Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Banostor - Novi Sad timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:14 06:16 (01:02)
Koruska III - Carda 1MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:14
Svilos, Ulaz
arr. 05:21
dep. 05:21
4.9 km
Svilos, Bunar
arr. 05:18
dep. 05:18
2.7 km
Banostor, Koruška 2
arr. 05:22
dep. 05:22
5.3 km
Banostor, Koruška 1
arr. 05:23
dep. 05:23
5.8 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 05:25
dep. 05:25
7 km
Banostor, Bunar
arr. 05:26
dep. 05:26
7.8 km
Banostor, IV - Centar
arr. 05:27
dep. 05:27
8.3 km
Banostor, III - Pilana
arr. 05:28
dep. 05:28
8.7 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 05:29
dep. 05:29
9.4 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 05:30
dep. 05:30
10.4 km
Cerevic, Spomenik
arr. 05:33
dep. 05:33
12.7 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 05:34
dep. 05:34
13.5 km
Cerevic, Ulaz
arr. 05:35
dep. 05:35
14 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 05:36
dep. 05:36
14.6 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 05:37
dep. 05:37
15.1 km
arr. 05:38
dep. 05:38
15.9 km
Beocin, Most
arr. 05:40
dep. 05:40
17.6 km
arr. 05:41
dep. 05:41
18.3 km
Beocin, LBCF
arr. 05:43
dep. 05:43
19.5 km
Beocin, Bus station
arr. 05:44
dep. 05:44
20.3 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 05:46
dep. 05:46
21.3 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 05:47
dep. 05:47
21.7 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 05:50
dep. 05:50
23.6 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 05:51
dep. 05:51
24.2 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 05:52
dep. 05:52
25 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 05:55
dep. 05:55
27.3 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
30.5 km
arr. 06:07
dep. 06:07
34.6 km
arr. 06:16
37.5 km
05:59 07:01 (01:02)
Koruska III - Carda 1MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:59
Svilos, Ulaz
arr. 06:06
dep. 06:06
4.9 km
Svilos, Bunar
arr. 06:03
dep. 06:03
2.7 km
Banostor, Koruška 2
arr. 06:07
dep. 06:07
5.3 km
Banostor, Koruška 1
arr. 06:08
dep. 06:08
5.8 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Banostor, Bunar
arr. 06:11
dep. 06:11
7.8 km
Banostor, IV - Centar
arr. 06:12
dep. 06:12
8.3 km
Banostor, III - Pilana
arr. 06:13
dep. 06:13
8.7 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 06:14
dep. 06:14
9.4 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 06:15
dep. 06:15
10.4 km
Cerevic, Spomenik
arr. 06:18
dep. 06:18
12.7 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 06:19
dep. 06:19
13.5 km
Cerevic, Ulaz
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 06:21
dep. 06:21
14.6 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 06:22
dep. 06:22
15.1 km
arr. 06:23
dep. 06:23
15.9 km
Beocin, Most
arr. 06:25
dep. 06:25
17.6 km
arr. 06:26
dep. 06:26
18.3 km
Beocin, LBCF
arr. 06:28
dep. 06:28
19.5 km
Beocin, Bus station
arr. 06:29
dep. 06:29
20.3 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 06:31
dep. 06:31
21.3 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 06:32
dep. 06:32
21.7 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 06:35
dep. 06:35
23.6 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 06:36
dep. 06:36
24.2 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 06:37
dep. 06:37
25 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 06:40
dep. 06:40
27.3 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
30.5 km
arr. 06:52
dep. 06:52
34.6 km
arr. 07:01
37.5 km
06:05 06:55 (00:50)
BunarMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banostor, Bunar
dep. 06:05
Banostor, IV - Centar
arr. 06:06
dep. 06:06
0.5 km
Banostor, III - Pilana
arr. 06:07
dep. 06:07
0.9 km
Banostor, II - ulaz
arr. 06:08
dep. 06:08
1.6 km
Banostor, I
arr. 06:09
dep. 06:09
2.8 km
arr. 06:12
dep. 06:12
4.9 km
Cerevic, Podunavlje
arr. 06:13
dep. 06:13
5.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 06:14
dep. 06:14
6.2 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 06:15
dep. 06:15
6.8 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 06:16
dep. 06:16
7.3 km
arr. 06:17
dep. 06:17
8.1 km
Beocin, Most
arr. 06:19
dep. 06:19
9.8 km
arr. 06:20
dep. 06:20
10.5 km
Beocin, LBCF
arr. 06:22
dep. 06:22
11.7 km
Beocin, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
12.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 06:25
dep. 06:25
13.5 km
Beocin, III
arr. 06:26
dep. 06:26
13.9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 06:29
dep. 06:29
15.8 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 06:30
dep. 06:30
16.4 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 06:31
dep. 06:31
17.2 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 06:34
dep. 06:34
19.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
22.7 km
arr. 06:46
dep. 06:46
26.8 km
arr. 06:55
29.7 km
07:20 08:10 (00:50)
BunarMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banostor, Bunar
dep. 07:20
Banostor, IV - Centar
arr. 07:21
dep. 07:21
0.5 km
Banostor, III - Pilana
arr. 07:22
dep. 07:22
0.9 km
Banostor, II - ulaz
arr. 07:23
dep. 07:23
1.6 km
Banostor, I
arr. 07:24
dep. 07:24
2.8 km
arr. 07:27
dep. 07:27
4.9 km
Cerevic, Podunavlje
arr. 07:28
dep. 07:28
5.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 07:29
dep. 07:29
6.2 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 07:30
dep. 07:30
6.8 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 07:31
dep. 07:31
7.3 km
arr. 07:32
dep. 07:32
8.1 km
Beocin, Most
arr. 07:34
dep. 07:34
9.8 km
arr. 07:35
dep. 07:35
10.5 km
Beocin, LBCF
arr. 07:37
dep. 07:37
11.7 km
Beocin, Center
arr. 07:38
dep. 07:38
12.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 07:40
dep. 07:40
13.5 km
Beocin, III
arr. 07:41
dep. 07:41
13.9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 07:44
dep. 07:44
15.8 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 07:45
dep. 07:45
16.4 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 07:46
dep. 07:46
17.2 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 07:49
dep. 07:49
19.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
22.7 km
arr. 08:01
dep. 08:01
26.8 km
arr. 08:10
29.7 km
07:29 08:31 (01:02)
Koruska III - Carda 1MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:29
Svilos, Ulaz
arr. 07:36
dep. 07:36
4.9 km
Svilos, Bunar
arr. 07:33
dep. 07:33
2.7 km
Banostor, Koruška 2
arr. 07:37
dep. 07:37
5.3 km
Banostor, Koruška 1
arr. 07:38
dep. 07:38
5.8 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 07:40
dep. 07:40
7 km
Banostor, Bunar
arr. 07:41
dep. 07:41
7.8 km
Banostor, IV - Centar
arr. 07:42
dep. 07:42
8.3 km
Banostor, III - Pilana
arr. 07:43
dep. 07:43
8.7 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 07:44
dep. 07:44
9.4 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 07:45
dep. 07:45
10.4 km
Cerevic, Spomenik
arr. 07:48
dep. 07:48
12.7 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 07:49
dep. 07:49
13.5 km
Cerevic, Ulaz
arr. 07:50
dep. 07:50
14 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 07:51
dep. 07:51
14.6 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 07:52
dep. 07:52
15.1 km
arr. 07:53
dep. 07:53
15.9 km
Beocin, Most
arr. 07:55
dep. 07:55
17.6 km
arr. 07:56
dep. 07:56
18.3 km
Beocin, LBCF
arr. 07:58
dep. 07:58
19.5 km
Beocin, Bus station
arr. 07:59
dep. 07:59
20.3 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 08:01
dep. 08:01
21.3 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 08:02
dep. 08:02
21.7 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 08:05
dep. 08:05
23.6 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 08:06
dep. 08:06
24.2 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 08:07
dep. 08:07
25 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 08:10
dep. 08:10
27.3 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
30.5 km
arr. 08:22
dep. 08:22
34.6 km
arr. 08:31
37.5 km
10:20 11:10 (00:50)
BunarMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banostor, Bunar
dep. 10:20
Banostor, IV - Centar
arr. 10:21
dep. 10:21
0.5 km
Banostor, III - Pilana
arr. 10:22
dep. 10:22
0.9 km
Banostor, II - ulaz
arr. 10:23
dep. 10:23
1.6 km
Banostor, I
arr. 10:24
dep. 10:24
2.8 km
arr. 10:27
dep. 10:27
4.9 km
Cerevic, Podunavlje
arr. 10:28
dep. 10:28
5.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 10:29
dep. 10:29
6.2 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 10:30
dep. 10:30
6.8 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 10:31
dep. 10:31
7.3 km
arr. 10:32
dep. 10:32
8.1 km
Beocin, Most
arr. 10:34
dep. 10:34
9.8 km
arr. 10:35
dep. 10:35
10.5 km
Beocin, LBCF
arr. 10:37
dep. 10:37
11.7 km
Beocin, Center
arr. 10:38
dep. 10:38
12.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 10:40
dep. 10:40
13.5 km
Beocin, III
arr. 10:41
dep. 10:41
13.9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 10:44
dep. 10:44
15.8 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 10:45
dep. 10:45
16.4 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 10:46
dep. 10:46
17.2 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 10:49
dep. 10:49
19.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 10:54
dep. 10:54
22.7 km
arr. 11:01
dep. 11:01
26.8 km
arr. 11:10
29.7 km
11:44 12:46 (01:02)
Koruska III - Carda 1MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:44
Svilos, Ulaz
arr. 11:51
dep. 11:51
4.9 km
Svilos, Bunar
arr. 11:48
dep. 11:48
2.7 km
Banostor, Koruška 2
arr. 11:52
dep. 11:52
5.3 km
Banostor, Koruška 1
arr. 11:53
dep. 11:53
5.8 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 11:55
dep. 11:55
7 km
Banostor, Bunar
arr. 11:56
dep. 11:56
7.8 km
Banostor, IV - Centar
arr. 11:57
dep. 11:57
8.3 km
Banostor, III - Pilana
arr. 11:58
dep. 11:58
8.7 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 11:59
dep. 11:59
9.4 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 12:00
dep. 12:00
10.4 km
Cerevic, Spomenik
arr. 12:03
dep. 12:03
12.7 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 12:04
dep. 12:04
13.5 km
Cerevic, Ulaz
arr. 12:05
dep. 12:05
14 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 12:06
dep. 12:06
14.6 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 12:07
dep. 12:07
15.1 km
arr. 12:08
dep. 12:08
15.9 km
Beocin, Most
arr. 12:10
dep. 12:10
17.6 km
arr. 12:11
dep. 12:11
18.3 km
Beocin, LBCF
arr. 12:13
dep. 12:13
19.5 km
Beocin, Bus station
arr. 12:14
dep. 12:14
20.3 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 12:16
dep. 12:16
21.3 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 12:17
dep. 12:17
21.7 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 12:20
dep. 12:20
23.6 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 12:21
dep. 12:21
24.2 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 12:22
dep. 12:22
25 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 12:25
dep. 12:25
27.3 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
30.5 km
arr. 12:37
dep. 12:37
34.6 km
arr. 12:46
37.5 km
12:35 13:25 (00:50)
BunarMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banostor, Bunar
dep. 12:35
Banostor, IV - Centar
arr. 12:36
dep. 12:36
0.5 km
Banostor, III - Pilana
arr. 12:37
dep. 12:37
0.9 km
Banostor, II - ulaz
arr. 12:38
dep. 12:38
1.6 km
Banostor, I
arr. 12:39
dep. 12:39
2.8 km
arr. 12:42
dep. 12:42
4.9 km
Cerevic, Podunavlje
arr. 12:43
dep. 12:43
5.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 12:44
dep. 12:44
6.2 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 12:45
dep. 12:45
6.8 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 12:46
dep. 12:46
7.3 km
arr. 12:47
dep. 12:47
8.1 km
Beocin, Most
arr. 12:49
dep. 12:49
9.8 km
arr. 12:50
dep. 12:50
10.5 km
Beocin, LBCF
arr. 12:52
dep. 12:52
11.7 km
Beocin, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
12.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 12:55
dep. 12:55
13.5 km
Beocin, III
arr. 12:56
dep. 12:56
13.9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 12:59
dep. 12:59
15.8 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 13:00
dep. 13:00
16.4 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 13:01
dep. 13:01
17.2 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 13:04
dep. 13:04
19.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 13:09
dep. 13:09
22.7 km
arr. 13:16
dep. 13:16
26.8 km
arr. 13:25
29.7 km
13:09 14:11 (01:02)
Koruska III - Carda 1MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:09
Svilos, Ulaz
arr. 13:16
dep. 13:16
4.9 km
Svilos, Bunar
arr. 13:13
dep. 13:13
2.7 km
Banostor, Koruška 2
arr. 13:17
dep. 13:17
5.3 km
Banostor, Koruška 1
arr. 13:18
dep. 13:18
5.8 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 13:20
dep. 13:20
7 km
Banostor, Bunar
arr. 13:21
dep. 13:21
7.8 km
Banostor, IV - Centar
arr. 13:22
dep. 13:22
8.3 km
Banostor, III - Pilana
arr. 13:23
dep. 13:23
8.7 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 13:24
dep. 13:24
9.4 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 13:25
dep. 13:25
10.4 km
Cerevic, Spomenik
arr. 13:28
dep. 13:28
12.7 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 13:29
dep. 13:29
13.5 km
Cerevic, Ulaz
arr. 13:30
dep. 13:30
14 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 13:31
dep. 13:31
14.6 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 13:32
dep. 13:32
15.1 km
arr. 13:33
dep. 13:33
15.9 km
Beocin, Most
arr. 13:35
dep. 13:35
17.6 km
arr. 13:36
dep. 13:36
18.3 km
Beocin, LBCF
arr. 13:38
dep. 13:38
19.5 km
Beocin, Bus station
arr. 13:39
dep. 13:39
20.3 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 13:41
dep. 13:41
21.3 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 13:42
dep. 13:42
21.7 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 13:45
dep. 13:45
23.6 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 13:46
dep. 13:46
24.2 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 13:47
dep. 13:47
25 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 13:50
dep. 13:50
27.3 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
30.5 km
arr. 14:02
dep. 14:02
34.6 km
arr. 14:11
37.5 km
14:24 15:26 (01:02)
Koruska III - Carda 1MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:24
Svilos, Ulaz
arr. 14:31
dep. 14:31
4.9 km
Svilos, Bunar
arr. 14:28
dep. 14:28
2.7 km
Banostor, Koruška 2
arr. 14:32
dep. 14:32
5.3 km
Banostor, Koruška 1
arr. 14:33
dep. 14:33
5.8 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 14:35
dep. 14:35
7 km
Banostor, Bunar
arr. 14:36
dep. 14:36
7.8 km
Banostor, IV - Centar
arr. 14:37
dep. 14:37
8.3 km
Banostor, III - Pilana
arr. 14:38
dep. 14:38
8.7 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 14:39
dep. 14:39
9.4 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 14:40
dep. 14:40
10.4 km
Cerevic, Spomenik
arr. 14:43
dep. 14:43
12.7 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 14:44
dep. 14:44
13.5 km
Cerevic, Ulaz
arr. 14:45
dep. 14:45
14 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 14:46
dep. 14:46
14.6 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 14:47
dep. 14:47
15.1 km
arr. 14:48
dep. 14:48
15.9 km
Beocin, Most
arr. 14:50
dep. 14:50
17.6 km
arr. 14:51
dep. 14:51
18.3 km
Beocin, LBCF
arr. 14:53
dep. 14:53
19.5 km
Beocin, Bus station
arr. 14:54
dep. 14:54
20.3 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 14:56
dep. 14:56
21.3 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 14:57
dep. 14:57
21.7 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 15:00
dep. 15:00
23.6 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 15:01
dep. 15:01
24.2 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 15:02
dep. 15:02
25 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 15:05
dep. 15:05
27.3 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 15:10
dep. 15:10
30.5 km
arr. 15:17
dep. 15:17
34.6 km
arr. 15:26
37.5 km
15:14 16:16 (01:02)
Koruska III - Carda 1MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:14
Svilos, Ulaz
arr. 15:21
dep. 15:21
4.9 km
Svilos, Bunar
arr. 15:18
dep. 15:18
2.7 km
Banostor, Koruška 2
arr. 15:22
dep. 15:22
5.3 km
Banostor, Koruška 1
arr. 15:23
dep. 15:23
5.8 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 15:25
dep. 15:25
7 km
Banostor, Bunar
arr. 15:26
dep. 15:26
7.8 km
Banostor, IV - Centar
arr. 15:27
dep. 15:27
8.3 km
Banostor, III - Pilana
arr. 15:28
dep. 15:28
8.7 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 15:29
dep. 15:29
9.4 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 15:30
dep. 15:30
10.4 km
Cerevic, Spomenik
arr. 15:33
dep. 15:33
12.7 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 15:34
dep. 15:34
13.5 km
Cerevic, Ulaz
arr. 15:35
dep. 15:35
14 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 15:36
dep. 15:36
14.6 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 15:37
dep. 15:37
15.1 km
arr. 15:38
dep. 15:38
15.9 km
Beocin, Most
arr. 15:40
dep. 15:40
17.6 km
arr. 15:41
dep. 15:41
18.3 km
Beocin, LBCF
arr. 15:43
dep. 15:43
19.5 km
Beocin, Bus station
arr. 15:44
dep. 15:44
20.3 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 15:46
dep. 15:46
21.3 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 15:47
dep. 15:47
21.7 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 15:50
dep. 15:50
23.6 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 15:51
dep. 15:51
24.2 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 15:52
dep. 15:52
25 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 15:55
dep. 15:55
27.3 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
30.5 km
arr. 16:07
dep. 16:07
34.6 km
arr. 16:16
37.5 km
16:24 17:26 (01:02)
Koruska III - Carda 1MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:24
Svilos, Ulaz
arr. 16:31
dep. 16:31
4.9 km
Svilos, Bunar
arr. 16:28
dep. 16:28
2.7 km
Banostor, Koruška 2
arr. 16:32
dep. 16:32
5.3 km
Banostor, Koruška 1
arr. 16:33
dep. 16:33
5.8 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 16:35
dep. 16:35
7 km
Banostor, Bunar
arr. 16:36
dep. 16:36
7.8 km
Banostor, IV - Centar
arr. 16:37
dep. 16:37
8.3 km
Banostor, III - Pilana
arr. 16:38
dep. 16:38
8.7 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 16:39
dep. 16:39
9.4 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 16:40
dep. 16:40
10.4 km
Cerevic, Spomenik
arr. 16:43
dep. 16:43
12.7 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 16:44
dep. 16:44
13.5 km
Cerevic, Ulaz
arr. 16:45
dep. 16:45
14 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 16:46
dep. 16:46
14.6 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 16:47
dep. 16:47
15.1 km
arr. 16:48
dep. 16:48
15.9 km
Beocin, Most
arr. 16:50
dep. 16:50
17.6 km
arr. 16:51
dep. 16:51
18.3 km
Beocin, LBCF
arr. 16:53
dep. 16:53
19.5 km
Beocin, Bus station
arr. 16:54
dep. 16:54
20.3 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 16:56
dep. 16:56
21.3 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 16:57
dep. 16:57
21.7 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 17:00
dep. 17:00
23.6 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 17:01
dep. 17:01
24.2 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 17:02
dep. 17:02
25 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 17:05
dep. 17:05
27.3 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
30.5 km
arr. 17:17
dep. 17:17
34.6 km
arr. 17:26
37.5 km
16:50 17:40 (00:50)
BunarMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banostor, Bunar
dep. 16:50
Banostor, IV - Centar
arr. 16:51
dep. 16:51
0.5 km
Banostor, III - Pilana
arr. 16:52
dep. 16:52
0.9 km
Banostor, II - ulaz
arr. 16:53
dep. 16:53
1.6 km
Banostor, I
arr. 16:54
dep. 16:54
2.8 km
arr. 16:57
dep. 16:57
4.9 km
Cerevic, Podunavlje
arr. 16:58
dep. 16:58
5.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 16:59
dep. 16:59
6.2 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 17:00
dep. 17:00
6.8 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 17:01
dep. 17:01
7.3 km
arr. 17:02
dep. 17:02
8.1 km
Beocin, Most
arr. 17:04
dep. 17:04
9.8 km
arr. 17:05
dep. 17:05
10.5 km
Beocin, LBCF
arr. 17:07
dep. 17:07
11.7 km
Beocin, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
12.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 17:10
dep. 17:10
13.5 km
Beocin, III
arr. 17:11
dep. 17:11
13.9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 17:14
dep. 17:14
15.8 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 17:15
dep. 17:15
16.4 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 17:16
dep. 17:16
17.2 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 17:19
dep. 17:19
19.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:24
dep. 17:24
22.7 km
arr. 17:31
dep. 17:31
26.8 km
arr. 17:40
29.7 km
19:14 20:16 (01:02)
Koruska III - Carda 1MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:14
Svilos, Ulaz
arr. 19:21
dep. 19:21
4.9 km
Svilos, Bunar
arr. 19:18
dep. 19:18
2.7 km
Banostor, Koruška 2
arr. 19:22
dep. 19:22
5.3 km
Banostor, Koruška 1
arr. 19:23
dep. 19:23
5.8 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 19:25
dep. 19:25
7 km
Banostor, Bunar
arr. 19:26
dep. 19:26
7.8 km
Banostor, IV - Centar
arr. 19:27
dep. 19:27
8.3 km
Banostor, III - Pilana
arr. 19:28
dep. 19:28
8.7 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 19:29
dep. 19:29
9.4 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 19:30
dep. 19:30
10.4 km
Cerevic, Spomenik
arr. 19:33
dep. 19:33
12.7 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 19:34
dep. 19:34
13.5 km
Cerevic, Ulaz
arr. 19:35
dep. 19:35
14 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 19:36
dep. 19:36
14.6 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 19:37
dep. 19:37
15.1 km
arr. 19:38
dep. 19:38
15.9 km
Beocin, Most
arr. 19:40
dep. 19:40
17.6 km
arr. 19:41
dep. 19:41
18.3 km
Beocin, LBCF
arr. 19:43
dep. 19:43
19.5 km
Beocin, Bus station
arr. 19:44
dep. 19:44
20.3 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 19:46
dep. 19:46
21.3 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 19:47
dep. 19:47
21.7 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 19:50
dep. 19:50
23.6 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 19:51
dep. 19:51
24.2 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 19:52
dep. 19:52
25 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 19:55
dep. 19:55
27.3 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
30.5 km
arr. 20:07
dep. 20:07
34.6 km
arr. 20:16
37.5 km
19:50 20:40 (00:50)
BunarMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banostor, Bunar
dep. 19:50
Banostor, IV - Centar
arr. 19:51
dep. 19:51
0.5 km
Banostor, III - Pilana
arr. 19:52
dep. 19:52
0.9 km
Banostor, II - ulaz
arr. 19:53
dep. 19:53
1.6 km
Banostor, I
arr. 19:54
dep. 19:54
2.8 km
arr. 19:57
dep. 19:57
4.9 km
Cerevic, Podunavlje
arr. 19:58
dep. 19:58
5.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 19:59
dep. 19:59
6.2 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 20:00
dep. 20:00
6.8 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 20:01
dep. 20:01
7.3 km
arr. 20:02
dep. 20:02
8.1 km
Beocin, Most
arr. 20:04
dep. 20:04
9.8 km
arr. 20:05
dep. 20:05
10.5 km
Beocin, LBCF
arr. 20:07
dep. 20:07
11.7 km
Beocin, Center
arr. 20:08
dep. 20:08
12.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 20:10
dep. 20:10
13.5 km
Beocin, III
arr. 20:11
dep. 20:11
13.9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 20:14
dep. 20:14
15.8 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 20:15
dep. 20:15
16.4 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 20:16
dep. 20:16
17.2 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 20:19
dep. 20:19
19.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:24
dep. 20:24
22.7 km
arr. 20:31
dep. 20:31
26.8 km
arr. 20:40
29.7 km
23:04 00:06 (01:02)
Koruska III - Carda 1MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 23:04
Svilos, Ulaz
arr. 23:11
dep. 23:11
4.9 km
Svilos, Bunar
arr. 23:08
dep. 23:08
2.7 km
Banostor, Koruška 2
arr. 23:12
dep. 23:12
5.3 km
Banostor, Koruška 1
arr. 23:13
dep. 23:13
5.8 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 23:15
dep. 23:15
7 km
Banostor, Bunar
arr. 23:16
dep. 23:16
7.8 km
Banostor, IV - Centar
arr. 23:17
dep. 23:17
8.3 km
Banostor, III - Pilana
arr. 23:18
dep. 23:18
8.7 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 23:19
dep. 23:19
9.4 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 23:20
dep. 23:20
10.4 km
Cerevic, Spomenik
arr. 23:23
dep. 23:23
12.7 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 23:24
dep. 23:24
13.5 km
Cerevic, Ulaz
arr. 23:25
dep. 23:25
14 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 23:26
dep. 23:26
14.6 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 23:27
dep. 23:27
15.1 km
arr. 23:28
dep. 23:28
15.9 km
Beocin, Most
arr. 23:30
dep. 23:30
17.6 km
arr. 23:31
dep. 23:31
18.3 km
Beocin, LBCF
arr. 23:33
dep. 23:33
19.5 km
Beocin, Bus station
arr. 23:34
dep. 23:34
20.3 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 23:36
dep. 23:36
21.3 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 23:37
dep. 23:37
21.7 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 23:40
dep. 23:40
23.6 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 23:41
dep. 23:41
24.2 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 23:42
dep. 23:42
25 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 23:45
dep. 23:45
27.3 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 23:50
dep. 23:50
30.5 km
arr. 23:57
dep. 23:57
34.6 km
arr. 00:06
37.5 km

Naselja Banostor i Novi Sad su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Banostor je u 05:14 h, dok je poslednji polazak u 23:04 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.