Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Banja Luka - Novi Sad timetable

friday, 30.07.2021.
00:30 07:30 (07:00)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2045.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 00:30
Prnjavor, Bus station
arr. 01:30
dep. 01:30
55 km
Derventa, Bus station
arr. 02:10
dep. 02:10
87 km
Modrica, Bus station
arr. 03:10
dep. 03:10
138 km
Obudovac, Center
arr. 03:55
dep. 03:55
187 km
Brcko, Bus station
arr. 04:10
dep. 04:10
198 km
Bijeljina, Bus station
arr. 05:10
dep. 05:10
245 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 05:25
dep. 05:25
262 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 05:30
dep. 05:30
266 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
286 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:20
307 km
Ruma, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
326 km
Irig, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
340 km
arr. 07:30
367 km
09:00 16:30 (07:30)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2045.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 09:00
Klasnice, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
14 km
Drugovici, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
28 km
Hrvacani, Center
arr. 09:41
dep. 09:41
32 km
Kojin Han, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
38 km
Corle, Gradina
arr. 10:00
dep. 10:00
47 km
Prnjavor, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
53 km
Ukrinski Lug
arr. 10:26
dep. 10:26
64 km
Palackovci
arr. 10:30
dep. 10:30
68 km
Tromeda
arr. 10:36
dep. 10:36
74 km
Derventa, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
87 km
Podnovlje, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
111 km
Modrica, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
131 km
Garevac, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
138 km
Milosevac, Center
arr. 12:04
dep. 12:04
141 km
Samac, Intersection
arr. 12:14
dep. 12:14
148 km
Gornja Slatina, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
163 km
Donja Slatina, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
175 km
Obudovac, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
181 km
Loncari, Center
arr. 13:05
dep. 13:05
190 km
Brcko, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
205 km
Bijeljina, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
246 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 14:30
dep. 14:30
260 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 14:45
dep. 14:45
264 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
286 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
305 km
Ruma, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
326 km
arr. 16:30
366 km
11:30 19:00 (07:30)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2045.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 11:30
Klasnice, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
15 km
Prnjavor, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
56 km
Derventa, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:10
88 km
Modrica, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
142 km
Crkvina, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
159 km
Brcko, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
202 km
Bijeljina, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
257 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 16:30
dep. 16:30
277 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 16:45
dep. 16:45
282 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
318 km
Ruma, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
342 km
arr. 19:00
390 km
13:00 20:30 (07:30)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2045.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 13:00
Klasnice, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
16 km
Drugovici, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
27 km
Hrvacani, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
31 km
Kojin Han, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
37 km
Corle, Gradina
arr. 14:00
dep. 14:00
46 km
Prnjavor, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
52 km
Ukrinski Lug
arr. 14:26
dep. 14:26
63 km
Palackovci
arr. 14:30
dep. 14:30
67 km
Tromeda
arr. 14:36
dep. 14:36
73 km
Derventa, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
86 km
Bozinci, Intersection
arr. 15:16
dep. 15:16
100 km
Podnovlje, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
108 km
Modrica, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
128 km
Garevac, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
135 km
Milosevac, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
138 km
Crkvina, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
145 km
Gornja Slatina, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
160 km
Donja Slatina, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
172 km
Obudovac, Center
arr. 16:53
dep. 16:53
178 km
Loncari, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
187 km
Brcko, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
202 km
Bijeljina, Bus station
arr. 18:05
dep. 18:05
243 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 18:30
dep. 18:30
267 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 18:40
dep. 18:40
270 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
283 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
302 km
Ruma, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
323 km
arr. 20:30
363 km
Banja Luka - Novi Sad timetable
Departures on: saturday, 31.07.2021.
00:30 07:30 (07:00)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2045.
Days of service: every second day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 00:30
Prnjavor, Bus station
arr. 01:30
dep. 01:30
55 km
Derventa, Bus station
arr. 02:10
dep. 02:10
87 km
Modrica, Bus station
arr. 03:10
dep. 03:10
138 km
Obudovac, Center
arr. 03:55
dep. 03:55
187 km
Brcko, Bus station
arr. 04:10
dep. 04:10
198 km
Bijeljina, Bus station
arr. 05:10
dep. 05:10
245 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 05:25
dep. 05:25
262 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 05:30
dep. 05:30
266 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
286 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:20
307 km
Ruma, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
326 km
Irig, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
340 km
arr. 07:30
367 km
09:00 16:30 (07:30)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2045.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 09:00
Klasnice, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
14 km
Drugovici, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
28 km
Hrvacani, Center
arr. 09:41
dep. 09:41
32 km
Kojin Han, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
38 km
Corle, Gradina
arr. 10:00
dep. 10:00
47 km
Prnjavor, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
53 km
Ukrinski Lug
arr. 10:26
dep. 10:26
64 km
Palackovci
arr. 10:30
dep. 10:30
68 km
Tromeda
arr. 10:36
dep. 10:36
74 km
Derventa, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
87 km
Podnovlje, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
111 km
Modrica, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
131 km
Garevac, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
138 km
Milosevac, Center
arr. 12:04
dep. 12:04
141 km
Samac, Intersection
arr. 12:14
dep. 12:14
148 km
Gornja Slatina, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
163 km
Donja Slatina, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
175 km
Obudovac, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
181 km
Loncari, Center
arr. 13:05
dep. 13:05
190 km
Brcko, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
205 km
Bijeljina, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
246 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 14:30
dep. 14:30
260 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 14:45
dep. 14:45
264 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
286 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
305 km
Ruma, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
326 km
arr. 16:30
366 km
11:30 19:00 (07:30)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2045.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 11:30
Klasnice, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
15 km
Prnjavor, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
56 km
Derventa, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:10
88 km
Modrica, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
142 km
Crkvina, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
159 km
Brcko, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
202 km
Bijeljina, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
257 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 16:30
dep. 16:30
277 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 16:45
dep. 16:45
282 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
318 km
Ruma, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
342 km
arr. 19:00
390 km
13:00 20:30 (07:30)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2045.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 13:00
Klasnice, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
16 km
Drugovici, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
27 km
Hrvacani, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
31 km
Kojin Han, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
37 km
Corle, Gradina
arr. 14:00
dep. 14:00
46 km
Prnjavor, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
52 km
Ukrinski Lug
arr. 14:26
dep. 14:26
63 km
Palackovci
arr. 14:30
dep. 14:30
67 km
Tromeda
arr. 14:36
dep. 14:36
73 km
Derventa, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
86 km
Bozinci, Intersection
arr. 15:16
dep. 15:16
100 km
Podnovlje, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
108 km
Modrica, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
128 km
Garevac, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
135 km
Milosevac, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
138 km
Crkvina, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
145 km
Gornja Slatina, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
160 km
Donja Slatina, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
172 km
Obudovac, Center
arr. 16:53
dep. 16:53
178 km
Loncari, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
187 km
Brcko, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
202 km
Bijeljina, Bus station
arr. 18:05
dep. 18:05
243 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 18:30
dep. 18:30
267 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 18:40
dep. 18:40
270 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
283 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
302 km
Ruma, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
323 km
arr. 20:30
363 km

Naselja Banja Luka i Novi Sad su međusobno udaljena ~372 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 07h i 00min., a najduže 07h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Banja Luka je u 00:30 h, dok je poslednji polazak u 13:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Banja Luka - Novi Sad iznosi od 19,40 EUR do 19,40 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.