Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Barajevo - Beljina kod Barajeva timetable

tuesday, 18.02.2020.
03:20 03:36 (00:16)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 03:20
Barajevo, Center
arr. 03:21
dep. 03:21
0.5 km
arr. 03:23
dep. 03:23
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 03:24
dep. 03:24
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 03:25
dep. 03:25
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 03:26
dep. 03:26
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 03:27
dep. 03:27
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 03:31
dep. 03:31
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 03:33
dep. 03:33
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 03:34
dep. 03:34
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 03:35
dep. 03:35
9.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 03:36
10.5 km
03:25 03:45 (00:20)
Bus station1
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 03:25
Barajevo, Center
arr. 03:26
dep. 03:26
0.5 km
arr. 03:28
dep. 03:28
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 03:30
dep. 03:30
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 03:31
dep. 03:31
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 03:33
dep. 03:33
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 03:35
dep. 03:35
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 03:37
dep. 03:37
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 03:39
dep. 03:39
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 03:41
dep. 03:41
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 03:43
dep. 03:43
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 03:45
10.3 km
04:30 04:50 (00:20)
Bus station1
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 04:30
Barajevo, Center
arr. 04:31
dep. 04:31
0.5 km
arr. 04:33
dep. 04:33
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 04:35
dep. 04:35
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 04:36
dep. 04:36
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 04:38
dep. 04:38
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 04:40
dep. 04:40
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 04:42
dep. 04:42
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 04:44
dep. 04:44
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 04:46
dep. 04:46
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 04:48
dep. 04:48
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 04:50
10.3 km
04:40 04:56 (00:16)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 04:40
Barajevo, Center
arr. 04:41
dep. 04:41
0.5 km
arr. 04:43
dep. 04:43
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 04:44
dep. 04:44
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 04:45
dep. 04:45
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 04:46
dep. 04:46
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 04:47
dep. 04:47
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 04:51
dep. 04:51
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 04:53
dep. 04:53
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 04:54
dep. 04:54
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 04:55
dep. 04:55
9.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 04:56
10.5 km
05:15 05:47 (00:32)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 05:15
Barajevo, Center
arr. 05:16
dep. 05:16
0.5 km
arr. 05:18
dep. 05:18
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 05:19
dep. 05:19
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 05:20
dep. 05:20
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 05:21
dep. 05:21
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 05:22
dep. 05:22
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 05:26
dep. 05:26
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 05:28
dep. 05:28
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 05:29
dep. 05:29
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 05:30
dep. 05:30
9.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 05:31
10.5 km
06:05 06:27 (00:22)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:05
Barajevo, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
0.5 km
arr. 06:08
dep. 06:08
1.7 km
arr. 06:10
dep. 06:10
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 06:11
dep. 06:11
2.9 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 06:13
dep. 06:13
3.6 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 06:14
dep. 06:14
4.1 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 06:16
dep. 06:16
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 06:18
dep. 06:18
5.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 06:22
dep. 06:22
8.6 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 06:24
dep. 06:24
9.6 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 06:26
dep. 06:26
11.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 06:27
11.9 km
06:15 06:37 (00:22)
Bus stationRozanci - raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:15
Barajevo, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
0.5 km
arr. 06:20
dep. 06:20
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 06:22
dep. 06:22
3.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 06:24
dep. 06:24
4.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 06:26
dep. 06:26
5.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 06:28
dep. 06:28
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 06:31
dep. 06:31
9.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 06:33
dep. 06:33
10.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 06:35
dep. 06:35
11.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 06:37
11.9 km
06:30 06:46 (00:16)
Bus station1
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:30
Barajevo, Center
arr. 06:31
dep. 06:31
0.5 km
arr. 06:33
dep. 06:33
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 06:34
dep. 06:34
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 06:35
dep. 06:35
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 06:36
dep. 06:36
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 06:37
dep. 06:37
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 06:41
dep. 06:41
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 06:43
dep. 06:43
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 06:45
dep. 06:45
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 06:46
10.3 km
06:30 06:49 (00:19)
Bus stationRozanci - raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 06:30
Barajevo, Center
arr. 06:31
dep. 06:31
0.5 km
arr. 06:33
dep. 06:33
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 06:34
dep. 06:34
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 06:35
dep. 06:35
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 06:36
dep. 06:36
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 06:37
dep. 06:37
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 06:41
dep. 06:41
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 06:43
dep. 06:43
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 06:45
dep. 06:45
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 06:47
dep. 06:47
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 06:49
10.9 km
07:20 07:38 (00:18)
Bus stationRozanci - raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 07:20
Barajevo, Center
arr. 07:21
dep. 07:21
0.5 km
arr. 07:23
dep. 07:23
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 07:24
dep. 07:24
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 07:25
dep. 07:25
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 07:26
dep. 07:26
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 07:27
dep. 07:27
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 07:31
dep. 07:31
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 07:34
dep. 07:34
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 07:35
dep. 07:35
9.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 07:36
dep. 07:36
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 07:37
dep. 07:37
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 07:38
10.9 km
08:40 09:00 (00:20)
Bus station1
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 08:40
Barajevo, Center
arr. 08:41
dep. 08:41
0.5 km
arr. 08:43
dep. 08:43
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 08:45
dep. 08:45
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 08:46
dep. 08:46
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 08:48
dep. 08:48
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 08:50
dep. 08:50
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 08:52
dep. 08:52
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 08:54
dep. 08:54
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 08:56
dep. 08:56
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 08:58
dep. 08:58
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 09:00
10.3 km
09:00 09:17 (00:17)
Bus stationRozanci - raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 09:00
Barajevo, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
0.5 km
arr. 09:03
dep. 09:03
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 09:05
dep. 09:05
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 09:06
dep. 09:06
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 09:07
dep. 09:07
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 09:11
dep. 09:11
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 09:13
dep. 09:13
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 09:15
dep. 09:15
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 09:16
dep. 09:16
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 09:17
10.9 km
09:00 09:25 (00:25)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 09:00
Barajevo, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
0.5 km
arr. 09:03
dep. 09:03
1.7 km
arr. 09:05
dep. 09:05
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 09:06
dep. 09:06
2.9 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 09:08
dep. 09:08
3.6 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 09:09
dep. 09:09
4.1 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 09:11
dep. 09:11
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 09:13
dep. 09:13
5.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 09:17
dep. 09:17
8.6 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 09:19
dep. 09:19
9.6 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 09:24
dep. 09:24
11.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 09:25
11.9 km
10:20 10:45 (00:25)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 10:20
Barajevo, Center
arr. 10:21
dep. 10:21
0.5 km
arr. 10:23
dep. 10:23
1.7 km
arr. 10:25
dep. 10:25
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 10:26
dep. 10:26
2.9 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 10:28
dep. 10:28
3.6 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 10:29
dep. 10:29
4.1 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 10:31
dep. 10:31
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 10:33
dep. 10:33
5.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 10:37
dep. 10:37
8.6 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 10:39
dep. 10:39
9.6 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 10:42
dep. 10:42
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 10:44
dep. 10:44
11.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 10:45
11.9 km
10:30 10:50 (00:20)
Bus station1
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 10:30
Barajevo, Center
arr. 10:31
dep. 10:31
0.5 km
arr. 10:33
dep. 10:33
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 10:35
dep. 10:35
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 10:36
dep. 10:36
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 10:38
dep. 10:38
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 10:40
dep. 10:40
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 10:42
dep. 10:42
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 10:44
dep. 10:44
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 10:46
dep. 10:46
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 10:48
dep. 10:48
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 10:50
10.3 km
11:25 11:45 (00:20)
Bus station1
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 11:25
Barajevo, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
0.5 km
arr. 11:28
dep. 11:28
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 11:30
dep. 11:30
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 11:31
dep. 11:31
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 11:33
dep. 11:33
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 11:35
dep. 11:35
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 11:37
dep. 11:37
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 11:39
dep. 11:39
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 11:41
dep. 11:41
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 11:43
dep. 11:43
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 11:45
10.3 km
11:30 11:55 (00:25)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 11:30
Barajevo, Center
arr. 11:31
dep. 11:31
0.5 km
arr. 11:33
dep. 11:33
1.7 km
arr. 11:35
dep. 11:35
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 11:36
dep. 11:36
2.9 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 11:38
dep. 11:38
3.6 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 11:39
dep. 11:39
4.1 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 11:41
dep. 11:41
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 11:43
dep. 11:43
5.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 11:47
dep. 11:47
8.6 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 11:49
dep. 11:49
9.6 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 11:52
dep. 11:52
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 11:54
dep. 11:54
11.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 11:55
11.9 km
11:30 11:55 (00:25)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 11:30
Barajevo, Center
arr. 11:31
dep. 11:31
0.5 km
arr. 11:33
dep. 11:33
1.7 km
arr. 11:35
dep. 11:35
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 11:36
dep. 11:36
2.9 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 11:38
dep. 11:38
3.6 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 11:39
dep. 11:39
4.1 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 11:41
dep. 11:41
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 11:43
dep. 11:43
5.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 11:47
dep. 11:47
8.6 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 11:49
dep. 11:49
9.6 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 11:52
dep. 11:52
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 11:54
dep. 11:54
11.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 11:55
11.9 km
12:00 12:22 (00:22)
Bus stationRozanci - raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 12:00
Barajevo, Center
arr. 12:03
dep. 12:03
0.5 km
arr. 12:05
dep. 12:05
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 12:07
dep. 12:07
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 12:09
dep. 12:09
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 12:11
dep. 12:11
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 12:14
dep. 12:14
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 12:18
dep. 12:18
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 12:20
dep. 12:20
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 12:22
10.9 km
12:30 12:48 (00:18)
Bus stationRozanci - raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 12:30
Barajevo, Center
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
arr. 12:33
dep. 12:33
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 12:34
dep. 12:34
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 12:35
dep. 12:35
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 12:36
dep. 12:36
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 12:37
dep. 12:37
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 12:41
dep. 12:41
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 12:44
dep. 12:44
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 12:45
dep. 12:45
9.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 12:46
dep. 12:46
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 12:47
dep. 12:47
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 12:48
10.9 km
13:30 13:50 (00:20)
Bus station1
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 13:30
Barajevo, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
arr. 13:33
dep. 13:33
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 13:35
dep. 13:35
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 13:36
dep. 13:36
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 13:38
dep. 13:38
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 13:40
dep. 13:40
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 13:42
dep. 13:42
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 13:44
dep. 13:44
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 13:48
dep. 13:48
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 13:50
10.3 km
13:30 13:52 (00:22)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 13:30
Barajevo, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
arr. 13:33
dep. 13:33
1.7 km
arr. 13:35
dep. 13:35
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 13:36
dep. 13:36
2.9 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 13:38
dep. 13:38
3.6 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 13:39
dep. 13:39
4.1 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 13:41
dep. 13:41
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 13:43
dep. 13:43
5.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 13:47
dep. 13:47
8.6 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 13:49
dep. 13:49
9.6 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 13:51
dep. 13:51
11.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 13:52
11.9 km
14:00 14:22 (00:22)
Bus stationRozanci - raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 14:00
Barajevo, Center
arr. 14:03
dep. 14:03
0.5 km
arr. 14:05
dep. 14:05
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 14:07
dep. 14:07
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 14:09
dep. 14:09
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 14:11
dep. 14:11
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 14:14
dep. 14:14
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 14:18
dep. 14:18
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 14:20
dep. 14:20
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 14:22
10.9 km
14:30 14:50 (00:20)
Bus station1
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 14:30
Barajevo, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
0.5 km
arr. 14:33
dep. 14:33
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 14:35
dep. 14:35
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 14:36
dep. 14:36
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 14:38
dep. 14:38
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 14:40
dep. 14:40
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 14:42
dep. 14:42
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 14:44
dep. 14:44
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 14:46
dep. 14:46
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 14:48
dep. 14:48
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 14:50
10.3 km
15:40 16:00 (00:20)
Bus station1
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 15:40
Barajevo, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
0.5 km
arr. 15:43
dep. 15:43
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 15:45
dep. 15:45
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 15:46
dep. 15:46
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 15:48
dep. 15:48
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 15:50
dep. 15:50
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 15:52
dep. 15:52
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 15:54
dep. 15:54
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 15:58
dep. 15:58
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 16:00
10.3 km
15:40 16:05 (00:25)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 15:40
Barajevo, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
0.5 km
arr. 15:43
dep. 15:43
1.7 km
arr. 15:45
dep. 15:45
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 15:46
dep. 15:46
2.9 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 15:48
dep. 15:48
3.6 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 15:49
dep. 15:49
4.1 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 15:51
dep. 15:51
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 15:53
dep. 15:53
5.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 15:57
dep. 15:57
8.6 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 15:59
dep. 15:59
9.6 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 16:02
dep. 16:02
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 16:04
dep. 16:04
11.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 16:05
11.9 km
16:30 16:47 (00:17)
Bus stationRozanci - raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 16:30
Barajevo, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
0.5 km
arr. 16:33
dep. 16:33
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 16:35
dep. 16:35
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 16:36
dep. 16:36
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 16:37
dep. 16:37
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 16:41
dep. 16:41
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 16:43
dep. 16:43
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 16:45
dep. 16:45
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 16:46
dep. 16:46
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 16:47
10.9 km
17:00 17:25 (00:25)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 17:00
Barajevo, Center
arr. 17:01
dep. 17:01
0.5 km
arr. 17:03
dep. 17:03
1.7 km
arr. 17:05
dep. 17:05
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 17:06
dep. 17:06
2.9 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 17:08
dep. 17:08
3.6 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 17:09
dep. 17:09
4.1 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 17:11
dep. 17:11
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 17:13
dep. 17:13
5.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 17:17
dep. 17:17
8.6 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 17:19
dep. 17:19
9.6 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 17:22
dep. 17:22
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 17:24
dep. 17:24
11.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 17:25
11.9 km
17:05 17:25 (00:20)
Bus station1
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 17:05
Barajevo, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
0.5 km
arr. 17:08
dep. 17:08
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 17:10
dep. 17:10
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 17:11
dep. 17:11
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 17:13
dep. 17:13
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 17:15
dep. 17:15
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 17:17
dep. 17:17
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 17:19
dep. 17:19
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 17:21
dep. 17:21
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 17:23
dep. 17:23
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 17:25
10.3 km
18:10 18:30 (00:20)
Bus station1
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 18:10
Barajevo, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
0.5 km
arr. 18:13
dep. 18:13
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 18:15
dep. 18:15
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 18:16
dep. 18:16
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 18:18
dep. 18:18
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 18:20
dep. 18:20
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 18:22
dep. 18:22
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 18:24
dep. 18:24
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 18:28
dep. 18:28
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 18:30
10.3 km
19:10 19:30 (00:20)
Bus station1
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 19:10
Barajevo, Center
arr. 19:11
dep. 19:11
0.5 km
arr. 19:13
dep. 19:13
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 19:15
dep. 19:15
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 19:16
dep. 19:16
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 19:18
dep. 19:18
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 19:20
dep. 19:20
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 19:22
dep. 19:22
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 19:24
dep. 19:24
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 19:26
dep. 19:26
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 19:28
dep. 19:28
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 19:30
10.3 km
19:10 19:32 (00:22)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 19:10
Barajevo, Center
arr. 19:11
dep. 19:11
0.5 km
arr. 19:13
dep. 19:13
1.7 km
arr. 19:15
dep. 19:15
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 19:16
dep. 19:16
2.9 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 19:18
dep. 19:18
3.6 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 19:19
dep. 19:19
4.1 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 19:21
dep. 19:21
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 19:23
dep. 19:23
5.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 19:27
dep. 19:27
8.6 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 19:29
dep. 19:29
9.6 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 19:31
dep. 19:31
11.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 19:32
11.9 km
20:40 21:00 (00:20)
Bus station1
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 20:40
Barajevo, Center
arr. 20:41
dep. 20:41
0.5 km
arr. 20:43
dep. 20:43
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 20:45
dep. 20:45
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 20:46
dep. 20:46
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 20:48
dep. 20:48
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 20:50
dep. 20:50
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 20:52
dep. 20:52
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 20:54
dep. 20:54
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 20:56
dep. 20:56
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 20:58
dep. 20:58
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 21:00
10.3 km
20:40 21:05 (00:25)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 20:40
Barajevo, Center
arr. 20:41
dep. 20:41
0.5 km
arr. 20:43
dep. 20:43
1.7 km
arr. 20:45
dep. 20:45
2.3 km
Lisovic, Pogled
arr. 20:46
dep. 20:46
2.9 km
Spasovina (Lisovic), Igraliste
arr. 20:48
dep. 20:48
3.6 km
Spasovina (Lisovic), Prodavnica - mesna zajdenica
arr. 20:49
dep. 20:49
4.1 km
Spasovina (Lisovic), Spomenik
arr. 20:51
dep. 20:51
4.8 km
Lisovic, Baraka
arr. 20:53
dep. 20:53
5.6 km
Lisovic, Spomenik
arr. 20:57
dep. 20:57
8.6 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 20:59
dep. 20:59
9.6 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 21:02
dep. 21:02
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 21:04
dep. 21:04
11.1 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 21:05
11.9 km
21:40 21:57 (00:17)
Bus stationRozanci - raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 21:40
Barajevo, Center
arr. 21:41
dep. 21:41
0.5 km
arr. 21:43
dep. 21:43
1.7 km
Lisovic, Trafo
arr. 21:45
dep. 21:45
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 21:46
dep. 21:46
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 21:47
dep. 21:47
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 21:51
dep. 21:51
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 21:53
dep. 21:53
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 21:55
dep. 21:55
9.6 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 21:56
dep. 21:56
10.3 km
Beljina kod Barajeva, Rozanci - raskrsnica
arr. 21:57
10.9 km
22:10 22:42 (00:32)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 22:10
Barajevo, Center
arr. 22:11
dep. 22:11
0.5 km
arr. 22:13
dep. 22:13
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 22:14
dep. 22:14
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 22:15
dep. 22:15
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 22:16
dep. 22:16
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 22:17
dep. 22:17
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 22:21
dep. 22:21
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 22:23
dep. 22:23
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 22:24
dep. 22:24
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 22:25
dep. 22:25
9.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 22:26
10.5 km
23:40 00:12 (00:32)
Bus stationKaraula
The timetable is valid until: 28.02.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Barajevo, Bus station
dep. 23:40
Barajevo, Center
arr. 23:41
dep. 23:41
0.5 km
arr. 23:43
dep. 23:43
1.7 km
Lisovic, Servis
arr. 23:44
dep. 23:44
2.3 km
Lisovic, Trafo
arr. 23:45
dep. 23:45
2.9 km
Lisovic, Turske njive
arr. 23:46
dep. 23:46
3.5 km
Lisovic, Baraka
arr. 23:47
dep. 23:47
4.2 km
Lisovic, Spomenik
arr. 23:51
dep. 23:51
7.2 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 23:53
dep. 23:53
8.2 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 23:54
dep. 23:54
8.9 km
Beljina kod Barajeva, Belo brdo
arr. 23:55
dep. 23:55
9.7 km
Beljina kod Barajeva, Karaula
arr. 23:56
10.5 km

Naselja Barajevo i Beljina kod Barajeva su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 16min., a najduže 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Barajevo je u 03:20 h, dok je poslednji polazak u 23:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.