Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Banja Vrujci (Popadic) - Valjevo timetable

monday, 24.02.2020.
05:46 06:27 (00:41)
Gornja ToplicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Vrujci (Popadic), Gornja Toplica
dep. 05:46
Mionica, Razboište
arr. 05:54
dep. 05:54
5.5 km
Pastric
arr. 05:55
dep. 05:55
6.7 km
Mionica, Bus station
arr. 05:58
dep. 05:58
8.7 km
Radobic
arr. 06:02
dep. 06:02
11.6 km
Radobic, Klasnic
arr. 06:03
dep. 06:03
12.8 km
arr. 06:14
dep. 06:14
21.8 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:15
dep. 06:15
23.1 km
arr. 06:20
dep. 06:20
26.4 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:22
dep. 06:22
27.3 km
Valjevo, Bus station
arr. 06:27
29.2 km
06:30 07:21 (00:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Vrujci (Popadic)
dep. 06:30
Banja Vrujci (Popadic), Gornja Toplica
arr. 06:32
dep. 06:32
1.1 km
Komanice, Put
arr. 06:37
dep. 06:37
4.7 km
Mionica, Razboište
arr. 06:40
dep. 06:40
6.6 km
Mionica, Paštrićki Put
arr. 06:41
dep. 06:41
7.8 km
Mionica
arr. 06:44
dep. 06:44
9.8 km
Radobic
arr. 06:48
dep. 06:48
12.7 km
Radobic, Klasnic
arr. 06:49
dep. 06:49
13.9 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 06:59
dep. 06:59
21.8 km
arr. 07:00
dep. 07:00
22.9 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:01
dep. 07:01
24.2 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 07:02
dep. 07:02
25 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:05
dep. 07:05
26.7 km
arr. 07:06
dep. 07:06
27.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 07:08
dep. 07:08
28.4 km
arr. 07:17
dep. 07:17
31.1 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:21
31.9 km
07:06 07:47 (00:41)
Gornja ToplicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Vrujci (Popadic), Gornja Toplica
dep. 07:06
Mionica, Razboište
arr. 07:14
dep. 07:14
5.5 km
Pastric
arr. 07:15
dep. 07:15
6.7 km
Mionica, Bus station
arr. 07:18
dep. 07:18
8.7 km
Radobic
arr. 07:22
dep. 07:22
11.6 km
Radobic, Klasnic
arr. 07:23
dep. 07:23
12.8 km
arr. 07:34
dep. 07:34
21.8 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:35
dep. 07:35
23.1 km
arr. 07:40
dep. 07:40
26.4 km
Valjevo, Krušik
arr. 07:42
dep. 07:42
27.3 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:47
29.2 km
09:16 09:59 (00:43)
Gornja ToplicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Vrujci (Popadic), Gornja Toplica
dep. 09:16
Mionica, Razboište
arr. 09:24
dep. 09:24
5.5 km
Pastric
arr. 09:25
dep. 09:25
6.7 km
Mionica, Bus station
arr. 09:28
dep. 09:28
8.7 km
Radobic
arr. 09:32
dep. 09:32
11.6 km
Radobic, Klasnic
arr. 09:33
dep. 09:33
12.8 km
arr. 09:44
dep. 09:44
21.8 km
Popucke, Iverak 1
arr. 09:45
dep. 09:45
23.1 km
arr. 09:50
dep. 09:50
26.4 km
Valjevo, Krušik
arr. 09:53
dep. 09:53
27.3 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:59
29.2 km
12:30 13:21 (00:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Vrujci (Popadic)
dep. 12:30
Banja Vrujci (Popadic), Gornja Toplica
arr. 12:32
dep. 12:32
1.1 km
Komanice, Put
arr. 12:37
dep. 12:37
4.7 km
Mionica, Razboište
arr. 12:40
dep. 12:40
6.6 km
Mionica, Paštrićki Put
arr. 12:41
dep. 12:41
7.8 km
Mionica
arr. 12:44
dep. 12:44
9.8 km
Radobic
arr. 12:48
dep. 12:48
12.7 km
Radobic, Klasnic
arr. 12:49
dep. 12:49
13.9 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:59
dep. 12:59
21.8 km
arr. 13:00
dep. 13:00
22.9 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:01
dep. 13:01
24.2 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:02
dep. 13:02
25 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:05
dep. 13:05
26.7 km
arr. 13:06
dep. 13:06
27.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 13:08
dep. 13:08
28.4 km
arr. 13:17
dep. 13:17
31.1 km
Valjevo, Bus station
arr. 13:21
31.9 km
13:46 14:29 (00:43)
Gornja ToplicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Vrujci (Popadic), Gornja Toplica
dep. 13:46
Mionica, Razboište
arr. 13:54
dep. 13:54
5.5 km
Pastric
arr. 13:55
dep. 13:55
6.7 km
Mionica, Bus station
arr. 13:58
dep. 13:58
8.7 km
Radobic
arr. 14:02
dep. 14:02
11.6 km
Radobic, Klasnic
arr. 14:03
dep. 14:03
12.8 km
arr. 14:14
dep. 14:14
21.8 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:15
dep. 14:15
23.1 km
arr. 14:20
dep. 14:20
26.4 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:23
dep. 14:23
27.3 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:29
29.2 km
14:50 15:35 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Vrujci (Popadic)
dep. 14:50
Banja Vrujci (Popadic), Gornja Toplica
arr. 14:52
dep. 14:52
2 km
Komanice, Put
arr. 14:55
dep. 14:55
5 km
Mionica, Razboište
arr. 14:59
dep. 14:59
7 km
Pastric
arr. 15:02
dep. 15:02
9 km
Mionica, Bus station
arr. 15:07
dep. 15:07
12 km
Radobic
arr. 15:11
dep. 15:11
15 km
Radobic, Klasnic
arr. 15:14
dep. 15:14
17 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:22
dep. 15:22
23 km
arr. 15:23
dep. 15:23
24 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:24
dep. 15:24
25 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:26
dep. 15:26
26 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:27
dep. 15:27
27 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:29
dep. 15:29
28 km
arr. 15:31
dep. 15:31
29 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:32
dep. 15:32
30 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:35
31 km
15:31 16:12 (00:41)
Gornja ToplicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Vrujci (Popadic), Gornja Toplica
dep. 15:31
Mionica, Razboište
arr. 15:39
dep. 15:39
5.5 km
Pastric
arr. 15:40
dep. 15:40
6.7 km
Mionica, Bus station
arr. 15:43
dep. 15:43
8.7 km
Radobic
arr. 15:47
dep. 15:47
11.6 km
Radobic, Klasnic
arr. 15:48
dep. 15:48
12.8 km
arr. 15:59
dep. 15:59
21.8 km
Popucke, Iverak 1
arr. 16:00
dep. 16:00
23.1 km
arr. 16:05
dep. 16:05
26.4 km
Valjevo, Krušik
arr. 16:07
dep. 16:07
27.3 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:12
29.2 km
16:26 17:09 (00:43)
Gornja ToplicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Vrujci (Popadic), Gornja Toplica
dep. 16:26
Mionica, Razboište
arr. 16:34
dep. 16:34
5.5 km
Pastric
arr. 16:35
dep. 16:35
6.7 km
Mionica, Bus station
arr. 16:38
dep. 16:38
8.7 km
Radobic
arr. 16:42
dep. 16:42
11.6 km
Radobic, Klasnic
arr. 16:43
dep. 16:43
12.8 km
arr. 16:54
dep. 16:54
21.8 km
Popucke, Iverak 1
arr. 16:55
dep. 16:55
23.1 km
arr. 17:00
dep. 17:00
26.4 km
Valjevo, Krušik
arr. 17:03
dep. 17:03
27.3 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:09
29.2 km
16:46 17:27 (00:41)
Gornja ToplicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Vrujci (Popadic), Gornja Toplica
dep. 16:46
Mionica, Razboište
arr. 16:54
dep. 16:54
5.5 km
Pastric
arr. 16:55
dep. 16:55
6.7 km
Mionica, Bus station
arr. 16:58
dep. 16:58
8.7 km
Radobic
arr. 17:02
dep. 17:02
11.6 km
Radobic, Klasnic
arr. 17:03
dep. 17:03
12.8 km
arr. 17:14
dep. 17:14
21.8 km
Popucke, Iverak 1
arr. 17:15
dep. 17:15
23.1 km
arr. 17:20
dep. 17:20
26.4 km
Valjevo, Krušik
arr. 17:22
dep. 17:22
27.3 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:27
29.2 km
20:50 21:37 (00:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Vrujci (Popadic)
dep. 20:50
Banja Vrujci (Popadic), Gornja Toplica
arr. 20:52
dep. 20:52
2 km
Komanice, Put
arr. 20:57
dep. 20:57
5 km
Mionica, Razboište
arr. 21:01
dep. 21:01
7 km
Pastric
arr. 21:04
dep. 21:04
9 km
Mionica, Bus station
arr. 21:09
dep. 21:09
12 km
Radobic
arr. 21:13
dep. 21:13
15 km
Radobic, Klasnic
arr. 21:16
dep. 21:16
17 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 21:24
dep. 21:24
23 km
arr. 21:25
dep. 21:25
24 km
Popucke, Iverak 1
arr. 21:26
dep. 21:26
25 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 21:28
dep. 21:28
26 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 21:29
dep. 21:29
27 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 21:31
dep. 21:31
28 km
arr. 21:33
dep. 21:33
29 km
Valjevo, Krušik
arr. 21:34
dep. 21:34
30 km
Valjevo, Bus station
arr. 21:37
31 km

Naselja Banja Vrujci (Popadic) i Valjevo su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 41min., a najduže 51min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Banja Vrujci (Popadic) je u 05:46 h, dok je poslednji polazak u 20:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.