
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 19:54
dep. 19:54
2.2 km
arr. 19:56
dep. 19:56
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 19:57
dep. 19:57
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 19:59
dep. 19:59
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 20:01
dep. 20:01
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 20:02
dep. 20:02
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 20:04
dep. 20:04
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 20:05
dep. 20:05
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 20:11
dep. 20:11
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 20:17
dep. 20:17
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 20:20
dep. 20:20
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 20:22
dep. 20:22
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:26
dep. 20:26
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 20:29
25.5 km
20:20 20:59 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 20:20
Barajevo, Izlaz
arr. 20:21
dep. 20:21
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 20:24
dep. 20:24
2.2 km
arr. 20:26
dep. 20:26
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 20:27
dep. 20:27
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 20:29
dep. 20:29
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 20:31
dep. 20:31
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 20:32
dep. 20:32
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 20:34
dep. 20:34
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 20:35
dep. 20:35
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 20:41
dep. 20:41
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 20:47
dep. 20:47
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 20:50
dep. 20:50
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 20:52
dep. 20:52
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:56
dep. 20:56
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 20:59
25.5 km
20:50 21:29 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 20:50
Barajevo, Izlaz
arr. 20:51
dep. 20:51
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 20:54
dep. 20:54
2.2 km
arr. 20:56
dep. 20:56
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 20:57
dep. 20:57
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 20:59
dep. 20:59
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 21:01
dep. 21:01
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 21:02
dep. 21:02
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 21:04
dep. 21:04
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 21:05
dep. 21:05
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 21:11
dep. 21:11
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 21:17
dep. 21:17
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 21:20
dep. 21:20
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 21:22
dep. 21:22
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 21:26
dep. 21:26
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 21:29
25.5 km
21:20 21:55 (00:35)
ZS Centar
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, ZS Centar
dep. 21:20
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 21:40
dep. 21:41
21 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 21:47
dep. 21:48
27 km
arr. 21:55
37 km
22:10 22:49 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 22:10
Barajevo, Izlaz
arr. 22:11
dep. 22:11
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 22:14
dep. 22:14
2.2 km
arr. 22:16
dep. 22:16
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 22:17
dep. 22:17
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 22:19
dep. 22:19
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 22:21
dep. 22:21
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 22:22
dep. 22:22
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 22:24
dep. 22:24
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 22:25
dep. 22:25
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 22:31
dep. 22:31
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 22:37
dep. 22:37
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 22:40
dep. 22:40
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 22:42
dep. 22:42
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 22:46
dep. 22:46
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 22:49
25.5 km
23:15 23:54 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 23:15
Barajevo, Izlaz
arr. 23:16
dep. 23:16
0.8 km
Barajevo, IKL
arr. 23:19
dep. 23:19
2.2 km
arr. 23:21
dep. 23:21
3.1 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 23:22
dep. 23:22
3.9 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 23:24
dep. 23:24
5.2 km
Lipovica (Barajevo), Sumska uprava
arr. 23:26
dep. 23:26
7.2 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 23:27
dep. 23:27
7.7 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 23:29
dep. 23:29
8.7 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 23:30
dep. 23:30
9.5 km
Rusanj, Novo naselje
arr. 23:36
dep. 23:36
14.7 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 23:42
dep. 23:42
19.1 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 23:45
dep. 23:45
20.7 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 23:47
dep. 23:47
21.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 23:51
dep. 23:51
23.7 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 23:54
25.5 km

Naselja Barajevo i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Barajevo je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.