Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Banstol (Cortanovci) - Zemun (Beograd) timetable

thursday, 23.05.2019.
05:51 06:40 (00:49)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banstol (Cortanovci), Intersection
dep. 05:51
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
4 km
arr. 05:59
dep. 05:59
7 km
Indjija, Bus station
arr. 06:07
dep. 06:07
17 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 06:17
dep. 06:17
27 km
Nova Pazova, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
34 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:32
dep. 06:32
40 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 06:40
54 km
07:51 08:50 (00:59)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banstol (Cortanovci), Intersection
dep. 07:51
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
4 km
arr. 07:59
dep. 07:59
7 km
Indjija, Bus station
arr. 08:07
dep. 08:07
17 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 08:17
dep. 08:17
27 km
Nova Pazova, Center
arr. 08:24
dep. 08:24
34 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:50
54 km
09:56 10:56 (01:00)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banstol (Cortanovci), Intersection
dep. 09:56
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 10:01
dep. 10:01
4 km
arr. 10:04
dep. 10:04
7 km
Indjija, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
17 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:22
27 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:29
dep. 10:29
34 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:37
dep. 10:37
40 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:56
54 km
10:24 11:20 (00:56)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banstol (Cortanovci), Intersection
dep. 10:24
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
3 km
arr. 10:32
dep. 10:32
7 km
Indjija, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
17 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
27 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
34 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:05
dep. 11:05
40 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 11:20
54 km
11:11 12:10 (00:59)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banstol (Cortanovci), Intersection
dep. 11:11
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:16
dep. 11:16
4 km
arr. 11:19
dep. 11:19
7 km
Indjija, Bus station
arr. 11:27
dep. 11:27
17 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:37
dep. 11:37
27 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:44
dep. 11:44
34 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:52
dep. 11:52
40 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:10
54 km
12:09 13:06 (00:57)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banstol (Cortanovci), Intersection
dep. 12:09
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:12
dep. 12:12
3 km
arr. 12:16
dep. 12:16
7 km
Indjija, Bus station
arr. 12:28
dep. 12:28
17 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
27 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
34 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:52
dep. 12:52
40 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:06
54 km
13:15 14:15 (01:00)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banstol (Cortanovci), Intersection
dep. 13:15
Indjija, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
10 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
20 km
Nova Pazova, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
27 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:55
dep. 13:55
33 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 14:15
47 km
14:01 15:00 (00:59)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banstol (Cortanovci), Intersection
dep. 14:01
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
4 km
arr. 14:09
dep. 14:09
7 km
Indjija, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:17
17 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 14:27
dep. 14:27
27 km
Nova Pazova, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
34 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:42
dep. 14:42
40 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:00
54 km
14:51 15:50 (00:59)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banstol (Cortanovci), Intersection
dep. 14:51
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
4 km
arr. 14:59
dep. 14:59
7 km
Indjija, Bus station
arr. 15:07
dep. 15:07
17 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
27 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
34 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:32
dep. 15:32
40 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:50
54 km
15:41 16:40 (00:59)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banstol (Cortanovci), Intersection
dep. 15:41
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 15:46
dep. 15:46
4 km
arr. 15:49
dep. 15:49
7 km
Indjija, Bus station
arr. 15:57
dep. 15:57
17 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:07
dep. 16:07
27 km
Nova Pazova, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
34 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:22
dep. 16:22
40 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:40
54 km
15:54 16:50 (00:56)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banstol (Cortanovci), Intersection
dep. 15:54
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
3 km
arr. 16:02
dep. 16:02
7 km
Indjija, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
17 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
27 km
Nova Pazova, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
34 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:35
dep. 16:35
40 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:50
54 km
16:51 17:50 (00:59)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banstol (Cortanovci), Intersection
dep. 16:51
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
4 km
arr. 16:59
dep. 16:59
7 km
Indjija, Bus station
arr. 17:07
dep. 17:07
17 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:17
dep. 17:17
27 km
Nova Pazova, Center
arr. 17:24
dep. 17:24
34 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:32
dep. 17:32
40 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 17:50
54 km
17:14 18:11 (00:57)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banstol (Cortanovci), Intersection
dep. 17:14
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
3 km
arr. 17:21
dep. 17:21
7 km
Indjija, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:33
17 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:43
dep. 17:43
27 km
Nova Pazova, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
34 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:57
dep. 17:57
40 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:11
54 km
18:24 19:21 (00:57)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banstol (Cortanovci), Intersection
dep. 18:24
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
3 km
arr. 18:31
dep. 18:31
7 km
Indjija, Bus station
arr. 18:43
dep. 18:43
17 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:53
dep. 18:53
27 km
Nova Pazova, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
34 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:07
dep. 19:07
40 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:21
54 km
19:34 20:31 (00:57)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banstol (Cortanovci), Intersection
dep. 19:34
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 19:37
dep. 19:37
3 km
arr. 19:41
dep. 19:41
7 km
Indjija, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:53
17 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 20:03
dep. 20:03
27 km
Nova Pazova, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
34 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 20:17
dep. 20:17
40 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 20:31
54 km
21:34 22:31 (00:57)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banstol (Cortanovci), Intersection
dep. 21:34
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 21:37
dep. 21:37
3 km
arr. 21:41
dep. 21:41
7 km
Indjija, Bus station
arr. 21:53
dep. 21:53
17 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 22:03
dep. 22:03
27 km
Nova Pazova, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
34 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 22:17
dep. 22:17
40 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 22:31
54 km

Naselja Banstol (Cortanovci) i Zemun (Beograd) su međusobno udaljena ~54 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 49min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Banstol (Cortanovci) je u 05:51 h, dok je poslednji polazak u 21:34 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.