Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Banja Luka - Novi Sad timetable

thursday, 16.08.2018.
00:30 07:30 (07:00)
Bus station
The timetable is valid until: 26.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 00:30
Prnjavor, Bus station
arr. 01:30
dep. 01:30
55 km
Derventa, Bus station
arr. 02:10
dep. 02:10
87 km
Modrica, Bus station
arr. 03:10
dep. 03:10
138 km
Obudovac, Center
arr. 03:55
dep. 03:55
187 km
Brcko, Bus station
arr. 04:10
dep. 04:10
198 km
Bijeljina, Bus station
arr. 05:10
dep. 05:10
245 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 05:25
dep. 05:25
262 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 05:30
dep. 05:30
266 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 05:50
dep. 05:50
286 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:20
307 km
Ruma, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
326 km
Irig, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
340 km
arr. 07:30
367 km
07:30 15:00 (07:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 07:30
Drugovici, Intersection
arr. 08:05
dep. 08:05
24 km
Hrvacani, Center
arr. 08:11
dep. 08:11
28 km
Kojin Han, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
34 km
Prnjavor, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
49 km
Ukrinski Lug
arr. 08:56
dep. 08:56
60 km
Palackovci
arr. 09:00
dep. 09:00
64 km
Tromeda
arr. 09:06
dep. 09:06
70 km
Derventa, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
83 km
Modrica, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:20
125 km
Garevac, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
132 km
Milosevac, Center
arr. 10:34
dep. 10:34
135 km
Crkvina, Center
arr. 10:44
dep. 10:44
143 km
Gornja Slatina, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
158 km
Donja Slatina, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
170 km
Obudovac, Center
arr. 11:23
dep. 11:23
176 km
Loncari, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
185 km
Brcko, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
200 km
Bijeljina, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:40
241 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 13:05
dep. 13:05
294 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 13:15
dep. 13:15
294.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
300 km
Voganj
arr. 14:03
dep. 14:03
308 km
Ruma, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
317 km
Irig, Bus station
arr. 14:28
dep. 14:28
329 km
Iriski Venac (Irig)
arr. 14:37
dep. 14:37
337 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 14:43
dep. 14:43
343 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
346 km
arr. 15:00
357 km
08:10 13:30 (05:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 08:10
Gradiska, Border crossing (BA)
arr. 09:15
dep. 09:15
48 km
Stara Gradiska, Border crossing (HR)
arr. 09:30
dep. 09:30
49 km
Ilok, Border crossing (HR)
arr. 12:30
dep. 12:30
265 km
Backa Palanka, Border crossing (RS)
arr. 12:45
dep. 12:45
265.1 km
arr. 13:30
315 km
09:00 16:30 (07:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 09:00
Klasnice, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
14 km
Drugovici, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
28 km
Hrvacani, Center
arr. 09:41
dep. 09:41
32 km
Kojin Han, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
38 km
Corle, Gradina
arr. 10:00
dep. 10:00
47 km
Prnjavor, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
53 km
Ukrinski Lug
arr. 10:26
dep. 10:26
64 km
Palackovci
arr. 10:30
dep. 10:30
68 km
Tromeda
arr. 10:36
dep. 10:36
74 km
Derventa, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
87 km
Podnovlje, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
111 km
Modrica, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
131 km
Garevac, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
138 km
Milosevac, Center
arr. 12:04
dep. 12:04
141 km
Samac, Intersection
arr. 12:14
dep. 12:14
148 km
Gornja Slatina, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
163 km
Donja Slatina, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
175 km
Obudovac, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
181 km
Loncari, Center
arr. 13:05
dep. 13:05
190 km
Brcko, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
205 km
Bijeljina, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
246 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 14:30
dep. 14:30
260 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 14:45
dep. 14:45
264 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 14:55
dep. 14:55
286 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
305 km
Ruma, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
326 km
arr. 16:30
366 km
10:30 18:30 (08:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: Tuesday, Thursday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 10:30
Prnjavor, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
52 km
Derventa, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
86 km
Modrica, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
128 km
Brcko, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
202 km
Bijeljina, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
243 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 15:05
dep. 15:05
261.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 15:20
dep. 15:20
262 km
arr. 18:30
363 km
10:30 18:30 (08:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 10:30
Prnjavor, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
52 km
Modrica, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
136 km
Brcko, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
194 km
Bijeljina, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
225 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 16:10
dep. 16:10
244.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 16:30
dep. 16:30
245 km
arr. 18:30
375 km
11:30 19:00 (07:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 11:30
Klasnice, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
16 km
Prnjavor, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
52 km
Derventa, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:10
86 km
Modrica, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
138 km
Crkvina, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
155 km
Brcko, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
199 km
Bijeljina, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
240 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 16:30
dep. 16:30
261 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 16:45
dep. 16:45
263 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
298 km
Ruma, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
318 km
arr. 19:00
356 km
13:00 20:30 (07:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 13:00
Klasnice, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
16 km
Drugovici, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
27 km
Hrvacani, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
31 km
Kojin Han, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
37 km
Corle, Gradina
arr. 14:00
dep. 14:00
46 km
Prnjavor, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
52 km
Ukrinski Lug
arr. 14:26
dep. 14:26
63 km
Palackovci
arr. 14:30
dep. 14:30
67 km
Tromeda
arr. 14:36
dep. 14:36
73 km
Derventa, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
86 km
Bozinci, Intersection
arr. 15:16
dep. 15:16
100 km
Podnovlje, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
108 km
Modrica, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
128 km
Garevac, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
135 km
Milosevac, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
138 km
Crkvina, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
145 km
Gornja Slatina, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
160 km
Donja Slatina, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
172 km
Obudovac, Center
arr. 16:53
dep. 16:53
178 km
Loncari, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
187 km
Brcko, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
202 km
Bijeljina, Bus station
arr. 18:05
dep. 18:05
243 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 18:30
dep. 18:30
267 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 18:40
dep. 18:40
270 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 18:55
dep. 18:55
283 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
302 km
Ruma, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
323 km
arr. 20:30
363 km
16:45 22:30 (05:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 16:45
Gradiska, Border crossing (BA)
arr. 17:40
dep. 17:40
55 km
Stara Gradiska, Border crossing (HR)
arr. 18:00
dep. 18:00
55.1 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 20:30
dep. 20:30
223 km
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 20:50
dep. 20:50
223.1 km
Ruma, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
284 km
arr. 22:30
321 km
17:45 23:00 (05:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 17:45
Gradiska, Border crossing (BA)
arr. 18:35
dep. 18:35
48 km
Stara Gradiska, Border crossing (HR)
arr. 18:50
dep. 18:50
49 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 21:15
dep. 21:15
227 km
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 21:30
dep. 21:30
228 km
arr. 23:00
317 km
19:50 04:05 (08:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 19:50
Prnjavor, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
52 km
Derventa, Bus station
arr. 21:55
dep. 21:55
86 km
Modrica, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:30
138 km
Samac, Intersection
arr. 22:45
dep. 22:45
159 km
Brcko, Bus station
arr. 00:00
dep. 00:00
198 km
Bijeljina, Bus station
arr. 00:40
dep. 00:40
239 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 01:30
dep. 01:30
260 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 01:40
dep. 01:40
262 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 01:50
dep. 01:50
279 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 02:30
dep. 02:30
297 km
Ruma, Bus station
arr. 02:45
dep. 02:45
317 km
arr. 04:05
355 km
23:00 05:30 (06:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Banja Luka, Bus station
dep. 23:00
Prnjavor, Bus station
arr. 23:50
dep. 23:50
52 km
Derventa, Bus station
arr. 00:15
dep. 00:15
86 km
Samac, Intersection
arr. 01:35
dep. 01:35
159 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 03:30
dep. 03:30
260 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 03:45
dep. 03:45
264 km
Ruma, Bus station
arr. 04:45
dep. 04:45
300 km
arr. 05:30
335 km

Naselja Banja Luka i Novi Sad su međusobno udaljena ~350 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 15min., a najduže 08h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Banja Luka je u 00:30 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.